PDA

Zobacz pełną wersję : strony Legii-podsumowanie

ange(L)
26-06-2003, 12:12
zrobmy male podsumowanie:jakie strony dot. Legii odwiedzacie najczesciej,jakie wogule i dlaczego. Oceniamy szate graficzna, wartosc merytoryczna, orginalnosc, szybkosc informacji itd... Chodzi mi tu glownie o takie strony jak www.legialive.pl , www.legia.net , www.legianet.com , www.legiafans.net i oficjalna strona www.legia.pl .Jak sie prezentujemy na tle innych klubow,ktore maja dobra pozycje w sieci?(Widzewa,Lecha,Wisly) Czego Wam brakuje w necie? (oczywiscie zwiazanego z Legia)

dyha
26-06-2003, 12:58
No jak dla mnie to za mało piłkarzy sie udziela w necie . Kucharz to wyjatek , robi cos , ale pozostali z tego co c zytam w NL tez korzystają z Internbetu , jednak ich działalnosci zbytnio nie widać . Chce by reszta druzyny poszła śladem kucharaz i udzielała sie na jakimś forum . Najlepiej naszym .

Nazgul
26-06-2003, 12:59
No jak dla mnie to za mało piłkarzy sie udziela w necie . Kucharz to wyjatek , robi cos , ale pozostali z tego co c zytam w NL tez korzystają z Internbetu , jednak ich działalnosci zbytnio nie widać . Chce by reszta druzyny poszła śladem kucharaz i udzielała sie na jakimś forum . Najlepiej naszym .

Myślę, że co niektórych szybko byśmy znienawidzili :D

Ostry
26-06-2003, 15:51
Ja w zasadzie odwiedzam wszystkie strony związane z Legią,nawet oficjalną :) Najbardziej jednak lubię www.legialive.pl i www.legia.net.Są one bardzo dobrze dopracowane,mają wiele ciekawych działów,są szybko aktualizowane.Szata graficzna jest bardzo przyjemna dla oka.

Mrozik
26-06-2003, 15:57
www.legialive.pl - najbardziej ją lubie. Zawiera wszystkie potrzebne informacje, zarówno o piłkarzach, jak i o kibicach. A poza tym forum tutaj jest :)

M_I_G
26-06-2003, 16:14
ja tam jest weirny legialive

ta strona jest dopracwoana w 100% i moim zdaniem jest idealna
legianet,com nie podoba mi sie szata graficzna i prezentacja wizualna strony
z kolei legia.net tez jest fajna ale denerwuje minet a strona bo jednego dnia wrzuca bardzo szybko 10 wiadomosci a potem 2 dni sie nic nie dzieje

Gutek
26-06-2003, 18:26
Kiedys odwiedzialem codziennie Legianet.com ,ale teraz to najbardziej lubię Legialive ,ale zdarza się ,że sporadycznie odwiedze Legianet.com

Gutek
26-06-2003, 18:28
ja tam jest weirny legialive

ta strona jest dopracwoana w 100% i moim zdaniem jest idealna
legianet,com nie podoba mi sie szata graficzna i prezentacja wizualna strony
z kolei legia.net tez jest fajna ale denerwuje minet a strona bo jednego dnia wrzuca bardzo szybko 10 wiadomosci a potem 2 dni sie nic nie dzieje
No to widze wasze najskrytsze marzenia... Mineta :buhaha:

Mazi
26-06-2003, 20:19
www.legianet.com mam ustawioną jako startową , nawet mam jej szaliczek ;) .

Co nie oznacza ,ze innych nie odwiedzam :)

*PRZEMO*
26-06-2003, 20:30
moim zdaniem legialive na tle innych wypada bezkonkurencyjnie.
stronka jest codziennnie odswierzana i zwiera nowosci,, jedym slowem niezasrapiona
a pozatym ma najlepsze forum ;) ;) ;) ;) :> 8)

emde
26-06-2003, 21:49
A ja wcale nie uwazam ze legialive jest bezkonkurencyjna 8) , faktem jest natomiast ze jest najbardziej rozreklamowana. A co do forum to nie wiaze go w zaden sposob z legialive, i nie chce zebysmy byli postrzegani jako forum tej strony.

dyha
26-06-2003, 21:56
A ja wcale nie uwazam ze legialive jest bezkonkurencyjna 8) , faktem jest natomiast ze jest najbardziej rozreklamowana. A co do forum to nie wiaze go w zaden sposob z legialive, i nie chce zebysmy byli postrzegani jako forum tej strony.
to samo chcialem napisac pod postem PRZEMA , forum nie jest legialive , forum jest NASZE !

yusta
26-06-2003, 22:29

hehe, lepiej na swoim. Obstawiając się wczesniej zagorzałymi zwolennikami, nazywajacymi wszystkich krytykantów pokemonami :D

Co do Legijnych stron to odwiedzam tylko legialive.pl. To byla pierwsza strona, na którą weszłam w temacie Legii i przy niej pozostałam. Mam nadzieję tylko, że nie bedzie już wykwaszać się więcej :>

Lakers
26-06-2003, 22:53
kazda strona ma cos fajnego ... ale nei wszystkie sa czesto aktywowane ... co jest duzum minusem ... grunt to to ze mamy kilka konkretnych stron i nie jest to 1 strona o (L).. co podkreslam

w/g mnie to nie mamy jakiejś wywalonej w kosmos strony o Legii jeszcze ...
... jeszcze , a kiedys bedzie ... ;)

Nazgul
26-06-2003, 23:37
kazda strona ma cos fajnego ... ale nei wszystkie sa czesto aktywowane ... co jest duzum minusem ... grunt to to ze mamy kilka konkretnych stron i nie jest to 1 strona o (L).. co podkreslam

A ta?

http://www.bractwolegii.org

Polecam.

1916
27-06-2003, 00:01
A ta?

Polecam.

bardzo mi sie podoba ta strona, szkoda ze prawie nic na niej nie ma ..

Nazgul
27-06-2003, 00:10
A ta?

Polecam.
bardzo mi sie podoba ta strona, szkoda ze prawie nic na niej nie ma ..

Ona funkcjonuje od niedawna - ale już jest technicznie wypierniczona w kosmos w porównaniu z innymi stronkami legijnymi. Poza tym to strona Bractwa Legii a nie informacyjna, niemniej zaliczam ją do stron legijnych bo taka jest.

Lakers
27-06-2003, 11:11

A ta?

Polecam.

po 1 strona nie jest prowadzono na bierzaca co wiadac np po tabeli ...
po2 mi chodziło o takie strony Legii z najswierzszymi wiadomosciami ...

a tak wogole to sobei pomyslałem ze szkoda ze tylko 2 starony prowadzą dzał koszykówki
ja swój dzial na legianet.com postaram sie jeszcze rozbudować przed nowym sezonem .

Q_(L)
27-06-2003, 11:17
U mnie się nic nie zmieniło... jedyną stroną, którą regularnie odwiedzam jest www.legialive.pl.
Podoba mi się grafika, zawartość merytoryczna, szybki dostęp do informacji, bieżąca aktualizacja... czego chcieć więcej?

Gelo
27-06-2003, 11:17
Jesli chodzi o moje ulubione strony zwiazane z Legia to bezapelacyjnie na pierwszym miejscu stawiam www.legialive.pl (chociaz ostatnie problemy z serverem strasznie mnie benerwowaly, przeprowadzka trwala bardzo dlugo) druga ktora lubie odwiedzac to www.legianet.com

ange(L)
27-06-2003, 15:41
To teraz ja powiem kilka zdan na ten temat

Osobiscie najczesciej odwiedzam strone legialive.pl-podoba mi sie czesta aktualizacja,ciekawe i co wazne dobrze dopracowane dzialy,nie podoba sie natomiast szata graficzna-jak dla mnie za duzo pstrokacizny i kolorow.Ale ogulnie jak (narazie;) ) jest to strona numer jeden w sieci.

Legia.net
sa dni, ze jest bardzo czesto aktualizowana,sa dni ze wogule. Wogule nie podchodzi mi szata graficzna i rozmieszczenie newsow.Mozna dostac oczaplasu,niemniej (chyba) jesli chodzi o liczbe odwiedzin to dorownuje ona legialive.pl

legianet.com
porzadny legijny serwis.Aktualizowana na bierzaco.Kameralne forum i ciekawy dzial 'zapytaj rzecznika) Jednak duzo rzadziej odwiedzam ta strone

legiafans.net
ostatnio zaczalem pomagac przy tej stronie,jestem w jej redakcji, wiec moje zdanie bedzie troche nieobiektywne ;)
Mimo wszystko postaram zachowac troche obiektywizmu. Minusy strony: malo wlasnych felietonow(obenie poszukujemy felietonistow).Czasami przestoje w aktualizacji newsow,ale ostatnio jest z tym o niebo lepiej i idzie to we wlasciwym kierunku:) Strona zaczyna stawac sie konkurencjna, choc jeszcze nadal mamy malo dziennych odwiedzin.Z pozytywow: ciekawe, orginalne dzialy takie jak:vlepki, legia w pucharach(film), frekwencja, Deyna, mistrz 93,fifa ....Strona ma coraz wieksze ambicje i mam nadzieje bedzie coraz lepsza:)

To tyle

MaxyM
28-06-2003, 05:26
Ale ogulnie...
...ze wogule. Wogule nie
...To tyle

Taaaaaa :rotfl: :help: :rotfl:

Mrozik
28-06-2003, 05:28
Ale ogulnie...
...ze wogule. Wogule nie
...To tyle

Co ty na trzeźwo jesteś, że jeszcze ortografie pamiętasz :buhaha:

ange(L)
28-06-2003, 10:50
Ale ogulnie...
...ze wogule. Wogule nie
...To tyle

zaraz sie bany posypia za drwiny z nowego admina :P
nie jestem dyslektykiem,ale z tym slowkiem zawsze mialem problemy. Poza tym :ganja: i :pijok: zrobily swoje i zzeraja ostatnie szare komorki :P

PS
a tak wogule to ***** wstyd mi:)
PS
zapomnialem,ze nie moge dawac banow :) coz miales szczescie ;)