PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubione miejscowości nadmorskie

Klusek
30-06-2003, 14:44
Jest lato więc zapodaję ten wątek.
Moje ulubione miejsca to Dębki i Niechorze.
W Dębkach byłem ostatnio 5 lat temu niestety ale pamiętam je jako raj dla rządnych zabawy i przygód, pełno tam było nieskrępowanych dziewczyn topless, które chętnie szły na ugodę. No i Apteka na plaży. Czy nadal tak jest w Dębkach?

Kiju
30-06-2003, 14:49
Byłem w kilkunastu nadmorskich miejscowosciach,lecz najbardziej podobało mi sie w Świnoujściu(deptak).
Kazdy z kurortów ma cos specjalnego do zaoferowania,jednak to wlasnie Swinoujscie najbardziej mi sie spodobało.

Nazgul
30-06-2003, 14:49
Byłem w kilkunastu nadmorskich miejscowosciach,lecz najbardziej podobało mi sie w Świnoujściu(deptak).
Kazdy z kurortów ma cos specjalnego do zaoferowania,jednak to wlasnie Swinoujscie najbardziej mi sie spodobało.

Mnie też.
Jeszcze Międzyzdroje są fajne...

Dżon Łejn
30-06-2003, 14:50
Jastarnia :+:

ogólnie cały Hel. Zajebista rzecz z jednej strony ciepła zatoka a z drugiej pełne morze.Wszystko da się przejść w kilka minut.Polecam na maxa

emde
30-06-2003, 14:59
A mi sie najbardziej podoba chyba w Łebie. Pech tak chcial ze w tym roku pewnie **** strzeli wyjazd gdzies na wakacje. Przez te egzaminy i treningi wolny mam tylko niecaly tydzien wakacji...

takiowaki
30-06-2003, 15:11
No tak, trzeba gdzies w tym roku wyjechac.

Moze to jakies takie niepopularne, ale mnie sie bardzo podoba Gdynia. Bo z jednej strony plaza i te sprawy, z drugiej jest i miasto, co by nie trza calego dnia plaszczyc dupy na plazy i gdzies sie tez przejsc do jakiejs cywilizacji.

No i to miasto jest rzeczywiscie swieze, widac, ze nowe i to w sumie dla kogos z Krakowa, gdzie same kamienice fajna, z braku lepszego slowa, odmiana.

No i swietny dworzec z milymi lumpami, mily park na wzgorzu gdzie sie milo spi pod drzewkiem.

Adams_
30-06-2003, 15:14
Niestety napisze Haga. Nad polskim morzem bylem ostatnio gdy sld zwalo sie pzprem (oficjalnie).

Mrozik
30-06-2003, 15:17
Jest lato więc zapodaję ten wątek.
Moje ulubione miejsca to Dębki i Niechorze.
W Dębkach byłem ostatnio 5 lat temu niestety ale pamiętam je jako raj dla rządnych zabawy i przygód, pełno tam było nieskrępowanych dziewczyn topless, które chętnie szły na ugodę. No i Apteka na plaży. Czy nadal tak jest w Dębkach?
Oj tak, Dębki są świetne. Chyba nawet w tym roku się tam wbije co prawda tylko na 2 dni, ale będe :)

MaxyM
30-06-2003, 15:18
Władysławowo... 8)

Jastrębia Góra... też, może nawet o niej napiszę... kiedyś... :>

M_I_G
30-06-2003, 16:10
noooo Emde - Leba rzadzi!!!!

jak by ktos lecial w tym roku tam to z checia sie jakos ustawimy !!

jeszcze klimatycznie jest we Wladku i Jastrzebiej Gorze

dyha
30-06-2003, 16:13
MOje ulibione miejsca nad naszym Bałtyczkiem to MIelno , Rewal i Władek , polecam wszystkie 3 8)

Cypis
30-06-2003, 17:09
Fakt Leba jest git ale troche mi sie juz przejadla wiec w tymroku jade do Ustki.Jak tam jest bo nie bylem jeszcze?

Gruby
30-06-2003, 17:27
Zdecydowanie Kolobrzeg, z 10 lat temu byl tam syf, ale teraz sie bardzo poprawilo, fajna starowka, i klimat w porcie.

Ostry
30-06-2003, 17:40
Ja najbardziej lubię Międzyzdroje.Jest tam super plaża,duża z czystym piaskiem. Całkiem fajnie jest też w Ustce.

Legia_____
30-06-2003, 19:52
Zdecydowanie Władysławowo i Miedzyzdroje. Wieczorne popijawy na plazyyyy... fajnie powspominac zeszłe wakacje ;)

Tomi
30-06-2003, 20:38
Łeba :+: prawdopodobnie w tym roku tam pojade :) , Mielno :+: , Władysławowo :+: .....

aaadamm
30-06-2003, 23:10
Swinoujscie - super deptak, super park,i super sciezka spacerowa wzdluz portu

a miedzyszdroje - tak mala podrobka Świnujścia...nie dosc ze ciasno to drogzej niz w Ś.

Kiju
30-06-2003, 23:15

.

No i dojazd promem tylko,to zawsze pewnego rodzaju atrakcja,zawsze mewy krążą i ludzie rzucaja im chleb...ja zawsze rzucałem im pety...hehe...(zaraz wypluwały).
Deptak jest zajebisty,masa barów...po prostu jest git.
Jedno co troche irytuje to masa niemców...nie lubie szwabskich mord. :zly:

aaadamm
30-06-2003, 23:25

.

No i dojazd promem tylko,to zawsze pewnego rodzaju atrakcja,zawsze mewy krążą i ludzie rzucaja im chleb...ja zawsze rzucałem im pety...hehe...(zaraz wypluwały).
Deptak jest zajebisty,masa barów...po prostu jest git.
Jedno co troche irytuje to masa niemców...nie lubie szwabskich mord. :zly:

hahaha.... fajna tez jest ta latarnia - cala obsmarowana przez graficiarzy.....wogole zajebiscie jest przejsc cala plaze od latarnii do granicy :)) super miasto, super atmosfera...polecam

a do Świnoujścia wielki szacunek - kupiłem w tamtejszym Empiku swoj pierwszy numer Naszej Legii - byl to numer 12

Łysolek
30-06-2003, 23:30
ja w sumie nad morzem to tylko do tej pory byłem w Grzybowie koło Kołobrzegu i było siuper :D , ale w tym roku od 15.08 do 19.08 jadę na morzę z Emsiorem tylko , ze do Mielna , jestem ciekaw jak tam będzie :D:D
p.S. napewno pijacko i głośno :D:D

Adams_
30-06-2003, 23:32
Jak mi odwali to przyjade do Was na rowerze :buhaha:

Łysolek
30-06-2003, 23:33
Adams jak najbardziej zapraszam :D:D

M_I_G
30-06-2003, 23:36
Tomi: w jakim terminie jedziesz ????????

jesli ktos bedzie gdzies w Lebie ,Ustce albo gdzies w promieniu 60km to niech dac znac to wpadniemy do niego na 2 dniowa zabawe!!!

Emde : wpadaj chocby na weekend , my cie ugoscimy wez tylko hajs na picie o rezste sie nie martw :D:D:D

Adams_
30-06-2003, 23:38
Adams jak najbardziej zapraszam :D:D

A pogoda bedzie zajebista :D To i dupeniek bedzie w opor... yeah

Afgan
01-07-2003, 08:54
ja w tym roq jade do Karwi jakies 20 km od Wladka... '8
a Miedzyzdroje to kozacka miejscowosc tak samo Leba i Ustka... '8 8)

Q_(L)
01-07-2003, 09:13
Najmilsze wspomnienia mam ze Sztutowa... 8) (mała miejscowość międzu Stegną a Kątami Rybackimi... chyba :hmm: )

emde
01-07-2003, 10:21
Emde : wpadaj chocby na weekend , my cie ugoscimy wez tylko hajs na picie o rezste sie nie martw :D:D:D

No wlasnie nie dam rady chyba. Wakacje mi sie koncza z dniem rozpoczecia treningow czyli 8 lipca...

Tomi
01-07-2003, 12:19

Jeszcze nie wiem czy pojade, jak narazie to tak na 70%, ale jakby co to druga połowa lipca. Ja jakoś nie będę ostro melanżował bo jadę z dziewczyną i jej bratem.....

Yankes
01-07-2003, 12:25

Jeszcze nie wiem czy pojade, jak narazie to tak na 70%, ale jakby co to druga połowa lipca. Ja jakoś nie będę ostro melanżował bo jadę z dziewczyną i jej bratem.....
a szwagier abstynent?? :> TO CO TO ZA SZWAGIER?? :hmm:
ja lubie gdynie z tych powodow ktore wymienil takiowaki a pozatym mam tam mieszkanko i....... kolezanki zapraszam na hervbate

Tomi
01-07-2003, 12:28

ja lubie gdynie z tych powodow ktore wymienil takiowaki a pozatym mam tam mieszkanko i....... kolezanki zapraszam na hervbate

Nie , szwagier nie abstynent, ale moja dziewczyna strasznie nie lubi widzieć mnie najebanego, po prostu miałem parę zgonów i kilka razy przeze mnie miała zjebane imprezy....A mnie tez już jakoś nie rajcuje takie picie do oporu, nie wiem może już z tego wyrosłem...

MaxyM
01-07-2003, 12:43

Nie , szwagier nie abstynent, ale moja dziewczyna strasznie nie lubi widzieć mnie najebanego, po prostu miałem parę zgonów i kilka razy przeze mnie miała zjebane imprezy....A mnie tez już jakoś nie rajcuje takie picie do oporu, nie wiem może już z tego wyrosłem...

Tak bywa ale to chwilowe... weź sam idź na melanż z kolegami... zaraz zapomnisz, że już ci się nie podoba... hehe