PDA

Zobacz pełną wersję : Polska - Białoruś

Tomereek
04-02-2005, 23:17
Już we środę nasza reprezentacja gra mecz towarzyski z Białorusią. Rozgrywany będzie na stadionie Groclinu. Będzie to ostatni sprawdzian prze meczami eliminacyjnymi do mistrzostw świata z Irlandią i Azerbejdżanem.

arczi
09-02-2005, 17:04
Wyjaśniła się zagadka, dlaczego mecz z Białorusią odbędzie się w Grodzisku, a nie w jakimś ciepłym kraju. Głównym celem zgrupowania było bowiem nakręcenie reklamówki dla sponsora reprezentacji, TP SA.

Zawodnicy byli tym zajęci w poniedziałek od 16.00 do 22.00 z przerwą na kolację i we wtorek do południa. Szczękając zębami, ubrani w koszulki i spodenki, udawali, że jest maj. Role przeciwników z Białorusi odgrywali piłkarze trzecioligowej Warty Poznań. Na trybunie hałasowało 200 kibiców ubranych też w koszulki z krótkimi rękawami. Każdy za udział dostał 100 zł minus podatek. Sebastian Mila tak głośno i w kilku powtórkach śpiewał hymn, że nazajutrz nie mógł wydobyć z siebie głosu, podziębiony był Tomasz Hajto, a trzeci bramkarz Marcin Cabaj miał 39 stopni gorączki. Co w tym czasie robił trener Paweł Janas? - Chodziłem wzdłuż linii i udawałem, że z nimi rozmawiam - tak opisał swoją rolę. - Nie było to przyjemne - powiedział Jerzy Dudek.

Pomimo to Janas był we wtorek w znakomitym humorze. Sypał dowcipami, opowiadał, że przed meczem nasmaruje piłkarzy maściami rozgrzewającymi. Po chwili dodał już poważniej: - Najważniejsze, że jesteśmy tu prawie w pełnym składzie, z wyjątkiem kontuzjowanego Jacka Bąka i Mirosława Szymkowiaka, którego śnieg przywalił w Turcji. Boisko jest podgrzewane, całą resztę da się przeżyć. Janas oglądał ostatni mecz Białorusinów w eliminacjach do mistrzostw świata, przegrany z Włochami 3:4.
- To naprawdę bardzo silny zespół
- powiedział o dzisiejszym przeciwniku. Tylko raz lekko się zdenerwował. Zapytany, czy Wisła Kraków, która oddała do kadry siedmiu zawodników, zgodziła się, by wszyscy zostali do soboty na mecz z Ligą Białoruską, odpowiedział: - A po co miała się zgadzać? Wisła nie gra już w pucharach europejskich i jest na takich samych zasadach, jak pozostali. Po drugim meczu wszyscy wracają do klubów. Już wiadomo, że sobotnie spotkanie w składach krajowych Polski i Białorusi też odbędzie się na podgrzewanej płycie w Grodzisku, bo prezes Groclinu Zbigniew Drzymała uległ namowom i ostatecznie zgodził się na udostępnienie stadionu.

Tomasz Hajto poinformował, że kadrowicze zrobili zbiórkę pieniędzy dla ofiar tsunami i z pomocą sponsora zebrano ok. 30 tys. złotych. PZPN na przełomie maja i czerwca zorganizuje mecz z udziałem dawnych gwiazd piłki (również zagranicznych), a całkowity dochód też zostanie przekazany dla dotkniętych nieszczęściem. - Jestem w Grodzisku pierwszy raz i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba ten ośrodek. Czujemy się jak w domu. Boisko jest bardzo dobre, w niczym nie odbiega od tych z Bundesligi - powiedział Hajto. Radzi uważać w środę na Aleksandra Hleba, pomocnika VfB Stuttgart: - To obecnie najlepszy rozgrywający w lidze niemieckiej. Jest bardzo szybki, ma dobry drybling lewą i prawą nogą. Nic dziwnego, że chcą go m.in. Arsenal i Manchester United, a cena będzie z pewnością wyższa niż 10 mln funtów. Na Białoruś każe też uważać PZPN, który - przedstawiając ekipę gości - napisał na swojej stronie internetowej, że Białorusini żyją w republice autorytarnej.

Rzeczpospolita

Rece opadaja. Co prawda nic nie jest juz w stanie mnie zaskoczyc, ale poswiecanie praktycznie dwoch dni i tak krotkiego zgrupowania jest conajmniej zalosne. Zalatuje mi tu Engelem i jego ekipa gorącyh kubkow.
Lepiej niech ci skoncza lepiej, bo nie daruje im, jesli nie zakwalifikuja sie do Mundialu w Deutschland.

jarcyś
09-02-2005, 18:41
chetnie sobie obejrzę. stęskniłem się już za tymi pierdołami i łamagami

MaxyM
09-02-2005, 18:54
Mi nie chce się iść po piwo, tak oczekuje tego meczu.
Ale pewno obejrzę, by złapać drzemkę.

Jedyne co mnie ucieszyło przed tym spotkaniem to pogłoski, że Olisadebe w polskiej reprezentacji już nie zagra...
A taki to wspaniały gracz, że gdyby przyjechał to mógłby grać... W PES4 i to też jakby się zrobił w edytorze.

Jaco
09-02-2005, 19:05
Mi nie chce się iść po piwo, tak oczekuje tego meczu.
Ale pewno obejrzę, by złapać drzemkę.

Jedyne co mnie ucieszyło przed tym spotkaniem to pogłoski, że Olisadebe w polskiej reprezentacji już nie zagra...
A taki to wspaniały gracz, że gdyby przyjechał to mógłby grać... W PES4 i to też jakby się zrobił w edytorze.
A dałoby Cię namówić na relację "live"?? :modli:
Co do wyniku, jestem pesymistą. :zly:

MaxyM
09-02-2005, 19:08
Nie, bo mam monitor daleko od TV, dostałbym skrętokarku... :roll:
Może skrobne relacje na gorąco...

yusta
09-02-2005, 20:03
Liczę też na trąbki :ucieka: chyba, że odleciały na zimę :hmm:

Są!
Super sprawa!
14 trąbiących mega łosi!

MaxyM
09-02-2005, 20:04
Może ktoś zrobił sabotaż wśród trębaczy i wstawił metalowe ustniki... 5000 na trybunach, 4000 z trąbką, 3500 trąbkę ma na stałe w dodatku do nosa.

MaxyM
09-02-2005, 20:05
Porywające widowisko, gdyby komentował Szpakowski zapewne już by prowadził analizę końcową spotkania.

MaxyM
09-02-2005, 20:09
No, teraz mnie wkurwili... Oplułem łoże piwem.

Nazgul
09-02-2005, 20:09
0:1 :D

Omeljańczuk do Legii :D

*PRZEMO*
09-02-2005, 20:18
i Żurawski nie trafia z 12 metrów do bramki yeeaaachhh kocham polską reprezentację...

korniszon
09-02-2005, 20:18
Tak trochę OT:
Nie wiem czy zauważyliście, ale w przedmeczowych składach trenerem obu drużyn był Cz. Michniewicz. Rynek pracy trudny - trzeba łapać robotę jak leci... :hyhy:

Na razie oczekiwana bryndza... poza strzałem Żewłakowa z wolnego i tej akcji co Żurawski nie trafił.

Lukasz-001
09-02-2005, 20:29
Coś mi się wydaje że te trąbki spowodują nasza przegraną. :hmm:
Bo jak można wytłumaczyć inaczej???
Przecież jesteśmy leps :chytry:

arczi
09-02-2005, 20:39
Eej.. Czy mi sie wydaje, czy slyszalem dwa razy skandowanie A-mi-ca! :O
Nic nie pilem. Jak bum cyk cyk :efoch:

maniekOE
09-02-2005, 20:41
gdzie te czasy gdy najjaśniejszym punktem polskiej reprezentacji był...Olisadebe :D

Nazgul
09-02-2005, 20:44
To jest niefporzo, Białorusinów jest więcej na boisku :D A naszym chyba ktoś przerwał to co robili i kazał w piłkę grać... No jak tak można... :(

maniekOE
09-02-2005, 20:46
Musimy mieć w reprezentacji Murzyna, Żyda jeszcze ,a najlepiej całą 11.

sędzia będzie gwizdał po naszemu, bo trzeba być tolerancyjnym
przeciwnicy nie będą mogli kopać łapać, bo będzie rasizm
sami metro już nie wystarczą w dzisiejszych czasach, są za mało trendi

to nasza szansa

selekcjonerem będzie Czerwony, bo ma chody w Niemczech, może pomagać mu Stefan z M ...

http://www.oiwarsaw.civ.pl/obrazki3_pliki/reprezentacja.jpg

MaxyM
09-02-2005, 20:46
Musimy mieć w reprezentacji Murzyna, Żyda jeszcze ,a najlepiej całą 11.

sędzia będzie gwizdał po naszemu, bo trzeba być tolerancyjnym
przeciwnicy nie będą mogli kopać łapać, bo będzie rasizm
sami metro już nie wystarczą w dzisiejszych czasach, są za mało trendi

to nasza szansa

selekcjonerem będzie Czerwony, bo ma chody w Niemczech, może pomagać mu Stefan z M ...

Gra jeden pedał... Ale sędzia o tym nie wie... Nikt mu nie powiedział, bo bał się, że będzie posądzony o nietolerancję.
Wszystko przez tą poprawność... Wymuszoną.
A tak, już by było z 10:1

Cezdor
09-02-2005, 20:47
lipa

już po pierwszych 30-tu minutach do zmiany nadawali się Kosowski, Mila, Rząsa i Kałużny

a Kłos w przerwie wydawał się zaskoczony pytaniem - "co tak słabo?"

arczi
09-02-2005, 21:03
Komentatorzy telewizyjni to najwieksza mafia w PL.
Dostaja gruby hajs za to, zeby gadali tylko to, co ofiarodawcy chca uslyszec.
I tak Drzymala dal dzisiaj naszemu duetowi po grubym pliczku ojro, zeby ci powiedzieli, ze atmosfera na trybunach jest jak zawsze wspaniala. Albo, ze "zrywa sie doping Polskich fantastycznych kibicow".
Dlaczego ***** raptem nie mozna powiedziec np tak: "Nieliczni kibice zgromadzeni w Grodzisku probuja cos tam krzyczec, ale ledwo ich slychac bo zaglusza ich wkurwiajaca kanoniada trab".. albo..."Oho.. Kibice probuja dopingiem poderwac do walki naszych Orlow... buahahaha".. a nawet "Kosowski ***********!"
Pierdolona poprawnosc dziennikarska. Wszyscy im placa, zeby ci gadali takie populistyczne bzdury. Co to. Politycy ***** jego mac?
Foch dla dziennikarzy i komentatorow TV :efoch:

Wasil
09-02-2005, 21:10
1:1 :hyhy:
Niezła asysta :oczko: .

MaxyM
09-02-2005, 21:21
O co chodzi z trąbkami?
Stało się to tradycją polskiej wsi, każdy szanujący się chłop powinien mieć Ursusa, konia i trąbkę?
O co chodzi?
Czy ci biedni ludzie nie słyszą jaki to ma skutek... Mam wrażenie, że nagrywają sobie mecz na którym byli na VHSie. Wracają do domu, odtwarzają i siedzą z uchem przy głośniku... 10 minuta 25 sekunda meczu, trąbka... I nagle Roman mówi do Stachy, słuchaj to ja trąbiłem, teraz... Super, bierz kasetę lecimy do teścia!
I lecą przez wieś, mało się na lodzie nie wypierdolą... Puszczają, lecą dalej i dalej... Aż do granic wsi.
Skąd oni to biorą?
Dobrze, że kaczki nie lecą do ciepłych krajów... Leciałyby dziś nad stadionem w Grodzisku to na 100% całe stado wylądowałoby na murawie, przynajmniej samców w poszukiwaniu kaczych niuń... Co tak drą się, że pierze z tyłka zdjęły i czekają na kacze bombanie.
Tragedia...
Czekam, aż przewodniczący wpadnie z kompanami na pomysł wniesienia atrybutów meczowych wsi na salony sejmowe.

biotronic
09-02-2005, 21:23
W jakim klubie gra ten Białorusin z 10 ?? Niezły jest. Mógłby u nas w lidze trochę namieszać.

Jaco
09-02-2005, 21:24
O co chodzi z trąbkami?
Stało się to tradycją polskiej wsi, każdy szanujący się chłop powinien mieć Ursusa, konia i trąbkę?
O co chodzi?
Czy ci biedni ludzie nie słyszą jaki to ma skutek... Mam wrażenie, że nagrywają sobie mecz na którym byli na VHSie. Wracają do domu, odtwarzają i siedzą z uchem przy głośniku... 10 minuta 25 sekunda meczu, trąbka... I nagle Roman mówi do Stachy, słuchaj to ja trąbiłem, teraz... Super, bierz kasetę lecimy do teścia!
I lecą przez wieś, mało się na lodzie nie wypierdolą... Puszczają, lecą dalej i dalej... Aż do granic wsi.
Skąd oni to biorą?
Dobrze, że kaczki nie lecą do ciepłych krajów... Leciałyby dziś nad stadionem w Grodzisku to na 100% całe stado wylądowałoby na murawie, przynajmniej samców w poszukiwaniu kaczych niuń... Co tak drą się, że pierze z tyłka zdjęły i czekają na kacze bombanie.
Tragedia...
Czekam, aż przewodniczący wpadnie z kompanami na pomysł wniesienia atrybutów meczowych wsi na salony sejmowe.

:lol:

Jeszcze, jeszcze!!!!
<przeciera zapluty monitor>

W jakim klubie gra ten Białorusin z 10 ?? Niezły jest. Mógłby u nas w lidze trochę namieszać.
To jest lider VfB Stuttgart. Kosztuje 15 mln euro.

Idę po orzeszki, Rasialdo wbiega.. :zlosliwy:
Oj, będzie się działo...

biotronic
09-02-2005, 21:32
To jest lider VfB Stuttgart. Kosztuje 15 mln euro.

Idę po orzeszki, Rasialdo wbiega.. :zlosliwy:
Oj, będzie się działo...

Hleb? Cholera :-) Ale ZONK. Oglądam mecz ukradkiem. Tak jak Maxym narażam się na lewoskręt kręgosłupa. Akurat zobaczyłem szarże tego typa i słyszę dość niewyraźne nazwisko bleblebeusin. Pomyslalem "Oho jakis mlody talent do wzięcia" :)

... :ucieka: teraz coś już mi się wydaje, że komentator powiedział Białorusin :kurde: :kurde:

arczi
09-02-2005, 21:34
"Rasiak pieknie wbil sie w powietrze, jednak pilka i tak poszybowala nad jego glowa"

"No i Rasiak mial okazje w pierwszym swoim konakcie z pilka cos zrobic... Ale niestety zle trafil w pilke"

No luuudzie... :ucieka:

MaxyM
09-02-2005, 21:36
Zastanawiam się jak Archi nad jeszcze jednym...
Czy lepiej sytuowani chłopi przypadkiem nie dmuchają w organki.
Jak daje słowo słyszę jakieś.
Zgadzałoby się... Nawet na wsi, muszą być ci co słuchają VHSu, na 4 głowicowym Video i ci co na 8, bo ich stać.
A ten co ma 8 nie będzie się utożsamiał z łachem, co ma 4 głowice...
Drzymała pewno w ogóle to ma Yokohame 90 000 XLM... Ale nie gra, bo nie umie, ważne, że ma.

Druga sprawa to taka, kto w tym pierdolniku jakim jest PZPN wybiera miejsca rozgrywania przez reprezentację meczy... Chyba taki sam co ci co trąbią.
Mecz w Grodzisku, pewno w nagrodę za murawę...
No to porównywają możliwości...
Za jakiś czas Szynka Młoda Wiosna FC Secend Hand F.C. Poland, na stadionie zasieje w końcu trawę, po zerwaniu betonowych płyt i też dostąpi zaszczytu goszczenia reprezentantów., bo idą w kierunku zachodnim.

A jak ja sobie np. postawię kwiatka na balkonie, to co najwyżej gołąb obsra mi parapet.
I co to za sprawiedliwość?
Ja też idę w stronę zachodu.
Piję Heinekena, palę Marlboro i jem Pizze.

Kończę, bo chyba zielony mi do czuba uderzył.
Roger

Koko
09-02-2005, 21:37
Wyłączyłem po 10 min bo nerwowy jestem a jutro mam egzamin i nie chce sie denerwowac przed ważnym dniem :P czasem zerkne ale cienko to widze wiec wole juz sobie jakas muzyczke nastawić :oczko:

Sokol
09-02-2005, 21:37
Rasiaaaaaaaak buhahah jak nie mogl tego nie strzelic :hyhy:
:dziekuje:

Kempes
09-02-2005, 21:42
i wszyscy za spikereeeem ktoooo wygra meeeeczz....

jezus maryja :-

edit - Białoruś

1-2

MaxyM
09-02-2005, 21:43
Ach ta słynna polska gościnność... Niech jeszcze Makłowicz im coś upichci na murawie.

arczi
09-02-2005, 21:44
Jak ten Rasiak strzela bramki w tym England to ja pojecia nie mam.
Ta Championship Coca Cola cos tam liga musi byc wyjatkowo slaba.

O.. Bramka

Iras
09-02-2005, 21:45
:jejku: no i przegrywamy 1:2 , dzisiejszy mecz to żenada pod każdym względem

MaxyM
09-02-2005, 21:47
Jak ten Rasiak strzela bramki w tym England to ja pojecia nie mam.
Ta Championship Coca Cola cos tam liga musi byc wyjatkowo slaba.

Bo tam jest łatwiej dla niego...

Rasiak Ar ju understud...
Kuwa!
Run!!!
Hit - ju noł - Hit!!!
Ball!

Rasiak: Kumam!

Again, replay, pascą:
Rasiak: Ihhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

zuz
09-02-2005, 21:49
co robi Hajto? :zdziwiony:
żadnej interwencji porządnej nie miał, chyba jego era minęła.

Rasiak... toż to jakas komedia :ucieka:
on strzela w Anglii a u nas, w swoim Grodzisku nie umie?
wspaniały piłkarz, wręcz imponujący. :kurde:

ogłuszający doping zagorzałych fanatyków piłkarskich nie daje pisac mi notatki o antyku.
chyba wyłączę głos.
'nie bądź łosiem nie trąb'?
nara łosie :ucieka:

Sokol
09-02-2005, 21:55
defensywe tez mamy "dobra" :/
ahh dobrze ze po meczu juz.. ide sie uczyc :foch:

arczi
09-02-2005, 21:57
Haha.. I dobrze im tak. Zamiast trenowac to sobie reklamowki krecili.
Jak Rasiak do pustej bramki strzelic nie moze, a Hleb (lol.. co za gosc) kreci 4 obroncami z zamknietymi oczami, to tak musi sie to skonczyc.
Na szczescie nie zawiedli Polscy kibice. Zagluszyli tych Bialoruskich i pania Jadzie z sasiedztwa.

pusty
09-02-2005, 21:57
O właśnie 3 -1. Ogólnie o meczu to można powiedziec tyle, ze pyknęła nas średnia Białoruś. Rasiak miał swoja okazję, ale niestety piła odbiła sie od niego nie w tym miejscu w którym miała. O właśnie Janas mówi, ze Mila grał nieźle :kurde: Przecież on nie grał nic :/
Odnośnie dopingu. To Hymnu w wykonaniu kibiców nie było słychać wogóle. Kilka momentów moze się zerwali, ale mówienie o wspaniałej atmosferze jest zupełnie nie ne miejscu :kurde:

Tuzin
09-02-2005, 22:00
Mysle ze nasi nie zagrali tak chujowo jak sugeruje wynik. Po prostu Bialorus nas zaskoczyla dobra gra.

вперёд Беларусь!

MaxyM
09-02-2005, 22:01
Mysle ze nasi nie zagrali tak chujowo jak sugeruje wynik. Po prostu Bialorus nas zaskoczyla dobra gra.

:lol:

:brawo:

MaxyM
09-02-2005, 22:03
http://www.kadra.pl/foto_katalog/pilkarze_dzialacze/kadra/rasiak2.jpg
Wyjątkowo buraczany typ. :foch:

korniszon
09-02-2005, 22:13
Całe to "wydarzenie" z lekka żenujące. Po co w ogóle takie mecze? Piłkarze zjechali się nie na mecz, tylko na zdjęcia do reklamówki, cała oprawa niczym w meczu o Puchar Wójta... Jestem zniesmaczony. To miał być mecz reprezentacji narodowej? Cała ta otoczka sprawiła, że wynik mi totalnie wisiał. Prestiż meczów kadry obniżony do poziomu rzeczonego wyżej pucharu. Dobra robota! :roll:
Tak jak bycie reprezentantem nie jest już żadnym wyróżnieniem (pół ligi może tak sobie wpisać w cv).

Pie...ę!

ems
09-02-2005, 22:14
widze ze tuuut ? ;]

MeLa
09-02-2005, 22:20
Przysnąłem, ale czytam, że wiele nie straciłem …..

Mogiel
09-02-2005, 22:21

Ja obejrzałem tylko 1 połowę, i cieszę się że darowałem sobie oglądanie reszty meczu. Już po pierwszej części gry czułem, że zostaniemy zmiażdżeni... :/

Paluch
09-02-2005, 22:25
http://www.kadra.pl/foto_katalog/pilkarze_dzialacze/kadra/rasiak2.jpg http://www.pajacyk.pl/images/maly_pajac.gif

Widze tu pewne podobieństwo :hyhy:

kFiCzOl
09-02-2005, 22:27
OH RASIALDINHO YOU ARE SO GOOD
KICKING THE BALL LIKE YOU'RE A WOOD
YOUR SHOTS, YOUR PASSES, EVERYTHING'S COOL
DON'T YOU THINK THAT IT WAS DULL?
PLAYING WITH LAMERS THAT DON'T UNDERSTAND
THAT YOU'RE PLAYING IN SUPERB ENGLAND
EVERYTHING YOU DONE WAS ON WORLD LEVEL
YOU ARE PROBABLY A FOOTBALL JEWEL!

:ucieka:
Ale dostałem weny :O! Jestem z siebie dumny 8). No a z meczu to podobała mi się tylko gra Żewłakowa (MOŻE BY JANAS WRESZCIE ZAUWAŻYŁ MARCINA?!) i Radomskiego.

Aha i jeszcze jedno: HAJTO ŁADNY CHŁOPAK!! :kurde:

I jeszcze jeszcze jedno: najlepszy na boisku - SIERGIEJ OMELJAŃCZUK!! Widać, że grał w Legii... teraz to by się przydał, zamiast tego capa Kaczora.

Lola
09-02-2005, 22:31
Dla mnie bylo jak zawsze- ZENADA!! :ucieka:

lomu-banita
09-02-2005, 23:36
Dobry mecz był nie znacie się :foch:

Ale żeby Franuś nie strzelił :foch:

Cezdor
09-02-2005, 23:37
Ale się uwzięliście na tego Rasiaka. Było przynajmniej kilku gorszych zawodników w tym meczu

lomu-banita
09-02-2005, 23:39
Ale siedzieli na ławce....w kościele :cicho:

kFiCzOl
09-02-2005, 23:41
Ale się uwzięliście na tego Rasiaka. Było przynajmniej kilku gorszych zawodników w tym meczu

BO MY GO KOCHAMY ZA CAŁOKSZTAŁT!! :rotfl:

No racja, byli gorsi: Hajto (jak zwykle), Kaluzny (n/c), Żuraw zjebał sytuację ładną, Franek też mógł wsadzić... ale przecież to tylko sparing. A na sparingach wyzywamy R A S I A K A :D.

Derby gratulujemy Rasialdinho.

biotronic
09-02-2005, 23:44

Ja obejrzałem tylko 1 połowę, i cieszę się że darowałem sobie oglądanie reszty meczu. Już po pierwszej części gry czułem, że zostaniemy zmiażdżeni... :/

no to straciles bardzo dobre pierwsze 20 minut drugiej połowy w naszym wykonaniu.

szkoda, ze (wylaczajac te mecze, gdzie gramy kompletną kaszanę) w kazdym spotkaniu potrafimy dac z siebie tylko kilkanascie minut dobrej gry.

dyha
09-02-2005, 23:53
a to mecz byl dzis?:O cale szczescie ze nie bylem w tym momencie przed telewizorem.

nie wypowiadam sie bo mam juz dosc nerwow zwiazanych z naszą reprą , nie ogladam i innym tez to polecam .

lomu-banita
09-02-2005, 23:56
Aż zagrają hejnał na 4000 trabek :efoch:

Flip
10-02-2005, 00:43
Beznadziejnie grali. Przykro było mi na to patrzeć. :zly: :hmm:

Jako że jest późno a ja drinknięty jestem niech tyle więc pozostanie za komentarz

Rasiak na drzewo :slucha: Brawo Artur :hyhy:

Beny
10-02-2005, 00:50
:O

Qrna, przegapiłem taki mecz. :efoch:

Sokol
10-02-2005, 01:38
Kadra: Basałaj zabrał trzech wiślaków

Bez Macieja Żurawskiego, Tomasza Frankowskiego i Tomasza Kłosa przygotowywać się będą polscy piłkarze do sobotniego, towarzyskiego meczu z Białorusią, który rozegrany zostanie w Grodzisku Wlkp.

Po środowym spotkaniu z Białorusinami trzej piłkarze Wisły Kraków wrócili do swojego klubu.

Na środowy mecz reprezentacji Polski i Białorusi przyjechał do Grodziska prezes Wisły Kraków Janusz Basałaj, który chciał, aby Żurawski, Frankowski i Kłos wrócili do klubu i wyjechali z nim w czwartek na zgrupowanie na Cypr. Po środowym meczu spotkał się z selekcjonerem Pawłem Janasem, aby omówić tę sprawę. Według wcześniejszych ustaleń wszyscy zawodnicy z polskich klubów mieli zostać na zgrupowaniu w Grodzisku i przygotowywać się do drugiego meczu z Białorusinami.

Prezes krakowskiego klubu nie chciał jednak na to przystać i przyjechał specjalnie do Grodziska po to, aby trójkę czołowych zawodników Wisły zabrać ze sobą.

"Rozmowy przebiegały w bardzo przyjacielskiej atmosferze" - powiedział Basałaj. Zgodził się jednak na to, aby na zgrupowaniu pozostało czterech innych zawodników jego klubu - Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Marek Zieńczuk, Radosław Sobolewski.

Reprezentacja Ligi Polskiej na sobotni mecz liczy zatem obecnie 12 piłkarzy. Janas zapowiedział, że w czwartek wyśle powołania do następnych kilku zawodników.

"Jest w pobliżu Lech Poznań, Groclin Dyskobolia - więc mam nadzieję, że będzie z czego wybrać" - powiedział trener.

W sobotnim meczu w zespole Białorusi także zabraknie wielu czołowych piłkarzy, którzy także w czwartek wyjadą z Polski. Za trzy na boisko w Grodzisku Wlkp. przeciwko polskiej drużynie wybiegnie białoruski zespół złożony przede wszystkim z zawodników reprezentacji młodzieżowej.

:rotfl:
no rzeczywiscie bedzie z czego wybrac :D :D :D

a swoja droga to ja nie rozumiem dlaczego, przyjezdza prezes klubu i mowi ze ten i ten od niego maja nie grac i nie graja :hmm: tzn.wlasciwie nie rozumiem dlaczego konkretnie tych 3 nie moze grac bo maja oboz a pozostala czworka moze :hmm:

lomu-banita
10-02-2005, 01:54
Zabrał tych na których ma kupców...

Tuzin
10-02-2005, 02:12
Wlasnie troche mnie tez to denerwuje ze sa rowni i rowniejsi... Moze Boruc niech tez sobie wroci na Cypr?

Maxym te Twoje brawa to ironiczne? Jak ktos juz napisal pierwsze 20 minut drugiej polowy moglo sie podobac, a i przez cala reszte tej czesci gry kontrolowalismy sytuacje. Tylko te bramki po bledach :kurde: Poza tym Bialorus ma braci Hleb ktorzy prezentuja klase naprawde europejska.

Kocur
10-02-2005, 06:16
a swoja droga to ja nie rozumiem dlaczego, przyjezdza prezes klubu i mowi ze ten i ten od niego maja nie grac i nie graja :hmm: tzn.wlasciwie nie rozumiem dlaczego konkretnie tych 3 nie moze grac bo maja oboz a pozostala czworka moze :hmm:

1. bo akurat ci są kluczowymi zawodnikami klubu
2. bo ich nieobecnosc na zgrupowaniu klubu rozpieprza plan przygotowań
3. bo sobota to nie termin UEFA i jakby chcial to by zabrał wszystkich
4. bo sobotni mecz to już o dupę rozbić - lepiej niech młodzieżówka ćwiczy bo baty dostaje
5. no bo tak 8)

MaxyM
10-02-2005, 07:53
Maxym te Twoje brawa to ironiczne? Jak ktos juz napisal pierwsze 20 minut drugiej polowy moglo sie podobac, a i przez cala reszte tej czesci gry kontrolowalismy sytuacje. Tylko te bramki po bledach :kurde: Poza tym Bialorus ma braci Hleb ktorzy prezentuja klase naprawde europejska.

To ty to na poważnie napisałeś? :ucieszony:
Myślałem, że to kolejna złota myśl Janasa. 8)

Jak można kogoś zaskoczyć dobrą grą?
Albo się gra, albo się patrzy jak inni grają.
Co to znaczy zaskoczyli?
To co oni kurczę jak Gołota z Lenoxem... Wyszli i myśleli, że będą się z nimi głaskać po zaroście, a oni zaczęli grać, biedaczyska ci nasi nie byli przygotowani?

Adam-oldboy
10-02-2005, 08:33
Jacek Krzynówek

Białorusini okazali się bardzo dobrym rywalem. Nie musiałem nawet nikomu przed meczem opowiadać o Aleksandrze Glebie. Wszyscy wiedzieli, jaki to dobry piłkarz, a on to dziś potwierdził. Myślę, że nie zasłużyliśmy na porażkę aż 1:3. Też stworzyliśmy kilka okazji, tylko je, niestety, zmarnowaliśmy.

Tomasz Hajto

Popełniliśmy za dużo błędów w drugiej linii. Ale myślę, że wynik jednak jest gorszy niż nasza gra. Mam nadzieję, że tak jak porażka z Duńczykami latem 2004 przed rozpoczęciem eliminacji nas oprzytomniła, tak i z tej porażki będziemy umieli wyciągnąć wnioski.

Tomasz Frankowski

Moim zdaniem za półtora miesiąca będziemy w zupełnie innej formie. Jedno tylko się nie zmieni. Nie będziemy mieli takiego gracza jak Aleksander Gleb. Gdyby dziś zabrać go Białorusi i dać nam, to my wygralibyśmy 3:1.

Sebastian Mila

Jedyne co nam pozostaje, to wyciągnąć wnioski. Wierzę, że się uda. Jesteśmy zespołem, który lepiej gra w meczach o stawkę niż towarzyskich.

Michał Żewłakow

Graliśmy równy mecz. Oni wykorzystali swoje sytuacje, my nie. Mamy półtora miesiąca i jestem przekonany, że w meczach eliminacyjnych takie momenty dekoncentracji się nie powtórzą. Staramy się z Tomkiem Rząsą grać ofensywnie. Ale ja dziś miałem kilkanaście kilometrów pustych przebiegów. Nie dostawałem piłek.

Odnieśliśmy moralne zwycięstwo :gwiazda:

legart
10-02-2005, 08:47
Nie oglądałem całego meczu ale bramki Białorusinów, padły po takich błędach defensywy (obrońców i "asekurujących" pomocników) że głowa boli. Defensywa zagrała tak jak na podwórku i do gracza z Białorusi biegło po trzech Polaków, ufając że nie poda do nieobstawionego zawodnika. :kurde:

Czy mnie się zdawało, że słyszałem okrzyki Polonia? 8)

pijak
10-02-2005, 08:55
Nie oglądałem całego meczu ale bramki Białorusinów, padły po takich błędach defensywy (obrońców i "asekurujących" pomocników) że głowa boli. Defensywa zagrała tak jak na podwórku i do gracza z Białorusi biegło po trzech Polaków, ufając że nie poda do nieobstawionego zawodnika. :kurde:

Czy mnie się zdawało, że słyszałem okrzyki Polonia? 8)
ee nasza też po takim jakby farfoclu obrońców Białorusi...

nie, nie wydawało Ci się, pod moim oknem też śpiewali :hyhy:

mOFMC
10-02-2005, 11:28
Paweł Janas w sobotę miał sprawdzić krajowych kadrowiczów w drugim meczu z Białorusinami
W tym celu powołał nawet Piotra Gizę z Cracovii i Dariusza Dudkę z Amiki Wronki.

To są jakieś jaja!

Lola
10-02-2005, 11:36
Paweł Janas w sobotę miał sprawdzić krajowych kadrowiczów w drugim meczu z Białorusinami
W tym celu powołał nawet Piotra Gizę z Cracovii i Dariusza Dudkę z Amiki Wronki.

To są jakieś jaja!

nie, to tylko polska pilka.... :oczko: :hyhy:

Gutek
10-02-2005, 12:30
Czemu uważasz ,ze powołanie Gizy to są jaja ? Był jednym z lepszych piłkarzy na tej pozycji w rundzie jesiennej /vide kapitalna bramka z Polonią.../

Unico
10-02-2005, 12:50
Nie oglądałem całego meczu ale bramki Białorusinów, padły po takich błędach defensywy (obrońców i "asekurujących" pomocników) że głowa boli. [...]

Dodatkowo mieliśmy szczęście, że choć raz Białorusini też zrobili błąd w obronie i nie skończyło się trzy-do-zera

Zajacc
10-02-2005, 12:58
Jak to jest, że zawsze budze się z końcowym gwizdkiem... :hmm:

legart
10-02-2005, 13:22

To są jakieś jaja!

To są wyróżniający się ligowcy 8) , ale ja bym ich dał co najwyżej na kadrę B 8)

Tuzin
10-02-2005, 14:27
Jak można kogoś zaskoczyć dobrą grą?
Albo się gra, albo się patrzy jak inni grają.
Co to znaczy zaskoczyli?
To co oni kurczę jak Gołota z Lenoxem... Wyszli i myśleli, że będą się z nimi głaskać po zaroście, a oni zaczęli grać, biedaczyska ci nasi nie byli przygotowani?

Nie wiesz ze ogladasz mecze polskiej reprezentacji?

mOFMC
10-02-2005, 14:56
Czemu uważasz ,ze powołanie Gizy to są jaja ? Był jednym z lepszych piłkarzy na tej pozycji w rundzie jesiennej /vide kapitalna bramka z Polonią.../

Czyli wystarczy strzelic jedna kapitalna bramke i zagrac 5 dobrych meczy w przecietnej polskiej lidze zeby dostac powolanie do kadry?
Nisko upadlismy :-

Tuzin
10-02-2005, 15:23
Giza jest naprawde bardzo ciekawym napastnikiem - juz w barazach mi sie podobal. Dobrze sie stalo ze dostal szanse.

DobryChłopak
10-02-2005, 15:49
Sadzać po wypowiedziach nic nie straciłem nieoglądając tego meczu..
:/

yusta
10-02-2005, 20:47
Ten mecz to jedno wielkie nieporozumienie.
Przed spotkaniem jakieś kręcenie reklamówek, po którym kilka osób skończyło z 40 stopniową gorączką...
Pierwsza połowa przechodzona.
Początek drugiej był całkiem całkiem, ale jak mamy wygrywać z Milą w składzie? :O
Ten gość zatrzymał się w rozwoju ze trzy lata temu. W tej chwili traci większość piłek, non stop się przewraca, a jak juz odegra to do przeciwnika. Gołym okiem widać że narazie nic z niego nie będzie więc po co Janas na siłę go pcha do składu? Ma mecz towarzyski to niech próbuje kogoś innego, bo z Milą w składzie będzie kończyło się tak jak wczoraj. Nie mozna wygrac grając cały mecz w 10.
Na + Żurawski, Gorawski, Krzynówek, Żewłakow, Radomski i Żuraw. Reszta niech skoczy do sklepu i zakupi ze dwa kilo ambicji. Przyda się za jakiś czas.

lomu-banita
10-02-2005, 20:52
Czy ja się kiedyś dowiem kto podał Żurawskiemu? :ucieka:

Smetny
10-02-2005, 21:29
Gra Rasiaka tak mnie oczarowala ze az amienilem avatar 8), Mila ciagle tracil gale, cala reszta grala niewiele lepiej, po prostu Wooden Team kołcza Pawła Drewniasa. Nastepnego meczu z Bialorusia, ani zadnego innego z kims lepszym San Marino, nie ogladam :foch: juz dosc wstydu za to cos zwane zwiazkiem pilkarskim i reprezentacja Polski

Jaco
10-02-2005, 21:42
Czy ja się kiedyś dowiem kto podał Żurawskiemu? :ucieka:
Żuraw.. :ucieka:

lomu-banita
10-02-2005, 21:49
Jaco miałem takie podejrzenia po tym jak wykonywał wszystkie wolne :O

Wg mnie jest to jakiś pozytyw tego meczu....

Jaco
10-02-2005, 21:51

Żartowałem... :hyhy: To był Krzynówek. Na 100% 8)

yusta
10-02-2005, 22:39

Żartowałem... :hyhy: To był Krzynówek. Na 100% 8)

Hmm... a nie czasem Radomski? Wywalczył piłkę na naszej połowie, sieknął prostopadłe podanie, Białorusin się obciął i wykorzystał to Żurawski :hmm:

lomu-banita
10-02-2005, 23:06
Foch na was :foch:

pusty
11-02-2005, 13:57
http://sport.onet.pl/1052248,wiadomosci.html
:roll:

Chyba pierwsyz raz słysze o takim zawodniku ajk Rafał Murawski, a tu proszę okazuję sie, ze to reprezentant Polski bedzie. Teraz to juz nic nie widadomo, nie zdziwcie sie jak za chwile do Was Janas zadzwoni i powie, ze macie powołanie, moze gdzieś tam zobaczył jak gracie na forumowym kopaniu.

Gutek
11-02-2005, 14:12
***** to jest jakieś pośmiewisko...
Liga Polska vs. Białoruś U21
:zdziwiony: