PDA

Zobacz pełną wersję : Terminarz - sezon 2003/2004 - runda jesienna

Krzpac
23-06-2003, 16:23
1. kolejka (9 sierpnia):

Widzew Łódź - Garbarnia Jaworzno
Dospel Katowice - Groclin Dyskobolia
Odra Wodzisław - Legia Warszawa
Górnik Łęczna - Wisła Płock
Polonia Warszawa - Amica Wronki
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Górnik Polkowice - Wisła Kraków

2. kolejka (16 sierpnia):

Garbarnia Jaworzno - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Górnik Polkowice
Amica Wronki - Lech Poznań
Wisła Płock - Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Górnik Łęczna
Groclin Dyskobolia - Odra Wodzisław
Widzew Łódź - Dospel Katowice

3. kolejka (23 sierpnia):

Dospel Katowice - Garbarnia Jaworzno
Odra Wodzisław - Widzew Łódź
Górnik Łęczna - Groclin Dyskobolia
Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Lech Poznań - Wisła Płock
Górnik Polkowice - Amica Wronki
Wisła Kraków Górnik Zabrze

4. kolejka (30 sierpnia):

Garbarnia Jaworzno - Górnik Zabrze
Amica Wronki - Wisła Kraków
Wisła Płock - Górnik Polkowice
Legia Warszawa - Lech Poznań
Groclin Dyskobolia - Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Górnik Łęczna
Dospel Katowice - Odra Wodzisław

5. kolejka (13 września):
Odra Wodzisław - Garbarnia Jaworzno
Górnik Łęczna - Dospel Katowice
Polonia Warszawa - Widzew Łódź
Lech Poznań - Groclin Dyskobolia
Górnik Polkowice - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Amica Wronki

6. kolejka (20 września):

Garbarnia Jaworzno - Amica Wronki
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Groclin Dyskobolia - Górnik Polkowice
Widzew Łódź - Lech Poznań
Dospel Katowice - Polonia Warszawa
Odra Wodzisław - Górnik Łęczna

7. kolejka (27 września):

Górnik Łęczna - Garbarnia Jaworzno
Polonia Warszawa - Odra Wodzisław
Lech Poznań - Dospel Katowice
Górnik Polkowice - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Groclin Dyskobolia
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Amica Wronki - Wisła Płock

8. kolejka (4 października):

Garbarnia Jaworzno - Wisła Płock
Legia Warszawa - Amica Wronki
Groclin Dyskobolia - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Dospel Katowice - Górnik Polkowice
Odra Wodzisław - Lech Poznań
Górnik Łęczna - Polonia Warszawa

9. kolejak (18 października):

Polonia Warszawa - Garbarnia Jaworzno
Lech Poznań - Górnik Łęczna
Górnik Polkowice - Odra Wodzisław
Wisła Kraków - Dospel Katowice
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Amica Wronki - Groclin Dyskobolia
Wisła Płock - Legia Warszawa

10. kolejka (25 października):

Garbarnia Jaworzno - Legia Warszawa
Groclin Dyskobolia - Wisła Płock
Widzew Łódź - Amica Wronki
Dospel Katowice - Górnik Zabrze
Odra Wodzisław - Wisła Kraków
Górnik Łęczna - Górnik Polkowice
Polonia Warszawa - Lech Poznań

11. kolejka (29 października, środa):

Lech Poznań - Garbarnia Jaworzno
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Górnik Łęczna
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław
Amica Wronki - Dospel Katowice
Wisła Płock - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Groclin Dyskobolia

12. kolejka (8 listopada):

Garbarnia Jaworzno - Groclin Dyskobolia
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Dospel Katowice - Wisła Płock
Odra Wodzisław - Amica Wronki
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze
Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Lech Poznań - Górnik Polkowice

13. kolejka (22 listopada):

Górnik Polkowice - Garbarnia Jaworzno
Wisła Kraków - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
Amica Wronki - Górnik Łęczna
Wisła Płock - Odra Wodzisław
Legia Warszawa - Dospel Katowice
Groclin Dyskobolia - Widzew Łódź

-----------

źródło - www.pzpn.pl

emde
23-06-2003, 16:27
Czyli do Łodzi jedziemy w listopadzie. Ciekawe czy łodzcy kamieniarze przerzuca sie na sniezki (jesli oczywiscie bedzie snieg)...

Q_(L)
23-06-2003, 16:34
Czyli do Łodzi jedziemy w listopadzie. Ciekawe czy łodzcy kamieniarze przerzuca sie na sniezki (jesli oczywiscie bedzie snieg)...

No i Emde zaczął z grubej rury... :/

Panowie i Panie... przeczytajcie sobie tytuł tematu jaki zapoczątkował Krzpac... 8) :look:

O upodobaniach stadionowych kibiców Widzewa rozprawialiśmy w innym miejscu... 8)

Krzpac
23-06-2003, 16:52

przyjedź i się przekonaj...

emde
23-06-2003, 16:52
Hehe to byl tylko komentarz to termianrzu! I mial oznaczac ze juz bedzie zimno i to kiepski termin na rozegranie takiego klasyka...

Troche usmiechu panowie!

Ostry
23-06-2003, 16:53
Układ spotkań jest całkiem ciekawy.Już na początku będzie ciekawie zarówno od strony kibicowskiej jaki i sportowej:3 kolejka-Polonia,4-Lech,6-Wisła.
Dobrze,że pierwszy mecz będzie na wyjeździe ;) Z wyjazdu wracam dopiero 10 sierpnia,tak więc inauguracja na Łazienkowskiej mnie nie ominie. :)

Lolek
23-06-2003, 17:21
Terminarz jest ostro do dupy! Zauwazcie ze ze wszystkimi konkretami ligi gramy u siebie - Wisła, Gieksa, Groclin, Amica, a z głównymi kandytatami do spadku na wyjeździe - Jaworzno, Widzew, Dyskobolia, Polonia... Wiosna ten terminarz odbija nam sie czkawka. 8o

Krzpac
23-06-2003, 17:36
Terminarz jest ostro do dupy! Zauwazcie ze ze wszystkimi konkretami ligi gramy u siebie - Wisła, Gieksa, Groclin, Amica, a z głównymi kandytatami do spadku na wyjeździe - Jaworzno, Widzew, Dyskobolia, Polonia... Wiosna ten terminarz odbija nam sie czkawka. 8o

ja jakies zasadzie juz - w tym momencie piszesz kto jest "konkretną ekipą" a kto "głównymi kandytatami do spadku"... przeciez tego NIKT w tym momencie nie wie... w kazdym teamie się jeszcze na prawde duzo moze zmienić...

acha...
Groclin i Dyskobolia to ta sama druzyna...

Lolek
23-06-2003, 17:49
ja jakies zasadzie juz - w tym momencie piszesz kto jest "konkretną ekipą" a kto "głównymi kandytatami do spadku"... przeciez tego NIKT w tym momencie nie wie... w kazdym teamie się jeszcze na prawde duzo moze zmienić...

W rzeczy samej. Ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby Wisłę opuścił Cupial, żeby Drzymała rzucił w p...du swoją zabawkę, a GKS stracił nagle impet. Po tym wnioskuje, że są to najpoważniejsi kandydaci do majstra. Z drugiej strony mamy Jaworzno - gdyby Świt chciał grać w I lidze to..., mamy Polonie, której zawodnicy dostają 700 złotych na łapę płacone 10-złotówkami i mamy Polkowice, które jak każdy beniaminek, raczej zbyt wysoko nie podskoczą (chociaż zdaje sobie sprawę, że piszę to przez arcyważnymi decyzjami KGHM). Odrębną kwestią jest Widzew. Patrząc z boku - to Widzew powinien przynajmniej załapać się na baraże już w ubiegłym sezonie. Szczęsciem dla Was było to, że w lidze były dwa zespoły, które jeszcze zimą powiedziały "spadamy!". Teraz jak czytam niektórych pomysłach Waszego prezasa, które poważnych ekonomistów doprowadzają do skurczów żołądka, jak słyszę o zawodnikach, którzy za cel postawili sobie nie wracać do tego klubu, jak widzę sponsorów typu Ptak, który aktualnie operuje w trójkącie Piotrków-Szczecin-Łódź (a jak wiadomo gdzie kucharek szesc...) - to wybacz, ale trudno nie widzieć Widzewa w gronie czterech najpoważniejszych kandydatów do spadku.

acha...
Groclin i Dyskobolia to ta sama druzyna...

Jak najbardziej. Miałem na myśli Polkowice. ;)

Mrozik
23-06-2003, 17:55
Terminarz fajny, ale z drugiej strony, większość ciekawych meczy u siebie, pod względem kibicowskim wypada nam jesienią. Już sie nie moge 30 sierpnia doczekać :)

Krzpac
23-06-2003, 17:56
Lolek w sumie masz racje... ale liga polska jest taką ligą ze cholera wie kto bedzie walczył o utrzymanie, a kto o mistrza (oczywiscie wyłączając w tym momencie Wisła i Groclin)... nawet wy do konca nie wiecie czego spodziewać się po Legii... kto przed sezonem 2002/2003 uwazał ze Katowice czy Odra bedą do samego konca walczyć o najwyzsze cele ? NIKT ! nawet kibice obudwu tych druzyn uwazali ze bedzie walka do konca o utrzymanie...

Jak najbardziej. Miałem na myśli Polkowice. ;)

nie tłumacz się http://widzew.home.pl/phpBB2/images/smiles/icon_wink.gifhttp://widzew.home.pl/phpBB2/images/smiles/icon_wink.gif

Unico
23-06-2003, 18:18
1. kolejka (9 sierpnia): Górnik Polkowice - Wisła Kraków
2. kolejka (16 sierpnia): Garbarnia Jaworzno - Wisła Kraków
3. kolejka (23 sierpnia): Wisła Kraków Górnik Zabrze
4. kolejka (30 sierpnia): Amica Wronki - Wisła Kraków
5. kolejka (13 września): Wisła Kraków - Wisła Płock
6. kolejka (20 września): Legia Warszawa - Wisła Kraków
7. kolejka (27 września): Wisła Kraków - Groclin Dyskobolia
8. kolejka (4 października): Widzew Łódź - Wisła Kraków
9. kolejak (18 października): Wisła Kraków - GKS Katowice
10. kolejka (25 października): Odra Wodzisław - Wisła Kraków
11. kolejka (29 października, środa): Wisła Kraków - Górnik Łęczna
12. kolejka (8 listopada): Polonia Warszawa - Wisła Kraków
13. kolejka (22 listopada): Wisła Kraków - Lech Poznań

Pewnie was trochę zaskoczę :> :rotfl: i napiszę z punktu widzenia Wisły.

Na początek dwa wyjazdy podrząd do nie najmocniejszych drużyn.
Następnie Zabrzanie u siebie i zaczną się najważniejsza część rundy - trudniejsze wyjazdy Amica i Legia, Widzew i u siebie Groclin i GKS.
A końcówka, tak jak początek rundy - wydaje się, że będzie łatwiejsza, przynajmniej teoretycznie :>

Ogólnie terminarz taki sobie. Ale to tylko terminarz :>

apcio
23-06-2003, 18:38
Ja czekam na 4, 6 i 13 kolejke - wyjazdy odpowiednio na Legie, Widzew i wisle. Szkoda ze tak malo jest ciekawych meczy bowiem 3 mecze plus ewentualnie "derby" z Grodziskiem czy Wronkami to za malo by mnie radowalo :)

Ostry
23-06-2003, 19:28
Super by było jakby nasza panorama zadebiutowała podczas meczu z Lechem,albo chociaż z Wisłą.Ale na razie to chyba jedynie marzenia :/

C@mo
23-06-2003, 20:45
w tym sezonie nie mamy na głowie pucharów więc musiemy zacząć z wysokiego c. Licze zę Kuba dotże do zawodników i bęa zmobilizowania na mecze z Polkowicami , Szczakową itp.

krollek
24-06-2003, 08:30
Szkoda że meczy w rundzie jesiennej będzie tylko 13 :(

MaxyM
24-06-2003, 08:36

A w wiosennej będzie 20? też będzie 13 :] .

krollek
24-06-2003, 08:38
A w wiosennej będzie 20? też będzie 13 :] .
Ale chodziło mi że meczy ogólnie jest coraz mniej, bo w sezonie 02/03 tylko 15 w każdej rundzie a teraz 03/04 tylko 13 :(

kamyk
24-06-2003, 08:48
mi tam sie podoba ten terminarz wsumie nie jest zly tylko powinnismy miec polowe druzyn z gornej w tej rondzie a powowe na wyjedzie ale jak zwykle centrala na dowalila ze u siebei wszytkie mamay a na jeien bedziemy mieli na wiosne wyjazdy! ale wsumie jestem zadowolony!

Walek_C.Z.K
24-06-2003, 08:52

Nie będzie tak źle, dolicz jeszcze mecze w Pucharze Polski i wyjdzie troche więcej.

aaadamm
24-06-2003, 09:18
kiedy bedzie terminarz 3 ligi ????

szczepan
24-06-2003, 16:50
ku*** ku*** ku*** ku*** ku*** ku*** :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :* :* :* :* :* :*

nie bedzie mnie na derbach :fu: :fu: :fu:

ale na szczescie na biala gwiazde zdaze...

ps
czy ejst szansa zeby jezeli polonia wygrywala w intertoto przeniesli mecz?

Krzpac
24-06-2003, 18:06

Polonia juz praktycznie odpadła z intertoto...

C@mo
24-06-2003, 19:08
ps

:buhaha: :buhaha: :buhaha:

Mini
24-06-2003, 20:19
Nie będzie tak źle, dolicz jeszcze mecze w Pucharze Polski i wyjdzie troche więcej.

tak.jak widzę aktywność transferową naszych działaczy to będzie ich z 15.

Kiju
24-06-2003, 21:42
A my mamy wszystkie hity na jesieni 8- .....czyli Legie,Lecha i Wisłe...cięzko będzie o kase na oprawy,czy starczy pomysłów? :help:
Za to wiosna bedzie nudna w Łodzi a wyjazdy ciekawe...niezbyt mi sie to podoba.

Szybciuto karnet na jesien trzeba kupic.

A co z oswietleniem na Polonii?Jezeli ni zrobia na czas to meczy będa grac u przeciwnikow albo na wynajetym stadionie...czyli pewnie na Legii 8-

bemowiak
24-06-2003, 21:47
A co z oswietleniem na Polonii?Jezeli ni zrobia na czas to meczy będa grac u przeciwnikow albo na wynajetym stadionie...czyli pewnie na Legii 8-

Raczej w Płocku...

Raffi
24-06-2003, 21:54
Nie zagrają w Płocku, bo Płock leży dalej niż 50 km od Warszawy. Cóż, wychodzi na to, że do czasu zakończenia montażu oświetlenia (a na 90% nie wyrobią się nim do początku rundy) będą grali same mecze wyjazdowe...Zatem derby w obu rundach odbędą się prawdopodobnie na Łazienkowskiej...
Zresztą tak w ogóle nie sądzę, żeby nie dostali licencji, a już na pewno nie z powodu braku oświetlenia (gdy budowa będzie zaawansowana).

bemowiak
24-06-2003, 21:56
Nie zagrają w Płocku, bo Płock leży dalej niż 50 km od Warszawy. Cóż, wychodzi na to, że do czasu zakończenia montażu oświetlenia (a na 90% nie wyrobią się nim do początku rundy) będą grali same mecze wyjazdowe...Zatem derby w obu rundach odbędą się prawdopodobnie na Łazienkowskiej...
Zresztą tak w ogóle nie sądzę, żeby nie dostali licencji, a już na pewno nie z powodu braku oświetlenia (gdy budowa będzie zaawansowana).

nawet nieznam tego regulaminu i tego że muszą grać 50km od swojego miasta,a co do derbów na Łazienkowskiej i gospodarzem "Polonią" to mam nadzieje że ich umieszczą na łuku dla gości...

Kiju
24-06-2003, 22:12
nawet nieznam tego regulaminu i tego że muszą grać 50km od swojego miasta,a co do derbów na Łazienkowskiej i gospodarzem "Polonią" to mam nadzieje że ich umieszczą na łuku dla gości...

...hehe...a co powiesz na takie coś-Kamienna na Żylecie :rotfl: 8-

bemowiak
24-06-2003, 22:15

hmmm bym sie chyba powiesił...

a pozatym łuk był dla nich wystarczający jak do tej pory

Lakers
24-06-2003, 23:01

do kładnie zgadzam sie z tym a poza tym derby czy mecz z Lechem beda kiepawe bo beze jasno (wakacje) i kurna ultras nie wyjdze tak ładnie jak w nocy
np: rzymskich ogni to nikt nei zobaczył by o tak jasnej porze... :help:
kurna do bani !

Mrozik
24-06-2003, 23:53
Ale 30 sierpnia jest krótszy dzień niż 21 maja :) . Ja bym się wkurwił gdyby mecz z Wisłą w piątek był, to by mnie nie było :/

Raffi
25-06-2003, 00:07

hmmm bym sie chyba powiesił...

a pozatym łuk był dla nich wystarczający jak do tej pory

Znowu pół Krytej zaanektują...
http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34868,1543756.html

bemowiak
25-06-2003, 00:12
skomentuję to krótko: :fu: ma ktoś sznurek...

dyha
25-06-2003, 16:51
Z tego wynika ze mam tylko jeden wyjazd i to do POlkowic :/ zostaje jeszcze Szczecin bo zamierzam tam na jakis meczyk podjechac i Żary ( Zaglebie - Promien ) czyli nieciekawa runda jesienna