PDA

Zobacz pełną wersję : I don't like that...

dyha
06-02-2005, 12:03
Houston ma poważne problemy. W czwartek próbował popełnić samobójstwo skacząc z okna trzynastego piętra jednego z londyńskich hoteli. Próba się nie udała, gdyż przed skokiem powstrzymała go ochrona obiektu.

Artysta został zamknięty w pokoju na jednym z niższych pięter hotelu, gdzie podobno okaleczył się wydłubując sobie oko. Szczegóły nie są znane, jednak zdjęcia okaleczonego artysty krążą podobno po Internecie.

Houston, kojarzony z hitowego kawałka "I Like That", z udziałem Nate Dogga i Chingy, był w Europie na trasie koncertowej. Jego debiutancki album "It's Already Written" ukazał się w sierpniu zeszłego roku i w zeszłym miesiącu otrzymał miano złotej płyty.

Podobno artysta od ponad roku ma problemy psychiczne - cierpi na depresję maniakalną.

http://img202.exs.cx/img202/4246/01houston2va.jpg - kazdy wchodzi na swoją odpowiedzialność.

Sharn
06-02-2005, 12:09
Co nie upoważnia Cię do nadużywania języków obcych. Jesteśmy Polakami i po polsku rozmawiamy.

W temacie to nigdy nie rozumiałem dziwnych działań tych co się im udało. Rozumiem stres, naciski zewnętrzne ale jednak... :-

dyha
06-02-2005, 12:16
Co nie upoważnia Cię do nadużywania języków obcych. Jesteśmy Polakami i po polsku rozmawiamy.

W temacie to nigdy nie rozumiałem dziwnych działań tych co się im udało. Rozumiem stres, naciski zewnętrzne ale jednak... :-

Temat akurat pochodzi od tytułu kawalka w ktorym wystąpiła w/w osoba. Tylko jest lekko zmodyfiowany.

Sokol
06-02-2005, 13:12
kurde nie rozumiem :roll: jak jeszcze samobojstwo w jakis tam przypadkach jeszcze od biedy da sie zrozumiec to co mu dalo wydlubanie sobie oka?

DobryChłopak
06-02-2005, 14:45
:O rzeczywiście musi mieć potężna deprechę.. wydłubać sobie oko :/

MaxyM
06-02-2005, 16:50
Pewno chciałby być biały jak Jackson.
Kim w ogóle jest ten baran?
Trzeba być naprawdę tępym by nie potrafić się zabić.
Pewno to w genach przechodzi... Pradziadek nie potrafił spierdolić przed siatką.

Sokol
06-02-2005, 16:55
:rotfl: padlem :lol:

Nazgul
06-02-2005, 16:57
Moja opinia jest taka - kasa walnęła mu na dekiel. No bo co innego?

MaxyM
06-02-2005, 16:58
Moja opinia jest taka - kasa walnęła mu na dekiel. No bo co innego?
Brak 100$ do ceny za pigment.

arczi
06-02-2005, 16:59
Tak własnie.
Pasjonujaca historia.
Nie bede mogl spac w nocy z tego powodu.
Przeciez on nie bedzie widzial na jedno oko. I to do konca zycia.
Straszne.

MaxyM
06-02-2005, 17:03
Tak własnie.
Pasjonujaca historia.
Nie bede mogl spac w nocy z tego powodu.
Przeciez on nie bedzie widzial na jedno oko. I to do konca zycia.
Straszne.

Co ty, przestanie ćpać... Wróci do siebie i zapierdoli sobie platynowe oko.
Wiesz, blink blink...

I to będzie nowa moda, trendi w kurwę USA.
Od tej pory co drugi szanujący się raper, będzie miał platynę z brylantem zamiast ślepia - prawego.
A polscy raperzy będą mieli srebrne z rubinem... Wiadomo, u nas inne dochody.

Sokol
06-02-2005, 17:11
Od tej pory co drugi szanujący się raper, będzie miał platynę z brylantem zamiast ślepia - prawego.A polscy raperzy będą mieli srebrne z rubinem... Wiadomo, u nas inne dochody.

:nie: lewego

:lol2:

MaxyM
06-02-2005, 17:12
To zależy czy patrzysz z perspektywy czarnucha czy zza monitora.

Nazgul
06-02-2005, 17:41
To zależy czy patrzysz z perspektywy czarnucha czy zza monitora.

A to czarny?
To zmienia postać rzeczy :)
Oni jak raz dziennie nie *********** przed gepardem to są chorzy :) Ty myślisz że ich wyniki w lekkoatletyce to tak znikąd? ;)

Tuzin
07-02-2005, 01:51
Czy Ty naprawde jestes tak glupi Grucha?! W Ameryce nie ma gepardow :D

Mini
07-02-2005, 07:55

a myślisz ze skąd sie murzyni wzięli z ameryce :chytry:

Flip
07-02-2005, 11:19
Łeb do wymiany.
No cóż pełno w Stanach debili którzy wydają jeden "hit" (radio eska i 4fun TV) potem dupa i nie mogą sobie z tym poradzić.
A ten,ten to już wogle szczyt nie szkoda mi go :gupi:
Czapa i tyle.

Nazgul
07-02-2005, 14:02

Ty Sześć też za mądry nie jesteś bo nie wiesz że w Ameryce są Indianie a nie Murzyni :)