PDA

Zobacz pełną wersję : Rasizm na Łazienkowskiej 3

JANKIE(L)
18-02-2005, 16:11
Mój kumpel kibicuje Legii tzn. śledzi wszystko na bieżąco, chodzi w szaliku, zawsze jak może to pomaga Legii itd..W skrócie ma Legie w sercu. Jednak jest jeden problem...on pochodzi z Mongolii. Nie chodzi na mecze bo się po prostu boi.

Mój wujek był kilka lat temu świadkiem jak na NASZYM stadionie skini pobili Japończyka, który był, nawiasem mówiąc, w szaliku Legii.

Moim zdaniem nic prócz koloru skóry czy kształtu oczu nas nie różni. Ci ludzie też potrafią poświęcić się dla Legii.
Moim zdaniem rasizm powinien być wywalony z naszego stadionu. Tak żeby WSZYSCY, którzy są kibicami Legii mogli przyjść bez strachu na mecz.
A reszta forumowiczów jakie ma zdanie??

Pan Artysta
18-02-2005, 16:15
siekać,tłuc,mordować :kurde:

jak się boi to niech w domu siedzi :chytry:

arczi
18-02-2005, 16:19
Wujek opowiadal...
Niech twoj kolega przyjdzie na mecz, a nie gadasz jak Tomaszewski.
Poki co nikt go nie pobil, ani nie zniewazyl, wiec nie widze zadnego problemu.

Poza tym rzygam juz sloganem "rasizm na Legii"

Pawełek
18-02-2005, 16:26
"Rasizm na Legii" :O – czyli albo zwariuję – albo dam przeciwwagę...

Jak Boga kocham - z przyjemnością przez parę dni połażę w swoim sza(L)iczku "White Patriots" ;)

Najpierw tylko jeszcze te rsztki włosów zgolę...

:D:D:D

Pan Artysta
18-02-2005, 16:30
"Rasizm na Legii" :O – czyli albo zwariuję – albo dam przeciwwagę...

Jak Boga kocham - z przyjemnością przez parę dni połażę w swoim sza(L)iczku "White Patriots" ;)

Najpierw tylko jeszcze te rsztki włosów zgolę...

:D:D:D

i buty na glanc co by świeciły jak psu jaja :chytry:

Pawełek
18-02-2005, 16:39
i buty na glanc co by świeciły jak psu jaja :chytry:

A jak!

To święty obowiązek każdego białego mężczyzny :D:D:D

Michu
18-02-2005, 16:48
Moim zdaniem obecnie jest już sporo inaczej jak jeszcze kilka lat temu. Jeśli się boi, to niech nie chodzi od razu na Żylete, tylko usiądzie gdzięs spokojnie na Krytej 8)

Grabek
18-02-2005, 16:49
zieeeefff... z tym rasizmem to juz nudne się robi :kurde:

Armand
18-02-2005, 18:18
ja chodze póki co na krytą i do tej pory spotkałem się tylko raz z rasizmem (przynajmniej w okolicach mojego sektora) a mianowicie na meczu z Austrią Wiedeń zaczęto nasladować małpe jak wchodził murzyn... zapraszam Twojego kolege na Ł3:):):) pozdrawiam :) 8)

Arni
18-02-2005, 18:33
Najlepiej to zachęcić kumpla, niech sam przyjdzie choć na jeden mecz (powiedzmy na taki z gatunku tych spokojniejszych) i niech się sam przekona i zajmie miejsce choćby na Krytej. Bo różne stereotypy krążą o polskich stadionach, a 3/4 to nieprawda.

Gnatek
18-02-2005, 18:41
No cóż, mój stary, dopóki nie poszedł na mecz, też myślał, że na stadionach nie wiadomo co się dzieje. Poszedł i zobaczył, że nie jest tak źle. Podobnie może być z Twoim kolegą. Niech przyjdzie i się przekona, jak jest naprawdę. To rozwiązanie będzie najlepsze.

marecki
18-02-2005, 18:42
zajebie asfalta :zly:

Adam-oldboy
18-02-2005, 18:45
zajebie asfalta :zly:

Oj tego sie obawiałem.
Jak marecki sie wścieknie, to nie ma przebacz.
Powiem tylko tyle, że nie bez powodu Koreańcy z Daewoo pospiesznie sie musieli ewakuować z Łazienkowskiej.

marecki
18-02-2005, 18:50
8)

MaxyM
18-02-2005, 18:53
To nie rasizm, to odmienność.
Wbijając się na stadion dolnego dorzecza Konga, będziesz czuł się tak samo jak Mongoł w Polsce.

Włóczykij
18-02-2005, 18:57
No cóż, mój stary, dopóki nie poszedł na mecz, też myślał, że na stadionach nie wiadomo co się dzieje. Poszedł i zobaczył, że nie jest tak źle. Podobnie może być z Twoim kolegą. Niech przyjdzie i się przekona, jak jest naprawdę. To rozwiązanie będzie najlepsze.

Masz ojca z Mongoli :O

Arni
18-02-2005, 19:05

Masz ojca z Mongoli :O

:leze: :leze: :leze:

tomo
18-02-2005, 19:37
no widze ze normalni ludzie w koncu na tym forum sie znalezli pozdrawiam white patriots.a koreanców murzynów i takich tam różnych podgatunków to tepic trzeba nara wkortce wielki come back.

Foxx
18-02-2005, 20:04
No, Pawełek nieźle namieszałeś :hyhy:. Ty White Patriot'cie, Ty 8) .

Marecki - tak trzymaj, w końcu ktoś normalny na tym forum być musi :ucieka: .

Wasil
18-02-2005, 20:37
15. Treści rasistowskie czy obraźliwe dla innych nacji w postach, podpisach czy avatarach są bardzo niemile widziane i będą usuwane
:zly:
Ten temat to jakaś prowokacja :chytry:

lomu-banita
18-02-2005, 21:34
Co wy mongoła nie chcecie? Kurfa jak ja jestem w......licze.......no nie dolicze się w jakim stopniu ale prababke to miałem tatarke i się nie wstydze :paker: Ten zacny potomek Dżyngis-Hana to prawie mój.....krewny poprzez jakiegoś prapraprapradopotęgientejdziadka i on was rozniesie jak przeczyta post Mareckiego :lol3:

ems
18-02-2005, 21:47
wez lepiej zmien hobby, "dude"

MK
18-02-2005, 22:01
:strach: :ucieka: jak przeczytałem twojego posta JANKIE(L) to najpierw przeżyłem szok, a następnie myślałem, że mi na mózg padło i, ze to co widze na ekranie napewno nie jest prawdą, ale jednak... :/ . Przebiłeś chyba już wszystko, takiego postu to ja się nigdy nie spodziewałem. O Boże... :kurde:

Podaj koledze niniejszy argument:
Legnica 1241. Pamiętamy!!!! :rotfl2:

LEGIACWKS
18-02-2005, 22:17
Moim zdaniem to głupota bić kogoś za to że jest innej narodowości !!

lomu-banita
18-02-2005, 22:19
Moim zdaniem to głupota bić kogoś za to że jest innej narodowości !!

Szwaba naprzykład?

Bastion
18-02-2005, 22:25
Yusta!!!! Gdzie jestes ? 8)

LEGIACWKS
18-02-2005, 22:36
a szwaba to trzeba napierdalać
i cyganów

Raffi
18-02-2005, 22:39
Dobra, zamykam, bo zaczęliscie juz głupoty pisać w tak poważnym temacie :P. Jak kolega chce się przekonąc, to niech wpadnie na mecz. Podejrzewam że nie będzie miał problemów jak ich nie będzie szukał, to tyle :]