PDA

Zobacz pełną wersję : Po jakim horrorze mieliscie pietra...

MaxyM
01-07-2003, 01:32
Ja jak bylem maly, zobaczylem egzorcyste... chodzilem za matka krok w krok z dwa tygodnie, to bylo jak bylem maly, ale ten film tak mnie przerazil, ze teraz juz prawie stary chlop ze mnie, a po raz drugi tego filmu nie zobaczylem... leki mam jakies kurna, jak widze, ze bedzie w TV... taki czad...

Nawet raz nagralem sobie i stwierdzilem, ze zobacze pozniej, z 6 miesiecy podchodzilem, az w koncu skasowalem... 8-

Adams_
01-07-2003, 01:40
Upalilem sie, wypilem browara, wmowilem sobie, ze ten film to reality TV i o malo nie zesralem sie ze strachu na Blair Witch Project.

legart
01-07-2003, 08:49
Mnie za młodu najbardziej nastraszył "Duch" Tobe Hopera w kinie i "Evil dead" Sama Raimiego na video. A jak naprawdę byłem malutki to bałem się "Czarnoksiężnika z krainy Oz" konkretnie złej czarownicy wschodu czy też zachodu 8- .

arczi
01-07-2003, 09:42
A oglądał ktoś z was " Noc żywych trupów "? To był miszcz...
Ogólnie to lubię te stare horrory z lat 70 i 80. Egzorcysta to już klasyka. Też nie źle się bałem gdy go po raz pierwszy oglądałem.
No i pierwsze odcinki Koszmaru z ulicy Wiązów.

Klusek
01-07-2003, 10:03
Ja również zaliczyłem konkret strach po "Duchu". Oglądając natomiast "Muchę" chciałem się porzygać. Z ostatnich filmów wrażenie zrobiła na mnie scena z telewizorem w filmie "Krąg". Znaczy się ta scena gdy małolata wylazła z ekranu. buuu....

MaxyM_
28-04-2004, 13:23
up

jarcyś
28-04-2004, 13:25
Lśnienie

Krąg -japoński- też mnie wkręcił

Beny
28-04-2004, 13:32
"Egzorcysta" i "Koszmar..." to były filmy, po których cieżko było usnąć, jak się je widziało pierwszy raz.

Na jesieni zeszłego roku obejrzałem "Krąg"... Qrczę, stary chłop, a bał się położyć do łóżka... Jakby wtedy zadzwonił telefon, to bym chyba zszedł... :/

Jaco
28-04-2004, 13:37
Wywiad Czajkowskiej z Lepperem, gdy ten oświadczył, że zostanie premierem. ;)
A tak serio to "Duch" Spielberga 8o

yusta
28-04-2004, 13:45
A oglądał ktoś z was " Noc żywych trupów "? To był miszcz...
Ogólnie to lubię te stare horrory z lat 70 i 80. Egzorcysta to już klasyka. Też nie źle się bałem gdy go po raz pierwszy oglądałem.
No i pierwsze odcinki Koszmaru z ulicy Wiązów.

hehe.. Fredka strasznie się bałam.. Bałam się jeszcze Jasona z "Piatek trzynastego" 8-
"Egzorcyste" oglądałam, jak miałam już więcej latek... zrobił na mnie wrażenie :+: , ale nie wystraszył.
Btw, kilka osób pisze o Kręgu... mnie ten film nie wystraszył... raczej znudził straszliwie :/

ems
28-04-2004, 13:58
po krugerze tez mialem jazdy

z ostatnich - to ostra rozkminke mialem po Oszukac Przeznaczenie...

nie to ze sie dygalem spac czy cos, ale jak sobie czlowiek wbije ze tak moze byc... brrr

Nova
28-04-2004, 13:59
Najwiekszego stracha w życiu mialam po "Kregu" i wcale nie dlatego ze był taki straszny...Ogladałam go z bratem ktory był na tym w kinie i to był moj bład... 8o
Bo jak np.miala otworzyc szafe to słyszalam-A teraz uwazaj!W tej szafie bedzie,mowie ci,szok!
No i jak kobieta miała otworzyc ta szafe to ja juz prawie zawalu dostawałam... 8-
Film, bez rewelacji ale przez to jego gadanie 2 razy bardziej sie bałam...po filmie az sie cala trzęsłam... 8o A film bez rewelacji...wole"klasyczne"horrory gdzie grasuje zabójca z piła mechaniczna itp(Koszmar z ulicy Wiązów :+: )a nie jak kaseta zabija ludzi 8o
Po "Psychozie"( :+: )tez mialam niezle jazdy bo wszyscy juz spali a ja w ciemnej chacie byłam...Bałam sie ze jakas stara wariatka wbije mi noż w plecy 8-

Bastion
28-04-2004, 14:03
Egzorcysta niezly byl, Duch rowniez. Jak bylem maly to po "Szczekach" balem sie na kiblu usiasc :D. Krag mnie raczej nie przerazil. Za to Hanting, byl fajny, mialm na nim dreszcze (szczegolnie kiedy, obracaly sie glowki figurek dzieci na scianach, otwierajac usta z przerazenia. Blair Witch, srednio, ale jako film jest niesamowity.

spekulant78
28-04-2004, 14:13
Cały serial, MIASTECZKO TWINPEAKES, czy jakos tak.
Ja pier......, nadal sie go boję.

Raffi
28-04-2004, 14:44
Jak bylem maly to po "Szczekach" balem sie na kiblu usiasc :D.
Nie ty jeden 8- :rotfl:

yusta
28-04-2004, 14:51

:rotfl:

Na kiblu nie bałam się siedzieć, ale w wannie to już tak 8-

Foxx
28-04-2004, 14:52
A ja najbardziej się przestraszyłem na horrorze bez litrów ketchupu i gumowych szkieletów. Gdzieś tak w 1985 był na ekranach film "Zemsta po latach" :auau:

MaxyM_
28-04-2004, 14:52
::lol::

No co wy!?

JA bałem się tylko pływać w jeziorze. :rotfl:

spekulant78
28-04-2004, 14:55
Ostatnio ogladałem oba japońskie Ringi.
Niezły wypas, na rekach szczecina mi stawała co chwila.
Polecam te filmiki.

Grzywa
28-04-2004, 14:55
W sumie to tu chodzi po którym filmie miałem pietra... Był tylko jeden taki po którym pare dni się bałem... "Ptaki" 8) A wszytskie horory z litrami krwi i mechanicznymi piłami mnie śmieszą nie straszą :D

crolick
28-04-2004, 14:56
po sczekach do dzis na baseny nie chodze 8-

Adam-oldboy
28-04-2004, 15:06
"Szósty zmysł" jest mocny, może dlatego, że to nie klasyczny horror.

ems
28-04-2004, 15:14
6 zmysl ? e tam horror.. robi wrazenie, ale...

Kempes
28-04-2004, 15:59
Jak byłem mały to Laleczka Chucky mnie przerażała konkretnie '8
Potrem troszke później ''Omen'' ( 1 część ) zrobiła na mnie duże wrażenie :>
Teraz horrorów nie oglądam ,ciężko trafić na dobry...większość potrafi tylko rozśmieszyć człowieka.

Talar
28-04-2004, 16:01
Po Omenie '8

i zawsze mam pietra po obejzeniu ''nie do wiary'' :rotfl: :buhaha:

arczi
28-04-2004, 17:03
Przypomniało mi sie.

Pamietam jak bałem sie ogladajac Crittersów.
Ahh... i Gremlinsy.
To były czasy.

Sezar
28-04-2004, 17:21
w dziecinstwie...7 Bram Piekieł 8-

Mery
29-04-2004, 22:12
Ja również zaliczyłem konkret strach po "Duchu". Oglądając natomiast "Muchę" chciałem się porzygać. Z ostatnich filmów wrażenie zrobiła na mnie scena z telewizorem w filmie "Krąg". Znaczy się ta scena gdy małolata wylazła z ekranu. buuu....
Dokładnie to samo 8-
Ja przy niektórych momentach to w sufit patrzyłam :/
Pozatym to Egzorcysta-ten film mimo że jak na dzisiejsze czasy prymitywnie zrobiony dalej robi wilekie wrażenie.Pamiętam kiedyś weszłam sobie na jakiś link a tu leci tekst angileskiej piosenki a w tle leci do tego miła dla ucha muzyczka.Mama się mnie pyta czy rozumiem ten tekst no to ja się przybliżam do ekranu a tu nagle z piskiem pojawia się fotka tej dziewczynki jak już jest opętana na cały ekran.
K... myślałam ze na zawał pójdę , matka to samo,a to jeszce było parę dni po obejrzeniu tego filmu..
Nawet teraz jak na to foto patrze to mi się jakoś dziwnie robi :/

MrÓwA_1906
29-04-2004, 22:54
fajny topic...

No w sumie juz dawno nie widzialem dobrego horroru zanczy teakiego ktory by mnie przerazil, ale pamietam kilka takich...

Jak bylem bardzo maly to bałe sie takiego polskiego stwora "Przyajaciel Diabeł" czy ki ****.... balem sie to przedpokoju wchodzic.
Dalej z tego co pamietam to bylo co z Laleczka Chucky, Koszmary z Ulicy Wiazow.
Pamietam tez taki odcinek Archiwum X o rodzine Pikoków (tacy kazirodcy) ble...

Ostatnio mialem zajawke na horory
-Piatki 13
-Koszmary z Ulicy Wiazow
-Martwe Zło
i inne klasyki i w sumie mnie jakos nie strasza

bardzo chialbym zobaczy "teksakska masakre piła mechaniczna 1" ta z 70-ego ktoregos...a nigdzie nie ma :(.

Niezle sa nawet Hellreisery.
A najgłupszym filmem jaki widzialem z tego gatunku to "Laboratorium Diabła", zacheceni okładka "Od 21 lat" "Nie powinny tego ogladac kobiety w ciazy i osoby o slabych nerwach".
wiec poszlismy do kumpla do mieszkania, spalilismy jonta i wlaczamy...i......
***** wyskakuja jakies japonczyki i wogule zadnej akcji....po chwili wrzut na jakies laboratorium mikroskopy (my troche brechtu) ale golnie film byl o obozach jenieckich w japoni podczas 2 WŚ i jak oni mecza Koreancow i Chinczykow, malo hardcoru (sekcje zwłok , wiwisekcje, i jakie inne torturki) ogolnie klimat filmu zamulajcy bo w tle jeszcze jakies romanse, harakiri i inne......wieczor uratowalo Hot Shots ;]

nie polecam

szczepan
29-04-2004, 23:38
po zadnym horrorze nie mialem pietra ani koszmarow... jedyny film po jakim mialem natomiast koszmary to byl:

"Okret" ("Das Boot") i do tej pory za cholere nie wiem czemu... maly bylem wprawdzie filmy wojenne juz wtedy mialem na rozkladzie ale jakos ten tak zadzialal... i bylo to tylko raz... za kazdym nastepnym razem nie bylo jzu problemu...

Kiub
29-04-2004, 23:51
po zadnym horrorze nie mialem pietra ani koszmarow... jedyny film po jakim mialem natomiast koszmary to byl:

"Okret" ("Das Boot") i do tej pory za cholere nie wiem czemu... maly bylem wprawdzie filmy wojenne juz wtedy mialem na rozkladzie ale jakos ten tak zadzialal... i bylo to tylko raz... za kazdym nastepnym razem nie bylo jzu problemu...

jak oglądałem okręt to zasnąłem pod koniec i nie mam pojęcia jakie było zakończenie, ale trza przyznać że robi wrażenie.
Tak ogólnie to jak byłem młodszy robiło na mnie ogormne wrażenie "Z archiwum X"; do tej pory jestem maniakiem tego serialu (właśnie przed chwilą się skończył na dwójce ;) ), po odcinkach Archiwum z gościem który wysysał tłuszcz i takim co przeciskał się przez rury zawsze robiłem w gacie '8
Z klasycznych horrorów najlepszy jest egzorcysta, laleczka chucky i 13. w piątek- nie pamiętam która część

Sharn
30-04-2004, 00:06
Każdy pisze o filmach, a ja muszę przyznać, że najbardziej bałem się po przeczytaniu książki. Była to pierwsza tego gatunku jaką czytałem - Manitou, Grahama Mastertona. W wieku kilkunastu lat łaziłem w kółko po ciemnym pokoju bo normalnie bałem się zasnąć. Masakra. Filmy do mnie mniej przemawiają, natomiast jedno wiem napewno , nie kopcę przed horrorami, bo np. po Krzyku spokojnie bym zaczął się jąkać...

:]

ems
30-04-2004, 00:09
nonono Masterton dziala na wyobraznie, oj tak ...

szczepan
30-04-2004, 00:22
Tak ogólnie to jak byłem młodszy robiło na mnie ogormne wrażenie "Z archiwum X"; do tej pory jestem maniakiem tego serialu (właśnie przed chwilą się skończył na dwójce ;) ), po odcinkach Archiwum z gościem który wysysał tłuszcz i takim co przeciskał się przez rury

ja do konca zycia zapamietam ten odcinek z "Kill them All" oraz z tym kolesiem co mial wladze nad pradem... otwieral auta, bawil sie swiatlami etc

Kiub
30-04-2004, 00:31
Tak ogólnie to jak byłem młodszy robiło na mnie ogormne wrażenie "Z archiwum X"; do tej pory jestem maniakiem tego serialu (właśnie przed chwilą się skończył na dwójce ;) ), po odcinkach Archiwum z gościem który wysysał tłuszcz i takim co przeciskał się przez rury

ja do konca zycia zapamietam ten odcinek z "Kill them All" oraz z tym kolesiem co mial wladze nad pradem... otwieral auta, bawil sie swiatlami etc

i jeszcze jeden mi się przypomniał z tych lepszych.... z gościem od ognia '8

Kiju
30-04-2004, 00:58
Moj pierwszy horror oglądniety w kinie...a w zasadzie było to kino na wczasach,takie wyswietlane na jednym z domków letniskowych.
Był to Duch i bałem sie jak **** 8-

Drugi horror to Rzecz,po tym mialem strasznego pietra i balem sie schodzic do piwnicy 8-

c_zary
30-04-2004, 01:16
Potwory i spolka.

Domino23
30-04-2004, 03:01
bardzo chialbym zobaczy "teksakska masakre piła mechaniczna 1" ta z 70-ego ktoregos...a nigdzie nie ma :(.

Jeśli używasz osiołka do ściągania to http://www.osloskop.net/?cmd=show&id=6043

legart
30-04-2004, 08:27
Acha jak jestem na kacu boje się oglądać "Nie do wiary" 8-

yusta
30-04-2004, 09:14
Każdy pisze o filmach, a ja muszę przyznać, że najbardziej bałem się po przeczytaniu książki. Była to pierwsza tego gatunku jaką czytałem - Manitou, Grahama Mastertona. W wieku kilkunastu lat łaziłem w kółko po ciemnym pokoju bo normalnie bałem się zasnąć. Masakra. Filmy do mnie mniej przemawiają, natomiast jedno wiem napewno , nie kopcę przed horrorami, bo np. po Krzyku spokojnie bym zaczął się jąkać...

:]

Gość jest niezły, po lekturze jego książek, w ogóle unikałam ciemności 8-

aaadamm
30-04-2004, 11:18
Strach
Laleczka Chucki
Krol Lew ;)

Bąbel
01-05-2004, 13:14
Pare lat temu obejrzałem "Omen" i tak mi sie spodobał, że w nocy nie zmrużyłem oka :D

Mazi
01-05-2004, 20:42
Ja też się bałem tego polskiego diabla z widłami ... pozniej pamietam zawsze jak np. jechałem samochodem przez pole to zawsze patrzyłem ,czy gdzieś tam na horyzoncie jakieś widły się nie pojawią tego diabła . Pamiętam ,że zawsze się bałem ogladać początek filmu "ET" Spiellberga . "Blskie spotkanie 3-go stopnia" ( Spieliberga? ) też wywarło na mnie wrażenie .
Blair Witch Project 1 wogole mnie nie wystraszył ,a kumple po obejrzeniu tego filmu bali się do lasu wchodzić albo obok cmentarza przechodzić :P .

jaksa
01-05-2004, 23:44
Blair Witch Project.
Jakoś w nocy oglądalem na HBO. Po filmie siedziałem gdzies do 2 w nocy oglądając przy zapalonym swietle tv shop na Polonii1. W celu dezaktywacji dzialania fimu.

Inne horrory jakoś po mnie splywają.
Książki-horrory są denne. Przynajmniej mi sie nie podobają.

yusta
02-05-2004, 00:07
Ja też się bałem tego polskiego diabla z widłami ... pozniej pamietam zawsze jak np. jechałem samochodem przez pole to zawsze patrzyłem ,czy gdzieś tam na horyzoncie jakieś widły się nie pojawią tego diabła

hehehe... to był film "Przyjaciel wesołego diabła". Jakoś się go nie bałam, a najbardziej podobał mi się fragment jak spruła mu się sukienka i było widać goły tyłek :D

MaxyM_
02-05-2004, 12:14
Ja też się bałem tego polskiego diabla z widłami ... pozniej pamietam zawsze jak np. jechałem samochodem przez pole to zawsze patrzyłem ,czy gdzieś tam na horyzoncie jakieś widły się nie pojawią tego diabła.

Łahahaha :lol:

Byłem na tym w kinie i się nie bałem... Bałem się Konopielki, tych mord! :oho:

Dżon Łejn
02-05-2004, 12:21
Ja też się bałem tego polskiego diabla z widłami ... pozniej pamietam zawsze jak np. jechałem samochodem przez pole to zawsze patrzyłem ,czy gdzieś tam na horyzoncie jakieś widły się nie pojawią tego diabła.

Łahahaha :lol:

Byłem na tym w kinie i się nie bałem... Bałem się Konopielki, tych mord! :oho:

butapren !!!!

ja uciekłem z kina po 3-5 min z ET :oho:

Cezdor
02-05-2004, 13:34
Ostatnio niezłe wkrętki miałem po filmach Lyncha oraz po Vanilla Sky (oczywiście po spaleniu i wypiciu conieco '8 )
Może nie tyle miałem po nich pietra, co jakoś niespokojnie mi się na duszy zrobiło...

Bastion
04-05-2004, 20:19
fajny topic...
Jak bylem bardzo maly to bałe sie takiego polskiego stwora "Przyajaciel Diabeł" czy ki ****.... balem sie to przedpokoju wchodzic.

:buhaha: Mrowa, ja tez, jak mialem isc po cos do drugiego pokoju, albo z psem na spacer to straszna lipa byla :)

amilo
05-05-2004, 16:54

:rotfl:

Na kiblu nie bałam się siedzieć, ale w wannie to już tak 8-

jak bylem mlodszy do po obejrzeniu odcinka z Archiwum X z potworem ktory przemieszczal sie rurami kanalizacyjnymi i wychodzil kiblem.. przez pewien czas mialem problemy z zalatwienie potrzeby, bo co chwile ,,zagladalem do muszli'' czy przypadkiem nic mnie nie dopadnie :> :)

HOOLSHWDP
05-05-2004, 17:52
House of 1000 Corpses '8
Nie ma lepszego wsrod horrorow

Domino23
13-05-2004, 03:25
http://www.horror.akcja.pl/toplista.htm

Szawar
13-05-2004, 12:17
Najbardziej przerazające horrory te te które uderzają na psychike, a nie takie w których rżną się siekierami, tasakami czy innymi bzdurami. Do najbardziej przerazajacych zalicze film na podstawie ksiazki Stephena Kinga "IT". Te gówno tak działa na psychike ze pisząc teraz o tym dreszcze mnie przechodzą. http://www.horror.akcja.pl/it.htm
Z pozostałych to Blair Witch Project, jak sie ogląda ten film o 1:00 to zapala sie swiatła w całym pokoju by w normalnych warunkach dosć do łózka. A jak byłem mały strasznie sie bałem teledysku M. Jacksona "Thiller", a i przyjaciela wszystkich dzieci "ET". Pzdr.

Nova
13-05-2004, 12:28
A jak byłem mały strasznie sie bałem teledysku M. Jacksona "Thiller"
Ja tego nie pamietam ale rodzice opowiadaja ze jak to zobaczylam to sie schowalam za fotel i .... :belt: :o :lol:

Dżeksona sie tak pewnie przestraszylam.. :P

Gretchen
13-05-2004, 12:29
w dziecinstwie strasznie balam sie wspomnianego juz pare razy diabelka, jak tylko pojawial sie na ekranie chowalam sie za poduszkami lub czymkolwiek innym
niezlego pietra mialam po obejrzeniu "Lost highway" Lyncha, w zyciu nie obejrze tego drugi raz...
schizy nachodzily mnie tez po "Kregu" - w kinie, w momecie kiedy dziewczynka wyszla z ekranu zjechalam z fotela...

VANAHAIM72
13-05-2004, 23:19
:( W moim przypadku było to Legia - Widzew 2:3... :( A pietra jeszcze długo po tym miałem, że może się to powtórzyć...
A tak szczerze, to żaden film nie wywarł na mnie takiego wrażenia, aby mieć pietra. Jedyny, który był na tyle nastrojowy, że obejrzałem go z przyjemnością, zainteresowaniem i podobał mi się jego klimat to "Jeździec bez głowy".

Mazi
13-05-2004, 23:43
Z liinku podanego przez Szawara postanowiłem sobie przeczytać recenzję niektórych filmów ... oto pozycja nr.20 --> film z bodajze 1922 roku ("Nosferatu") :

Zresztą to najprawdopodobniej jeden z najbardziej tajemniczych i przeklętych horrorów – grający rolę Nosferatu Max Schreck (imie nazwisko stanowią niemiecki idiom : Maximum Terror...) nie wystąpił w żadnym innym obrazie, nikt o nim nic nie wie, podczas całego filmu ani razu nie mruga powiekami, a na dodatek w jednej ze scen powstaje z trumny pod idealnym kątem prostym – bez pomocy jakiejkolwiek techniki, co jest po prostu niemożliwe ! Nikt dotychczas tego nie wyjaśnił, a wielce prawdopodobne, że sam Schreck był (jest?) wampirem...

http://www.horror.akcja.pl/Nosferatu%20-%20foto1%20339.JPG

http://www.horror.akcja.pl/Nosferatu%20-%20foto2%20340.JPG

ale wkręt :D . Obejrzałbym sobie ten film :] .

Viola
14-05-2004, 00:21
Po laleczce chucky wszystkie lalki zlądowały w szafie tak sie przestraszyłam no ale miałam 8 lat:P

a teraz od lat nie było nic co by mnie przestraszyło lubie ten gatunek poporstu choć ostatnio oglądałam resident evil , atmosfera zaczeła sie zagęszczać muzyczka jeszcze ją podgrzewa napięcie maksymalne i nagle zadzwonił telefon normalnie myśłałam że zawału dostane:P

szczepan
14-05-2004, 01:28
Z liinku podanego przez Szawara postanowiłem sobie przeczytać recenzję niektórych filmów ... oto pozycja nr.20 --> film z bodajze 1922 roku ("Nosferatu") :

chyba na podstawie tej historii widzialem film... jakas ekipa chciala krecic remake Draculi i rezyser zawarl pakt z wampirem ze ten zagra u niego a na koncu w zamian dostanie glowna aktorke...

dobra tutaj znalazlem linka do tego filmu o ktorym mowilem...
jak sie okazalo to historia krecenia Nosferatu wlasnie:

http://lecinema.pl/co/na110210.php

a tutaj jeszcze jeden:

http://www.esensja.pl/magazyn/2002/01/iso/12_06.html

[ Dodano: Pią maja 14, 2004 1:46 am ]
a tutaj Filmweb znajduje informacje o tym ze jedna slawny Max gral w jakims innym filmie:

http://filmweb.pl/Max,Schreck,filmografia,Person,id=41889

[ Dodano: Pią maja 14, 2004 1:48 am ]
:D

TAJEMNICA ROZWIAZANA!~(chyba):

http://www.kjenkins49.fsnet.co.uk/max.htm

http://www.missinglink.free-online.co.uk/actorss.htm#ms

ems
14-05-2004, 03:02
Ja też się bałem tego polskiego diabla z widłami ... pozniej pamietam zawsze jak np. jechałem samochodem przez pole to zawsze patrzyłem ,czy gdzieś tam na horyzoncie jakieś widły się nie pojawią tego diabła . Pamiętam ,że zawsze się bałem ogladać początek filmu "ET" Spiellberga . "Blskie spotkanie 3-go stopnia" ( Spieliberga? ) też wywarło na mnie wrażenie .
Blair Witch Project 1 wogole mnie nie wystraszył ,a kumple po obejrzeniu tego filmu bali się do lasu wchodzić albo obok cmentarza przechodzić :P .

to ten "ja kudlaty durnowaty nie wiedzialem co to taty" ?

Szawar
14-05-2004, 10:01
To chyba ten "Ja stary durnowaty reperuje stare graty" :D

Mazi
14-05-2004, 19:15
To chyba ten "Ja stary durnowaty reperuje stare graty" :D

hyhyhy , tak tak !!! To o tego mi chodzi :D . Pamiętam ,ze miał jakieś "fajne" rymowanki ,ale nie pamietam co on tam gadał :lol2:

Teraz oczywiście to jest śmieszne ,ale wtedy mnie to przerażało .

LMD
23-05-2004, 22:16
Dużo było takich.
Zdecydowanie lalka Chucky :strach: i Twin Peaks.

Keleborn
25-05-2004, 16:55
Teściowa mojej siostry.

To jest horror.

IGOR
25-05-2004, 21:00
jak miałem 10 lat to obejżałem "Alien" i potem zasnąć nie mogłem bo sie bałem że po mnie przyjdą :pomylony: ;]

Uher
28-05-2004, 22:28

Emule.... :niedobry:

A ja ... w wieku 10lat oglądnąłem na koloni z kumplami o 23 "Koszmar z ulicy wiązów". Później miałem opory :dziwne: Jak na 10-latka to nie za fajny film.

Również w wieku młodzieńczym film o "Przepowiedniach Nostradamusa" .. masakra :o też wywołał u mnie lęki przy chodzeniu spać...

Obecnie nie ma dobrych horrorów :co2: Czasem Strefa 11 moża przerazic ale ludzie dajcie spokój jeśli mam być przestraszony ponieważ 50 letnią babę goniły kubki i szklanki... darujcie :fuckyou:

Trzeba oglądnąć japoński ring, poprzedzając seans browcami i zobaczymy co to będzie :nie_wiem:

Toudi
28-05-2004, 23:21
Ja najbardziej się zawsze bałem tego diabła z widelcem... :o Ostatnie ciekawy był film "Ciśnienie".