PDA

Zobacz pełn± wersję : www.newcastle.prv.pl

Dyer
08-05-2003, 10:21
Nie wiem czy można tu zareklamować swoj± stronkę, ale zrobiłem to bo liczę że w¶ród kibiców Legii znajd± się też fani Newcastle United, choć wiadomo że Legia "trzyma" z Manchesterem United to myslę, że ktos jednak kibicuje "srokom".
Jak chcecie zobaczyć co dzieje się aktualnie w klubie wpadajcie na www.newcastle.prv.pl !!! (codzienna aktualizacja newsów).
Zachęcam wszystkich do odwiedzin i pozdrawiam Legię, Pogoń, Zagłębie, ADO Den Haag !!!

Luqas
08-05-2003, 10:36
, choć wiadomo że Legia "trzyma" z Manchesterem United

e nie koniecznie ja np. uwielbiam Arsenal a jest parę osób które wol± Liverpool.
a stronka nawet fajna.
pozdro.

MaxyM
08-05-2003, 11:05
Co do Manchesteru to chyba tylko vrtualna jazda - ja osobi¶cie Pepsi United nie moge ¶cierpieć i tego buca Fergusona, no i rudego skurczybyka co nam łap± piłke do bramki skierował.

Strona fajna.

Dyer
08-05-2003, 11:06
W sumie masz rację, ale oficjalnie Legia kibicuje Manchesterowi United.
Pewnie każdy ma swój ulubiony klub angielski i tyle, tylko nikt przecież nie bedzie z nim robił zgody czy co¶ takiego!!!
Przecież Legia była na meczu gdy Man Utd grał z ŁKS-em w Łodzi.

MaxyM
08-05-2003, 11:12
W sumie masz rację, ale oficjalnie Legia kibicuje Manchesterowi United.
Pewnie każdy ma swój ulubiony klub angielski i tyle, tylko nikt przecież nie bedzie z nim robił zgody czy co¶ takiego!!!
Przecież Legia była na meczu gdy Man Utd grał z ŁKS-em w Łodzi.

Wiem, ale o chyba sentyment ja osobi¶cie bym w nich snieżkami rzucał '8 - jakby była zima "ofcorse".

Tylko Liverpool i to od długiego czasu, a nie od Dudka - na drugim miejscu Newcastle - sympatia :> .

Dyer
08-05-2003, 11:19
ja jestem ze "srokami" od 96 roku i gdyby Newcastle zagrało z Legi± byłbym napewno za zakolu pod zegarem z flag± NUFC WARSAW.
'8

Mrk
08-05-2003, 12:10
Dyer - nie wszyscy kibice Legii "trzymaj±" z Manchesterem - ja ich wręcz nie znoszę.
Newcastle natomiast lubię.
Z Anglii najbardziej lubię Manchester City.

emde
08-05-2003, 12:58
A ja bardzo lubie MANCHESTER UNITED, lubie tez Liverpool, a Newcastle nie znosze przez pizde Shearera czy jak to sie pisze.

Dyer
08-05-2003, 13:05
Shearer to legenda NUFC, więc go nie obrazaj.
Fakt troche Polsce nastrzelał tych bramek, ale to ¶wiadczy tylko o jego klasie, któr± kiedys miał, a i teraz dobrze sobie radzi - jest w czołówce strzelców premiership i gdyby nie kontuzja pewnie cos jeszcze by strzelił, ale i tak pozostanie jednym z najwiekszych piłkarzy NEWCASTLE UNITED i nic tego nie zmieni.... ;)

legart
08-05-2003, 13:31
Shearer jest legend± Premiership a nie tylko Newcastle :)

PRASKI
08-05-2003, 15:22
gdyby Newcastle zagrało z Legi± byłbym napewno za zakolu pod zegarem z flag± NUFC WARSAW.
'8 :hmm: dlaczego??????? 8-

Dyer
08-05-2003, 16:17
Bo jestem fanatykiem NUFC, a że mieszkam w Warszawie, więc zrobiłbym sobie tak± flagę !!!!.
Ludzie wpadajcie na stronkę!!
Dzieki za wszystkie pochlebne oceny. :flaga2:

Dyer
09-05-2003, 11:00
Dzięki za odwiedziny mojej strony !!!!
Jeszcze raz pozdrawiam Legię !!!!

Dżon Łejn
09-05-2003, 11:18
Ja pamiętam że był mocny w blackburn , legart dobrze powiedział , że jest on legend± (mocno to brzmi) całej premiership.

strona w porzo :)

Na wyspach ....I I tylko....
I I
I I
-- --
\ /
\ /

Tomi
09-05-2003, 11:21
Dyer - czy to Ty pod pseudo Alan reklamujesz t± sam± stronkę na forum KSP bo trochę dziwne tu pozdrawiasz Legię a tam KSP, chyba że masz jakiego¶ zioma :> ??

Dyer
09-05-2003, 11:51
Już wyja¶niam to mój kumpel, który stara się przyciagn±ć wszystkich kibiców Newcastle w Polsce bez względu na to jakiej polskiej drużynie kibicuj± !!!
Może to trochę głupie, ale okaże się......
Na stronie NU wszyscy kibicujemy "srokom" i nikt nikogo nie pyta czy jeste¶ za Legi±, Poloni±, Lechem czy Ark±.....

Tomi
09-05-2003, 11:55
Już wyja¶niam to mój kumpel, który stara się przyciagn±ć wszystkich kibiców Newcastle w Polsce bez względu na to jakiej polskiej drużynie kibicuj± !!!
Może to trochę głupie, ale okaże się......
Na stronie NU wszyscy kibicujemy "srokom" i nikt nikogo nie pyta czy jeste¶ za Legi±, Poloni±, Lechem czy Ark±.....

Spox , już kminie ;)

biotronic
11-05-2003, 01:52
Ja tez najbardziej lubie na wyspach Newcastle. W ogole jest to moj ulubiony europejski klub. Mam rozne breloczki, przypinki (przypinki? tak to sie nazywa? :) ) koszulke (ktora oddalem juz bratu, bo byla na mnie za mala).

Nie wiem od ktorego roku uwielbiam Necastle

wiem ze bylo to za czasow trio Ginola, L. Ferdinand i heheh ... Asprilla? pamiec zawodzi. W kazdym badz razie chcialbym zeby Sheraera nigdy nie bylo w Newcastle. Powinni go sprzedac kiedy ktos go chce jeszcze kupic i pozyskac w jego miejsce kogos perspektywicznego. Choc nie sadze by atak Bellamy, Ameobi byl kiepski.

HEJ NEWCASTLE GOOOOOOOOL. LALALALALALALALAAAA :)

Dyer
15-05-2003, 20:00
Widze że w¶ród legionistów jest troch fanatyków Newcastle.
A swoja drog± to konkurs na najpopularniejszy zespól wygrał Liverpool, a przecież Legia sympatyzuje z Man utd.
Jak to jest, że w grupie wszyscy s± za Manchesterem, a osobno każdy ma swój ulubiony klub ????

MaxyM
16-05-2003, 06:05
A swoja drog± to konkurs na najpopularniejszy zespól wygrał Liverpool, a przecież Legia sympatyzuje z Man utd.
Jak to jest, że w grupie wszyscy s± za Manchesterem, a osobno każdy ma swój ulubiony klub ????

Czytałe¶ wszystkie wypowiedzi w wontku, który sam załozyle¶? :>

Dyer
19-05-2003, 15:43

Czytałe¶ wszystkie wypowiedzi w wontku, który sam załozyle¶? :>
NO TAK , RACJA !!
ALE NADAL JEST TO DLA MNIE SPRAWA INTRYGUJˇCA !!

Dyer
13-06-2003, 14:06
Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.newcastle.prv.pl
Jest odmieniona i robiona w php, co sprawia, że przyjemniej się po niej serfuje!!!
OSTATNI NEWS: Ronaldinho być może w NUFC!!!
Co o tym s±dzicie????
Dzięki za miłe recenzje !!!

krollek
13-06-2003, 17:07
Z angielskich ekip to nr. 1 jest Man Utd :D
Natomiast na 2 jest Newcastle :)
Shearer jest super striker'em, pomimo swojego wieku tyle bramek wali jak mało kto
Stronka spoko :)

Kempes
14-06-2003, 00:48
a ja tam mam sentyment do Totenhamu , od czasów niezniszczalnego D.Ginoli :)

ps. Newcastle za to prezentuje bardzo mily dla oka futbol , czego np dowodem jest kontrastowy atak - angielska rutyna Shearer i młodzienczy polot Craiga B.

Dyer
18-06-2003, 18:59
http://www.nufc.website.pl/galeria/legendy/milburn.jpg

Jackie Milburn

TEN oto człowiek nastukał 239 bramek w 494 meczach w barwach Newcastle !!!!
Prawdziwa legenda !!!
Może i Alan Shearer tyle nastuka....

więcej na www.newcastle.prv.pl !!!