PDA

Zobacz pełną wersję : Koszulki Naszej Legii

marcinj
22-06-2003, 14:30
Witam,

na stronie http://butik.pl/naszalegia można kupić koszulki Naszej Legii. Można także zaprojektować własne koszulki z nadrukiem, nawet pojedyncze sztuki (kontakt: info@butik.pl)

pozdrawiam

m.

Kawa
22-06-2003, 14:36
Fajna taka koszulka z "WITAMY W PIEKLE". Ciekawy tylko jak to wychodzi na koszulce.

marcinj
22-06-2003, 14:49
Fajna taka koszulka z "WITAMY W PIEKLE". Ciekawy tylko jak to wychodzi na koszulce.

Dobrze wyjdzie, zapewniam.

m.

Mrozik
22-06-2003, 16:23
Fajne , chyba sobie zamówie jakąś :)

R@dek (L)
22-06-2003, 16:51
:) zaj :* te tylko troche droge :/ musze się zastanowić czy ją kupić

Ostry
22-06-2003, 18:48
Koszulki są całkiem fajne,ale niestety bardzo drogie :/ Te koszulki ze zdjęciami kibiców mogą być bardzo fajne ;)

krollek
22-06-2003, 18:53
Ładne koszulki - te ze zdjęciami zajebiste TYLKO CENA :/

marcinj
22-06-2003, 19:02
Ładne koszulki - te ze zdjęciami zajebiste TYLKO CENA :/

No coż, koszulki są dobrej jakości i nie jest to masowa produkcja: każdy nadruk wykonywany jest indywidualnie. Wytrzymają i pranie i mecz ;)

PROMOCYJNIE dostępne są 2 koszulki o niższych cenach:

Premium: http://butik.pl/b1/commodity?groupId=90987
Standard: http://butik.pl/b1/commodity?groupId=98964

m.

_Bart
22-06-2003, 19:02
Tylko czy to aby napewno są koszulki "Naszej Legii" ???

Bo cos mam małe watpliwosci, bo przycinka jest straszna, po drugie do tej pory "Nasza Legia" miała troszke inny charakter reklamy (zawsze było dopisane Tygodnik Kibiców Legii Warszawa) No i nic o tym nie pisano.

A jesli nie jest to produkowane przez "Nasza Legie" to jest to kurestwo, bo jak nic jest wykorzystywane logo NL.

Zreszta juz we wtorek sie dowiemy czy NL to zareklamuje.

marcinj
22-06-2003, 19:17
To nie jest żadne "kurestwo", tylko oficjalne koszulki Naszej Legii, z wykorzystaniem materiałów przekazanych przez redakcję i za zgodą redakcji. Nie wiem, czy do najbliższego numeru trafi reklama, ale do kolejnych na pewno.

m.

Mrozik
22-06-2003, 19:23
A jakbyśmy większą ilość zamówili , są zniżki??

arczi
22-06-2003, 19:50
Ej no, nie przeginajcie. Wcale nie są takie drogie. Ciężko jest wszystkim dogodzić. Z tego co zauważyłem koszulki są dobrej jakości. Fruit of the loom tandety wielkiej chyba nie robi...
Pomysł fajny, nie powiem.
Marcinj powiedz mi jeszcze czy to są tylko białe koszulki? A inne kolory?

marcinj
22-06-2003, 19:57
Ej no, nie przeginajcie. Wcale nie są takie drogie. Ciężko jest wszystkim dogodzić. Z tego co zauważyłem koszulki są dobrej jakości. Fruit of the loom tandety wielkiej chyba nie robi...
Pomysł fajny, nie powiem.
Marcinj powiedz mi jeszcze czy to są tylko białe koszulki? A inne kolory?

Niestety tylko białe (akurat kibicom Legii nie powinno to bardzo przeszkadzac). Planujemy też kolorowe, ale to później i będą droższe. Chciałem jeszcze dodać, że z koszulek Fruit of The Loom też wybraliśmy droższy rodzaj.

Zapraszam wszystkie grupy kibiców Legii (no i nie tylko ;)) do zakładania u nas butików ze swoimi koszulkami. Każdy może zaprojektować koszulki dla swojej ekipy (nawet ze swoją ksywa) i potem sprzedawać je przez net. Nic to nie kosztuje, a zabawa jest fajna. No i nawet zarobić można.

m.

MaxyM
22-06-2003, 19:59
Każdy może zaprojektować koszulki dla swojej ekipy (nawet ze swoją ksywa) i potem sprzedawać je przez net. Nic to nie kosztuje, a zabawa jest fajna. No i nawet zarobić można.

m.

Chyba coś pokombinuje... '8

kamyk
22-06-2003, 21:07
chyab tez sobie zmoaiwe taka koszulke tylkow iedze ze tzreba sie tam logowac a zbytnio mi sie teraz nie chce ale zastanowie sie nad tym!

Luk@s
23-06-2003, 10:57
wsumie fajna sprawa, ciut drogo, ale FotL jak juz ktos powiedzial badziewia nie robi (mam pare ich koszulek i sa spoko)
zastanowie sie :) zwlaszcza nad tym topem dla mojej :) bo stwierdzam ze nie ma wczym chodzic jak jest goraco :D

ile sie placi za przesylke? jak place przelewem a ile jak przy odbiorze???

Kawa
23-06-2003, 11:33
wsumie fajna sprawa, ciut drogo, ale FotL jak juz ktos powiedzial badziewia nie robi (mam pare ich koszulek i sa spoko)
zastanowie sie :) zwlaszcza nad tym topem dla mojej :) bo stwierdzam ze nie ma wczym chodzic jak jest goraco :D

ile sie placi za przesylke? jak place przelewem a ile jak przy odbiorze???
Przesyłka pewnie z 10 zeta:/ Mojej twez bym chcetnie kupił takie cudo,ale ona nawet mi nie pozwala chodzić w koszulkach Legii więc o czym mowa ;)

Luk@s
23-06-2003, 11:52
Przesyłka pewnie z 10 zeta:/ Mojej twez bym chcetnie kupił takie cudo,ale ona nawet mi nie pozwala chodzić w koszulkach Legii więc o czym mowa ;)

Myslalem ze troche mniej, zwlaszcza przy przelewie...
Cush... to masz pewien problem :) ale kupuj, przesylka wyjdzie nas po 5 :D heh... a czemu Twoja taka na nie? :>

Kawa
23-06-2003, 12:24
a czemu Twoja taka na nie? :>
No własnie nie wiem musze to zmienić. Jak gdzies nia ide to nawet czapki Legii założyć mi nie da.Mowił coś iedyś, że to wszystko kojaży sie jej z wieśniakami :rotfl:

Luk@s
23-06-2003, 14:56
a czemu Twoja taka na nie? :>
No własnie nie wiem musze to zmienić. Jak gdzies nia ide to nawet czapki Legii założyć mi nie da.Mowił coś iedyś, że to wszystko kojaży sie jej z wieśniakami :rotfl:

ladnie ladnie, to zes sobie kobite wychowal ;)
a bykla z toba na Lazienkowskiej 3 kiedys? moze to by cos zmienilo?

marcinj
23-06-2003, 15:24
Hej, bez przesady, przy przelewie przesyłka 4,70 o ile pamietam

m.

marcinj
23-06-2003, 15:58
Aha, zapomnialem dodac, ze koszulki zamowione i oplacone przelewem mozna odebrac w sklepie w Zamku Ujazdowskim (w sumie rzut beretem od Legii). Tylko prosze po zlozeniu zamowienia o kontakt mailowy (no i oczywiscie nie wplacajcie kasy za wysylke).

pozdro

m.

Kawa
23-06-2003, 20:07

ladnie ladnie, to zes sobie kobite wychowal ;)
a bykla z toba na Lazienkowskiej 3 kiedys? moze to by cos zmienilo?
Ma być w nowym sezonie. Zobaczymy co da sie zrobic :)
Jak kiedys kupowałem koszulke przez naeta to płaciłem około 10 za przesyłke.

Luk@s
23-06-2003, 22:37
spoko, moze byc i 10, jakos przezyje, i chyba sie skusze....

bemowiak
23-06-2003, 22:49
kurde ja też bym sie skusił ale niewiem na jaki wzór :hmm: ale musiał bym uzbierać jeszcze taką kwote...ach te pieniądze :fu:

peyek
24-06-2003, 09:53
Moze to glopi pomysl ale: widzialem ostatnio koszulke jakiejs szkoly (LO chyba). Z przodu bylo logo szkoly a z tylu wypisane byly wszystkie imiona lub ksywki ludzi z rocznika ktory akurat ja konczyl (byly ulozone w taka spirale). I tak sobie mysle moze by na ten wzor takie nasze forumowe zrobil (np. ksywki na planie kola a w srodku eLka)? Nawet akurat nie w tym sklepiku ale zrobic tak zeby byly drozsze i czesc zyskow np. na Panorame by poszla.

marcinj
24-06-2003, 10:01
Kurcze :) Nie 10, tylko (przy 1 koszulce -- przy dwóch ta sama cena)

* 7,70 (przy płatności przy odbiorze)
* 4,80 (przy płatności przelewem/payu)
* 0,00 (przy płatności przelewem, odbiorze w ZUJU)

A po koszulki z ksywami zapraszam do nas.

Pozdrawiam

m.

Luk@s
24-06-2003, 10:10
Kurcze :) Nie 10, tylko (przy 1 koszulce -- przy dwóch ta sama cena)

* 7,70 (przy płatności przy odbiorze)
* 4,80 (przy płatności przelewem/payu)
* 0,00 (przy płatności przelewem, odbiorze w ZUJU)

nic sie nie placi jak gdzie sie odbiera???? ZUJU? szto eto?

marcinj
24-06-2003, 10:17
Sklepik w Zamku Ujazdowskim. Blisko Legii.

Luk@s
24-06-2003, 10:39

a mozna tam obejzec te koszulki? czy tyylko odbierac?

marcinj
24-06-2003, 19:10

a mozna tam obejzec te koszulki? czy tyylko odbierac?

Tylko odebrać (obejrzeć można kilka innych).

A tak przy okazji:

http://butik.pl/pilkarskipoker

m.

marcinj
30-08-2003, 23:22
elo,

bylem na meczu z Lechem i widzialem calkiem sporo ludzi w koszulkach Naszej Legii, ciesze sie, ze sie podobaja, jakby ktos jeszcze chcial nabyc, to przypominam adres http://butik.pl/naszaLegia. (nie wiem dlaczego, ale to forum zamienia n-a-s-z-a-l-e-g-i-a na naszaLegia lub Legia) -- prawidlowy adres http://butik.pl/n-a-s-z-a-l-e-g-i-a (myslniki oczywiscie wytnij)

W ofercie pojawily sie tez kubki i torba!

m.