PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa "Sportowa Niedziela"

daimler
10-01-2005, 10:11
Ogladal ktos moze? Ja sie zastanawiam, czy kiedys publiczna (panstwowa) bedzie w stanie zrobic dobry program sportowo - informacyjny... Bo to, co zobaczylem wczoraj to zaloba, samo dno i wodorosty, a w dodatku pani Paulina, ktora do redakcji sportowej to pasuje jak piesc do oka... :jejku:
Ciekaw jestem jakie w jej wypadku WALORY zadecydowaly o tym, ze tak ja lansuja, wciskaja wszedzie gdzie sie da! Przeciez to osoba ktora sprawdzila sie w roweru blazeja, wiec moze dobrzy by bylo, gdyby tam wrocila...

legart
10-01-2005, 11:11
Zdaje się że nawet nie pokazali goli z lig europejskich :/

MeLa
10-01-2005, 11:25
A kiedys był EuroGol na koniec :hmm:

Unico
10-01-2005, 12:45

taaaaa, dawniej to chociaż był... jeden gol z ligi angielskiej i jeden z hiszpańskiej :chytry: 8) :lol2:

MeLa
10-01-2005, 12:58

taaaaa, dawniej to chociaż był... jeden gol z ligi angielskiej i jeden z hiszpańskiej :chytry: 8) :lol2:

') ale był :efoch:

wroc(L)aw
10-01-2005, 17:13
A ja tam sie nie przejmuje sportową niedzielą i tvP ogólnie mam cyfre i mnie grzeje ...............i to podciągniętą tak zupełnie na legalu :oczko: :cicho: heh -polecam spoko sąsiada i dobrego fachowca..........

yusta
10-01-2005, 20:30
A ja tam sie nie przejmuje sportową niedzielą i tvP ogólnie mam cyfre i mnie grzeje ...............i to podciągniętą tak zupełnie na legalu :oczko: :cicho: heh -polecam spoko sąsiada i dobrego fachowca..........

No to fajnie że masz cyfre i masz w dupie tvp, ale temat jest o "Sportowej Niedzieli", więc nie bardzo rozumiem po co się tu wpisałeś? :roll:
Gwarantuję Ci, że wszyscy mamy w dupie to że masz cyfre, równie głęboko jak Ty masz tvp.
Bez odbioru

Fizi
10-01-2005, 22:09
mam cyfre

jaką ?

wroc(L)aw
11-01-2005, 23:09
A Ty Yusta już na ostro............po prostu od nie dawna mam tą cyfre i chciałem tylko dac info ze mozna ja miec na lewo...... a wiem ze tvp delikatnie mowiac jest kijowa bo przeciez też sie ogląda --oprócz sportu Pozdro!!!

Tuzin
12-01-2005, 05:26
Moze ten program to element MISJI Telewizji Publicznej? :chytry:

daimler
12-01-2005, 09:40
Moze ten program to element MISJI Telewizji Publicznej? :chytry:

ale kabarety zwykle nadawali w inne dni o innej porze...

czytalem w PS ze wszyscy za zadowoleni z nowego progemu, a duet Babiarz - Chylewska sprawdza sie w 100%!!!! :nienormalny:

arczi
12-01-2005, 10:48
No.. Chylewska to w ogole sie sprawdza w kazdej roli. Wpadla chyba jakiemus prezesinie w oko, ze ja tak promuja :oczko:

A Babiarz.. hehe.. No co tu wiecej gadac. Chlopak musial miec przejebane w szkole. Z pewnoscia był mega ciota 8)

A Cala ta Sportowa Niedziela, jest raczej dzielem nowego szefa sportu w TVP.. Korzeniowskiego.
W najblizszych latach spodziewam sie wiec programow sportowtych, ktore bazowac beda bardziej na "Ciao Darwin" niz na "Liga+".

Pan Artysta
12-01-2005, 11:16
I love Babiarz :hyhy: no ten to o sporcie wie dużo.(faja :zlosliwy: )

wroc(L)aw
12-01-2005, 11:17
arczi faktycznie jak sie patrzy na babiarza to widać ze po piż...... w szkole nie żle dostał.....----ogólnie prezenterzy w tvp to najsłabsze chyba jej ogniwo!!! :wsciekly:

Mini
12-01-2005, 11:22
zmiana szefa sportu nic nie da.
musiałby wypieprzyć pare(naście) osób zaczynając od Szaranowicza ( fajterzy, mentalność i ploty z 20 ręki zapodawane na okrągło z Jóźwikiem), Chylewską (niech idzie na "sekretarke" do tego prezesa), Jasine i tego drugiego osła od piłki nożnej itd.
Korzeniowski powiedział że dopiero od wrzesnia on bedzie za wszysto odpowiedzialny. i nie bedzie tak że tylko skoki i piłka nożna będą na antenie
mówił też ze chce robić programy żeby ludzi do sportu zachęcić wiec niedługo po familiadzie bedzie wielki sport jak cała rodzina po obiadku idzie potruchtać do lasu ( a w tym czasie chałupe im obrabiają)
chyba nie do konca wie Korzeniowski na czym ten sport w tv ma polegać

wroc(L)aw
12-01-2005, 11:38
Po co wyrzucać Szaranowicza i innych Jasinów....heheh przecież jest przynajmniej :oczko: smiesznie z nimi....A pamiętacie taki program "Piłkarska kadra czeka" niby za komuny ale był zajebisty...........tam taki łysy chyba facio prowadził ----qrde chociaż 1 program mogliby zrobić w tym stylu już nic więcej od nich nie wymagam.Pozdro!!!

MeLa
12-01-2005, 11:59
.... Talar :hmm:

bayo
12-01-2005, 12:07
Po co wyrzucać Szaranowicza i innych Jasinów....heheh przecież jest przynajmniej :oczko: smiesznie z nimi....A pamiętacie taki program "Piłkarska kadra czeka" niby za komuny ale był zajebisty...........tam taki łysy chyba facio prowadził ----qrde chociaż 1 program mogliby zrobić w tym stylu już nic więcej od nich nie wymagam.Pozdro!!!
Adam Gocel go prowadził :) Pamiętam, że zawsze na "PKC" czekałem z niecierpliwością, a najbardziej mi się podobała końcówka, bo pokazywali jakieś sztuczki piłkarskie w wykonaniu mistrzów albo Chomątka itp.

Mini
12-01-2005, 13:56
Po co wyrzucać Szaranowicza i innych Jasinów....heheh przecież jest przynajmniej :oczko: smiesznie z nimi...

dla mnie jest żałośnie

daimler
13-01-2005, 11:06
Jesli chodzi o Babiarza, to co by o nim nie mowic, po rozmowie z nim utwierdzilem sie w przekonaniu, ze jest to koles z NAJLEPSZA DYKCJA W TVP! tyle ze on sie nadaje ewentualnie do komentowania lekkiej a nie prowadzenia magazynu w studio!!! To w ogole nie jest jego swiat, nie nadaje sie do takiej roli, a jako komentator lekkiej z szaranowiczem jeszcze jakos potrafia to robic!

A Chylewska... Coz, powtorze sie - Rower blazeja! i wszystko jasne!!!

W ogole formula tego programu jest mylna - stoja przy tym parapecie jak w jakim barze mlecznym i pieprza trzy po trzy az sie na wymioty zbiera... Formula powinna byc taka jak stara "Sportowa..." czyli prezenter siedzacy za biorkiem (Liga +) i jakos to ogarnac, a tak mamy jakies dziadostwo bez ladu i skladu... i ta "loza ekspertow" pokazywana raz na jakis czas... Zaloba!

Slowem: SAMO DNO I WODOROSTY!!!!

Cezdor
13-01-2005, 15:42
arczi faktycznie jak sie patrzy na babiarza to widać ze po piż...... w szkole nie żle dostał.....----ogólnie prezenterzy w tvp to najsłabsze chyba jej ogniwo!!! :wsciekly:

ja do faceta nic nie mam, ale skoro już nawet moja stara, gdy go zobaczyła, nazwała go "cipką"...

Tuzin
19-01-2005, 14:49
Odczepcie sie od Przemka Dziwkarza :zlosliwy: