PDA

Zobacz pełną wersję : tv4

ems
25-02-2005, 18:30
oswiadczam, ze Fonfara nie jest ultrasem Legii :)
smieszny ten polonista
ogolnie program o niczym :)

żyła
25-02-2005, 18:38
a ja oświadczam, że prowadzącą się przyjemnie ogląda :)

ale przynajmniej program jest w przyjemnej atmosferze, a nie grozy i nienawiści :roll: :oczko:

dude
25-02-2005, 18:42
Wolę "program o niczym" niż kolejną produkcję pani Latkowskiej.
Sympatyczna atmosfera, fajne rozmowy, wszystko na luzie. Miło się zaskoczyłem.
Ogólnie ok.

Damian-Ochota
25-02-2005, 18:54
obejrzałem 5 minut wiec nie wiem co i jak... widziałem tylko 2 kibicow Lecha :hyhy:
oprocz ich był ktoś jeszcze? :cicho:

Gnatek
25-02-2005, 19:04
obejrzałem 5 minut wiec nie wiem co i jak... widziałem tylko 2 kibicow Lecha :hyhy:

Potem był jeszcze wywiad z Koseckim, a oprócz tego na tych kanapach siedzieli piknik Poloni, piszący scenariusze do min. "Kasi i Tomka", Maciej Kozłowski, jakiś dyrektor Korony Kielce i kibic Legii. Program ciekawy, przyjemnie się oglądało.

Damian-Ochota
25-02-2005, 19:21

Potem był jeszcze wywiad z Koseckim, a oprócz tego na tych kanapach siedzieli piknik Poloni, piszący scenariusze do min. "Kasi i Tomka", Maciej Kozłowski, jakiś dyrektor Korony Kielce i kibic Legii. Program ciekawy, przyjemnie się oglądało.

dzięki
a ten kibic LEgii to jakis "kumaty" ?

Gutek
25-02-2005, 19:35
Wogole bedzie jeszcze jakas powtorka ?

DobryChłopak
25-02-2005, 19:40
Z Polonii dobry typ... "ja przychodzę pooglądać mecz, a nie podnośić kartoniki"
Sprytnie unikał odp. na pytanie o oprawę meczów na Polonii :oczko: W sumie rzeczywiście taki program o dupie.

Gnatek
25-02-2005, 21:07

dzięki

Tak, facet znał się na rzeczy. Myślałem, że to jakiś ultras najpierw, ale Ems napisał, że nienależy do Cyberf@nów.

Sharn
25-02-2005, 21:07

dzięki

11 lat na Legii, ale nie ultras. W miarę czai ocb, tylko znalazł się tam nieco przypadkiem. 8)

Markotny
25-02-2005, 21:36
Ogólnie program to ja nie wiem o czym był :hmm:

turlałem się po podlodze jak uslyszalem wypowiedz polonisty że przychodzi na mecz poglądac piłke a nie podnosić kartoniki :lol2:

ems
25-02-2005, 21:46
11 lat na Legii, ale nie ultras. W miarę czai ocb, tylko znalazł się tam nieco przypadkiem.

a polonista dobry
"ustawka na varsovii" :D

edit : nie znalem faktow, przepraszam osoby urazone.

MK
25-02-2005, 22:00
niech ktoś przedstawi treść rozmowy w programie :oczko: bo nawet nie wiem o czym był i jak sie nazywa

aaadamm
25-02-2005, 22:26
tylko znalazł się tam nieco przypadkiem. 8)

bo ten program byl troche przypadkowy jak i goscie, i przypominal mi pogaduszki przy herbatce :)
Taki lajtowy programik, zeby sobie pogadac.

Swoja droga Odettka troche przytyla i ma juz brzydkie biodra

DobryChłopak
26-02-2005, 12:22
[odc.107] 25.02 piątek Kibice

goście: Sławomir Sijer - dyrektor klubu Korona Kielce
Marcin Kawka - Stowarzyszenie Wiara Lecha
Doman Nowakowski - kibic Polonii, scenarzysta
Maciej Kozłowski - aktor, gra w Reprezentacji Artystów Polskich
Robert Siejak - kibic Lecha Poznań, zajmuje się dopingiem na meczach
Marcin Roszkowski - kibic Korony Kielce
Roman Kosecki - piłkarz
Marcin Fonfara - kibic Legii
muzyk: Przemyśl "Bawmy się"

bananlegia
26-02-2005, 19:26
Beznadziejny program !!! głupie tematy. Ludzie postronni nie domyślili sie o co chodzi np:o ustawkach lub zgodach lub kosach więc kolejne badziewie z wielu. :chytry:

lomu-banita
27-02-2005, 00:53
Sorki ze się wbijam-jaki to był program?? Na tv4 o kibicach? :chytry:

Jaco(L)DŚ
27-02-2005, 12:52
Sorki ze się wbijam-jaki to był program?? Na tv4 o kibicach? :chytry:
"Ja tylko pytam"Odety Moro Figurskiej