PDA

Zobacz pełn± wersję : Turniej kwalifikacyjny do IO - hokej

Lola
10-02-2005, 08:45
Meczem z Białorusi± w Rydze polscy hokei¶ci rozpoczynaj± dzi¶ turniej kwalifikacyjny do igrzysk w Turynie. Awansuje tylko zwycięzca, a rywale - Białoru¶, Łotwa i Słowenia - zdecydowanie wyprzedzaj± Polskę w rankingu.

Mam nadzieje, ze ten mecz bedzie pod kazdym wzgledem lepszy od wczorajszego!! W przeciwienstwie do kadry pilkarskiej tu wiadc jakis postep! Zycze chlopakom wszystkiego najlepszego!! :ok: :hyhy:

P.S Mecz w TVP1 o 14:10

ŁKS 1908
10-02-2005, 10:33
POLSKA !!!

MaxyM
10-02-2005, 11:15
POLSKA !!!

Nie, dolne dorzecze Nigru.
What'a Fuck? :O

crolick
10-02-2005, 13:44
Będ± niezle becki. Ale ze lubie dobry i szybki hokej to z przyjemnoscia obejrze druzyne Bialorusi :D

pijak
10-02-2005, 14:56
cosik w dupsko... 0-2 jak wł±czyłem

Lola
10-02-2005, 15:11
H:cenzura: z tym wszystkim!!! :zly:

mOFMC
10-02-2005, 16:31
2:2
:brawo:

EDIT:

2:3
ch*j by to szczelył :efoch:

zezik
10-02-2005, 16:56
kur****** tak blisko remisu :(
Obiektywnie, Bialorus byla lepsza, ale mimo to remis byl na wyciagniecie reki...echhh.... :placze: :placze: :placze:
P.S. Oliwa Ziom :zlosliwy:

Lola
10-02-2005, 16:56
No coz 2:3!! :zly: :zly: Czyzby Bialorusini zaczarowali liczbe 3?? (wczoraj 3 dzisiaj 3 :chytry: :hmm:

:brawo: Brawa dla bramkarza- kawal dobrej roboty
No i dla strzelcow bramek: Czerkawskiego i Garbosza!!

Ogolnie to i tak zaprezentowali sie lepiej niz reprezentacja z wczoraj.. Widac bylo ze sie staraja....

No i na koncu komus nerwy zaczely puszczac.... :hyhy:

pusty
10-02-2005, 17:41
Obejrzałem sobie mniej więcje meczyk i mogę powiedzieć, że Białoru¶ była drużyn± lepsz±. Wielokrotnie uratowal nas bramkarz. Po tej porażce chyba raczej nie mamy juz większych szans na awans...
No na końcu to jeszcze trochę i by się pobili :D

arczi
10-02-2005, 21:44
Ano przegralismy. Faktycznie. Szkoda.

Ale z drugiej strony.
Czego my sie niby mamy po nich spodziewac?
Polski hokej przypomina mi Reprezentacje Polski w pilce noznej z polowy lat 90.
Burdel w zwiazku. Liga nudna i skorumpowana. Pieniedzy nie ma nawet na kije. Od lat zadnych sukcesow. Sportowo ciagle jestesmy sredniakiem drugiej ligi swiatowej. Trener bez charyzmy i autorytetu. Czerkawski i Oliwa niczym Kosecki i Swierczewski zespolu sami nie pociagna.
Chlopaki walcza. Od lat. Turniej za turniejem. I chwala im za to. Nie mam pretensji ze przegrali z Bialorusia. Przegrywali 2-0. Doprowadzili do remisu. Nie bylo to juz 7-2 jak ostatnio. Wiem, ze tylko na tyle ich stac. Do Olimpiady sie nie zakwalifikuja. Mysle, ze nikt z nich nawet w to nie wierzyl. Ja rowniez.
Zaraz beda nastepne turnieje, eliminacje do M¦, Mistrzostwa gr B. Polska liga dalej bedzie krecic sie po dnie. Pieniedzy jak nie bylo tak nie bedzie jeszcze przez wiele lat. Tylko kibicow szkoda. Tych nie zabraklo w Rydze. Szkoda, ze tak jest. Lubie hokej. Moze kiedys.

Tomereek
10-02-2005, 21:47
Też bardzo lubie hokej i trochę szkoda, że nie zobaczę naszej reprezentacji na IO, ale po dzisiejszym meczu jestem w pełni dumny z naszego zespołu. Pokazali przede wszystkim ambicję i wolę walki, nie odpu¶cili do końca. My¶lę, że Łotwy nie pokonamy, ale ze Słoweńcami możemy nawi±zać równorzędn± walkę.

Adrian
11-02-2005, 10:05
Na pocztaku chcialbym podziekowac calej redakcji tvp. Za fachowy komentarz :oczko: . Z powodow ode mnie niezaleznych widzialem tylko ostatnie 10min meczu. Milo ze na pomeczowych powtorkach moglem zobaczyc wszystkie gole+ciekawsze akcje.
Co do samego meczu. Bialorus jest lepszym zespolem(tylko Slowenia to nas zpoziom). Jak napisal arczi pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc. To jest tak jakby w pilke nozna o awans do IO PL byli w grupie z Niemcami, Holandia i Bialorusia.
W drugim meczu wynik Lotwa 2:1 Slowenia. Mamy podobny potencjal do druzyny Slowenii-jesli Polacy zagraja z charakterem moze byc dzis emocjonujacy mecz.

Mini
11-02-2005, 10:12
przegrali niżej niż pilkarze i chwała im za to :zlosliwy:
podobno nasza telewizja co jest bardzo pojebana wył±czyła transmisje jak Oliwa dogrywke robił :efoch:

pusty
11-02-2005, 11:02
Znaczy przenie¶li się do studia, ale i tak już chyba było po wszystkim po sędziowie wkroczyli.

fc Legii z Brodnicy
11-02-2005, 12:56
Ja wczoraj ogl±dałem nasz± reprezentację pierwszy raz od niepamiętnych czasów,i mimo wyniku jestem bardzo zadowolony,przed meczem byłem pewien niezłych bęcków,a tu proszę nasi w przeciwieństwie do piłkarzy pokazali charakter.Mimo porażki wielkie brawa dla nich,a czuję ,że dzi¶ z Łotw± mog± pokusić się o niespodziankę 8)

arczi
11-02-2005, 19:16
*****!
Znowu bramka i minute pozniej tracimy gola.

Dobry mecz.

Adrian
11-02-2005, 19:33
Druga tercja w naszym wykonaniu ciut slabsza(miedzy 30 a 40min). W 3 tercji bedzie jak w pierwszej i pojedziemy Lotyszy 8) Brawo za charakter i walke!

arczi
11-02-2005, 20:11
Jednak nie. Choc walczyli. Szkoda. Nie zasluzylismy na porazke. Nie na taka wysoka.
Ale wstydu nam chlopaki nie przyniesli.

yusta
11-02-2005, 20:11
Samym atakiem nic nie zwojujemy, a nasza obrona to tragedia :/

Junior_Mokotow
12-02-2005, 09:47
nio i 1:3 w plecy i koniec z marzeniami o IO :kurde:

Adrian
12-02-2005, 10:36
Tak. Koniec Marzen o IO. Realnych szans za duzych nie bylo.
Od siebie o meczu8)

Samym atakiem nic nie zwojujemy, a nasza obrona to tragedia :/

Dokladnie. Bramka na 1:3 po fatalnym bledzie. Brak pewnosci obroncow. Optymistycznie dwoch do wymiany :oczko:
Ale tez przygotowanie fizyczne. Tyle ze jak nie ma pieniedzy na odzywki i jedzenie na zgrupowaniach to nie ma sie co dziwic.
Slaba gra srodkowych napastnikow. Wygrywamy za malo wznowien, zeby konstruowac akcje musimy sie wracac na srodek lodowiska/bronic kontratak.
Zwrocilem na to uwage w czasie meczu-zadnemu z naszych nie udalo sie dwa razy pod rzad wygrac wznowienia a gosc z 8 badz 9 nie wygral chyba zadnego(3 atak?).
Nie wykorzystujemy sytuacji ktore mamy(sama 3tercja-Oliwa sam na sam, Czerkawski dwa razy w bardoz dobrej sytuacji, przewaga 3 na 1, strzal jednego z naszych ktory niepilnowany z paru metrow trafia w bramkarza).
To co napisal arczi. Kolejna frajerska bramka-chwila dekoncentracji po zdobytym golu.
Jeszcze Oliwa. Po koniec meczu zamiast grac probowal na sile doprowadzic do bojki. Bez sensu. Nawyk z NHLu?Chocby sltukl 5 Lotyszy i tak nic by to nie dalo.

arczi
12-02-2005, 11:26
Jeszcze Oliwa. Po koniec meczu zamiast grac probowal na sile doprowadzic do bojki. Bez sensu. Nawyk z NHLu?Chocby sltukl 5 Lotyszy i tak nic by to nie dalo.

Za to akurat go lubie. Nie daje sobie w kasze dmuchac, a i jest na co popatrzec 8)

Adrian
12-02-2005, 11:33

Za to akurat go lubie. Nie daje sobie w kasze dmuchac, a i jest na co popatrzec 8)

Ja go tez lubie za charakter. Ale to byl wazny mecz o stawke w ktorym sedziuja europejscy sedziowie-a oni bojki mocno karza. Dolozyc to mogl komus rowno z koncowym gwizdkiem a wczesniej wykorzystac sytuacje sam na sam...
W poprzednim meczu jak kogos bil to transmisje skonczyli :nie:

arczi
12-02-2005, 11:37
Ale to bylo juz przy stanie 3-1 i koncowka meczu.
Wczesniej nie dawal sie sprowokowac. Wiec kiedy trzeba jest fair.
Z Bialorusia pomachal troche lapami juz po syrenie koncowej.. Postawil sie w obronie Czerkawskiego. Zreszta jest on kapitanem i musi dbac o swoich podopiecznych :oczko:

Adrian
12-02-2005, 12:14
Chodzi mi o to ze ostatnie ponad piec minut probowal kogos ustrzelic zamiast grac(choc w sumie bylo juz "po meczu"):oczko: Nie tyle fair co realizuje zalozenia taktyczne(zeby nie oslabiac karami zespolu).
Tak sie zastanawiam czy jesli Oliwy nie byloby w poblizu to czy Czerkawski zaczynalby z Bialorusinami..Akcja mi sie podobala-przylozyl kazdemu kto byl w zasiegu reki :hyhy:

wymych
12-02-2005, 21:23
Tak sie zastanawiam czy jesli Oliwy nie byloby w poblizu to czy Czerkawski zaczynalby z Bialorusinami..Akcja mi sie podobala-przylozyl kazdemu kto byl w zasiegu reki :hyhy:
Większo¶ć kibiców lubi jak s± "spięcia" między zawodnikami w czasie meczu.....Oliwa w NHL jest za to bardzo ceniony :hyhy:

Jutro stawiam na Białorus w meczu z Łotw±...

arczi
13-02-2005, 14:16
Eh.. Dzisiaj nasi jakby troche bez wiary i motywacji. Szkoda.
Choc koncowka emocjonujaca i w sumie nie wiele brakowalo a bylby remis. Bramka Plachty stadiony swiata.. ee.. lodowiska :oczko:

I po turnieju. Nasi graja juz nieco lepiej, ale ciagle tylko przecietnie. Nic sie raczej w najblizszych latach nie znieni. Nie widac przeslanek ku temu. Nasze gwiazdy sie starzeja. Za malo mlodych, uzdolnionych.. za malo pieniedzy na szkolenie. Kluby maja to w dupie. Trenerzy uciekaja za granice. Kurffa. Czemu w siatkowce moze sie udac.. w Koszu... a w hokeju ni *****.

Adrian
13-02-2005, 14:45
Eh.. Dzisiaj nasi jakby troche bez wiary i motywacji. Szkoda.
Choc koncowka emocjonujaca i w sumie nie wiele brakowalo a bylby remis. Bramka Plachty stadiony swiata.. ee.. lodowiska :oczko:

I po turnieju. Nasi graja juz nieco lepiej, ale ciagle tylko przecietnie. Nic sie raczej w najblizszych latach nie znieni. Nie widac przeslanek ku temu. Nasze gwiazdy sie starzeja. Za malo mlodych, uzdolnionych.. za malo pieniedzy na szkolenie. Kluby maja to w dupie. Trenerzy uciekaja za granice. Kurffa. Czemu w siatkowce moze sie udac.. w Koszu... a w hokeju ni *****.

Szkoda ze Slowenia to nie byl nasz pierwszy przeciwnik-grajac tak jak w dwoch poprzednich meczach mysle ze bysmy wygrali. Z drugiej strony gdyby to co zaprezentowlai dzis nasi pokazali w meczach z Bialorusinami czy Lotyszami skoczyloby siie pewnie jak w derbach-7:2.
Oliwa na pewno sie liczyl ze dostanie kare wyzsza za to wiec mogl ktoremus ze Slowencow pokazac miejsce w szeregu a nie tylko poglaskac:oczko:

Raczej nic sie nie zmieni. Nie tyle kluby maja to w dupie co nie maja pieniedzy(nie potrafia przyciagnac sponsorow, male tez zainteresowanie TV). Trenerzy raczej nie uciekaja za granice-ich tam nie chca(jak w pilce):roll:
Mecze koszykowki czy siatkowki sa pokazywane w telewizji(Polsat Sport,TVP3) co przyciaga sponsorow-i kolo sie zamyka. Mam wrazenie ze hokej jest uwazany za sport niemedialny(tylko dlaczego?)...