PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy w pisaniu pracy o stadionie

Aureliusz
16-11-2004, 15:53
Pozwolę sobie założyć nowy temat, by prośba nie zniknęła gdzieś w gąszczu postów, choć wiem, gdzie jest temat "Szukam, Sprzedam..." :hyhy:

Na studiach zapisałem się na Proseminarium z "zarządzania nieruchomościami i projektami inwestycyjnymi". Chciałem napisać pracę o analizie kosztów i korzyści budowy Stadionu Narodowego/Legii w Warszaiwe. Doktorek prowadzący zajęcia zaaceptował mi ten pomysł.

I teraz prośba. Jeśli ktoś znał jakieś zródła, z których mógłbym skorzystać, to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Chodzi zarówno o materiały związane z oceną projektów inwestycyjnych samych w sobie, jak i o materiały związanych z terenami przy Łazienkowskiej oraz z plami wybudowania nowego stadionu.
Zresztą, o wszystko, co może mi się przydac w pracy.

Własne premyślenia też miło widziane.

Tym samym zakładam, że w końcu powstanie nasz nowy stadion. 8)

:modli:

Raffi
16-11-2004, 15:58
uuuu...ciekawy temat... hmmmm. Plany widziałem na www.stadion.waw.pl

Aureliusz
16-11-2004, 16:08
Wiem, że ciekawy :)

Chcę połączyć przyjemne z pożytecznym (tzn zainteresowania z obowiązkiem). :D

Fizi
16-11-2004, 16:08
pewnie dobrze by było porównac tę inwestycję z podobnymi juz zrealizowanymi ( za granicą z oczywistych powodów hehe )

Żuku
19-11-2004, 20:01
<brawo>

podaje adres do strony, gdzie znajduje sie projekt stadionu wykonany przez studenta :)

http://stadiony.igol.pl/projekt.php

Paolo'
21-11-2004, 00:22
Też się zastanawiałem nad napisaniem pracy magisterskiej o naszym stadionie, tylko że z punktu widzenia historii sztuki....

Paolo'
24-12-2004, 00:15
No i już się zastanowiłem i doszedłem do wniosku, że nie ma to tamto, piszę temat "Historia Stadionu Wojska Polskiego w Warszawie".

Nie będę już zakładał nowego tematu (jeśli nie masz nic przeciwko temu, Zajączek :oczko: ) i podłączę się tutaj, bo nawet temat pasuje.

Wiem już, że co nieco napisane jest na ten temat w książce Stanisława Mielecha - "Sportowe sprawy i sprawki", są też pewne archiwa, ale to na pewno nie wystarczy.

Mam gorącą prośbę. Jeśli ktoś miałby namiary na jakiekolwiek źródła dotyczące budowy i historii Naszego Stadionu, to proszę, dajcie cynk! Byłbym bardzo wdzięczny.