PDA

Zobacz pełną wersję : ... "Tego Kwiatu To Pół Swiatu" ...

dyha
29-06-2003, 15:57
... "Tego Kwiatu To Pół Swiatu" ... chodzi oczywiscie o kobiety :D Napiszcie cos o swoich kobietach . Jak długo jestescie , jaki ma stopien ( zona , dziewczyna itp. ) Imie , i rozme tego typu informacje :D JEdnym slowem opiszsie waszą miłość i dlaczego z nią jestescie .

aaadamm
29-06-2003, 16:21
Dobry!

ja jestem z moja kobieta gdzies okolo 10 lat.... jest to miłość mojego życia....... Jej oddałem serce swe, Ona najpiekniejszym snem .....

Legio - kochamy Cię - zawsze wierni Tobie kibice !!!!!!

PS. Żone można zdradzić - Legie NIGDY !!!!!!

Luk@s
29-06-2003, 21:14
... "Tego Kwiatu To Pół Swiatu" ... chodzi oczywiscie o kobiety :D Napiszcie cos o swoich kobietach . Jak długo jestescie , jaki ma stopien ( zona , dziewczyna itp. ) Imie , i rozme tego typu informacje :D JEdnym slowem opiszsie waszą miłość i dlaczego z nią jestescie .

az dziw ze zdjec nie chcesz :P

a ty masz? moze dasz dobry przyklad ?

dyha
29-06-2003, 21:30

ty no tak tylko chcialem by kazdy sie pochwalł tym co ma :D zdjec nei potrzebuje . ale jak nie chcecie to looz

Nazgul
29-06-2003, 21:31

ty no tak tylko chcialem by kazdy sie pochwalł tym co ma :D zdjec nei potrzebuje . ale jak nie chcecie to looz

Phi, a co mi po zdjęciach cudzej kobiety? Chyba tylko żeby się zdenerwować :D :rotfl:

Kiju
29-06-2003, 22:11
Moja miłosc z która byłem 4 lata wyszła za mąż za najlepszego kumpla i teraz dzieciaczysko im sie urodziło :zly:
Teraz jestem wolny jak ptak,ma to swoje zalety....mozna niewiasty na chate sciągać...heheh......acha...nie wierze juz dziewczynom,to strasznie podłe istoty...

Mrk
29-06-2003, 22:16
Moja miłosc z która byłem 4 lata wyszła za mąż za najlepszego kumpla i teraz dzieciaczysko im sie urodziło :zly:
Teraz jestem wolny jak ptak,ma to swoje zalety....mozna niewiasty na chate sciągać...heheh......acha...nie wierze juz dziewczynom,to strasznie podłe istoty...
Kiju - zajebiście Ci stary współczuję! Musiałeś kurva przejść niezłe piekło. :/

Nazgul
29-06-2003, 22:20

Jak Ci panienka robi taki numer to automatycznie odkrywa karty - i tak by Wam się nie ułożyło, nawet jakby z Toba została - wywaliłaby podobny numer, a jakby to się stało po ślubie to nie dość, że miałbyś zgryz to jeszcze problem natury prawnej... Tak że spoko. IMO los Cię uratował...

Mrk
29-06-2003, 22:58

Jak Ci panienka robi taki numer to automatycznie odkrywa karty - i tak by Wam się nie ułożyło, nawet jakby z Toba została - wywaliłaby podobny numer, a jakby to się stało po ślubie to nie dość, że miałbyś zgryz to jeszcze problem natury prawnej... Tak że spoko. IMO los Cię uratował...
Nie można tego w ten sposób tłumaczyć. Gdyby nie było tego gościa (niby przyjaciela) to może zostałaby z Kijem i żyliby długo i szczęśliwie.

A co do kobiet - to ja im też nie ufam. Kobiety potrafią być straszne - wodzić biednego chłopaka za nos, a potem dać w ten sam nos pstryczka! Nie potrafią się zdefiniować - nigdy nie wiadomo o co im chodzi!!! (ależ to mnie wkurwia). Jednego dnia są ciepłe i otwarte, a drugiego zimne i zamnknięte (i nie wolno tego tłumaczyć tylko okresem).

W swojej karierze spotkałem się nawet z kobietą, która miała symptom "psa ogrodnika"!!! Bardzo mi na niej zależało, ale ona była niezdecydowana (miała chłopaka i nie wiedziała co począć). Długo czekałem, aż w końcu umówiłem sie z jej najlepszą koleżanką! Jak ona się o tym dowiedziała to płakała chyba z 10 minut!!!!! I weź tu biedny chłopie skumaj o co im chodzi..... :]

crolick
29-06-2003, 23:11

Nie można tego w ten sposób tłumaczyć. Gdyby nie było tego gościa (niby przyjaciela) to może zostałaby z Kijem i żyliby długo i szczęśliwie.

tu sie zgodze z andrzejemb [swoja droga ja tez jestem andrzej b :] ], jak nie ten przyjaciel, to znalazlby sie inny...

Nazgul
29-06-2003, 23:13

tu sie zgodze z andrzejemb [swoja droga ja tez jestem andrzej b :] ], jak nie ten przyjaciel, to znalazlby sie inny...[/quote]

No, ja jestem Andrzej Zb... :)
A co do panienki to nieważne kiedy i nie ważne z kim. Ważne, że jej ZASADY nie stanęły jej na przeszkodzie. Albo odkryła większą miłość...

Kiju
29-06-2003, 23:23

W sumie nie by łem bez winy,w pewnym momencie nie byłem zbyt dobry ,stałem sie ordynusem i chamem, moj były kumpel to wykorzystał robiąc podjazd na dobrego wujka(**** mu w dupe).....cóz widocznie tak musiało byc,jednak fakt jest faktem ze sie 3 lata zbierałem po tym zdarzeniu :/

...hehe...teraz nie wierze juz nikomu.Powiem wam ze dzięki temu zdarzeniu mam fajna bajere.Teraz na dyskotekach jak chce wyrwac jakąś panne to opowiadam jej moja historie,wzruszam ja opowiadając jaki jestem załamany i opuszczony,jak mi brakuje dziewczyny....heheeh......i powiem wam ze to działa. '8

Co ma byc to bedzie bo.....tego kwiata to pół świata.

*PRZEMO*
30-06-2003, 07:43
Nie potrafią się zdefiniować - nigdy nie wiadomo o co im chodzi!!! (ależ to mnie wkurwia). Jednego dnia są ciepłe i otwarte, a drugiego zimne i zamnknięte (i nie wolno tego tłumaczyć tylko okresem).

zgadzam sie :) nigdy nie wiadomo o co kobieta chodzi!
chcialem miec kiedys panne tak dobra dla mnie ;) no i taka teraz ze mna jest juz od 1.5 roku i teraz marze o wolnosci.. (juz nie znosze jej humorow,fochow, i innych dziwact,, mimo iz ona jest wemnie zkochana po uszy 8) );) bo niestety kazdy zwiazek jest uciazliwy mniej czy bardziej..

kamyk
30-06-2003, 07:55
to tak ja poznalem pannae pzrez neta i mieszka w grudziadzu prawie caly czas uniej jestem :) !nio jestesmy ze soba juz parwie 2 lata! w tej chwiliona wyjechala z rodzicami do swojej babci!! nio wsumie to czasem mam ochote wczesniej wrocic do domu bo nie moge czasem juz wytrzymac ale jak sobie tak opoczniemy od siebie jak ja jestem tu a ona tam to lepiej az sie robi pozniej hehe bos ie bardziej teskni za soba ! !

Yankes
30-06-2003, 14:29
oooooooo temat sie spoko zapowiadał tylko taki jeden kiju :box: ;) przyszedl napisał historie zyciowa i temat sie rozplynąl

Kiju
30-06-2003, 14:45
oooooooo temat sie spoko zapowiadał tylko taki jeden kiju :box: ;) przyszedl napisał historie zyciowa i temat sie rozplynąl

Bo dziewczyna to nie tylko przyjemnośc ,radośc i inne takie.....potrafi zranic jak mało kto...moze sie jeszcze o tym w życiu przekonasz,choc nikomu nie zycze takich doznan.

I POWIADAM WAM,W KOBIETACH DIABEŁ SIEDZI,OBSERWUJE NAS i KUSI ABY ZRANIC POTROJNIE! 8- 8)

...heeh...precz z równouprawnieniem i emancypacją!

Klusek
30-06-2003, 14:50
Eee tam od razu rozpłynął. Miałem kiedyś taką jedną co wybrała mojego kumpla i bardzo dobrze! Po pół roku na gg poznała jakiegoś gościa z Wrocławia co na Zeptera chodzi i tym wzbudziła podejrzliwość kolegi, że sie koszykówką zaczęła interesować. No i prawie sie rozstali w mordę.
A ja sfrustrowany pojechałem na wakacje do Dębek i przywiozłem sobie żonę stamtąd. Ole!

crolick
30-06-2003, 15:15
jak spiewal pewien madry czlowiek: dziewczyny to nic więcej, jak tylko kłopoty 8-

Yankes
01-07-2003, 13:25
jak spiewal pewien madry czlowiek: dziewczyny to nic więcej, jak tylko kłopoty 8-
święte słowa

ange(L)
21-07-2003, 18:31
'dziewczyny to nic wiecej jak tylko klopoty'...fakt nie raz sie na nich przejechalem....az musialem sie truc jakimis antydepresami

...ale jak narazie znow jest zajebiscie...po dwu miesiecznej przerwie poznalem w Karwii super dziewczyne 3 tygodnie temu i jak narazie zyje w chmurach...oby to trwalo jak najdluzej ;)