PDA

Zobacz pełną wersję : snooker

Strony : [1] 2 3 4

jarcyś
12-03-2005, 15:06
ciekawy jestem czy znajdą się u nas jacyś pasjonaci tej pięknej gry

obecnie jest rozgrywany turniej Irish Masters

dziś w Eurosporcie (16.45) półfinał z udziałem wielkiego Ronniego O'Sulivanna grającego przeciwko Marcowi Williamsowi

na zwycięzce w finale czeka Matthew Stevens

adres strony Polskiego Związku Snookera

http://www.snooker.pl/index.php

pusty
12-03-2005, 16:16
Jarcyś no dosłownie czytasz w moich myslach, wlasnie dzisiaj zamierzałem założyc taki temat :) Zacząłem się interesować tym od niedawna, ale bardzo mnie ta gra zainteresowała. Fajnie, że tak dużo jest transmisji na eurosporcie :ucieszony:

Nasza reprezentacja gra tymczasem na Drużynowych Mistrzostwach Europy i wiem, ze wyszli z grupy z drugiego miejsca. Teraz bodajże tez są grupy i pierwszy mecz Polska zremisowała z Finlandią.

pozdrawiam

Nazgul
12-03-2005, 17:22
Snooker jest super :) Choć rzadko zdarza mi się na niego natrafić... Ale jak już trafię to oglądam twardo.

BTW polecam poszukać na necie stareńkiej, ale świetnej gry: Jimmy White's Whirlwind Snooker.

http://staregry.gry-online.pl/index.php?akcja=odczyt&id=Jimmy%20White's%20Whirlwind%20Snooker

jarcyś
12-03-2005, 18:00
mozna sobie również popykać on-line pod adresem

http://gryonline.wp.pl/gry.online-snooker.html?rfbawp=1110646475.895

przyjemna gierka, choć realizm pozostawia nieco do życzenia

warto polecić jeszcze forum snookerowe na stronie Związku :
http://www.snooker.pl/forum/index.php

można tam min. zadawać pytania komentatorom Eurosportu Przemkowi Krukowi i Rafałowi Jewtuchowi ( ten drugi jest chyba najlepszym zawodnikiem w Polsce, jedyny gracz z kraju który może pochwalić się maksymalnym brejkiem 147 pkt.)

Pan Artysta
12-03-2005, 18:09
jestem zbo na ten temat

gra-Cueclub 8)

Strzałek
12-03-2005, 18:18
oj tak. Snooker 8) Uwielbiam oglądać, a co do gry

http://www.flyordie.com/games/eurosport/billiard.html

dużo graczy jest no i w ogóle fajna, mój brat w to pocina no-stop...

pusty
12-03-2005, 18:39
Narazie O,Sulivann prowadzi z Wiliamsem 5 - 3. Niemal każdy błąd doskonale wykorzystuje, chociaż teraz daleko mu do tego co prezentował podczas ostatniego Mastersa.

jarcyś
12-03-2005, 18:52
zgadzam się . wtedy w Londynie grał kosmicznego snookera. tu wydaje sie że jeszcze wszystko może się zdarzyc

jestem za Wiliamsem. Ronnie trochę za bardzo zdominował rozgrywki.

ogólnie kibicuję Hendremu

Strzałek
12-03-2005, 19:07
Słuchajcie a może wiecie o chodzi ze zmianą nazwiska przez Jimmiego White'a ? Bo coś było że je zmienia na Brown, bo sponsor mu dał kasę, ale nie wiem dokładnie o co chodzi. Jest ktoś zorientowany ?

jarcyś
12-03-2005, 19:11
http://snooker.pl/forum/viewtopic.php?t=520&start=0

dziadek troche zwariował na starość.
jeden z moich ulubieńców, choc wielka gra juz chyba nie dla niego

Nazgul
12-03-2005, 19:24
LOL

Ja Jamesa Browna to lubię, ale posłuchać :D :lol:

pusty
12-03-2005, 19:40
Swoją drogą fajnego snookera grał Milikins. Widziałem jeden mecz i zainponowała mi szybkość i pewność z jaką podchodził do uderzania kolejnych bili.

Mam takie samo zdanie jak Jarcyś. To znaczy nie mam nic przeciwko Rooniemu, ale fajnie by było gdyby wreszcie wygrał ktoś inny. Bo nie chciałbym żeby powtórzył się jednostronny finał z Londynu...

Skipper
13-03-2005, 00:35
Widze jestem wśród wielu którym snooker od pewnego czasu nieźle chodzi po głowie.

W dzisiejszym pojedynku zwyciężył Ronnie choć poziom niektórych frejmów wołał o pomste do nieba, za to były spore emocje. A Milkins spoko koleś, prezentuje dość radosnego snookera tylko czasem wbija tak troszki bez planu na następne podejścia. Szybki jest, mimo to O'Sullivan pozostaje najszybszym snookerzystą, wbił kiedyś maxa(147) w jedyne 5 i pół minuty :O

Snookerowych snów.

pusty
13-03-2005, 10:57
No wlaśnie Skipper, bo słyszałem, że ten jego brejk 147 w 55 minut jest gdzies do ściągnięcia w necie. Masz może jakiegoś linka?

jarcyś
13-03-2005, 11:56
fajny był ten półfinał, choć poziom, jak słusznie Skipper napisał , rozczarował.

szczególnie jeden frejm, kiedy to Ronnie potrzebował wbić "trupa" do zwycięstwa i jakimś cudem nie dał rady

w finale czeka nieźle dysponowany Stevens (od stanu 5-8 do 9-8 z Milkinsem) i może byc różnie

edit : nie za bardzo kumam jak to otworzyć

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/other_sports/snooker/2935845.stm

i ciekawostka o Stevensie
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/wales/south_west/4091481.stm

Skipper
13-03-2005, 15:20
Dziekova Jarcyś za linka, do tego pierwszego musisz mieć RealPlayera to wtedy wszystko sobie elegancko oglądasz.
http://europe.real.com/radiopass/?&src=ZG.eu.idx - jak co to możesz go sobie tutaj ściągnąć

Pusty otwórz sobie tego pierwszego lincka.

Dziś finał transmisja od 16 na eurosporcie a potem od 21.

pusty
13-03-2005, 15:30
Dobra dzięki już obejrzałem, jakośc średnia, ale może być :) Rzeczywiście kapitalna sprawa z tym brejkiem.
Za chwilę finał :ucieszony:

Mini
13-03-2005, 18:12
oj chyba długa to ta wieczorna sesja nie potrwa. juz 6-1

Pan Artysta
13-03-2005, 18:31
6-2 :zlosliwy:

i fryzura zmieniona :brawo:

jarcyś
13-03-2005, 18:52
lepsza końcówka Stevensa i jest 6-3
ciągle jednak nie wierzę w niespodziankę

pusty
13-03-2005, 19:42
Ja też nie wierzę w niespodziankę. Sullivan ma frejmy lepsze i gorsze, ale im dalej w turnieju tym dyspozycja lepsza.

jarcyś
14-03-2005, 00:52
koniec Irish Open 10-8 dla Ronniego, zasłużenie , choć bez zwyczajowego błysku geniuszu. choć ostatni frejm ... :roll:

przed nami China Open a potem Mistrzostwa Świata

plan transmisji u Chinoli z grubsza przedstawia się tak:

Eurosport

poniedziałek 28/03 9.30 - 12.00 ; 14.00 - 17.00
wtorek 29/03 9.00 - 12.00 ; 18.30 - 20.00
środa 30/03 9.00 - 12.00 ; 15.30 - 17.00
czwartek 31/03 9.00 - 12.00 ; 14-00 - 17.00 ; 23.45 - 1.30
piątek 01/04 9.00 - 12.00 ; 18.00 - 21.00 ; 0.45 - 1.30
sobota 02/04 9.00 - 12.00 ; 16.00 - 19.00 ; 0.15 - 2.00
niedziela 03/04 9.00 - 11.00 ; 12.30 - 13.00 ; 17.45 - 19.30

Eurosport 2.

29.03 13.00-16.00
02.04 13.30-15.30
03.04 14.00-16.00

snookerowych snów :oczko:

pusty
14-03-2005, 12:02
Generalnie to nie spodziewałem się tak długiego finału. Ronnie był wczoraj zdecydowanie do pokonania, ale Stevens nie potrafił tego wykorzystać.
Chociaż ostatni frejm rzeczywiscie bardzo dobry w wykonaniu O'Sullivanna.

Widać, że z China Open nie jest tak źle, spodziewałem się gorszych godzin transmisji.

BTW. Ciekawe czy doczekamy się w najbliższym czasie Polaków w turniejach rankingowych bądź Mistrzostwach Świata :roll:

Pan Artysta
14-03-2005, 13:23
52 godziny kulek :O

trzeba wybierać co lepsze

a co do naszych to chyba całkowite SF 8) szkoda-ale takie są realia

Mini
14-03-2005, 13:49
ciekawe co za pazie wymyśliły turniej w Chinach. na pierwszych kilkudziesieciu miejscach w rankingu sa Marco Fu z Hongkongu, Ding Junhuei z Chin, Tony Drago z Malty i jakiś typ z Malezji chyba a reszta to brytole i Irlandczycy. po jaką cholere wiec turniej na końcu świata? chyba po to zeby zmęczyc zawodników przed MŚ i mieć zerową oglądalność tu gdzie snooker jest najbardziej popularny.

brawa dla kolesia który spał wczoraj na finale :hihi:

BTW. Ciekawe czy doczekamy się w najbliższym czasie Polaków w turniejach rankingowych bądź Mistrzostwach Świata :roll:

jak z piłką nożna. trzeba je zorganizować i dziką karte mieć :D

Strzałek
14-03-2005, 18:14
Mini pozwolisz że się trochę nie zgodzę. W sumie po to się organizuje takie trunieje w innych krajach - spoza Wielkiej Brytani - aby promować dyscyplinę. A co tutaj dużo gadać snooker nie jest popólarną dyscypliną na świecie. Jest popularny jedynie na wyspach. To takie moje skromne zdanie :oczko:

pusty
14-03-2005, 18:56
Tu się ze Strzałką zgadzam. Niech promują snookera na świecie. Mogliby coś zrobić w Polsce, ale niestety do zorganizowania takiego turnieju potrzeba dużo kasy więc w najbliższym czasie nie ma na to szans. A kasa dla Chin to nie żaden problem.

Swoją drogą to ciekaw jestem jak się zaprezentuję ten osiemnastolatek przed swoją publicznością 8)

dude
14-03-2005, 19:57
brawa dla kolesia który spał wczoraj na finale :hihi:

Mało tego. Koleś nastawił budzik w komórce. Gdy Stevens budował break'a komórka zaczęła dzwonić. Po ok. 40 sekundach świetne ujęcie na śpiącego gościa :kurde:
Może to i śmieszne, ale ogólnie to gorszej publiki nie widziałem. Z pubu wracali czy co...

Wczoraj kibicowałem Stevensowi. Nuży mnie już ta dominacja O'Sullivana. Do tego ma u mnie sporego minusa za totalne zignorowanie turnieju Malta Cup. No ale cóż, jest gwiazdą i ma swoje prawa.
Podobał mi się cytat z jego autobiografii, w którym to przyznał się do jarania przed turniejem (kilka lat wstecz) :hyhy:

p.s. Ronnie był gościem programu Top Gear. Wyczyścił stół w ok. 1,5 minuty o ile dobrze pamiętam.

Skipper
14-03-2005, 20:54
Śpiący typek zmiażdżył :O Szkoda że Stevens spudłował tą prostą do środkowej kieszeni to by się jeszcze emocje podniosły ale i tak nie było źle.

A co do China Open to się nie dziwię że Ronnie nie za bardzo chce jechać. Termin zrobili fatalny, nawet teraz jest 2 tygodnie przerwy.

Polscy gracze ---> nie oszukujmy się u nas to snooker raczkuje (w całym kraju 25 miejsc do grania) i tak spoko że mamy Mistrzostwa Europy (w czerwcu w Ostrowie Wlkp.) i potem jeszcze to Polish Open ma być więc gdyby się z tymi dzikimi kartami do main touru udało byłoby super.

Mini
14-03-2005, 21:00
Strzałka -> popUlarną :chytry:
Dude O'Sullivan sie nie musiał przyznawać bo go przyłapali :chytry:

eee tam promocja. teraz wszystko dla Chińczyków ma być :chytry: niech sobie grają w pingponga a snookera zostawią w spokoju ;)

dude
14-03-2005, 21:16

eee tam promocja. teraz wszystko dla Chińczyków ma być :chytry: niech sobie grają w pingponga a snookera zostawią w spokoju ;)

Zgoda. Generalnie chodziło mi o to, że napisał o tym w swojej autobiografii (mógł przecież siedzieć cicho i po 5 latach większość osób zapomniałoby o sprawie). Powód jarania też był niezły. Parafrazując "Po kilku dniach napięć, spotkań musiałem się wyluzować. Nie widzę w tym nic złego, przecież palenie marihuany nie pomaga w grze"

Piszecie o O'Sullivanie, o turnieju w Chinach a pomijacie bardzo ważną sprawę. Otóż transmisje nie byłyby tak ciekawe, gdyby nie profesjonalny i naprawdę genialny komentarz. Do tego panowie co pewien czas zażartują, czy rzucą jakąś ciekawostką. Świetna sprawa !

jarcyś
14-03-2005, 21:31
komentarz mi osobiscie bardzo odpowiada. fachowy i wesoły . a niektore teksty miażdżą

-O Gray zapomnial kredy. (...) O nikt go z publicznosci nie chce poratowac. (...) Pewnie ktos z organizatorow polecial do sklepu spozywczego i kupi mu krede. Albo do nocnego sklepu snookerowego. (...) Lub tez na stacji benzynowej - tam wszystko mozna kupic: krede, kij, stol"

-Równo się dzielili wygranymi i przegranymi jak do tej pory, zatem 6:5 w pojedynkach między tymi panami w dotychczasowej karierze, która sięga 1999 roku. Dość późno zaczęli się spotykać...
- I nic z tego nie wyszło, Hunter już się ożenił

- bila czarna wpadła do kieszeni z delikatnym wspomaganiem bili czerwonej
- tak Ronnie jest znany z tego że lubi grać na wspomaganiu

pusty
14-03-2005, 21:39
Zgadzam się w kwestii komentaraza. Jest naprawdę bardzo profesjonalny i chyba jeden z lepszych jaki widziałem. Wczoraj trochę musiałem oglądać na wyciszonym TV bo brat chciał słuchać muzyki i powiem tyle, ze transmisję bez komentarza wiele tracą.
Oprócz komentowania, promują oni także snookera w naszym kraju. Np. w ubiegłym roku byli u mojego brata na uczelni :)

Mini
15-03-2005, 13:34
ktoś z internautów pytał ile mamy lat i jeżeli to krepujące to podać kto był wtedy mistrzem świata. no wiec jak ja sie urodziłem to mistrzem był..( tu nazwisko ale nie pamietam) a jak sie Rafał urodził to mistrzostwa nie były jeszcze rozgrywane :lol:

O'Sullivan wygrał 3 razy Irish ale raz go zdyskwalifikowali gdyż wykryto u niego thc. (chwila ciszy) a konkretnie substancje kan.... (coś tam, i znowu chwila ciszy a potem ten drugi zaczyna się śmiać) czyli ślady palenia Marihuany... ( i drugi z uśmiechem) czekałem aż dojdziesz do sedna :hyhy:

zajebiście komentują.

Glaca
15-03-2005, 13:46
a jak ktos bardzo chce to mozna tych panow spotkac w klubie bilardowym "147" na pl.Zawiszy :chytry:

Strzałek
15-03-2005, 20:16

hehehe, no tak. Ale co tutaj dużo poradzić. Ostatnio Chińczycy we wszystkim wymiatają, nawet w ... biatlonie :ucieka: :oczko:

A co do komentarzy. No fakt, czasami wpadka się zdarzy, ale muszę tutaj przyznać szczerze że komentują profesjonalnie, znają się na rzeczy i jak ktoś nie zna się na snookerze to po obejrzeniu jednego meczu naprawdę dużo się dowie. A czasami mówią naprawdę ciekawe reczy :)

Mini
16-03-2005, 10:22
hehehe, no tak. Ale co tutaj dużo poradzić. Ostatnio Chińczycy we wszystkim wymiatają, nawet w ... biatlonie :ucieka: :oczko:

jak ktoś nie zna się na snookerze to po obejrzeniu jednego meczu naprawdę dużo się dowie.

na szczęscie skoków narciarskich nie opanują

a reszta to jakby o mnie

pusty
26-03-2005, 12:32
Tydzień – podobnie jak „chiński snooker” – nieco nietypowy. Ośmiodniowy, bo transmisje z gier rozpoczynają się już jutro, w niedzielne świąteczne południe, a potrwają do następnej niedzieli. Ze względu na przesunięcie czasowe sprawozdania na żywo będą nadawane w naszych godzinach przedpołudniowych. Ci, którzy w tym czasie pracują czy uczą się, nie będą zachwyceni.

Obecnie turniej jest na etapie rundy dzikich kart. To duży ukłon w stronę gospodarzy, Chińczycy dostali aż 16 dzikich kart. Wszyscy obdarzeni nimi zawodnicy wchodzą do gry po czterech rundach eliminacyjnych, bezpośrednio przed 1/16 finału. Ten ukłon stonowany jest nieco umieszczeniem w gronie „dzikich kart” również uznanych w świecie zawodników chińskich, takich jak Ding Junhui (gra z Markiem Davisem) czy Liu Song (z Robertem Milkinsem).

Do tej pory było już kilka niespodzianek, z których największą chyba jest przegrana 1:5 Stephena Maguire z Davem Haroldem. Jak burza natomiast idą od pierwszej rundy Ricky Walden i Tom Ford. Rozegranie w tak doborowym towarzystwie czterech zwycięskich pojedynków to niewątpliwy sukces. Wprawdzie Ford pierwszą rundę wygrał z Markiem Grayem walkowerem, ale w następnych trzech meczach do pięciu wygranych, z trudniejszymi z przeciwnikami, stracił tylko 6 frejmów. Walden miał po drodze dwóch dobrze nam znanych zawodników: Bjorna Haneveera (5:4) i Robina Hulla (5:3).

snooker.pl

Już jutro zaczyna się generalna próba przed Mistrzostwami Świata. Niepewny jest występ O'Sullivana, który podobno nie za bardzo jest zadowolony z puli nagród.

Kogo typujecie do zwycięstwa?

jarcyś
26-03-2005, 12:53
faworytem jest Ronnie 8) . z tego co się orientuję bedzie grał. potwierdza to drabinka turniejowa

Drabinka turniejowa (http://www.globalsnookercentre.co.uk/files/Results/res04_5/05ChinaOpen.htm)

licze na dobry występ Paula Huntera i Stephena Hendry'ego

Skipper
26-03-2005, 16:24
Nio ciekawe czy Ronnie będzie grał bo w sumie miał podjąć decyzję tuż przed wylotem czyli chyba jakoś dziś(wczoraj, jutro). Drabinką bym się nie sugerował, bo jak nie przybędzie to jego rywal będzie miał walkowera. Aha i nie o kasę się rozbija tylko o trudy podróży do Chin i bliski termin mistrzostw swita.

Faworyci - wiadomo Hendry, Stevens, Higgins.
Na Huntera nie liczę ostatnio bardzo słabe wystepy choć może czymś zaskoczy.

jutro pierwsza transmisja o 13.30 standardowo w ojrosporcie

pusty
26-03-2005, 17:13
A nie o 11? :hmm:

Skipper
26-03-2005, 21:54
hmm wszystko wskazuje na 13.30 (zarówno program z Gw jaki i program Cyfry+)

świeże info ronnie nie jedzie do chin

http://www.sportinglife.com/story_get.dor?STORY_NAME=snooker/05/03/26/manual_131918.html
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/other_sports/snooker/4384571.stm
http://www.embassysnooker.com/snookernews.html

pusty
26-03-2005, 21:57
Tak tak generalnie masz rację, tylko, ze o 11 jest na eurosporcie 2 :)

jarcyś
26-03-2005, 22:14
hmm wszystko wskazuje na 13.30 (zarówno program z Gw jaki i program Cyfry+)

świeże info ronnie nie jedzie do chin

http://www.sportinglife.com/story_get.dor?STORY_NAME=snooker/05/03/26/manual_131918.html
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/other_sports/snooker/4384571.stm
http://www.embassysnooker.com/snookernews.html

z jednej strony szkoda...

chociaż w sumie dobrze że wreszcie jego dominacja zostanie przełamana

w tej sytuacji obstawiam Hendry'ego albo Williamsa

pusty
26-03-2005, 22:15
Ja stawiam na Hendry'ego, stawiłbym tez może na Huntera, ale ten ostatnio zupełnie bez formy...

pusty
27-03-2005, 15:43
Pierwsze koty za płoty. Chodzi mi tutaj o mecz transmitowany na żywo :) R. Day pokonał jednego z gospodarzy (juz zapomniałem nazwisko :p) 5 - 3. Mecz w sumie niezły choć początek tego nie zapowiadał. Generalnie dużo pomyłek.

jarcyś
30-03-2005, 09:02
na razie bez niespodzianek, Chinole odpadają hurtowo. co mnie cieszy

teraz Hendry vs Milkins

pusty
30-03-2005, 13:59
Odnośnie Chińczyków to Ding Junhui moze sporo zamieszać. Ale jak widać turnieju napewno nie zdominują. :ucieszony:

jarcyś
30-03-2005, 14:21
Odnośnie Chińczyków to Ding Junhui moze sporo zamieszać. Ale jak widać turnieju napewno nie zdominują. :ucieszony:

ten akurat jest dobry. nie od dzis.

Hendry w dobrej formie, zmiażdżył Milkinsa 5:1, dalej gra również Paul Hunter choć miał spore problemy z Allisterem Carterem (5:4, przegrywał już 1:3)

pusty
30-03-2005, 14:37
Brdzo dobrze, że wygrał Hunter. Po pierwsze, że go lubię, a po drugie, że miałem go na kuponie :)
Ciekawy meczyk na eurosporcie. Wcześniej wymieniony Chinczyk gra z Ebdonem.

jarcyś
30-03-2005, 16:03
5:0 :O

jutro White - Hunter , moze byc ciekawie

Eda
30-03-2005, 16:28
A o której bo jakoś trafić nie mogę??

Mini
30-03-2005, 16:30
chiba o 13 :hmm:

komentarz:
-pytają państwo o godziny transmisji z mistrzostw świata
-wystarczy włączyć telewizor :)

Eda
30-03-2005, 16:38
Ja mam lekko pokićkane. W gazecie nie mogę sprawdzić bo jak coś jest na żywo to mało kiedy się sparwdza. A jak patrze to nie mogę sprawdzić.
P.S. Szkoda że o 13 bo w szkole będe :placze:

Strzałek
30-03-2005, 17:14
eda - http://www.eurosport.com/home/pages/V4/L0/S10000/TvSchedule_Lng0_Spo10000_Prs0_Ven0.shtml :chytry:

Skipper
30-03-2005, 17:15
Ja mam lekko pokićkane. W gazecie nie mogę sprawdzić bo jak coś jest na żywo to mało kiedy się sparwdza. A jak patrze to nie mogę sprawdzić.
P.S. Szkoda że o 13 bo w szkole będe :placze:

Jutro pierwsza transmisja od 9, ma być Hunter-White.
Dziś trochę niespodzianek odpada Stevens po meczu z Waldenem i G.Dott z jakimś mniej znanym snookerzystą. Ding Junhui pokazał dziś świetną grę z Ebdonem i wydaję się faworytem górnej części drabinki.

Mini
30-03-2005, 18:09
Dziś trochę niespodzianek odpada Stevens po meczu z Waldenem i G.Dott z jakimś mniej znanym snookerzystą. Ding Junhui pokazał dziś świetną grę z Ebdonem i wydaję się faworytem górnej części drabinki.

a w moim tv mówili że Dave Harold - Marco Fu

powiedziałbym że pokazał grę Ebdona :lol2:

Skipper
31-03-2005, 10:39

a w moim tv mówili że Dave Harold - Marco Fu

powiedziałbym że pokazał grę Ebdona :lol2:

Ha i pokazali w ogóle kogo innego Walden-Davis 3:0 i weteran światowych stołów poddaje mecz z powodu bólu głowy.

Hunter-White w sesji o 13 ale czy pokażą oto jest pytanie...

inne wyniki:
Stephen Hendry 5 - 1 Ryan Day
Mark J.Williams 5 - 2 Adrian Gunnell

Mini
31-03-2005, 10:46
ale byłem bliżej bo przynajmniej Harold - Fu grają teraz.
pierwszy frame trwał ponad 40 minut!!!

pusty
31-03-2005, 15:36
Właśnie zakończyło się spotkanie Jimmy White - Paul Hunter. Wygrał Hunter 5 - 3. Brdzo dobry występ Huntera, któryy prowadził już nawet 4 - 0, ale potem White się jakoś obudził i zdołał wygrać z rzędu 3 frejmy.
W ostatniej partii Hunter wbił bardzo wysokiego breaka - 140 punktów :brawo:

Mini
31-03-2005, 15:57
chory kraj

żółtki zeby miec autografy stratowali Steve'a Davisa i uderzył się głową o futryne.
z powodu bólu głowy poddał mecz z Waldenem przy stanie 0-3

chory kraj. historia snookera i takie coś. nie dziwne że O'Sullivan wymyślał miliony powodów żeby tam nie jechać.

Strzałek
31-03-2005, 17:04
Fakt to nie to samo co w angli. Oglądając tramsmisję odrazu czuję - :hmm: coś jest nie tak. Czuć całkiem inną atmosferę. Na wyspach wszyscy się znają na snookerze a tutaj :efoch:

jarcyś
31-03-2005, 17:13
i łosie klaszcza jak którys zawodnik wbije mimo że stracił pozycję do kontynuowania frejmu

pusty
31-03-2005, 18:17
Odnośnie oklasków to mogą być one nieraz nieco mylące. Chodzi mi tutaj o to, że mogą odnosić się do zagrań z innego stołu.
Kto po tych pierwszych meczach jest waszym faworytem? Ja sobie upatrzyłem trójkę: Hendry, Ding Junhui, Hunter.

Mini
01-04-2005, 08:43
Hendry, Hendry, Hendry... to chyba wszyscy.

jarcyś
01-04-2005, 10:23
faworytów wymienił pusty. choc osobiscie wątpię czy młody Chińczyk, mimo świetnej formy, jest w stanie powstrzymac Hendrego. bardziej wierze w Huntera, może też błysnąć Williams

wybiegając nieco w przyszłość, starcie O'Sullivana z Hendrym na mistrzostwach świata zapowiada się pasjonująco . szykuje się nam kosmiczny snooker, o ile obaj utrzymają swoją genialna formę

edit : Williams odpadł :/

pusty
01-04-2005, 13:40
A teraz leci na eurosporcie azjatycki pojedynek pomiędzy Marco Fu - Ding Junhuiem.
Narazie prowadzenie Fu 1 - 0.
Nie spodziewałbym się, ze Williams odpadnie :/

Strzałek
02-04-2005, 10:07
No - drabinka turniejowa nabrała konkretnych rozmiarów 8) Jeżeli chodzi o zwycięsce :hmm: był bym za Hendry, lub Hunter. Możliwe że Williams się włączy w to wszystko bo na resztę to bym nie liczył. Chociaż może ten chińczy będzie czarnym koniem :cicho:

jarcyś
02-04-2005, 12:31
No - drabinka turniejowa nabrała konkretnych rozmiarów 8) Jeżeli chodzi o zwycięsce :hmm: był bym za Hendry, lub Hunter. Możliwe że Williams się włączy w to wszystko bo na resztę to bym nie liczył. Chociaż może ten chińczy będzie czarnym koniem :cicho:

Hunter i Williams odpadli wczoraj

dzis Hendry awansował do finału (6:4 z McManusem)

Mini
02-04-2005, 18:25
nie czarnym tylko żółtym :chytry:

6-0 :O

Strzałek
03-04-2005, 18:03
:zdziwiony:

Ding Junhui(CHN) - Stephen Hendry(SCO)
9/5

zaszkoczony i to bardzo :O

pusty
09-04-2005, 11:15
Jedna bardzo smutna informacja na temat snookera.
Hunter jest chory na raka :( Ale być moze wystąpi w MŚ...

pusty
14-04-2005, 20:02
Na forum cicho a Embassy World Championship startują już w sobotę :)
Pozytywna wiadomość to taka, że wystąpi w nich Hunter, który leczeniu podda sie dopiero po ich zakończeniu.

Drabinka mistrzostw:
http://www.embassysnooker.com/ewsfinaldraw05.html

Skipper
15-04-2005, 15:10
Cicho było bo wszyscy wybyli trenować snooka 8)

Od jutra mistrzostwaświata, w ojrosporcie będzie na okrągło więc trzeba oglądać bo potem z pół roku snookerowej posuchy transmisyjnej. Na sam początek wielki hit Ronnie - Maguire (od 11) ciekawe w jakiej formie jest Steven bo coś ostatnio nie błyszczał. O'Sullivan pewnie będzie wymiatał bo jak wiadomo ostro trenował olewając wycieczkę do chinoli. Drugi bardzo interesujący meczyk Hendry-Robertson na ekranach tv we wtorek (15:30 :oczko: )

Eda
15-04-2005, 16:27
W meczu pierszym jak dla mnie faworytem jest O'Sullivan, zaś w drugim Hendry.

pusty
15-04-2005, 19:34
O witam Skipper :)
Ja tam mimo wszystko żałuję trochę, że nie zagra Ding Junhui.

jarcyś
15-04-2005, 20:50

:roll:

nie mogę się już doczekać. chyba sie uzależniłem

jak wszyscy, będę trzymał kciuki za Huntera

Mini
16-04-2005, 18:12

:roll:

nie mogę się już doczekać. chyba sie uzależniłem

jak wszyscy, będę trzymał kciuki za Huntera

nie wszyscy :chytry:

Mini
16-04-2005, 18:56
narazie:
Greene - Davis 5-3 :O
Stevens - Hicks 4-3
O'Sullivan - Maguire 5-4 nice 8)
Gray - Hamilton 4-2

pusty
16-04-2005, 19:17
Mini z Hunterem to nie chodiz chyba tylko o wynik sportowy, ale o tzrymanie kciuków za wygranie walki z poważną chorobą :(

pusty
16-04-2005, 23:35
Mecz "na szczycie" bardzo wyrównany. W końcu jednak Ronnie pokonał Maguire'a 10 -9. A niespodzianki było blisko :zlosliwy:

Skipper
16-04-2005, 23:38
Ale była normalnie snookerowa uczta. O'Sullivan jest w drugiej rundzie tylko dzięki Maguire'owi który pewnie z rozpaczy nieźle dzisiaj zapije pałę. Blisko był katastrofy aktualny mistrz świata, następny przeciwnik (Fu/Carter) nie powinien dostarczyć mu już tyle kłopotu. Dawno nie było taaaakiich emocji w meczu snookerowym, ostatni jak dla mnie to występ White'a na Mastersie.

Skipper
17-04-2005, 11:00
Szok :O Onet zauważył że istnieje taki sport jak snooker.

Broniący tytułu Ronnie O’Sullivan pokonał po niesamowitym pojedynku Stephena Maguire’a w pierwszej rundzie mistrzostw świata w snookerze, które odbywają się w słynnym The Crucible Theatre w Sheffield.

Po pierwszej, przedpołudniowej sesji, lider światowego rankingu prowadził 5:4. O’Sullivan wygrał także dwie pierwsze partie sesji wieczornej i powiększył przewagę do trzech frame’ów. W kolejnych rozgrywkach 24–letni Szkot był niemal bezbłędny i to on wyszedł na prowadzenie 9:7.

Stephen Maguire był dosłownie o krok od rozstrzygnięcia na swoją korzyść całego spotkania i wyeliminowania obrońcy tytułu już w pierwszej rundzie. Pomyłka na stosunkowo prostej bili kosztowała go jednak bardzo dużo. Doświadczony Ronnie „The Rocket” wykorzystał błąd młodszego rywala, wygrał tego frame’a, kolejne dwa i cały mecz 10:9.

Pojedynek aktualnego numeru 1. światowego rankingu z numerem 3. stał na najwyższym poziomie i był meczem godnym finału mistrzostw świata. Do drugiej rundy (1/8 finału) mógł jednak awansować tylko jeden z tych dwóch znakomitych graczy.

Kolejnym przeciwnikiem Ronniego O’Sullivana, który popisał się najwyższym breakiem pierwszego dnia mistrzostw (115), będzie lepszy z pary Marco Fu – Allister Carter (mecz we wtorek).

Strzałek
17-04-2005, 11:10
e Skipper. Oni już dawno odkryli ten sport 8)

http://sport.onet.pl/1214625,dyscyplina.html

Skipper
17-04-2005, 13:43
e Skipper. Oni już dawno odkryli ten sport 8)

http://sport.onet.pl/1214625,dyscyplina.html

Niom ale chodzi mi o info na głownej. Zresztą interia podążyła ich śladem :brawo:

pusty
17-04-2005, 13:46
I dobrze, że mówią o snookerze. Chociaż w wiadomościach sportowych, np. na TVN, nie mówią wogóle.

Szkoda, że dzisiaj tylko jedno wejście :(

Strzałek
17-04-2005, 16:52
I dobrze, że mówią o snookerze. Chociaż w wiadomościach sportowych, np. na TVN, nie mówią wogóle.

Szkoda, że dzisiaj tylko jedno wejście :(

żeby się pojawiły na TVN trzeba będzie jeszcze długo poczekać :roll:

jarcyś
17-04-2005, 20:22
kapitalny mecz O'Sullivana ze Stephenem Maguir'em

szkoda że już w 1 rundzie musiał jeden z nich zakończyć udział w mistrzostwach świata
możliwe że był to najtrudniejszy mecz dla Ronniego w całej imprezie

pusty
18-04-2005, 14:00
Kolejny świetny mecz na MŚ :ucieszony: Wczoraj w wieczornej sesji Davis pokonał Greene 10 - 9, a mecz skończył się około godziny 1 :ucieka:
Może nie było w tym spotkaniu pięknych breaków, ale za to nie brakowało ładnych snookerów i jeszcze ładniejszych wyjsć. Turniej dopiero się zaczyna, oby tak dalej.

jarcyś
18-04-2005, 15:18
fakt, bardzo dobry mecz

ostatni frejm przy stanie 9-9 rozstrzygnął się dopiero przy czyszczeniu stołu

jarcyś
18-04-2005, 21:53
Hunter odpadł :/

z Michaelem Holtem 8-10

pusty
18-04-2005, 22:50
Ken Doherty gra dalej. Pokonał Pinchesa 10 - 5. Mecz bez historii, ale zwraca uwagę bardzo dobra gra (w drugiej sesji) Doherty'ego.

P.S. No szkoda, że Hunter odpadł, na pocieszeni zostaję to, że odpadł z przyjacielem...

Eda
20-04-2005, 15:27
Nie mogę się już doczekac drugiej rundy mecze zapwiadają się bardzo ciekawie
Pewne mecze to:
RONNIE O'SULLIVAN- Ali Carter
JOHN HIGGINS- Shaun Murphy
STEVE DAVIS- Michael Holt
STEPHEN HENDRY- Anthony Hamilton
JIMMY WHITE- MATTHEW STEVENS
KEN DOHERTY- ALAN McMANUS

Reszta jeszcze nie wiadomo :hyhy:

Skipper
20-04-2005, 17:10
147

Marka Williamsa w ostatnim frejmie meczu z Milkinsem, zakończonym zwycięstwem 10-1. To dopiero 5 zawodnik który zrobił maxa na mistrzostwach świata, dla samego Williamsa to pierwsze 147 w długiej karierze.

crolick
20-04-2005, 17:33
Hunter odpadł :/
Doopa blada. Widac ze mu zona nie sluzy :zly:

pusty
20-04-2005, 18:00
Skipper czy ten break był transmitowany?

jarcyś
20-04-2005, 19:05
:dziekuje:

brawo Mark Williams

piekny, niesamowity brejk. kilka trudnych bil, perfekcyjnie sobie z nimi poradził

fajna sprawa- przerwano mecz na stole obok, gracze przylecieli z gratulacjami, publika zgotowała owacje na stojąco

fantastyczne Mistrzostwa

Strzałek
20-04-2005, 19:19
:dziekuje:

brawo Mark Williams

piekny, niesamowity brejk. kilka trudnych bil, perfekcyjnie sobie z nimi poradził

fajna sprawa- przerwano mecz na stole obok, gracze przylecieli z gratulacjami, publika zgotowała owacje na stojąco

fantastyczne Mistrzostwa

nie to co dzikie Chiny gdzie policja jest na sali :ucieka:

no i oczywiście :brawo: dla Marka

pusty
20-04-2005, 19:21
No an szczęście pokazali tego frejma :ucieszony: Cóż tu wielemówić po prostu mistrzowski kunszt :) Oby jak najwięcej takich brejków.

Oj finały będą nieziemskie.

Mini
20-04-2005, 19:35
łał :brawo:

Mini
22-04-2005, 14:02
parodia snookera w 2 sesji meczu Hendry - Hamilton
najlepsza akcja Hendrego:
mając białą na górze stołu i zieloną na punkcie stawiał na niej snookera. biała nie doleciała !! ( 20 cm! ). Hamilton nakazał grę dalej więc Hendry po dwóch bandach poleciał na dół żeby trafić czerwoną tuż koło czarnej na punkcie. oczywiście nie trafił!!! w powtórce trafił a Hamilton mając łatwą czerwoną do narożnej....też nie trafił

a Maguire musiał juz po pierwszej rundzie jechać do domu

pusty
22-04-2005, 14:05
Dokładnie takiego meczu to odkiedy ja się snookiem interesuje to chyba nie widziałem :/ Hamilton popełnił nawet amatorski błąd, mam na myśli trącenie kijem nie tej bili co trzeba. Trochę mnie dziwi czemu akurat ten mecz pokazywali...

No, ale komentarz do meczu fajny 8)

Mini
22-04-2005, 14:15
No, ale komentarz do meczu fajny 8)

wczoraj był dobry przy meczu Dott - McCulloch
- teraz już jest tylko ten mecz bo na drugim stole już się skończył i wszyscy oglądają ten jeden mecz i nie ma rozpraszającyh odgłosów z drugiego stołu
- możemy coś zaimprowizować
- ja będe klaskał a ty rób bile

:hyhy:

pusty
22-04-2005, 14:49
Ostatnio jeszcze coś takiego było (nie pamietam dokladnie)
- jak wiemy jest uczulony na biały kolor
- patrzę na stól i czegoś mi brakuje :) (przy wbijaniu jeden z zawodników wbił białą)
- no tak nie ma białej, moze dlatego, ze jest uczulony na biały kolor

troche pewnie poprzekręcałem :hyhy:

Mini
22-04-2005, 15:19
coś nie tak z tym było bo uczulenie ma Stephen Lee a ten tekst zapodali jak Drago wbił białą

pusty
22-04-2005, 18:52
No mówiłem, ze mogłem coś pomylić. Ale ogólnie w TV wyszło śmiechowo :hyhy:

Skipper
22-04-2005, 20:30
Strasznie marny ten mecz Hendrego był. Dawno nie widziałem takiej kaszany. Zresztą on sam po meczu powiedział że grali marniutko i że mu szkoda bo ludzie wywalili kasę i spodziewali się dobrego widowiska a tu lipa.

Mi do tego dupcy się Cyfra+ dziś już prawie wyrzuciłem telewizor za okno wrrrrrrr

A smiechowo też było przed południem jak im dzwięk wchodził z drugiego stołu :ucieszony:

jarcyś
25-04-2005, 19:12
Higgins out
Williams prawie out

niespodzianki, które urozmaica jak myślę, mistrzostwa

pusty
25-04-2005, 19:42
A Stevens rozegrał z Whitem kapitalny mecz. Może kilka pomyłek w całym meczu. Moim zdaniem wyrasta na faworyta do awansu do finału.

Jaco
25-04-2005, 20:25
Higgins out
Williams prawie out

niespodzianki, które urozmaica jak myślę, mistrzostwa
Williams odrabia straty. :brawo:

jarcyś
25-04-2005, 20:52
za wczesnie Go pogrzebałem, w wieczornej sesji to już "inny" Williams, pewny i skuteczny

i dobrze

Mini
26-04-2005, 09:03
no no no :O
no to jak Hendry :zlosliwy: i Murrphy zagrają tak samo jak w 1/8 to w półfinałach
O'Sullivan - Murphy
Stevens - McCulloch

pusty
26-04-2005, 11:30
A wydawało się, ze Williams we wczorajszym emczu zaliczy niezły powrót do gry. Ale odpadł.Dobry meczyk był.

A teraz też mam nadzieję świetny mecz przed nami: Hendry - Stevens :ucieszony:

Strzałek
26-04-2005, 14:49
Stevens ładnie sobie radzi i coś mi się wydaje że będzie miał trudno z nim wygrać Hendry, w każdym bądź razie jestem za Stevensem 8)

Eda
26-04-2005, 23:15
Aktualne wyniki to:
R. O'Sullivan 6
P. Ebdon 2
Wydaje mi się że do końca utrzyma przewagę O'Sullivan

S. Murphy 12
S. Davis 3
Proste błedy Davisa doprowadziły do tej olbrzymiej przewagi młodego Murphego

M. Stevens 8
S. Hendry 8
Może być naprawdę ciekawie trudno mi powiedzieć kto wygra

A. McManus 5
I. McCulloch 3
Na początku zapowiadało się że łatwo pokona McManusa McCulloch ale... :kurde:

jarcyś
26-04-2005, 23:23
McManus jest niedoceniany przez kibiców snooka i komentatorów

przy każdej okazji podkreślają że to niespodzianka, że znalazł się w tej fazie dzięki szczesciu , słabszej dyspozycji rywala, że ma pewien niezły poziom powyżej którego nie podskoczy itd.

uważam że takie opinie są dla niego krzywdzące. mam nadzieje że zajdzie daleko

ps : Hendry - Stevens - spore emocje przed nami

Mini
27-04-2005, 09:47
Ebdon :kurde: z dwóch frejmów jeden wygrany przez przypadek (żółta do kieszeni po kontakcie z różową )....

pusty
27-04-2005, 12:03
O'Sullivan wygra napewno moim zdaniem. Gra pewnie i robi mało błędów. Raczej finał ma napewno.
Mnie cieszy, że po kiepskim początku obudził się Hendry. Myślę, że ma szanse na awans czego mu życzę 8) Włśnie trwa ostatnia sesja.

Jaco
27-04-2005, 12:15
O'Sullivan wygra napewno moim zdaniem. Gra pewnie i robi mało błędów. Raczej finał ma napewno.
Mnie cieszy, że po kiepskim początku obudził się Hendry. Myślę, że ma szanse na awans czego mu życzę 8) Włśnie trwa ostatnia sesja.
To zapodawaj jakieś relacje co jakiś czas, bo niektórzy pracują, żeby spać mógł ktoś.. :oczko:

Strzałek
27-04-2005, 12:26
ps : Hendry - Stevens - spore emocje przed nami

oj tak. Za wcześnie skreśliłem Hendry'ego. Po kiepskim początku zaczą porządnie grać. Ale ja i tak jestem za Stevens'em :efoch:

pusty
27-04-2005, 12:28
Tak więc Ronnie prowadzi 8 - 3. Ostatniego frejma wygrał Ebdon.

Hendry prowadzi już 11 - 9 i jest przerwa, za chwile wznowienie.
Wygranie następnego frejma praktycznie już przesądzi o awansie Hendry'ego.

pusty
27-04-2005, 14:15
A jednak stało się. Stevens wygrał 4 kolejne frejmy i cały mecz.

Strzałek
27-04-2005, 14:59
A jednak stało się. Stevens wygrał 4 kolejne frejmy i cały mecz.

szkoda że u buka nie obstawialem :cicho: :zlosliwy:

Skipper
27-04-2005, 22:59
Coś się Ronnie nie może ocknąć w 3 sesji pojedynku, narazie 4 frejmy z rzędu dla Ebdona, stan meczu 10-10, w pierwszej partii po regulaminowej przewrwie póki co 42-5 dla Ebdona.

Koniec meczu na drugim stole Alan McManus - Ian McCulloch 8:13

..................

no to są ku.wa normalnie jaja cholerne żabojady paryskie zdjęły relację ze snookera w takim momencie, żeby pokazywać sobie wiadomości i jakiś tam "casa italia". Śmiech na sali. Jak grał Steve Davis to dawali transmisję nawet do 1 i jakoś nie było problemu, ale jak jest hicior to realizatorzy musieli pokazać klasę.

Mini
28-04-2005, 08:45
ło ciul :O brzydal wygrał :ucieka:

jarcyś
28-04-2005, 14:06
przed mistrzostwami obstawialem w półfinałach Ronniego, Williamsa, Higinsa i Hendrego

hehe

pusty
28-04-2005, 14:13
Dodkładnie pełno niespodzianek :hyhy: Już na początku odpadł przecież Hunter, potem po wbiciu Maksa prawie odrazu poleciał Williams.
Teraz stawiam na Stevensa w meczu z Hendrym co by nie mówić pokazał klase.

Eda
28-04-2005, 16:58
Oj wielki niespodzianki w tych meczach. Ale ja sie nie dziwie O'Sullivanowi że przegrał. Jak gra się z tak męczoacym człowiekiem jak Ebdon. On tam usypiał. Ale wsumie mógł to załatwić od razu. Żal mi trochę że nie wygrał bo liczyłam na niego. Teraz na McCullocha.

pusty
28-04-2005, 17:04
Z opisu wynika, ze O'Sullivan zachowywał się bardzo niehonorowo. Jakkolwiek nie grałby Ebdon nie było to zachowanie godne mistrza :/

Strzałek
28-04-2005, 18:02
Z opisu wynika, ze O'Sullivan zachowywał się bardzo niehonorowo. Jakkolwiek nie grałby Ebdon nie było to zachowanie godne mistrza :/

Nie wiem - nie oglądałem, ale wiem że O'Sullivan to charakterek ma :/ Kiedyś pamiętam że odkręcił predłużkę do kija i zamiast ją pod stuł położyć to rzucił ją pod nogi rywala. Między innymi dlatego go nie lubie :efoch:

Mini
28-04-2005, 18:34
O'Sullivan w tym sezonie oddając krzyżaka sędziemu prawie nim rzucił
wczoraj podobno przelazł nogami po fotelu Ebdona (!), pytał się kilka razy kibiców która godzina bo mu sie nie podobało że tak wolno Ebdon gra a Ebdon płakał bo mu się szkła poprzesuwały. słowem cyrk a nie mistrzostwa...

1/2
słabiutko Murphy zaczął... cała nadzieja w tym że Ebdon zarówno z Lee jak i z O'Sullivanem zaczął od 2-6 i potem wygrał, wiec jak teraz jest 6-2 to może przegra :lol2:

Eda
30-04-2005, 11:03
Zaczięta walka pmiędzy Murphy i Ebdonem. Idą łeb w łeb :ucieka:

dude
30-04-2005, 18:49
No proszę, w finale zobaczymy Ludwiczka :hyhy:
Zasłużył na to, ale myślę, że będzie musiał uznać wyższość Stevensa (jeśli ten pokona McCulloch'a :oczko:)

pusty
30-04-2005, 21:09
Kurde nieudany atak Stevensa na 147. Wbił już wszystkie czerwone i zatrzymał się na niebieskiej :(

dude
30-04-2005, 21:18
Kurde nieudany atak Stevensa na 147. Wbił już wszystkie czerwone i zatrzymał się na niebieskiej :(

Szkoda, szkoda...
Po odpadnięciu Hendry'ego, jemu właśnie kibicuję.
Btw. dzisiejszy dzień obfituje w świetne teksty naszych komentatorów :hyhy:
Mam nadzieję, że ktoś to zapisuje :oczko:

Mini
01-05-2005, 13:02
Stevens marzy o zdobyciu mistrzostwa swiata, McCulloch marzy o awansie do finału... a Murphy żeby się nie potknąć na schodkach 8)

dude
01-05-2005, 14:15
Stevens marzy o zdobyciu mistrzostwa swiata, McCulloch marzy o awansie do finału... a Murphy żeby się nie potknąć na schodkach 8)

To cytat, więc czemu bez cudzysłowia :oczko:

Oczywiście nie słowo w słowo, ale mniej więcej tak wyglądały 2 dialogi :hyhy:

" - teraz z prawej strony...nie, przepraszam z lewej. Mylą mi się dzisiaj kierunki...
- dobrze, że trafiłeś do studia"

"(podczas gdy Steves atakował najwyższego break'a, więc spore napięcie i emocje)
biała bila toczy się
- stój !
- przecież stoję.
- nie, bo siedzisz"

Był jeszcze jeden. W sesji wieczornej. Zdecydowanie najlepszy. Może ktoś przypomni ?

Skipper
01-05-2005, 16:37
Dobra już za pół godzinki transmisja z finału, ja tam na livescoring nie patrze żeby sobie widowiska nie psuć. W sumie skład finału nienajgorszy patrząć na to że mógł tam być Ebdon (ufff....). Generalnie jestem za Stevensem, już nie raz był blisko mistrza, długa kariera, więc mu się niejako należy, ale jak wygra Murphy to tyż się nie zmatwię 8)

pusty
01-05-2005, 16:49
Moi faworyci odpadli, tym co kibicowałem również. W finale jestem za Stevensem.

zgredos
02-05-2005, 12:57
Moi ulubieńcy też niestety odpadli. Całe szczęście że do finału nie awansował Ebdon. Mistrzostwo niech zdobędzie lepszy nie mam faworyta

Smetny
03-05-2005, 00:05
Mistrzem zostal Murphy, ciezko mi powiedziec czy zasluzenie czy nie- nie za bardzo sie na tym znam.
W finale kilka razy powtarzala sie taka sama sytuacja: Stevens prowadzil przy dwudziestu-kilku punktach popelnial bląd przy prostym uderzeniu, a Murphy wygrywal frame'a.

dude
03-05-2005, 00:15
Mistrzem zostal Murphy, ciezko mi powiedziec czy zasluzenie czy nie- nie za bardzo sie na tym znam.
W finale kilka razy powtarzala sie taka sama sytuacja: Stevens prowadzil przy dwudziestu-kilku punktach popelnial bląd przy prostym uderzeniu, a Murphy wygrywal frame'a.

Zasłużenie ? Na pewno. Wygrał zawodnik który popełnił mniej błędów. Nie umniejszam tutaj talentu i profesjonalizmu Murphy'ego, ale myślę, że gdyby Stevens miał troszeczkę więcej szczęścia (albo mniej pecha, wszystko jedno :oczko:) to finał wyglądałby zupełnie inaczej.
Mimo wszystko nie zawiodłem się. Wysoki poziom, emocje...no i ten komentarz ! :hyhy:

Jeśli są jakieś nagrody dla komentatorów sportowych, to wyślę co najmniej 5 smsów na naszych snookerowych mistrzów komentarza :]

Snookerowych snoow

Mini
03-05-2005, 11:05
fajny kubrak miała pani jeszcze nie Stevens 8)

zgredos
03-05-2005, 11:16
Brawo Murphy. To nazwisko trzeba będzie zapamiętać jeśli nie uderzy mu woda sodowa to przez kilka lat może być na topie
Dude napisał, że wygrał bo popełnił mniej błędów - Przecież w sporcie o to chodzi, kto robi mniej błędów wygrywa

Endrju
03-05-2005, 11:17
No co jak co, ale tego snookera to warto oglądac choćby dla tych komentatorów :). Wczoraj wieczorem mocno sie zastanawiałem co oni palili przed wejściem do studia :hyhy:

Junior89
03-05-2005, 11:39
pasjonująca walka do końca, brawa dla obu zawodników, niezły ten Murphy :O

Mini
03-05-2005, 13:54
No co jak co, ale tego snookera to warto oglądac choćby dla tych komentatorów :). Wczoraj wieczorem mocno sie zastanawiałem co oni palili przed wejściem do studia :hyhy:

po pierwsze to ich nie widać a po drugie jakby komentarz był do bani to i tak bym oglądał ale mute :chytry:

Eda
05-05-2005, 22:26
Piękny finał był ale teraz na pół roku przerwa :placze:

amilo
06-05-2005, 08:00
a ja mam takie pytanko... moze by jakis wlasny turniej w snooka rozegrac na wp.pl ? byli by chetni ?

pusty
06-05-2005, 13:59
Ja bym był 8)

To może wpisujemy i potem byśmy coś ustalili:
1. Ofek
2. Pusty

Eda
06-05-2005, 16:49
Może pytanie wyda się dziwne ale jak na wp?? Mógły mi ktoś wytłumaczyć :ucieka:

Skipper
06-05-2005, 16:54
Może pytanie wyda się dziwne ale jak na wp?? Mógły mi ktoś wytłumaczyć :ucieka:

No normalnie wchodzisz - grasz, ja się loguję przez angoli, to jest to samo http://www.gamedesire.com/online.game-snooker.billiard.html

Realizm niewątpliwie jest tu słabą stroną, za to grywalność jak najmocniejszą.

Dobry jest jeszcze FlyOrDie ---> http://www.flyordie.com/snooker/index.html

1. Ofek
2. Pusty
3. Skipper

jarcyś
07-05-2005, 12:11
ja też

mam tam (wp) już konto

nick Jimmy*White 8)

brejk 81 8)

Eda
07-05-2005, 20:56
Ja się niestety nie dołącze. Bo patrzyłam i jakby to powiedzieć nie szło mi najlepiej :wstyd:

dude
08-05-2005, 16:37
1. Ofek
2. Pusty
3. Skipper
4. Jarcyś
5. Dude

amilo
09-05-2005, 10:13
:) jeszcze chwile poczekamy, moze ktos sie dodatkowo zglosi...

pozniej moge zorganizowac ten turniej... rozpisze grupy itp.

Fro_Lech
09-05-2005, 13:57
1. Ofek
2. Pusty
3. Skipper
4. Jarcyś
5. Dude

1. Ofek
2. Pusty
3. Skipper
4. Jarcyś
5. Dude
6. Fro

jarcyś
10-05-2005, 13:23
no dobra. jestem gotowy by was rozgromić :chytry: .
proponuję ligę - każdy z każdym.

Smetny
10-05-2005, 14:28
1. Ofek
2. Pusty
3. Skipper
4. Jarcyś
5. Dude
6. Fro
7. Smetny

pusty
10-05-2005, 15:58
Też myślę, że liga najlepsza. A do ilu frejmów jeden mecz? Ja bym proponował tak do trzech wygranych frejmów.

amilo
10-05-2005, 16:58
Ja proponuje takie zasady:

ReGulamin!

- gramy do 2 wygranych frajmów czyli (opcje: 2:0 2:1 )
- W finałach Gramy do 3 wygranych frejmów czyli ( 3:0 3:1 3:2 )
- czas i miejsce ustalasz z rywalem przez gg ( numery GG osób Bedą PodanE Na StroNie) ( ja Podaje dni kiedy macie grac a wy jush sobie wybieracie godzinne)
- wyniki wysyłacie mi na gg
- za wygraną otrzymujesz 3 pkt,za przegraną 1 pkt
- w przypadku tej samej liczby pkt o miejscu w grupie decyduje różnica zdobytych frajmów
- w przypadku tej samej różnicy frajmów o miejscu decyduje większa liczba zdobytych frajmów
- w przypadku tej samej liczby zdobytych frajmów o miejscu decyduje Dogrywka
- dogrywke gramy do 2 wygranych frajmów
- jakiekolwiek reklamacje zgłaszajcie mi na gg
- jeżeli przeciwnik nie zgłosi się na gg w terminie meczu i nie uprzedzi mnie i przeciwnika o jakimkolwiek
wyjeździe i.t.p. to będzie walkower dla przeciwnika
- do finalu przechodza 3 osoby, ktore nastepnie zagaraja miedzy soba, kazdy z kazdym o miejsca na podium
- w Przypadku niejasnosci Prosze Sie zGłaszac Do mnie:)

Jakies propozycje, zmiany, sugestie ?

pusty
10-05-2005, 17:06
Mi tam wszytsko odpowieada. No może czasami by się przydalo więcej niż jeden dzień na rozegranie meczu bo nie zawsze każdemu będzie pasić 8)

No to ofek szykuj terminarz i jedziemy :ucieszony:

Skipper
10-05-2005, 17:23
No może czasami by się przydalo więcej niż jeden dzień na rozegranie meczu bo nie zawsze każdemu będzie pasić 8)

Popieram a poza tym wsio gites. No może tylko na koniec ligi zamiast finału by zrobić play-off, 4 pierwsi przechodzą, 1 gra z 4, 2 z 3, potem finał i o 3 miejsce. Bo jak są 3 osoby to jest możliwe rozstrzygnięcie że każdy ma bilans 1-1, i trza by małe punkty(ew.frejmy) liczyć.

amilo
10-05-2005, 18:42
No może czasami by się przydalo więcej niż jeden dzień na rozegranie meczu bo nie zawsze każdemu będzie pasić

terminy bede 2-dniowe... tylko jeszcze mam pytanie czy gramy 2 razy w tygodniu ? czy raz ?
Mi raczej pasowalo by sob-niedz i sro-czw bo wtedy bysmy przed wakacjami skonczyli :ucieka: 8)
i zrobimy chyba tak jak Skipper proponuje - play-off-y... czyli pierwsza czworka awansuje...

Zaczynamy od tego weekendu to moze jeszcze ktos sie dopisze...

no dobra. jestem gotowy by was rozgromić :chytry:

Tez nie moge sie doczekac :D

Smetny
10-05-2005, 23:50
Gral ktos w World Snooker Championship 2k5? Warto to sciągać?

jarcyś
11-05-2005, 13:04
play- offy tak

i notować najwyższe brejki, zrobimy zestawienie

proponuje też narzucić odgórnie, że czas na ruch wynosi 1 minutę (żeby wszyscy ustawiali w ten sposób stoły).

pusty
11-05-2005, 13:35
zagra kotś sparing? :) zapraszam na gg

amilo
11-05-2005, 18:12
dobra jutro wieczorem podam pierwsza kolejke...

Jarcyś to jest chyba oczywiste (przynajmniej dla mnie) ze nikt nie bedzie wykonywal po wczesniejszym ustawieniu ruchy przez np. 30 min.... ale ok mozna z gory ustalic ze ustawiamy czas ruchu na 1 min...

Fro_Lech
12-05-2005, 00:12
A, może by tak nie 3 frejmy na mecz , ale do 3 wygranych frejmów ? Te 2-3 gry to trochę za mało ;]

Smetny
12-05-2005, 00:25
Mozemy grac do 2 albo 3 wygranych frejmow, wiecej chyba za dlugo by trwalo.

amilo
12-05-2005, 18:46
Zapisy na turniej zostaja Zamkniete !!

Podaje 1 kolejke którą gramy 14-15 V (sob-niedz)

Zglosilo sie 7 osob, a oto mecze:

ofek - Pusty
Skipper - Jarcyś
Dude - Fro
pauzuje - Smetny

Numerwow gg nie podaje bo kazdy znajdzie na forum, ale przypominam ze wyniki prosze o podsylanie do mnie na gadulca (3136516) zeby nie robic tu balaganu...
Gramy: czas na ruch - 1 min, do dwoch zwycieskich frejmow i prosze o podawanie najwyzszych breakow w danym meczu (najwyzsze breaki poszczegolnych zawodnikow)
Dzis wyjatkowo podaje rozpiske kolejki 2 dni wczesnie zeby kazdy mogl sie zorientowac ze turniej w snooka juz ruszyl 8)

Turniej uwazam za rozpoczety !! Zycze wszytskim wysokich break-ow !!

dude
12-05-2005, 19:41
Przy takiej ilości zawodników lepszy byłby turniej "każdy z każdym", potem tabela i ew. mecze o podium.
Ale chyba trochę za późno wyjechałem z tą propozycją...

Fro_Lech
12-05-2005, 20:59
Przy takiej ilości zawodników lepszy byłby turniej "każdy z każdym", potem tabela i ew. mecze o podium.
Ale chyba trochę za późno wyjechałem z tą propozycją...

No przecież tak właśnie będziemy grać :roll:

dude
12-05-2005, 21:44
Acha, czyli wyszedłem na debila :hmm:
Bywa...:oczko:

jarcyś
12-05-2005, 23:16
ok

wiadomosc dla skippera, bo nie ujawnił swego nr gg :

moj nr to :4124319

na ogoł mam statut niedostepnego, ale to nie znaczy że nie czuwam :)

Skipper
14-05-2005, 15:23
Mimo iż to nie temat oświadczenia to oświadczam że na 99% jarcyś wygra ten turniej. To co wczoraj pokazał w meczu otwarcia po prostu mistrzostwo świata. Fantastyczna gra odstawna normalnie jak Ebdon czy Dott :brawo: Zostałem totalnie zmiażdżony :/

86-17, 61(57)-53

Fro_Lech
14-05-2005, 15:52
Dude-Fro 2-1

38-54 (najwyższy brejk Fro - 19)

69-38

66-58 (najwyższy brejk Dude'a - 22)

Będzie jeszcze czas na popisy na największego brejka 8)

jarcyś
14-05-2005, 21:25
ja natomiast jestem pod wrażeniem gry skippera

wynik 2-0 wskazuje na łatwą przeprawę. tak jednak nie było. jeżeli tak się zdarzy że przyjdzie nam zagrać jeszcze raz w dalszej fazie turnieju, obawiam się o wynik spotkania

amilo
14-05-2005, 22:47
I 1 kolejka za nami, a oto wyniki:

ofek - Pusty 2:0 (74:33, 75:33 )
Jarcyś - Skipper 2:0 (86-17, 61-53 )
Dude - Fro 2:1 (38:54, 69-38, 66-58 )
pauzowal - Smetny

Tabela break-ow:
1. 57 - Jarcyś
2. 30 - Skipper
3. 26 - ofek
4. 25 - Pusty
5. 22 - Dude
6. 19 - Fro
7. 00 - Smetny

Tabela

1. Jarcyś......1 2:0 147-70 3
. ofek...........1 2:0 149-66 3
3. Dude........1 2:1 173-152 3
4. Fro..........1 1:2 152-173 1
5. Skipper....1 0:2 70-147 1
. Pusty........1 0:2 66-149 1
7. Smetny...0 0:0 0-0 0

Druga kolejke podam we wtorek... (chyba ze gramy wczesniej ? np. pon-wtorek ?)
Pozdro

Skipper
15-05-2005, 00:29
Druga kolejke podam we wtorek... (chyba ze gramy wczesniej ? np. pon-wtorek ?)
Pozdro

A może by tak pogrywać sobie na bieżąco tzn. po końcu kolejki wrzucamy kolejne mecze? To by trochę przyśpieszyło naszą rozgrywkę :roll:

amilo
15-05-2005, 09:50
zastanawialem sie nad tym, tylko nie wiedzialem jak u was z czasem jest i czy wszystkim takie rozwiazanie by pasowalo... (ja jestem za)

pusty
15-05-2005, 11:38
Ja tez jestem za. Jak ktoś ma czas to niech sie dogaduje i gra.

amilo
16-05-2005, 09:29
No dobra to gramy dalej.... 2 kolejka:

ofek - Skipper
Pusty - Jarcyś
Dude - Smetny
pauzuje - Fro

na wyniki czekam do jutra...

Zycze wysokich break-ow :modli:

amilo
18-05-2005, 20:58
2 kolejka:

ofek - Skipper 1:2
Pusty - Jarcyś 0:2
Dude - Smetny (brak kontaktu z Dude... przelozony z uwagi na nietypowy termin kolejki)

I z nowa zasada gramy odrazu dalej :)

3 kolejka:

ofek - Jarcyś
Pusty - Fro
Skipper - Smetny
pauzuje - Dude

na wyniki czekam do piatku...

Tabele podlicze na dniach...

Fro_Lech
19-05-2005, 15:27
2 kolejka:

ofek - Skipper 1:2
Pusty - Jarcyś 0:2
Dude - Smetny (brak kontaktu z Dude... przelozony z uwagi na nietypowy termin kolejki)

I z nowa zasada gramy odrazu dalej :)

3 kolejka:

ofek - Jarcyś
Pusty - Fro
Skipper - Smetny
pauzuje - Dude

na wyniki czekam do piatku...

Tabele podlicze na dniach...

Z Dude'em byliśmy wczoraj na Łazienkowskiej , raczej ciężko byłoby zagrać ten mecz :]

edit : To by się nawet zgadzało ;]

amilo
19-05-2005, 22:42
tak tylko ze nie odpowiadal juz chyba od 2 dni...

Fro_Lech
21-05-2005, 12:15
Fro-Pusty 2-1

(22) 73:15
36:63 (31)
77:27

amilo
21-05-2005, 17:38
ofek - Jarcyś 1:2
Pusty - Fro 1:2
Skipper - Smetny 2:0
pauzuje - Dude

kolejna kolejke wraz z tabela podam w poniedzialek...

jarcyś
21-05-2005, 19:06
brejków poniżej 30 raczej nie ma sensu notować :)

Smetny
23-05-2005, 00:05
Dude- Smetny 2-1
39-50
50-48
88-28

amilo
23-05-2005, 23:52
4 kolejka:
ofek - Dude
Pusty- Skipper
Fro - Smetny
pauzuje Jarcyś

na wyniki czekam do srody...

P.S. Tabela jutro 8)

amilo
25-05-2005, 20:49
Tabela break-ow:
1. 57 - Jarcyś
2. 46 - Skipper
3. 31 - ofek
4. 31 - Pusty
5. 27 - Smetny
6. 22 - Dude
7. 22 - Fro

Tabela po 3 kolejkach...

1. Jarcyś......3m 6:1 9
2. Skipper.....3m 4:3 7
3. Dude........2m 4:2 6
4. ofek..........3m 4:4 5
5. Fro............2m 4:2 4
6. Pusty........3m 1:6 3
7. Smetny.....2m 1:4 2

Skipper
26-05-2005, 01:37
Mój mecz z pustym przełożony na termin późniejszy z uwagi na problemy z netem rywala.

Ofek - popraw tabele - mam 7p, frejmy 4-3 :oczko:

amilo
26-05-2005, 09:12
faktycznie :P juz poprawilem....

jak jeszcze sa jakies bledy to zglaszac...

Fro_Lech
28-05-2005, 00:28
Fro-Smentny 2:0
106-20
(38)66-33

amilo
28-05-2005, 00:38
Wyniki 4 kolejki:

ofek - Dude 2:0 (65:44, 48:47)
Pusty- Skipper (przelozony)
Fro - Smetny 2:0 (106:20, 66:33)
pauzowal Jarcyś

Tabela break-ow:
1. 57 - Jarcyś
2. 46 - Skipper
3. 38 - Fro
4. 31 - ofek
5. 31 - Pusty
6. 27 - Smetny
7. 22 - Dude

Tabela po 4 kolejkach...

1. Jarcyś......3m 6:1 9
2. ofek..........4m 6:4 8
3. Fro............3m 6:2 7
4. Skipper.....3m 4:3 7
5. Dude........3m 4:4 7
6. Pusty........3m 1:6 3
7. Smetny.....3m 1:6 4

5 kolejka....

Pusty - Smetny
Skipper - Fro
Jarcyś - Dude
pauzuje ofek

na wyniki czekam do niedzieli wieczor...

Fro_Lech
28-05-2005, 15:52
Skipper-Fro 2:0
84-39
63-48

amilo
31-05-2005, 19:19
5 kolejka....

Wyniki:

Pusty - Smetny (przelozony)
Skipper - Fro 2:0 (84-39; 63-48 )
Jarcyś - Dude 2:0 (69-33; 49-47)
pauzowal ofek

...

6 kolejka

ofek - Smetny
Skipper - Dude
Jarcyś - Fro
pauzuje Pusty
gramy do czwartku...

pusty
04-06-2005, 19:30
Jak co to net juz mi działa normalnie i mogę rozgrywać mecze. Zgłoście się na priv bo teraz mam z kolei problemy z gg.

amilo
07-06-2005, 17:09
6 kolejka

ofek - Smetny (w innym terminie)
Skipper - Dude 2:0 (89-15, 70-45)
Jarcyś - Fro 1:2 (64:17, 41:65, 39:73) niespodzinka :chytry:
pauzuje Pusty

oraz zaległe spotkanie
Skipper - Pusty 2:0 (103(54):7, 113(66):16)

kolejna kolejka....

ofek- Fro
Pusty - Dude
Jarcyś - Smetny
pauzuje Skipper

gramy do piatku..

pusty
07-06-2005, 18:24
Pusty - Dude 1 - 2
68 - 36
51- 76
56 - 57

Skipper
13-06-2005, 13:46
Info od jednego z komentatorów :

no to uwazajcie: w polowie sierpnia bedzie pokazywany na ES turniej - najprawdopodoniej European Open w Dublinie. nie mam jeszcze bardziej szczegolowych informacji. od razu uprzedze tez, ze nie wiem, czy zagra Ronnie . pozostali z czolowki powinni sie pojawic.

wedlug tego, co mi przekazano, mecze beda pokazywane przez caly tydzien w godzinach (orientacyjnie) 14-17 i 20-23. czy to bedzie turniej rankingowy? nie mam pojecia...

na razie starczy spekulacji. jak dostane twarde info, to wrzuce na forum

Ofek rusz turniej co.... :oczko:

amilo
13-06-2005, 14:13
tia... smetny np. cos teraz zalicza i ma juz dwa spoykania w plecy, ja mam teraz sesje...

i jeszcze pytanko (gramy rewanze czy juz teraz polfinaly) ?

Fro_Lech
13-06-2005, 16:46
wrzuć może aktualną tabelę i mecze które zostały do rozegrania...

Skipper
13-06-2005, 16:49
Rewanże raczej olewamy, wakacje już całkiem niedługo i z czasem byśmy się nie wyrobili.

amilo
13-06-2005, 17:15
zostal jeszcze do rozegrania jeden mecz (smetny - Jarcyś)

tabele postaram sie wrzucic wieczorkiem...

amilo
14-06-2005, 12:19
Wyniki 7 kolejki:

ofek- Fro 0:2 (60:34, 68:24)
Pusty - Dude 1:2 (68:36, 51:76, 56:57)
Jarcyś - Smetny ???
pauzowal Skipper

Zaległe spotkanie
ofek - Smetny 2:0 (67:28, 65:39)

Tabela po 7 kolejkach...

1. Skipper.....6m 10:3 16
2. Fro...........6m 10:5 14
3. Jarcyś......5m 9:3 13
4. ofek.........6m 8:6 12
------------------------------------
5. Dude........6m 6:9 12
6. Smetny.....4m 1:8 5
7. Pusty.......5m 2:10 5

(jesli cos zle policzylem to prosze dac znac)

Jeszcze nie mam wyników (czekam max do czwartku! jak cos to posypia sie walkowery :O )
Jarcyś - Smetny
Pusty - Smetny

jarcyś
14-06-2005, 13:39
czekam na sygnał od Smętnego kiedy będzie mógł zagrać

Skipper
16-06-2005, 23:14
Smętny grać kur.a mać !!

amilo
17-06-2005, 12:02
jako ze Smetny nie daje znkow zycie...
Jarcyś - Smetny 2:0
Pusty - Smetny 2:0

Tabela po 7 kolejkach...

1. Jarcyś......6m 11:3 16
2. Skipper.....6m 10:3 16
3. Fro...........6m 10:5 14
4. ofek.........6m 8:6 12
------------------------------------
5. Dude........6m 6:9 12
6. Pusty.......6m 4:10 8
7. Smetny.....6m 1:12 7

Jako ze rewanzy juz nie gramy...
polfinaly:
Jarcyś - ofek
Skipper - Fro
Na wyniki czekam do niedzieli...
(przypominam ze gramy do 3 wygranych frejmow)

dude
17-06-2005, 14:11
Jako, że nie ominęła mnie przyjemność grania w półfinałach, chciałbym pogratulować zawodnikom, którzy przeszli dalej, oraz podziękować Ofkowi za organizację turnieju :D

pusty
17-06-2005, 16:51
Ja również gratuluję i dziekuje wsyztskim za rozegranie meczów jak i Ofkowi za turniej. Półfinalistim życzę powodzenia. Niech wygra najlepszy :)

Skipper
17-06-2005, 17:32
Jarcyś już w finale....

2 półfinał aktualnie w pokoju Zakopane. Trwa 1 frejm.

jarcyś
17-06-2005, 18:49
no chłopaki . smaruję już kredą kij czekając na rywala

dajcie znać jaki wynik i kiedy gramy finał

Fro_Lech
17-06-2005, 18:59
Prawie dwu godzinny dramatyczny bój zakończony...

Fro - Skipper 2:3
64 - 47
81 - 51
38 - 69
14 - 103
42 - 53

Trzy pierwsze frejmy rozstrzygnęły się na bili brązowej.... Czwarty bez historii ;) Ostatni frejm najbardziej dramatyczny.... kilkanaście snookerów pod rząd z obu strony , różowa bila decyduje o awansie Skippera do finału. Gratulacje dla obu finalistów.

Skipper
17-06-2005, 18:59
Właśnie zakończony po prawie 2 godzinach pasjonującej walki mecz:

Skipper - Fro 47-64, 51-81, 69-38, 103(59)-14, 53-42

Niezły thriller, w pierwszych 3 frejmach kluczowe okazały się pomyłki na brązowej. 4 bez historii, 5 najdłuższy, masa błędów i świetnych snookerów.

:hyhy:

Skipper
17-06-2005, 21:04
Achtung ! Achtung !

Finał --> Live now

pokój Tworki, stół nr 11

pusty
17-06-2005, 21:40
Bardzo dobra gra Skippera w finale i pewne zwycięstwo 3 - 0 :)
Gratulację :)

jarcyś
17-06-2005, 21:42
finał

skipper : jarcyś
50:49 :cicho:
85:1 8)
57:26

gratulacje. wygrał najlepszy. reszcie pozostaje trenować do rozpoczecia 2 edycji

dzięki ofek i reszta graczy. było bardzo sympatycznie :)

PS : max brejk : 57 :zlosliwy:

Skipper
17-06-2005, 22:47
Finał nie dostarczył wielu wrażeń mimo aż 3 widzów. Jeden nawet inicjował doping ale reszta nie pociągnęła. Oprawy nie zanotowano. 8)

Pierwszy frejm toczony w dość sennej atmosferze, Jarcyś popełnił drobny błąd matematyczny przez co uległ. 2 poszedł bardzo gładko, trzeci to mały pojedynek na błędy, udało mi się popełnić o jednego mniej. :hyhy:

Dzięki wszystkim za udział i Ofkowi za organizacje.

Smetny
17-06-2005, 22:49
osz karffa znowu zapomnialem :kurde:

amilo
18-06-2005, 11:30
Ja rowneiz wszystkim dziekuje ! :brawo:

Mam nadzieje ze powrocimy do tematu po wakacjach...

amilo
19-06-2005, 13:24
Mecz o 3 miejsce :) LIVE pokoj Ystad stol 3 :)

amilo
19-06-2005, 14:16
Po bardzo emocjonujacym spotkaniu znamy juz ostateczna kolenosc:

1. miejsce - Skipper... gratulacje :brawo:
2. Jarcyś
3. ofek
4. Fro

Finał
skipper : jarcyś 3:0 (50:49 85:1 57:26 )

Mecz o 3 miejsce
Fro - ofek 2:3 (60:8, 52:56, 56:40, 45:52 i 41:68 ) :ucieka:

Skipper
08-07-2005, 00:12
juz wiadomo troche wiecej. tuniej odbedzie sie w dniach 17-21 sierpnia (sroda-niedziela).

wiecej mozna przeczytac tu: http://www.newsletter.co.uk/story/21237

z tego wynika, ze pierwotnie mial byc to tuniej rankingowy, jednak - przynajmniej w tym roku - bedzie to jedynie (?) turniej "zaproszeniowy". akurat nie jest to chyba wielkie zmartwienie, bo np Masters zawsze byl bardzo ciekawy. innymi slowy zagra wylacznie swiatowa smietanka. namieszac moze jedynie ktos z dzika karta (beda takie cztery). lacznie zagra 16-tu zawodnikow z rankingu (w tym Shaun Murphy, czyli zabraknie McCullocha...) i czterech z dzikimi kartami. z newsa wynika, ze ma pojawic sie rowniez O'Sullivan

+ http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/other_sports/snooker/4653417.stm

jarcyś
08-07-2005, 00:42
Eurosport to pokazuje ?

Skipper
08-07-2005, 11:21
Eurosport to pokazuje ?

Yesss.

pusty
08-07-2005, 11:38
I bardzo dobrze. Nie trzeba będzie czekać do października :ucieszony:

Skipper
21-07-2005, 23:34
Nie mogłem się powstrzymać, przed wrzucem tu tej fotki :hyhy:

http://snooker_pl.webpark.pl/davis8.jpg

Skipper
16-08-2005, 23:54
Jakby ktoś nie pamiętał :oczko: od jutra początek nowego sezonu, na rozgrzewkę turniej zaproszeniowy w Belfaście.

plan trasmisji

Śr - 14.30
Ćzw - 9, 14, 20
Pt - 10.30, 16.15, 20.30
Sb - 10, 16.15, 20.30 (13 w e2)
Nd - 11.30, 17, 22

oczywiście eurosport.

aha - Ronnie ma grać.

amilo
27-09-2005, 08:53
i tak jak pisalem pare postow wyzej....

minely wakacje :-

sa chetni na na II Turniej Snookera ? :ucieka:

Pozdrawiam

dude
27-09-2005, 10:11
Wiadomo!

1.Ofek
2.Dude

crolick
27-09-2005, 10:24
A kiedy bedzie rozgrywany?! Bo pomiedzy 8-21.X mnie nie bedzie a chetnie bym popykal...

pusty
27-09-2005, 13:19
Jestem chętny. Ale mecze raczej w weekendy.
1.Ofek
2.Dude
3.pusty

jarcyś
27-09-2005, 14:58
4. jarcyś

Fro_Lech
27-09-2005, 22:47
5. Fro

Skipper
28-09-2005, 14:57
6. Skipper

8)

amilo
28-09-2005, 16:23
widze ze "stara gwardia" juz w komplecie 8)

moze ktos nowy sie zglosi ??

crolick
28-09-2005, 16:40
Hallo!
Dostane odp na moje pytanie?! :roll:

pusty
28-09-2005, 16:54
No wydaje mi się, ze Ofek zrobi to tak żebyś i Ty mógł zagrać :)
Najwyżej rozegrasz jakieś mecze awansem, albo po powrocie nadrobisz zaległości.

jarcyś
28-09-2005, 19:58
trzeba dać reklame w hyde parku

tutaj do naszego tematu nikt postronny nie zagląda :)

amilo
28-09-2005, 21:45
Hallo!
Dostane odp na moje pytanie?! :roll:

tak jak napisal pusty... jesli jestes zainteresowany to postaram sie tak zrobic zebys nie byl stratny... np. najwyzej pozniej rozegrasz zalegle meczy

crolick
28-09-2005, 23:15
No to wchodze 8)

amilo
01-10-2005, 16:03
trzeba dać reklame w hyde parku

tutaj do naszego tematu nikt postronny nie zagląda :)

jako najwyzszy z nas stopniem mozesz cos zarzadzic 8) :ucieka:

jarcyś
01-10-2005, 16:14
założyłem temacik z info

poczekamy np. do jutra wieczorem i gramy

BuBy_SeC
01-10-2005, 18:00
Ja też gram 8)

jarcyś
02-10-2005, 18:57
8 osób
proponuję powoli otwierać turniej

ofek, czyń swoją powinność :oczko:

amilo
02-10-2005, 21:07
dobra jutro podam rozpiske... i zaczynamy :ucieka:

Pan Artysta
03-10-2005, 13:28
nie wiem jak ale ja też chętnie pogram albo jako sparing-partner ale tylko między 10-16 :hyhy:

amilo
03-10-2005, 16:48
eh a juz mialem nadzieje ze bedzie parzyscie :- ... no nic musze teraz rozpisac zeby w kazdej kolejce ktos pauzowal, a to troche potrwa bo nie jest taki proste :P (chyba ze ktos ma na to jakis gotowy klucz ?)

Zgloszeni gracze:
1. ofek
2. Dude
3. pusty
4. jarcyś
5. Fro
6. Skipper
7. crolick
8. BuBy_SeC
9. Pan Artysta