PDA

Zobacz pełną wersję : Tworzymy najgorszą listę muzyczną / za przykładem CKM

MaxyM
03-12-2004, 13:28
Wpisujemy utwór muzyczny i wykonawcę oraz krótki lecz dobitny tekst - dlaczego.

Np.

"We Are The – Champions – Queen
Do olimpiady w Atlancie ten utwór mnie tylko irytował.
Teraz już po prostu Wkurwia.

Every Breath You Take – The Police
Co to za policjant, który zamiast stanąć na wysokości zadania, przy babie traci oddech? HWDP."

Posty w które będą zawierać samą nazwę utworu będą kasowane.

Pora zacząć...

Hit me babe one more time – B. Spears
Bo to piosenka w której dzieci nie wiedzą o co chodzi, a dorośli myślą tylko o jednym...
Biorąc pod uwagę, że wykonawczyni miała wtedy 16 lat, niedobrze mi się robiło słysząc refren, a po przesłuchaniu całego utworu rzygałem jak kaczor.

Dżon Łejn
03-12-2004, 13:35
norbi--całokształt

madonna-ray of light(?) kawalek doprowadza mnie do szalu

ckm-pismo dla kretynow
MaxyM mam nadzieje ze tego nie czytasz

MaxyM
03-12-2004, 13:43
Sporadycznie u kolegów i raczej nie czytam. 8)
Jak byłem mały i mama znalazła u mnie Playboye to mówiłem, że ciekawe artykuły są w nich zawarte. :lol3:

- - -

Nie rozmywamy.

- - -

"Biały miś"
Za reaktywację tej szmiry powinni powieśić.

Pan Artysta
03-12-2004, 13:44
Budka Suflera-(najpiękniejszy zespół świata) Tango czy coś takiego-myślałem że zejdę,byli wszędzie nawet w moim klopie

Urszula-konik koń na biegunach- :rotfl3: ona nie ma głosu

Chylińska-całokształt,tylko gwałty i śmierć

Kombi-za to że uczynili combek-stare dziady a głupie-Kochać cię już za późno

Glaca
03-12-2004, 13:45
Banamarama :hyhy:

Żuku
03-12-2004, 13:47
ogólnie to nie gustuje w HH ale nie podobają mi sie niektóre komercyjne utwóry, które lecą cięgle np. w radiu ESKA typu Jeden Osiem L, DKA (podobno....jedyny co nie przeklina..).

Obecny KoRn, The Offspring, Metallica ...KOMERCHA

Bastion
03-12-2004, 13:48
Dragostea O-zone czy jakos tak. Tego kotry wybral to na hit lata powinni za jaja powiesic.
B. Spears - za caloksztal, Lucky i Baby one more time :kurde:
M. Jackson
Jak znajde chiwle dopisze.

Smetny
03-12-2004, 13:49
Michal W. pseudo Gwiazdor- "juz nikt mi nie powie sępie milosci" czy jakos tak, cala tworczosc 100% buractwa

METAL- nie wiem dlaczego ale nie moge wytrzymac tego rodzaju dzwiekow

Pan Artysta
03-12-2004, 13:50
ogólnie to nie gustuje w HH ale nie podobają mi sie niektóre komercyjne utwóry, które lecą cięgle np. w radiu ESKA typu Jeden Osiem L, DKA (podobno....jedyny co nie przeklina..).

jaka komercha :klnie:

Łysolek
03-12-2004, 13:51
Edyta Górniak - za odspiewanie hymnu , nie trzeba chyba zbytnio komentować , poniewaz każdy z as ma podobne odczucia... :kurde: :?><*&%% :klnie: :zly:

Dżon Łejn
03-12-2004, 13:52
aerosmiths :hmm: -kawałek z filmu o meteorycie--słysząc to wycie i pedalski tekst mam ciśnienie jak w oponie

urszula--znowu całość-teksty jak tłumaczenie 5latka z czeskiego

górniak-wykonanie happy b. na benefisie jakiegoś aktora i hymn

mezo-aniele--ciekawe o co mu chodziło :hmm:

boy george :o

sekin stiwens :lol3:

Beny
03-12-2004, 13:52

jaka komercha :klnie:

Pewnie chodziło Mu o to, że wszystko jest teraz komerchą. :roll:

c_zary
03-12-2004, 14:02
"Czarne Oczy" - *****, tego sie nie da sluchac
O-zone - jw.
Ich Troye - jw.
Britney - kicz jakich malo, fajny tylek to troche za malo zeby zabierac sie za spiew
"Dla mnie masz Stajla" - litosci
Liber, Mezo i 18L - tak samo ja Zuku nie moge juz sluchac Eski :/
Norbi - udal mu sie jeden kawalek, a reszta polega na tym, ze typ gada sobie do mikrofonu o dupie maryni i puszcza w tle jakies bity.

Brrr, sporo by sie jeszcze tego znalazlo :/

Żuku
03-12-2004, 14:04
Pewnie chodziło Mu o to, że wszystko jest teraz komerchą.

m.in. Ale ost. płyta...to było dno :/ nawet jej nie kupowałem.

Iron Maiden ... wydało bardzo dużo płyt ( mozna to nazwać komerchą?) ... jednak jakoś nie zatraciło swojego brzmienia.

STOP DLA MANDARYNY :hyhy:

Beny
03-12-2004, 14:08

Iron Maiden ... wydało bardzo dużo płyt ( mozna to nazwać komerchą?) ... jednak jakoś nie zatraciło swojego brzmienia.

Są dwie drogi rozwoju: 1) gra się cały czas to samo, 2) szuka się nowych brzmień, dziwięków i rozwiązań. Nie wydaje mi się, czy można nazwać to komerchą (bo chyba potrzebna byłaby definicja "komercji"). St. Anger taką płytą imo nie była. Ale szanuję Twój wybór.

Oj, tak... te wszystkie Czarne Oczy, Virginy, Ozony i Mandaryny... :kurde:

żyła
03-12-2004, 14:09
Golec Orkiestra-każda piosenka grana na ten sam rytm. dodatkowo Bush wybrał ich sobie na ulubiony polski zespół :roll: . tragedia! :kurde:

Adam-oldboy
03-12-2004, 14:10
"I just called to say..." - za doprowadzanie do torsji

zuz
03-12-2004, 14:11
manam - niektóre piosenki, szczególnie jedna ale tytułu nie przytocze, bo nie pamietam :ucieka:
pamiętam że jak byłam mała moja mama przeżywająca swoją młodość włączała to głośno i przy tym sprzątała :hyhy:
nie znosiłam tego :wsciekly:

mezo - za 'anioła' powinni mu dać dożywocie. jak cos takiego może tyle czasu utrzymywać sie na durnych listach przebojów, nawet na dennej Esce??

smerfne hity...
to było coś...
jak słyszałam, bo teraz całe szczęście już mi sie nie zdarza, ten cienki głosik trafiał mnie szlag i dostawałam spazmów :ucieka:
wrr :wsciekly: :slucha:

Paluch
03-12-2004, 14:11
Ich Troje - za tego pajaca z kolczykami i czerwonymi włosami
Ricky Martin i Enrique Iglesias - Dwóch chujowych wyjców
Tatu - to było gówno dopiero... :ucieka:

Żuku
03-12-2004, 14:13
Golec Orkiestra-każda piosenka grana na ten sam rytm. dodatkowo Bush wybrał ich sobie na ulubiony polski zespół :roll: . tragedia! :kurde:

no co ty :O

Nazgul
03-12-2004, 14:16
Rzygam na dźwięk wydawany przez Blue Cafe, Brathanków i DeMono. Byłoby tego więcej, ale chwilowo nei pamiętam.

O, Łzy jeszcze.

aaadamm
03-12-2004, 14:17
METAL- nie wiem dlaczego ale nie moge wytrzymac tego rodzaju dzwiekow

załuj :P

Kurcze - lista wykonawcow jest tak dluga, ze szkoda mojego czasu. wlaczcie sobie mtv lub vive....Rzadko trafic tam na rarytas.

Ostatni hit to, ta zona "Czerwonowlosego". Mandarynka, czy cos takiego ;) W kazdym razie glupio, tak jak jej z oczy patrzy.

Glaca
03-12-2004, 14:18
manam

:nie: :nie: :nie:

przy Mannamie grajacym w tle, przemienilem sie -- dzieki jednej kolezance -- z chlopca w mezczyzne :hyhy:

Adam-oldboy
03-12-2004, 14:18
Robert Gawliński - za niemanie głosu i zawodzenie
Maleńczuk - za Craxę :chytry:

zuz
03-12-2004, 14:22
manam

:nie: :nie: :nie:

przy Mannamie grajacym w tle, przemienilem sie -- dzieki jednej kolezance -- z chlopca w mezczyzne :hyhy:
widzisz, masz wytłumaczenie lepsze :)
ja nie mogłam znieść tanczącej, śpiewającej mamy i muzyki na full kiedy sama miałam z 9 - 10 lat ;)

Kempes
03-12-2004, 14:24
M. Jackson

Konkretny utwór czy całokształt twórczości ?!

Druga opcja mnie bardzo zdziwi :-

Do tematu :

Twórczość Eminema z tym swoim zespołem obecnym D12 bodajże mnie dobija : oprócz średnio smiechowym teledysków , te utwory słuchane ''na sucho'' są totalnie qfa nie do zniesienia. No ale ja jestem chyba z innej epoki ...

Hiciory MTV-owe Nickelbacka - reszty nie znam : Nie lubie imagu pana Jezusa :P oraz za słodkich wg. mnie jak na ten rodzaj muzyki piosenek

HH w którym wokalista bije rekordy szybkości w ''śpiewaniu'' ryczącym głosem : irytuje mnie gościu z kapturem na głowie drący morde do mikrofonu tocząc kilka słów na sekunde

Tede - Wielkie Joł ... o chrystusie :/ : Podobnie jak Eminomowe D12 , oprócz hajsu władowanego w teledyski ten pan w moich oczach wyróżnia sie tylko kiczem

Uher-owe hiciory : JE JE ... JE JE ... uu JE plus dżinsy , marynarka i czapa bejsbolowa z prostym daszkiem powoduje ,że ten aż za niggerowy nigger jest nie do wytrzymania dla mnie

David Bowie - Let's Dance : sorry Wacek , szacun za Under Pressure ale LD to mezmelodyjne bzdet.

cdn.

MK
03-12-2004, 14:44
Chylińska-każda pisoenka
Uzasadnienie - za twarz a szczególnie mimike, za ubiór, za brak głosu, za beznadziejne teksty, image, za to, że chce mi się żygać jak na nią patrze i za to, że bardziej kojarzy mi się z chłopem niż z kobietą. :kac:

Junior_Mokotow
03-12-2004, 14:48
Dragostea O-zone czy jakos tak. Tego kotry wybral to na hit lata powinni za jaja powiesic.
B. Spears - za caloksztal, Lucky i Baby one more time :kurde:
M. Jackson

zgadzam sie i dodałbym jescze Ich troje- całokształt :kurde:
oraz 18L - hiphopolo

lomu-banita
03-12-2004, 15:01
Piosenki to wiuększość megaeksploatowanych beznadziejnych hitów :/

Nie znosze: Manam, Budka Suflera, Raz Dwa Trzy :klnie: , Maleńczuk & Company, Rodzynek i inne trendi-pedałkowate dziabongi :cicho:

MaxyM
03-12-2004, 15:03
Golec Orkiestra - Gdy widzę słodyce...

Dlatego, że jak widzę ich to nie widzę słodycy tylko chce mi się wyć i wymiotować.

Smetny
03-12-2004, 15:24
jak moglem zapomniec o mezuniu i jebał łosia cwel

żyła
03-12-2004, 15:32
a pamiętacie nasz polski boysbend, sprzed kilku ładnych lat?? :hyhy: "Just Five"- o ile się nie mylę 8) :lol2:

kolorowy świat, kiedy w nas tańczy pragnienie, u je,wiruje cały świat... :gwizdze: czy jakoś tak, to szło :oczko:

legart
03-12-2004, 15:56
a pamiętacie nasz polski boysbend, sprzed kilku ładnych lat?? :hyhy: "Just Five"- o ile się nie mylę 8) :lol2:

kolorowy świat, kiedy w nas tańczy pragnienie, u je,wiruje cały świat... :gwizdze: czy jakoś tak, to szło :oczko:

Zdaje się że najmłodzy z fajfów -Bartek Wrona (teraz już nieco opuchnięty na twarzy) robi za lovelasa w Barze na Polsacie

MK
03-12-2004, 16:20
-Bartek Wrona (teraz już nieco opuchnięty na twarzy)
Może chciał zmienić image na pudziana i za dużo mietka jadł :hyhy:

Adrian
03-12-2004, 16:41
Caly Bajm+Beata Kozidrak za glupie i smetne piosenki wszystkie na ta sama linie melodyczna. I wszystkie radia ktore puszczaja ten syf. Jadac gdzies dalej i nie chcac skakac po kanalach w radiu mozna zeswirowac jak ta krowa wjezdza z hitem na antene 2 razy na godzine :zly:
Budka Suflera-za caloksztalt
Nie lubie metalu(tego co ludzie wydzieraja sie do mikrofonu-heavy?).
mezo , jedenosiemel i inne hiphopolowe wynalazki.
Rysio Rynkowski- trzy cnoty wiara nadzieja milosc :kurde:
O Golcach czy Britney juz bylo wyzej...
Na razie wystarczy

arczi
03-12-2004, 16:48
Myslovitz - Cos tam ze nawet kiedy jest sam to sie nie zmieni. Jestem soba bla bla bla. To powinien byc hymn wszystkich bylych, obecnych i przyszlych uczestnikow programow Reality Show :kurde:
A osobiscie to zespolu nie cierpie wybitnie.

CDN.

Gregoreous
03-12-2004, 16:54
Nie wiem czy temat odnosi się do wykonawców/zespołów polskich. Ja daję "nasze":
1) Ich Troje- chyba nikt nie znajdzie równie chujowego zespołu :ucieka:
2) Łzy- za texty tych ścierw
3) Mandaryna- no comment
4) ostatnio był na Estadio WP--> Molęda z zespołem LO 27- czy jakoś tak :hmm:
Jak coś sobie przypomnę to napiszę.
CDN

maniekOE
03-12-2004, 17:07
Varius Manx-ptaka cień , jak każda inna piosenka tego zespołu pozbawiona jest tresci , Varius Manx spiewa o niczym i wszystkie ich piosenki są takie.
De Mono to samo.

Dżon Łejn
03-12-2004, 17:19
chojnacki&piasek :foch:

ciemna strona miasta--nastepna laska :rotfl: i zaraz pozniej :bejsbol:

kelly family , bsb , tt i cała reszta żerująca na chisterii 12latków

peter andre :o

Radzyn
03-12-2004, 17:53
Pewnie chodziło Mu o to, że wszystko jest teraz komerchą.

STOP DLA MANDARYNY :hyhy:

O nie nie ostatnia płyta Metallici "ST.ANGER" była bardzo dobra :nie:

A co do wykonawców to dla mnie najgorzej wypada B.Spears

Szawar
03-12-2004, 18:02
Zdecydowanie cały polski gówniany hh - bez zadnych wyjatków (Peje, sreje, mezo, Pezety srety, wujki same zła, czy inne wynalzki -won)
Eva - czy ktos taki, sepleniąca brzydka - won

Jaco
03-12-2004, 18:08

Kolega chyba na kacu, bo zapomniał o Modern Talking i Universe. :chytry:
A country kolega toleruje, czy nie bardzo??? :zlosliwy:

Eva - czy ktos taki, sepleniąca brzydka - won
Widzę, że nikdy nie zetknąłeś się z Novą, kolego. :oczko:

Michu
03-12-2004, 18:10
Bajm - wkurwiają mnie i tyle :foch:

Gruby
03-12-2004, 18:14
Eminem i 90% polskiej sceny hip hopowej.

Dżon Łejn
03-12-2004, 18:19

kaca podejrzewa u mnie cała rodzina
no ale nie mam go od wczoraj
dziwnie się czuje i tyle :/

country jakoś mi nie podchodzi więc nie słucham i mam małą możliwość posłuchania więc nie wpisuje
MT-miło wspominam lata '80

niedługo nadedzie czas Wham i tej jebanej świątecznej piosenki :wkurzony:

Nova
03-12-2004, 18:47
"Rapowe ziarno" WSZ i CNE....tego sie słuchać nie da :kurde:

Wiekszosć tworów Tede- o dupie maryni :/

Michał Rozynek...skad on sie urwał? :help:

Łzy= :wymioty:

Vanila Ice :rotfl:

CDN...

jarcyś
03-12-2004, 18:54

true,true...

Rohrau
03-12-2004, 18:54

kaca podejrzewa u mnie cała rodzina
no ale nie mam go od wczoraj
dziwnie się czuje i tyle :/

country jakoś mi nie podchodzi więc nie słucham i mam małą możliwość posłuchania więc nie wpisuje
MT-miło wspominam lata '80

niedługo nadedzie czas Wham i tej jebanej świątecznej piosenki :wkurzony:

O *****, faktycznie. W sumie to działa na mnie podobnie jak Britney i inne takie wynalazki.
Ja po prostu nienawidze tego utworu :niebij:

pusty
03-12-2004, 19:11
Bajm, Ich Troje i wszytko co z nimi zwiazane zajmowałoby u mnie miejsce w czołowce tej listy.

Domino23
03-12-2004, 19:14
Mnie dużo piosenek wkurza ale ostatnio najbardziej się :cenzura: jak słyszę margarynę czy mandarynę czy jak jej tam :hyhy:

dyha
03-12-2004, 19:15
Mezo - Aniele
Liber - Skarby
Doniu - Przestrzeń
18L - Jak Zapomnieć
DKA - Król Aniołów

+ Kazda z płyt panów wymienionych wyżej.

Michu
03-12-2004, 19:19
A i jeszcze Sistars - :kurde:

Fizi
03-12-2004, 19:20
Myslovitz - Cos tam ze nawet kiedy jest sam to sie nie zmieni. Jestem soba bla bla bla. To powinien byc hymn wszystkich bylych, obecnych i przyszlych uczestnikow programow Reality Show :kurde:

CDN.

a ja wręcz przeciwnie - bardzo lubię ten kawałek, inne utwory Myslovitz zresztą też , szczególnie ten z textem ,, chciałbym umrzeć z miłości.. ,,

jeśli chodzi o antylistę - zdecydowanie , jak juz ktoś napisał hip hop we wszelkich odmianach - jak ulał pasuje do tego gatunku kwestia Pazury wypowiadana do niejakiego Bolca o gibaniu sie jak rezus i nasladowaniu potomka człowieka , który dał się złapać w siatkę na własnym podwórku, albo został sprzedany przez wodza za paczkę fajek

pusty
03-12-2004, 19:29

A ja tutaj się z tobą nie zgodzę. Moim zdaniem Myslovitz to jeden z nielicznych polskich zespołów, których sława nie "zepsuła". IMO nie grają pod publiczkę i idą cały czas drogą, którą sobie obrali.

BTW. Jutro wychodzi ich nowa płyta

A do naszej listy najgorszych ze swojej strony podam jeszcze wiekszosc polskich wokalistek i hip -hopowców...

Sharn
03-12-2004, 21:06
Krawczyk. Bardziej upierdliwy niż rozdeptana dżdżownica i nieśmiertelny jak Rynkowski pomieszany z Jasonem z "Piątku 13" i cygańskim narkobossem...

:kurde:

MaxyM
03-12-2004, 21:37

true,true...

Ty żyjesz!!! :ucieszony:

Tomas
03-12-2004, 21:47
Eminem.

tu sie zgodze bo dla mnie to jedyny czlowiek w stanach ktory ma rap z przekazem.

z polski nienawidze poznanskiej sceny,totalne dno-Liber Doniu Mezo i cala reszta....

arczi
03-12-2004, 21:50
A ja tutaj się z tobą nie zgodzę. Moim zdaniem Myslovitz to jeden z nielicznych polskich zespołów, których sława nie "zepsuła". IMO nie grają pod publiczkę i idą cały czas drogą, którą sobie obrali.

Widac ja podążam inną.

A w temacie dodaje jeczące wokalistki, ktore jak mysla, ze maja łądny glos i spiewaja o milosci to sa fajne 8)

Celine Dion - No wiecie.. ten kawalek z Titanica. O tym sercu, ze bedzie bic dalej. Bardzo wzruszające. Caly swiat plakal razem z nia. Biedny Leonardo utopil sie w basenie. Pff...

Whiney Houston - Ta z Bodyguarda. Jaasne. Ochroniarz sie w niej rozkochal. Tja. Tylko ze Costner i tak wolal dac milion dolarow Halle Berry zeby mu pokazala cycki. Zna sie chlop na babach. A Whitney myslala ze jest tak dobra aktorka, ze az sie z tego wrazenia rozećpała. Albo to z rozpaczy, ze jej Costner nie chial.

Mariah Carey - A to dziwny przypadek. Kiedys uwielbiana przez bialych. Spiewala balladziochy takie,ze az moja starsza siostra sie w niej kochala. A teraz stara sie byc bardziej czarna od czarnych. Normalnie jakby odwrocic zyciorys Jacksona.

Wszystkich trzech unikam jak matematyki.

Sharn
03-12-2004, 21:56
Tylko ze Costner i tak wolal dac milion dolarow Halle Berry zeby mu pokazala cycki. Zna sie chlop na babach.

:/

Przepłacił o 999 999 $$$....

:hyhy:

Nova
Celine Dion
Tragedia...mam mysli samobójcze jak ja słysze a jak ja widze- odruch wymiotny :wsciekly:

KASKA

CDN.

Heh...Ja tam uwielbiam Myslovitz i tak pozostanie.
A nie lubie disco polo!
No.

arczi
03-12-2004, 22:47
Tylko ze Costner i tak wolal dac milion dolarow Halle Berry zeby mu pokazala cycki. Zna sie chlop na babach.

:/

Pewnie ze tak 8)
Tym bardziej ze chwile pozniej sama zaczela pokazywac cycki w filmach :brawo:

Maku
03-12-2004, 23:04
O - Zone "Dragostea din tei" : za muzę w stylu disco, gości ubranych w kosmiczne stroje i jakieś dziwne słowa(czarna magia)...coś tam o Hajduku Splicie czy jakoś tak :hyhy:

Danzel "Pump it up" : przez kilka minut to samo w kółko...ile można tego słuchać?! Rzygam tym kawałkiem!!!

18L "Jak zapomnieć" : ile dałbym żeby zapomniec o tej piosence 8) hiphopolo

Sharn
03-12-2004, 23:09

Pewnie ze tak 8)
Tym bardziej ze chwile pozniej sama zaczela pokazywac cycki w filmach :brawo:

Noo - w cenie 1.22 za czystą płytkę CD-R...

8)

Milion to bym dał za Angie J. za 3 miechy... znajomości...
Ale nie mam... :roll:

Ma ktoś pożyczyć? Obiecuję zwrócić jak zarobię...

8)

c_zary
03-12-2004, 23:17
Celine Dion
Tragedia...mam mysli samobójcze jak ja słysze a jak ja widze- odruch wymiotny :wsciekly:
A ja ja wlasnie lubie za jej glos. Nie mowie tu akurat o Tytanicu ale niektore tak zwane "przytulanki" do tanca ma naprawde bardzo przyjemne. Pare z nich kojarzy mi sie z pewna panienka :/

mOFMC
04-12-2004, 05:55
Powiem tak:
Nie wiem dlaczego, ale ja uwielbiam sie bawic przy kiczowatej muzyce lat 80 - 90. Polecam imprezy srodowe w klubie "Live"

Haddaway -"What is love"
Billy Joel - "We didn't start the fire" :yeah:
Dr. Alban...
I duzo, duzo wiecej.
Na codzien sluchac tego nie moge ni *****, ale na imprezy - zajebiste.

Z obecnych "trendi" kawalkow nie podoba mi sie 90% wiec nie bede sie rozpisywal. Muzyka schodzi na psy :placze:

Adam-oldboy
04-12-2004, 08:12
Szczególne wyróżnienie dla tekściarzy:

"nagle mozesz zacząć spadać w dół" - ciekawe jak to mozliwe, przecież zawsze spada sie w górę

"samotny człowiek, zupełnie sam" - to pewnie musiał sie czuć osamotniony i opuszczony ten człowiek

foks
04-12-2004, 09:55
Zdecydowanie cały polski gówniany hh - bez zadnych wyjatków (Peje, sreje, mezo, Pezety srety, wujki same zła, czy inne wynalzki -won)

a moze mimo swojej niecheci do nich moglbys ich nie obrazac?

Szuwar
04-12-2004, 11:01
Sporo tego badziewia jest:

Rockowe kapelki w stylu Myslovitz i inne takie smecenia. I te zagraniczne takie, ktorych nazw nawet za bardzo nie znam.

Wszelkei Brathanki, Golce, Ich Troje, Manadryny, Kaje Paschalskie, Alexy, Bartki Wrony, Piaski itp.

Boysbandy. Wszystkie bez wyjatku.

Tworczosc ekip wydajacych w UMC (no moze poza Endefisem, ktory podobno tez ma tam wydawac). No i ogolnie sporo badziewia ostatnio w hh PL wychodzi. Niestety...

Nie wiem czemu, ale na maxa mnie denerwuje wiekszosc amerykanskich kawalkow r'n'b. Jkies Destiny's Child itp. No i ogolnie wizerunek raperow na wiekszosci klipow USA z ostatnich kilku lat :/.

Niemieckie, tzw. scheisse-techno.

Sporo takich "trendy" techniawek a'la Lokomotywa - nic tylko sieka i napierdalanie.

Manieczki. Ale po pijaku sa zajebiste :D. Podobnie jak disco polo :D.

Pedlalski house. Kojarzy mi sie z typami z wlosami na zel, w obcislych gaciach i pantoflach, ktorzy tylko machaja lapami i sie szczerza.

Jakies death, black czy inne tam ekstremalne formy metalu, gdzie nie slychac nic oprocz wycia. Growling mi totalnie nie podchodzi.

Ale wybredziocha jestem :).

Fro_Lech
04-12-2004, 11:09

Świetnie , że "rapowe ziarno" to kawałek wsz i cne....

Sharn
04-12-2004, 11:29

Świetnie , że "rapowe ziarno" to kawałek wsz i cne....

Pewnie tam brakuje przecinka kolego... :roll:

Nova
04-12-2004, 13:43
Ehh...znawcy HH Polskiego...poszukajcie a znajdziecie..teraz Abradab a wczesniej w/w duet :chytry:

Utwory poza tytułem nie maja z soba nic wspolnego.

Fro_Lech
04-12-2004, 13:44
Nie wydaje mi się (potwierdzone u źródła) 8) , ale sprawa wyjaśniona ;-)

Szuwar
04-12-2004, 13:49
WSZ i CNE feat. Malajka - "Rapowe ziarno"
Abradab feat. Gutek - "Rapowe ziarno 2 (Szyderap)"

Alles klar?

Od razu zaznaczam, ze oba kawalki nie maja nic wspolnego z tematem (dla mnie).

endo
04-12-2004, 18:23
Żurom łaaaaaaa całyyyy czaaaaaaaaaaas!

Radzyn
04-12-2004, 18:33
Mezo - Aniele
Liber - Skarby
Doniu - Przestrzeń
18L - Jak Zapomnieć
DKA - Król Aniołów

+ Kazda z płyt panów wymienionych wyżej.
Te co zaznaczyłem to akurat lubię :hyhy: :oczko:

Grzywa
04-12-2004, 19:12
No to jako że dużo rzeczy których nie trawie sie tu pojawiło po prostu będe się nie zgadzał 8)

Dragostea O-zone - Przy czymś trzeba wyzwolić swoją wieśniacką nature 8)

M. Jackson - Niektóre kawałki wręcz uwielbiam (na serio te starsze)

Czarne Oczy - Jeee wieś tańczy i śpiewa beka na maxa takie kawałki muszą być bo się potne z braku laku.

Tatu - Więcej takich dupci na teledyskach :hyhy:

DeMono - I widze tylko twoje kapelusze JAAAK STATKIII NAA NIEEBIEEE!!!! To z racji wspomnień młodości i fajnych dyskotek z 13-nastkami w podstawówce :hyhy:

Robert Gawliński - Często mi się zdarza śpiewać jeden z jego kawałków "Aborygen, Aborygen!!!" pojebany ale co ja bym bez niego zrobił gdy mi odwala lub myje sztućce.

Myslovitz - 2 rzeczy: jedna to furora na konkursach karaoke gdy śpiewałem ich kawałki, druga to zawsze jak sie jedzie na wyjazd przez śląsk to przejeżdża się przez Mysłowice i stąd sentyment, poza tym jest nawet przyśpiewka związana z tym miastem i historia związana z nią. A mianowicie przyśpiewka brzmi "pokarzcie kibica, co zesrał się w Mysłowicach" a chodzi o to że kiedyś była jakaś ustawka w tym mieście czy coś w tym stylu chyba Zagłębie S. z Polonią Bytom i skończyło się to tym że Zagłębie przegoniło Polonie a jeden z Bytomian w czasie uciczki sie ze strachu posrał :lol2: nie wiem ile w tym prawdy i w ogóle, ale przyśpiewka żyje własnym życiem i jest z niej niezła
beka.

Varius Manx-ptaka cień - bluźnisz waść gdybyś usłyszał moje wykonanie tego chicioru to byś zmienił zdanie :foch: zajebisty kawałek do wydzierania się w wannie.

o Modern Talking i Universe - Niewiem w jakim to kontekscie było wymienione ale ubustwiam taką muze taka kiczowata że aż zajebista.

"Rapowe ziarno" - już sie wystraszyłem że chodzi o Abradaba ale się wszystko wyjaśniło

Whiney Houston - Ta z Bodyguarda - ja płakałem przy tym kawałku :placze: :ucieszony: nie rań mych uczuć :hyhy: ;)

Danzel "Pump it up" - Przy czymś trzeba ruszać szyją nie? :zlosliwy:

Reszty tego co wymieniliście nie trawie i pamiętajcie żeby nie mylić chujowych wykonawców z przepromoanymi i przesłyszanymi kawałkami bo te kawałki może kiedyś były fajne tylko ileż można...

Strzałek
04-12-2004, 19:23
18L - Jak Zapomnieć
Mezo/Liber - Aniele
Abradab/Lui - Rapowe ziarno 2 (szyderrap)
Deka - Płaczę

jak sobie coś jeszczę przypomnę to wklepię

PS: To jest moje własne zdanie . . .

Dżon Łejn
04-12-2004, 19:46
Myslovitz - 2 rzeczy: jedna to furora na konkursach karaoke gdy śpiewałem ich kawałki, druga to zawsze jak sie jedzie na wyjazd przez śląsk to przejeżdża się przez Mysłowice i stąd sentyment, poza tym jest nawet przyśpiewka związana z tym miastem i historia związana z nią. A mianowicie przyśpiewka brzmi "pokarzcie kibica, co zesrał się w Mysłowicach" a chodzi o to że kiedyś była jakaś ustawka w tym mieście czy coś w tym stylu chyba Zagłębie S. z Polonią Bytom i skończyło się to tym że Zagłębie przegoniło Polonie a jeden z Bytomian w czasie uciczki sie ze strachu posrał :lol2: nie wiem ile w tym prawdy i w ogóle, ale przyśpiewka żyje własnym życiem i jest z niej niezła
beka.
.

więc Wiślak zajebałeś jak łysy grzywą o kant kuli :P

przyśpiewka tyczy się dzielni Sosnowca-Milowic

lomu-banita
04-12-2004, 20:48

Ja nie znaju tego :brawo:

Uć mnie właśnie zredernował Daniel czy jak mu tak na TVŃ śpiewał pampita :strach:

Edit Bartoszewicz- Clock - ja nienawidzu :cicho:

Nova
04-12-2004, 22:49
"Baśka"- no co za syf!! Jakby ktos o mnie powiedzial ze jestem "piekna jak okret"to juz bym wolała uslyszec ze mam "doope jak szalupe" bo szalupa przynajmniej mniejsza :/

Grzywa
04-12-2004, 22:51

przyśpiewka tyczy się dzielni Sosnowca-Milowic

Albo ja źle usłyszałem albo ktoś źle powiedział, ale ważne jest że ma podstawy prawne by uznawać ją za prawdziwą :efoch: :oczko: :hyhy:

Fizi
05-12-2004, 01:53
9i nawet jkiedy bede saaaaaaaaaaaaaaaamn nie zmnienieeeeeee sie toi nie mój sśiwwiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttt]!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :brawo: :pijemy:

ems
05-12-2004, 03:55
stachursky - TO JAA TYYP NIEEPOKOORNYYY :D

Adam-oldboy
05-12-2004, 10:52
A ja pamiętam jak furorę robiły na naszych estradach takie egzotyczne gwiazdy jak:
Drupi - podobno zupełny amator z Italii z zawodu hydraulik,
Afric Simon - Murzyn prosto z podłych nocnych klubów Hamburga,
Goombay Dance Band - też chyba import z NRF, z playbacku byli zajebiści, do tego w pakiecie fikali koziołki a frontman połykał ogień.

ale tytułów to sobie raczej nie przypomnę.... i całe szczęście

Jaco
05-12-2004, 11:08
A ja pamiętam jak furorę robiły na naszych estradach takie egzotyczne gwiazdy jak:
Goombay Dance Band - też chyba import z NRF, z playbacku byli zajebiści, do tego w pakiecie fikali koziołki a frontman połykał ogień.

To ja Ci przypomnę:
Drupi: "Ragazza da Napoli"
Afric Simon: "A tik tik prrrr" :oczko:
Goombay : "Sun of Jamaica" w polskiej wersji: " To nie Jamajka, to Wojtek Malajkat" :hyhy:
A i tak na głowę wszystkich bije zespół Milli Vanilli, który zdobył nagrodę Grammy a później okazało się, że to wcale nie oni śpiewali swoje piosenki, tylko komputer.. :O

Kempes
05-12-2004, 11:15
Mieczyslaaaaaaaaaw Szczesniaaaaaaaaaaaak - ''Dumka na dwa serca'' to tylko kropla w morzu ...

mOFMC
05-12-2004, 11:29
To ja Ci przypomnę:

Ramaya! Ooooo Ramaya! Bla blablablablabla....
Sexbomba nagrala cover tego kawalka - :yeah:

arczi
05-12-2004, 17:04
Zajebisty kawalek! :hyhy:

Arni
05-12-2004, 17:30
Twórczość Chylińskiej - do mopa, a nie na scenę, pseudoartystka
De Mono, Kombi, Laskowski (moja matka czasem słucha jego kawałków w domu, tragedia jednym słowem) i inne dinozaury, a podobno dawno już wyginęły. Laskowski mógłby tyranozaurom kołsyanki śpiewać.
Bajm, a szczególnie ta wokalistka, stara rura bliżej jej do 60, a ubiera się jakby miała 25 "mówię tak...mówię, mówię...mówię nie...mówię, mówię" - inteligentne i odkrywcze te jej teksty
Piasecki - z litości nie podsumuje jego twórczości ma głos jakby psa poddawali zabiegowi kastracji
Mandaryna, Doda - z takimi ubraniami to powinny iść do roboty na trasę katowicką, a nie do studia, zwłaszcza Mandaryna, gdy śpiewa po "angielskiemu" przyprawia mnie o ból głowy, wielkie wokalistki na siłę
Kaja Paschalska - lepiej chyba wychodzi jej kariera aktorska w Klanie, niż rola wokalistki
O - Zone - ich teksty nie wiadomo czego dotyczą, "nu ma nu ma je... itd." w Polsce chętnie odwiedziliby klub "Fantom"
B.Spears, C.Aguilera i cała popowa komercja, która nic sobą nie reprezentuje
Manieczki
Myslovitz - ten ich wokalista sprawia wrażenie jakby wydobycie głosu z gardła sprawiało mu ból
hip - hopolo, które reprezentuje Mezo, 18L, Ascetoholix plus Peja i Abradab
Pharell - ma głos jak kastrat

Sushe
06-12-2004, 10:34

byłem kiedyś na "koncercie" :wstyd: .... z mamą

o ile pamietam to pierwsza antylista pojawiła się w Rozgłośni Harcerskiej i prowadził ją chyba Miecugow i jeszcze ktoś, ale nie pamiętam :hmm:
można było tam usłyszeć wszystkie kicze 8) z lat '80 typu Papa Dance itp....

a z aktualnych to mega kiczem jest piosenka o

Suczkach na potłuczonym szkle, które mają stajla :oczko:

Pan Artysta
06-12-2004, 11:00
stachursky - TO JAA TYYP NIEEPOKOORNYYY :D

od tego hitu proszę się odstosunkować :hyhy: po pijaku lubię śpiewać-ale nie w wannie :O Grzywa

Elektryczne Gitary-kiedyś fajne teraz dno

Maleńczuk-autowidol na stacji benzynowej a nie śpiewanie

legart
06-12-2004, 11:12

To ja Ci przypomnę:
Drupi: "Ragazza da Napoli"
Goombay : "Sun of Jamaica" w polskiej wersji: " To nie Jamajka, to Wojtek Malajkat" :hyhy:
A i tak na głowę wszystkich bije zespół Milli Vanilli, który zdobył nagrodę Grammy a później okazało się, że to wcale nie oni śpiewali swoje piosenki, tylko komputer.. :O

Ja tam lubię Afric Simona i nawet mam płytę 8) , Natomiast Drupi mi działał na nerwy, a z "hitów" z tamtych czasów to nieszczególnie mi się kojarzy George Baker Selection "Ula paloma blanca" 8)

Nova
06-12-2004, 11:47
Przypomniało mi sie ze dziala mi na nerwy "Kalinka" :O

Cipciuś
06-12-2004, 13:05
Przypomniało mi sie ze dziala mi na nerwy "Kalinka" :O
"Kalinka Kalinka Kalinka maja....." - patrz nasz wyjazd do Białegostoku na PP :D

Ja za nieznosne uwazam wszelkie manieczki itp rozne jazdy lodołamacze i spręzyki :kurde:
z gatunku nieznosnych to pasuje mi najbardziej wiśniewski oraz Doniu i jego przestrzen oraz Ranez vous w jego wykonaniu.

c_zary
06-12-2004, 13:54
Przylukalem w innym topicu i przypomnial mi sie jeszcze Pan duze P. Jak zobaczylem kiedys w tv teledysk do "Bangladesz", to do tej pory zastanawiam sie czy ten typ nie ma w ogole wtydu, zeby cos takiego nagrac :O Ja bym sie po czyms takim wstydzil wyjsc na ulice :/

Poprzednio zapomnialem tez o K. Kowalskiej, Krawczyku, Szczesniaku i im podobnych - dzialaja mi na nerwy.

ceero
06-12-2004, 14:12
Z racji tego że Święta się zbiliżają, radia wszelakie będą nas raczyc superhiciorkiem grupy Wham (Dżordż Majkel) :gwiazda: "Last Christmas" :[

A co do Milli Vanilli to wcale nie spiewał komputer tylko jacys inni ludzie wogóle. Jakiś brodacz i murzynka. Oni zawsze z playbacku grali, aż im się zacięła płyta raz.

Bastion
08-12-2004, 20:44
Bastion napisał:

M. Jackson

Konkretny utwór czy całokształt twórczości ?!

Druga opcja mnie bardzo zdziwi

To pierwsze. Wczesne jego utwory byly jeszcze do zniesienia.

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, bym zapomnial
The Kelly Familly - blondwlosi (nie wiem czy sie razem czy oddzielnie pisze) transwestyci.

Pamietacie znany kiedys hit Cocojambo??? W refrenie bylo jakos tak Put me up, put me down :ucieszony:

Grzywa
08-12-2004, 21:59
Elektryczne Gitary-kiedyś fajne teraz dno

Hit mojego dzieciństwa to:

DZIECI WESOŁO WYBIEGŁY ZE SZKOŁY ZAPALIŁY PAPIEROSY WYCIĄGNEŁY FLASZKI!!! CHODNIK ZAPLUŁY LUDZI PRZEPĘDZIŁY SIĘDZĄ NA ŁAWECZKACH I KRZYCZĄ DO SIEBIE... :modli:

Ehh aż się łezka w oku kręci... :roll:

Przypomniało mi sie ze dziala mi na nerwy "Kalinka"

Mi też :zly: a to od czasu jak mój stary dostał mani grania w tetrisa na pegazusie... :kurde: I na nonstopie ta muzyczka... można było oszaleć... Od tej pory mam alergie... :efoch:

Pan Artysta
10-12-2004, 08:33
Rodowicz jak ja jej nie cierpię-czerwony pająk ( i nie dlatego że żona ją słucha :chytry: )

Sergii
10-12-2004, 10:12
Zenon Laskowik Kolorowych Jarmarków pa pa pa blaszanych zegarków....pa pa pa
Smieszą mnie takie punck rockowe babki z lat 80 np Wanda Kwietniewska z Zespołu Banda i Wanda " Nie bę de Julią na balkonie la lal la. Izabela Trojanowska " Wszystko czego dzis chce poleciec z tobą do nieba do nieba'
albo małolaty co są wielkimi gwiazdami w stylu Kaji Paschalskiej "Przyjaciel potrzebny od zaraz"
a z zagranicznych to ( nie wiem kto to spiewa. "God bye my love god bye... "
te całe włoskie country : Felicita, i inne duetu Albano i Romina Power.

Jaco
10-12-2004, 10:21

Demis Roussos..
http://www.elsew.com/data/rous2.jpg
8)

Nova
10-12-2004, 10:23
Zenon Laskowik

:O

legart
10-12-2004, 10:28
Zenon Laskowik

:O Laskowik :rotfl: , koledze się chyba artyści pomylili

mOFMC
10-12-2004, 10:28
Kombi - WON!!! :sedzia:

Grzywa
10-12-2004, 10:33

Demis Roussos..
Obrazek (http://www.elsew.com/data/rous2.jpg)
8)

Nie rób se jaj :zlosliwy: Przecież to Danny DeVito :lol2: :oczko:

Pan Artysta
10-12-2004, 12:06
Zenon Laskowik

:O Laskowik :rotfl: , koledze się chyba artyści pomylili

chyba napewno-może Zenon................? Adapter :hyhy:
o właśnie, zaćma, znany polski śpiewak Zenon........................ja nie mogę niczego,nikogo znaleść

Ozzy -jest tragiczny i ta jego familia

Michu
10-12-2004, 12:39
Liber & Doniu feat. Combi - :kurde: :strach:

Bastion
11-12-2004, 09:27
A Dzaga to co??? out out out :ucieszony: