PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Wisła Płock (kibicowsko) - sobota 20.11, 15:30

Raffi
15-11-2004, 19:58
Sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Płock
Klub informuje, że od środy rozpoczyna się sprzedaż biletów na mecz Legia - Wisła Płock, który odbędzie się w sobotę 20.11 o godz. 15:30. Kasy będą otwarte od środy do piątku w godz. 10:00 - 18:00 oraz w dniu meczu od godz. 10:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Ostatni meczyk w tej rundzie, nastroje coraz lepsze, nasi grają ładnie, ostatnia okazja by zobaczyć tej jesieni Legię w akcji. Wobec meczu 1. z 2. drużyną w tabeli możliwe odrobienie strat do lidera bądź / i awans na 2. miejsce w tabeli. Na trybunach pewnie też będzie fajnie... Po prostu szkoda nie być na tym meczu. :chytry: :oczko: Wyciągać znajomych i jazda na Łazienkowską. Kto (bądź czyj znajomy) jeszcze nie był tej jesieni, niech zaopatrzy się we wniosek o T. Kartę Kibica i wypełni go: httP://www.legia.pl/formularz.jpg Nie czekajcie z kupnem biletów na ostatnią chwilę :nl:

wa(L)dus_wilanów
15-11-2004, 21:33
Godzina beznadziejna, wiele osób z tego powodu na pewno się nie pojawi, ale cóż- śmigać po bilety i wszyscy godnie pożegnajmy rundę jesienną.

Kawa
15-11-2004, 21:38
Godzina beznadziejna, wiele osób z tego powodu na pewno się nie pojawi, ale cóż- śmigać po bilety i wszyscy godnie pożegnajmy rundę jesienną.
A co moze przeskadzac aztak bardzo w sobote o 15.30?

mOFMC
15-11-2004, 21:39

Zapalenie oskrzeli i kaszel. :zly:

Kawa
15-11-2004, 21:41

Ekstremalne przypadki sie nie liczą.

wa(L)dus_wilanów
15-11-2004, 21:43

pRACA na ten przykład. Wiadomo, że to nie to samo co 20.

Kawa
15-11-2004, 21:46

pRACA na ten przykład. Wiadomo, że to nie to samo co 20.
Nie mow, ze az tyle osob pracuje w soboty zeby mogło to w znaczacy sposob wplynąc na frekwencje.
btw nie rozumiem idei rozgrywania spotkan o 15.30 jesli wczesniej wymaga sie od klubów oswietlenia.

Żuku
15-11-2004, 21:55
btw nie rozumiem idei rozgrywania spotkan o 15.30 jesli wczesniej wymaga sie od klubów oswietlenia.

moim zdaniem co C+ zarządził ... może jakiś mecz jest wieczorkiem ciekawszy ... jakaś liga zagraniczna ... lub film... a wiadomo, ze PZPN (nie) musi sie podporządkować ... dobrze, że już niedługo liga nie będzie podchodzić PZPN :modli:

ps. jak sie nazywa ten twór z L.M ( NIE LIGA MISTRZÓW :) )na czele:>??

Raffi
15-11-2004, 22:07
o 15:30 to już jest mocno ciemnawo.......Wszystkie mecze nietransmitowane są o 15:30

Paluch
15-11-2004, 22:27
Mam nadzieje że nasi piłkarze zapakują Płocczanom(tak to sie pisze? :P ) kilka bramek i godnie pożegnają się z kibicami; dobrze by było jakby kibice zawitali na Estadio WP bardzo licznie tak jak na meczu z Ksp w co jednak wątpie :/

Ja tam sie cieszę że mecz jest o 15.30 bo już od ok. 17.30 bedzie mozna zacząć świętowanie końca rondy jesiennej na Łazienkowskiej :pije: :pijemy:

emil83
15-11-2004, 22:28

Widzę że nie jestem sam...Straciłem przez to 3 mecze ale teraz już jest lepiej (mam nadzieję) i się wybieram na zakończenie rundy. Mam nadzieję że frekwencja dopisze i atmosfera będzie tak dobra jak obecna gra Legii
Życzę szybkiego powortu do zdrowia

Janek
15-11-2004, 22:36
godzina meczu jest jak najbardziej normalna,przecież prawie wszędzie zagranicą mecze są rozgrywane o tej godzinie(chodzi mi o weekend) i jakoś np. w Anglii nie wpływa to na frekwencję.Przynajmniej po meczu jest duzo czasu na melanż :hyhy:

Kawa
15-11-2004, 22:39
godzina meczu jest jak najbardziej normalna,przecież prawie wszędzie zagranicą mecze są rozgrywane o tej godzinie(chodzi mi o weekend) i jakoś np. w Anglii nie wpływa to na frekwencję.Przynajmniej po meczu jest duzo czasu na melanż :hyhy:
Akurat to, ze w Aglii graja o takiej porze nie znaczy, ze jest to normalne;)
ps W hiszpanii gra sie nawet o 22 :chytry:

emil83
15-11-2004, 22:49
W Anglii grają czasami nawet o 13 a Holandii o 12 i to jest wg mnie nienormalne bo lepsza atmosferka jest wieczorkiem

Fizi
16-11-2004, 00:14
15.30 w sobotę to razej nie jest jakaś straszna pora ...

co do jupiterów - teraz już o 16 jest właściwie ciemno , więc i tak mecz będzie przy światłach

kud(L)aty68
16-11-2004, 05:32
Anal+ tak to opisywali, ze jak sie skonczy mecz ten o 15.30 to kibice beda mogli jeszcze zdazyc na transmisje meczu o 17.30 - tylko pytanie do kogo ta mowa? Ja po meczu Legii nie mam ochoty ogladac zadnego innego tego dnia i skupiam sie na melanzu w wiadomym gronie w wiadomym miejscu ;)

Pan Artysta
16-11-2004, 07:49
Anal+ tak to opisywali, ze jak sie skonczy mecz ten o 15.30 to kibice beda mogli jeszcze zdazyc na transmisje meczu o 17.30 - tylko pytanie do kogo ta mowa? Ja po meczu Legii nie mam ochoty ogladac zadnego innego tego dnia i skupiam sie na melanzu w wiadomym gronie w wiadomym miejscu ;)

a co tam oglądać-lepiej bro strzelić na koniec rundy-samochód zostawiam w domu :hyhy:
przy dobrej pogodzie( a jakie są prognozy?)będzie 6-7 tyś luda i będzie fajno-bo zawsze jest fajno
Wpis jak z onetu :efoch: -fajno co.

legart
16-11-2004, 08:42

Praca do 16:15 :/ , ale dla ogółu termin powinien być dogodny :)

Piotrek M.
16-11-2004, 15:03
Nikomu sie nie dogodzi. Ale mysle ze 15.30 nie jest zla godzina :hmm: .
Kto moze to na Łazienkowska :hyhy:
Zobaczycie ze bedzie ponad 10000 wiary :slucha:

marian__
16-11-2004, 16:21

co to za wymówki żeby na mecz nie iść... Ja tam akurat mam kaszel ale bez zapalenia oskrzeli no wsumie po meczu (Pogoń-cracovia) ale warto było i zapewno warto będzie przyjść kibicą na LEGIE!!!

Włóczykij
16-11-2004, 16:24

co to za wymówki żeby na mecz nie iść... Ja tam akurat mam kaszel ale bez zapalenia oskrzeli no wsumie po meczu (Pogoń-cracovia) ale warto było i zapewno warto będzie przyjść kibicą na LEGIE!!!

po pierwsze, nie pisz o chorobie o ktorej chyba nie masz pojecia :chytry:
po drugie Cracovia to nazwa wlasna - wiec z wielkiej litery :chytry:

mOFMC
16-11-2004, 16:35

co to za wymówki żeby na mecz nie iść... Ja tam akurat mam kaszel ale bez zapalenia oskrzeli

To dorób się zapalenia oskrzeli to pogadamy mądralo. :kurde:

Fizi
16-11-2004, 16:40
delikatny Mariano Italiano vs twardy Marian :lol:

Italiano, chyba byś sie z ch... na łby pozamieniał , gdybyś poszedł na mecz z zapaleniem oskrzeli - siedź w domu i sie lecz, a nie w fabryce tyrasz :)

mOFMC
16-11-2004, 16:44
Trza zarabiac na prezenty gwiazdkowe dla najblizszych :pije: :oczko:

A zaluje ze nie bede bo to w koncu ostatni mecz. :zly: i ominie mnie niejedno piwko przed i po... :placze:

Fizi
16-11-2004, 16:45
Trza zarabiac na prezenty gwiazdkowe dla najblizszych :pije: :oczko:

żeby tylko świety Mikołaj nie padł :oczko: :hyhy:

PS

jaki ostatni mecz ? gramy do końca świata i jeden dzień dłużej 8)

marian__
16-11-2004, 16:47
hehe nie ma jak forum samych Legionistów nikt nikogo nie tyra ehhhh :kraty:

zuz
16-11-2004, 16:57

jesteś pewien? :chytry:

:kurde:

Mogiel
16-11-2004, 17:20

heh.. witaj w klubie... ale wale i tak pojde, nawet jesli to ma sie skonczyc zapaleniem pluc tak jak u mojej siostry :D.

marian__
16-11-2004, 17:40

jesteś pewien? :chytry:

:kurde:
no dobra nie samych Legionistów.... mogłem napisać Legionistów :chytry:

foks
16-11-2004, 18:10
ostatnia okazja by zobaczyć tej jesieni Legię w akcji.

eee? a mecz PP z Pogonia Szczecin to zamiast Legii bedzie gral ktos inny i sie jej nie zobaczy ? :)

Raffi
16-11-2004, 19:06
cicho :cicho: Psujesz mi koncepcję :oczko: :zly:

PS Jak to dobrze, że to jeszcze nie koniec jesieni 8)

Porter
16-11-2004, 19:07
ostatnia okazja by zobaczyć tej jesieni Legię w akcji.

eee? a mecz PP z Pogonia Szczecin to zamiast Legii bedzie gral ktos inny i sie jej nie zobaczy ? :)
a hicior w Grójcu ? 8)

Raffi
16-11-2004, 19:16
Ważne informacje dla posiadaczy karnetów w ostatnich rzędach górnych sektorów trybuny Krytej!

Informujemy, że w związku z remontem budynku klubowego zostały wymontowane krzesełka w ostatnim (10) rzędzie wszystkich górnych sektorów (A, B, C. D, E, F) i ich zamontowanie przed najbliższym meczem z Wisłą Płock 20 listopada nie będzie możliwe. Osoby posiadające karnety na wyżej wymienione miejsca uprzejmie prosimy o odebranie gotowych imiennych wejściówek na inne miejsca tego samego sektora w kasie klubu. Przy ich odbiorze oraz przy wejściu na stadion należy mieć przy sobie karnet. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Źródło: Legia.pl

PS Poszperałem tu i ówdzie i dowiedziałem się, że w Płocku już dzisiaj sprzedawane są bilety na ten mecz, dziś poszło ok. 50-ciu.

wchodzimy bez cipow gdyz Legia wyjatkowo na ten mecz postanowila nie wymagac cipow od kibicow z plocka, a 300 biletow to tez umowna liczba - jak bedzie wjecej chetnych to bez problemu wejda; to gest podziekowania ze strony Legii za wpuszczenie ich w takiej liczbie w ubieglym sezonie wiec jazda do wawy. nie ma sie co bac eskorta policji bedzie od samego plocka az pod sektor; koszt wyjazdu to jedynie 25 zl dodam tylko ze bilet na zylete kosztuje 30, wiec nie ma sie co zastanawiac - kupowac bilety i do wawy albo autobusem albo wlasnym samochodem, utworzymy kolumne. nie zamulcie

Żuku
16-11-2004, 21:03
Wisła P. będzie siedzić na Żylecie??? :kurde: :hmm:

mOFMC
16-11-2004, 21:05
:rotfl: Taaak! A my na łuku. :brawo:

zuz
16-11-2004, 21:10
Wisła P. będzie siedzić na Żylecie??? :kurde: :hmm:

ty tak zawsze czy tylko udajesz? :hmm:

prawdopodobne, że będziemy mieć naturalne, białe konfetti z nieba...

...podobno ma śnieg padać :kurde:

arczi
16-11-2004, 21:14
Zima zima zima.. pada pada snieg!

:ucieka:

Piotrek M.
16-11-2004, 21:24

A my zimie sie nie damy :nie:
i Nafci@rzy pokonamy :ucieszony:

Gregoreous
16-11-2004, 21:27
Chorować będziemy w grudniu, więc marsz na mecz :oczko: A co do frekwencji, to nie sądzę zeby było Nas tyle ile na derbach, jeszcze ten "śnieg", ale wynik ze Świtu powinniśmy pobić. Będzie dobrze :hyhy:

Maku
16-11-2004, 21:34

A my zimie sie nie damy :nie:
i Nafci@rzy pokonamy :ucieszony:

o rany...skad się tacy biorą?! :paker:

1. ale napinka...popisałeś się na maksa :kurde:

2. nie widzisz, że ten temat dotyczy aspektu kibicowskiego a nie sportowego tego meczu?!

3. proponuję czasem czytać regulamin forum i tematy :ucieka:

4. I Ty masz 20 lat?! Ogarnij się chłopaku!

P.S. Czasami już po prostu tracę cierpliwość.

Fizi
16-11-2004, 21:39
właściwie to ja nie wiem gdzie Ty tu widzisz napinkę :)

Beny
16-11-2004, 21:39
:O

Szacunek, q... za podjęcie walki.

Raffi
16-11-2004, 21:42
3.0 mm to nie śnieg, to parodia śniegu. Poza tym będzie powyżej zera.
PS Zuku, przmyśl, czy dla Ciebie jeszcze nie za wcześnie na korzystanie z tak skomplikowanego narzędzia jak internet........

zuz
16-11-2004, 22:30
3.0 mm to nie śnieg, to parodia śniegu. Poza tym będzie powyżej zera.

chyba że tak :dziekuje:

w takim razie wszyscy na stadion... :lol2:

:oczko:

Creator
16-11-2004, 22:46
Oj, bez kitu...na dworzu jest niby około zera, ale niesamowicie zimnoooooooooo, trzeba będzie się rozgrzewać na meczyq :ucieka:
Porzucamy śnieżkami w liniowego :oczko:

marecki
16-11-2004, 22:49
ale Wy pierdolicie :roll:

ems
16-11-2004, 22:50
teee marecki
<sniezka> !
:hihi:

marecki
16-11-2004, 22:53
:rotfl:

ems
16-11-2004, 22:55
przypominaja mi sie derby w kosza

10.. 9..8..7.6.5.4.3.2.1... :grad sniezek:
"zima zima zima, pada pada snieg"

marecki
16-11-2004, 22:56
grad kamieni w Plocku

eh te odliczanie 8)

ems
16-11-2004, 23:06
w Plocku ? ee a nie w Łodzi ?

ehh pieknie bylo sieknac Widzewka 3-1

2-0

Q_(L)
17-11-2004, 07:07
w Plocku ? ee a nie w Łodzi ?

ehh pieknie bylo sieknac Widzewka 3-1

2-0
To jest temat o meczu z Płockiem, więc pewnie w Płocku :cool:

ems
17-11-2004, 08:11
yy no ale mieli kiedys zgode ! :)

Adam-oldboy
17-11-2004, 08:18

A Kryta będzie musiała rzucać tymi wymontowanymi krzesełkami. To niesprawiedliwe :efoch: .

Tarchomin.
17-11-2004, 08:24

A Kryta będzie musiała rzucać tymi wymontowanymi krzesełkami. To niesprawiedliwe :efoch: .

Hooligan :slucha:

:efoch:

Pozdrówki :hyhy:

marcineo
17-11-2004, 15:36
http://wisla.plocman.net/forum/viewtopic.php?t=1661&postdays=0&postorder=asc&start=14

podejrzewam, że na tym meczu zjawi się więcej kibiców Legii z Płocka i okolic niż samych nafciarzy
:hyhy: :hyhy: :hyhy:

Junior_Mokotow
17-11-2004, 15:38
:kurde: zła ta godzinka meczu i mi się nie podoba gdyż nie będę mógł tego dnia gościć na Estadio Wp

ems
17-11-2004, 16:39

Będzie za to można podziwiać najlepszy w Polsce pokaz ultras, posłuchać i uczyć się od najlepszych w Polsce kibiców

takiego *****! chujowa oprawa na chujowy klub. wszyscy siadamy i pierdzimy w krzesla! :>

Jaco
17-11-2004, 16:54

Będzie za to można podziwiać najlepszy w Polsce pokaz ultras, posłuchać i uczyć się od najlepszych w Polsce kibiców

takiego *****!
To całkiem niegłupi pomysł.. :oczko:
Głosujta, dziewczyny i chłopaki!!! :zlosliwy:

marcineo
17-11-2004, 18:04

takiego *****!
To całkiem niegłupi pomysł.. :oczko:
Głosujta, dziewczyny i chłopaki!!! :zlosliwy:

jestem za a nawet przeciw :oczko:

Tuzin
17-11-2004, 20:25
I znowu pierdolicie :roll:

LISO
18-11-2004, 08:57

Popieram w 100%
Poziom tego forum jest żenujący.
Temat meczu liczy już 5 wątków a jeszcze w nim nie przeczytałem nic sensownego.
Może my powinniśmy się uczyć od was opraw i dopingu, ale wy od nas poziomu wypowiedzi na forum.

Pewnie zaraz będzie 200 wpsiów, że po co ja tu wchodzę i to czytam.
Macie rację już stąd idę.
Do usłyszenia w sobotę.

Fester
18-11-2004, 09:07
wybacz mi to znaczy nam

legart
18-11-2004, 09:20

Popieram w 100%
Może my powinniśmy się uczyć od was opraw i dopingu, ale wy od nas poziomu wypowiedzi na forum.

Do usłyszenia w sobotę.

A co można kibicowsko napisać przed meczem i to z całym szacunkiem dla Petrochemii co najmniej średnim 8) . Można sobie pogdybać o frekwencji i o pogodzie w dniu meczu. Aczkowlwiek mam wrażenie że koledzy E. i M. ostanio zaczynają się porozumiewać monosylabami :hyhy: . Pewnie konkretniejsze wpisy będą po meczu.

Creator
18-11-2004, 09:34

Uważaj, bo Żygo czuwa i za takie pomysły dostaniesz zakaz stadionowy :kraty:

Q_(L)
18-11-2004, 09:36

Popieram w 100%

Do usłyszenia w sobotę.

A co można kibicowsko napisać przed meczem i to z całym szacunkiem dla Petrochemii co najmniej średnim 8) . Można sobie pogdybać o frekwencji i o pogodzie w dniu meczu. Aczkowlwiek mam wrażenie że koledzy E. i M. ostanio zaczynają się porozumiewać monosylabami :hyhy: . Pewnie konkretniejsze wpisy będą po meczu.
Kolega Ci juz pewnie nie odpowie, bo sie obraził, albo strzelił focha jak kto woli...

A co do samego meczu to:
1. myslę, że bedzie padać,
2. ale wygra Legia...
3. CFaniacy pewnie złapią lenia :zlosliwy: bo to podobno obiboki i xerownicy (a może xerowacze :hmm: ) są :zlosliwy:
4. widzów bedzie między 5,5 a 8,5 tysiąca... wszystko zalezy od pogody
5. "Kryta_Fans" bedzie miała trochę zamiszania z miejscówkami
6. znowy jakis ***** na Zylecie zarzuci cos o Polonii
7. Nie wiem co jeszcze napisać

p.s.1 Bedzie awantura jak ****
p.s.2 KMWTW & PDK

ems
18-11-2004, 10:52

Popieram w 100%

Do usłyszenia w sobotę.

ej
ale po co Ty tu wchodzisz i to czytasz ? :)
milej podrozy z 40 kolegami. miliiicjaaaa!!!

ems
18-11-2004, 11:34
http://www.kasztelan01.republika.pl/kujawiak02.JPG

:rotfl3:

Fizi
18-11-2004, 12:41
no i z czego się ems śmiejesz ? u nas też jest akcja po szkole na zakole :hyhy:
, tam się chyba nazywa - po szkole w lonsdale :oczko:

Creator
18-11-2004, 15:23

Do usłyszenia w sobotę.

hahaha, a może tu u was na temat meczu z nami macie ciekawsze wpisy?? http://wisla.plocman.net/forum/viewtopic.php?t=1660 :lol2:

aczkolwiek w dziale ultras odnośnie wyjazdu do nas znalazłem zajefajny tekst napisany przez niejakiego jackiego:

Będzie za to można podziwiać najlepszy w Polsce pokaz ultras, posłuchać i uczyć się od najlepszych w Polsce kibiców, a także, co najważniejsze - być ze swoim Zespołem w trudnym meczu i wspierać Go ze wszystkich sił..

Porter
18-11-2004, 15:29
http://www.kasztelan01.republika.pl/kujawiak02.JPG

nie smiej sie :nie:
...to Lonsdale'y :hyhy:

marcineo
18-11-2004, 15:52

Popieram w 100%

Do usłyszenia w sobotę.

Z całym szacunkiem do kolegii z Sierpca ja również mieszkam w okolicach Płocka i bliższe powinno mi być narzeczecze mieszkających tu ludzi, czytając forum kibiców Wisły płockiej jednoznacznie mogę stwierdzić iż zamieszczane tam posty nie trafiają do mnie jak z resztą cały prezentowany przez was poziom kibicowski. Jak by kolega uważnie prześledził owe forum kibiców Legii zauważyłby kolega, iż zamieszczane są tu posty przez kibiców różnych klubów czego nie można powiedzieć o waszym forum. Moim zdaniem jest to wymowne co do poziomu forum. Poza tym celowo umieściłem post z waszego forum gdyż jestem w 100% przekonany iż kibiców Legii z Płocka i okolic na tym "prestiżowym" dla was meczu będzie więcej niż samych wyjazdowców płockiej Wisły.

Sharn
18-11-2004, 20:58
No i się zacznie zaraz. :oczko:

W temacie to ciekawe, czemu nasi pseudodziałacze nie wymagają czipów, a od czarnuchów wymagali? Nie to że mnie to boli ale... :hmm:

Porter
18-11-2004, 21:02

W temacie to ciekawe, czemu nasi pseudodziałacze nie wymagają czipów, a od czarnuchów wymagali? Nie to że mnie to boli ale... :hmm:

Sharn, doszukujesz sie w tym jakis przekretów ?
Bo ja zacząłem uważać ze w ich działaniu nie ma żadnej metody, ot-kaprysy :klnie:

Żuku
18-11-2004, 21:15
PS Zuku, przmyśl, czy dla Ciebie jeszcze nie za wcześnie na korzystanie z tak skomplikowanego narzędzia jak internet........

ty tak zawsze czy tylko udajesz

a może wytłumaczycie o co chodzi... a nie SOBIE POSTY NABIJACIE ZDAWKOWYMI WYPOWIEDZIAMI ( ja też zwróce uwage tak jak Wy mi ).

tak jak ktoś wcześniej powiedział "pierdolicie", byście sie wypowiedzieli o meczu a nie odrazu czepiacie sie mojego posta bo to raczej powiązane z kibicowaniem

Bobired
18-11-2004, 21:32
Sharn napisał :

No i się zacznie zaraz.

W temacie to ciekawe, czemu nasi pseudodziałacze nie wymagają czipów, a od czarnuchów wymagali? Nie to że mnie to boli ale...

Prawde powiedziawszy nas tez to zaskoczylo , ale nasz prezes Dmo jakos to zalatwil , z tego co wiem zgode wyrazil pan Kolator , czyli tak naprawde wychodzi na to ze czipy sa do obejscia :cicho: . Dzieki temu bedzie nas setka na waszym stadionie , w innym przypadku byly by nas sladowe ilosci.

pozdrawiam

Q_(L)
19-11-2004, 07:44

ty tak zawsze czy tylko udajesz

a może wytłumaczycie o co chodzi... a nie SOBIE POSTY NABIJACIE ZDAWKOWYMI WYPOWIEDZIAMI ( ja też zwróce uwage tak jak Wy mi ).

tak jak ktoś wcześniej powiedział "pierdolicie", byście sie wypowiedzieli o meczu a nie odrazu czepiacie sie mojego posta bo to raczej powiązane z kibicowaniem
A może zaczniesz czytać ze zrozumieniem, to unikniesz takich sytuacji :chytry:

legart
19-11-2004, 07:52

To jest chyba rewanż za uprzejmość Dmoszyńskiego przy "inwazji na Płock" w zeszłym sezonie - tak przynajmniej mi się zdaje.

kud(L)aty68
19-11-2004, 08:04

Popieram w 100%

Do usłyszenia w sobotę.

:O
Dal do pieca...nie powiem...zjechal nas jak bura suke.... :wstyd:

Sensownie trzeba pisac uczmy sie od n@faciarzy pisania na forum :chytry: :zlosliwy:

:hyhy:

Norbas
19-11-2004, 09:09
biorac pod uwage pogode i klase rywala nie sadze by frekwencja przekroczyla 5 tys. :( wielu piknikow odpusci sobie to widowiskom, choc osobiscie mimo, iz jestem przedstawicielem tego gatunku kibica wybieram sie na ten mecz jak i zreszta na kazdy inny :)
godzina meczu chyba nie ma tu takiego znaczenia, wszak wiekszosc ludzi nie pracuje w soboty, a jesli nawet to zawsze cos mozna sprobowac wykombinowac by wyrwac sie wczesniej lub np. odpracowac w innym terminie;p

i jeszcze male pytanie na koniec - czy "zbieracze" na oprawe maja zamiar przejsc sie zbierac na honorowej i dluzej postac z puszka kolo "Naszego Wspanialego
Prezesa Nad Prezesami"?? :)

legart
19-11-2004, 09:36
Szczerze mówiąc ciekawi mnie jak sprawdzi się nasza nowa podgrzewana murawa w kontekście ostanich opadów śniegu 8)

PS Urlop na sobotę wzięty 8)

Raffi
19-11-2004, 09:41
hmmm, jak oglądałem wczoraj 'diagram', to np. na górnej DEF było już zaskakująco duzo zajętych miejsc. Może nie będzie tak źle

Norbas
19-11-2004, 09:50
Raffi a nie byly to czasem miejsca "przesunietych" karneciarzy z ostatnich rzedów?

Raffi
19-11-2004, 10:16
przesuniety jest tylko 1 rząd

Norbas
19-11-2004, 10:19
wiec na krytej moze byc ciasno :)
a nie wiesz jak wyglada diagram na zylete?

czaszka
19-11-2004, 10:57
A ja czuje ze bedzie 9-10 tys luda 8)

arczi
19-11-2004, 11:10
Tja... Chyba w Zrodelku :chytry:

Tarchomin.
19-11-2004, 11:14
Tja... Chyba w Zrodelku :chytry:

Pawełek
19-11-2004, 11:28
Cha cha :D

Nie inaczej...

Ze wstępnych ustaleń ze 70% naszej ekipy będzie w Źródełku, ale (z różnych przyczyn) nie idzie na trybuny :)

Ja pójdę, bo potem będe wył, wijąc się w narkotycznym styczniowym głodzie... :D

Gregoreous
19-11-2004, 14:42
Pobożne życzenia-8 tys.?! Marzenia, chyba by musieli podrzewane krzesełka zamontować, spójżcie za okno co się dzieje. Max 5 tys. jeśli będzie to dobrze. Ostatni mecz rundy będzie najlepszym odzwieciedleniem tego co się dzieje w klubie.

Junior_Mokotow
19-11-2004, 15:12
Pobożne życzenia-8 tys.?! Marzenia, chyba by musieli podrzewane krzesełka zamontować, spójżcie za okno co się dzieje. Max 5 tys. jeśli będzie to dobrze. Ostatni mecz rundy będzie najlepszym odzwieciedleniem tego co się dzieje w klubie.

:kurde: ciężko w to uwierzyć ale rzeczywiście może być mało ludzi... ale przyjdą za to ci najwierniejsi kibice :hyhy:

Norbas
19-11-2004, 15:14
Szczerze mówiąc ciekawi mnie jak sprawdzi się nasza nowa podgrzewana murawa w kontekście ostanich opadów śniegu 8)

wiesci z Legii sa wspaniale :) system dziala???.... nie ma problemow??.... swietnie!!!
lopaty w ruch :uklony:

"...ja wiedzialem ze tak bedzie..."

Gregoreous
19-11-2004, 15:15
Jak widzimy są problemy, jutro się wszystko okaże

legart
19-11-2004, 15:29

wiesci z Legii sa wspaniale :) system dziala???.... nie ma problemow??.... swietnie!!!
lopaty w ruch :uklony:

"...ja wiedzialem ze tak bedzie..."

Może do prądu nie podłaczyli grzałek :ucieka: , a serio może jutro będzie lepiej - "siły przyrody w słuzbie człowieka" i śnieg sam spłynie do Wisły :O

Norbas
19-11-2004, 15:32
taaaa.....
mam tylko nadzieje ze lopat i szufli nie stargowali na poczet pokrycia dlugow tudziez zakupu jakiegos pojazdu...

cin
19-11-2004, 16:23
http://www.legialive.pl/zdjecia/zasypanalazienkowska.jpg
ładnie wygląda nasze Estadio, nieprawdaż? :chytry:

:oczko:

Adam-oldboy
19-11-2004, 16:26
Ktoś przemalował krzesełka i murawę :O .

Michu
19-11-2004, 16:28
Ktoś przemalował krzesełka i murawę :O .

To nie przypadkiem ci z Kon...... :ucieka: :chytry:

Młody
19-11-2004, 16:28
:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

To Hooligani z K6 dogadali sie z tym wyżej postawionym i prosze. Mamy za swoje ;/ :ucieka:

MaxyM
19-11-2004, 16:31
Zygo zaradny chłop, na Zimę zrobił konkurencję Szczęśliwicom, nawet siatki ochronne są na końcu zjazdów.

cin
19-11-2004, 16:36
Zygo zaradny chłop, na Zimę zrobił konkurencję Szczęśliwicom, nawet siatki ochronne są na końcu zjazdów.

tylko coś krótkie te stoki... :roll:
ale może już :cicho: , bo to wklejone przeze mnie zdjęcie rozmyje ten temat do końca :wstyd:

:P

Norbas
19-11-2004, 16:45
jak kiedys zima zaskoczyla drogowcow to zwolnili szefa mpo ze stanowiska... ciekawe jak bedzie u nas?? :>

MaxyM
19-11-2004, 17:01
U nas rura strzeliła. :O

Żuku
19-11-2004, 17:12
koniec rundy to pewnie będą zimne ognie .... ( tak napisałem aby naprowadzić na temat meczu a nie "jakąś" rure - to chyba najważniejsza rura w dziejach Legii...). Z pewnością będzie piosenka "Legia gol" w rytmie tej USA'owskiej kolędy ..... co by jeszcze napisać? :hmm:

Zajacc
19-11-2004, 19:47
koniec rundy to pewnie będą zimne ognie .... ( tak napisałem aby naprowadzić na temat meczu a nie "jakąś" rure - to chyba najważniejsza rura w dziejach Legii...). Z pewnością będzie piosenka "Legia gol" w rytmie tej USA'owskiej kolędy ..... co by jeszcze napisać? :hmm:

Najlepiej już nic :)

Żuku
19-11-2004, 21:44
dobra dobra ... lepiej gadać o rurach czy oprawie meczu? :)

ems
19-11-2004, 22:45
o rurach - ciekawsze !

Raffi
20-11-2004, 08:00
Przed meczem, o godz. 13, Dudek i Bartosz Karwan spotkają się z fanami w barze McDonald's (jeden ze sponsorów Legii) mieszczącym się w Sezamie. Na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej będzie obchodzony światowy dzień McDonald's. Nasi piłkarze przez godzinę będą rozdawać autografy. Na aukcji zostanie także wystawiona koszulka Legii, a pieniądze zostaną przeznaczone dla chorych dzieci.

kud(L)aty68
20-11-2004, 08:10
dobra dobra ... lepiej gadać o rurach czy oprawie meczu? :)

tylko o rurach :chytry:

Żuku
20-11-2004, 09:24
dobra, zwracam honor - teraz rozmawiamy o rurach. Co macie do powiedzenia na ich temat? :oczko:

Norbas
20-11-2004, 09:30
ja znam pare fajnych rur :D

i znam jeden wierszyk o rurze:
"wokol zelazo a w srodku dziura..... rura"
:wstyd:

Gregoreous
20-11-2004, 10:20
No to do Maca o 13, po bułeczce i frytkach i na meczyk :hyhy: Pogoda się "zrobiła", więc może parę osób się przekona do pójścia dziś na mecz, czas jeszcze jest, a bilety też.

Żuku
20-11-2004, 12:05
"Źródełko" to ma fajnie, raz na dwa tygodnie wpadnie im tyle luda i już są sporo do przodu

co do piwa tam...to chodze tam tylko ze względu na znajomych bo zawsze kiedy tam jestem to piwo jest rozcieńczone (?)

arczi
20-11-2004, 12:27
Bo tam sie pije Krolewskie madralo.

Żuku
20-11-2004, 16:53
no juz po meczu. Ludzi .. mało, no ale to bylo wiadomo. Oprawa meczu - OK tylko doping czasami siadał (totalnie). A te "latające" śnieżki .... szkoda gadać :/

żyła
20-11-2004, 17:13
samo sie nasuwa na myœl, patrzšc na dzisiejszy mecz;ostatnie spotkanie rundy jesiennej 2003-11tys. ludzi, ostatni mecz jesieni 2004-5tys.....

cin
20-11-2004, 17:29
Ale zimno, ja nie mogę. Myślałem, że ręce mi odpadną :/ Ale żyję :hyhy:
Szczerze mówiąc myślałem, że ludzi będzie mniej.
Bitwa na śnieżki super :zlosliwy: Jak tam na dole zaczęliście się zbierać po boku, to się domyślałem, ze chcecie przyatakować :hyhy:
I bałwan też... :oczko:
Oprawa spoko, sporo tego konfetti tam na górze, ale można je było chyba zostawić np. na kosz, bo tak to się trochę chyba zmarnowało :chytry:
Doping słabiutki, były momenty tragiczne :/
Płock zaprezentował się nawet nieźle...

ps: dziś było zimno? ciekawe, jak będzie 5 grudnia... :hyhy:

Jeszcz tylko dwa mecze w PP i żegnaj piłko... :placze:
Ale jest kosz i siatka, więc nie będzie źle :P

:)

Raffi
20-11-2004, 17:31
strona Wisły Płock podaje tako:

Legia Warszawa - Wisła Płock
wynik: 2:1 (2:1)
rozegrano 2004-11-20 o 15:30
Widzów: 7000, kibiców gości: 100
PS -4 st. C :kurde:

Gregoreous
20-11-2004, 17:35
Jakie odczucia? Spoko meczyk i doping- choć mamy jeszcze co poprawić. Pozdro dla Wszystkich na G którym się chciało "trzymać" Legiaaaaaa Warszawaaaaaa pod koniec meczu 8) Oprawa nie wiem jak wyszła, może ktoś z Krytej coś powiedzieć jak te flagi i racowisko wyszło? A co do frekwencji- gdyby każdy śpiewał nie byłoby problemu.
P.S. Bałwanek wyszedł kozacko, to też oprawa :hyhy:
P.P.S. Ech te śnieżki, dobrze że sędzia meczu nie przerawał, a i parę osób zostało poczęstowanych "pigułami" (ochroniarz przed G :hyhy: )

Paluch
20-11-2004, 17:41
Dobrze że wogole przyjechali... Jakiś ten mecz był dziwny. Było kurewsko ślisko czego efektem było to że co chwile ktoś wywijał orła na schodach :oczko: Ogolnie to się prawie cały czas śmiałem (Szuwar - ty jesteś nienormalny :hyhy: ) :oczko:

DeMon
20-11-2004, 17:44
Gorzka żoładkowa moją przyjaciółką jest! :hyhy: Gdyby nie ona to chyba bym się przekręcił z zimna. Brawo dla rzucających śnieżkami z dołu :brawo: , panna która stała parę krzesełek obok, dostała prosto w mazak.
Szalony Wojciech wywarł na mnie dziś duże wrazenie... sędzia też :oczko:
I po za tym bylo nas chyba więcej aniżeli 5000... :hmm:
Już się boję meczu z Pogonią... Chyba wrócę do starego, sprawdzonego patentu z kalesonami :chytry:

Wasil
20-11-2004, 17:59
Doping bardzo przeciętny jak na nasze możliwości. Z rzadka było naprawde głośno. Pojawiła się od dłuższego czasu nie widziana flaga "Piekiełko". Co do oprawy narazie się nie wypowiem.

Creator
20-11-2004, 18:21
Trzeba było się ratować gorącą herbatą przed tym zimnem :/

A w liniowego latały śnieżne kuleczki... :roll:

;)

el majoneze
20-11-2004, 18:25
zimno...i w sumie to jakos kijowo.zawsze lubilem takie mecze gdize malo ludzi bylo bo byl jakis taki specyficzny klimat.a dzisiaj,owszem smiechowo momentami bylo ale z reguly to padaka straszna.szczegolnie z dopingiem.takie zimno a ludziom sie wogole nie chcialo spiewac.ZKS był,ale mimo naszej tragicznej postawy słyszałem ich raz przed meczem. w przerwie fajna prezentacja z szarf i stroboskopow..bałwan był mistrzowski 8) ..no i oczywiscie Wojtek z rozwianym włosem.. :O

DobryChłopak
20-11-2004, 18:27
P.P.S. Ech te śnieżki, dobrze że sędzia meczu nie przerawał, a i parę osób zostało poczęstowanych "pigułami" (ochroniarz przed G

hyhy ale stał tam cały czas. Dopiero któryś podszedł i mu powiedział jak unikać tych śnieżek :hyhy:
Doping.. nie wiem szczerze mowiąc bo nie mam z czym porównać 8)
Pod koniec oleole... myślałem że mi krtań wyskoczy...
Rozjebał mnie Różyk tekstem: "Gdzie wy ***** przyszliście?? Do PGRów a nie ***** na stadion z takim dopingiem" czy jakoś tak. I jak poleciał na górę kogoś najebąc. Ale w końcu nie wiem czy to zrobił.
:oczko: Może któryś z Was wygrał TV ?? :hyhy:

pijak
20-11-2004, 18:30
Gorzka żoładkowa moją przyjaciółką jest! :hyhy:
siedziałeś może na "A? jak tak to chyab widziałem jak żeś tankował :>
jak dla mnie to sporo luda sie mogło na ytcyh schodach połamać, nie jest chyba problemem posypać czymś takie miejsca...

Gregoreous
20-11-2004, 18:37
hyhy ale stał tam cały czas. Dopiero któryś podszedł i mu powiedział jak unikać tych śnieżek :hyhy:
Rozjebał mnie Różyk tekstem: "Gdzie wy ***** przyszliście?? Do PGRów a nie ***** na stadion z takim dopingiem" czy jakoś tak. I jak poleciał na górę kogoś najebąc. Ale w końcu nie wiem czy to zrobił.

Opierając sie o to co słyszałem na stadionie, to TV wygrała co druga osoba :hyhy: Jak Molęda (porażka ta piosenka) przeczytał numer karnetu to cała Kryta wrzasnęła :) A co do Różyka to nie widziałem co tam się na górze działo ale mignęła mi między rzędami czapka FC Den Haag :)

emil83
20-11-2004, 19:12
P.P.S. Ech te śnieżki, dobrze że sędzia meczu nie przerawał, a i parę osób zostało poczęstowanych "pigułami" (ochroniarz przed G

Różyk jakiś bojowy dzisiaj był :hyhy: Ale z tego co widziałem to skońćzyło sie tylko na perswazji słownej

Iras
20-11-2004, 19:16

Opierając sie o to co słyszałem na stadionie, to TV wygrała co druga osoba :hyhy: Jak Molęda (porażka ta piosenka) przeczytał numer karnetu to cała Kryta wrzasnęła :) A co do Różyka to nie widziałem co tam się na górze działo ale mignęła mi między rzędami czapka FC Den Haag :)

Doping wg mnie w pierwszej połowie dobry, w drugiej było troszke gorzej ale na rozpoczęcie drugiej i pod koniec również było dobrze :chytry: . Troszke tylko zmarzłem

P.S - pamieta ktos nr karnetu, bo ja niedosłyszałem zbytio, a moze to ja jestem tym szczęśliwcem 8)

Q_(L)
20-11-2004, 19:20
1. Ostatni raz odłozyłem zakup biletu na ostatnią chwilę... :zly: nie widziałem pierwszych dwóch bramek :klnie:
Sprzedaż szła wolno, bo sporo osób wyrabiało "karty tymczasowe"
2. Na moje oko na trybunach ok.6000 osób
3. Ad. dopingu:
a/- szkoda, że niektórych motywuje do spiewu tylko "mocne" słowo,
b/- zauwazyłem tez, że Różyk traktowany jest przez niektórych nie jako ten, który prowadzi doping, tylko jako "rozsmieszacz" :ucieka:
c/- niech doping prowadzi jedna osoba i uwazam, że J. robi to naprawde dobrze
d/- wreszcie nie było tej żenującej pioseneczki

Wasil
20-11-2004, 19:41
b/- zauwazyłem tez, że Różyk traktowany jest przez niektórych nie jako ten, który prowadzi doping, tylko jako "rozsmieszacz" :ucieka:

To fakt ,ale zastanawiam się czy jest sens aby R. prowadził doping. Połowę czasu spędzonego na gnieździe wyklinał nie śpiewających ,czasem coś zarzucił niekoniecznie do mikrofonu.

arczi
20-11-2004, 19:59
Doping fatalny.
To co mialo byc oprawa zupelnie nie wyszlo.
Zajebiscie, ze runda juz sie skonczyla.
To nie jest pogoda do grania w pilke. PZPN niech sie pierdolnie w leb. Sezon konczy sie w kwietniu. No zesz *****... Najlepsze miesiace do grania to laba dla pilkarzy. A potem trzeba grac w zime... Nie rozumiem.

Zima dla balwanow!
Listkiewicz na Antarktyde!

No ale przynajmniej troche smiechow dzisiaj bylo.
Nafciarze widze, ze sie spieli i chcieli sie troche podlansowac w Wawie.
No i troche poultrasowali.

U nas zupelnie bez cisnien.

I minus dla klubu.
Mogli kurfa czyms posypac ten ****** lod.
Ile ja dzis orlow widzialem...

Akysz z takimi meczami.

emil83
20-11-2004, 20:17
To nie jest pogoda do grania w pilke. PZPN niech sie pierdolnie w leb. Sezon konczy sie w kwietniu. No zesz *****... Najlepsze miesiace do grania to laba dla pilkarzy. A potem trzeba grac w zime... Nie rozumiem.

to co mają powiedzieć w Wodzisławiu. Tam w drugiej połowie śnieg sypałna maxa boisko białe aż sędzia zarządził przerwe na odśnieżenie linni :hyhy:

Tak poza tym to też uważam że J. o wiele lepiej prowadzi doping od Różyka

TML1986
20-11-2004, 20:28
no trzeba przynać zawsze uważałem ze Różyk zajebiscie zapuszcza ale teraz cos się w nim wypaliło i było kiepsko.... wracając do meczu :
Pogoda - hujowa zimno i chłodno
Oprawa - jakoś nie mnie nie zaskoczyła - nic nadzwyczajnego
Doping - Słaby - duzy wpływ na to miała pogoda . Mecz bez historii tak mi się wydaje .

Thomas
20-11-2004, 20:59
a jakis konkurs karnetowy był ? Bo herbatke kupowałem i nie wiem :O

Iras
20-11-2004, 21:03

za Legia.pl

W przerwie dzisiejszego meczu wśród posiadaczy abonamentów odbyło się losowanie telewizora ufundowanego przez agencję Dem'a Promotion Polska. Szczęśliwcem okazał się kibic, który posiada kartę kibica o numerze TOBI884-1. Po odbiór nagrody wraz z kartą kibica zapraszamy od poniedziałku 22.11.2004 do biura klubu. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy.

_Bart
20-11-2004, 21:03
[quote]

kim jest tajemniczy J. ????

czy to

a) E.
b) S.
c) xyz

Beny
20-11-2004, 21:15

czy to

a) E.
b) S.
c) xyz

KMWTW! :lol3:

Zajacc
20-11-2004, 21:17
[quote]

czy to

a) E.
b) S.
c) xyz

A moze to chodzi o naszego bałwanka? :zdziwiony:

Doping kiepski, flagi tez nienajlepiej wyszły... dobrze, że to już koniec.

DobryChłopak
20-11-2004, 21:31
Race miały coś konkretnego ułorzyć czy odpalone były tak żeby odpalić?? Bo obejrzałem właśnie zdjęcia i tak się zacząlem zastanawiac..

Beny
20-11-2004, 21:36
Race miały coś konkretnego ułorzyć czy odpalone były tak żeby odpalić?? Bo obejrzałem właśnie zdjęcia i tak się zacząlem zastanawiac..

Bez żadnych wzorów. Gdzieś w trybunach.

emil83
20-11-2004, 21:43
[quote]

czy to

a) E.
b) S.
c) xyz

:wstyd: :wstyd: :wstyd: Myślałem że chodzi o drugą osobę, która prowadziła doping....źle zrozumiałem wypowiedź Q_(L) :wstyd: :wstyd: :wstyd:

wojtek1981
20-11-2004, 21:54

Nooo to mieliscie zajebiscie bo u nas to tylko PEPSI :wsciekly: chyba pojebało tych naszych działaczy :efoch:

emil83
20-11-2004, 21:59
Na odkrytej to w przerwie ładne kolejki były po herbatkę...a z tego co widziałem to VIPOM w trakcie meczu na trybuny przynosili :zly:

MeLa
20-11-2004, 22:09
Z racji meczu z Świtem nie było dane mi być na Ł3, ale najbardziej podoba mi się nagły wytrzeszcz oczu bałwanka :brawo: :hyhy:

cin
20-11-2004, 22:14
Na odkrytej to w przerwie ładne kolejki były po herbatkę...a z tego co widziałem to VIPOM w trakcie meczu na trybuny przynosili :zly:
tacy żółci kosmonauci? :hyhy:
nie tylko vipom dostarczano herbatkę, ja też bez chodzenia dostałem, mało, bo mało, ale zawsze :P :)
oby do wiosny...

http://www2.legialive.pl/photos05/05plock1_f133.jpg
:bounce:

zdjęcie wykonał Hashish

Fizi
20-11-2004, 22:41
dobry materiał na legijna pocztówkę świąteczną :chytry: :hyhy:

wojtek1981
21-11-2004, 00:13

No nie za bardzo.Dzieci sie przestraszą :hyhy:

Creator
21-11-2004, 01:02

No nie za bardzo.Dzieci sie przestraszą :hyhy:

Takich czasów doczekaliśmy, że dzieci coraz ciekawszymi (niekoniecznie dobrymi) rzeczami się zajmują, więc taki bałfanek im nie straszny :lol2:

ems
21-11-2004, 01:49
wypiles
nie smsuj

ems
21-11-2004, 03:25
ogolnie sorry za poziom prowadzenia dopingu - ale bylem dosc zaskoczony
***** chyba ewenement zeby prowadzacy przepraszal
ale wole zrzucic ta pierwszal polowe na siebie, niz na te 500 osob ktore spiewaly - bo im sie zadne slowa krytyki nie naleza

na przyszlosc - jak mowimy, ze B. prosi o zaprzestanie rzucania - to przestancie. bo inaczej moze zabolec. mie do tej pory piesc boli. glusi kretyni... kamyk, gdzie byles ?

ogolnie lubie takie mecze... maja cos z hardkoru .. pozdrawiam Muranow!

arczi
21-11-2004, 09:32
Oo.. Emsik do domu wrocil :hyhy:

Szuwar
21-11-2004, 10:43
(Szuwar - ty jesteś nienormalny :hyhy: ) :oczko:

No i co ja moge na to poradzic? :D A Ty nie zapomnij o zdjeciowce - gg 2343982. Pozdro!!

pozdrawiam Muranow!

:chytry: I wzajemnie :D

Co do meczu krotko: ZAJEBISTY :D

Herman
21-11-2004, 14:51
doping - żenada.Na prawde odechciewa się chodzić na mecze czasami.Nie kumam czemu ludzie drą się najgłośniej jak lecą przyśpiewki na sędziego.5 minut jazdy na niego? nie rozumiem tego - nie wystarczy jedna przyspiewka.Zarzucenie "sedzia ch*j ale ale" to już mnie rozwaliło do końca..plebs.

oprawa - hmmm.Nie wiem, co to miało być z tych chorągiewek,ale chyba nie wyszło.Były jeszce race..były i już.

Włóczykij
21-11-2004, 15:33
oprawa - hmmm.Nie wiem, co to miało być z tych chorągiewek,ale chyba nie wyszło.Były jeszce race..były i już.

Z "chorągiewkami" mam podobne odczucia, ale czasem tak bywa.. :roll:
:raca2: - zajebiście :brawo: nie wazne czy podkreslaja jakas oprawe, czy sa elementem napisu, najwazniejsze ze SĄ - [glow=red:093b4a4d5d] a mnie jarają na meczu Legii race !!! [/glow:093b4a4d5d]
Zajebista opcja z wywieszeniem w wiekszosci oldschollowych flag :brawo:
Bo nawet fana OFMC tu pasowala :oczko:
Bengale - slabo jakosciowe.. [zajebiscie ogrzewaly rece po wypaleniu się. 8) ]
Był jeszcze bałwan [ciekawe czy nadal stoi :hmm: ], ktory dal nam przyklad jak ultrasowac mamy :hyhy:
Oprawa zajebista :brawo:

doping - :/ [nie ma co mowic - jest źle :- i wcale nie zanosi sie na to by bylo lepiej :- ]

baranek
21-11-2004, 16:31
Oprawa - zajebista
Doping - cud miód :ucieszony:
Mecz - stadiony świata
Temperatura - nawet w lato takiej nie ma :ucieszony:
Temperatura herbatki - ten aspekt kibicowski na pewno do poprawy :oczko:

Generalnie spoko :zlosliwy:

cnm
21-11-2004, 16:33
Był jeszcze bałwan [ciekawe czy nadal stoi :hmm: ], ktory dal nam przyklad jak ultrasowac mamy :hyhy:

Niestety - po meczu dorwala go niezidentyfikowana banda chuliganow, stracil barwy i zostal konkretnie obity.:(

Balwana pomscimy.

Marcinos
21-11-2004, 16:49
I ja dorzuce swoje trzy grosze. :oczko:

Doping fakytcznie marniutki, aczkolwiek jeden motyw mi się podobał, nawet bardzo.
A konkretnie to, że po bramce dla Wisły jechaliśmy dalej z "Ole Ole...".
Oby częściej takie motywy...

spider
22-11-2004, 10:40
Z flag na kijach mialy wyjsc trzy choinki w barwach i wg. relacji z Krytej bylo widac efekt zgodny z zalozeniami.

Raffi
22-11-2004, 11:08
bombki też były :hyhy:

Armin
22-11-2004, 12:39
niewiele zabraklo a z tej oprawy nic by nie wyszlo, wogole nie bylo ludzi a ci ktorzy byli i siedzieli na sektorach przelglych do g nie reagowali na prosby aby usiasc tam gdzie sa choragiewki i nastpenym razem jak tak bedzie proponuje zeby ulepic kilkaset takich balwankow i posadzic na krzeselkach jeszcze jkaby mialy race w oczach to juz wogole mistrzostwo swiata:) szuwar pozdro z brodna :>

Szuwar
22-11-2004, 13:39
szuwar pozdro z brodna :>

Wielkie Jol!

arczi
22-11-2004, 13:43

Tylko nie ktore pospadaly z choinek :/

DobryChłopak
22-11-2004, 14:33
niewiele zabraklo a z tej oprawy nic by nie wyszlo, wogole nie bylo ludzi a ci ktorzy byli i siedzieli na sektorach przelglych do g nie reagowali na prosby aby usiasc tam gdzie sa choragiewki

Dokładnie.. nie rozkminiam tych ludzi.. Czy to tak trudno zrozumieć, że jesli się niepodejdzie do chorągiewki i jej nie podniesie to ona sama tego zrobi... :/
A bałwan to było mistrzostwo świata :oczko:

VANAHAIM72
22-11-2004, 19:48
No to zaczynamy...
Doping przeciętny, ale w tym wypadku usprawiedliwia panująca temperatura (szczękanie zębami przeszkadza w prawidłowym artykuowaniu dźwięków - z przepony, Pawełek, z przepony! :hyhy: ) i postawa sędziego - sam kilka razy zaprzestałem śpiewu po to, aby pogwizdać i powyklinać tego, który miał być "sprawiedliwym".
Oprawa... Cóż, przykro to stwierdzić, ale gdyby M. nie powiedział mi, że to miały być choinki, to bym się nie domyślił. Sam pomysł fajny, ale wykonanie pozostawiało sporo do życzenia. Późniejsze "racowisko" fajniutkie - rozbawili mnie fotoreporterzy, którzy (po zapaleniu rac) jak na komendę, rzucili się do robienia zdjęć. Ogólnie można ocenić, że koniec ligowej rundy jesiennej wypadł tak sobie...
Pozytywnie zaskoczyła mnie Wisła - kilka razy słyszałem ich doping (na Krytej górnej A), no i starali się być grupą "kolorową". Barwy ino nie te - biel zlewała się ze śniegiem i efekt był prysł... :hyhy:

Armin
22-11-2004, 20:06
to jak w koncu z tymi choinkami? pytanie kieruje do ludzi z krytej, wyszlo czy nie?

VANAHAIM72
22-11-2004, 20:17
Ja nie widziałem choinek, a tylko trójkąty (góry?). I nawet kiedy M. powiedział mi co to miało być, nie mogłem doszukać się podobieństwa (chodzi mi o kształt). Natomiast wiedząc co przedstawia choreografia już bez problemów "dopasowałem" sobie race jako gwiazdy na czubach choinek i bombki - ognie bengalskie.

Armin
22-11-2004, 20:24
na fotkach takze nie widac choinek, szkoda ze sie nie udalo pomysl byl ciekawy, jednak uwazam ze choragiewki do takiego ukladu sie nie nadaja

VANAHAIM72
22-11-2004, 22:24
Też tak myślę - pomysł bardzo fajny; dosyć oryginalny i sympatyczny. Szkoda, że nie wszystko się udało...

Endrju
22-11-2004, 23:15
Choinki nie wyszły na pewno, bo sam długo rozkminiałem z krytej co mają znaczyć te trójkąty i porozrzucane bengale po sektorze. Myślałem ze to po prostu pewna nowinka w układzie flag i tyle, pomysł fajny niestet wykonanie zaszwankowało :(

Kempes
22-11-2004, 23:18
Jeeeebac , fajnie bylo :)

jasin
23-11-2004, 01:00
Kempes jak twoja łapa?

Adiq
23-11-2004, 02:21

Tylko nie ktore pospadaly z choinek :/
A i śnieg posypał się za wcześnie. :roll:

Beny