PDA

Zobacz pełną wersję : Podobają wam się takie kobiety...

MaxyM
24-06-2003, 02:52
http://www.perfectpeople.net/media/celebs/39/0086.jpg

Dla mnie to tragedia, bo jakbym maił taka kobite to...

1. Tłukła by mnie...
2. Jakby ręcznie coś robiła to bałbym się, że urwie i nawet się nie zorientuje...
3. Tłukła by mnie
4. Jakbym z babą poszedł na plaże, to nic, że by była lepiej umięśniona niż ja, ale byłaby lepiej zbudowana niz cała plaża...
5. Babo chłop...
6. Nie podoba mi się, bo to nie kobiece...
7. Tłukła by mnie...

Harcerz
24-06-2003, 03:20
Buzke ma ok ale reszta jest straszna.
Ha! ale patrzac z drugiej strony . MaxyM jak bys mial taka kobite to zawsze by cie obronila w razie jakiejs akcji. :box: ;)

MaxyM
24-06-2003, 03:23
Buzke ma ok ale reszta jest straszna.
Ha! ale patrzac z drugiej strony . MaxyM jak bys mial taka kobite to zawsze by cie obronila w razie jakiejs akcji. :box: ;)

Bym brał Zuźke ze sobą do baru i awantury kręcił... '8

Ce
24-06-2003, 07:49
po tej jeszcze tak nie widac ale większość kulturystek z czasem zaczyna facetów przypominać. obrzydliwe. kobieta + kulturystyka = 8/

ems
24-06-2003, 07:50
ale na gorace wyjazdy w sam raz ;]

MaxyM
24-06-2003, 07:52
Jakby ją skurcz złapał podczas stosunku to nie chciałbym być w środku... pomijając fakt, że wogóle bym nie chciał... tfu, pluje na raszple...

ems
24-06-2003, 07:53
"...lubi nas niewielu, boja sie wszyscy" rehehe! :)

MaxyM
24-06-2003, 07:55
Ja piernicze, jaki ona ma bark - jakbym babie za skóre zalazł, to sam bym się położył i okładał po ryju... Bez ściemy tylko na poważnie, przynajmniej zębów bym nie stracił...

Menel
24-06-2003, 08:22
Pomijam już fakt estetyki ogólnej... no kobita powinna wyglądać jak kobita, a nie trzecia część Terminatora...

mięśnie zamiast cycusiów... błe...
miast krąglutkiej pupeczki... kawałek mięśniowego kamyczka... nie można się przytulić bo można rozciąć sobie łuk brwiowy...

...a bicepsiki takie, że po ślubie to chyba ona przenosi przez próg...

O seksie nawet boję się pomyśleć... te nogi... ściśnie i... po 5 minutach niedotlenienia powstają nieodwracalne zmiany w mózgu... dzięuję postoję.

istnieje również duże prawdopodobieństwo, że pochwą wyciska więcej niż nie jeden z nas na ławeczce...

brrrrr, błeeeeee

MaxyM
24-06-2003, 08:27
O seksie nawet boję się pomyśleć... te nogi... ściśnie i... po 5 minutach niedotlenienia powstają nieodwracalne zmiany w mózgu... dzięuję postoję.

Nie mówiąc już o pewnym flaku i zniszczeniu struktury gąbczystej... tfu, pluje na raszple 2 raz!

krollek
24-06-2003, 09:04
8- Okropne cholerstwo, taka baba = nieszczęście :help:
Jakbyś ją na wyjazd zabrał to nie rzucałaby kamieniami tylko całymi płytami :]

Tomi
24-06-2003, 09:35
8- Okropne cholerstwo, taka baba = nieszczęście :help:

Dokładnie , jakbym taką miał to tylko sie zajebać :fu:

Dżon Łejn
24-06-2003, 10:41
Przypomina mi enerdowskie pływaczki , poza plastikowym ryjem.Ehhh
są gorsze zboczenia niż taka baba w domu.Ona to nawet wałka nie potrzebuje...

Q_(L)
24-06-2003, 11:02
Paskuda... 8-

Z drugiej strony - jakby się człowiek bezpiecznie przy takiej czuł... ;)

bemowiak
24-06-2003, 11:07
takie kobiety są straszne! wole takie małe niewinne i...odwarzne '8

Nazgul
24-06-2003, 11:09
Paskuda... 8-

Z drugiej strony - jakby się człowiek bezpiecznie przy takiej czuł... ;)

Co czuł, co czuł? Panienka jest nadmuchana do zawodów - tydzień po zawodach nie wiesz że to kulturystka... Ładnie zbudowana, a nie taki potwór jak na zdjęciu powyżej. Jedyna różnica między kulturystką a niekulturystką to taka, że kulturystce około 40 wszystko się sypie - nerki, wątroba, serce... Sterydy nie robią dobrze...

_Bart
24-06-2003, 12:33
Jeszcze zeby miała krucoz czarne włoski...

eh co ja mówie jest obrzydliwa i strach sie bac z taka nawet za reke isc bo oderwie chca cos pokazac a co tu mowic o stosunkach

aaadamm
24-06-2003, 14:55
ja myslale mze ktos sobie na poczatku zrobil jaja i wtopil twarz kobiecy w meskei cialo.....

kurcze - tam same miesnie.... jak by taka miala laske robi to scisnela by z przyzwyczajenia, myslac ze to hantel i wyrwal by .....fffffuuuuuuuu..... idzcie mi z takim mutantami.....kobiece delikatne cialko..a nei mezczyzna w przebraniu....

legart
01-07-2003, 10:45
Lepiej kobity niech wezmą się za fitnesy czy insze aerobiki niż za kulturystykę.

emde
01-07-2003, 10:51
kulturystyka jest spox ale ta kiedys, teraz to wszystko poszlo w zla strone i dlatego kulturystki dzisiejsze wygladaja jak mutanty. Kiedys to polegalo na zastapieniu tluszczu miesniami, ale takimi zeby byly proporcjonalne do reszty. Dzisiaj zostaly przekroczone wszystkie granice.

emde
01-07-2003, 11:02
To samo tyczy sie mezczyzn, kiedys chodzilo o proporcjonalnie zbudowana sylwetke, teraz liczy sie masa i rozmiary...

Porownajcie sobie kulturyste kiedys:
http://www.sfd.pl/1/images/20030621195319.jpg

i dzis:
http://www.paker.kulturystyka.pl/najlepsi/zdjecia/ronniecoleman.jpg

Kiju
01-07-2003, 11:08
Zdjecie tej babki jest z zawodów a wiadomo ze na zawodach zawodniczki sa maksymalnie odwodnione i nabite ...pare dni po zawodach taka delikwentka normalnieje i staje sie podobna do kobiety,ta na zdjęciu jest jeszcze niezła lecz czasami jak zobacze w jakims pismie "kobiete" to az mnie odrzuca...
Jestem przeciw damskiej kulturystyce.
Ogólnie kobiety maja jakąs dziwna tendencje do uprawiania męskich sportów...boks,zapasy,cięzary,kulturystyka,rugby.. ....nie wiem czemu ma to słuzyc,na pewno dzieki temu nie staja sie bardziej kobiece a faceci z niechęcia patrzą na takie stwory.

...z drugiej jednak strony tak Wróbel 8- nie pasuje raczej do baletu czy jazdy figurowej...