PDA

Zobacz pełną wersję : Olisadebe ozdrowiał :)

Nazgul
14-04-2005, 10:41
Emmanuel Olisadebe już trenuje na pełnych obrotach, ale ciągle nie może przebić się do podstawowej jedenastki Panathinaikosu Ateny. Celem numer jeden jest jednak dla niego powrót do reprezentacji Polski i to już na czerwcowy mecz eliminacyjny z Azerbejdżanem w Baku!

Jestem zły, że nie gram, gdyż ostatnio doszedłem do naprawdę wysokiej formy. Na treningach prezentuję się bardzo dobrze i wszyscy o tym wiedzą. Mało tego - głośno mówią, że jestem w gazie. Wie to również trener Alberto Malesani - naprawdę świetny fachowiec, w przeciwieństwie do swojego poprzednika Zdenka Stasnego, ale to nie on jest odpowiedzialny za to, że nie występuję w kolejnych meczach - powiedział nam Olisadebe. "W kontrakcie jest zapis, że dużą część wynagrodzenia mam otrzymać po rozegraniu przynajmniej 50 procent meczów Panathinaikosu w danym sezonie. Uznano więc, że niech lepiej grają inni, którym nie trzeba płacić tak dużych bonusów..."

Z poprawką na źródło, ale... Lans?
Skoro skończyły się kłopoty zdrowotne Olisadebe to może warto by mu dac szansę? na Anglię byłby jak znalazł...

daimler
14-04-2005, 11:46
Powiem krotko: niech sp......a! :sedzia:

Kocur
14-04-2005, 12:04
Skoro skończyły się kłopoty zdrowotne Olisadebe to może warto by mu dac szansę? na Anglię byłby jak znalazł...

a miałby wejść na boisko zamiast kogo ? :chytry:

czy może gralibyśmy 3 napastników ... ale wtedy 2 cyfrówkę nam mogą strzelic :oczko:

Jaco
14-04-2005, 12:05
Może Janas go wypróbuje na stoperze.. :zlosliwy:

Nazgul
14-04-2005, 12:08

a miałby wejść na boisko zamiast kogo ? :chytry:

czy może gralibyśmy 3 napastników ... ale wtedy 2 cyfrówkę nam mogą strzelic :oczko:

Np. zamiast kogoś (odpukać) kontuzjowanego. Albo zmęczonego na ostatnie pół godziny... Opcje są. Osobiście wolę, jeśli już latają teksty (podobno) by Janas, żeby reprezentacja pomogła Olisadebe zamiast Kałużnemu czy Rasiakowi...

daimler
14-04-2005, 12:15
. Osobiście wolę, jeśli już latają teksty (podobno) by Janas, żeby reprezentacja pomogła Olisadebe zamiast Kałużnemu czy Rasiakowi...

:nie: Co do Kaluznego sie zgodze, ale Rasialdo jak dla mnie ma pierszenstwo przed Olisadebe.

Mini
14-04-2005, 12:22
Osobiście wolę, jeśli już latają teksty (podobno) by Janas, żeby reprezentacja pomogła Olisadebe zamiast Kałużnemu czy Rasiakowi...

osobiście to ja uważam takie coś za idiotyzm
reprezentacja nie jest od tego zeby komukolwiek pomagać. nie nadaje sie to nie gra a do formy wraca w klubie. tym bardziej że jest kim grać w napadzie

i: nie pytaj co reprezentacja może zrobić dla ciebie tylko co ty możesz zrobić dla reprezentacji :chytry:

legart
14-04-2005, 12:41
Chyba wole Rasiaka niż Olisadebe (co ja pisze :O ). Rasialdo wprawdzie gra jak gra, ale nie symuluje kontuzji i stawia się na kadrze.

Nazgul
14-04-2005, 13:02
Osobiście wolę, jeśli już latają teksty (podobno) by Janas, żeby reprezentacja pomogła Olisadebe zamiast Kałużnemu czy Rasiakowi...

osobiście to ja uważam takie coś za idiotyzm
reprezentacja nie jest od tego zeby komukolwiek pomagać. nie nadaje sie to nie gra a do formy wraca w klubie. tym bardziej że jest kim grać w napadzie

i: nie pytaj co reprezentacja może zrobić dla ciebie tylko co ty możesz zrobić dla reprezentacji :chytry:

Oj no kurde zgadza się, tylko że napisałem wyraźnie: "Jeśli już lataja...". BTW ciekw jestem jak to naprawde jest z tymi kolanami Olisadebe - wyglądało na to że symuluje, ale raz: Nie chciało go Birmingham gdyż jak powiedzieli "ma zrujnowane kolana", po drugie jakiś czas temu został odesłany ze zgrupowania z zaleceniem półrocznej przerwy w grze (po konsultacji lekarza reprezy z jakąś niemiecką kliniką).
Więc teraz jeśli to prawda że Olisadebe jest już zdrowy i w formie a nie gra bo nie chcą mu płacić więc go nie wystawiają to pomoc byłaby wzajemna... I o tym pisze. Są sparringi, niech się pokaże.

Grzeslaw_mks
14-04-2005, 17:53
:zdziwiony: Wyskoczy na 30 minut, kolano znów spuchnie, Oli przejdzie operacje, porehabilituje się 3 miesiące i znowu... W reprezentacji może jeszcze zagra...rekonwalescentów :oczko:

Życze mu jak najlepiej, ale nie wróżę mu żadnych rewelacji.

VASCO
14-04-2005, 19:47
No rzeczywiście to było krótkie i głupie.... Nie jestem wielkim fanem tego zawodnika ,ale w swoim czasie zrobił bardzo dużo dla reprezentacji i napewno w kadrze jest kilku zawodników ,którzy nawet w połowie nie mają takich zasług jak on. Więc licz się ze słowami człowieku....

Pan Artysta
14-04-2005, 19:56
No rzeczywiście to było krótkie i głupie.... Nie jestem wielkim fanem tego zawodnika ,ale w swoim czasie zrobił bardzo dużo dla reprezentacji i napewno w kadrze jest kilku zawodników ,którzy nawet w połowie nie mają takich zasług jak on. Więc licz się ze słowami człowieku....

dla mnie to skurokop tylko on źle mówić polski- :oczko: historia i klamka za Olim dawno zapadła-na konwiktorską niech wraca

Nazgul nie ma lepszych tematów :zly:

Nazgul
15-04-2005, 01:05

dla mnie to skurokop tylko on źle mówić polski- :oczko: historia i klamka za Olim dawno zapadła-na konwiktorską niech wraca

Nazgul nie ma lepszych tematów :zly:

Uważam że temat jest dobry biorąc pod uwagę, że czeka nas m.in. wyjazd do Londynu gdzie po raz kolejny wcale nie musimy przegrać a ponadto mecze z Walią oraz Austrią u siebie gdzie wcale nie musi być łatwo. Żurawski i Frankowski będą potrzebowali wsparcia i jeśli jak pisałem - Olisadebe jest / będzie zdrowy i w formie to ja jestem nastawiony entuzjastycznie.

Pesto
15-04-2005, 01:27
nigdy więcej tego NIGERYJSKIEGO palanta w koszulce z orłem.

zamiast sprowadzać graczy z importu , wspierajmy rozwój polskiego sportu.

ems
15-04-2005, 02:25
he
ledwo zaczalem na powrot kibicowac Orłom, a ten chce wracac
no coz, allah akbar, niezbadane sa sciezki pana.
tylko Legia :]

Lawy
15-04-2005, 10:19
A niech wraca, importujmy sobie jeszcze kilku graczy to może ktoś wtedy przejrzy na oczy i dojdzie do wniosku że reprezentacja to nie klub piłkarski ......

Kempes
15-04-2005, 16:36
Po pierwsze - przestał sie przykładać do reprezentacyjnych obowiązków po odniesieniu sukcesu i nie jest to opinia szczątkowa.

Po drugie - skoro tyle nie grał ,a teraz grzeje ławe to nie wróże mu świetnej formy w meczach kadry.

Po trzecie - zgasza sie , nastrzelał wiele ważnych goli ,ale to nie jest Polak i nie widze go w Polskiej reprezentacji. Wole największe drewno ,ale słowiańskie drewno. Przeraża mnie tylko to ,że takie opinie jak moja są coraz częściej uważane za dziwne ,niebywałe ,a wręcz ktoś kiedyś napisał mi ,że trące rasizmem :|

To ''moje'' 3 punkty dla których nie widze go w reprezentacji , choć pkt trzeci powinien wystarczyć.

Pesto
15-04-2005, 17:04
Po trzecie - zgasza sie , nastrzelał wiele ważnych goli ,ale to nie jest Polak i nie widze go w Polskiej reprezentacji. Wole największe drewno ,ale słowiańskie drewno. Przeraża mnie tylko to ,że takie opinie jak moja są coraz częściej uważane za dziwne ,niebywałe ,a wręcz ktoś kiedyś napisał mi ,że trące rasizmem :|

istnieje pewna odmiana ludzi , nazwijmy ich Politycznie Poprawnymi Pajacami (PPP).

dla PPP każdy , kto nie zgadza się z ich widzeniem świata jest faszysta , nazistą , rasistą i mordercą niewiniątek. sztandarowym pismem PPP jest arcyśmieszna gazetka "Nigdy więcej" , a ich prawdziwym guru jest Adam Michnik .

nie ma co się przejmować PPP. wyśmiewać takich.

na forum Zagłębia też taki jeden grasuje :\

MaxyM
15-04-2005, 17:09
Coś mu się pomieszało, już nie jest dla kibiców Olim, teraz jest zwykłym czarnuchem.
Prawdopodobnie tak samo o nim myślą kadrowicze.

Dlatego niech czarnuch zamiast myśleć o bilecie do Warszawy, lepiej sobie kupi bilet na czas zarezerwowany dla FIFA do Afryki i jedzie obserwować na sawannie jak się lwy pierdolą.

Pan Artysta
15-04-2005, 17:22
Max :rotfl2: i płacisz za monitor-bo popusciłem z gęby

:gwiazda:

Kempes
15-04-2005, 17:26
Mi szlug z mordy wyleciał :P