PDA

Zobacz pełną wersję : Posty od ostatniej wizyty

kocek
03-03-2005, 09:24
Czesc 8)
Pierwszy post wiec wypada sie przywitac :D...
Kiedys czytalem to forum w miare regularnie...
Pozniej sie zarejstrowalem i jak to przewrotnie bywa przestalem byc na biezaco ...
Teraz w ramach podrozy sentymentalnych przypominam siebie miejsca w ktorych bywalem ;)....
No i wlazlo mi sie na Wasze forum i okazalo sie ze przybylo troche postow od ostatniej wizyty...
Tak dokladnie to 191 648 ....
Moze ktos ma pomysl jak by to zorganizowac czas zeby wszystko w miare szybko przeczytac ? ;)
Albo moze ktos mi poleci cos co warte jest uwagi z minionych 191 648 postow :D...
Tymm wiec sposobem licze na takie male "the best of " forum.legialive

P.S.Z wiadomych powodow nie jestem na biezaco wiec jesli zdublowalem jakis watek to niech moder czyni swoja powinnosc ;)
P.S.2.Nie wiem jak dlugo tu zabawie ale wdzieczny bylbym gdyby ktos w miare mozliwosci usunal mi podpisik "Legionista" i "(L)"...Jesli istnieje taka mozliwosc to prosilbym o zostawienie pustego miejsca.
Dzieki.

Mini
03-03-2005, 10:18
cześć
masz oddzielny dział do tych spraw
ten na samym dole 8)

kocek
03-03-2005, 15:23
Chyba sie nieco nie zrozumielismy.Nie chodzilo mi o sprawy techniczne...

Tak raczej mialem na mysli czy jakies tematy/posty sposrod tych ponad 190 tysiecy ktore mnie ominely byly warte szczegolnej uwagi ;)...
Temat zdecydowanie "lajtowy" bez jakis podtekstow.
Rzeklbym nawet ze dla poniektorych moglby to byc temat wspominkowy :).

Guzik
03-03-2005, 16:03
Chyba sie nieco nie zrozumielismy.Nie chodzilo mi o sprawy techniczne...

Tak raczej mialem na mysli czy jakies tematy/posty sposrod tych ponad 190 tysiecy ktore mnie ominely byly warte szczegolnej uwagi ;)...
Temat zdecydowanie "lajtowy" bez jakis podtekstow.
Rzeklbym nawet ze dla poniektorych moglby to byc temat wspominkowy :).

polecam temat "linki fotki dowcipy" w hyde parku :hyhy:
oraz najnowszy w dziale kibice :]

Mogiel
04-03-2005, 18:07
Szkoda że "Oswiadczenie koms bak" juz nie istnieje :rotfl:. To byl topic :hyhy:.