PDA

Zobacz pełną wersję : KABATY - OGNISKO !!!!! piątek , godz. 18.00 !!!!!

Łysolek
23-06-2003, 14:11
jest piłka , trochę osób przyjeżdża :) , a moze by tak zrobić sobie ognisko w najbliższą sobotę pod Kabatami połączone z pieczeniem kiełbach i piwkowanie ??? Wpisywać sie kto ma czas w sobote od powiedzmy 15 do niedzieli rano :D i jest tym zainteresowany ???
Co do miejsca spotkania chętnym będe wysyłał na privy :D

Q_(L)
23-06-2003, 15:16
8)

Mam nadzieję, że się nie "nadzieję" i mi się uda... :pijok: :piwo5:

Kawa
23-06-2003, 19:04
Wstepnie chetny.

Grochów
23-06-2003, 20:41
Ja tez wstepnie chętny...i to bardzo :piwo2: :)
Ale to zależy do mkilku rzeczy....ale sie postaram. 8)

ems
23-06-2003, 21:25
ja! :D

Luk@s
23-06-2003, 21:36
heh... kopac galy to nieprzepadam, ale ogniska i browarkowanie uwielbiam, wiec postaram sie byc., tyle ze juz jestem poustawiany, ale postaram sie odkrecic...

bemowiak
23-06-2003, 21:46
ja też bym sie postarał wpaść ale najprawdopodobniej będe na działce i będe świętować (mam nadzieje)przyjęce mnie do jakiejś szkoły ;)

pozdro!

Mrk
23-06-2003, 22:27
Ja normalnie byłbym bardzo chętny, ale jak już wcześniej wspominałem, mam czas dopiero od 30 czerwca. Tak więc niestety nie mogę. :/

M_I_G
24-06-2003, 01:33
ja wpadne

chociaz ostatnio jak tam bylem to........... nic nie pameitam 8-

LegiaL
24-06-2003, 08:41
Hehe, uwazaj Lysy bo nam jak ostatnio balowalismy tam z Zaglebiem to wjechala straz pozarna i po bohaterskiej akcji ugasili pozar... :)

Łysolek
24-06-2003, 12:04
a wiec wszyscy chętni dostaną na privy informacje , gdzie i o której się umówimy ;)
co do Kabat Maciek ( LegiaL ) to my na pewno lasu nie podpalimy :D:D ... hmm... chociaz kto wie :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jak chcesz to też mozesz wpaść :P

Fester
24-06-2003, 16:13
Hehe, uwazaj Lysy bo nam jak ostatnio balowalismy tam z Zaglebiem to wjechala straz pozarna i po bohaterskiej akcji ugasili pozar... :)

i sie przekupic nie dali :P ale drugi raz nie przyjechali ... moze wpadne chociaz mam chyba najdalej :P

Grochów
24-06-2003, 19:52
Ej,a może byśmy zrobili to ognisko w piątek,bo ja przyjde tylko,jeśli bede miał hajsik(oczywiste),a boje się,że w piatek wszystko wydam ....
Poza tym chyba nie ma róznicy piatek,czy sobota...??Chyba,że okliduje to z wasza pracą...A tak poza tym to 16:00 to chyba troche za wcześnie...
Ja proponuje piątek,godzine 18:00-19:00
Co Wy na to ?? ?? ??
Ps.Zajebisty pomysł...

Łysolek
25-06-2003, 08:17
Sobota ,od godz. 17 może być , zainteresowani już dostali na privy wiadomości co do miejsca !!! Jedynie zmienimy godz. na 17.00 !!!!!!

Grochów sorry , ale w piątek pracuje , wiec za bardzo mi piątek nie pasuje !!!!

Co do reszty wpisywac sie !!!
Szczególnie spodziewam sie ludzi z Ursynowa , w końcu do Kabat mamy jakieś 10 minut :D:D wiec ?? ....
pozdro

Yankes
25-06-2003, 12:01
łysy czemu ja nic na priva nie dostalem?? chyba wiesz ze piie i ognilka to ja lubje bardzo 8)

Grochów
25-06-2003, 12:21
Sobota ,od godz. 17 może być , zainteresowani już dostali na privy wiadomości co do miejsca !!! Jedynie zmienimy godz. na 17.00 !!!!!!

Grochów sorry , ale w piątek pracuje , wiec za bardzo mi piątek nie pasuje !!!!

Co do reszty wpisywac sie !!!
Szczególnie spodziewam sie ludzi z Ursynowa , w końcu do Kabat mamy jakieś 10 minut :D:D wiec ?? ....
pozdro
No dobra,mi to w sumie różnicy nie robi...Upre się to całego hajsu nie wydam 8) Mi pasuje...A macie zamiar jakieś świnie skołować,czy tylko tak w naszym gronie ??
Ps.Czemu tak mało osób się zgłasza??Chyba pijaków tutaj nie brakuje...a może to tylko mit... :P :rotfl:

emde
25-06-2003, 16:32
mnie niestety nie bedzie, na sobote mam inne plany, sorry, innym razem...

Yankes
25-06-2003, 17:12
łysy napisz do mnie na priva tez , bo dawno nic nie pisales ;)

Przemek
25-06-2003, 17:49
Oj Lysokek pijaku ty :P Ja tez chetnie przyjde, a czemu nie. :)

Tomi
25-06-2003, 21:10
Ja też w sobotę odpadam na 100%, z chęcią bym przyszedł ale w ten weekend nie mogę....

Mrozik
25-06-2003, 23:21
Ja bym mógł, się wbić, ale dopiero około 18, a wtedy już pewnie nieprzytomni będziecie :) :)

Łysolek
26-06-2003, 11:05
a więc nie będzie grilla , tylko OGNISKO , bo widze że sporo Nas będzie :) Cieszę się , bo chyba to będzie pierwsze spotkanie ( które ja organizuje ) , że aż tyle chętnych jest !!!!!
Więc do zobaczenia w sobotę :D
P.S. Zaintersowanym wyślę jeszcze dziś dokładnie gdzie się spotykamy :)
Jutro ostatni dzień przesyłam gdzie co i jak !!!! Wiec wpisywać się , bo frekwencja będzie naprawdę niezła 8) 8)
POZDRO

Mrozik
26-06-2003, 11:24
To wyślij i mi :). To czy wpadne zależy od godziny spotkania

Cipciuś
26-06-2003, 11:26
No ja tez sie zjawie jak ma byc tyle osob :) Coprawda kawałeczek odermnie jest ale zobacze jak bedzie z finansami to tez sie zjawie ;)

Grochów
26-06-2003, 15:35
To jest duzo..?Raczej miernie...myslałem,że będzie więcej...Łysy,zrób w tym temacie dokładna liste i po kolei edytój...Ja będę na 95 %...
Acha...i na ognisku będzie za co wypić...jest oksazja 8) !!!

Łysolek
26-06-2003, 15:50
Słuszna uwaga Grochów :+: a to wszystkiego najlepszego :D skoro będzie okazja :P
Dobra , do rzeczy a wiec mamy ... tak :
ja + moja dziewczyna
Q_L
Kawa
Grochów
Emsior
Luk@s
M_I_G
Fester_LP
Yankes-Natolin
Przemek
Ursyn
Mrozik
Cipciuś
Afgan
Sinuhe
Kud(L)aty

P.S. Kogo nie ma na tej liście niech się wpisze w temacie , ze wyraza chęć na picie :D a go do listy dodam :P
pozdro.

Afgan
26-06-2003, 16:30
pewnie ja wpadne bo mieszkam pod lasem hehe 8)

Grochów
26-06-2003, 16:49
Słuszna uwaga Grochów :+: a to wszystkiego najlepszego :D skoro będzie okazja :P
Dobra , do rzeczy a wiec mamy ... tak :
ja + moja dziewczyna
Q_L
Kawa
Grochów
Emsior
Luk@s
M_I_G
Fester_LP
Yankes-Natolin
Przemek
Ursyn
Mrozik
Cipciuś

P.S. Kogo nie ma na tej liście niech się wpisze w temacie , ze wyraza chęć na picie :D a go do listy dodam :P
pozdro.
Ale niestety nie ja stwarzam ta okazje...i nie ja ją wymysliłem...i to w sumie żadna okazja...nieważne

Sinuhe
26-06-2003, 17:33
Pewnie wpadnę :)

Cipciuś: weź ten cholerny szalik !!!!!!!!!

Cipciuś
26-06-2003, 17:40
Pewnie wpadnę :)

Cipciuś: weź ten cholerny szalik !!!!!!!!!

Spokojnie - o ile bede to wezme kilka sztuk moze ktos jeszcze sie skusi ;)

Yankes
26-06-2003, 19:09
wlasnie wpadajcie z kobietami swoimi to tak rodzinnie bedzie!!

Grochów
26-06-2003, 19:12
wlasnie wpadajcie z kobietami swoimi to tak rodzinnie bedzie!!
Gorzej jak ktos tymczasowo nie ma...ale jakieś koleżanki możecie skołować... :> 8)

kud(L)aty68
26-06-2003, 19:29
Impressska, sobota,kabaty?
To ja tez chce.
A jak dobrze pojdzie to jeszcze paru fanatykow ze soba sprowadze z okolicy.
Niech sie brac ursynowska scala i cementuje.
W razie co to poprosze o info na priva.

pzdr.

Nazgul
27-06-2003, 14:50
A ja zapytam - może by takie spoty robić cyklicznie? Bo ta sobota kompletnie mi odpada ze względów zawodowych a chętnie poznałbym wszystkich osobiście (ze szczególnym uwzględnieniem dziewczyn :D)...

Yankes
27-06-2003, 15:48
wlasnie czy aktywistka kolezanka Yusta '8 bedzie?? :>

Przemek
27-06-2003, 16:41
Kurde mnie chyba jednak nie bedzie na tej popijawie bo musz jeszcze pare spraw pozalatwiac :(. Ale jak mi sie uda szybko zalatwic to postaram sie was jakos odnalezc

turi
27-06-2003, 17:11

turi by wpadla
ale bez picia
jak cos to przyjde z CF Rodziną, ktora juz sie zapisala.

Mrk
27-06-2003, 18:00
A ja zapytam - może by takie spoty robić cyklicznie? Bo ta sobota kompletnie mi odpada ze względów zawodowych a chętnie poznałbym wszystkich osobiście (ze szczególnym uwzględnieniem dziewczyn :D)...
Ja tym razem też nie mogę (ze względów uczelnianych), ale następnym razem (w następną sobotę na przykład) bardzo chętnie wpadnę!
Tak więc szykujmy sie juz po mału na następne ognisko :D

Grochów
27-06-2003, 19:19
Ja tym razem też nie mogę (ze względów uczelnianych), ale następnym razem (w następną sobotę na przykład) bardzo chętnie wpadnę!
Ty tutaj nie kombinój ,tylko przychodź!!A nie się będziesz wymigiwał ;)
Pamietasz,mieliśmy się na picie umówić...teraz jest zajebista okazja,ja jeden wieczorek sie niepouczysz, to nic sie nie stanie-odrobisz,zdolny chłopaczyna z Ciebie :> :) Zaraz widze Cie na liście!! 8)

Łysolek
27-06-2003, 19:27
a więc ostateczna lista osób jest taka :) :ja + moja dziewczyna
Kawa
Grochów
Emsior
Luk@s
M_I_G
Fester_LP
Yankes-Natolin
Przemek
Ursyn
Mrozik
Cipciuś
Afgan
Sinuhe
Kud(L)aty
Szczepan + dziewczyna
Gosia z CF i CF rodzinka :D

do zobaczenia jutro o 17.00 w metrze Kabaty !!!!!!!

Mrozik
28-06-2003, 05:46
Sorry ale po wczorajszo-dzisiejszym armagedonie nie mam siły. Nie będzie mnie. Miłej zabawy :)

Mrk
28-06-2003, 10:11
Ty tutaj nie kombinój ,tylko przychodź!!A nie się będziesz wymigiwał ;)
Pamietasz,mieliśmy się na picie umówić...teraz jest zajebista okazja,ja jeden wieczorek sie niepouczysz, to nic sie nie stanie-odrobisz,zdolny chłopaczyna z Ciebie :> :) Zaraz widze Cie na liście!! 8)
Stary, na bank sie jeszcze spotkamy na picie! Ja mam w poniedzialek jeden z najważniejszych egzaminów w moim życiu :D Nie mogę pójść na melanż....

Q_(L)
28-06-2003, 10:14
Jestem w Martixie tylko po to aby przeprosić forumowiczów :+:
Właśnie muszę zapakować się w samochód i jadę poza Warszawę...
Do zobaczenia innym razem...

Sorki
Q. 8)

Cipciuś
28-06-2003, 10:28
Mnie niestety tez zabraknie - beszczelny brak funduszy :/
Moze nastepnym razem zawitam ;)

Grochów
28-06-2003, 10:56
Ej,a pomyślał ktos o jakiejś muzyczce??Może niech ktoś,kto mieszka blisko(Urstnów)weźmie jakiegoś bymboxika...
Ps.Widze,że już zaczynają się głupawe wymówiki u niektórych...Niesądzicie,że troche późno... :/

Cipciuś
28-06-2003, 11:05
Ej,a pomyślał ktos o jakiejś muzyczce??Może niech ktoś,kto mieszka blisko(Urstnów)weźmie jakiegoś bymboxika...
Ps.Widze,że już zaczynają się głupawe wymówiki u niektórych...Niesądzicie,że troche późno... :/

Postaraj sie zrozumiec - nie pojade na Kabaty po to zeby popatrzec jak inni sie bawia - tak jechac kawał zeby o suchym pysku to chyba nie jest najrozsadniejsze :)

Łysolek
28-06-2003, 11:15

Postaraj sie zrozumiec - nie pojade na Kabaty po to zeby popatrzec jak inni sie bawia - tak jechac kawał zeby o suchym pysku to chyba nie jest najrozsadniejsze :)

Cipciuś ja Ci coś kupię , wieć przyjeżdżaj , poznasz co znaczy gościna ursynowska :D

a i będzie bardzo dużo ludzi , bo jeszcze kumple z Cum Debita Reverentia idą :D:D

Grochów
28-06-2003, 11:16

no rozumiem,rozumiem,ale czy nie można było wcześniej troche odłożyć,wziąć od mamusi...?Tak jak ja to zrobiłem :rotfl:
Przecie nie trzeba aż tak dużo tego hajsu....

Afgan
28-06-2003, 11:56
ja wpadne z ziomkami pewnie... '8 8)

Kawa
28-06-2003, 13:04
Ja wypadam, bo za 30 minut wyjeżdzam z Wawy i wracam dopiero jutro rano. :fu: Jestm ciekawy czy kiedys uda mi się z wami stawić :/

yusta
28-06-2003, 17:34
wlasnie czy aktywistka kolezanka Yusta '8 bedzie?? :>

Niestety nie, Łysolek Ci pewnie wyjasni dlaczego, bo już jemu mówiłam.

szczepan
28-06-2003, 22:41
pozdrowienia dla wszystkich ktorzy byli i ktorzy zostali :D

bylo naprawde fajnie :D

i do tego Sinuhe obstawial :P - ale nastepnym razem to Ty nic nie placisz...

Łysolek
29-06-2003, 02:16
a więc najwyższu czas na moje uwagi w sprawie spotkania :D
więc wszyscy spotkaliśmy się około 17.15 w metrze i żeśmy od razu poszli do Tesco po zakupy . Potem od razu udaliśmy się na miejsce docelowe :D czyli przed las kabacki , gdzie spędziliśmy czas do 23 :D
Było z początku dużo osób , ale po godz. 21 zaczęli się wykruszać :) trudno ... ich strata :D
My natomiast ( tj. Grochów , M_I_G , Sinuhe , Yankes i kolega M_I_Ga ) poszliśmy szukac dymu i żesmy trafili na ... ognisko inne :D:D:D i zaczeliśmy melanżowac z jakimis typami również z Legii :D a póxniejm z jakimis metalami :)
Ogólnie rzecz biorąc impreza SUUUUUUUPPPPPEEEEERRRRRRRRRRR :D
Szacunek dla Sinuhe , który w zasadzie postawił Nam wódkę ( 0,7 l ) :+: , później zaginął gdzieś Yankesa z nijaką Druitką ( Anią - metalówą ) i do tego czasu nie został znaleziony :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ja natomiast z wyzej wymieniopną reszt.ą wróciłem sobie właśnie do domku tzn. reszta pojechała do entrum , as\le podróz mineła Nam zajebiście , bo w autobusie cały czas śpiewy Legijne ( zresztą jak i przy ognisku ) , a w autobusie jakiś HIPIS dosiadł sie i śpiewał z Nami !!!!!!!

Ogólnie rzecz z biorąc Tych co nie było niech żałują , bo było SUUUPPPEERRRR !!!!!!!!!!!!

P.S. Pozdrówki dla Tych co byli :+:
P.S.1 Grochów Ty wariacie , wszystkich chciałes bić !!!
P.S.2 Najlepszego M_I_G !!! :+:
P.S.3 Dzięki Sinuhe z aflaszkę , było super i wogóle ...
P.S.4 Yankes masz u mnie focha za Druitkę i stosunek Twój do dziewczyny Szczepana :box:
p.S.5 Dzięki za wspólne picie :D Grochów - Ursynów - Sielce -----> ZAWSZE RAZEM !!!!!

LegiaL
29-06-2003, 07:42
*****, 8.30 rano a ja jeszcze pijany jestem :D
Koncowke imprezy szczerze powiedziawszy srednio pamietam :P Mialem cholernie wyboista droge do domu w skutek czego moja kurtka wyglada jakby przebieglo po niej stado bizonow :P

Sinuhe - masz u mnie picie.

Pozdrowienia dla wszystkich imprezowiczow!

Czas na klina, ide trzezwiec.

Łysolek
29-06-2003, 12:08
ja własnie wstałem i kurewsko głowa mnie boli :D:D:D Oj było tego alkoholu aż za dużo .... hehe swoją droga jestem ciekaw czy Yankes trafił juz do domu 8) ?? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Grochów
29-06-2003, 12:45
P.S.1 Grochów Ty wariacie , wszystkich chciałes bić !!!:rotfl: Kto tu chciał wszystkich bić...8) Wszyscy się nakręcili :rotfl:
To była ta okazja...'8

Yankes
29-06-2003, 14:37
a więc najwyższu czas na moje uwagi w sprawie spotkania :D
więc wszyscy spotkaliśmy się około 17.15 w metrze i żeśmy od razu poszli do Tesco po zakupy . Potem od razu udaliśmy się na miejsce docelowe :D czyli przed las kabacki , gdzie spędziliśmy czas do 23 :D
Było z początku dużo osób , ale po godz. 21 zaczęli się wykruszać :) trudno ... ich strata :D
My natomiast ( tj. Grochów , M_I_G , Sinuhe , Yankes i kolega M_I_Ga ) poszliśmy szukac dymu i żesmy trafili na ... ognisko inne :D:D:D i zaczeliśmy melanżowac z jakimis typami również z Legii :D a póxniejm z jakimis metalami :)
Ogólnie rzecz biorąc impreza SUUUUUUUPPPPPEEEEERRRRRRRRRRR :D
Szacunek dla Sinuhe , który w zasadzie postawił Nam wódkę ( 0,7 l ) :+: , później zaginął gdzieś Yankesa z nijaką Druitką ( Anią - metalówą ) i do tego czasu nie został znaleziony :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ja natomiast z wyzej wymieniopną reszt.ą wróciłem sobie właśnie do domku tzn. reszta pojechała do entrum , as\le podróz mineła Nam zajebiście , bo w autobusie cały czas śpiewy Legijne ( zresztą jak i przy ognisku ) , a w autobusie jakiś HIPIS dosiadł sie i śpiewał z Nami !!!!!!!

Ogólnie rzecz z biorąc Tych co nie było niech żałują , bo było SUUUPPPEERRRR !!!!!!!!!!!!

P.S.1 Grochów Ty wariacie , wszystkich chciałes bić !!!
P.S.3 Dzięki Sinuhe z aflaszkę , było super i wogóle ...
P.S.4 Yankes masz u mnie focha za Druitkę i stosunek Twój do dziewczyny Szczepana :box:
p.S.5 Dzięki za wspólne picie :D Grochów - Ursynów - Sielce -----> ZAWSZE RAZEM !!!!!
ejjjjjj jaki stosunek?? :> no ja bylem w domu tak o 5.30 ale spoko szkoda ze sie minelismy ale ja to podobno z godzine po tym jak wy opszliscie wrucilem '8 ...... fajnie bylo

szczepan
29-06-2003, 16:04
Aha i jeszcze raz naprawde bylo fajnie :D nastepnym razem trzeba wyczaic troche inne miejsce zeby jakos wygodniej sie siedzialo itd i moze jakis grill skombinowac :D

szczepan
29-06-2003, 16:05
a i jeszcze jedno Łysolek masz u mnie browar za zoragnizowanie :D (to juz drugi :P)

Łysolek
29-06-2003, 16:20
Szczepan Ty nabijaczu , 3 posty pod rząd :D :D
Dzięki za bro :+:

Sinuhe
29-06-2003, 18:02
Dotarłem do domciu o 4-tej. A te śpiewy w autobusie były do samego Centrum 8)

Dzięki wszystkim za miłe spędzenie czasu !!!

Yankes
29-06-2003, 19:01
ogolnie wszyscy zadowoleni, tak??

M_I_G
29-06-2003, 21:01
fajnie bylo , sympqtyczna atmosfera, browrku tez troche poszlo - szkoda tylko ze jest ten sam problem co z pilka ze tak malo osob mimo ze mieszkaja blisko przyjezdza.

mi sie naprawde podobalo i trzeba to powtorzyc!! Lysy organizuj cos !!! :D:D:D

PS: dzieki za zyczenia
PS2: a spiewom a autobusie nie bylo konca :rotfl:
PS3: Yankes myslelismy ze cie dziewczyna zajechala na smierc :buhaha:

Luk@s
29-06-2003, 21:13
sorry panowie ale niestety nie dalem rady... cush moze nastepnym razem, a co do tego ze maja blisko, to nie wszyscy :) ja mam calkiem calkiem kawalek...

Jawor_CDR
30-06-2003, 19:22
nastepnym razem trzeba wyczaic troche inne miejsce zeby jakos wygodniej sie siedzialo itd i moze jakis grill skombinowac :D

Ja proponuje się zawziąć i pojsc na polanke do Powsina poniewaz tam sa o niebo lepsze warunki. A co do grilla to przydaly by sie ze dwa :)

Nazgul
30-06-2003, 19:25
nastepnym razem trzeba wyczaic troche inne miejsce zeby jakos wygodniej sie siedzialo itd i moze jakis grill skombinowac :D

Ja proponuje się zawziąć i pojsc na polanke do Powsina poniewaz tam sa o niebo lepsze warunki. A co do grilla to przydaly by sie ze dwa :)

Ja z kolei sugeruję lasek na Boernerowie - ognisko i grill

M_I_G
30-06-2003, 19:40

no oczywiscie - najlepiej jeszcze w ten weekend :D

ale to trzeba by bylo zebrac lepsza ekipe :>

ode mnie by bylo chetnych 4 osoby

Jawor_CDR
30-06-2003, 21:00
Ech kurde, ja wyjezdzam juz w sobote i mnie nie bedzie.

M_I_G
30-06-2003, 21:34
no to mozna zrobic w piatek

jacys chetni???

Grochów
30-06-2003, 22:11
no to mozna zrobic w piatek

jacys chetni???
Jeśli bedę miał hajsik to tak,ale nie wiem,bo 3 i 6 .07 mamy plany jechać na sparingi do Białej Podlaskiej...

Yankes
01-07-2003, 13:26
PS3: Yankes myslelismy ze cie dziewczyna zajechala na smierc :buhaha:
nie az tak ale ostro bylo '8

szczepan
01-07-2003, 20:35
on ja zajechal :P

Łysolek
01-07-2003, 22:05
A więc nowa ustawka na ognicho !!!!!!!!!
Piątek godz. 18 w metrze Kabaty , chętni wpisywać się !!!
P.S. po ostatnim ognisku nikt nie żałował , ze przyszedł !!!!!!! Było super !!!! :D:D:D:D

bemowiak
01-07-2003, 22:06
A więc nowa ustawka na ognicho !!!!!!!!!
Piątek godz. 18 w metrze Kabaty , chętni wpisywać się !!!
P.S. po ostatnim ognisku nikt nie żałował , ze przyszedł !!!!!!! Było super !!!! :D:D:D:D

Nie będzie mnie bo wyjeźdżam... :fu:

szczepan
01-07-2003, 22:08
mnie tez nie ma...

Mrozik
01-07-2003, 22:35
Ja będe, z ziomkiem. Heh, pozdro dla Yankesa. Mam nadzieje ze dotszesz do tej panny :)

Grochów
01-07-2003, 23:30
No ja tez raczej będę!I wezmę jeszcze kogoś ze sobą... Wpisywać się,wpisywać...

Luk@s
02-07-2003, 08:27
niestety mnie nie bedzie... wybywam w piatek zaraz po egzaminie ostatnim...

Tomi
02-07-2003, 08:48
Ja mówiłem Yankesowi że wpadnę, ale dopiero wieczorem zczaiłem że w piątek wieczorem mam wyniki egzaminów na UW więc jeśli wpadnę to dopiero gdzieś ok 21-22. Jeszcze zobaczę.......

Yankes
02-07-2003, 12:59
1. Tomi to wpadnij wieczorem.
2. mrozik dotarlem chociaz moj stan byl......dziwnym.... zajepiscie bylo!! PZDR do zaobazcenia na ognisku
3. ja bede na bank i wszyscy mają wpasc
4. Sinuhe ty masz byc na 500% i masz nie brac alkoholu ani pieniedzy- my sie toba zajmiemy!! ;)

Fester
02-07-2003, 16:15
mnie nie bedzie mam juz inne plany

emde
02-07-2003, 19:13
Ja jutro wyjezdzam do kumpla na dzialke i wracam w poniedzialek/wtorek wiec i tym razem nie dam rady wpasc na ognisko :/

Łysolek
02-07-2003, 20:51
Warunek !!!
JEŻELI BĘDZIE PONIŻEJ 10 OSÓB CHĘTNYCH OGNISKO BĘDZIE ODWOŁANE !!!!!!!!!!!!!

M_I_G
02-07-2003, 20:52
ze mna beda 2 osoby plus ja

jeszcze koluje jakeis kolezanki

Yankes
02-07-2003, 20:57
'8 8) :+: '8 '8)

Łysolek
02-07-2003, 21:01
'8 8) :+: '8 '8)
a wziąłeś moze Yankes numer do Druidki ?? '8 :rotfl: :rotfl: :rotfl:
tez możńa by ją zaprosić :P

a wiec lista na czwartek :
Grochów + 2 osoby i płeć piękna :D
Yankes
ja + mój kumpel i może ktoś z CDR :D
Sinuhe
i ??? kto jeszcze wpisywać się !!!!!

M_I_G
02-07-2003, 21:22
a wziąłeś moze Yankes numer do Druidki ?? '8 :rotfl: :rotfl: :rotfl:
tez możńa by ją zaprosić :P

numeru nie wzial bo to byl szybki numer !! :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha: :rotfl: :rotfl:

Łysolek
03-07-2003, 19:30
Jeśli na bank M_I_G weźmiesz jakieś porządbne dziewczyny ( podkreślam PORZĄDNE 8) ) to mozemy sie jutro mimo wszystko spotkac o tej 18.00 w metrze :D to i tak się zrobi ognicho :P

Yankes
03-07-2003, 19:31
mam do niej nuimer łysy wysle ci na sms mnie nie bedzie bo siedze we wladku przez tydzien adam podeslij mi na semsa nr. do emsiora to dam ci do ani........ mozePZRD
ps. bawcie sie dobrze

M_I_G
03-07-2003, 20:06
chyba sie nie uda zalatwic ale jeszcze bede probowal

to nie wiem jest to ognisko w piatek czy nie??

Łysolek
03-07-2003, 20:09
jak zkołujesz dziewczyny ... to jest :D:D:D:D

Łysolek
03-07-2003, 20:25
a wiec kto będzie do kurwy nędzy na tym ognisku ???????
Dobra powiem tak , do 18.15 czekam w metrze Kabaty i jak nikogo nie będzie to trudno , to sam pójdę sie najebac :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Tomi
03-07-2003, 20:40
Dobra powiem tak , do 18.15 czekam w metrze Kabaty i jak nikogo nie będzie to trudno , to sam pójdę sie najebac :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Adam czy to nie Ty mówiłeś, że od lipca bierzesz się za siebie - dieta , siłka i w ogóle koniec z :pijok: ??

Łysolek
03-07-2003, 20:42

Adam czy to nie Ty mówiłeś, że od lipca bierzesz się za siebie - dieta , siłka i w ogóle koniec z :pijok: ??

ale nie powiedziałem w którym roku :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha: :buhaha: nie , no jak bede sam to najebie się delikatnie :P

Grochów
03-07-2003, 21:10
Wszyscy niby tak się jarali tym ogniskiem,że zajebiste iitd.,a jak już przychodzi co do czego(czyt.nastepne ognicho) to nikogo nie będzie... :fu:
Ja mogłem już dzisiaj jechac do Łukowa,ale mysle-zostaje,bo się z chłopakami na ognio ustawiłem,a tu prosze...!!!
Więc jak,robimy to ognisko???
Wpisywać się,kto będzie
1.ja
2.MIG+1(może)

Jeśli nie będzie wystarczająca ilośc osób to rozumiem,że lipa z ogniska...!

Sinuhe
03-07-2003, 21:51
Ja mogę być... Bo i dlaczego nie... Ale frekwencja marniutka się wydaje... I pogodę nędzną zapowiadają...

???

Łysolek
04-07-2003, 07:37
ja będe z kumplem , tylko dziewczyny skołujcie :D:D:D

Grochów
04-07-2003, 09:54
ja będe z kumplem , tylko dziewczyny skołujcie :D:D:D
Niestety dziewczyn się nie da skołować....chyba,że Ty coś skołujesz:P ??
Dobra,trzeba ustalić,czy coś robimy,czy nie...bo jak nie,to ja musze szybko plany zmieniać...:P

Łysolek
04-07-2003, 11:47
Pijemy :D:D:D:D

Grochów
04-07-2003, 14:56
Ale gdzie,co ,jak??:P :buhaha:

Łysolek
05-07-2003, 00:31
Ognisko wypadło super , dzięki osobom , które przyszły :) :+: Sinuhe masz nową rangę - Legijny Sponsor :P ;)

M_I_G
05-07-2003, 01:21
Lysy qrwa mac ten kierowca zabladzil i zesmy takie jazdy z niego mieli!!!

tak wogole to dotarlem zyje jestem szczeglowa relacja juz jutro jak sie wyspie :D

PS: szacuneczek dla tych co byli :+:

Grochów
05-07-2003, 01:44
No,było zajbiście,kierowca to był stary wariat----nie widział gdzie jesteśmy,nie wiedział,gdzie jechać!!:D W autobanie cały czas śpiewy..:P...reszta później...
Pozdro dla chłopaczynów co byli i dla .......śpiącego wariata....buahahahahaha:D

Ewelina
05-07-2003, 13:58
kurde, fajnie wam z tymi ogniskami.. zrobcie jakies po 10 lipca to i ja zdolam przybyc :)

M_I_G
05-07-2003, 20:43
a wiec tak : o 18 spotkalismy sie na metrze by w sile 5 chlopa (niestety tylko tylu ) ruszlismy do tesco na zakupy , po zakupieniu niezbednikow w oczeiwaniu na Sinuhe trzasnelismy pare na przystnaku. dolaczyl sinuhe i poszlismy na ognicho o dziwo dzisiaj nie bylo czarnego towarzystwa i bawilismy sie sami . po wyczerpaniu zapasow Sinuhe pokazal dlaczego ma nowa range i poratowal biednych forumowiczow - zakuplismy caly wozek browaru !!! :D:D wrocilismy dopilismy dojedlismy pospiewalismy o Legii i ruszylismy sprzedawac butelki , troche zarobilsmy ale wygladalismy jak ostatnie zule :rotfl:
i zaczela sie najlepsza akcja tego wieczoru , w nocnym autobusie zorientowalismy sie ze zle jedziemy , podbijamy do kierowcy a on nam mowi: chlopaki przesiadzcie sie bo ja nie wiem gdzie jestem!! 8- akcje byly przednie bo szalony wariat kierowca w miedzy czasie sie rozkleil i wyzalil nam sie ze szukal roboty pol roku to jego pierwszy dzien w pracy i ze w dzien te ulice wygladaja inaczej :buhaha:
objechalismy ursynow 4 razy w szerz po czym dorwlismy jakis autobus i za nim sledzac go dojechalismy jakos do centrum
:rotfl:

Yankes
11-07-2003, 17:55
wrocilismy dopilismy dojedlismy pospiewalismy o Legii i ruszylismy sprzedawac butelki :hmm: o co chodzi?? :/
to niezle akcje z tym driverwem byly