PDA

Zobacz pełną wersję : Przywrocmy blask forum

Fester
16-03-2005, 22:02
Zaginiony w akcji: Miał być Pesto ale się znalazł - więc Maxxxxim (znowu ;) )

tym razem z pelna premedytacja.
od pewnego czasu sa na forum moze ze dwa tematy gdzie jest sens sie wpisywac, reszte - mniej lub bardziej - opanowuja pokemony.
Moze tak z akcja "Przywróćmy blask Żylecie!", zrobmy tez akcje "Przywróćmy blask Forum!".
Tyle.

no!

:]

Jaco
16-03-2005, 22:05
no!

:]
Yes!! :zlosliwy:

Sezar
16-03-2005, 22:08
Moge sie dolaczyc? tzn. czy moge byc oblesny, chamski i ponury? Czy poprawie tym stanem forum?

Czy mam pitac na halde?

Pytania sa tendencyjne :ucieka:

Fester
16-03-2005, 22:09
pitac na halde?

arczi
16-03-2005, 22:11
Znaczy sie spierdalac do siebie 8)

Fester
16-03-2005, 22:12
a

to nie pitaj na halde ;]

MaxxxiM
16-03-2005, 22:17
3. temat w ktorym mozna sie wpisywac.
mam nadzieje, ze Piekna Moderatorka i Szanowni Modertorzy przebudza sie z zimowego snu

Sezar
16-03-2005, 22:29
Nie kazdy ma tyle dobroci dla blizniego co Oldboy.
Nie kazdy jest delikatny i romantyczny jak Dzon Łejn.
Nie kazdy tepi uzywki, szczegolnie alkohol, jak Maxym.
Nie kazdy przykuwa uwage na piekno wewnetrze i cieplo czlowieka jak Jaco.

Zdarzaja sie tez Ci tzw. przemadrzalcy jak ja czy kolega Arczi...czy tez cham i prostak Legart i nie lepszy od niego Riksza...do tego dodac łajze Loma i forum zejdzie na dno!
Na szczescie macie tu na forum krynice madrosci w postaci Nazqula...chlop, ktoremu mozna powierzyc kazdy problem...zna odpowiedz na wszystko! Toz to skarb :prawi: Szanujcie takich ludzi a forum odzyska blask!

Z gorniczym pozdrowieniem
Senkju
przodowy Sezar

PS
Panowie to nie jest domena tego forum, ze jest pokemonowe.

Niestety wszystkie fora wchodza w taki stan, predzej czy pozniej.

yusta
16-03-2005, 22:54
PS
Panowie to nie jest domena tego forum, ze jest pokemonowe.
Niestety wszystkie fora wchodza w taki stan, predzej czy pozniej.

Święte słowa.
Mamy zrobić zamknięte kółko wzajemnej adoracji, czy lepiej żeby forum było otwarte na ludzi?
Mamy dawać bana, każdemu kto ma poniżej 18 lat? Chyba nie tędy droga....
Powiem Wam, że zajebiście ciężko być moderatorem... Z jednej strony podpowiedzi kogo wykosić, z drugiej niezadowolenie z powodu jakiejś tam czystki i to bynajmniej nie osób przypadkowych czy zbanowanych - jedni i drudzy mają swoje racje.
Ja pozostanę przy zdaniu, że te forum wyprowadziło już kilka osób na prostą i każdy kto rokuje jakieś nadzieje, na forum zostanie.
Jeżeli ktoś nie łamie regulaminu to nie ma podstaw by go banować.

Zresztą pogadajcie z Foxxem jak jest lekko w tym fachu. On chyba może na ten temat najwięcej powiedzieć.

Nazgul
16-03-2005, 23:01
Pójdźcie tu dzieci, ja Was uczyć każę :prawi:

jarcyś
16-03-2005, 23:02
co konkretnie proponujecie/radzicie ?

Guzik
16-03-2005, 23:10

:hmm:
moze koniec z tematami typu zacytuje pewien portal, gazetke itp. i po wszystkim, temat odwalony, wpisze sie max 10 osob i temat upada

take jest moje zdanie :chytry:

c_zary
16-03-2005, 23:11
To forum tworza ludzie, wiec to co sie tu dzieje zalezy od nas samych.

lomu-banita
16-03-2005, 23:20
Zdarzaja sie tez Ci tzw. przemadrzalcy jak ja czy kolega Arczi...czy tez cham i prostak Legart i nie lepszy od niego Riksza...do tego dodac łajze Loma i forum zejdzie na dno!
Na szczescie macie tu na forum krynice madrosci w postaci Nazqula...chlop, ktoremu mozna powierzyc kazdy problem...zna odpowiedz na wszystko! Toz to skarb :prawi: Szanujcie takich ludzi a forum odzyska blask!

Foch za łajze :efoch:

Dobra nic nie rozkminicie-mieliście fajne forum to przyciągneło duzo ludzi. A ze większość z tych ludzi to pokemony to i poziom spadł. Niestety nie mozna liczyc na to że po spadku jakości forum pokemonom ono się znudzi. Rzekłem.

Kempes
16-03-2005, 23:25
Pokemony obniżają to porządni niech sie polepszą :D

Tak jak na stadionie ... trza ciągnąć ten wózek dalej.
Oczywiście jestem niekumaty i wyrażam tylko swe zdanie :]

MaxyM
17-03-2005, 05:57
Jest wyjście... Tylko trzeba się udać do jakiegoś szalonego profesora, który ma odpowiedni sprzęt, taki jak mieli do owieczki Dolly.
I wtedy szalony profesor przyjmie każdego z Marvinem w dłoni i pierdolnie po 9 odpowiedników z hormonem szybkiego wzrostu.
Jest nas 20, będzie 180.

Tylko Sezara niech nie klonuje, bo 9 takich jak on i nawet w Warszawie zabraknie wódki.

Nie wiem jak wy ale ja się bonusowo dogadamy z własnymi klonami i stworzę partię polityczną...

Łysolek
17-03-2005, 06:10
Jak to kiedyś powiedziałem po pewnym bardzo słynnym spotkaniu "To forum ma nas jednoczyć , a nie łączyć" !!! :prawi:
a tak na poważnie zauwazyłem , ze forum podzielone jest na starszyzne i nowych :hmm:

Foxx
17-03-2005, 06:21
Zresztą pogadajcie z Foxxem jak jest lekko w tym fachu. On chyba może na ten temat najwięcej powiedzieć.

Co prawda, to prawda... :- . Chociaż ostatnio politykę modów - z wyjątkiem jednego zrywu Maxyma i generalnie czujnego Raffiego :oczko: - określiłbym jako nieco defensywną...

A jeżeli chodzi o temat - moim zdaniem jedyne wyjście, to dalej "grać swoje". Tzn, pisać, co się ma do napisania, w miarę mozliwości z ignorem dla pokemonów. Chodzi o dwie sprawy:

1. Nie zniechęcać się, jak kolejny stary forumowicz przestanie się udzielać, przewaga wrażej hordy wzrośnie.

2. Przytomnie dawkować "śmiechowe" wymiany zdań z pokemonami, bo raptem okazuje się, że powstaje kilka stron tematu o niczym.

To tyle z mojego Manifestu Forumistycznego

Pan Artysta
17-03-2005, 07:15
-pisał bydem bo muszem i chcem-typerki to lubię i tego mi nie odbierajcie :modli:

-co do dyskusji nic nie wnoszących-Foxx masz rację(przykład płyty z Wiednia-walę się w cycki,dyskusja jałowa :zly: )
-temat konfidentów-można wiele ale też nie za wiele(miecze,topory i smoki :chytry: )

-temat piwo :brawo: -tam pokemony nie wpadają 8)

Ogólnie nie jest źle-zima mija wszystko się zmieni :efoch:

Najgorszy temat-o meczu kibicowsko-ile nas będzie?-może czas na nowego typerka :hyhy:

stariki trzymać się ,a pokemony uczyć się od starików :hmm:

gdanski 2TM2,3
17-03-2005, 09:19
Skąd ten płacz ?

Skąd ten lament ?

Przywrócić blask ?

Uciekł gdzieś był ?

To pytam ja, który codzień rano (prawie codzień) wyrywa paznokcie przeglądając forumy (dwa) mojej ukochanej. Tam się dzieje dopiero :-

Trzymać fason, pilnować coby chamstwo i kur...o się nie szerzyło, omijać (wycinać) głupotę i tyle...

Tak na koniec - zna ktoś lepsiejsze otwarte forum klubowe ? Pytanie chyba retoryczne...

Z podziękowaniem Waszmościom, z podziękowaniem...

Pan Artysta
17-03-2005, 10:09
budujące :hyhy:

Adam-oldboy
17-03-2005, 10:50
Budowlane raczej

Pozdro Tymek.
Niechże i Wam się na forum/forach darzy.
Nie od rzeczy będzie w tej intencji wznieść kufelek do dzisiejszego patrona wszystkiego co zielone.

NajL-(L)epszego

Jaco
17-03-2005, 21:04
Chodźmy na piwo!! :zlosliwy:
Sezar na Marszałka Sejmu! Z laską!! 8)
Tymek! Twoje zdrowie, Braciszku!! :piwo:

Sezar
17-03-2005, 21:05
Przyjmę propozycję 8)

b3nito
17-03-2005, 21:11
a mi sie wydaje ze to przez to ze przestalem sie tak udzielac...zawsze dojebano mi kartke albo bana a tak...zrobilo sie za cukierkowo :oczko:

Sharn
18-03-2005, 00:59
Blask forum? Przecież to piszący tworzą forum... :- Debili mo(r)dować, resztę oszczędzać z nadzieją na poprawę... Dzieci tonowac. Chyba tyle.

P.S. Jak się wpisze niejaki Cywil to kłamie... :zlosliwy: