PDA

Zobacz pełną wersję : Mecz z Olimpia Elblag

szczepan
27-06-2003, 18:15
za LegiaLive.pl

"Będzie mecz z Olimpią Elbląg!
Wielce prawdopodobne jest rozegranie meczu pomiędzy Olimpią Elbląg a Legią. Spotkanie miałoby odbyć się w ramach pożegnania Adama Fedoruka z karierą piłkarza. Mecz ma być rozegrany w Elblągu przed startem nowego sezonu III ligi. Dokładny termin nie jest jeszcze znany, ale jak tylko będzie coś więcej wiadomo w tej sprawie, z pewnością poinformujemy.
Autor: Fumen
Na podstawie: olimpia.eia.pl"

bardzo fajnie bardzo fajnie... :D w koncu zarzad dziala coraz lepiej :D fajne sparingi :D

bayo
05-07-2003, 13:47
Jedyny możliwy termin to 30.07 (o ile oczywiście do meczu dojdzie i o ile będzie w Elblągu)

wlasnie niemozliwy, bo 29 lipca gramy z Belchatowem w PP, a jak wygramy '8 to 2 sierpnia z Amika. Na dzis wiadomo jedynie tyle ze mecz bedzie na 100%, ale byc moze dopiero na jesieni i na pewno u nas. To ma byc cos podobnego do niedawnego meczu Pisza w Debicy.

OT: Mam pytanie, moze ktos z Was wie gdzie byly robione szaliki-pasiaki Legii, te z wyszywanym herbem a nie z Syrenka.

MaxxxiM
07-07-2003, 19:57
no to byloby swieto miasta ;) takiego meczu opuscic nie mozna. czyli bede musial jechac do EBlandii :)

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

Sharn
08-07-2003, 16:07
Chyba też będę bo mieszkam z ziomkiem stamtąd więc... :D

Grochów
23-08-2003, 01:07
Widomo coś nowego o tym meczu...???Bo sam fakt rozegrania meczyku jest podobno pewny na 100% tylko nadal nie ma daty....? Słyszałem coś o ...pzździerniku :] 8)

MaxxxiM
23-08-2003, 16:53
pokoleniowa zmiana. Fedoruk senior konczy kariere, Fedoruk junior rozpoaczyna. mam nadzieje, ze bedzie tak gral jak ojciec.

rkwa
24-08-2003, 01:58
Elblaga nie mialem okazji jeszcze podziwiac-z checia sie wybiore.
Cieszy przy okrojonej lidze jeden wyjazd wiecej.

pozdro.

ps.dobrym ternimem byl by dzien kiedy repra bedzie grala-np teraz we wrzesniu.

ems
24-08-2003, 11:21
ja jestem niemal pewien ze tego meczu nie bedzie... bo Zaraj woli swoich kumpli z Partizana

MaxxxiM
24-08-2003, 12:44
Elblaga nie mialem okazji jeszcze podziwiac-z checia sie wybiore.

tylko sie nie nastawiaj na zwiedzanie :) raczej sie nastaw na chlanie w milym towarzystwie. z reszta po kilku piwach Elblag zaczyna byc nawet ladny. :D

bayo
24-08-2003, 12:56
ostatnie info z klubu: Legia nie ma wolnego terminu na coś takiego...
ale znajdzie sie czas ma mecz w innym mieście na E - Ełku :hmm:

rkwa
26-08-2003, 05:27
ostatnie info z klubu: Legia nie ma wolnego terminu na coś takiego...
ale znajdzie sie czas ma mecz w innym mieście na E - Ełku :hmm:

moze to jakis prezent albo cos dla domu dziecka w Ełku - przyjezdzaja do Nas wiec teraz Legia pojedzie do Nich:)
a mecz z Olimpia mam nadzieje ze sie jednak odbedzie,przecierz sa wolne terminy jak gra reprezentacja.

pozdro.

Raffi
02-09-2003, 17:51
NL podaje, że mecz odbędzie się, ale już w 2004 i będzie jednym z 'elementów' transferu Bartosza Białkowskiego do Legii.