PDA

Zobacz pełną wersję : Akcja: maile do EA Sports.

Luqas
27-06-2003, 10:18
Zapewne na naszym forum jest dość dużo osób grających w gry z serii Fifa.Jak wiecie w tej grze nie ma ligi holenderskiej (jak i polskiej :( ) ale holenderscy fani po apelu do EA Sports będą mieli swoją ligę w Fifie 2004.
No więc dwie osoby z Polskiej Sceny Fify wpadły na pomysł, żeby i Polscy Fani wysłali Maila do EA.Treść już jest gotowa, wystarzczy tylko wpisać swoje imię i wysłać pod dwa adresy.Oto ten mail:

Hi dear EA SPORTS !

My name is......... I come from Poland and I'm a great FIFA Fan... In my opinion , FIFA is a very good game and , I must say , it entered me very much ! , but sometimes I sit and wonder .... "Why don't You create a POLISH LEAGUE in Your doing" ? I know that it may sound funny but I don't think that , for example , a Korean or Israel League would be better than ours - Polish... Just look at our teams ! (most of them have their own and deep history). Let me adduce You some examples :

- Gornik Zabrze was defeated in the UEFA cup FINAL by Man City (but the game was close)
- In 1971 Legia Warsaw defeated a great Spartak Moscow
- In 1991 Legia Warsaw made a great suprise by drawing (1:1) with Manchester United at Old Trafford !
- In 1995 , also Legia Warsaw advanced into the 1/4 Champions League Cup Final , but it was defeated by Panathinaikos Athens
- In the season 2001/2002 our second great team - Wisla Krakow made a very good mark in Europe by playing with Fc Barcelona or Inter (Wisla was very close to eliminate these great teams ! )
- In the season 2002/2003 Wisla Krakow advanced into the 3rd round of the UEFA CUP and it was very close to eliminate Lazio ! (Wisla also eliminated such teams as : Ac Parma or Schalke 04) and gained lots of fans in Europe !

I hope that You would read my letter and also that You would take it seriously ..... I think that it would be great to play a Polsih League in FIFA 2004 !

Wyślijcie ten mail pod te adresy:
uk-support@ea.com
support@ea.com

Mam nadzieję, że znajdą się osoby które to zrobią.Im więcej maili od polskich fanów tym lepiej.Możecie je (te maile) zatytułować Request.
To by było na tyle.

Afgan
27-06-2003, 10:21
wysłane... '8

kamyk
27-06-2003, 10:33
nio wyslalem na dwa te adresy:)

Ader_ZS
27-06-2003, 10:34
poszedl i opublikuje to nanesz stronce

krollek
27-06-2003, 10:40
Też wysłałem
Czym więcej ludzi wyśle tym lepiej :)

Cipciuś
27-06-2003, 10:45
"Hello,

In order to more efficiently route your email request to the appropriate technician please re-submit your issue through the webform at the following web page: http://eatech.custhelp.com/cgi-bin/eatech.cfg/php/enduser/std_alp.php. You will receive a response to your question by the end of the next business day.

Please do not reply to this message as it will not be responded to.

Thank you for contacting Electronic Arts Technical Support."

What ? :hmm:

krollek
27-06-2003, 11:04
''Thank you for contacting Electronic Arts UK Customer Support.

To improve the level of service we offer, we have launched a dedicated on-line Support Centre for the UK and Ireland. If you require Technical Support, please visit the Support Centre, where you'll have the opportunity to search our knowledge base for the answer to your question, or submit your question to our support technicians.

To begin, please ensure you are connected to the Internet, and visit either the UK (http://www.uk.ea.com) or Irish (http://www.ie.ea.com) website.

Please note that this e-mail address is no longer monitored or responded to by our support staff. If you require assistance please use our Support Centre as detailed above.''

Taki napewno też dostaliście ?

Gutek
27-06-2003, 11:24
Dostałem to cuś ... Ale co to znaczy ? 8o

Kawa
27-06-2003, 11:34
Chodzi chyba o to, że odpowiedza po następnym dniu roboczym.(albo i nie)

Mini
27-06-2003, 12:28
o co chodzi z tym 71 i spartakiem? :hmm:
a maile zaraz wyślę :)
może dodać żeby coś zrobili z umiejętnościami polskich zawodników bo w 2003 Krzynówek jest lepszy od Zidana a Brzęczek też niczego sobie.

Klusek
27-06-2003, 13:51
Oni tam piszą (chyba), że ten adres będzie nieaktualny już niedługo. I jeszcze, że pomoc techniczna została (zostanie) przeniesiona w inne miejsce.

arczi
27-06-2003, 14:53
Fifa jest hujowa w 3 dupy. Polecam Pro Evolution Soccer na PSX 2

Klusek
27-06-2003, 15:34
Fakt, ISS jest lepszy ale nie każdy ma PSXa, no nie?

dyha
27-06-2003, 15:38
no ale są patche do Fifki , ja polską lige mam dzieki patchowi , ale wyslalem maila

Luqas
27-06-2003, 16:14
no ale są patche do Fifki , ja polską lige mam dzieki patchowi , ale wyslalem maila

Dyha, ja wiem, że są Patche ale wiesz, patchmakerzy to nie to samo co programiści.Nie ma patchów doskonałych , w każdym jest jakiś błąd.
A to wraca do Windowsa a to się nie ładuje, a to nie ma zdjęć itd. itp.
Natomiast jakby programiści zrobili Ligę Polską to zapewne błędów byłoby mniej.A czemu niby ma być Liga Koreańska czy Izraelska, a Polskiej miałoby nie być?
Tak czy siak wysyłajcie maile!

ems
27-06-2003, 17:01
jezu, ale przyklady podane w tym mailu

Wisla gained a lot of fans in Europe - pojebalo was ?

a mecze Legii z Feyenoordem ? Widzewa z Juve ?

a idzcie w **** :>

Luqas
27-06-2003, 17:15
jezu, ale przyklady podane w tym mailu

Wisla gained a lot of fans in Europe - pojebalo was ?

a mecze Legii z Feyenoordem ? Widzewa z Juve ?

a idzcie w **** :>

Moment Moment!!!
Chiciałbym zaznaczyć że to nie "my" bo to określenie odnosi się również do mnie, a ja:
1.NIE ja pisałem tego maila
2.Nie pisałbym o "lot of fans in Europe" bo to jest :rotfl: :buhaha: :rotlf:
__________________________________________________ ________
3.Zapewne napisano tak żeby jeszcze bardziej zachęcić EA do ligi polskiej.
4.Jeśli dla kogoś problemem jest skopiowanie maila,wpisanie swojego imienia i wysłanie go na jakiś adres to trudno.
5.Akcję tą zorganizowały osoby z Polskiej Sceny Fify, czyli osoby które mają wkład w powstawanie Polskich Patchy
6.Ja nie jestem na polskiej scenie jako ktoś ważny, bo nie jestem
redaktorem żadnego serwisu o Fifie, nie jestem Patchmakerem, więc określenie jakoby "pojebało nas" jest nie na miejscu przynajmniej w stosunku do mnie. :fu:

pozdrawiam

ems
27-06-2003, 19:41
loos loos, wez na dystans te slowa ;)

ale kazdy kto wyslal taki mail, podpisal sie pod tym stwierdzeniem ;)
patrzcie co wysylacie i tyle :)

Mini
28-06-2003, 13:42
loos loos, wez na dystans te slowa ;)

ale kazdy kto wyslal taki mail, podpisal sie pod tym stwierdzeniem ;)
patrzcie co wysylacie i tyle :)

przecież w założeniu chodzi o to żeby w następnym roku móc pograć Legią w Fifie! i pojechać wisłę w lidze 10-0 a potem iść na stadion i zobaczyć to samo. ;)

MaxyM
28-06-2003, 14:03
Oni tego nie zrobia, przeciez to nie ich wina... w zeszlym roku, EA powysylalo do naszych klubow pisma czy moga je umiescic w FIFIe 2003, wiecie ile odpowiedzialo... 1... Wisła Kraków...

Zreszta po co maja sobie zawracac glowe skoro na 200 uzytkownikow FIFY, tylko jeden ma orginala...

krollek
28-06-2003, 14:28
Zreszta po co maja sobie zawracac glowe skoro na 200 uzytkownikow FIFY, tylko jeden ma orginala...
Naród ubogi więc trzeba jakoś kombinować aby za dużo nie wydać.
Miałem 1 oryginalną Fife - tylko że z 97 roku :)

Mini
28-06-2003, 14:58
ja mam orginał 2003 i trzeba przyznać że warta jest takiej kasy.tyle że dla więkzości to zdecydowanie za dużo . W 99 można było zmieniac zawodników-nazwiska i kluby i ja miałem polską ligę.Wyjebałem jakąś ligę w którą nie grałem i zmieniłem kluby i zawodników.co prawda dużo pracy min. przepiswanie umiejętności żeby potem najlepszym klubem była Legia a potem Wisła a najsłabszym Radomsko czy inna wioska i żeby bramkarz najsłabszej drużyny nie był lepszy od najlepszego w lidze napastnika ale Legia wygrywała LM. ;)

Tuzin...
28-06-2003, 16:57
No wlasnie ilu z Was ma oryginalna FIFE? Liga holenderska znalazla sie tam zapewne dlatego ze w Holandii ta gra sprzedaje sie 3x lapiej mimo iz kraj jest 3x mniejszy... To samo w Korei - odbywa (odbywal?) sie tam ponadto jakis ogolnoswiatowy turniej w fifke czy cus. Kasa misie kasa...