PDA

Zobacz pełną wersję : Sacchi oc...

yusta
09-01-2005, 19:36
Nowy dyrektor sportowy Realu Madryt Arrigo Sacchi zaszokował Hiszpanię. W wywiadzie dla sportowego dziennika "As" Włoch powiedział, że przed nowym sezonem zamierza sprowadzić na Estadio Bernabeu gwiazdora Barcelony, Samuela Eto'o.

Pozyskanie kameruńskiego snajpera ma być priorytetową sprawą dla nowego dyrektora "Królewskich". Sacchi chce w zamian za Eto'o zaoferować trzech piłkarzy: Waltera Samuela, Jonathana Woodgate'a i Michaela Owena. Cała trójka przyszła do Realu przed obecnym sezonem, jednak, zdaniem Włocha, nie spełnia pokładanych w niej nadziei.

Na wypadek odrzucenia przez Barcelonę oferty wymiany zawodników, Sacchi przygotował alternatywną propozycję. Zamierza wykupić Samuela Eto'o wpłacając Barcelonie klauzulę odejścia wynoszącą... 150 milionów euro.

Hiszpańskie media zastanawiają się, ile prawdy jest w wypowiedzi Arrigo Sacchiego. Kwota, którą zamierza zapłacić za Eto'o jest bowiem astronomiczna nawet jak na możliwości "Galacticos".

Na pozyskaniu kameruńskiego snajpera nie kończą się ambicje Sacchiego. Włoch chce, aby latem do Realu przeszli jeszcze Adriano z Interu Mediolan i Steven Gerrard z Liverpoolu.

Bez kitu... chyba trwa serial który z dyrektorów sportowych czy prezesów na dłużej i z większym hukiem zapisze się w historii Realu M :gupi:
A sprzedanie Eto'o, by po sezonie próbować odkupić go za 150 baniek ojro to już mega debilizm :ucieka:

Kempes
09-01-2005, 19:49
W głowie sie nie mieści :zlosliwy:

W to nie uwierze ,że za kameruńczyka wyłożą 150 mln bo :

a) Żaden piłkarze na świecie nie jest tyle wart - myśle ,że nawet Perez tak sądzi

b) Posadzą na ławe Ronaldo lub Raula kosztem murzynka który kosztowałby mnóstwo banieczek ?!

Co do wymiany to ... znów by sie pozbyli całego środka obrony ? Choć nomen omen Woodgate prawie nie gra.

Coś może być na rzeczy ,ale szczerze wątpie że przedstawione oferty wejdą w życie. Odkąd Sacchi sadzał wielką gwiazde Baggio na ławie w Milanie zawsze miałem o nim zdanie : twarda ręka i zimna głowa ,a tu takie bajery ?
Albo pismaki coś upiększyli albo Madryt każdemu może zakołować w głowie.

ps. Swoją drogą ciekawe jaka by była reakcja Barcy 8)

Choćby i 100 mln wziąłbym w ciemno natomiast wymiana wymagałaby chyba olbrzymiego zastanowienia. Z jednej strony trzech piłkarzy którzy nie świecą formą od wielu miesięcy ... z drugiej to trzech wielkich piłkarzy którzy nie zapomnieli jak sie gra.

Za Eto , Owen ? W systemie gry katalończyków ... dla mnie to nieopłacalne.

Samuel w Romie rządził ... Woodgate żółtodziobem też nie jest ,ale skoleji obecnie Barca ma dość poukładaną obrone która nie jest - wg mnie - priorytetem do wzmocnień.

Jestem ciekaw dalszych nowości z tego cyrku :hyhy:

Wasil
09-01-2005, 20:26
To chyba gra działaczy Realu. W ten sposób chcą zrobić jakieś zamieszanie ,licząc na podtknięcia rywala.
Poza tym Eto nie jest warty 20 % tej sumy. :hyhy:

Gnatek
09-01-2005, 21:35
Jak dla mnie, to albo dyrektor nie wiedział co mówi, albo w gazecie cos nie tak napisali.
Wymiana trzech znakomitych piłkarzy za jednego to gruba przesada. Dwóch bardzo dobrych obrońców, jakimi bez wątpienia są Woodgate i Samuel oraz jeden z najlepszych napastników na Świecie Owen to kretynizm. W Realu ma kto strzelać bramki - Raul, Ronaldo, Owen. Prawdopodobnie odejdzie Morientes, a szkoda. W ataku trener Luxemburgo ma kłopot bogactwa, natomiast mogli by zakupić jeszcze jednego obrońcę. Przydałby im się taki klasowy obrońa, a napastnicy Realowi juz raczej nie są potrzebni.

Kempes
09-01-2005, 21:51
BTW - co do Morientesa na Eurosporcie była niedawno wypowiedz Luxemburgo :

'' .. nie mam w zwyczaju wzmacniać rywali ,a sprzedanie Morientesa do Liverpoolu było by właśnie pomaganie wrogowi ...''

Szkoda tego Fernando :/

DobryChłopak
09-01-2005, 22:41
150 mln euro tak... mhm jasne. NIech sobie kupią kilka razy polską ligę.
Niewydaje mi sie, że to jest poważna propozycja. Raczej straszenie i mówienie ;Real ma jescze taką kasę że 1 piłkarz za 150 mln euro to dla nas nic i mozęmy kupic każdego którego sobie wybierzemy."

Latin
10-01-2005, 00:24
To ściema.Więcej nie ma sensu komentować.

VANAHAIM72
10-01-2005, 02:15
:chytry: Tak, a do tego dokupią Szewczenkę, van Nistelroya, Henry'ego i Ronaldinho... Tylko trzeba będzie obrońców sprzedać. Bramkarza też... :hyhy:

DeMon
10-01-2005, 03:22
Poradzą sobie... :chytry:

jarcyś
10-01-2005, 04:32
komentarz niejakiego msa na Onecie

"As" opublikował wywiad z Saccim to 28 grudnia... - a ten dzień w Hiszpanii to..

...prima aprilis - niestety, w większości dziennikarzyny dyletanci się nie popisali...pozdro dla piśmiennych...

Mini
11-01-2005, 14:31
ale skoleji obecnie Barca ma dość poukładaną obrone która nie jest - wg mnie - priorytetem do wzmocnień.

:hmm: poukładana :hmm: może sie chłopaki na boisku troche rozumieją ale są za ciency jak na wygranie LM i dlatego właśnie Chelsea ich wyeliminuje ( bo w ataku sa porównywalni)

a Luxemburgo zgodnie ze swoją tezą powinien mieć w klubie ze 200 najlepszych piłkarzy żeby przypadkiem któryś nie zagrał przeciwko niemu :ucieka:

cena za piłkarza to nie tylko jego umiejętnosci ale też chyba troche "wartość marketingowa" a ta u Eto jest żadna w porównaniu z Zidanem, Ronaldo czy Figo. Inter chyba w tydzień na sprzedaży koszulek Ronaldo zarobił 1/4 tego co na niego wydał wiec płacenie kilkudziesięciu baniek było wytłumaczalne ale 150 za Eto -> :leze:

Fizi
11-01-2005, 14:38
Mini - juz ktos pisał, że to był żart

Latin
11-01-2005, 22:07
Dia de Los Santos Inocentes - nasz prima aprilis 8)

Mini
12-01-2005, 11:25
Mini - juz ktos pisał, że to był żart

napisałem odnosząc sie do tej sumy którą ma w kontrakcie ;)

yusta
12-01-2005, 18:04
A kto tam za nimi trafi w tym Realu 8)
Ostatnio czytałam, że prezes Realu odrzuca kategorycznie transfer Morientesa do Liverpoolu i co? Dzisiaj Morientes podpisał kontrakt w Anglii i może już w weekend zapakuje brameczkę ManU :brawo:

Kempes
12-01-2005, 18:17
A kto tam za nimi trafi w tym Realu 8)
Ostatnio czytałam, że prezes Realu odrzuca kategorycznie transfer Morientesa do Liverpoolu i co? Dzisiaj Morientes podpisał kontrakt w Anglii i może już w weekend zapakuje brameczkę ManU :brawo:

:O

Bardzo kurna pozytywna wiadomość.
Uzbierali hiszpański trójkącik Alonso - Garcia - Morientes.