PDA

Zobacz pełną wersję : Walka o nazwę i barwy klubowe

Maldini
04-01-2005, 19:28
Ostatnio jest głośno o walce kibiców Czarnych Radom w przywrócenie nazwy CZARNI.
Wraz z przyjściem do klubu sponsora została zmieniona nazwa klubu i barwy klubu.
Sponsor obiecywał pzrywrócenie nazwy w pzreciągu 2-3 lat ale słowa nie dotrzymał.
Kupił sobie częsć kibiców darmowymi biletami na mecz,wyjazdami,szalikami,koszulkami,bębnem i zrobił im flagę.
Ci ,,kibice,, wsławili się tym, że na ostatnim meczu przebrali się wbiałe kaptury trzymając świeczki w rękach czyli za członków organizacji rasistowskiej Ku Klux Klan.
Na sobie mięli zrobione szaliki przez sponsora w barwach narowdowych po 1 stronie herb miasta Radom po 2 stronie godło Polski a pośrodku...nazwa sponsora zamiast nazwy naszego kraju!!!
Powiesili flagę zrobioną przez sponsora o anzwie Nowa Tradycja.
Jak w komedii Miś tak to wygląda.Tradycję też to chcą też kupić!!!.
Więcej na forum naszej strony www.czarni.pl
CZEKAMY na wasze opinie w tej sprawie

Jaco
04-01-2005, 19:33
Biali wysyłają czarnych, żeby ci zabijali żółtych, na złość czerwonym.
Ohyda.
8)

arczi
04-01-2005, 19:43
To jest tak, że jeżeliby nam ktoś, na przykład, rozumiesz, porwał naszą furę i by go złapały to nam muszą oddać samolot, rozumiesz? To jest właśnie tradycja. Że nam muszą oddać.

Raffi
04-01-2005, 19:46
tak mi się skojarzyło, że o ile dobrze pamiętam, to jutro jest o 17:00 w hali Na Kole przy Obozowej mecz Czarnych z Politechniką

A swoją drogą to myślę, że w tej sprawie mamy w sumie niewiele do gadania, a zwłaszcza do zmienienia tzn. nie wiem, co my właściwie możemy zrobić :hmm:
PS to, jakby ktoś jeszcze nie znał

http://www.czarni.pl/images/szopka.jpg

Maldini
04-01-2005, 19:49
Tylko jeden problem Was czyli kibiców szanuje min za oprawy ultras i walke z p.Walterem w słusznych sprawach lecz was jest od nas kilkanaście razy więcej siła rażenia jest drametralnie większa :oczko:
Po drugie bicie ich nic nie da bo tylko na to czekają i będę się użalać że huligani ich pobili.Tam są same dziewczyny starsi ludzie kogo więc ... :kurde:
Dzięki za fotke :hyhy: widać na nim wszystko.Tak jutro Czarni grają sparing z AZS PW o godz.17:00 w Warszawie.

Ku Klux Klan nie przyjedzie chociaż w nim jest 3 osoby z Warszawy więc może zawitają na hale AZS PW :zlosliwy:

ems
04-01-2005, 20:07
kibice przyjada? :) fajne szale :zlosliwy:

DeMon
04-01-2005, 21:34
Ku Klux Klan nie przyjedzie chociaż w nim jest 3 osoby z Warszawy więc może zawitają na hale AZS PW :zlosliwy:

ale ich sprzedał... :hyhy:

Maldini
04-01-2005, 22:07
Sprzedał :zly: :nie: Stwierdził fakty :zlosliwy: :oczko:

Gnatek
04-01-2005, 22:08
Hmmmmm, kijowa sprawa :hmm:... Z tego co pamiętam, to taką sytuację (może nie identyczną, ale bardzo podobną) miał Partizan lub Crvena Zvezda. Ale naprawdę żal mi tych prawdziwych kibiców, którzy są wierni tradycji. Ja np. nie wyobrażam sobie zmiany naszych barw czy herbu. W zeszłym sezonie było o tym bardzo głośno, jednak ja od początku byłem zdecydowanie na NIE w tej sprawie.

ems
04-01-2005, 22:18
ehh no nic
ladne szaliki :)

mOFMC
04-01-2005, 22:21
ehh no nic
ladne szaliki :)

Popros. Moze kolega Ci zalatwi :hyhy: :oczko:
Po taniości... :P

ems
04-01-2005, 22:25
http://sportsmed.starwave.com/media/pg2/2002/0529/photo/s_hooligans_hi.jpg

ej swoja droga, na eurosporcie pokazywali ostatnio bez kitu najgorszych hoolsow w Europie
bodajze Benfica Lizbona
wybiegli
jeden sie wyjebal o breche ktora taszczyl
drugi o wlasne nogi i wyladowal wprost przed policjantem
Benfica hool's ! :]

Maniek
04-01-2005, 22:48
ej swoja droga, na eurosporcie pokazywali ostatnio bez kitu najgorszych hoolsow w Europie
bodajze Benfica Lizbona
wybiegli
jeden sie wyjebal o breche ktora taszczyl
drugi o wlasne nogi i wyladowal wprost przed policjantem
Benfica hool's ! :]

widziałem to... :hyhy: chyba w Watts'ie pokazywali... strasznie nabuzowany był ten co sie wyjebał o wałsny kij... :ucieka:

co do Radomia to mi jest bardziej żal tych ludzi ze zdjęcia... :kurde:

Sosen
05-01-2005, 07:41
Dla mnie to jest zdjęcie roku :hyhy:

wroc(L)aw
05-01-2005, 16:25
Dla mnie tez o co im biegalo tak sie od....ć

Grzywa
05-01-2005, 17:37
:lol:

Nosz ***** mać :lol:

Czyli jednymi słowy właściciel zasponsorował ubiór prawdziwego kibica grupce "Małysz-fanów" i to jest problem tak? No tak wyglądają przeważnie kibice sportów halowych paru dziadków, jakaś babcia, rodzinka z małą córeczką trąbki w garść i jazda do młyna :lol:

No i im nie przeszkadza to że klub się nazywa Czarni czy też "Gówno z masłem i makiem na ciepło Radom" i tak będą trąbić w trąbke... Teraz pytanie czy w ogóle są ludzie którym przeszkadza to że Czarni nie są Czarnymi? Ile ich jest i czy mają jakikolwiek wpływ na to co sie dzieje w klubie i na trybunach. Z tego co widze to żaden. A więc są 2 wyjścia z tej sytuacji:

1. Zacząć zniechęcać ludzi by nie przychodzili na Hale, i tym wpłynąć na frekwencje i zarazem właściciela.

2. Zastraszyć go i Małysz-manów siłą by zmienili zdanie

A tak naprawde jedyne co możecie zrobić to siąść i zacząć płakać bo klub nie jest wasz jest właściciela i może on robić wszystko co mu się żywnie podoba a na właściciela można mieć wpływ gdy jest sie zorganizowanym i ma się za sobą ludzi (co i tak nie zawsze się sprawdza patrz np. na Legie gdzie mając za sobą kilka tysiecy ludzi nie powojowali zbytnio z ITI) a wy tego nie macie. Chyba tyle :chytry:

arczi
05-01-2005, 17:43
Grzywa.
Ale punkt 1 i 2 to własciwie to samo 8)

Grzywa
05-01-2005, 17:50
Grzywa.
Ale punkt 1 i 2 to własciwie to samo 8)

No co ty punkt 1 można robić Lightowo typu jakieś niewybredne plakaty, pikiety, dywersja, punkt 2 to już Hard Corowo i skupiając się wyłącznie na jednostkach wrogich nam :zlosliwy:

arczi
05-01-2005, 18:19
Robiac niewybredne plakaty, pikiety i dywersje, człowiek tez skupia sie wyłącznie na jednostkach wrogich nam 8)

Grzywa
05-01-2005, 18:57
Robiac niewybredne plakaty, pikiety i dywersje, człowiek tez skupia sie wyłącznie na jednostkach wrogich nam 8)

Mylisz się Arczi robiąc np. pikiety, plakaty skupiamy się również na jednostkach nam obojętnych prowadząc propagande przeciwko jednostką wrogim czyli np. na osobach które przychodzą na hale ale nie obchodzi ich konflikt racji prowadzony przez nas, poprzez nagłaśnianie naszej sprawy można ich zainteresować przekabacić na naszą strone i zniechęcić do przychodzenia na mecze pod wrogim sztandarem. :chytry: Oczywiście jeśli to pomoże nam w osiągnięciu zamierzonego celu.

Gdzieś tak za miesiąc mam zamiar wydać książke :hyhy: , więc jeżeli cię interesuje to zagadnienie :chytry: szukaj w ogólnopolskiej sieci Empik :hyhy: :oczko:

MK
05-01-2005, 21:29
Po drugie bicie ich nic nie da bo tylko na to czekają i będę się użalać że huligani ich pobili.Tam są same dziewczyny starsi ludzie kogo więc ...
Ja tam widze sześciu nie starych ludzi i nie kobiet i pewnie jeszcze kilku nie zmieściło się na fotce. Ogólnie to współczuje bo ja to bym chyba powsadzał im te świeczki w dupe, oblał benzyną i podpalił, wtedy to by naprawde zobaczyli co to jest Ku Klux Klan. Może troche mnie poniosło, ale strasznie irytują mnie tacy ludzie :zly:

arczi
05-01-2005, 23:50
Mylisz się Arczi robiąc np. pikiety, plakaty skupiamy się również na jednostkach nam obojętnych prowadząc propagande przeciwko jednostką wrogim czyli np. na osobach które przychodzą na hale ale nie obchodzi ich konflikt racji prowadzony przez nas, poprzez nagłaśnianie naszej sprawy można ich zainteresować przekabacić na naszą strone i zniechęcić do przychodzenia na mecze pod wrogim sztandarem. :chytry: Oczywiście jeśli to pomoże nam w osiągnięciu zamierzonego celu.

Gdzieś tak za miesiąc mam zamiar wydać książke :hyhy: , więc jeżeli cię interesuje to zagadnienie :chytry: szukaj w ogólnopolskiej sieci Empik :hyhy: :oczko:

Ale zaraz zaraz... Co Pan robił w damskiej ubikacji? :oczko:

A co do ksiazki to owszem... nie omieszkam. Dostane z dedykacja? 8)

Maldini
07-01-2005, 02:07
Jestem przekonany, że tymi wyczynami pokazali że nie tzw piknikami.
Bynajmniej tak sądzą :oczko:
Wkroczyli na śliski temat i sam się zastanawiam jak on sie rozwinie.
Życie samo napisze scenariusz.
Pozdrówka dla normalnych za ich ludzkie odpowiedzi. :brawo: