PDA

Zobacz pełną wersję : Legioniści odpuszczali......????

Joker
01-07-2003, 12:05
Jeżeli prawdziwe są słowa Okuki to cała sprawa jest strasznie smierdząca. Nie chcieli grac w pucharach czy kombinowali na własny rachunek??? ktos z nimi rozmawiał??? Dlatego Kucharza i Majewskiego juz w Legii nie ma??? Co z Jóżwiakiem i Zielkiem?? same znaki zapytania. A Okuka paru starych zawodników postawił w bardzo złym swietle. cyt."- Nie słuchał pan dobrych rad, by w ostatnich meczach sezonu nie stawiać, zwłaszcza w obronie, na starych, doświadczonych w lidze piłkarzy, bo Legię to może drogo kosztować. Przecież już wcześniej, w meczu z Groclinem, miał pan wymowny przykład, że rutyniarze nie przykładają się do gry.
- A co ja miałem zrobić? Kim bym grał, gdybym odsunął Jóźwiaka i Zielińskiego? Miałem bardzo wąską kadrę. Gdyby nie byli kontuzjowani Szala i Dudek, to oni by grali. A tak musiałem wystawiać tych, którzy byli zdolni do gry, a że się niezbyt przykładali - nic nie mogłem na to poradzić. Batem przecież ich bym nie zagonił.
- Ale widział pan co się święci w meczach z Garbarnią i Ruchem - że niektórzy legioniści nie będą wcale chcieli wygrać.
- Pewnie, że widziałem. Widziałem i słyszałem. Wszystko kontrolowałem. Miałem przecież swoje serbskie wtyczki w drużynie. Jednak na brak zaangażowania niektórych graczy nic nie mogłem poradzić. Paru posadziłem na ławce rezerwowych w ostatnim meczu z Zagłębiem. Chyba trochę za późno. Można było wcześniej wstrząsnąć tą drużyną. Wiem jednak, że z tym zespołem, w tym składzie, nic już nie mogłem osiągnąć. Dlatego też przestałem z nim pracować. " sam nie wiem co o tym wszystkim sadzic!!!! W kazdym razie bramki z Ruchem rzeczywiscie padały dosc łatwo. za łatwo! Dla zawodników którzy nie przykładaja sie do gry nie ma miejsca w Legii. Takie jest moje zdanie. A co wy o tym sądzicie??

Q_(L)
01-07-2003, 12:18
A tu cały wywiad... 8- :look:
http://www.sports.pl/index.phtml?show=1&s=605&ns=23694

Kempes
01-07-2003, 12:19
z Tego co sie orientuje ta informacja jest z Tempa co wg.mnie bardzo podwarza te wszystkie fakty

Osobiscie nie wierze jakoby piłkarze kręcili i specjalnie odpuszczali mecze a ton wypowiedzi zawartych w tym artykule jest zbyt banalny ale to moje zdanie.

Okuka wyjechał z kraju także pismakom nic nie szkodzi na przeszkodzie aby wypisac bzdury z jego udziałem.

to jest oczywisicie moje zdanie

Beny
01-07-2003, 13:17
z Tego co sie orientuje ta informacja jest z Tempa co wg.mnie bardzo podwarza te wszystkie fakty

Osobiscie nie wierze jakoby piłkarze kręcili i specjalnie odpuszczali mecze a ton wypowiedzi zawartych w tym artykule jest zbyt banalny ale to moje zdanie.

Okuka wyjechał z kraju także pismakom nic nie szkodzi na przeszkodzie aby wypisac bzdury z jego udziałem.

Zgadzam się z Tobą i "tesknie" do czasów kiedy nie było wolności słowa i do redakcji takich szmatławców mogli wpaść "smutni panowie" i zrobić porządek z pseudoredaktorkami piszącymi takie bzdury... :box:

Ostry
01-07-2003, 13:37

Zgadzam się z Tobą i "tesknie" do czasów kiedy nie było wolności słowa i do redakcji takich szmatławców mogli wpaść "smutni panowie" i zrobić porządek z pseudoredaktorkami piszącymi takie bzdury... :box:

Też się z Wami zgadzam.PS przekręcił zapewne słowa Drago,aby nadać artykułowi ton sensacji.Słowa te,wypowiedziane niby przez Okukę,są nawet na pierwszej stronie.Po prostu jest przerwa w rozgrywkach i trzeba o czymś pisać.

Raffi
01-07-2003, 14:50
Kmiecik rozmawiał z nim pewnie 5 minut, a zrobił wywiad na całą stronę. Ten wywiad to gówno, podobnie jak przeprowadzaający go. Chyba trzeba będzie powtórzyć akcję sprzed paru lat względem Kmiecika.

_Bart
01-07-2003, 14:54
- To na kogo by pan postawił?
- W bramce na pewno nie na Dudka. On od roku nic nie broni. Od meczu z Łotwą wpuszcza wszystko co leci w bramkę. Gdyby i zawalał, i wybraniał, to by się można było zastanawiać. A on tylko zawala. Postawiłbym na Szamotulskiego, w polskiej lidze jest najlepszy, choć trochę zwariowany. W obronie na środku wystawiłbym Głowackiego z Bąkiem, po bokach - na prawym Baszczyńskiego, a na lewym - na pewno nie Stolarczyka. Wybrałbym między Ratajczykiem i Żewłakowem. W pomocy na prawej stronie pewny plac miałby Karwan, na lewej - Krzynówek, Kosowski grałby bardziej w środku, a do rozgrywania wziąłbym młodego Burkhardta. Atak to zdecydowanie Olisadebe z Żurawskim.

Ten cytat jak dla mnie dowodzi ze wywiad jest spreparowany. Przeciez to sa słowa dziennikarzy PS. Dudek na ławe itd. Watpie aby Okuka rezygnował z najlepszego Polskiego bramkarza.
Widaomo Drago wyjechał to teraz mozna pisac o nim co sei chce bo on pewnie tego nie przeczyta (a moze :> )

Raffi
01-07-2003, 14:56
Dobrzy ludzie mu wyślą :>

Aureliusz
01-07-2003, 16:19
Jeśli ten wywiad jest ze PSzmatłatego, to kompletnie nie daję temu wiary. Jakby Okuka tak twierdził, to afera by wybuchła już po meczu ze Szczaką lub Ruchem. A to że posadził Jóźwiaka i Kucharza w ostatnim meczu to czysty przypadek. I to niby Zielu szprzedawał? Śmieszne! Jego akurat bym ostatniego posądzał.

Nazgul
01-07-2003, 16:38
Jeśli ten wywiad jest ze PSzmatłatego, to kompletnie nie daję temu wiary. Jakby Okuka tak twierdził, to afera by wybuchła już po meczu ze Szczaką lub Ruchem. A to że posadził Jóźwiaka i Kucharza w ostatnim meczu to czysty przypadek. I to niby Zielu szprzedawał? Śmieszne! Jego akurat bym ostatniego posądzał.

No i ze Svitlicy i Vuko zrobił PS kapusiów... :grr: :box:

C@mo
01-07-2003, 17:27
ta wypowiedz jest zupelnie nie w stylu Drago wiec jego wierygodnosc jest wątpliwa no chyba ze Drago po odejsciu z Legii przestał wypowaidac w sposób dyplomatyczny

M_I_G
01-07-2003, 18:01
cos czuje ze bede musial znowu zrobic "dym" na forum Kucharskiego :D :>

kamyk
01-07-2003, 20:19
mi sie wydaje tez ze te slowa sa jakos pzrekrecone ze to napewno okuka nie wypowiedzial! i moze waktycznie ktos sprzedal jakis mecz nie wiem wiedza to tylko pilkarze a le i kucharz nagle uciek jak dowiedzial sie ze okuka odchodzi mi mzoe iwdzial ze trza odchodzic bo okuka moze wydac kogos i co sie dzialo i uciekl bo pewnie by nie mial miejsca w legii juz a tak bedzie daleko od legii i bedzie szala w grecij!

szczepan
01-07-2003, 21:04
ej z kumplami przeanalizowalem pare spraw i o to informacje wnioski wyciagnijcie sami:

-Jozwiak jest osoba z poprzedniej epoki kiedy to sprzedawanie bylo chlebem powszednim
-ten sam Jozwiak dobrze wie ze zostalo mu rok moze gora dwa do konca kariery
-Kucharski od pol roku wiedzial ze zmieni klub i ze w tamtym klubie zakonczy kariere (nie jest wybitnym graczem wiec sadze ze wiek 33-34 bedzie dla niego koncem)
-Kucharski i Jozwiak mimo calego tego pokazywanie milosci do Legii nie sa postaciami jak Deyna czy Zielniski ten pierwszy od zawsze marzyl by zostawic nas i grac w jakiejs innej lidze i byl gotow zrobic to bez skrupowol ten drugi mimo jakis tam obietnic sezon zaczynal z ... chyba wiem z kim...
-nie sa to osoby typu Bednarza ktore po zakonczeniu kariery maja co robic w pilce? trenerzy? raczej smieszne, komentatorzy - oni dwaj? popatrzcie na ich wypowiedzi chyba nawet polonia1 ich by nie wziela i inny zawod ale jaki... wiec kasa im sie przyda...

Tak wiem wiele osob sie wzburzy ze na jezdzam na takie postacie jak Jozwiak czy Kucharski ale jak dla mnie to oni sa poporstu garczami ktorzy grali w Legii z sukcesami a nie reprezntantami tego klubu jak Deyna czy Zielinski...

Aureliusz
01-07-2003, 22:11
ej z kumplami przeanalizowalem pare spraw i o to informacje wnioski wyciagnijcie sami:

-Jozwiak jest osoba z poprzedniej epoki kiedy to sprzedawanie bylo chlebem powszednim
-ten sam Jozwiak dobrze wie ze zostalo mu rok moze gora dwa do konca kariery
-Kucharski od pol roku wiedzial ze zmieni klub i ze w tamtym klubie zakonczy kariere (nie jest wybitnym graczem wiec sadze ze wiek 33-34 bedzie dla niego koncem)
-Kucharski i Jozwiak mimo calego tego pokazywanie milosci do Legii nie sa postaciami jak Deyna czy Zielniski ten pierwszy od zawsze marzyl by zostawic nas i grac w jakiejs innej lidze i byl gotow zrobic to bez skrupowol ten drugi mimo jakis tam obietnic sezon zaczynal z ... chyba wiem z kim...
-nie sa to osoby typu Bednarza ktore po zakonczeniu kariery maja co robic w pilce? trenerzy? raczej smieszne, komentatorzy - oni dwaj? popatrzcie na ich wypowiedzi chyba nawet polonia1 ich by nie wziela i inny zawod ale jaki... wiec kasa im sie przyda...

Tak wiem wiele osob sie wzburzy ze na jezdzam na takie postacie jak Jozwiak czy Kucharski ale jak dla mnie to oni sa poporstu garczami ktorzy grali w Legii z sukcesami a nie reprezntantami tego klubu jak Deyna czy Zielinski...
No pięknie, ale jaki jest z tego morał. Uważasz, że sprzedali, czy nie. Bo z Twoich słów jasno to nie wynika. Ale domyślam się, ze uważasz, że sprzedali.

szczepan
01-07-2003, 22:32
ja swoje zdanie mam i juz pisalem je w temacie o ruchu tu podaje fakty zeby inni wnioski wyciaganieli :P