PDA

Zobacz pełną wersję : HOOLIGANS na DVD i CD-divix, video...

fansamator
06-02-2005, 09:29
Po raz kolejny witam wszystkich kibiców tego forum. Proszę wybaczyć, że wchodzę i „zaśmiecam” je,
ale chciałbym zaproponować Wam moje filmy o kibicach ultras – hooligans. Chciałbym się z Wami
wymienić na inne filmy, lub je odsprzedać... Obecnie proponuję HOOLIGANS III na 2 szt CD-divix , lub 1 DVD, video.
Jest to podsumowanie całego chuligańskiego 2004r, a film ukazuje awantury, burdy, zamieszki,
wszelkie zakłócenia porządku - tylko na polskich stadionach...
Zrobiony jest techniką komputerową.
HOOLIGANS III

Wiosna 2004r - Polar Wrocław – KS Cracovia, Piast Gliwice – Ruch Chorzów,
GKS Tychy – Raków Cz-wa, Lech – Legia W-wa , Zagłębie Sosn. – Polonia Bytom ,
Stal Rzeszów – Korona Kielce, Arka Gdynia– Pogoń Sz-n., Ruch Chorzów – ŁKS,
Zawisza Bydgoszcz – Elana T-uń , Lech – TS Wisła, Zagłębie Lubin – Pogoń Sz-n. ,
Radzionków – Zagłębie Sosnowiec , Resovia – Stal Rzeszów,
Jesień 2004r - Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Wałbrzych, Stal Rz-ów – Motor L. ,
Lechia Gdańsk – Elana Toruń, ŁKS – Widzew , Jagiellonia – Arka...

Wszystkie wojaże kręcone są amatorską kamerą, a głównie ujęcia filmowane są przeważnie
sprzed sektorów, co daje super efekty... Niedawno co wyszedł materiał na CD, DVD a już ma bardzo wielu zwolenników i szczerze pisząc zbiera wiele pochwał. Płyty są zapakowane w jednym oryginalnym plastikowym pudełku z okładką.

Zainteresowanych na wymianę, lub kupno zapraszam na moją stronkę , gdzie dowiecie się czegoś więcej.
Pozdrawiam wszystkich, niezależnie od barw.
www.amatorfans.prv.pl
msmagacz@go2.pl

Sharn
06-02-2005, 09:42
Zanim się rzucicie do telefonu, sugeruję zaciągnąć opinii tych co to widzieli. Nie wiem jak z formatem DiviX czy DVD ale VHS ma jakość (jak ktoś dostanie taka kopię), ogólnie poniżej krytyki.
Oczywiście mojego głosu nie traktujcie jako argument zakupu, bo oferta naprawdę jest ciekawa. 8)

Foxx
06-02-2005, 21:29
Sharn :).

fansamator
12-02-2005, 17:53
Chciałbym kliknąc do Sharna... Czemu jej nie zareklamowałeś u mnie, że kopia jest lipna...? A po drugie, to czy sprawdzałeś u kogoś innego, bo może głowica w video Ci szwankuje.
Pozdrawiam

MaxxxiM
12-02-2005, 22:20
jako typowy piknik, żadny wrazen popatrzylem na oferte i normalnie chyba kupie wszystko. przekonalo mnie to:

Wprowadziliśmy wiele zmian i nowości, a mianowicie:
- fachowe efekty cyfrowe (np. jak na weselach)

łał

WarsL
13-02-2005, 03:55
jako typowy piknik, żadny wrazen popatrzylem na oferte i normalnie chyba kupie wszystko. przekonalo mnie to:

Wprowadziliśmy wiele zmian i nowości, a mianowicie:
- fachowe efekty cyfrowe (np. jak na weselach)

łał

.......... :rotfl2: :rotfl2: ....Ja też zamówię, te efekty mnie przekonały, no i poza tym stanę się prawdziwym chuliganem - kumatym, i będę mógł na różnych forach rozmawiać o wydarzeniach .
To jest myśl, tylko :hmm: ....... jak ja wydębie od jareckich siano na taką kasetkę :hmm: - mam....... może :chytry: - wycieczka do Żelazowej Woli ( w końcu ten Chopin to chyba Szopen, wszak bohaterem był, o coś tam walczył chyba...skoro tak o nim nawijają i tyle ulic ma w całej Polsce, podobno z jakimś sprzętem startował tzn kosą ....prawidłowo, z gołymi garściami to ...kapa - jak mawiają podobno w Sosnowcu , wszak to nasi bracia, z resztą to dziwne, że mamy zgodę z kibicami ze ŚLĄSKĄ - z hanysami ? :hmm: ....no ale skoro dużo palą- tak w szkole mówią- to muszą być spoko)), tam wszystkie ogólniaki śmigają (do tej sprzętowej Woli), a mój jeszcze nie był :gwiazda: ..... to jest koncepcja na stanie się (posiadaczem kaski) no i "kibolem" ....brrrrrrryyyy oj nie lubie, nie lubie ... tego sformułowania, ale tak trzeba, kaskę się wysępi ( na tą super kasetkę i wogóle ..)na wszystkich dobrych forach o niej nawijają, przecież nie będę gamoniem i żaden lamus klasowy (nawet mój ulubiony kumpel ... choć Polonista) nie może mi zarzucić ,że jestem niekumaty w tych akcjach
Oj troszeczkę, się rozpisałem ale.....(muszę się przyznać, że trochę przy... i trochę ....wiecie różne jazdy mam) ale..... jakby co to...w tej Sprzętowej Woli to za jakim klubem są te wieśniaki....bo wiecie ,czy mam jechać w szalu czy bez , żeby nie było lipy jakby mi ukradli. Eeeee luzik, na kibice.pl opiszę ich jako najbardziej niehonorowa ekipa, no bo mnie raczej musieli by tak po chamsku, wiecie :oczko: :"Dawaj szalik chuju i chcieli by mnie pobić".... ja...raczej jestem ultras (więc mnie się nie kroi) , ....balony dmucham, jak (R) krzyczy , jak nie śpiewasz to kapujesz, to ja...... nigdy nikogo :paker: , albo - chuju brzydki idż na frytki .....przecież u nas nie ma frytek, na taki wkręt się nie łapię .....wszak nie jestem kanapkowcem, tyle opraw miałem w głowie, tyle pomysłów , żeby tylko chcieli zrealizować moje zajawki to....Legia byłaby najlepsza w Europie bo na całym świecie gra się w ten football ....ale amerykański, a w tej południowej ameryce to jeszcze gorzej bo, taki sam jak w tej północnej , ale jeszcze bardziej primitywny niż ten u tych jankesów. W tych chełmach biegają i z tymi kratkami....eeee to ja wolę już na konsoli pierdyknąć championship tzn champions legue , tylko na kompie robię sobię banery jak na Łazienkowskiej , wybieram sobiem skład i jadę......jak mam ciśnienie na chuligankę to .....gierkę sobię zapodaję, no i ....właśnie ta kasetka ( :hmm: ...tu wracam do początku wypracowania) , chciałbym zobaczyć jak to się dzieje na prawdę,ale........jarecka nie uwierzy, że nasza wychowawczyni wymyśliła wycieczkę do Sprzętowej Woli w Lutym przy tym śniegu :hmm: ......poczekam do marca , , na wiosnę starzy więcej kopsają.
Może wtedy :-

Tuzin
13-02-2005, 05:38
:hmm:

Foxx
13-02-2005, 07:41
WarsL - :hyhy: . Netowe następstwa Twoich domówek są nie do wyjęcia :brawo: .

:piwo:

snickers
13-02-2005, 11:39
oglądałem kasete, byłaby fajna gdyby nie te "fachowe efekty cyfrowe" :hyhy: w kółko to samo, na każdej druzynie, ale nie bede tu negował dobrej pracy operatora kamery. Można oglądnąć jesli kogos to naprawde interesuje, ja oglądałem i jest fajnie :D

MaxxxiM
13-02-2005, 11:49
WarsL a moze razem sprobujemy zorganizowac kase co? Bo wiesz co dwoch piknikow to nie jeden, latwiej bedzie.

Ja dodam tylko, ze ostatnio przeczytalem Pamietnik Kibica i ogladalem film Football Factory i troche sie juz orientuje o co chodzi. Tzn. wiem ze jestem jeszcze piknikiem, ale slyszalem od starszych, ze jak ktos bardzo sie stara to moze wyjsc na ludzi.

Tak sobie czasem w niedzielne popoludnia ogladam Klatke Latkowskiego i normalnie strasznie mnie to kreci. Co prawda nie ma w tym filmie zbyt wielu efektow cyfrowych, no ale od czegos trzeba zaczac.

Ehh rozmarzylem sie. Wyobraz sobie ze wystepujemy w takim filmie z efektami z wesela. Normalnie wszyscy beda zazdroscic.

łał

WarsL
13-02-2005, 13:20
WarsL - :hyhy: . Netowe następstwa Twoich domówek są nie do wyjęcia :brawo: .

:piwo:

:wstyd: .... taaaa :hmm: , jak Mahomet do góry nie pojechał to góra przyjechała do Mahometa :oczko: , no i zaczęło się :zlosliwy: .
Kobiety sobie plotkowały a ja z koleżką "poserwowaliśmy" sobie deczko :hyhy: sącząc browarki...no i kilka wpisów popełniłem :wstyd:

Co do ciułania sianka na kasetkę to....c.d.n. :kurde: