PDA

Zobacz pełną wersję : Odpoczynek nad morzem...

Creator
23-01-2005, 00:24
Przypuszczam, że lubicie morze, lato, góry, zimę...że po prostu lubicie wypoczywać ;)
Więc ja to wszystko trochę pomieszałem i jestem ciekaw, kiedy wolelibyście wybrać się na taki wypoczynek:

- latem?
http://kreator82.w.interia.pl/lato.JPG

- czy zimą?
http://kreator82.w.interia.pl/zima.JPG

Fizi
23-01-2005, 00:26
nie lubię morza - pojedziesz , staniesz na brzegu , popatrzysz: piasek, woda , woda, piasek, woda , podpaska , woda, piasek

mogę pojechać , spojrzeć i wracać

arczi
23-01-2005, 09:17
Lubie morze, ale nie cierpie tlumow na plazy.
Wbrew pozorom nad morzem jest ladnie o kazdej porze roku.
Przezajebiscie jest stanac na jakiejs dzikiej plazy, a w okolo zywej duszy. I tylko ty i szum morza. Swietne miejsce do konteplacji. Tego zazdroszcze tym, ktorzy maja przyjemnosc mieszkac nad Bałtykiem.
Ale, jako ze jam czlowiek uniwersalny uwielbiam rowniez gory i Mazury. Tez o kazdej porze roku 8)

dyha
23-01-2005, 09:19
nie nawidzę Zimy.

Tuzin
23-01-2005, 09:28
Uwielbiam zime.
Tylko czy ta fotka to na pewno morze a nie jakies jezioro?

Paluch
23-01-2005, 09:42
Jestem podobnego zdania jak dyha zima sucks :/

Włóczykij
23-01-2005, 09:46
W ankiecie zabrakło opcji "nie cierpię zimy"
stąd mój głos na wypoczynek nad morzem, jeszcze ta plaża :roll: :D

ech dawać mi tu lato :protestuje: a z tym białym puchem :klnie: :sedzia:

jasin
23-01-2005, 09:57
jak jest zima to jest zimno! takie jest odwieczne prawo natury!

komu się zima nie podoba niech wyp..a do Bangladeszu :oczko:

a lato se może przyjść jak skończe sprzedawać te wycieczki narciarskie, czyli za jakieś 3 tygodnie ;)

KASKA
23-01-2005, 10:32
Ja nie lubie zimy, ale ma ona w sumie swoje plusy....No i gory kocham....Gory + zima = najlepsze grzance po zejsciu ze stoku :)
A lato...Heh...Ja wiosne najbardziej lubie w sumie...Ale jak lato to ...tez gory (tudziez Mazury-mazurskie lasy 8) ) Gory + lato = ladna opalenizna po samotnych, gorskich wedrowkach :)

PS.Morza nie lubie...Ale istnieje pradwopodobienstwo, ze niebawem zmienie zdanie 8)

Koko
23-01-2005, 10:44
A ja kocham morze - wręcz uwielbiam :oczko: dlatego głosowałem na morze of kors. W lutym wybieram się z dziewczyną na kilka dni do Sopotu, bo nawet w zimę wolę morze od gór 8) :)

_Bart
23-01-2005, 10:48
lato nad morzem jest zajebiste, tylko ze oczopląsu mozna dostac

nie wiem dlaczego ale od dziecka uwielbiam Stegne
w zeszlym roku movanusiem wybralismy sie dwa razy i było zajebiscie
no i Aniołek....jami
szkoda tylko ze nie umiem plywac i moje wypady do morza koncza sie na skakaniu w fale i ogladaniu tego co natura stworzyła...a nieraz jest wredna ;)

Nazgul
23-01-2005, 10:54
Lato.

Morsem nie jestem a lubię sobie popływać... Najchętniej w chorwackim Adriatyku...

Sokol
23-01-2005, 10:58
TYlko moze ukochane morzeee... kocham morze i najlepiej w lato, mozna sie poopalac ;) i zajebiscie bawic w wodzie no i jeszcze na piasku :D
do tego podoba mi sie klimat nadmorskich miejscowosci w wakacje, piwo, kobiety, piwo, do bialego rana :D i jakos nie przeszkadzaj mi specjalnie te tlumy, wrecz przeciwnie bo mozna pozna poznac ciekawe.. osoby :D
w sumie mam moze dlatego ze jak bylem mlodszy to 9lat z rzedu jezdzilem do Stegny i czesto bylo tak ze cale wakacje tam spedzalem (2miesiace).
W sumie to sie czuje jak wychowany nad morzem ;)
:paker:

Zajacc
23-01-2005, 11:05
Oczywiście, że morze latem.

Śnieg powinien być tylko 2 tygodnie w roku - w czasie ferii.

Kiedyś lubiłem zime, można było wyjść wieczorkiem i sie ponapażać śnieżkami. Teraz nie bardzo kto ma na to ochote...

Teraz pozostaje jedynie czekać jeszcze 2 miesiące do wiosny...

Młody
23-01-2005, 11:06
Ja też morsem nie jestem ale zimna jest piękna i przydatna 2 razy w roku. Na okres Świąt Bożego Narodzenia bo sprawia że jest nie powtarzalna atmosfera i 2 opcja to w ferie kiedy to wybieram sie na nartki (uwielbiam śmigać na tych deskach) a wiadomo że bez śniegu nie ma radochy z jazdy. Ogólnie Zakopane przykładowo jest ładnych miasteczkiem kiedy jest przysypane śniegiem :oczko:

Lato też jest bardzo wpożo i lubie bo jest ciepło i można sie ładnie opalić, pograć w piłe, popływać itd. ale Bałtyk też nie jest moim ulubionym miejscem wypoczynku a marzy mi sie Ibiza :hyhy:

_Bart
23-01-2005, 11:26
Kiedyś lubiłem zime, można było wyjść wieczorkiem i sie ponapażać śnieżkami. Teraz nie bardzo kto ma na to ochote...

teraz to sie mozna co najwyzej błotem porzucać

ja nienawidze zimy, zimna

szkoda tylko dzieciaków :/

*PRZEMO*
23-01-2005, 11:33
zimą narty i śnieg tylko i wyłącznie w górach, bo ten śnieg warwszawski pada tylko po to zeby następnego dnia się stopić i zeyb było ch** owo, mokro i zimno i nie przyjemnie..

a latem morze i palmy 8)

Smetny
23-01-2005, 11:36
Kiedyś lubiłem zime, ale już mi dawno przeszlo, mniej więcej w piątej klasie podstawówki. Teraz śnieg lubie tylko, w ferie, w górach.

pusty
23-01-2005, 11:38
A ja latem lbie zarówno góry jak i morze, choć ostatnie lata to raczej spedzam w górach. Niestety nie miałem jeszcze przyjemności być zimą w górach.

MK
25-01-2005, 11:29
Zdecydowanie morze latem, plażowiczki, pływanie i opalanie i wogóle lato przez cały rok, zime lubie tylko jak wyjade w góry na narty, a poza tym to chciałbym aby wogóle jej nie było. :oczko:

Flip
25-01-2005, 11:34
ja chcę słońca chcę wakacji chcę opalonych ciał i krótkich spodenek. Mimo łagodności tegorocznej zimy chciałbym już słoneczka.....

Mazi
25-01-2005, 11:42
zimą nad morzem nie byłem nigdy ... hmm ... :hmm: trzeba o tym pomyśleć ...

ale w lato uwielbiam morze 8) uwielbiam słońce i leżeć i wygrzewać się na nim ... no i do tego hop chlup i jesteś w wodzie :) ... nagle jeb :O- fala i cieszysz sie jak małe dziecko :hyhy: A jak w mordzie od soli zrobi sie nieprzyjemnie to zawsze mozna napic sie zimnego browarka :modli: .

Piękne rzeczy :)

Radzyn
25-01-2005, 14:10
Bardzo lubie góry ale również bardzo lubie morze w zime to raczej bym się nie wybrał no chyba że do Egiptu :) no to wybieram Lato :D

Sosen
25-01-2005, 18:12
Moze to smieszne ale pierwszy raz w zyciu nad morzem w ostatnie wakacje (Rewal) i mi sie spodobało :hyhy: Co prawda miałem jeden dziń słońca na 7 dniowy pobyt ale było fajnie :) Plażowiczki, moja kobieta była, zimny Bosman, solony śledź :O smród wracajach statków z połowu ryb, kibice Lecha w koszulkach Łowcy Pucharów to mi sie narazie kojarzy z morzem :) Odkad pamietam jezdziłem w gory polskie lub słowacje i chyba przy tym zostane do konca zycia. Uwielbiam góry :bauns:

Benio
25-01-2005, 18:34
"Morza szum,ptaków śpiew,złota plaża pośród drzew..."
Jak wypoczynek to Morze,jak morze to Karwia,Rowy,Kołobrzeg :pijemy: do tej pory pamietam jak kumpel chcial sobie poplywac po pijaku w lodowatej wodzie :hyhy:

c_zary
26-01-2005, 12:40
W zime nad morze? Nie mam pojecia po co.
Co innego latem. Uwielbiam morze i sluchajac szumu fal moglbym sie tak w nie wpatrywac godzinami (i oczywiscie tez na to co przewija sie w bikini po plazy 8) ). Natomiast zachody czy wschody slonca nad morzem, to juz jest prawdziwe ukojenie dla mojej niespokojnej duszy :)

_Bart
26-01-2005, 12:53
W zime nad morze? Nie mam pojecia po co.
Co innego latem. Uwielbiam morze i sluchajac szumu fal moglbym sie tak w nie wpatrywac godzinami (i oczywiscie tez na to co przewija sie w bikini po plazy 8) ). Natomiast zachody czy wschody slonca nad morzem, to juz jest prawdziwe ukojenie dla mojej niespokojnej duszy :)

nie no kurva romantyk

buehheehe ale zes sie zmienil od soboty :>

c_zary
26-01-2005, 13:03
nie no kurva romantyk

Zawsze taki bylem, sobota ma tu niewiele do rzeczy pod tym wzgledem. Nie znales mnie od tej strony i tyle.

_Bart
26-01-2005, 13:11
nie no kurva romantyk

Zawsze taki bylem, sobota ma tu niewiele do rzeczy pod tym wzgledem. Nie znales mnie od tej strony i tyle.

spoczko ja tez jestem romantyczny jesli wymaga tego sytuacja i tez lubie takie dydymały :D

pozdro767

KASKA
26-01-2005, 13:13
Ach, panowie....alez wy wspaniali jestescie....8)

ago
27-02-2005, 18:09
a ja morze uwielbiam, a najbardziej w lato, kiedy mogę popatrzyć jak promienie słonca odbijają się w lustrze wody, jak olbrzymie mogą być fale...a później rozłożyć się na ciepłym piaseczku i poopalać się w tym słońcu, zdjąć w końcu te ciuszki i odsłonić trochę ciałka i się tak wygrzewać :ucieszony: ...i jak tu można nie lubić tego błogiego stanu, jaki właśnie daje nam morze :hyhy:

Eda
27-02-2005, 19:58
Ja to mało kiedy nad morze, głównie w góry, a jeśli już nad morze to tylko w lato bo nie nawidze zimy!!!!

arczi
27-02-2005, 21:38
a ja morze uwielbiam, a najbardziej w lato, kiedy mogę popatrzyć jak promienie słonca odbijają się w lustrze wody, jak olbrzymie mogą być fale...a później rozłożyć się na ciepłym piaseczku i poopalać się w tym słońcu, zdjąć w końcu te ciuszki i odsłonić trochę ciałka i się tak wygrzewać...

Ej no... Nie mozna takich rzeczy pisac. Niektorzy moga miec wszczepione rozruszniki serca :efoch:

ago
27-02-2005, 21:42
To jak mają rozruszniki to niech się nie patrzą :hyhy: