PDA

Zobacz pełną wersję : Heil Mussolini ;)

Fizi
10-01-2005, 22:21
http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/4158591.stm

Pan Artysta
10-01-2005, 22:48
:O zaparowało pod bańą-niezły idiota,pozdrawiał kibiców :chytry:

o tam statek,pole,las droga konie pole las droga

Kempes
11-01-2005, 01:06
Jak to bodajże w Wyborczej było napisane

...w chwilach esktazy po strzeleniu gola , różnie radość sie objawia ... nie było żadnych podtekstów politycznych

:]

a zaraz potem wzmianka iż Di Canio należał do jednych z najbardziej zagorzałych fanatyków Lazio ,a w autobiografii mówił o Mussollinim - człowiek niedoceniony

:]

ems
11-01-2005, 01:50
hmm 8)

sam nie jestem zwolennikiem tego erm gestu i wszystkiego co z nim zwiazane.. ale dopoki maja tylko to zdjecie, to **** im w dupe - ciekawe jakie wnioski mogliby wyciagnac z momentu kiedy cala zyleta robi gest Lki

DeMon
11-01-2005, 01:55
Mocno zagrał Di Canio... :zlosliwy:

ems
11-01-2005, 01:58
wiesz, z jednej strony troche przysral z tym gestem, bo wszyscy wiemy z czym on sie moze kojarzyc w Polsce

z drugiej strony, to pelna identyfikacja z fanatykami Lazio - a za to nalezy mu sie szacunek...

DeMon
11-01-2005, 02:45
No i właśnie mi oto chodzi. Bo to, że dostanie mu się (jeżeli już to się nie stało) od prasy, związku itp. jest wiecej niż pewne.

DobryChłopak
11-01-2005, 16:29
a wg mnie wszystko rozejdzie się po kościach. Więcej o tym nie usłyszymy 8)
Chociaz jeśli gest ten był wykonany w celu uczczenia(?), pokazania swoich poglądów w sensie politycznym to nie było odpowiednie. Jeśli natomiast był to wyraz tak jak mówicie podziękowania fanatykom Lazio to nic złego w tym nie widze

:bialy:
11-01-2005, 17:34
jeśli gest ten był wykonany w celu uczczenia(?), pokazania swoich poglądów w sensie politycznym to nie było odpowiednie. Jeśli natomiast był to wyraz tak jak mówicie podziękowania fanatykom Lazio to nic złego w tym nie widze

To zdaje się był gesty niosący zarówno jedną jak i drugą treść. W takim przypadku jak to ocenić?

Di Canio to kawał przechuja na boisku, trzeba mu przyznać, gra wybornie, ale to faszystowskie pozdrowienie w kontekście tego, że ponoć już jako gówniarz był fanatykiem Lazio (gdzie klimaty Mussoliniego ponoć wciąż żywe) nie działa na jego korzyść i jak na mój gust to przetrzepią mu tam pupcię we Włoszech.

arczi
11-01-2005, 17:52
hmm 8)

sam nie jestem zwolennikiem tego erm gestu i wszystkiego co z nim zwiazane.. ale (..)

... Ale za Lazio to jestes? :chytry:

Coz za konsekwencja :zlosliwy:

MaxyM
11-01-2005, 18:58
Czyli można określić DC krótko lecz treściwie... Fajny chłopak ale czasem pierdolnięty.

Co by nie mówić, taka identyfikacja zawodnika z klubem i kibicami to rzadkość... Tym bardziej jeżeli piłkarz chodzi na mecze i to na trybunę przeznaczoną dla fanatyków.

Latin
11-01-2005, 22:10
Raz Surma tez wykonał gest identyfikacji z klubem i kibicami :oczko:

ems
11-01-2005, 22:17
hmm 8)

sam nie jestem zwolennikiem tego erm gestu i wszystkiego co z nim zwiazane.. ale (..)

... Ale za Lazio to jestes? :chytry:

Coz za konsekwencja :zlosliwy:

... cicho, trendi-jazzy-sexi-cool-lewaku :]

bayo
12-01-2005, 12:42
Forza Lazio non mollare mai...
Forza Paolo :)

PS. Lazio - merda 3-1 Di Canio, Cesar, Rocchi :)

LMD
18-01-2005, 21:29
Wnuczka Mussoliniego kusi Di Canio

"Trwa burza wokół kapitana Lazio Rzym Paolo Di Canio, który podczas derbowego spotkania z AS Romą pozdrowił kibiców faszystowskim gestem.

Jedno ze skrajnie prawicowych włoskich ugrupowań politycznych zaproponowało 36-letniemu napastnikowi start w kwietniowych wyborach do władz regionalnych. Gorącą zwolenniczką zaangażowania Di Canio w kampanię przedwyborczą jest wnuczka dyktatora Benito Mussoliniego, Alessandra.

Kapitan Lazio zaprzeczył jakoby jego gest miał podłoże polityczne. "To był wyraz mojej radości i entuzjazmu. W moim pozdrowieniu nie żadnych było podtekstów politycznych" - stwierdził Di Canio."

Di Canio - startuj. Poparcie fanów Lazio masz już zapewnione. :ucieka:

ems
18-01-2005, 22:37
a my swoje

forza Lazio
forza Lazio
forza Lazio
non molare maaai....

ADREM AMOR !