PDA

Zobacz pełną wersję : Cos dla Maksia i reszty alkoholikow

szczepan
28-06-2003, 02:19
za legialive.pl:
" Renowacje i pub dla kibiców!
Obecnie na Łazienkowskiej trwają prace nad wykończeniem nowych szatni dla zawodników i pomieszczeń do regeneracji dla nich. Klub pomyślał także o kibicach. Za wejściem na trybunę honorową ma powstać pub dla kibiców Legii z abonamentami. Według nas - bardzo słuszna koncepcja.
Autor: Bodziach
Na podstawie: Gazeta Wyborcza"

Czyli co teraz kazdy karnet na kryta :P ??

Luk@s
28-06-2003, 07:41
znaczy sie to bedzie czynne w czasie meczu? czy normalnie tez a wstep tylko dla karneciarzy? a czy karnecik z otwartej dziala?

krollek
28-06-2003, 07:50
Wreszcie będzie można coś legalnie wypić :D
Tylko ceny napewno będą zabójcze :/

Gutek
28-06-2003, 09:19
Taaaa już widze menu pubu :
Woda - 5 zł
Piwo bezalckocholowe KARMI - 4 zł
Smaczny soczek owocowy KUBUŚ (KUBUŚ GĘSTY KUBUŚ ZDROWY ! :ROTFL: ) - 10 zł
Piwo alkocholowe = tylko za okazaniem swiadectwa moralności od księdza i zaświadczenia ,że nie jesteś : narkomanem , pedofilem , gejem , policjantem i polonistą - cena 50 zł + vat
Tak jakos mi takie menu na mysl przyszlo :buhaha:

Lakers
28-06-2003, 09:24
i przed $ piwa koniecznie trzeba odśpiewać wszytkie pieśni Legii ( góra 30 minut ) :buhaha:

szczepan
28-06-2003, 10:06
a teraz sobie pomyscie sponsorem Legii zostaje jakis browar i w ramach promocji w barku klubowym jest tylko jeden browar ale za to za pol cen :D :+:

Grochów
28-06-2003, 10:59
a teraz sobie pomyscie sponsorem Legii zostaje jakis browar i w ramach promocji w barku klubowym jest tylko jeden browar ale za to za pol cen :D :+:
To przed każdym meczem od otwarcia tam siedze,bo może z tamtąd mnie nie wyjebią... :rotfl:

Yankes
29-06-2003, 19:13
i juz coraz wiecej argumentow za abonamentem mam 8) '8 :oho:

kamyk
30-06-2003, 07:58
nio bardzo dobry to pomysl :)))))))) i tak powinno byc alkocholicy beda szlaec w pabie!

*PRZEMO*
30-06-2003, 08:15
A ja mam wrazenie ze to bedzie tylko dla kibicow z krytej tzn zlozy honorowej i w dodatku tych co maja karnecik..
ja bym sie nie napalal az tak bardzo..

a swoja droga wypic piwko podczasmeczu to good idea :) 8)

krollek
30-06-2003, 08:18
Teraz i tak się pije przed meczem :D jak nie w którymś pubie to na parkingu - tak aby suki nie widziały :)
Ale w czasie meczu to byłoby coś extra :]

*PRZEMO*
30-06-2003, 11:02
Teraz i tak się pije przed meczem :D jak nie w którymś pubie to na parkingu - tak aby suki nie widziały :)
Ale w czasie meczu to byłoby coś extra :]

to prawda 520 zawsze zawalony jest ppuszkami od piwa.. ale swoja droga ogladac mecz i pic piwko to luxus.. :) zwsze jak jade na mecz a jade z bielan to wypijam jedno piwko na przystanku a drugioe pije w busie tak do wysokosci centrum a jak wysiafam toz awsze odrazu pod drzewwo.. 8)
ale ja chce piwo na trybunach1!!! ;)

Unico
30-06-2003, 20:40
Nie będę zakładał nowego tematu, tu to umieszczę.

Miał 5 promili alkoholu we krwi

Pięć promili alkoholu we krwi miał mężczyzna, który trafił na oddział intensywnej terapii szpitala w Rabce (Małopolska).

Stężenie alkoholu we krwi przekraczające pięć promili uważa się za śmiertelne, ale jak poinformowali lekarze, pacjent odzyskał przytomność, jego życiu nie grozi niebezpieczeństwo.

Nieprzytomnego mężczyznę znaleziono w niedzielę po południu w przydrożnym rowie w Rabce. Pogotowie zabrało go do szpitala.

"Stan pacjenta się poprawia. Wkrótce opuści szpital i wszystko wskazuje na to, że wyjdzie z tego bez szwanku" - powiedział chcący zachować anonimowość lekarz ze szpitala w Rabce.

Według lekarzy z tego szpitala, nie jest to rekordowa zawartość alkoholu w krwi pacjenta.

40-letni mężczyzna pochodzi z okolic Rabki.

Polskiemu rekordziście, u którego stwierdzono w 1996 roku około 14 promili alkoholu - nie udało się przeżyć. W Polsce przeżyły jednak osoby, które miały 8 czy 9 promili alkoholu.

W Niemczech - zanotowane, rekordowe stężenie alkoholu we krwi to 6,7 promila.

Stężenie 0,2 promila mają osoby po wypiciu 50 ml wódki (200 ml wina lub 500 ml piwa).

Onet (http://info.onet.pl/755045,11,item.html)

aaadamm
02-07-2003, 10:13
Antyalkoholowa kampania społeczna
02.07.2003
Celem kampanii jest ograniczenie sprzedaży alkoholu nieletnim poprzez zmianę postaw sprzedawców i dorosłych Polaków

W lipcu rusza ogólnopolska kampania społeczna ALKOHOL - NIELETNIM DOSTĘP WZBRONIONY. Celem kampanii jest ograniczenie sprzedaży alkoholu nieletnim poprzez zmianę postaw sprzedawców i dorosłych Polaków. Kampania realizowana jest przez firmę konsultingową Marketing & Communications Consultants w imieniu Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego (ZPPP) Browary Polskie oraz Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA).

Dotychczasowe doświadczenia i obserwacje pokazują, że sprzedaż alkoholu nieletnim to wciąż zjawisko zbyt częste. Po raz pierwszy sektor publiczny oraz przedstawiciele przemysłu piwowarskiego podjęli decyzję o wspólnym przedsięwzięciu, które ma temu zjawisku zapobiec.

Adresatami kampanii "Alkohol - nieletnim dostęp wzbroniony!" są przede wszystkim sprzedawcy i właściciele sklepów oraz punktów prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych do spożycia na miejscu - restauracji, pubów i kawiarni. Kampania ma przypomnieć sprzedawcom o obowiązku sprawdzania wieku kupującego alkohol, jeśli jego wygląd sugeruje, że może być to osoba niepełnoletnia. Uprawnienia takie daje sprzedawcy ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Art. 15). Odbiorcami kampanii są również świadkowie sprzedaży. Kampania ma więc także za zadanie uwrażliwić dorosłych Polaków na sprzedaż alkoholu nieletnim oraz apelować o bardziej odpowiedzialne działania w ich trosce.

Koncepcją strategiczną kampanii oraz jej prowadzeniem zajmuje się firma konsultingowa Marketing & Communications Consultants.

Kreacja została przygotowana przez Studio Opus B z Warszawy. Motywem przewodnim jest "taśma", nawiązująca do taśmy policyjnej i kojarząca się z sytuacjami realnego zagrożenia. "Taśma" ma symbolizować granicę dostępu do alkoholu, sugerując w prosty i jednoznaczny sposób, że granica wieku jest granicą prawa. Wszelkie próby jej przekroczenia mogą grozić poważnymi następstwami. "Taśma" jest piktogramem kampanii, który występuje na wszystkich materiałach ATL i BTL.

W ramach kampanii przygotowano zestaw materiałów BTL: ulotki eduakcyjne dla sprzedawców, plakaty oraz taśmę, która może być wykorzystywana do obklejania półek sklepowych, barowych, progów drzwi, itp. Do końca lipca br. przedstawiciele handlowi browarów dotrą z materiałami do około 80 tys. punktów sprzedaży alkoholu na terenie całego kraju.

Na działania ATL składają się dwa 30-sekundowe spoty telewizyjne, modelujące zachowania sprzedawców i obserwatorów, czyli dorosłych Polaków, pt. "Bar" i "Sklep". W tym drugim swój udział zaoferował Pan Piotr Fronczewski, którego bohater modeluje zachowanie dorosłego Polaka, zwracającego uwagę na wiek nastolatka proszącego o alkohol. Spoty będą emitowane na antenie TVP oraz innych telewizji komercyjnych, kanałach tematycznych, a także lokalnych lub tekstowych wybranych największych telewizji kablowych w Polsce. Jak do tej pory wsparcie dla kampanii potwierdziły: Autocom Kraków, TK Poznań i WTK, Toya, UPC TK, Vectra. Patronem medialnym kampanii jest Radio Zet, które będzie wspierało przekaz poprzez emisję wspólnie przygotowanego spotu radiowego oraz działania informacyjne. Kampania będzie prowadzona na różnych nośnikach reklamy zewnętrznej w 9 głównych miastach Polski (lipiec) oraz w miescowościach wypoczynkowych (lipiec i sierpień). Za planowanie mediów odpowiedzialny jest niezależny dom mediowy Media Group. Kampania trwać będzie przez całe wakacje.

www.wirtualnemedia.pl

szczepan
02-07-2003, 14:26
a ja to juz od 14 dni wale :P

czesiek
02-07-2003, 18:40
Do wszystkich nieletnich balujących w "Żródełku"!

Uwaga! Sprzedawca żąda ostatnio dowodu osobistego. Wiem, że tam macie często schadzki, więc informuje was o tym.

M_I_G
02-07-2003, 18:46
ch*uj w du*pe temu kto zabral browar nieletniemu :D:D:D

szczepan
02-07-2003, 19:00
Uwaga! Sprzedawca żąda ostatnio dowodu osobistego. Wiem, że tam macie (1)często (2)schadzki, więc informuje was o tym.

(1)-naprawde mamy?

(2)-moze od razu randki :> ?

czesiek
02-07-2003, 19:18
Uwaga! Sprzedawca żąda ostatnio dowodu osobistego. Wiem, że tam macie (1)często (2)schadzki, więc informuje was o tym.

(1)-naprawde mamy?

(2)-moze od razu randki :> ?
(1) - tak myślałem. Po Twojej wypowiedzio wnioskuje, ze chyba nie.

(2) - nie chwytaj tak za słówko. 8)