PDA

Zobacz pełną wersję : Jacy jesteśmy?

Nazgul
22-03-2005, 15:07
Znalazłem na sieci fajny test na osobowość. Zrobiłem go i wyszło mi tak jak sam o sobie myślę :) Fajna zabawa :)

http://www.enneagram.pl/

Mój wynik to 1w2

legart
22-03-2005, 15:15
9w1 tylko kurna nie wiem co to znaczy, a niektóre pytanie kretyńskie

Nazgul
22-03-2005, 15:17
9w1 tylko kurna nie wiem co to znaczy, a niektóre pytanie kretyńskie

Kliknij 9 w opisach będzies zmiał wszystnie kombinacje.
Ja się spodziewałem pierdół a wyszło mi rzetelnie.

Jedynka ze skrzydłem dwa: 1w2 - "Adwokat"

To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.
Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili.

Słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.

Dziewiątka ze skrzydłem jeden: 9w1 - "Marzyciel"

Dziewiątka z tym skrzydłem, ma zachowanie wzorowego dziecka. Instyktownie zachowuje się cnotliwie, uporządkowanie, sprawiając jak najmniejsze kłopoty otoczeniu. Gdy jest szczęśliwa, posiada dużą moralność i jest dobrym liderem z dobrym sercem i uzdolnieniami do pokojowych rozwiązań. Często posiada poczucie misji do spełnienia, prywatnej lub publicznej, misji w której pracuje ciężko mając na celu dobrobyt wszystkich, którzy są w to zaangażowani. Wyraża miłość zgodnie z wszelkimi zasadami poprawności, chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości. Dziewiątka z tym skrzydłem może być bardzo lubiana, skromna, czarująca, delikatna. Czasami posiada wielką grację i opanowanie z odruchami spontaniczności i dużej czułości. Elegancka prostota uczuć.
W stresie, ma tendencję do bycia niestaranną. Może stać się pasywna, bierna i działać z wątpliwą moralnością. Ma poczucie spełniania obowiązków, których wykonywać nie powinna. Zachowuje się jak grzeczne dziecko, znika w tłumie, odsuwa w cień gdy poczuje, że jej uczucia są przez kogoś rozpoznane i rozszyfrowane. Pasywna tolerancja i akceptacja w absurdalnych i szkodliwych sytuacjach. Często znajduje się w jednostronnych związkach gdzie zbyt dużo ofiarowuje, dostając mało w zamian. Bagatelizuje problemy i powtarza sobie, że wszystko będzie dobrze. Popada w łagodne odrętwienie. Ma brak tolerancji dla własnych emocji. Powoli tłumi swoją odczucia.

Słynne dziewiątki ze skrzydłem jeden: Dalai Lama, Mahatma Gandhi, Audrey Hepburn, Martin Sheen, Jim Henson, Walt Disney.

Guzik
22-03-2005, 15:21
Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"

Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.

Słynne siódemki ze skrzydłem osiem: Jack Nicholson, Anthony Quinn, Michael Caine, Clark Gable, Barbra Streisand, Joan Collins.

mi wyszlo 7w8 i sie z tym moge zgodzic

Basbob
22-03-2005, 15:22
9w1, ale czy to prawda tego nie jestem pewien:)

Słynne dziewiątki ze skrzydłem jeden: Dalai Lama, Mahatma Gandhi, Audrey Hepburn, Martin Sheen, Jim Henson, Walt Disney.

Legart :piwo:

Luk@s
22-03-2005, 15:23
7w8
troche sie zgadza troche nie, niektore pytania mocno dziwne

Harcerz
22-03-2005, 15:23
1w2

juras
22-03-2005, 15:26
6w5 czyli obronca :hmm:

Okazalo sie, ze gdy jestem smutny mam oznaki paranoi. Poza tym jestem jak Tommy Lee Jones :)

Sushe
22-03-2005, 15:27
7w8
jest nas coraz wiecej :hyhy:

jestem jak Barbra Streisand i Joan Collins :lol:

:ucieka:

Domino23
22-03-2005, 15:29
2w3 i raczej się zgadza

Dwójka ze skrzydłem trzy: 2w3 - "Gospodarz"

Skrzydło trzy daje dwójce, dodatkową siłę do skutecznego rozstrzygania spraw. Gdy dwójka z tym skrzydłem jest zdrowa, może być czarująca i dobra z natury. Szczerze stara się doprowadzić sprawy do końca, chętnie ofiarowuje pomoc w różnych projektach, zwłaszcza takich, które mogą pomóc innym. Dobrze sobie radzi w grupach i potrafi się dobrze komunikować z innymi ludźmi. Lubi gdy może się zająć wieloma sprawami i projektami na raz.
W czasie stresu, to skrzydło daje dwójce dość silną chęć współzawodnictwa i manipulowania innymi. Dwójka jest wtedy niezwykle zarozumiała i próżna. Ma silną chęć pokazywania się innym z jak najlepszej strony, nawet jeżeli jest ona zupełnie wymyślona. Może bezczelnie oszukiwać innych, pokazując wymyślony wizerunek siebie i swoje wymyślone podejście do życia. Ma tendencję do łgarstwa i wykorzystywania w tym czyichś emocji. To skrzydło jest bardziej ekstrawertyczne, częściej pokazuje swoje uczucia innym aby zaskarbić sobie sympatię, najczęściej jednak dramatyzując na temat swoich uczuć.

Słynne dwójki ze skrzydłem trzy: John Travolta, Madonna, Whitney Houston, Luciano Pavarotti, Danielle Steel, Barry Manilow.

8)

Jaco
22-03-2005, 15:30
7 w 6 : Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli, Eddie Murphy, Brad Pitt, Chevy Chase, Steven Spielberg.

Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna. Jest generalnie bardziej ukierunkowana na bliskie związki, a także chce być akceptowana przez innych. Może być ustabilizowana, bardziej chętna utrzymywania związku. Skrzydło sześć wnosi lepsze wyczucie długoplanowych działań. Zazwyczaj bardzo zabawna i lubiąca się dobrze pośmiać - zadziwiająco duża ilość komików to 7w6. Bardziej otwarcie wrażliwa, miła i czuła. Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety ale wciąż jest ich świadoma, tak jak ma to miejsce u szóstki.
Gdy 7w6 jest w stresie, może mieć zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami bardzo zranione. Wrażliwa zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.
Gdy siódemka ma antyfobiczne skrzydło 6, jej idealizm może motywować szczerą potrzebę reform własnej osoby. Może pracować ciężko dla jakiejś sprawy. Jest przeciwna autorytetom, pasywna lub agresywna w zależności od sytuacji. Czasami nie lubi gdy jej się mówi co ma robić. Łatwo ściąga na siebie kłopoty i często narzeka na swój status i sytuację.

Często narzekam na swojego pecha..
:efoch:

Harcerz
22-03-2005, 15:32
7w8

Jak bys mial jeszcze podobne konto w banku to ho ho :hyhy:

Sushe
22-03-2005, 15:35
7w8

Jak bys mial jeszcze podobne konto w banku to ho ho :hyhy:
:efoch:

Sezar
22-03-2005, 15:36
3w4. Czyli prawda. Zarozumialec, lubi rzadzic innymi i zawsze ma racje :hyhy:

Nazgul
22-03-2005, 15:36
Piszcie czy zgadzacie się z opisami... ;) Ja całkowicie.

MaxyM
22-03-2005, 15:38
Nie gram, bo jeszcze wyjdzie mi, że jestem jak B. Spears a po tym bym skoczył z dachu.

KASKA
22-03-2005, 15:47
Ja mam 4w3 "Arystokrata"...
Poczytajcie tylko....Jestem strrraszna (a w zasadzie jest to dosc zbiezne z rzeczywistoscia... :ucieka: )

Czwórka ze skrzydłem 3 może czasami wyglądać jak siódemka. Może być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiada intuicję, jest ambitna, może mieć dużą wyobraźnię i być bardzo utalentowana. Niektóre ubierają się bardzo wyzywająco i kolorowo, aby wyróżnić się z tłumu.
Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wygląda, czuje się źle z powodu niedostatków urody. Stara się podkreślić poczucie wyjątkowości przez kontrowersyjny sposób ubierania się. Często okazuje zły gust. Chętnie przedstawia siebie innym jako osoba romantyczna. Jest zmienna w uczuciach. Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.

Słynne czwórki ze skrzydłem trzy: Kate Bush, Julio Iglesias, John Malkovich, Nick Nolte, Edith Piaf, Paul Simon, Fryderyk Szopen, Prince.

Kawa
22-03-2005, 15:48
7w8

No czesc sie zgadza, ale nie wszystko

juras
22-03-2005, 15:55
Szóstki z tym skrzydłem są generalnie intrawertyczne i często bardzo inteligentne. Gdy są zdrowe, mają wiele zainteresowań jak również dużą znajomość rzeczy oraz posiadają wiele umiejętności. Są dobre w przewidywaniu przyszłości. Mogą mieć oryginalny punkt widzenia. Testują potencjalnych przyjaciół przez długi okres czasu, ale gdy już kogoś zaakceptują, to na dobre; do końca życia.
W stresie, szóstki z tym skrzydłem mogą okazywać emocjonalne odosobnienie. Silniej ujawnia się w nich połączenie z dziewiątką. Pokazują mało emocji, ale wyczuwa się u nich to, że czują się czymś dotknięte lub czymś poruszone. Rośnie w nich napięcie pomiędzy potrzebą bycia dostrzeganym, a potrzebą wycofania się w celu chronienia siebie. Mogą też się zachowywać arogancko, tajemniczo i cynicznie gdy się czegoś boją.
Najczęściej spotykane ze skrzydłem pięć, są fobiczne szóstki, które mogą być dyplomatyczne oraz "mówić" bez wypowiadania słów. Mogą dumać nad niesprawiedliwościami losu, spędzać samotnie czas rozwijąc teorie konspiracji przeciwko sobie i innym. Gdy są samotne okazują oznaki paranoi. Podstępnie knują zemstę, są pasywne wobec innych i obwiniające siebie.

Ta czesc mi sie bardzo nie podoba :nie:
Przypomina mi opis pewnego wymierajacego gatunku z K6 :chytry:

c_zary
22-03-2005, 16:09
5w6 - wiekszosc sie zgadza, choc czesc jest z dupy wzieta.

Wyszlo, ze umiem filozofowac jak Freud, mam smykalke do interesu jak Bill Gates, a wyobraznie jak Hitchcock.

Bastion
22-03-2005, 16:11
1w2
...."Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów...."
:hyhy:

DobryChłopak
22-03-2005, 16:16
7w8. W sumie to się zgadzam.

Luk@s
22-03-2005, 16:17
7w8

jak juz musze to wole: Jack Nicholson, Anthony Quinn :efoch:

MaxyM
22-03-2005, 16:23
7w8

No teraz wiem dlaczego nam się dobrze razem pije...

Tylko który będzie Nicholsonem, a który Quinnem?

Ewcia
22-03-2005, 16:25
7w6
Siódemka ze skrzydłem sześć: 7w6 - "Komik"

Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna. Jest generalnie bardziej ukierunkowana na bliskie związki, a także chce być akceptowana przez innych. Może być ustabilizowana, bardziej chętna utrzymywania związku. Skrzydło sześć wnosi lepsze wyczucie długoplanowych działań. Zazwyczaj bardzo zabawna i lubiąca się dobrze pośmiać - zadziwiająco duża ilość komików to 7w6. Bardziej otwarcie wrażliwa, miła i czuła. Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety ale wciąż jest ich świadoma, tak jak ma to miejsce u szóstki.
Gdy 7w6 jest w stresie, może mieć zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami bardzo zranione. Wrażliwa zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.
Gdy siódemka ma antyfobiczne skrzydło 6, jej idealizm może motywować szczerą potrzebę reform własnej osoby. Może pracować ciężko dla jakiejś sprawy. Jest przeciwna autorytetom, pasywna lub agresywna w zależności od sytuacji. Czasami nie lubi gdy jej się mówi co ma robić. Łatwo ściąga na siebie kłopoty i często narzeka na swój status i sytuację.

Słynne siódemki ze skrzydłem sześć: Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli, Eddie Murphy, Brad Pitt, Chevy Chase, Steven Spielberg.

Niektóre opisy się zgadzają, a niektóre nie...

żyła
22-03-2005, 16:29
9w1.
ciężko mi znaleźć coś do czego mógłbym się przyczepić :O :brawo:

MrÓwA_1906
22-03-2005, 16:32
Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.

Słynne ósemki ze skrzydłem siedem: Donald Trump, Sean Connery, Danny DeVito, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Muhammed Ali, Joseph Stalin.[/b]

Młody
22-03-2005, 16:37
4w5 i jestem w szkoku bo w sumie wszystko sie zgadza :hmm:

arczi
22-03-2005, 16:48
Zostalem dosyc konkretnie rozlozony na czynniki pierwsze.
Jestem przerazony.

Luk@s
22-03-2005, 16:52
7w8

No teraz wiem dlaczego nam się dobrze razem pije...

Tylko który będzie Nicholsonem, a który Quinnem?

dogadamy sie, zawsze lubilem Jocker'a 8)

Zajacc
22-03-2005, 16:59
8w7

Umiejętność śmiania się z siebie, skłonności do popadania w alkoholizm... tak po krótce. ;]

Niemal wszystko się zgadza.

PS: Jestem jak Muhammad Ali ;P

MrÓwA_1906
22-03-2005, 17:02
Zostalem dosyc konkretnie rozlozony na czynniki pierwsze.
Jestem przerazony.

hehe

mi w sumie tez (nie)stety sie duza czesc potwierdza mam duze watpliwosc co do zachowania w stresie...
"Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji." to kompletnie nie pasuje... :)

ale dobrze to cos to rozkmnia

pusty
22-03-2005, 17:14
Mój wynik to 1.
Tylko nei wiem jak rozszyfrowac dlaszą część :hmm: :hyhy:

Smetny
22-03-2005, 17:26
wyszlo mi 8w7 i o dziwo wiekszosc tego opisu sie zgadza :O

banan
22-03-2005, 17:26
4w5 :hmm: może i coś w tym jest :roll: Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain :hmm: , Edgar Ellen Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.

jarcyś
22-03-2005, 17:46

tak jak ja

"ma bardzo chorą duszę..."

Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Ellen Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.

w sumie zacne towarzystwo

zuz
22-03-2005, 17:53
Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.

Słynne ósemki ze skrzydłem siedem: Donald Trump, Sean Connery, Danny DeVito, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Muhammed Ali, Joseph Stalin.

:O

autentyk, naprawdę duża część się zgadza :ucieka:

...szczególnie z napadami furii i skłonnością do uzależnień :hyhy:

arczi
22-03-2005, 18:00

tak jak ja

Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Ellen Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.

Interesujecie sie wlasna smiercia?

jarcyś
22-03-2005, 18:02
może nie obsesyjnie , ale...

banan
22-03-2005, 18:02

czasami... :/

arczi
22-03-2005, 18:05
Pytanie retoryczne.
Tez jestem jednym z was ;)

Młody
22-03-2005, 18:23

tak jak ja

Nie no tu nie ale reszta sie zgadza.

Sezar
22-03-2005, 18:36
Czyli jestem tu jedynym tyranem? :hyhy:

MaxyM
22-03-2005, 18:37
Tutaj tak... Przy dziewczynie pudelkiem.

Kempes
22-03-2005, 18:56
4w5 - niemalże wszystko sie zgadza i jestem z tego zadowolony
Wkurwia mnie tylko Kurt Cobain w opisie ( jak ja nienawidze tego ''osobnika'' )
Za to Johny Deep podnosi mnie na duchu. Indywidualność rządzi.

jarcyś
22-03-2005, 18:58
jarcyś i arczi też powinni podniesc Cie na duchu ... 8)

Kempes
22-03-2005, 18:59
A szczerze powiem Ci ,że też 8)

Krzpac
22-03-2005, 19:30
jestem czwórka... zgadzam się...

pinomc
22-03-2005, 21:30
Czyli jestem tu jedynym tyranem? :hyhy:

Nie 8)

Nazgul
22-03-2005, 23:07
Zrobiłem jeszcze jeden eksperyment - powtórzyłem test po kilku godzinach (czyli właśnie teraz). Nie pamiętam jak stopniowałem odpowiedzi za pierwszym razem. Wyszło to samo :)

rwd
22-03-2005, 23:30
Witaj w klubie Jaco...ale że Elton John k.u.rwa z nami ?
bez jaj :kurde:

jasin
23-03-2005, 00:40
8w7.

więcej się zgadza niż się nie zgadza ;)

yusta
23-03-2005, 00:50
2w3 i raczej się zgadza

Dwójka ze skrzydłem trzy: 2w3 - "Gospodarz"

Skrzydło trzy daje dwójce, dodatkową siłę do skutecznego rozstrzygania spraw. Gdy dwójka z tym skrzydłem jest zdrowa, może być czarująca i dobra z natury. Szczerze stara się doprowadzić sprawy do końca, chętnie ofiarowuje pomoc w różnych projektach, zwłaszcza takich, które mogą pomóc innym. Dobrze sobie radzi w grupach i potrafi się dobrze komunikować z innymi ludźmi. Lubi gdy może się zająć wieloma sprawami i projektami na raz.
W czasie stresu, to skrzydło daje dwójce dość silną chęć współzawodnictwa i manipulowania innymi. Dwójka jest wtedy niezwykle zarozumiała i próżna. Ma silną chęć pokazywania się innym z jak najlepszej strony, nawet jeżeli jest ona zupełnie wymyślona. Może bezczelnie oszukiwać innych, pokazując wymyślony wizerunek siebie i swoje wymyślone podejście do życia. Ma tendencję do łgarstwa i wykorzystywania w tym czyichś emocji. To skrzydło jest bardziej ekstrawertyczne, częściej pokazuje swoje uczucia innym aby zaskarbić sobie sympatię, najczęściej jednak dramatyzując na temat swoich uczuć.

Słynne dwójki ze skrzydłem trzy: John Travolta, Madonna, Whitney Houston, Luciano Pavarotti, Danielle Steel, Barry Manilow.

8)

Bez jaj....
Mi wyszło to samo, ale druga część opisu jest przesadzona :efoch:

Pan Artysta
23-03-2005, 00:52
ups 8w7 :O czytam i sie zgadza-precz siły nieczyste :hyhy:

juras
23-03-2005, 00:59
ale druga część opisu jest przesadzona

No nie wiem :zlosliwy:

Cipciuś
23-03-2005, 01:35

ja rowniez 7w6

opis zgadza mi sie zaskakujaco trafnie - szok :O

*PRZEMO*
23-03-2005, 01:39
straszliwie chujowy charakter mi wyszedł :foch:

2w1

Q_(L)
23-03-2005, 09:39
8w7 - "Dysydent"
Prawda to :cool:

Pan Artysta
23-03-2005, 09:51
jak wyszło to prawda :efoch:

Jaco
23-03-2005, 10:02

W każdym gremium musi się znaleźć jeden taki jak Elton.. Będziemy mu szczali do kawy. :oczko:

Łysolek
23-03-2005, 10:04
"Adwokat" - 1w2 :)
a życiowe to jak cholera :zdziwiony:

arczi
23-03-2005, 10:19
No dobra drodzy mili...
Gdzie jest haczyk?

rwd
23-03-2005, 10:26
na wędce ?

*PRZEMO*
23-03-2005, 10:48
kwestia dobrze ułozonych pytan imho :chytry:

Tarchomin.
23-03-2005, 10:53
4w5...i właściwie to prawda :efoch:

Nazgul
23-03-2005, 12:07
Szybkie podsumowanie:
Kolejność w grupach taka jak wpisów w temacie.

1: Pusty,
1w2: Nazgul, Harcerz, Bastion, Łysolek,
2w1: *PRZEMO*,
2w3: Domino23, Yusta,
3w4: Sezar, Pinomc,
4: Krzpac,
4w3: Kaśka,
4w5: Młody, Banan, Jarcyś, Arczi, Kempes, Tarchomin.,
5w6: C_zary,
6w5; Juras,
7w6: Jaco, Ewcia_Bie(L)any, Rwd, Cipciuś,
7w8: Guzik, Luk@s, Sushe, Kawa, Kafar_RR,
8w7: Mrówa_1906, Zającc, Smętny, Zuz, Jasin, Gumas_72, Q_(L),
9w1: Legart, Basbob, Żyła, Raekwon99,

Przemo: Moim zdaniem ten psychotest robił ktoś, kto się nieźle zna na rzeczy.
Szkoda że gorzej zna się na ortografii... Takie byki jaki etam są... :hmm:

Basbob
23-03-2005, 15:45
hehe, a teraz porównujemy wyniki z wpisami w temacie "Za dzieciaka..." i szukamy zalezności:)

Ewcia
23-03-2005, 16:02
Zrobiłam przed chwilą powtórkę i wyszło znowu to samo: 7w6
Coś w tym musi być... 8)

Wasil
23-03-2005, 16:06
2w1 - zgadza się 8)
"pracuje według swoich zasad pomagania innym"

korniszon
23-03-2005, 17:46

I ja. W sumie zgadza się. Ale w tego typu testach ludzie często odpowiadają (nawet podświadomie), tak jak chcieliby siebie widzieć, co niekoniecznie musi być zgodne z rzeczywistością.
Ale w sumie ciekawy ten teścik.

KASKA
23-03-2005, 17:53

I ja. W sumie zgadza się. Ale w tego typu testach ludzie często odpowiadają (nawet podświadomie), tak jak chcieliby siebie widzieć, co niekoniecznie musi być zgodne z rzeczywistością.

Otóż moja koleżanka studiująca psychologię właśnie o tym ma aktualnie zajęcia i jest tak właśnie jak pisze korniszon. Rozmawiałyśmy o tym jeszcze zanim ten test tutaj przyuważyłam.

Niemniej dosyc zaskakująca jest zbieżność opisanych cech z faktycznym charakterem osoby robiącej test :roll:

Paluch
23-03-2005, 17:58
Wyszło mi 7W6, jestem komikiem :P Niektóre rzeczy sie nie zgadzaja bo jestem bardzo nerwowy i jak wybuchne to moge rzucac rożnymi przedmiotami albo poprostu komus sieknąć sierpa :P Ale ogólnie to jestem wrażliwy, może troche zbyt ufny, podejrzliwy i raczej cięzko jest zeby ktoś mi narzucił co mam robić także w przyszłości bede kierował i zarzadzał ogolnie mowiąc :)

Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli, Eddie Murphy, Brad Pitt, Chevy Chase, Steven Spielberg to ludzie z takim wynikiem...
Co tu robi Robin Williams i Elton Dżon? :ucieka:

juras
23-03-2005, 21:35
Przemo: Moim zdaniem ten psychotest robił ktoś, kto się nieźle zna na rzeczy.

A moze to po prostu zwykla autosugestia i ktos sobie z nas niezle kpi :)

Flip
23-03-2005, 21:57
:O SZOK. Mógłbym to napisać o sobie. I nie rozkiminiam jak mogło mi tak wyjść. :hmm: no może ten zły gust choć lubię się przylansować

Czwórka ze skrzydłem trzy: 4w3 - "Arystokrata"

Czwórka ze skrzydłem 3 może czasami wyglądać jak siódemka. Może być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiada intuicję, jest ambitna, może mieć dużą wyobraźnię i być bardzo utalentowana. Niektóre ubierają się bardzo wyzywająco i kolorowo, aby wyróżnić się z tłumu.
Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wygląda, czuje się źle z powodu niedostatków urody. Stara się podkreślić poczucie wyjątkowości przez kontrowersyjny sposób ubierania się. Często okazuje zły gust. Chętnie przedstawia siebie innym jako osoba romantyczna. Jest zmienna w uczuciach. Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.

cin
23-03-2005, 22:14
4w5
No...ekhm...zgadza sie...

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Ellen Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman, Jarcyś, Arczi, Kempes, Młody, Tarchomin., Banan :oczko:

Nazgul
23-03-2005, 22:27

Otóż moja koleżanka studiująca psychologię właśnie o tym ma aktualnie zajęcia i jest tak właśnie jak pisze korniszon. Rozmawiałyśmy o tym jeszcze zanim ten test tutaj przyuważyłam.

Niemniej dosyc zaskakująca jest zbieżność opisanych cech z faktycznym charakterem osoby robiącej test :roll:

No ale to mi się wydaje logiczne - jeżeli takim chciałabyś / chciałbyś się widziec to podświadomie dążysz do takiego postępowania i jedno napędza drugie i w efekcie kształtujesz się w określonym kierunku. Możliwe? IMO tak.

Flip
23-03-2005, 22:29
Też mi się tak wydaje. Może taki psycho-test faktycznie pozwala poznać Siebie lepiej. :hmm: I naprawdę ciekawi mnie to jak jest to zrobione....

korniszon
23-03-2005, 23:17

No ale to mi się wydaje logiczne - jeżeli takim chciałabyś / chciałbyś się widziec to podświadomie dążysz do takiego postępowania i jedno napędza drugie i w efekcie kształtujesz się w określonym kierunku. Możliwe? IMO tak.

OK. Ale takie testy mają odpowiadać na pytanie (jak sam napisałeś w tytule) "Jacy jesteśmy?", a nie "Jacy chcielibyśmy być?" czy "Jacy będziemy?". Każdy ma głowie jakiś obraz siebie i będzie tego obrazu bronił do upadłego, choćby wbrew faktom. Obiektywizm jest tutaj nierealny. Śmiertelnie poważne traktowanie (nawet profesjonalnych) psychotestów jest IMO niewskazane.
Oczywiście nie potępiam w czambuł wszystkich takich testów. Tworzą je fachowcy i pewnie pomagają poznać siebie. Ale tylko bardzo ogólnie. Na pewno na podstawie kilkunastu czy kilkudziesięciu pytań nikt nie jest w stanie precyzyjnie opisać czyjegoś umysłu, predyspozycji itp. Każdy jest niepowtarzalny - i super (ale truizm mi się trafił na koniec :roll: )
Co nie zmienia faktu, że takie testy są ciekawe.

Krzpac
23-03-2005, 23:25
widze ze jestem sam... teraz rozumiem dlaczego ludzie mnie nie rozumieją...

rwd
23-03-2005, 23:57
znaczy się nie potrafiłeś rozwiązać testu ?
hyhy

Uher
27-03-2005, 11:22
Skąd macie jakieś "xWx"??

Mi tam wyszło.. 4 - Indywidualista... 8)

lomu-banita
27-03-2005, 13:45
Cezary 5w6 :cicho:

Piątka ze skrzydłem sześć: 5w6 - "Rozwiązywacz problemów"

Skrzydło sześć daje piątce umiejętność skupienia się na detalach i technicznej wiedzy, oraz daje umiejętność do sekwencyjnego myślenia na temat biegu wydarzeń. Piątka z tym skrzydłem ma dar wyciągania znaczących wniosków z niewielkiej ilości faktów. Zwłaszcza intelektualna piątka, która jest znacznie bardziej analityczna niż piątka ze skrzydłem 4. Może być też lojalna wobec przyjaciół, oferując im silne wsparcie. Uprzejma, jest cierpliwym nauczycielem, ekspertem w danej dziedzinie. Może mieć poczucie misji i ciężko pracować. Czasem ujawnia się u niej aura nadwrażliwego kujona i jest niezdarna w komunikowaniu się z innymi. Gdy jest w pozycji obronnej, może być onieśmielona oczekiwaniami innych. Może bardziej lubić niektóre osoby, ale też bardziej niektórych unikać. Szczególnie uczulona na okazywanie wdzięczności innym. Może mieć problem z wypowiedzeniem "Dziękuję". Boi się rozpoczynania działania, za to rozwija "uzależnienie" od informacji. Zadaje mnóstwo pytań, ale zwleka z podjęciem "zbyt" pochopnej decyzji. Gdy 5w6 jest w stresie, staje się podejrzliwa co do motywów działania innych ludzi, ale również ślepo za niektórymi podąża. Może przez długi czas nie zmieniać uczuć, utrzymując je na stałym poziomie. Może być zimna, ironiczna i odizolowana od innych.
Skrzydło 6 może być fobiczne lub antyfobiczne. Antyfobiczne skrzydło daje piątce, odwagę i umiejętność przeciwstawiania się autorytetom. Przyparta do muru potrafi zadrwić z autorytetu lub w złości odpowiedzieć by się odczepił. Ma tendencję do eksperymentowania by znaleźć jakie są granice zachowania. Phobiczne skrzydło powoduje, że piątka staje się mniej ufna wobec innych i doszukuje się ich prawdziwych intencji.

Słynne piątki ze skrzydłem sześć: Sigmund Freud, Bill Gates, Alfred Hitchcock, Isaac Asimov, Sam Neil.

Cholera oszukiwałem czy co? :hmm: