PDA

Zobacz pełną wersję : ze zgrupowania Polskich klubów w Turcji...

_Bart
16-02-2005, 17:45
Wypadek na zgrupowaniu piłkarzy Górnika Łęczna. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska lekarz klubowy drużyny Krzysztof Bojarski wypadł z okna hotelowego pokoju na piątym piętrze w tureckiej Antalyi.

Do wypadku miało dojść w nocy z wtorku na środę podczas imprezy, suto zakrapianej alkoholem. Lekarza, który ma otwarte złamanie nogi i uszkodzony kręgosłup, czeka w najbliższym czasie operacja. Nie wiadomo czy będzie chodził.

za wp.pl

ciekawe czy to byla imprezka zamknieta czy tez miedzyklubowa :D

arczi
16-02-2005, 17:48
Tak sie bawi
Tak sie bawi
Gornik Leczna!

Pewnie jakis zakladzik przerznal.
Albo zla diagnoze wystawil.

Tak czy siak, trzeba tam wyslac Borewicza.

Pan Artysta
16-02-2005, 18:02
wybrał się do kibla :chytry:

8)

Flip
16-02-2005, 18:10
Przygotowania idą pełną parą :ucieka:

Ale po co jechali aż do Turcji :hmm: Zasłona dymna!!

Edit: jeszcze mi przyszło do głowy.... może chłopaki grali w "Najsłabsze ogniwo" :zdziwiony:

mOFMC
16-02-2005, 18:13
W ANTALAY
SIE NACHLALY
Z OKNA SPADLY
KARK ZŁAMALY....

:muza:

Jaco
16-02-2005, 18:31
Tak to jest, jak się pije tylko na "jedną nóżkę". Całe szczęście, że wyszedł z tego z twarzą. Pewnie chciał skoczyć po następną flaszkę. :ucieka:

ems
16-02-2005, 19:49
aa meeelaaanż trwaaa :]

Nazgul
16-02-2005, 19:53
I pomyśleć że jakby wypadł na trzeźwo to pewnie by się zabił...

Kawa
16-02-2005, 20:03
I pomyśleć że jakby wypadł na trzeźwo to pewnie by się zabił...
Jako, ze przemyslenie zywcem z "drzewek" to i odpowiedź z tamtąd- "... ale jakby nie pił, to by nie wypadł. I wtedy alkohol nie musiałby mu "ratować" życia"

lomu-banita
16-02-2005, 20:20
W sumie nie za fajnie że może zostac kaleką :/

zuz
16-02-2005, 20:21
Nieprzytomnego łęcznianina znaleźli na plaży piłkarze rosyjskiego Nowokuźniecka, którzy udawali się na poranny trening na plażę. "Myśleliśmy, że ten człowiek nie żyje" - opowiadali Rosjanie.

:ucieka:

_Bart
16-02-2005, 20:25
W sumie nie za fajnie że może zostac kaleką :/

no za slicznie nie... ale to nie o tym temat choc moze niektorzy beda mieli nauczke

Wasil
16-02-2005, 20:35
Chłopaki troche za bardzo wzieli do serca wejście na giełde Polmosu :oczko: .
:kurde:

MK
16-02-2005, 20:39
Nieprzytomnego łęcznianina znaleźli na plaży piłkarze rosyjskiego Nowokuźniecka, którzy udawali się na poranny trening na plażę. "Myśleliśmy, że ten człowiek nie żyje" - opowiadali Rosjanie.

Jak był w stanie spod okna jeszcze na plaże dojśc to znaczy, że nic mu nie jest, symuluje :hyhy:

zuz
16-02-2005, 20:41

Jak był w stanie spod okna jeszcze na plaże dojśc to znaczy, że nic mu nie jest, symuluje :hyhy:
pokoje z widokiem na morze?

Viola
16-02-2005, 20:52
red bull dodał mu skrzydeł ;)

zuz
16-02-2005, 20:57
mentalnych jedynie :/

chociaż jak dają darmowy alkohol, to co się dziwić...
... mój ojciec już planuje tam wakacje :hyhy:

Pan Artysta
16-02-2005, 21:04
mentalnych jedynie :/

... mój ojciec już planuje tam wakacje :hyhy:

darmowe alko - ruskie na ryj padali latem już o 12.00-bar czynny od 10.00 :chytry:

Sokol
16-02-2005, 21:18
darmowe alko - ruskie na ryj padali latem już o 12.00-bar czynny od 10.00

... mój ojciec już planuje tam wakacje

a ile kosztuje noc? i ile tego darmowego jest alkocholu?

bo jakby dobrze sie ogarnac na miejscu to za pol darmo bylby wyjazd, bo w sumie wiekszosc kosztow by odpadla :hyhy:

Mazi
16-02-2005, 21:19

ja obstawiam, że skoczył po pieguski

zuz
16-02-2005, 21:21

ja obstawiam, że skoczył po pieguski
po flaszke, tylko nie było w pakiecie przynoszenia do pokoji i zamiast drzwiami wyszedł oknem.

Pan Artysta
16-02-2005, 21:33
darmowe alko - ruskie na ryj padali latem już o 12.00-bar czynny od 10.00

a ile kosztuje noc? i ile tego darmowego jest alkocholu?

bo jakby dobrze sie ogarnac na miejscu to za pol darmo bylby wyjazd, bo w sumie wiekszosc kosztow by odpadla :hyhy:

pijesz ile chcesz-od 10,00 do 4.00 :chytry: wodka,piwpo itd free :chytry:

Sokol
16-02-2005, 21:47
taaaaaaa :hyhy: to musze pomyslec na tym powazniej bo w tym roku ciagnie mnie w jakies cieplejsze rejony :D :D

ems
16-02-2005, 22:23

... Zuzia, wiesz ze Cie lubie, nie ? :)

zuz
16-02-2005, 22:35

... Zuzia, wiesz ze Cie lubie, nie ? :)
dopsz, rozumiem że mam już zaklepywać miejsca w tej Turcji :hyhy: :oczko:

ems
16-02-2005, 23:11
proste dziołcha, powy... powylegiwu... polezymy se na plazy i posmazymy tylki, za Legie oczywiscie ;]

lomu-banita
16-02-2005, 23:14
proste dziołcha, powy... powylegiwu... polezymy se na plazy i posmazymy tylki, za Legie oczywiscie ;]

Byli nie nudystów :nie:

Adiq
16-02-2005, 23:14
w kasynie dają bro za free, tylko grać trzeba, wyślę znajomego, dowie sięna czym można najmniej stracić a najwięcej wygrać i kasyna stoją dla nas otworem :hyhy:
Taa... i pomyśleć, że z tego raju bez przerwy wyciągała nas pewna osoba, najaktywniejsza w tym temacie z resztą... :chytry:

Raffi
16-02-2005, 23:29
Kurczę, jakos nie do śmiechu mi w tym temacie

ems
17-02-2005, 00:26
daj pan spokoj, czlowiek zyje, a ze glupi to sie posmiac mozna

Sokol
17-02-2005, 00:43

:lol: dobry tekst

chociaz mi tez jakos sie smiac z tego niechce ale.. ot zwykly spacerek przez okno :hyhy:

w sumie jak moja kolezanka byla duzo mlodsza wypadla z 4pietra z balkonu na asfalt i.. nawet sobie niczego nie zlamala. Tylko sie potlukla :oczko:

Mazi
17-02-2005, 07:45

i tu się zgadzam

mi po pijaku raczej nie po drodze byloby wychodzic przez okno po cokolwiek, nawet po kolejna flaszencję, o pieguskach nie wspominając :oczko:

faktem jest, ze libację tą zapamieta do konca zycia ... no chyba ze mu sie film urwał ... :cicho:

Mazi
17-02-2005, 07:51
cofamy się 4 lata wstecz, jedziemy do zimnej Finlandii i mamy zgrupowanie innej drużyny ...

Piłkarz Zagłębia Lubin aresztowany za gwałt?

Łukasz M., napastnik Zagłębia Lubin, został zatrzymany przez Interpol i przewieziony na badania DNA do Finlandii. Mają wykazać, czy cztery lata temu brał udział w zbiorowym gwałcie na 16-letniej Fince ? informuje ?Gazeta Wyborcza?.
29 lipca 2001 w Helsinkach młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 19 pokonała 3:1 Czechy i została mistrzem Europy. Wieczorem piłkarze pod opieką jednego ze szkoleniowców poszli świętować na dyskotekę. Około północy ekipa wróciła, ale czterech piłkarzy w tajemnicy opuściło hotel i dalej świętowali. Właśnie wtedy miało dojść do gwałtu na 16-letniej Fince.

Niemiecki Interpol z europejskim nakazem aresztowania zatrzymał piłkarza w ubiegły wtorek na lotnisku w Lipsku, gdy Zagłębie wracało ze zgrupowania w Turcji. Jednak ponad tydzień wszystko było utrzymywane w ścisłej tajemnicy, a wiele osób twierdzi, że nic o tym nie wiedziało.

- Tak, mogę potwierdzić, że nasz piłkarz Łukasz M. został zatrzymany w Lipsku i przewieziony do Finlandii. Taką informację przekazał Andrzej Krug, przewodniczący rady nadzorczej Zagłębia i wiceprezes KGHM, który dowiedział się o wszystkim kilka godzin wcześniej. W czwartek spotkamy się w tej sprawie i być może wydamy jakieś oświadczenie - tyle powiedział nam w środę Dariusz Wyborski, rzecznik prasowy KGHM Polska Miedź, która jest właścicielem Zagłębia.

Michał Listkiewicz był zdziwiony. - Jestem w Szwajcarii i proszę skontaktować się z kimś z działaczy, którzy są w Polsce - stwierdził prezes PZPN. - Wiem tylko tyle, że piłkarz został zatrzymany w Lipsku i że jego rodzice wynajęli adwokata. To wszystko - oświadczył Eugeniusz Kolator, wiceprezes PZPN.

Więcej w "Gazecie Wyborczej"

http://sport.onet.pl/1055154,wiadomosci.html

młody był i (nie)głupi :oczko:

Kempes
17-02-2005, 08:19
A może go jakiś idiota popchnął/wypchnął ... kurna jak sobie wyobraże złamanie otwarte to też nie potrafie sie z tego śmiać :O

Z gwałtu tym bardziej

:efoch: Wrażliwy jestem !

Adam-oldboy
17-02-2005, 08:31
No to w wersji light.
Wojciech Skupień o kadrze skoczków:

"W naszej kadrze są święte krowy. Podam tylko dwa przykłady, ale na razie bez personaliów. Latem minionego roku byliśmy na obozie w Courchevel. Jeden z kadrowiczów po pijaku zdemolował pokój. Winę zrzucono na mnie i Mateusza Rutkowskiego. Przykład numer dwa - styczniowe mistrzostwa Polski w Szczyrku. Zawodnik reprezentacji A na odprawę przyszedł pod wpływem alkoholu. Widzieli to wszyscy trenerzy, ale skończyło się na odebraniu diet. Tymczasem mnie odebrano stypendium. Sam też nie jestem święty i nigdy tak nie twierdziłem. Rzeczywiście, kiedy Heinz Kuttin objął pierwszą kadrę, imprezowaliśmy za dużo" - dodał.

Tam jak ktoś wyskoczy, to ląduje telemarkiem na śniegu

Garm
17-02-2005, 09:21
Ten lekarz wypadł z balkonu, nie z okna. I trudno mówić że miał szczęście że przeżył - w pewnym sensie miał, ale do końca życia na wózku...

Armand
17-02-2005, 09:37
jednak co racja to raz... po pijaku czlowiekowi nic sie nie stanie :P nie no powaznie mowiac to mial sporo szczescia ze sie nie zabił... ;/

MK
17-02-2005, 09:41
Przejebane nawet odszkodowania nie dostanie bo po pijaku, a pewnie jakieś 40% obrażeń ciała by mu dali, albo i więcej :ucieka:

arczi
17-02-2005, 09:55
Bo pic to trzeba umiec.

Najgorsze w tym wszystkim jest fakt, iz niedoszly lotnik jest lekarzem. Tego drugiego co go znalezli na plazy tez. Jakas etyka powinna obowiazywac. Powinni dawac przyklad. No i dali.

Calosc bardziej sie chyba nadaje do tematu "Bo to Polska..."

zuz
17-02-2005, 10:13
w kasynie dają bro za free, tylko grać trzeba, wyślę znajomego, dowie sięna czym można najmniej stracić a najwięcej wygrać i kasyna stoją dla nas otworem :hyhy:
Taa... i pomyśleć, że z tego raju bez przerwy wyciągała nas pewna osoba, najaktywniejsza w tym temacie z resztą... :chytry:
:cool:

Mini
17-02-2005, 13:53
była impreza w akademiku i nagle wpda policja bo znaleziono pod akademikiem pudło z napisem misja na marsa a w srodku martwy student ( 8 piętro). jak policja wpadła zastała drugiego studenta ładującego sie do pudła z napisem misja ratunkowa. mówili potem że im sie łączność zerwała...

widać panowie z Łęcznej poczuli sie w obowiązku jako lekarze uratowac zagubionego w kosmosie....

trzeba pić na parterze lub góra na 1 piętrze 8)

Fizi
17-02-2005, 13:57
kuźwa , kiedyś tańczyłem po pijaku kankana na zewnetrznym porapecie mieszkania na 11 piętrze :kurde:

dla niewtajemniczonych - na trzeźwo mam lęk wysokości - nie stanąłbym na parapecie nawet na 2 piętrze, a co dopiero tańczył

człowiek jak sie nachla, to naprawdę głupi jest :/

edit:

i własnie dlatego alko jest takie fajne :hyhy:

Thomas
17-02-2005, 15:46
Lekarz towarzyszący w Turcji piłkarskiej ekipie Górnika Łęczna Krzysztof Bojarski, który doznał złamania nogi przebywa na oddziale ortopedii szpitala Agdenis Uniwersitesi Hastanesi w Antalyi.

W czwartek rano rzecznik prasowy klubu rozmawiał z Krzysztofem Bojarskim, który zdziwiony jest sensacyjnymi informacjami na temat stanu jego zdrowia upowszechnianymi w Polsce.

- We wtorek wieczorem sam biegałem wokół hotelu, w którym mieszkamy - mówi o zdarzeniu Krzysztof Bojarski - w pewnym momencie noga mi się poślizgnęła i skręciwszy ją w kostce tak nieszczęśliwie upadłem na schody, że złamałem udo. To potwornie bolało, nie mogłem iść i podczołgałem się pod budynek hotelu cały czas wołając o pomoc. Tam mnie usłyszano i zostałem odwieziony do szpitala, w którym się znalazłem pod troskliwą opieką.

Lekarz współpracujący z Górnikiem Łęczna na zasadzie umowy zlecenia nie ma innych obrażeń czy choćby otarć naskórka związanych z wtorkowym nieszczęśliwym upadkiem.

- W szpitalnej dokumentacji - podkreśla Krzysztof Bojarski - przygotowanej dla firmy ubezpieczeniowej znajdują się m.in. wyniki badania krwi, w której wykazano zerową zawartość alkoholu.

Przypomnijmy, że w środę wieczorem w Sportowym Kurierze w TVP3, korespondent z Antalyi przekazał informację, że lekarz Bojarski w pod wpływem alkoholu wypadł z balkonu i złamał kręgosłup.

(INTERIA.PL)

Kempes
17-02-2005, 15:51
A ja mu współczułem ... :efoch:

pozdr dla wyznawców mediów z tematu ''spotkanie w pubie ... '' :cicho:

arczi
17-02-2005, 16:08
Tja....
A tego co znalezli nieprzytomnego na plazy? To co?
Tez sie niechcacy przerwrocil?

Fizi
17-02-2005, 16:28
szukał muszelek i poparzyły go meduzy

LEGIACWKS
17-02-2005, 20:36
śmiać się można ale dla niego nie bardzo jest z czego bo pewnie będzie jeżdził do końca życia na wózku i życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia

MK
17-02-2005, 21:50
Nie będzie jeździł na wózku.
Pare postów wyżej masz sprostowanie poprzedniej informacji :oczko:

MaxyM
17-02-2005, 22:35
Rozrywkowi ludzie, nie ma co. 8)
Ale ściemniać nie potrafią. :zdziwiony:
Ja momentalnie bym mówił, że mnie UFO porwało i mam braki na hard drivie. :foch: