PDA

Zobacz pełną wersję : Karty magnetyczne dla kibiców na wyjazdy

_Bart
23-06-2003, 22:37
Od rundy jesiennej sezonu 2003/2004 zorganizowane grupy kibiców udające się na mecze wyjazdowe swoich klubów, będą zaopatrzone w specjalne karty magnetyczne. Za wyprodukowanie tych kart (ale tylko w ilości nie przekraczającej 5 tysięcy sztuk) kluby nie będą musiały płacić. Zadbał o to PZPN, we współpracy z Polską Konfederacją Sportu.

- Jeśli pomysł się sprawdzi, to kary magnetyczne wprowadzimy również przy okazji wyjazdowych meczów reprezentacji Polski - wyjawił Eugeniusz Kolator.

za legia.net

No normalnie nie wierze PZPN wyciagnał pomocna dłon do kibiców i nie trza bedzie placic za te cholerne i durne karty.

[/b][/i]

aaadamm
24-06-2003, 10:13
i bedzie tak jak z tymi listami wyjazdowymi - malo kto tego przestrzegal ??? wiec po co kasa na marne ??? Oni mysla ze w ciagu kilku dni zrobia karty dla masy kibicow w Polsce ??

jacek
24-06-2003, 14:28
no po co te karty magnetyczne to tylko zbedna rzecz tak jak wszystko co pzpn wymysli!!!niech lepiej pzpn odda nam tytul mistrzowski ad.'93 i co ile te gowno ma kosztowac jezeli np. jakas osoba ktora nie jezdzi czesto na wyjazdy z powodu np.braku czasu bedzie chciala pojechac na kilka wyjazdow to bedzie tezz musiala te karte kupowac i na co kamus taka karta eLadamo masz racje pozdro dla LEGII I ICH ZIOMKOW!!!!

Raffi
24-06-2003, 14:30
i co ile te gowno ma kosztowac
nic...

Lakers
24-06-2003, 23:01
ehh to nie jest najlepszy pomysł ;/ bez kitu !

juz wole te listy głupie ...

jeszcze zapomnę z domu tej karty i bedze lipa ...

bemowiak
24-06-2003, 23:02

równie dobrze możesz zapomnieĆ biletu,pomimo że też wole te listy

*PRZEMO*
24-06-2003, 23:20
karty po co?
lepsza jest lista a najlepszy jest identyfikator.. po co sobie zycie komplikowac :hmm:

Kawa
24-06-2003, 23:29
karty po co?
lepsza jest lista a najlepszy jest identyfikator.. po co sobie zycie komplikowac :hmm:
No niewiem Przemek czy łatwiej wziać z domu karte czy sporządzacliste z imonami, numerkami itp.
Wsumie sam pomysł kart niegłupiciekaw jestm jakbedzie z wykonaniem.

Lakers
24-06-2003, 23:44

równie dobrze możesz zapomnieĆ biletu,pomimo że też wole te listy

no co Ty bilet zawsze wezme o tym nigdy nei zapominam jak jade na wyjazd to jest standard ale o takiej karcie z przyzwyczajenia moge zapomnieć " budze sie rano ok biore nilet i pyk na dworzec" taka opcja choc nei mowie ze odrazu zgubie to gówno ... przeciesz mi to w sumie juz po tych 15 minutach od tamtego wpisu wisi co bedze to bedze i tak sie liczy by byc na stadionie !
pzdr hehe
piwko szybko moze zmienic decyzje ;)

elvi
25-06-2003, 00:47
Tylko, ze gdy byly listy (mniej czy wiecej przestrzegane) i kupno biletow tylko w Warszawie to teoretycznie klopot mieli kibice spoza Warszawy. Wprowadzajac takie karty masz 100% pewnosc, ze wejdziesz na mecz.

Poza tym, jak identyfikatory byly to jakos ludzie ich nie zapominali ;) Wsadzasz sobie do portfela i tyle...

Jeszcze jak by za to trzeba bylo placic to rozumiem jakies sprzeciwy, ale jak tak jest to jaka Wam to roznice robi?

rkwa
25-06-2003, 15:06
karty dla wyjazdowcow maja na celu indentyfikacje tlumu,wielu kibicom to nie na reke i przestana jezdzic,zmniajszy sie frekwencja wyjazdowa wszystkich ekip i to mnie martwi,mam nadzieje ze ten gamoniowaty pomysl nie wejdzie w zycie.

pozdro-HWDpzpn

*PRZEMO*
26-06-2003, 12:02
tak sobie myslalem i myslalem i doszedlem do wniosku ze taka karta magnetyczna to nie glupi pomysl!
kazdy kibic ma taka karte ktora zarazem byla by identyfikatorem byla by do nabycia w kasach wlasnego klubu i do takiej karty kupujesz bilet i jedziesz zadnych list wszystko w komputerze. przeciagasz taka karte przez bramke i mecz ogladasz a oni maja napisane kim ty jestes etc.
uwazam ze w ten spopob poprawi sie poziom bezpieczenstwa no i moize bedzie wiecej biletow dla przyjezdnych.. ;)

bemowiak
26-06-2003, 12:04
tak sobie myslalem i myslalem i doszedlem do wniosku ze taka karta magnetyczna to nie glupi pomysl!
kazdy kibic ma taka karte ktora zarazem byla by identyfikatorem byla by do nabycia w kasach wlasnego klubu i do takiej karty kupujesz bilet i jedziesz zadnych list wszystko w komputerze. przeciagasz taka karte przez bramke i mecz ogladasz a oni maja napisane kim ty jestes etc.
uwazam ze w ten spopob poprawi sie poziom bezpieczenstwa no i moize bedzie wiecej biletow dla przyjezdnych.. ;)

najpierw trzeba by było zainstalować na wszystkich stadionach takie bramki,co wg mnie jest ciężko wykonalne

_Bart
26-06-2003, 13:02
najpierw trzeba by było zainstalować na wszystkich stadionach takie bramki,co wg mnie jest ciężko wykonalne

To jaesli dobrze pamietam to tez PZPN ma sfinansowac ale tylko na sektory dla przyjezdnych zeby nie było niedomowien.

bemowiak
26-06-2003, 13:36

To jaesli dobrze pamietam to tez PZPN ma sfinansowac ale tylko na sektory dla przyjezdnych zeby nie było niedomowien.
to może coś z tego będzie bo pomysł nienajgorszy

kud(L)aty68
26-06-2003, 15:07
A mnie sie to nie podoba. Caly ten pomysl z kartami, listami itd. ma na celu tylko i wylacznie kontrole nad nami, a podobno zyjemy w wolnym kraju. Z tego sie moi drodzy robi pomalu getto - jestes kibicem jestes w getcie tylko dlatego ze: paru debili zrobilo sobie potyczke w centrum miasta co zakonczylo sie smiercia jednego z tychze itd. Wprowadzenie kart/list (wlasciwie to wszystko jedno) to wynik bezradnosci policji, ktora nie potrafi(nie chce) zabezpieczyc imprez masowych. Zamiast stosowac metody prewencyjne czyli zapobiegac zadymom, policja tylko na nie reaguje i to bardzo czesto z miernym skutkiem - Wroclaw, Krakow. Rezultat jest taki, ze niedlugo beda kontrolowac gdzies idziesz sie (za przeproszeniem) wysrac. Co komu do tego gdzie ja jade i co mam zamiar robic w sobote/niedziele/srode/piatek po poludniu? Chce jechac na mecz wyjazdowy swojej druzyny to mam do tego do cholery jasnej zagwarantowane konstytucyjnie prawo i nikomu nic do tego.
Dlaczego ja mam byc poszkodowany za bezwlad sluzb bezpieczenstwa w tym kraju? Akurat kasa ma w tym momencie najmniejsze znaczenie - chodzi o kontrole.
Jak myslicie, kto bedzie mial dostep do bazy danych - kto, gdzie i kiedy zaopatrzyl sie w taka karte? Oczywiscie policja - "dobra nasza" policja, ktora to niedawno zabila czlowieka za koszulke.
Efekt jest taki, ze zmniejszy sie liczba ludzi jezdzacych na wyjazdy i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Chcialbym sie mylic, ale obiawiam sie, ze niestety mam racje.

pzdr.

Tuzin...
26-06-2003, 17:36
Cos mi sie wydaje wydawanie tych kart za darmo malo realne. No bo skoro beda za friko to sie rzuci na nie od razu polowa kibicow danej druzyny - no bo bede mial karte a nuz kiedys gdzies pojade. Na pewno bedzie jakas oplata.
Poza tym w ogole nie rozumiem szczerze powiedziawszy czemu te karty mialyby sluzyc? Co z tego ze nawet beda mieli liste ludzi znanych z imienia i nazwiska na sektorze, pociagna wszystkich wtedy do zbiorowej odpowiedzialnosci jezeli kilku bedzie dymic?

Tuzin...
26-06-2003, 17:41
A tak w ogole to mamy poltora miesiac do rozpoczecia Ligi, a gdzie jakis przetarg na producenta bramek i kart?? Ani widu ani slychu.
Na Legii sa juz zreszta bramki na sektorze gosci (takie same jak na reszcie stadionu) pewnie te wyjazdowe beda zupelnie inne i nasze pojda na zyletki...

Raffi
26-06-2003, 21:29
5000 ma być za darmo, kolejne już płatne

Gelo
27-06-2003, 11:57
cala sprawa jak dla mnie wydaje sie smieszna. Po pierwsze jesli PZPN uprze sie przy swoim i na sile wprowadzi karty magnetyczne to kluby nie majace funduszy beda starac sie ominac jakos nowy przepis (tak jak zrobila to polonia budujac swoja kryta :rotfl: ) i bramki beda montowane w malej liczbie, co jeszcze bardziej wydluzy czas wchodzenia na sektor. Obawiam sie ze pomysle z "czipami" moze skonczyc sie podobnie jak pomysle z identyfikatorami, ktore tak jak szybko przyszly tak szybko tez przestaly byc wymagane. Ogolnie jak dla mnie kolejny glupi wymysl naszych wladz, ktore maja klapki na oczach i robia chyba wszystko aby polski futbol doprowadzic do kapletnej ruiny...........

LISTKIEWICZ w slady Kolodkie do dymisji!!!!!!!!

adi260
28-06-2003, 07:42
I tak nie jeździsz na wyjazdy :/

Gelo
28-06-2003, 10:36
I tak nie jeździsz na wyjazdy :/

:hmm: Nie wiem czy pisales to do mnie?? Napewno nie uwazam sie za jakiegos stalego wyjazdowicza, ale w zeszlym sezonik kilka takich meczy zaliczylem:]

Krzpac
28-06-2003, 12:45
i bedzie tak jak z tymi listami wyjazdowymi - malo kto tego przestrzegal ???

hehe.... fajne były te listy wyjazdowe...

jak raz przeglądałem liste kto jedzie na wyjazd - to znalazem Andrzeja Leppera, Elvis Presleya czy Adama Małysza...

i jeszcze taka sytuacja - byłem się zapisać na wyjazd z kolegą

i się kolegi pytam jak chcesz się nazywać ?
a on - nie wiem ?
to ja - moze być Adam ?
kolega - wole imie Marcin
i ja - OK
i go wpisałem jako Marcin (nazwiska niestety teraz nie pamiętam)...

te listy wyjazdowe to bzdurny, bezsensowny przepis, który był i tak martwy...

Mini
28-06-2003, 15:13
hmm. Dowód-karta,prawko-karta, identyfikator(już nie potrzbny)-karta,karta kibica zamiast papierowego karnetu-karta,śmieć na wyjazdy-karta,bilet do autobusu-karta jeszcze dochodzą kredytowe(z tym na razie nie mam problemu) i zrobią dowód rejestracyjny jako kawałek plastiku to stając żeby coś załatwic wyciągasz taki dwumetrowy zwitek różnego rodzaju kart i godzinę szukasz właściwej. a sam pomysł wydaje mi się dobry.tylko jak to ma wyglądać? jak przychodzisz do klubu kupić bilet na wyjazd to oni ladują tą kartę tak jak miejską czy jak?

Raffi
03-07-2003, 18:49
"PZPN wprowadza karty identyfikacyjne dla kibiców

Poprawie bezpieczeństwa na stadionach ekstraklasy ma służyć system elektronicznej identyfikacji kibiców udających się w grupach zorganizowanych na mecze wyjazdowe swoich drużyn, który PZPN wprowadzi od początku nowego sezonu.

W tym celu kluby pierwszej ligi muszą przekazać do PZPN specjalne formularze zgłoszeniowe, które uprawniają do wydania kart identyfikacyjnych.

Wcześniej kluby powinny rozprowadzić formularze wśród kibiców. Kibic musi wypełnić wniosek w dwóch egzemplarzach, a następnie złożyć go w klubie. Zawierający zdjęcie formularz, będzie przekazany przez klub do PZPN. Drugi egzemplarz zostanie w klubowej kartotece.

Formularze trzeba przekazać do PZPN do 15 lipca 2003 roku. Tylko wtedy można otrzymać elektroniczną kartę uprawniającą do wstępu na mecze ekstraklasy już od pierwszej kolejki sezonu 2003/04. Karty będą wydawane kibicom również w trakcie trwania sezonu."

celt
03-07-2003, 20:31
oni swoje a My swoje ;)

pozdro.[/list]

*PRZEMO*
04-07-2003, 09:01
wyjazdowe, będą musieli od nowego sezonu wyposażyć się w specjalne karty. Tak postanowił PZPN.
Kibice muszą najpierw wypełnić formularz w dwóch kopiach. Te dostępne są klubach. Wypełnione wnioski, wraz ze zdjęciem należy złożyć w klubie. Jedna kopia pozostanie w siedzibie klubu, druga natomiast "powędruje" do PZPN.
Formularze, które można również ściągnąć ze strony www.iticket.pl należy przekazać do PZPN do 15 lipca 2003 roku. Oczywiście jeśli chcemy jechać już na pierwszy mecz wyjazdowy swojej ukochanej drużyny. Jeśli nie - nie ma pośpiechu. Wnioski można składać w trakcie sezonu.
Autor: Bodziach
Na podstawie: www.pzpn.pl

zapadlo trzeba bedzie zrobic sobie ID.. teraz zobaczymy jak sie caly system bedzie spywal..
a ja poki co lece zrobic sobie taki identyfikator 8)

dyha
04-07-2003, 09:35
pare uwag :
1. Jak nei mieszkam w miescie z kotrtego klubowi kibicuje to jak mam tam zlozyc paiery ?
2. Po jakim czasie identyfikatory będą gotowe ?
3. Jaka cena ?

a pozatym jakbym podeslal komus moje papiery plus foto to wyrobilby mi ktos ?

Ultra LW
04-07-2003, 12:32
Niedługo dojdzie do tego, że wbiją nam w dupska chipy i przy każdej okazji będą szturchać czytnikiem. Będziemy jak krowy w systemie (nomen omen) ajax. 8-
Trzeba będzie wypełnić ankiete i dołączyć dwa zdjęcia (kolejne koszta). Ludzie którzy będą chcieli pojechać okazjonalnie na jakiś dobry wyjazd będą mieli praktycznie zamkniętą drogę.
Prawie każdy z wyjazdowców jechał na swoją pierwszą eskapade namówiony przez kumpli w trakcie odrowadzania na dworzec lub dzień wcześniej ( :look: "Zkazani na Legię"). A teraz to dzieciak zastanowi się 8 razy i jeszcze będzie musiał czekać na kartę.
Co się porobiło?!
Cały ten PZPN wystrzelić na Marsa, przynajmniej był by z nich jakiś pożytek.

Gelo
04-07-2003, 12:47
Niedługo dojdzie do tego, że wbiją nam w dupska chipy i przy każdej okazji będą szturchać czytnikiem. Będziemy jak krowy w systemie (nomen omen) ajax. 8-
Trzeba będzie wypełnić ankiete i dołączyć dwa zdjęcia (kolejne koszta). Ludzie którzy będą chcieli pojechać okazjonalnie na jakiś dobry wyjazd będą mieli praktycznie zamkniętą drogę.
Prawie każdy z wyjazdowców jechał na swoją pierwszą eskapade namówiony przez kumpli w trakcie odrowadzania na dworzec lub dzień wcześniej ( :look: "Zkazani na Legię"). A teraz to dzieciak zastanowi się 8 razy i jeszcze będzie musiał czekać na kartę.
Co się porobiło?!
Cały ten PZPN wystrzelić na Marsa, przynajmniej był by z nich jakiś pożytek.

Na marsa, chociaz czy bylby tam z nich pozytek tego nie wiem, ale jestem jak najbardziej za PZPN na Marsa mozemy im dorzucic jeszcze kilku politykow np. ROmana g. i Andrzeja L. oraz premiera ;)

Łysolek
04-07-2003, 12:54
pare uwag :
1. Jak nei mieszkam w miescie z kotrtego klubowi kibicuje to jak mam tam zlozyc paiery ?
3. Jaka cena ?

Dyha mozesz liczyć na mnie ;)

kud(L)aty68
04-07-2003, 13:26
Hm....no to karty. A ja pi :* e niczego nie wyrabiam, jak bede chcial to pojade.
Zaczalem sie dzisiaj zastanawiac nad tym co sie dzieje, i doszedlem do wniosku, ze caly ten pomysl mozna zaskarzyc do NSA, a jak to nic nie da to nawet do Strasbourga.
Jak pomysl wprowadzenia kart dla "wyjazdowcow" ma sie do konstytucyjnego prawa kazdego obywatela do swobodnego poruszania sie po kraju?
Pytam, czy kibice maja prokuratorski zakaz opuszczania miejsca zamieszkania? Nie, wiec pomysl PZPN stoi w sprzecznosci do konstytucji. Ja mam to gleboko w dupie i nikt mnie nie zmusi do wyrabiania kolejnego "papierka", ktory sluzy tylko i wylacznie ograniczaniu mojej wolnosci osobistej.

Mazi
04-07-2003, 15:04
Osobiście na wyjeździe jeszcze nie byłem , ale zgadzam się w 100 % z Kudłatym .
Można by to załatwić poprzez NL , osobiście mejla bym napisał ,jednak jak już wspomniałem na wyjazdy jeszcze nie jeżdzę ...

Tuzin...
04-07-2003, 19:43
Tylko ze nikt nie ogranicza Waszego prawa do poruszania sie po kraju. Pojechac na wyjazd w dalszym ciagu mozecie z tym ze nie wejdziecie na stadion bo ten jest prywatna wlasnoscia. To tak jak z niektorymi imprezami czy klubami - trzeba miec wejsciowke albo zaproszenie. Po prostu wlasciciel nie chce tam wpuszczac wszystkich tylko osoby ktore sam zaprosil. I podobnie jest z tymi kartami - klub pilkarski jako wlasciciel (dzierzawca, zarzadca itd) obiektu pilkarskiego wprowadza cos w stylu wejsciowek. Nie czyni tego co prawda z wlasnej woli tylko swojego zweirzchnika - PZPN.
I przestancie narzekac te karty maja byc ZA DARMO. Czy naprawde tak trudno ruszyc tylek na Lazienkowska i zlozyc ten wniosek?
Mi sie ten pomysl z kartami zaczal podobac - przynajmniej nie wejda na stadion (na razie na wyjezdzie) osoby z zakazem stadionowym, co przy ostatnich wyczynach Turystow moze byc dobra wiadmoscia...
Jedynym minusem w moim odczuciu bedzie to ze pewnie golodupiec-PZPN zafunduje na stadion po jednej bramce i jak pojedziemy np do Poznania w 1500 osob to bedziemy wchodzic na sektor 2 godziny :fu:

dyha
04-07-2003, 21:01
pare uwag :
3. Jaka cena ?

Dyha mozesz liczyć na mnie ;)

Dzięki Łysolku za pomoc . Ale juz gadalem z Bodziachemi sie dogadalismy ze jutro podsyłam mu papiery i mi wyrobi . Ale teraz wiem że w razie czego moge na Ciebie liczyć :)

P.S. Załatw mi jakąś stancje w Zielonej Górze :D

kud(L)aty68
04-07-2003, 21:52
Tylko ze nikt nie ogranicza Waszego prawa do poruszania sie po kraju. Pojechac na wyjazd w dalszym ciagu mozecie z tym ze nie wejdziecie na stadion bo ten jest prywatna wlasnoscia. To tak jak z niektorymi imprezami czy klubami - trzeba miec wejsciowke albo zaproszenie. Po prostu wlasciciel nie chce tam wpuszczac wszystkich tylko osoby ktore sam zaprosil. I podobnie jest z tymi kartami - klub pilkarski jako wlasciciel (dzierzawca, zarzadca itd) obiektu pilkarskiego wprowadza cos w stylu wejsciowek. Nie czyni tego co prawda z wlasnej woli tylko swojego zweirzchnika - PZPN.
I przestancie narzekac te karty maja byc ZA DARMO. Czy naprawde tak trudno ruszyc tylek na Lazienkowska i zlozyc ten wniosek?
Mi sie ten pomysl z kartami zaczal podobac - przynajmniej nie wejda na stadion (na razie na wyjezdzie) osoby z zakazem stadionowym, co przy ostatnich wyczynach Turystow moze byc dobra wiadmoscia...
Jedynym minusem w moim odczuciu bedzie to ze pewnie golodupiec-PZPN zafunduje na stadion po jednej bramce i jak pojedziemy np do Poznania w 1500 osob to bedziemy wchodzic na sektor 2 godziny :fu:

Tuzin - mi nie chodzi o to czy bede mial za te karty placic czy nie. Powiedz mi dlaczego z powodu bezwladu - PZPNu, policji, ochorny i organizatorow MUSZE BYC wpisywany do kolejnej bazy danych? Moje dane i fotka juz sa na Lazienkowskiej. Czy nie wystarczy kupic karnet na Legie - przeciez to tylko "odchaczenie" kolejnego okienka w programie bazodanowym i przeslanie odpowiedniej informacji internetem to bazy PZPNu? Do zakupu biletu na mecz wyjazdowy imho to calkowicie wystarczy. Ci, ktorzy nie kupuja karnetu, to zgoda - moga taka karte wyrobic. Ale nie podoba mi sie sam fakt, ze jesli zechce i bede mogl pojechac na kilka wyjazdow (nie jezdze juz tak jak jeszcze niedawno - sprawy rodzinne), to musze wyrabiac jakas karte - bezsens, absurd w stylu Mrozka.
A przy tych kartach to zapomnij, ze gdziekolwiek pojedzie 1500 osob, skoro kart ma byc na poczatek 5000 na cala Polske - nie na jeden klub.

Tuzin...
04-07-2003, 22:42
Tuzin - mi nie chodzi o to czy bede mial za te karty placic czy nie. Powiedz mi dlaczego z powodu bezwladu - PZPNu, policji, ochorny i organizatorow MUSZE BYC wpisywany do kolejnej bazy danych? Moje dane i fotka juz sa na Lazienkowskiej. Czy nie wystarczy kupic karnet na Legie - przeciez to tylko "odchaczenie" kolejnego okienka w programie bazodanowym i przeslanie odpowiedniej informacji internetem to bazy PZPNu? Do zakupu biletu na mecz wyjazdowy imho to calkowicie wystarczy. Ci, ktorzy nie kupuja karnetu, to zgoda - moga taka karte wyrobic.

No to pretensje do KP Legia Warszawa S.S.A. i PZPN. Mi tez sie nie podoba ze bede musial jechac dwa razy, bo na sprzedaz karnetow przed 15/07 sie nie zapowiada :hmm:

A przy tych kartach to zapomnij, ze gdziekolwiek pojedzie 1500 osob, skoro kart ma byc na poczatek 5000 na cala Polske - nie na jeden klub.

A to moj entuzjazm troche oslabl - myslalem ze 5k/klub ehhhh :/

*PRZEMO*
05-07-2003, 09:58
eee nie przesadzzjcie...
karta to nie taki zly polmysl.. masz karte przeciagasz ja pzez bramke rewizja bilet i juz jestes..
a listami to byl syf odcztywanie sprawdzanie to bylo jebania.. a teraz wlaznisz odrazu... to chyba nie takie zle..

kud(L)aty68
05-07-2003, 10:12
eee nie przesadzzjcie...
karta to nie taki zly polmysl.. masz karte przeciagasz ja pzez bramke rewizja bilet i juz jestes..
a listami to byl syf odcztywanie sprawdzanie to bylo jebania.. a teraz wlaznisz odrazu... to chyba nie takie zle..

KONTROLA, KONTROLA, KONTROLA
TWOJ NUMER TO 1125

Zapamietajcie to sobie.

Niedlugo zrobia nam bazy danych, kto jada na sniadanie platki, a kto jajecznice.

Zreszta poczytajcie tu: http://forum.ultras.pl/viewtopic.php?t=459

dyha
05-07-2003, 12:37
a jeszcze jedno , one beda tyl;ko na meczeach I ligi ??

Tuzin...
05-07-2003, 14:44
Na razie tak.

apcio
05-07-2003, 16:32
Pomyslcie troche zanim pojdziecie wyrabiac sobie takie chipy albo pogadajcie z ludzmi ktorzy moga miec cos do powiedzenia w klubie, u was to chyba przedstawiciele "Stowarzyszenia ... ". Skoro na cala Polske jest 5 tys kart darmowych a za kazda nastepna kibic musi placic to wyobrazcie sobie wyjazd Lecha do Wronek w drugiej kolejce. Nawet jakbysmy zlozyli wniosek (a nie zlozymy w ogole) o np 4 tys kart to na bank by nam tyle nie przyslali za darmo a mysle ze wiekszosc kibicow nie ma ochoty placic za kawalek plastiku. Jebac PZPN i jego chore pomysly. Zarzadzenie posiadania takiej karty pod grozba nie wejscia na stadion jako kibic gosci jest niezgodne z prawem i tyle w temacie !!!

Tuzin...
05-07-2003, 17:23
Tylko ze jeszcze jest taka kwestia ze te karty beda tylko na sektor gosci. We wronkach miesci on jakies 500 osob, a z tego co pamietam wy zajmowaliscie caly stadion lacznie z miejscami dla gospodarzy, na ktore nie potrzeba tych kart.

kud(L)aty68
06-07-2003, 17:23
Pomyslcie troche zanim pojdziecie wyrabiac sobie takie chipy albo pogadajcie z ludzmi ktorzy moga miec cos do powiedzenia w klubie, u was to chyba przedstawiciele "Stowarzyszenia ... ". Skoro na cala Polske jest 5 tys kart darmowych a za kazda nastepna kibic musi placic to wyobrazcie sobie wyjazd Lecha do Wronek w drugiej kolejce. Nawet jakbysmy zlozyli wniosek (a nie zlozymy w ogole) o np 4 tys kart to na bank by nam tyle nie przyslali za darmo a mysle ze wiekszosc kibicow nie ma ochoty placic za kawalek plastiku. Jebac PZPN i jego chore pomysly. Zarzadzenie posiadania takiej karty pod grozba nie wejscia na stadion jako kibic gosci jest niezgodne z prawem i tyle w temacie !!!

Nie podejrzewalem, ze zgodze sie kiedys z Lechita/Poznaniakiem - a jak widze ta chwila nastala.
Przejrzalem sobie siec pod katem reakcji na wprowadzenie kart/czipow. Wiekszosc kibolstwa jest za olaniem tego pomysla.

M_I_G
07-07-2003, 02:12
jest to kolejny pomysl w celu zgladzenia lub zdetronizowania grupy spolecznej - KIBICE. pomysl typowy jak na pzpn czyli : pod publike dla leszczy nie chodzacych na mecze , ktorzy beda sie cieszyc jak to listkiewicz madry i ze bedzie bezpiecznie i druga strona medalu : zniechecenie Kbicow do jezdzenia na wyjazdy.

poza tym zgadzam sie(nie pamietam z kim) ze jest to wyraz bezsilnosci policji. nie potrafia a nie nie sa w stanie zapewnic bezpieczenstwa i kazdy taki genialny pomysl misow z miodowej przymuja bez zastnanowienia - ja osobiscie proponuje kazdemu mezczyznie w wieku 19-23 . ogolonemu na lyso i przyjebanego w barach (bo przeciez tak wlasnie wyglada kibic - widzieliscie innych ? ) zaopatrzyc w tatuaz na czole z imieniem nazwisiem i nr rejestracyjnym , kwestia czasu moim zdaniem i ktos wpadnie na ten pomysl .

poza tym jest to idealny pomysl na wyeliminowanie kibicow z innych miast, jest mecz Legii to jedzie tylko Legia bez Zaglebia , mecz Arki to nie ma Lecha - chyba o to chodzi w tych wszystkich listach

PS: a pomysl z zaskarzenie pzpnu w Strasburgu nie jest taki zly bo nawet jesli nie mamy szans to troche szumu przyda sie misiom moze troche przystopuja, ja propnuje niech ktos napisze list po niemiecku i zawalimy pzpn mialami ze jestesmy kibicami Legii z berlina i to niezgode z prawem zebysmy nie mogli przyjechac na mecz naszej druzyny zwlaszcza ze granice beda otwarte !! na zagranicznych inaczej spojrza :D:D

Q_(L)
07-07-2003, 16:12
cnm
Karty wyjazdowe - dla osob spoza Warszawy

Witam,

Jezeli ktos nie ma mozliwosci zlozenia na Legii wniosku o wyrobienie karty wyjazdowej PZPN (http://www.iticket.pl/formularz.pdf), np. ze wzgledu na miejsce zamieszkania, to mozna wysylac wypelnione wnioski na adres SSLW:

Stowarzyszenie Sekcja Sympatykow Legii Warszawa
ul. Lazienkowska 3, Warszawa

Czasu nie zostalo zbyt duzo, wiec trzeba sie sprezyc.

Pozdrawiam,

dyha
07-07-2003, 17:29
Przypominamy, że zgodnie z postanowieniem PZPN wszyscy kibice udający się na mecze wyjazdowe swojej drużyny powinny posiadać specjalne karty identyfikacyjne. Również kibice Legii Warszawa, którzy wybierają się na mecze wyjazdowe, powinni wyrobić takie karty.
PZPN zobligował wszystkie kluby do pinformowania swoich kibiców o złożenia odpowiednich formularzy do dnia 15 lipca br. Wzór formularza, jak również wszelkie potrzebne informacje na temat wypełniania formularza, znajdują się na stronie www.iticket.pl w dziale dla kibiców.
Formularz dostępny jest także tutaj
Do formularza potrzebne jest jedno kolorowe zdjęcie formatu paszportowego. Formularz powinien być wypełniony w dwóch egzemplarzach: jeden dla klubu i jeden dla PZPN. Do formularza przeznaczonego dla PZPN dołączone będzie zdjęcie.
Wypełnione formularze każdy z kibiców dostarcza do swojego klubu.
Informujemy, że po 15 lipca również można zgłaszać się do klubu z wypełnionymi formularzami. Niestety późniejszy termin nie gwarantuje wyrobienia kart identyfikacyjnych przed rozpoczęciem rozgrywek rundy jesiennej.
Wg informacji PZPN pierwsze 5000 identyfikatorów będzie wyrabianych bezpłatnie.
Proponujemy więc, aby formularze złożyć jak najwcześniej w naszym klubie. Przypominamy o zabraniu ze sobą ważnego towodu tożsamości ze zdjęciem przy składaniu formularzy.
Formularze będą przyjmowane w kasie naszego klubu przy wejściu trybunę krytą w godz. 10:00 - 17:00.

cnm
07-07-2003, 18:05
cnm

Witam,

Jezeli ktos nie ma mozliwosci zlozenia na Legii wniosku o wyrobienie karty wyjazdowej PZPN (http://www.iticket.pl/formularz.pdf), np. ze wzgledu na miejsce zamieszkania, to mozna wysylac wypelnione wnioski na adres SSLW:

Male uzupelnienie:
Oprocz osobistego odbioru karty w Warszawie bedzie tez mozliwosc odeslania karty poczta, ale tylko w przypadku dolaczenia zaadresowanej koperty ze znaczkiem.

jacek
08-07-2003, 11:20
mam pytanie jak sobie sciagnelem ten formularz z internetu to moge go wydrukowac i wyslac ze zdjeciem wypelniony na adres stowarzyszenia legii warszawa tak!! ale czy przyslicie mi spowrotem ta karte tak jak czytalem?! i czy moge z ta karta pojechac np. na mecz pogoni jak bedzie grac na wyjezdzie????!!! pozdro dla LEGII I JEJ ZIOMALI!!!!!!!!!!

jacek
08-07-2003, 11:27
ale trzeba jeszcze pokazac dokument tozsamosci to co mam zrobic??!!!(wyslac im:)))))

ems
08-07-2003, 12:16
ksero zrob

Lakers
08-07-2003, 14:20
wiecie czy to obejmuje nasza lige czy nizsze też ?

jacek
08-07-2003, 14:57
wiecie czy to obejmuje nasza lige czy nizsze też ?obejmuje to pierwsza i druga lige!

Lakers
08-07-2003, 15:10
wiecie czy to obejmuje nasza lige czy nizsze też ?obejmuje to pierwsza i druga lige!

dzieki

Kazik Mirsta(L)
08-07-2003, 23:15
Ja mieszkam 400km od Warszawy i gdyby nie "Sekcja Sympatyków" to mógłbym zapomnieć o ogladaniu meczów Legii w poznaniu, wronkach czy grodzisku wlkp.!!!!!! J :* pzpn nie pomyślał że LEGIA ma swych wiernych fanów w całej Polsce!!!!! Fakt faktem że karty to niezły pomysł tylko jak wszystko w Polsce wprowadzane są zbyt chaotycznie!!! Pozdrowienia

Q_(L)
09-07-2003, 08:47
Fakt faktem że karty to niezły pomysł tylko jak wszystko w Polsce wprowadzane są zbyt chaotycznie!!! Pozdrowienia

Nie żebym się czepiał czy coś, ale tak z ciekawości... możesz mi w kilku punktach wymienić zalety tego pomysłu... z góry dziękuję 8)

Lakers
09-07-2003, 10:46

"Poprawie bezpieczeństwa na stadionach ekstraklasy ma służyć wprowadzony przez PZPN, od rundy jesiennej sezonu 2003/04,system elektronicznej identyfikacji kibiców udających się w grupach zorganizowanych na mecze wyjazdowe swoich drużyn. W tym celu kluby pierwszej ligi muszą przekazać do PZPN specjalne formularze zgłoszeniowe, które uprawniają do wydania kart indentyfikacyjnych..."

za strona pzpn.

to chyba tylko 1 lig a!! ?! :hmm:

jacek
09-07-2003, 15:55

"Poprawie bezpieczeństwa na stadionach ekstraklasy ma służyć wprowadzony przez PZPN, od rundy jesiennej sezonu 2003/04,system elektronicznej identyfikacji kibiców udających się w grupach zorganizowanych na mecze wyjazdowe swoich drużyn. W tym celu kluby pierwszej ligi muszą przekazać do PZPN specjalne formularze zgłoszeniowe, które uprawniają do wydania kart indentyfikacyjnych..."

za strona pzpn.

to chyba tylko 1 lig a!! ?! :hmm:
przeczytaj sobie wszystko jest na stronie www.iticket.pl(Dla Kibicow)
no masz racje ze tylko w 1 lidze ale pozniej bedzie tez w 2 lidze jak i dla kibicow reprezentacji tam pisze ze" W kolejnych etapach zaklada sie objeciem systemem pozostalych kibicow druzyn pierwszoligowych a takze drugoligowych oraz kibicow reprezentacji"
cytat pochodzi ze strony www.iticket.pl....... pozdro LEGIA ZAWSZE I WSZEDZIE!!!

*PRZEMO*
13-07-2003, 23:09
ee tam ja juz sie nie przejmuje ta cala afera,, zlozylem juz podanie i czekam na darmowy identyfikator... '8 moze sie zalapie.. 8)

Kamilsts
14-07-2003, 00:13
A ja mam pytanko !!!
Może już się pojawiło ale nie chce mi się czytać wcześniejszych postów :-)

Co zrobią z kibicami Zagłębia Sosnowiec które jak zawsze będzie wspomagać Legię na Śląsku??? Myślę że będzie to jak zawsze spora

9.08: Odra Wodzisław - Legia Warszawa
27.09: Górnik Zabrze - Legia Warszawa
25.10: Garbarnia Jaworzno - Legia Warszawa

09.08 Rozwój Katowice - Zagłębie
27.09 Lech Zielona Góra - Zagłębie
25.10 Włókniarz Kietrz - Zagłębie

Co prawda mecze jak na tą chwilę się pokrywają ale zawsze terminy w 1 lidze są rozkładane na 3 dni więc jest szansa na to że będziemy grać nie w tych samych dniach.

Ultra LW
14-07-2003, 13:10
cnm

Witam,

Male uzupelnienie:
Oprocz osobistego odbioru karty w Warszawie bedzie tez mozliwosc odeslania karty poczta, ale tylko w przypadku dolaczenia zaadresowanej koperty ze znaczkiem.

Chyba tak to będziecie mogli załatwić lub wchodzić w sposób bradziej perswadujący pzpn-owi gdzie mamy ich nakazy :gol2:

LEGIA :piwo5: ZAGŁĘBIE

Adiq
16-07-2003, 18:16
Ja właśnie złożyłem z Cipciusiem te formularze... u ochroniarza. :D Na stadion nie mam aż tak daleko, nic mnie to nie kosztuje więc może się przydać, chociaż wątpie, żeby te ID były przestrzegane.

Tuzin...
16-07-2003, 20:01
A ja mam pytanko !!!

Co zrobią z kibicami Zagłębia Sosnowiec które jak zawsze będzie wspomagać Legię na Śląsku??? Myślę że będzie to jak zawsze spora
.

Nic nie zrobia. Musisz wyrobic sobie identyfikator Legii. Najlepiej z pomoca naszego Stowarzyszenia. PZDR.

Adiq
16-07-2003, 20:04
A ja mam pytanko !!!

Właśnie to jest w tym całym zamieszaniu najgorsze. Parę lat temu mieliśmy obniżenie frekwencji na meczach u siebie dzięki ID, a teraz czeka nas to samo z wyjazdami... :/

szczepan
21-07-2003, 17:29
ja dzisiaj dostalem papier wiec tylko jeszcze zdjecie wypelnic oddac i bedzie git :D

aha ciekawe co z Widzewem z tego co czytalem na 90minut.pl to nie zlozyli jeszcze zadnego podania:

"21 lipca 2003, 15:24:05 - mogiel
Odra i Widzew bez identyfikatorów wyjazdowych

Ponad dwa tysiące formularzy, które uprawniają do wydania kart identyfikacyjnych dla kibiców udających się w grupach zorganizowanych na mecze wyjazdowe swoich drużyn, wpłynęło do piątku do PZPN - poinformował związek na swojej oficjalnej stronie internetowej.
"Dane zawarte we wnioskach znajdą się w ogólnopolskiej bazie kibiców - powiedział rzecznik PZPN Michał Kocięba. - Najwięcej formularzy dostaliśmy z Lecha Poznań. Dwa kluby - Odra Wodzisław i Widzew Łódź - w ogóle nie przysłały formularzy. Kibice, którzy złożyli wnioski przed 15 lipca 2003 roku, będą mogli odebrać karty magnetyczne w klubach na początku sierpnia".

Karty identyfikacyjne będą wydawane także w trakcie rozgrywek. Kibice muszą wypełnić wniosek w dwóch egzemplarzach, a następnie złożyć go w klubie. Zawierający zdjęcie formularz, będzie przekazany przez klub do PZPN. Drugi egzemplarz zostanie w klubowej kartotece.

Wprowadzony przez PZPN system elektronicznej identyfikacji kibiców udających się w grupach zorganizowanych na mecze wyjazdowe swoich drużyn ma służyć poprawie bezpieczeństwa na stadionach ekstraklasy. Piłkarska centrala wprowadziła go po raz pierwszy.
źródło: PAP "

jacek
21-07-2003, 18:36
ej bo pierwsze 5000 kart jest za darmo ile juz zostalo formularzy zlozonych czy zdoze wyslac jeszcze i za darmo dostaac karte?!:))))))

jacek
21-07-2003, 18:39
a kod pocztowy do warszawy to jaki jest:)) :)

bemowiak
21-07-2003, 18:40
a kod pocztowy do warszawy to jaki jest:)) :)

hmm,w każdej dzielnicy jest po kilka :) więc niestrzelaj bo nietrafisz!

Tuzin...
21-07-2003, 19:11
Hmmm chyba inny jest na kazda ulice :hmm:
Do jacka: na pewno zdazysz skoro do tej pory poszlo ok 2000 to jakiegos specjalnego naporu nie ma.

bemowiak
21-07-2003, 19:13
Hmmm chyba inny jest na kazda ulice :hmm:
na Bemowie to ok 4 czy 5 osiedli ma taki sam ale niebęde rozmywać tematu

Raffi
22-07-2003, 16:10
Legia Warszawa Sportowa Spółka Akcyjna
ul. Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

jacek
22-07-2003, 18:10
ok dzieki Raffi!

Pesto
22-07-2003, 19:16
9.08: Odra Wodzisław - Legia Warszawa
09.08 Rozwój Katowice - Zagłębie

9.08 Podbeskidzie Bielsko Biała - Pogoń Szczecin

miejmy nadzieję , że terminy się nie nałożą

a co do orwellowskich pomysłów PZPN : jebał ich pies . Nie jestem pracownikiem klubu , nie jestem unijną krową :buhaha: , nie jestem więźniem , żeby ktoś mnie oznakowywał . Jak ktoś mnie chce legitymować , to noszę przy sobie legitymację studencką .

Najwyżej wejdę na wodzisławski stadion tak jak w kwietniu (przez sektory miejscowych). Tyle że wtedy spóźniłem się pół godziny i w dodatku przegraliśmy 1:2 ...

dyha
22-07-2003, 22:11
No a ja juz tylko czekam , az Bodziach poinforumje mmnie ze karta jest i mi ją wyśle :D , ja sie nei martwie , tylko jak ja wejde na Zagłębie :/

Kamilsts
22-07-2003, 23:25
Pesto :-) A co mnie obchodzi Pogoń czy Podbeskidzie? :-) eheheheh

LEGIA ZAGŁĘBIE BKS

Pesto
22-07-2003, 23:50
Podbeskidzie - bardzo ładny region :)

a Pogoń obchodzi mnie jak najbardziej

swoją drogą - chyba bywasz na stadionie w Lipniku ?

Krzpac
26-07-2003, 00:06
czy juz mozecie odbierać karty wyjazdowe ? jeśli jeszcze nie to kiedy macie się po nie zgłosić ?

szczepan
26-07-2003, 00:10
czy juz mozecie odbierać karty wyjazdowe ? jeśli jeszcze nie to kiedy macie się po nie zgłosić ?

a u Was wogole ktos juz zlozyl? czy ciagle zero?

Krzpac
26-07-2003, 02:24

a u Was wogole ktos juz zlozyl? czy ciagle zero?

u nas złozyło w terminie ponad 100 osób (80% lub wiecej to kibice którzy z wyjazdami mają niewiele wspolnego), ale nie znam powodu dlaczego te wnioski nie dotarły do pzpnu i czy w ogóle dotarły...

PS.
ja złozyłem... a co mi szkodzi '8

*PRZEMO*
26-07-2003, 07:42
wlasnie kiedy mozna odbierac? czy moze poczta przyjda? wie ktos cos pocos na ten temat? :hmm: :hmm: w :look: nic nie pisza :(

apcio
26-07-2003, 15:15

U nas maja przeslac do klubu w pierwszym tygodniu sierpnia.

rkwa
27-07-2003, 17:04
No a ja juz tylko czekam , az Bodziach poinforumje mmnie ze karta jest i mi ją wyśle :D , ja sie nei martwie , tylko jak ja wejde na Zagłębie :/

z tego co sie orientuje id sa potrzebne tylko na 1 i 2 lige,tak ze na Zaglebie beda potrzebne dopiero za rok.

pozdro.

rkwa
27-07-2003, 17:14
jeszcze jedna rzecz mnie w tym wszystkim ciekawi-ktos tu poruszyl pewna kwestie-czy jak bedziemy chcieli jechac np na Pogon czy Zaglebie /za rok/ to czy potrzeba miec pare kart,czy wystarczy jedna-niby powinna wystarczyc jedna,przeciez przeciagajac karce przez czytnik maja moje dane i wiedza kto byl na stadionie a z jakiego miasta nie powinno ich obchodzic.ale pewnie znajac pzpn zrobia tak zeby jak najbardziej utrudnic nam zycie.wie ktos moze jak to bedzie bo na str pzpn nic na ten temat nie ma?

pozdro.

ems
27-07-2003, 17:16
PZPN stwierdzilo ze nie bedzie z tym problemu... no coz, pozyjemy - zobaczymy

Adiq
02-08-2003, 17:21
Odświeżam temat. Czy coś już wiadomo w sprawie odbioru tych kart? :hmm: Słyszałem też, że w tej rundzie nie będą jeszcze przestrzegane. Czy ktoś może to potwierdzić?

rkwa
02-08-2003, 21:00
zeby byly przestrzegane musza byc zainstalowane czytniki na wszystkich stadionach,a ja jakos u nas nic nowego przy bramkach ostatnio nie widzialem,poza tym pzpn ma teraz na glowie sprawe szczakowianki wiec podejzewam ze odrocza te karty do rundy wiosennej.

pozdro.

Krzpac
02-08-2003, 23:10
zeby byly przestrzegane musza byc zainstalowane czytniki na wszystkich stadionach,a ja jakos u nas nic nowego przy bramkach ostatnio nie widzialem,poza tym pzpn ma teraz na glowie sprawe szczakowianki wiec podejzewam ze odrocza te karty do rundy wiosennej.

pozdro.

pzpn okolo miesiąca temu powysyłał do klubów czytniki...

rkwa
03-08-2003, 01:40
znajac Polska rzeczywistosc to nawet jakby wyslali rok temu to i tak ktos nie zdazy na czas.

pozdro.

Tuzin...
04-08-2003, 01:40
Ale to beda takie czytniki do trzymania w lapie - jak w Wawie maja kanary w komunikacji miejskiej.

Nie wie ktos czy jutro tzn dzis bedzie juz mozna odbierac?

rkwa
04-08-2003, 21:44
jak ochrona bedzie trzymala w lapi te czytniki to w sumie niepotrzebnie sie fatygowalem i wyrabialem karte bo i tak beda sie pewnie wszyscy wpijali-myslalem ze to beda takie kolowrotki jak u nas czy np na Gorniku.

ps.kiedy mozna sie zglaszac po ten plastik?

pozdro.

Tuzin...
05-08-2003, 18:32
Dzisiaj sie pytalem babska w kasie to powiedzialo ze beda w piatek (prawdopodobnie)...
Czyli oznacza to chyba ze do Wodzislawia mozna spokojnie jechac bez.

rkwa
07-08-2003, 18:25
karty sa juz do odebrania w kasach pod kryta.

pozdro.

ems
07-08-2003, 18:44
juz mam

mierna :)

rkwa
07-08-2003, 19:11
juz mam

mierna :)

niczego innego sie niespodziewalem...szary plastik i tyle.

Mini
08-08-2003, 14:13
***** MAĆ! gotuje się godzinę w 187 a baba w okienku mówi że nie ma! jak to ***** przecież składać można było od wtorku a złożyłem podanie w środe? NIE MA.będą następnym razem! ***** :box: jeden wielki burdel.co oni ich nie wysłali czy ten ****** pzpn nie dał? pojebani. a potem znowu godzina w drugą stronę w 100 stopniowym upale! :box:

arczi
08-08-2003, 14:45
hehe... a ja mam. Godzinkę temu odebrałem. Żadnych problemów. Kiepska... to fakt

Mini
08-08-2003, 16:54
hehe... a ja mam. Godzinkę temu odebrałem. Żadnych problemów. Kiepska... to fakt

kur przecież skladałem 5 minut przed Tobą.

arczi
08-08-2003, 17:14
kur przecież skladałem 5 minut przed Tobą.

Wiem, pamiętam... Może nie masz podejścia do kobiet :> Ja się ładnie przywitałem i ładnie zapytałem... a na koniec ładnie pożegnałem :)

Mini
08-08-2003, 18:35
Wiem, pamiętam... Może nie masz podejścia do kobiet :> Ja się ładnie przywitałem i ładnie zapytałem... a na koniec ładnie pożegnałem :)

Podejścia? może nasz klub nie ma podejścia do kibiców i ma ich głęboko w dupie.myślą ze ja nie mam co robić tylko tracić pół dnia na jeżdżenie w te i z powrotem. :box:

turi
09-08-2003, 09:37
Podejścia? może nasz klub nie ma podejścia do kibiców i ma ich głęboko w dupie.myślą ze ja nie mam co robić tylko tracić pół dnia na jeżdżenie w te i z powrotem. :box:
a co klub ma do tego, minipe...... :) ? pani w kasie nie miala twojego identa to go nie dostales. bylo podejsc do drugiej kasy ! ja dostalam swoja karte wyjazdowa zanim jeszcze o nia poprosilam, bo pani wie ze jestem kulturalna dziewczynka i nie gotuje sie jak malolat ;-)
pzdr.
turiwko[/quote]

Mini
09-08-2003, 09:54
a co klub ma do tego, minipe...... :) ? pani w kasie nie miala twojego identa to go nie dostales. bylo podejsc do drugiej kasy ! ja dostalam swoja karte wyjazdowa zanim jeszcze o nia poprosilam, bo pani wie ze jestem kulturalna dziewczynka i nie gotuje sie jak malolat ;-)
pzdr.
turiwko[/quote]

:/ w drugiej kasie też byłem.a gotowałem sie jadąc tam i z powrotem 2 godziny w blaszanej puszce zwanej ikarusem.
a klub ma do tego tyle że jest burdel i ci którzy składali na początku nie dostają i muszą czekać **** wie ile bo podwładni Trylnika zarazili się od niego nie walczeniem o kibica tylko olewaniem go jeszcze bardziej niż wcześniej.

turi
09-08-2003, 10:04
y-y z tego co wiem jedna z pan kasjerek jest przetyperka, natomiast druga (ta ktora urzeduje w kasie blizej bramy) faktycznie nie jest zbyt kómata ! a co do gotowania to rozumiem ... tez mnie szlag trafil jak stalamw korku przy zachodnim gdy jechalam do factory :D

Mini
09-08-2003, 10:17
y-y z tego co wiem jedna z pan kasjerek jest przetyperka, natomiast druga (ta ktora urzeduje w kasie blizej bramy) faktycznie nie jest zbyt kómata ! a co do gotowania to rozumiem ... tez mnie szlag trafil jak stalamw korku przy zachodnim gdy jechalam do factory :D
przeciez padął deszcz. chociaż kiedyś jak jechałem do domu.to akurat właśnie przy zachodnim zaczęło się lać ludziom na głowę bo dach przeciekał. :/

Łysolek
09-08-2003, 10:53
nie rozmywać tematu , przy okazji ... wczoraj złożyłem wniosek o ten plastik , jestem ciekaw tylko ile będe na nia czekał , ochroniarz powiedział ze około 2 tygodni , a ja uważam ze jak ją w połowie września odbiorę to będzie dobrze :D:D:D:D

turi
09-08-2003, 10:56
ochroniarz mial racje :) odbierzesz sobie te karte po dwoch , ewentualnie trzech tygodniach. ja zlozylam 14 lipca i odebralam w tym tygodniu czyli trzeba czekac 3 a nie dwa jak zaklada pzpn. a ogolnie to pewnie pic na wode z tymi kartami bedzie i kto nie pojedzie ten wejdzie, niezaleznie od tego czy ma karte czy nie.

Krzpac
11-08-2003, 11:49
i jak było na wyjeździe ?

czy sprawdzali te karty wyjazdowe ? czy jak ktoś nie miał nie mógł na mecz wejsć ?

ems
11-08-2003, 13:21
nie sprawdzali, co wiecej bardzo niechetnie je przyjmowali jako dokument

Yankes
11-08-2003, 14:01
no to super..... wychodzi tak jak bylo przypuszczane

Mini
18-08-2003, 14:38
a podobno gks nie wszedł w łodzi na trybuny bo nie miał kart.

Grochów
18-08-2003, 15:12
a podobno gks nie wszedł w łodzi na trybuny bo nie miał kart.
Nie dlatego ,bo nie miał kart tylko nie mieli listy imiennej...se jebane psy wymyslają głupie preteksty!!!
A ja złożyłem podanie o karte na samym początku i jeszcze jej nie ma(dzisiaj byłem)!!! 8- :/

szczepan
18-08-2003, 15:22
ja moze przez kolege lub starszego zloze w tym tygodniu... mam nadzieje ze do meczu z Wisla Plock zdaza przyslac...

Mini
18-08-2003, 15:54
ja moze przez kolege lub starszego zloze w tym tygodniu... mam nadzieje ze do meczu z Wisła Plock zdaza przyslac...

nie żartuj.ja składałem przed łksem i taki **** mam a nie kartę.czekać bedziesz podobnie jak ja ne 2-3 tygodnie tylko miech albo dwa.

_Bart
18-08-2003, 16:00
na forum bodajze Widzewa znalazłem txt ze karty obowiązują juz od tej kolejki co teraz bedzie (nas jeszcze chyba nie ale innych jyuz tak)

Afgan
18-08-2003, 17:12
ja zlozylem podanie o karte w polowie lipca i odebralem ja w czwartek jak kupowalem karnet :)

szczepan
18-08-2003, 17:15
nie żartuj.ja składałem przed łksem i taki ch** mam a nie kartę.czekać bedziesz podobnie jak ja ne 2-3 tygodnie tylko miech albo dwa.

emcz w Plocku jest w polowie pazdiernika wiec powinnienm juz ja otrzymac do tego czasu :P

aaadamm
18-08-2003, 22:37
Nie Jestesmy Zwierzętami Precz z Kartami Precz z Chipami

Mini
28-08-2003, 11:58
:fu: :* :* :* :fu: :* :fu: :*
już po iesiącu czekania dostałem karte i ***** te głupki z miodowej zrobiły błąd w nazwisku dodając jedną literę ekstra do środka!

co za debile!
i pozdrowienia dla pani z kasy która na pytanie czy muszę składac jeszcze raz podanie odpowiedziała A SKĄD JA MAM WIEDZIEĆ JA TU TYLKO PRACUJE! :buhaha:

widać nie tylko w zarządzie jest źle.

rkwa
04-09-2003, 20:28
Czy jest ktos,kto zlozyl formularz a nie dostal jeszcze karty?WW-jak wyrabialiscie?poczta?ile czekaliscie na wyrobienie?
Ma ktos tel. do Stowarzyszenia?

-z gory dzieki za odp.

Grochów
04-09-2003, 21:09
Czy jest ktos,kto zlozyl formularz a nie dostal jeszcze karty?WW-jak wyrabialiscie?poczta?ile czekaliscie na wyrobienie?
Ma ktos tel. do Stowarzyszenia?

-z gory dzieki za odp.
Ja złożyłem jakoś 3-4 dnia i jeszcze nie mam,choć ostatnio sprawdzałem 1-2 dni przed Leszkiem...:/ ***** PZPN !!!

*PRZEMO*
04-09-2003, 22:22
ja zlozylem 2 dnia i odebralem przed derbami a mam wrazenie ze byla juz wczesniej :)

rkwa
04-09-2003, 23:15
Najbardziej tutaj mi zalezy na odp.chlopakow z 'WildWestow' bo pewnie zalatwiali przez Stowarszyszenie,a jest taka opcja ze ziomki z Bielska wyslali wszystko a nic im nie przyszlo,a wyjazdy sie zblizaja wielkimi krokami.

ps.Ma ktos tel do Stowarzyszenia?

aaadamm
05-09-2003, 01:23
Najbardziej tutaj mi zalezy na odp.chlopakow z 'WildWestow' bo pewnie zalatwiali przez Stowarszyszenie,a jest taka opcja ze ziomki z Bielska wyslali wszystko a nic im nie przyszlo,a wyjazdy sie zblizaja wielkimi krokami.

rkwa- od nas tylko jedna osoba ma te scierwo...nie wiem co to bedzie....licze na pomoc SSLW i NL w razie problemow.

Wogole ktos powinein sie zajac organizacja fc, jesli chcemy, zeby to wszysko fajnie funkcionowalo.

rkwa
05-09-2003, 01:28

rkwa- od nas tylko jedna osoba ma te scierwo...nie wiem co to bedzie....licze na pomoc SSLW i NL w razie problemow.

Wogole ktos powinein sie zajac organizacja fc, jesli chcemy, zeby to wszysko fajnie funkcionowalo.

Ja mysle ze gady nie popuszcza tak latwo z tymi czipami,w Polkowicach to jeszcze pewnie da sie wbic bez /bo nie maja raczej kibicow/ ale w Zabrzu wydaje mi sie ze moze byc problem./mam nadzieje ze bedzie cos ustalone,ze jak np Zaglebie nie wchodzi to i my nie wchodzimy albo cos-to juz nie ode mnie zalezy/

Pozdro.

ps.J.e.b.a.c pzpn.

Norbas
05-09-2003, 10:41
czy te karty wyjazdowe to już obowiązują?
czy dalej jest odroczka?

nie mam tego badziewia ale chcę jechać na mecz do Polkowic....
wolałbym spokojnie wejść na stadion :)

Bokser
05-09-2003, 10:50
witam!!

odnośnie karty wyjazdowej to ja wysyłałem z dobre półtora miesiąca temu wniosek do Stowarzyszenia ale niewiem czy kartę wyrobiono.jeśli ktoś z kiboli z Wawy będzie w jakiś najbliszy dzień w pobliżu naszego stadionu to mógły poodskoczyć do kasy i odebrać moją kartę.szczegółowe dane podam na gg(2105830) lub na email(bokser201@wp.pl).będę bbardzo wdzięczny.pozdro

Bokser
Wild West'02
Wolsztyn Squad