PDA

Zobacz pełną wersję : tworzymy reklamę

fc Legii z Brodnicy
06-03-2005, 22:33
w tym temacie każdy z nas ma brawo trochę pofantazjować i tworząc własny scenariusz reklamy,sądzę ,że temat dość ambitny później można by dodać ankietę i zagłosować na najlepszy waszym zdaniem scenariusz reklamy,można się także wypowiedzieć która z reklam wam się najbardziej teraz podoba,mi ostatnio bardzo do gustu przypadła reklama Harnasia,może dlatego ,że akurat byłem w górach,czekam na wasze scenariusze,sam spróbuję wymyśleć jakiś 8) pozdro!!!

Żuku
07-03-2005, 14:02
1. na co tworzyć scenariusz reklamy?

2. temat z reklamami już jest (nawet ja go założyłem)

MaxyM
07-03-2005, 17:28
Typ pije w knajpie, pije w domu, pije w drodze do roboty i pali wszędzie... Po robocie pije, pali szluga, pada w zaspę i umiera.
Reklama Natzionale Nederlande... Troszczymy się o życie naszych klientów.

Albo

Baba się rozkracza i pokazuje jaki ma obfity okres... Wkłada tempaxa i ponownie się rozkracza by pokazać, że nieźle wchłania.

Albo

Te kurczaki co gadają w KFC, trochę inaczej... Kurczak stoi, podchodzi typ w fartuchu KFC, łapie kuraka, ucina mu łeb, wrzuca na grilla... Świeże kurczaki, napis nad logiem.

Albo

Idzie murzyn w szaliku po stadionie, podchodzi do niego kilku innych dzikich w innych szalikach, dają mu po łbie, wywalają za bramę i napis: Wykopmy rasizm ze stadionów

I polityczna

Irak, wszędzie ciała i zburzone domy, stoją amerykańscy żołnierze i napis: Freedom for Iraq, Daliśmy im wolność.

Smetny
07-03-2005, 17:40
Avatar :hihi: :lol: :lol3: :lol2: :leze: :bravo: :rotfl: