PDA

Zobacz pełną wersję : Belvedere, a Jay-Z

MaxyM
27-06-2003, 22:47
Wódka Belvedere z Polmosu w Żyrardowie podbiła świat. Zachwycili się nią mieszkańcy USA, Wielkiej Brytani, Meksyku i Tajwanu. Publicznie miłość do tego trunku wyznały takie sławy jak G. Clooney, Jude Law, Elton John, David i Victoria Beckham, Kylie Minogue czy Kate Moss. Miłośnikiem Belvedere jest gwiazda Hip Hopu Jay-Z, który rapował o niej w utworach "I just wanna love U" czy "Get your mind right man".

CKM

Zaraz sobie przesłucham, bo jakoś mi to umkneło... :>

MaxyM
27-06-2003, 22:57
When the Remi's in the system, ain't no tellin
Will I fuck 'em will I diss 'em, that's what they be yellin
I'm a pimp by blood, not relation
Y'all be chasin, I replace them, huh?
Drunk off Crist', mami on E
Can't keep her little model hands off me
Both in the club, high, singing off key
"And I wish I never met her at all..."
It gets better, ordered another round
It's, about, to go, down
Got six model chicks, six bottles of Crist'
Four Belvederes, got weed everywhere
What do you say, me, you, and your Chloe glasses
Go somewhere private where we can discuss fashion
Like, Prada blouse, Gucci bra
Filth marked jeans, take that off

MaxyM
27-06-2003, 23:03
...::Get...::...
Sup ma? You want to roll with us, y'knowhatI'msayin?
It's good, it's love, it's all love
We got cases of Belvedere, we gon' play truth or dare
We gon' really get to know one another
All you gotta do is put your hair down, get your mind right
Knahmean? I'm here for you, yo

Mrk
27-06-2003, 23:24
No proszę! Aż wstyd przyznać w takim razie, że ja jeszcze tej wódki nie piłem. ;)

Kanapek
27-06-2003, 23:32
Tutaj strona dla chętnych:
http://www.belvedere.pl/

Nazgul
28-06-2003, 00:12
Tutaj strona dla chętnych:
http://www.belvedere.pl/

Phi, kurna. To jest francuska gorzała :(

Gelo
28-06-2003, 11:48
"Belvedere, Chopina, Wyborową i Żubrówkę uznano za jedne z najlepszych wódek na świecie. Nic dziwnego, Polska jest przecież ojczyzną tego trunku."

wiekszosc polskich wode cieszy sie uznaniem poza granicami naszego kraju. jeden z ostatnich artykułow wprost pokazuje to dobitnie

http://www.wprost.pl/ar/?O=45214

MaxyM
28-06-2003, 12:52
Wódka "Belvedere" jest najwyższej klasy produktem nie mającym sobie równych wśród wytwarzanych w Polsce i na świecie. Potwierdzeniem jej wartości jest ogromny sukces "Belvedere" na najbardziej wymagającym z rynków, w Stanach Zjednoczonych. Jest ona najlepiej sprzedającą się wódką luksusową w Ameryce, a Amerykanie potrafią dostrzec i wyróżnić produkty najwyższej jakości.

Nasz produkt został wypromowany w Stanach Zjednoczonych przez firmę Phillips Millennium. Kampania promocyjna zaprezentowała wódkę "Belvedere" nie jako jeszcze jedną z dobrych wódek, jakich wiele sprzedaje się w Ameryce, ale jako produkt wyjątkowy: pochodzący z Polski, gdzie receptura produkcji tego rodzaju alkoholu jest równie stara i obrośnięta tradycją jak produkcja whisky w Szkocji, czy koniaku we Francji. Wprowadzenie "Belvedere" na rynek amerykański zbiegło się z oczekiwaniami konsumentów, którzy w kategorii wódek oczekiwali na pojawienie się towaru równie luksusowego, jak najlepsze gatunki whisky i koniaków.

Od początku kampanii promocyjnej wódka "Belvedere" jest przedstawiana jako produkt oryginalny i pochodzący z Polski. To pochodzenie stanowi jeden z ważnych wyróżników tego alkoholu i jest gwarancją najwyższej światowej jakości. Chyba jeszcze nigdy żaden polski produkt nie zyskał sobie, tak szybko i tak zasłużenie, opinii najlepszego produktu w swojej klasie. Jesteśmy dumni, że jest on wytwarzany w naszym przedsiębiorstwie - "Polmos" Żyrardów.

Walory "Belvedere" doceniają amerykańscy profesjonaliści. W 1999 roku wódka "Belvedere" zdobyła nagrodę "Best of Show" w konkursie smaków sponsorowanym przez Amerykański Instytut Kulinarny. Organizacja ta, której członkami jest ponad 30 tysięcy największych amerykańskich mistrzów kuchni, przyznała wódce "Belvedere" -jako jedynej- najwyższą ocenę 10.

Wódka "Belvedere" jest w ostatnich latach najlepiej sprzedającym się luksusowym alkoholem w USA.

Promocja "Belvedere" w Stanach Zjednoczonych

Wódka "Belvedere" została z sukcesem wprowadzona na rynek amerykański dzięki niezwykle profesjonalnie przeprowadzonej kampanii reklamowej i perfekcyjnie zaplanowanej akcji wprowadzenia "Belvedere" do sieci dystrybucyjnej. Dzięki tej stronie mogą się Państwo zapoznać się z materiałami, które utorowały produktowi z Żyrardowa drogę do najbardziej ekskluzywnych lokali w 50 stanach USA, w tym na Manhattanie, w Miami, Waszyngtonie, San Francisco i Chicago.

Materiały te ukazywały się w pismach i gazetach docierających do najbardziej wpływowych grup amerykańskiego społeczeństwa. Przedstawiciele najbardziej opiniotwórczych grup Amerykanów otrzymali w specjalnym opakowaniu pokazowy egzemplarz wódki "Belvedere". Polska wódka z Żyrardowa "Belvedere" na stałe weszła na amerykańskie salony.

Tomi
28-06-2003, 13:03
Po lekturze tego artykułu nie wypada powiedzieć nic innego jak " Dobre bo Polskie " :) Tymczasem ja w chwili obecnej także popijam Polskie piwko "Tyskie" ;)

Nazgul
28-06-2003, 13:05
Po lekturze tego artykułu nie wypada powiedzieć nic innego jak " Dobre bo Polskie " :)

Ciekawe kiedy doczekamy się polskiego przeboju targów motoryzacyjnych (i nie chodzi mi tu o składanie Rolls Royce'ów) albo o polską konkurencję dla M$oftu...

Tomi
28-06-2003, 13:07
Po lekturze tego artykułu nie wypada powiedzieć nic innego jak " Dobre bo Polskie " :)

Ciekawe kiedy doczekamy się polskiego przeboju targów motoryzacyjnych (i nie chodzi mi tu o składanie Rolls Royce'ów) albo o polską konkurencję dla M$oftu...

W tych dziedzinach jakoś czarno to widzęw najbliższym czasie, jeśli mam być szczery....może kiedyś ale to w bardzo odległej przyszłości

Dżon Łejn
28-06-2003, 13:08
Jestem dumny z bycia Polakiem.
Mamy najspokiejsze dupy , wódke i kibiców.

Nazgul
28-06-2003, 13:09

Niestety, mam inne odczucia. Najczęściej są to uczucia wstydu i zażenowania... :( :fu:

Tomi
28-06-2003, 13:10

BAS, jestem pewien że wszyzscy z tego forum podzielają Twoje zdanie :) Ja też jestem dumny z bycia Polakiem i mojej ojczyzny nie zamieniłbym na żaden inny kraj na świecie. A co do maniurek to takich jak u nas nie ma nigdzie na świecie, z resztą dużo cudzoziemców to przynaje :) Tylko z tymi kibcami to moim zdaniem przynajmniej w ULTRAS to nam trochę jeszcze brakuje do np. Włochów albo wariatów z Argentyny ;)

Dżon Łejn
28-06-2003, 13:10

Niestety, mam inne odczucia. Najczęściej są to uczucia wstydu i zażenowania... :( :fu:

po czym wnosisz??
no chyba że jaesteś urodzonym pesymistą.

Nazgul
28-06-2003, 13:14
po czym wnosisz??
no chyba że jaesteś urodzonym pesymistą.

Nie, wręcz przeciwnie, optymizm mi się uszami wręcz wylewa i właśnie z tego powodu zbyt często jestem sprowadzany do pionu... A powodów jest multum, wymienianie wszystkich zajęłoby kuupę czasu... Wszędzie tylko oszuści, złodzieje, naciągacze... Jak nie polityk, to działacz, jak nie działacz to "biznesmen" I co my możemy?

A już najbardziej zdołowało mnie jak piłkarze mistrzowskiego podówczas ŁKS cieszyli się z przegranej na Old Trafford z Man Utd (że tylko 0:2?). a potem zbierali autografy od Anglików... Żenada...

Dżon Łejn
28-06-2003, 13:24
A gdybyś pomyślał o plusach bycia Polakiem?
Powiedz gdzie nie ma złodziei , naciągaczy i innych qrew.
Łks--chłopcy zetknęli się z wielkim światem i powariowali , a pamiętasz pewnie jak Polska lała prawie wszystkich w piłke (masz tyle lat że powinieneś pamiętać) i nie rosłeś z dumy??
Polacy nie są ideałami , bo ideałów nie ma.

pzdr

MaxyM
28-06-2003, 13:24
Jeszcze mamy kumpli w Sosnowcu, ktorzy dzwonia i daja koncert do sluchawki, spiewajac i grajac na gitarze... tak, jest Bass 8) :D ?

Dżon Łejn
28-06-2003, 13:26
Jeszcze mamy kumpli w Sosnowcu, ktorzy dzwonia i daja koncert do sluchawki, spiewajac i grajac na gitarze... tak, jest Bass 8) :D ?

wstydzisz się za mnie??
to nie ja grałem tylko szmulu. :D

Nazgul
28-06-2003, 13:50
A gdybyś pomyślał o plusach bycia Polakiem?
Powiedz gdzie nie ma złodziei , naciągaczy i innych qrew.
Łks--chłopcy zetknęli się z wielkim światem i powariowali , a pamiętasz pewnie jak Polska lała prawie wszystkich w piłke (masz tyle lat że powinieneś pamiętać) i nie rosłeś z dumy??
Polacy nie są ideałami , bo ideałów nie ma.
pzdr

Ale ja chciałbym normalności, nie ideału. Zresztą rozmydliłem temat.

Kawa
29-06-2003, 23:21
Dzis chyba w Soprano's tez chyba była ta wspaniała wódeczka.