PDA

Zobacz pełną wersję : Football Manager 2005

Strony : [1] 2

Domino23
15-11-2004, 15:58
Do wszystkich grających w FM2005: czy u was też jest tak że wasza drużyna oddaję ponad 20 strzałów na bramkę z tego celnych 5,6??
Ja gram Legią i statystka strzałów z ostatnich 5 meczów:
strzały strzały celne
25 7
21 5
19 4
22 5
10 1

:ucieka: Strasznie mnie to zaczyna wkurw.... :zly:

I tak powtarza się niemal w każdym meczu, komputer też mam podobne statystki. Niestety twórcy gry jak coś poprawią to co innego muszą spieprzyć :zly:

Najlepszy jest trener Legii w bazie danych: Edward Socha :lol2:

MaxyM
15-11-2004, 16:17
Trudny ten menago jak cholera...

Liverpoolem gram, dali mi 4,5 $ - co za to mam sobie kupić? Włodarczyka - phi! :foch:

Bilans w Premiership 5-9-5 :/
I już się zaczyna stres... Team mi nie ufa, s..yny traktują mnie niczym Panika.

Nie mam siy do tych patałachów...

A kontuzji, prowadzę w tej osobliwej lidze... 8 z podstawowego leży.

Chyba przeniose się do Abramowicza... Kase mi da na transfery i własą wizję.

Za 4,5 kupiłem Żurawskiego - dobry i Milę - nicpoń nic nie gra.

Acha... Dlaczego nie ma strojów i herbów w Premiership. :foch:

Domino23
15-11-2004, 16:32
Trudny ten menago jak cholera...

Liverpoolem gram, dali mi 4,5 $ - co za to mam sobie kupić? Włodarczyka - phi! :foch:

Bilans w Premiership 5-9-5 :/
I już się zaczyna stres... Team mi nie ufa, s..yny traktują mnie niczym Panika.

Nie mam siy do tych patałachów...

A kontuzji, prowadzę w tej osobliwej lidze... 8 z podstawowego leży.

Chyba przeniose się do Abramowicza... Kase mi da na transfery i własą wizję.

Za 4,5 kupiłem Żurawskiego - dobry i Milę - nicpoń nic nie gra.

Acha... Dlaczego nie ma strojów i herbów w Premiership. :foch:

Stroje i herby znajdziesz tutaj m.in
http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=listfiles&catid=41

W lidze polskiej też nie jest za różowo, cieżko utrzymać najlepszych zawodników w drużynie, po 1 sezonie odeszli za darmo(nie chcieli przedłużyć kontraktów) Sagan, Włodar i Jarza(do Wisły :O ). Wywalczyłem podwójna korone i z nadziejami przystapiłem do eliminacji ligi mistrzów.Los przydzielił mi Inter, w Mediolania 1:8 :ucieka: :ucieka: w Wawie 0:3. W 4 sezonie Legia w końcu zagra w lidze mistrzów i to nawet bez eliminacji ale za to grupa mi się ciekawa trafiła: Chelsea,Real i Juventus :O

MaxyM
15-11-2004, 16:40
A mnie wkurwia na maksa pajac Smicer, miesiąc kontuzji, 4 mecze rozegrał, średnia 4 :O i pluje się, że mu się nie podoba... No to go sukinkota na transfer list... Na to on zbuntował mi pół teamu... Motherfucker! :wsciekly:

W ogóle kogo oni mają w tym Liverpoolu, pacynki nie piłkarze i jakieś Szymkowiaki same... Co chwila kontuzja... Cisse jedyny porządny to jak go jakiś ***** z Porto jebnął, tak chłopak wyleciał na 4 miesiące. :/

I tak cały czas...

*****!

Zapomniałem już co oznacza wkrętka w CM. :hyhy:

Domino23
15-11-2004, 16:50
W Legii też wiecznie część niezadowolona, Kowalski chce odejść bo uważa że jest niedoceniany a już 4 sezon gra w 1 składzie :ucieka:
Skład Legii w sezonie 2007/08

Boruc---Poledica,Rzeźniczak,Krizanac,Kuś---Smoliński,Kowalski,Gołoś,Tydda---Doros,Zając(wychowanek) z tym że Poledica i Doros już zapowiedzieli że nie przedłużą kontraktów i kolejni zawodnicy odejdą za darmo :zly:

Luqas
15-11-2004, 16:54
Witam panów managerów :hyhy:

Rozegrałem Legią jeden sezon (dublet 8) ) i spassowałem, bo niezbyt przypadła mi do gustu baza danych ligi polskiej. Znając jednak życie za jakiś czas znów powrócę do ligi polskiej.

Tymczasem jednak pochwalę się czymś innym. W sobotę zacząłem test 5 taktyk stworzonych przeze mnie. Każdą taktyką rozegrałem 8-9 meczów (niekiedy odpadałem z pierwszej fazy Pucharu Polski). Minimum było 5 meczów ligowych + krajowy Puchar + PUefa.

Oto rezultaty:

Zagłębie Sosnowiec - LEGIA 1:3
LEGIA - Oster 1:1
Wisła - LEGIA 2:4
Podbeskidzie - LEGIA 1:2
LEGIA - Łęczna 4:0
Oster - LEGIA 4:8
Pogoń - LEGIA 0:3
LEGIA - Lech 2:2
Odra - LEGIA 1:2

Taktyka bardzo skuteczna, dzięki której nie przegrałem meczu w pierwszych 9 spotkaniach. Jedyną wpadką był zaledwie remis u siebie z Oster w PUefa, jednak powetowałem to sobie na wyjeździe. Na uwagę zasługuje fakt, iż pokonałem mocno podpakowaną w FMie Wisłę, chociaż grałem od 20 min. pierwszej połowy w "10" bo kartkę dostał Włodarczyk.

Korona - LEGIA 2:2
Rubin - LEGIA 3:1
Cracovia - LEGIA 1:1
LEGIA - Arka 2:1
LEGIA - Wisła Płock 1:0
LEGIA - Rubin 1:0
Lech - LEGIA 3:1
LEGIA - Groclin 3:1
Zagłębie - LEGIA 3:2

Męczarnie w Pucharze Polski, odpadnięcie z PUefa i minimalne zwycięstwa w lidze (z wyjątkiem meczu z Groclinem) + porażki z Lechem i Zagłębiem. Średnia taktyka, drużyna grająca nią nie stwarzała wielu okazji do strzelenia gola.

Widzew - LEGIA 3:4
Shakter - LEGIA 2:1
LEGIA - Zagłębie 2:2
Łęczna - LEGIA 3:3
LEGIA - Górnik Zabrze 3:0
LEGIA - Shakter 5:0
Odra - LEGIA 3:3
LEGIA - Wisła Płock 0:2

Prowadzona przeze mnie Legia traciła sporo bramek w każdym spotkaniu (praktycznie 1 lub więcej na mecz). Sporo też strzelała, stąd mecze w których zdobyłem 4 czy 5 goli. Być może skuteczna na mecze ze słabymi rywalami bo z mocniejszymi może być problem.

Slask - LEGIA 1:0
Zeljeznicar - LEGIA 3:1
LEGIA - Odra 2:0
LEGIA - Zeljeznicar 4:0
LEGIA - Wisła Płock 4:0
Pogoń - LEGIA 3:1
LEGIA - Amica 5:0

Porażka ze Śląskiem w Pucharze Polski, jednak później było lepiej (no, jeszcze porażka w PUefa). Pewne wygrane z Zeljeznicarem w rewanżu i Wisłą Płock. Wypadek przy pracy w Szczecinie i efektowne 5:0 z Amicą.

Górnik Jastrzębie - LEGIA 0:4
LEGIA - Banska Bystrica 0:0
Cracovia - LEGIA 0:1
Odra - LEGIA 1:1
LEGIA - Lech 0:1
Banska Bystrica - LEGIA 1:3
Groclin - LEGIA 1:1
LEGIA - Wisła Płock 1:0
Górnik Zabrze - LEGIA 1:1

Sporo remisów. Szczęśliwa wygrana z Cracovią (gol w 89 min.) ale porażka z Lechem. Mało zdobywanych bramek (z wyjątkiem meczu z amatorami Górnika Jastrzębie.

==========================

To tyle jeśli chodzi o mój test taktyk. Nie wiem czy komuś będzie chciało się to czytać, choć byłoby miło 8)

A wy jakie ustawienie preferujecie? :ucieszony:

MaxyM
15-11-2004, 17:02
Na początku... 1-4-2-2 (AM L,R)-2
Lipa... Nic nie strzelali, tracili po 1,2... Może to wina bydlaków z ataku i pomocników.

Później 1-4-3-1 (Kewell, AML) –2... Jak wyżej

Teraz zasówam 1-4-4-2, boczni pomocnicy strzałki do końca... I jest lepiej... Potrafimy strzelić 3-4 bramki, a atracić 2 lub 3... Albo przegrać 1-4...

Z Manchesterem przegrałem u siebie 1-0
Z Chelsea na wyjeździe 1-3
Z Arsenalem na wyjeździe 0-2
I z Evertonem u siebie 3-4
Wszystkie mecze jeden po sobie... Taki zasmarkany terminarz.
Po tej porażce myślałem, że zjem myszkę...
Dodam jeszcze, że po tym maratonie nie mogło grać 7 piłkarzy z podstawowej 11, Manchester wykosił 2, Chelsea 1, Arsenal 3... I Everton 1.

Wkurza mnie brak kasy na transfery, nie mogę wprowadzić swojej wizji, a te palanty nie nadają się do gry.

Chyba zacznę od początku w innym klubie, by mieć chociaż z 15 000 000 na początek.

MaxyM
15-11-2004, 17:05
Acha... Mój zespół to jakaś paranoja w LM potrafią "pojechać" Deportivo na wyjeździe 5:0, aby po trzech dniach przegrać u siebie z Palace 4-1 :wsciekly:

Luqas
15-11-2004, 20:05
Fajnie, że taka gra doczekała się wydzielonego tematu :brawo:

Znów zacząłem grać Legią.

Sprzedałem Magiere i Kiełbowicza <-> Kupiłem Mile.

Z Jarzębowskim nie mogę podpisać kontraktu i za 10 mln zł sprzedaję go do Wisły (:ucieka:).

Niestety na początku sezonu dotknęła mnie plaga kontuzji (5 podstawowych zawodników). W pucharze Polski gładki awans do 1/4 finału. W lidze na inauguracje pechowe 1:1 z Pogonią u siebie (mimo przygniatającej przewagi). W el. Pucharu UEFA pokonałem Terek (:hyhy:) 4:2 i 2:0. W 1 rundzie PUefa trafiłem na Standard. Później, w lidze wygrana 2:0 z Cracovią (na wyjeździe) i 3:0 z Amicą (u siebie).

Wrócą Smoliński, Mila i będzie lepiej. Za Jarzębowskiego póki co na DMC mam Surme i rozważam kandydatury Sobolewskiego i Gołosia.

I love this game :hyhy:

MaxyM
15-11-2004, 20:21
Dobra rozpocząłem nową grę w Chelsea.
Na inaugurację w plecy z Fulham 2-1
Bramka dla mnie – Żurawski, asysta Mutu... Już widzę, że dobrze współpracują, a bramki zawalił Cech. :/
Kupiłem Vander Borre – 16 lat, a talent... Ło matko!
Biagio Pagano – kolejny młody utalentowany.
Szymkowiaka... Grzeje ławę
Mile – Grzeje ławę
Ci dwaj ostatni mają najwyższy współczynnik do strzelania wolnych.
Taktyka 4-4-2

To tyle... Gram za chwilę kolejny mecz.

Luqas
15-11-2004, 20:23
Aha i jeszcze luknijcie na to:

http://luqas89.w.interia.pl/fm/zurawski.JPG

Dość mocno podpakowany :hmm: :ucieka:
Na szczęście odszedł do Mallorci 8)

I jeszcze to...

http://luqas89.w.interia.pl/fm/jarza.JPG

:O

MaxyM
15-11-2004, 20:25
Skąd masz zdjęcia polskich piłkarzy?

Luqas
15-11-2004, 20:30
Face packi 8)

Powstało ich wiele ale tylko 3 są dobrej jakości (czyli ramka zdjęcia, tło z flagą narodową itp.) Polecam. Są zestawy zdjęć piłkarzy Legii, Wisły i Groclinu. Wszystko w osobnym zestawie.

Linki:

LEGIA (http://cyberball.cenega.pl/cm/grafikafm5.php?szczegoly=198)

WISŁA (http://cyberball.cenega.pl/cm/grafikafm5.php?szczegoly=197)

GROCLIN (http://cyberball.cenega.pl/cm/grafikafm5.php?szczegoly=196)

Wszystko spakowane. Wewnątrz instrukcja 8)

MaxyM
15-11-2004, 22:17
3 mecze za mną.

Fulham 2-1 Chelsea / Żurawski
Bolton 1-2 Chelsea / Żurawski, Szymkowiak z wolnego
Chelsea 4-2 Southampton / Żurawski, Żurawski, Terry, Gudhjonsen (Mila wszedł w 73, 2 asysty)

:O

MaxyM
15-11-2004, 22:53
Porsmuth 1-5 Chelsea
Żurawski (k) / Drogba 2x / Terry / Geremi
Mila 2x asysta

Żurawskiego mi kontuzjowali :/

Kempes
15-11-2004, 23:51
Ej Greg wooden leg jest już w Derby County ?! :hyhy:

MaxyM
15-11-2004, 23:52
Jest u mnie w FM ma 6 meczy, 2 bramki.

Kempes
15-11-2004, 23:54
No to uważaj w losowaniach FA Cup czy coś ... co by nasze nasze narodowe żądło Cie nie skrzywdziło 8)

MaxyM
16-11-2004, 00:08
:hyhy:

Żurawski, Szymkowiak i Mila rozdają karty w Chelsea +narkus Mutu. 8)

Idę jak burza, tfu tfu.

Właśnie opykałem Everton 3-0.

Znowu uzależnienie wróciło. :ucieka:

MaxyM
16-11-2004, 00:59
Haha w Legue Cup wylosowałem Millwall. :zlosliwy:

P.S.

Roma Merda :chytry:

Chelsea 4-0

Domino23
16-11-2004, 02:32
Zainspirowany ligą angielską przez MaxyMa rozpoczęłem grę Liverpoolem.
Ponieważ w składzie brak dobrych bocznych pomocników a fundusze kiepskie na zakupy postanowiłem grę skrzydłami oprzeć na bocznych obrońcach.Moja taktyka:

http://www.domino23.neostrada.pl/liverpool.JPG

Dotychczasowe mecze:

dom: Red Star(el.Ligi mistrzów) 2:0 Gerrard, sam.
dom: Newcastle 3:3 Cisse 2, Baros
wyjazd: Bolton 2:1 Garcia, Baros
dom: Arsenal 0:2
wyjazd: Red Star 5:0 Mellor 2, Cisse, Alonso, Kewell
dom: Aston Villa 2:1 Mellor 2
wyjazd: Chelsea 1:1 Cisse
wyjazd: WBA 1:0 Cisse

Jak narazie jestem zadowolony z taktyki 8)

MaxyM
16-11-2004, 08:59
Nie wpadłem na to. :O

Gram Chelsea i nie zmieniam klubu - Żurawski wymiata.
Mila joker asystowy
Szymkowiak joker od wolnych

Choć Mila mnie wkurwił ostatnio... Zagrał na 3, dostał reprymende i ma depreche...

Przegrałem 2 mecz w Premiership z Man U. :ucieka:
:wsciekly:
0-1
U siebie... Boli.

Acha, Hudicini jeszcze 2 miechy +
A Cech to ******... :/

MaxyM
16-11-2004, 09:06
Czym robicie zrzuty ekranu?

Domino23
16-11-2004, 11:57
Czym robicie zrzuty ekranu?

Wciskasz "print screen" , otwierasz Painta , pozniej edycja i wklej.

zezik
16-11-2004, 12:30
No porzadny temat o porzadnej grze ;)
Gram Legia i na poczatku tak sobie mi sie wiodlo, po odpadnieciu z pucharu Uefa z Macabi zmienilem taktyke i cos zaskoczylo zaczeli grac lepiej, moze to byc tez efektem tego ze na poczatku mialem sporo kontuzji....
Na poczatku gralem 4-obroncow 3- pomocnikow jeden AMC i 2 napastnikow
teraz gram 4 obroncow 1 dmc 3 pomocnikow( MC ML MR z tymze MR i ML strzalki do samego konca a srodkowy do polowy) i dwoch napastnikow.
Naraz najwiekszy moj sukces to wyeliminowanie Wisly w 1/4 PP u seibie 3:1 a u nich po horrorze 2:4 juz wygrywali 4:0. Surma chce odejsc ale nikt go nie chce kupic, Janas powolal Jozwiaka ktory u mnie w ogole nie gra! :ucieka:
P.S. Powiem Wam ze sama gra jest super ale jak sie gra przez siec to tak wymiata ze poprostu by sie gralo i gralo 24 h na dobe!

M_I_G
16-11-2004, 12:52
Czy ktos bylby tak mily i nagral mi te gierke???

zezik
16-11-2004, 13:36
Jesli masz stalke, sciagnij sobie emulem, przez www.osloskop.net

Gutek
16-11-2004, 15:04
Zezik - wielkie dzieki za link - już zasysam :) A mozesz mi powiedziec czy musze ściągać wszystkie 3 pliki czy tylko ten najwiekszy i jak sie otwiera formaty NFO , CUE i BIN ?

M_I_G
16-11-2004, 15:13
Jesli masz stalke, sciagnij sobie emulem, przez www.osloskop.net

Bomba, ale nie rozumiem o co chodzi w emulu, wiec rada nie dla mnie.

Junior89
16-11-2004, 15:16
wiem że jestem tępy ale wszedłem na osloskopa i nie kumam jak mam zacz zasysac bo na tej stronie nie ma zadnych linkow :hmm:

zezik
16-11-2004, 15:18
Zezik - wielkie dzieki za link - już zasysam :) A mozesz mi powiedziec czy musze ściągać wszystkie 3 pliki czy tylko ten najwiekszy i jak sie otwiera formaty NFO , CUE i BIN ?
juz pisze jak ja to robie ;) sciagam plik bin za pomoca programy Win ISO zamieniam go na plik .iso i mam odwzorowanie plyty ktore mozesz nagrac lub odtwarzac jakims virtual drivem. Mozna to jakos jeszcze robic przez Nero, ale nie wiem dokladnie jak bo zawsze robie tak jak napisalem.

junior - sa linki, znajdz football manager no i sa tam linki
MIG - jak chcesz zeby Ci wytlumaczyc jak dziala emule to uderzaj na priva.

Aureliusz
16-11-2004, 15:20
Rozegrałem pierwszy sezon Legią.
Wygrałem ligę z przewagą 3 pktów na Wisłą. Najlepszym zawodnikiem sezonu okazał się Wróblewski :O I teraz ciekawostka: skończył mu się kontrakt (do 06.2005), mimo, że daję mu 400 000 $ za sezon, on nie chce podpisac nowego, ale... tu uwaga, następny sezon gra u mnie bez kontraktu :ucieka: A Wisla to go nawet kupić (!!!) chciała za 0 $, ale się nie zgodzilem. :hyhy: I Wróbelek nadal jest w kazrze, mimo, że nie ma kontraktu.
Oprócz niego jedenastce sezonu znalezli się: Kowalski :O Sokołowski I :O i Saganowski.
A Wisłe ma wyjeżdzie ograłem 4:1 grając systemem 4-2-3-1 Defensive 8)

Luqas
16-11-2004, 15:24
Na www.torrent.org.pl pojawił się plik dodający polski język do FM 2005. Nie wiem, czy to plik językowy z CM 03/04 czy też nowy ale ściągnąć i wypróbować można 8)

Instalacja bardzo prosta: wystarczy skopiować plik polish.ltf do folderu "languages" który jest w katalogu data eFeMa :ucieszony:

Ja w lidze pechowo przegrałem 3:4 z Lechem (w Poznaniu), później gładkie 3:0 z GKSem i cenna wygrana 2:1 na wyjeździe ze Standardem w 1 rundzie Pucharu UEFA.

MaxyM
16-11-2004, 15:42
Luqas prześlij mi go na maila jak możesz, nie mam tego programu do ściągania - mxf@o2.pl

Ja jestem w 1/3 sezonu...
Trzeba w angielskiej nieźle manewrować składem, by nie pozdychali na boisku.
W tygodniu miałem 5 meczy. :O

Wkurzony jestem, bo miałem stratę do 1st Arsenalu jeden punkt... Jechałem do nich z nadzieją, jeszcze nawrzucałem w prasie Wengerowi i przejebałem podstawową 11 0-3. :wsciekly:

Dwa dni później, 2 jedenastka pojechała w LM PAOK 8-0 :zlosliwy:

LOL3K
16-11-2004, 15:47
Ja też bym prosił ten plik na mejla :hyhy: kuba_13@o2.pl

MaxyM
16-11-2004, 15:48
Zobaczcie Żurawskiego wariata. 8)

http://www.method.letawi.pl/Inne/cm1.JPG

---> Luqas, zobacz mój poprzedni post na 1 stronie.

Luqas
16-11-2004, 16:26
No no Żurawski faktycznie wymiata :hyhy:

MaxyM, LOL3K: Już wam wysłałem. Sprawdźcie czy doszło :chytry:

Aha Max jakbyś chciał to TUTAJ (http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=file&fileid=695) do ściągnięcia jest face pack Chelsea w bardzo dobrej jakości, tego samego autora co face packi Legii, Wisły i Groclinu. Polecam 8)

A TUTAJ (http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=listfiles&catid=43) bardzo duża lista dostępnych face packów. Ja osobiście polecam tylko te które wykonał Tomz, bo są one w najlepszej jakości z ramką itd. a nie byle pierwsze z brzegu z googli.

K**wa druga porażka ligowa ... z Wisłą na wyjeździe. Jestem 3. w tabeli :-

MaxyM
16-11-2004, 16:34
Dzięki Luqas

Mordy z Chelsea już mam. 8)

Nie mogę sprzedać Crespo - kudłacz 70 000 $ wkłada tygodniowo do kasy, nawet za 1 000 000 nikt go nie chce. :/

Właśnie zremisowałem drugi mecz, z Manchesterem City 0-0... 20 strzałow oddałem w tym 8 Żurawskiego i 7 Mutu.

Domino23
16-11-2004, 17:42
wersja pl do FM2005 o której pisał wcześniej Luqas

http://republika.pl/spec0071/fm2005_PL.exe

LOL3K
16-11-2004, 17:50
Dziękówka Luaqs.

Domino23
16-11-2004, 18:06
Nie mogę sprzedać Crespo - kudłacz 70 000 $ wkłada tygodniowo do kasy, nawet za 1 000 000 nikt go nie chce. :/

Zaproponuj mu obustronne rozwiązanie kontraktu.

Kempes
17-11-2004, 01:34
Czekając na dodatki ulepszające Polską lige rozpocząłem sobie sezon Milanem ...

Już na samym początku chłopaki przywrócili mi radość tej gry :cicho:

1 mecz w lidze z Juventusem 4:0 , strzałów oddanych 33(14) :O , 2 bramki Nesty :O , Pirlo mistrz asyst oraz rzutów rożnych ...

Standartowo wkurwiają mnie treningi których nie moge optymalnie ustawić aby każdy był happy :/ ... no i również standartowo jakiś patafian ( patrz Pancaro ) jest niezadowolony z mojej polityki kadrowej pomimo ,że moim jedynym posunięciem było sprzedanie Simica w **** daleko w świat ,ale kij mu w oko ''temu Pancaru''.

ps. Lazio też pożegnało sie z superpucharem 8) ==> 1:0

el viva seria a

Lawy
17-11-2004, 13:58
Jeden sezon w Chelsea i miszcz (choć ledwo ledwo) a w pucharach nie porządziłem. A zarajałem się jak wygrałem z Romą 5-1 u siebie w LM a potem dostałem od nich 7-0 :ucieka: :ucieka: :ucieka:
Ale już jestem w połowie drugiego sezonu i na razie bije rekord wydatków na transfery - 156 baniek :hyhy: I w lidze już rzadzę niepodzielnie, nie ma na mnie mocnych. W Europie znou idzie tak sobie. Zastanawia mnie jedno - jak gram tą ligą to i Arsenal, Man UTD, i inne angielskie są wszystkie w półfinałach pucharów czyli komp robi silną ligę angielską a ja jak trafiłem na inter to takie baty zebrałem że hej....
Jesli mowa o super zawodnikach to: Freddy Adu ze stanów - młodziutki a tak gra że o matko.
No i mankament w Chelsea na początek - brak prawych pomocników. A Robben w rzeczywistości jest znaaacznie lepszy niż w FM'ie :(

Lawy
17-11-2004, 14:06

Miałem to samo. Wogóle chciałem sporo zawodników sprzedac ale jakoś chetnych nie było. A ceny opuszczałem na maksa i proponowałem klubom. A kluby w przypadku Crespo twierdziły że nie stać ich na utrzymanie tak drogiego i wymagającego gracza...... :/
Choć geremiego szybko łykneli to z resztą miałem problemy.

_Bart
17-11-2004, 18:15
niech ktos mi prosze napisze jak dziala to spolszczenie (chodzi czy dobrze spolszcozne czy jakis badziew)

nie wiem czy jest sens sciagac jak za pare dni wyjdzie oficjalna polska wersja (choc moze ten pliczek tez jest od oficjalaki :> )

Junior89
17-11-2004, 18:17
no mam demo, czyli lige angielska :hyhy: gram juz chelsea 8)

Luqas
17-11-2004, 18:21
Bart, na torrent.org.pl jest już pełna polska wersja (ponad 700 MB) a nie sama nakładka językowa.

Tak czy inaczej spolszczenie (do którego wcześniej podałem link) działa dobrze. Niestety jednak jak dla mnie czcionka która jest w polskim języku (i będzie w każdej polskiej wersji) jest ohydna :wsciekly: dlatego ja momentalnie wróciłem do anglo-języcznej gry.

Oficjalnie, premiera FMa w Polsce już jutro. Ten pliczek od oficjalki nie jest, jednak nie słyszałem o błędach jakie zawiera więc chyba jest ok :roll:

Domino23
17-11-2004, 18:53
niech ktos mi prosze napisze jak dziala to spolszczenie (chodzi czy dobrze spolszcozne czy jakis badziew)

nie wiem czy jest sens sciagac jak za pare dni wyjdzie oficjalna polska wersja (choc moze ten pliczek tez jest od oficjalaki :> )

http://republika.pl/spec0071/fm2005_PL.exe ten link zawiera język polski wraz z czcionką, wszystko jest tłumaczone tak jak trzeba.Nie wiem czy to plik z oficjalki ale wszystko wskazuje że tak.

Kempes
17-11-2004, 18:59
Nie no , jak pierdolne zaraz monitorem w okno ...

Juventus pojechany 4-0 , Monaco 3-0 , Roma u siebie zmiażdżona 8-0 ... no i co ?!
No to jakaś niewidzialna siła zrobiła z Palermo wymiataczy którzy śmieli ze mną zremisować :modli: Ooo Jezuu ... moje ciśnienie :efoch:

Domino23
17-11-2004, 19:11
Nie no , jak pierdolne zaraz monitorem w okno ...

Juventus pojechany 4-0 , Monaco 3-0 , Roma u siebie zmiażdżona 8-0 ... no i co ?!
No to jakaś niewidzialna siła zrobiła z Palermo wymiataczy którzy śmieli ze mną zremisować :modli: Ooo Jezuu ... moje ciśnienie :efoch:

U mnie podobnie, wygrana z Man Utd 3:0(Man na 15 meczów -- 14 zwycięstw i 1 remis) a w następnej kolejce porażka z ostatnim w tabeli Norwich :kurde:

Luqas
17-11-2004, 19:58
Skończyłem pierwszy sezon i okres przygotowań do drugiego. W poprzednim zdobyłem dublet :hyhy:

Zagrałem też pierwszy mecz Pucharu Polski z Widzewem, 4:1 dla mnie na wyjeździe.

Przed sezonem przybyli: Krizanac, Madej, Gołoś.

Odeszli: Jóźwiak, Kurauzvione, Sokołowski I i Krzyształowicz.

O dziwo ważnym elementem drużyny jest Goliński (w Lechu wystawiony został na listę transferową, kupiłem go w zimie za 70 tys. zł) i w ciągu pół roku gry został wybrany do 11-stki roku w lidze 8)

Wcześniej (tj. zimą) sprzedałem Saganowskiego do Wisły (za 20 mln zł :O) a w jego miejsce kupiłem Jelenia i Peszke.

Musiałem Sagana sprzedać bo i tak nie utrzymałbym go po 2006 r. Nie chciał przedłużyć kontraktu a tak przynajmniej zarobiłem i kupiłem dwóch graczy 8)

Teraz w el. ligi mistrzów trafiłem na ... Chelsea :kurde:

Pierwszy mecz z CFC gram u siebie, jest 75 min. i... prowadze 3:1 (2x Korzym i 1x Smoliński) 8)

Dla ciulików strzelił Geremi :wsciekly:

Edit: 3:1... tak zostało :hyhy:

dostojny kocur
17-11-2004, 21:29
Dzieńdobry ja właśnie zaczynam nowy sezon... :) bo dorwałem jaką update z Pogonią i trzeba zainstalować sobie hihih... tylko wogole wybieram inny klub jakies propozycje ? :)

Cezdor
18-11-2004, 11:32
Lista poprawek, jakie wprowadzi najbliższy patch:

http://community.sigames.com/eve/ubb.x?a=tpc&s=21019056&f=521102691&m=486205426

_Bart
18-11-2004, 15:46
dobra gram nie jest zle

Legia - Barca 2:2 :)

zobaczymy jak bedzie szlo dalej ale podobie mi sie gra

a pytanko bo do tej pory tego nie znalazłżem:

w cm było cos takiego jak szukanie zawodnikow (chodzi mi o takie cus co sie zdajdowalo tam gosci na free ktorzy byli poza obecnym wyszukiwaniem) kumiecie o co chodzi bo nie umiem opisac tego ?

Smetny
18-11-2004, 20:48
Szczakowiankom Wisle i Odre wyrzucilem z pucharu Polski :hyhy:

Kempes
18-11-2004, 22:52
dobra gram nie jest zle

Legia - Barca 2:2 :)

zobaczymy jak bedzie szlo dalej ale podobie mi sie gra

a pytanko bo do tej pory tego nie znalazłżem:

w cm było cos takiego jak szukanie zawodnikow (chodzi mi o takie cus co sie zdajdowalo tam gosci na free ktorzy byli poza obecnym wyszukiwaniem) kumiecie o co chodzi bo nie umiem opisac tego ?

Chodzi o programik CM SCOUT ?!

Jeśli chodzi o FM , również taka opcja wyszła.

_Bart
18-11-2004, 23:11
Chodzi o programik CM SCOUT ?!

Jeśli chodzi o FM , również taka opcja wyszła.

nie chodzi o wyszukiwanie zawodnikow w grze
w cm oprocz tej opcji z filtrami bylo oddzielne wyszukiwanie po pilkarza/trenera/klubu i czy w FM jest cos takiego ?

Legia idzie mi narazie dosc dobrze
w lidze po 5 kolejkach 4 wygrane (m.in nad Groclinem 3:0) i remis miejsce 1
niestety w pucharze odpadlem z Amica a w uefa dopiero jade druga runde z ruskimi

tylko kurna mam za slabego kompa do tej gry 900mhz plus 256 pamieci
prawdopodobnie trza by pamiec dokupic ale szkoda mi kasy, grac sie daje jakos

Kempes
18-11-2004, 23:37
Jak masz FM to po prawej na górze w grze jest lupa i wyszukiwarka.
Chyba teraz dobrze kojaże o co chodzi (?)

_Bart
19-11-2004, 09:18

dupa to nie to, choc moze po czesci

mi chodzi o to zeby byli zawodnicy ktorzy sa na free a w tamtym wyszukiwaniu nazwyalo sie to "no club" mozna bylo jakas perełke znależć ale chyba tu tego nie ma :(
choc moze jest to w normalnym wyszukiwaniu z tymi filtyrami tylko mam odpalona mała ilosc kopaczy zeby plynniej chodzilo i znajduje mi tylko polakow

MaxyM
19-11-2004, 13:23
Dobra skończyłem pierwszy sezon... Na drugim miejscu, punk za Arsenalem.
Liga mistrzów, półfinał.
FA, półfinał.
Duff zdobył nagrodę dla piłkarza roku w Anglii.
Mutu 25 bramek w lidze +16 asyst, Żurawski 22 bramki +10 asyst.
Duff 8 bramek, 20 asyst, średnia 8,78

Zaraz gram pierwszy mecz sezonu... Nabyłem Beckhama, Rickena, Dyera, Evo, Jankovskiego i Ballacka.

Będzie dobrze.

MaxyM
19-11-2004, 13:24

mi chodzi o to zeby byli zawodnicy ktorzy sa na free a w tamtym wyszukiwaniu nazwyalo sie to "no club" mozna bylo jakas perełke znależć ale chyba tu tego nie ma :(
choc moze jest to w normalnym wyszukiwaniu z tymi filtyrami tylko mam odpalona mała ilosc kopaczy zeby plynniej chodzilo i znajduje mi tylko polakow

Dobrze Kempes napisał... To jest to samo, wpisujesz kraj i szukasz free, albo wchodzisz do szukaj/piłkarze i zaznaczasz aby pojawiali ci się cenowo - na końcu są za free.

_Bart
19-11-2004, 14:21

Dobrze Kempes napisał... To jest to samo, wpisujesz kraj i szukasz free, albo wchodzisz do szukaj/piłkarze i zaznaczasz aby pojawiali ci się cenowo - na końcu są za free.

ej to ja naprawde jestem niekumaty
wpisuje kraj i wyskakuje mi reprezentacja tylko :(

a Legii nie wiem po co wdowczyk ja moge pracowac za 5 tysia miesiecznie !!!

Luqas
19-11-2004, 20:42
Bart, nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem ale chyba chodzi ci o wyszukowanie zawodników, którzy są na free transfer czy tak? No to wejdź w Manager/Player Search - Filter/Customise, Add Condition - Contract Status i Unattached. Jeśli chcesz wyszukać tylko Polaków za free to dodaj też nowy filtr - Nationality. Ot cała filozofia.

Ja jestem w połowie drugiego sezonu. Liga zakończyła swoje rozgrywki i po 14 meczach jestem pierwszy w tabeli (10 wygranych, 4 remisy) - 34 ptk. z przewagą 5 punktów nad Wisłą Kraków. Ciekawostką jest to, że w stefie spadkowej jest... Groclin :hyhy: fakt faktem, że to już całkiem inna drużyna bez wielu czołowych graczy m.in Mili, Krizanaca, Sobolewskiego, Radzewicza.

W P.Uefa po 3 meczach mam 9 ptk. i prowadzę w grupie z Nantes, Levski Sofia, FC Zurich i Rodą. Awans już pewny, jeszcze tylko ostatni mecz grupowy i przerwa. 8)

_Bart
19-11-2004, 22:23
Bart, nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem ale chyba chodzi ci o wyszukowanie zawodników, którzy są na free transfer czy tak? No to wejdź w Manager/Player Search - Filter/Customise, Add Condition - Contract Status i Unattached. Jeśli chcesz wyszukać tylko Polaków za free to dodaj też nowy filtr - Nationality. Ot cała filozofia.

dobra widze ze widocznie to jedyna opcja w tym menagerze a ja wgralem za mala date zeby byli zagraniczniaki mlodzi na free :(

dzieki Wam wszystkim za pomoc i cierpliwosc w tlumaczeniu :)

Smetny
21-11-2004, 19:56
moj sukces transferowy ;)
http://img27.exs.cx/img27/3131/cm05szala.gif

szczepan
23-11-2004, 17:38
dzieki Bartowi :brawo: :brawo: od wczoraj gram :D jak skoncze pierwsza runde Legia to napisze co sadze ale narazie jest naprawde fajnie! :D

cfc
25-11-2004, 09:34
wlasnie sie dowiedzialem ze moj kumple jest w tej grze, tzn parwdziwy zawodnik gral dla drurzyny Kingstonian , nazywa sie M.Ahmad
chlopak jest w moim wieku , jak ktos gra to w to to niech go kupi :D

MaxyM
25-11-2004, 09:47
Grudzień w Premiership to masakra jak w realnym świecie... Mecze co dwa, trzy dni w lidze +LM i PA...

Pół składu mi słabnie... I nie wszyscy wytrzymali presję... Miałem 9 punktów przewagi, po Grudniu mam -3 punkty do 1. Liverpoolu. :O

MeLa
27-11-2004, 18:25
http://www.osloskop.net/?cmd=show&id=9655

na to czekałem :hyhy: :brawo:

Luqas
27-11-2004, 19:05
Rozegrałem trzy i pół sezonu. Szło mi znakomicie (co rok mistrzostwo+puchar, awans do pucharów i tam dzielny udział). Teraz jednak przerwałem moją karierę Legią i obejmę jakiś silny europejski zespół :roll:

Po prostu poczekam do 6 grudnia kiedy wyjdzie update ligi polskiej poprawiający wiele błędów bazy danych. :hmm:

pusty
28-11-2004, 11:54
A ja właśnie zainstalowałem i zacząłem grać. Pierwsze wrażenie jakie wywarła na mnie gra bardzo pozytywne. Zacząłęm sobie grać Legią, bardzo dobrze gra u mnie Eddie Stanford. Przed chwilą wygrałem z Pogonią 8 - 0 :O

Domino23
28-11-2004, 13:05
FM2005 nieźle uzależnia :hyhy: ale niestety z realnością ta gra ma nie wiele wspólnego :/ Nie wiem jak u was ale u mnie za często padają hokejowe wyniki.Gram teraz Atletico Madrid i już w 2 sezonie zdobyłem mistrzostwo. Mój stosunek bramek 105-35 :ucieka: . Fakt że udało mi się niezły zespół zbudować (napastnicy: Luque, Diego Tristian, Robinho, Torres -- Real mi za niego oferował 81mln euro :O ) ale takie wyniki jak 9:1 z Virrareal 8:0 z Bilbao czy 5:1 z Realem na wyjeździe to raczej nie są zbyt realistyczne.....
Kolejna rzecz która mnie wkur... to awansowałem do finału pucharu Hiszpani i termin meczu został wyznaczony na 21 czerwca(miesiac po zakonczeniu ligii :O ) 2006. Wszystko fajnie gdyby nie to że akurat wtedy odobywaly sie mistrzostwa świata a u mnie większość to reprezentanci. Zostało mi dokładnie 7 zawodników :O . + 4 juniorów i wynik finału 1-6 w plecy :zly: .

ems
28-11-2004, 13:11
HZPN HZPN jebac jebac HZPN! :]

MaxyM
28-11-2004, 13:13
Mi się takie wyniki nie przytrafiają... Ale ja gram w Premiership.

Domino23
28-11-2004, 13:14
HZPN HZPN jebac jebac HZPN! :]

Niestety brak takiej opcji :-

pusty
28-11-2004, 13:34
A ja niedawno zainstalowałem i zaczęłem grać. Gram Legią. W lidze narazie idzie mi średmio, ale awansowałem do fazy grupowej pucharu UEFA. Jak na te kilka godzin co grałem to gra mi się podoba chociaż nie we wszytskim sie jescze połapałem. W lidze wygrałem z Pogonią 8 - 0 :ucieka:

zezik
28-11-2004, 14:00
moj sukces transferowy ;)
Obrazek (http://img27.exs.cx/img27/3131/cm05szala.gif)
No to pod tym wzgledem bije Cie na glowe :zlosliwy: Szale sprzedalem za 150 tys funtow, Magiere za 725 tys funtow :hyhy:

mOFMC
29-11-2004, 12:10
Gram Legia trzeci sezon.
Raz zdobylem puchar Polski, a w lidze dwa razy 2 miejsce.
Sklad:
Boruc - Choto, Krizanac, Jarzebowski - Golos (Lukasiewicz)- Smolinski, Mila, Liguera(Urugwaj), Karwan - Eystofanoff, Zurawski ( :O )
Na zmiany wchodza: Djokovic, Kus, Szalachowski, Korzym, Carlos Diogo, Kowalski.
Surma strzela fochy - zasraniec. Chce odejsc zeby nie zlamac sobie kariery. Jakiej kariery pytam sie?!
Sagan odszedl za darmoche do Man City.
Paru starszych grajkow pokonczylo kariery albo odeszli bo nie grali.

Wkurza mnie to ze potrafie wygrac z Cracovia 7:0 a nastepny mecz przefrac z leczna 2:3 :kurde:
Ciezki boje tocze z Polonia i z Lechem. Polonia za dobra jest w tej grze miom zdaniem.
Aaaa. poklocony jestem z prawie wszyskimi managerami w lidze :hyhy:
Wyjatki to trener Wlokniarza Kietrz, ktory stwierdzil ze jestem dobrym kumplem :D
Zgodem mam tez z Graemem Sounessem z Newcastle i z trenerem Betisu.
Najwieksza kosa to Smuda i Kasalik + bydlaki.
W tym sezonie ide na mistrza :chytry:
"I Ligi Mistrzow przyjdzie czas. I nikt nie pokona nas!" :gwiazda:

Cezdor
29-11-2004, 14:40
Właśnie mam 1 IV 2020 rok... i nie nudzi mi się...
Kto da więcej :ucieka: ??

MaxyM
29-11-2004, 14:41
Jaki masz skład? 8)
I kto zdobył złote buty w Europie?

I jeszcze jakie numery Lotka był w Wigilę 2004?

Cezdor
29-11-2004, 14:46
Najmłodsi zawodnicy w moim składzie to 20-tolatkowie urodzeni w 1999 roku :oczko:
Beckham buja się już w fotelu, a Figo ma alzheimera.

A co do nr. w lotto to cholerka jasna zapomniałem spisać. Chyba zaczne grać jeszcze raz
:efoch:

pusty
29-11-2004, 15:15
Wy też macie tyle kontuzji? Kurde u mnie jest często tak, że 4 zawodników z podstawowej jedenastki am kontuzje :ucieka: To się niestety odbija na wynikach...
I jeszcze takie pytanie? Czy jak zaczynacie grę to zmieniacie wszytkie ustawienia itd? Chodzi mi tutaj o terning. Bo jest ustawione domyślnie, ale nie wiem czy mam się tym sugerować...

Wasil
29-11-2004, 15:15
Trochę się bałem ,że po "rozwodzie" Eidosa z SI wychodzące menadźery nie będą już takie dobre. Na szczęście FM to naprawde dobra gra (kwestia przyzwyczajenia do nieco innego trybu 2D i menu głównego). Zacząłem Legią narazie początek ,więc nie ma czym się chwalić :oczko: :chytry: . Spore zaskoczenie ze strony Wisły ,3 mecze i tylko 1 punkt :ucieka:.
http://cmforum.dmkproject.net/forum/viewtopic.php?t=3356 można znaleźć sporo ciekawych plików.

MaxyM
29-11-2004, 17:52
Ja zaraz odpale sobie CM 01/02 i przekonam się czy FM to taki mistrz... Jeśli takim jest to wyjdę z tej gry po 10 minutach.

MaxyM
29-11-2004, 18:32
Napiszę tak... Hehe mam gdzieś nowe opcje, zjęcia, loga, koszulki, nowe składy, głupie powtarzające się komentarze i pytania w mediach...

CM 01/02 rządzi... Już wpadłem po instalce.

Ten CM ma coś co zatracił CM 4 i FM... Nie do podrobienia, gram w old school i już. :foch:

Kariera w Montpellier rozpoczeta. 8)

Luqas
29-11-2004, 18:35
hehe Max skąd ten nagły foch na FMa? przyznaj się lepiej, ze nie zdobyłeś mistrzostwa Anglii swoją Chelsea 8)

ale tak czy inaczej CM 01-02 to najlepsza wersja managera :hyhy:

Wasil
29-11-2004, 18:41
ale tak czy inaczej CM 01-02 to najlepsza wersja managera :hyhy:
+ CM 03/04 :brawo:

MaxyM
29-11-2004, 18:41
Zdobyłem mistrza... I idzie mi całkiem nieźle ale zamulił mnie po sukcesie.
To już nie to samo co stary dobry CM.

Tam się gra, a nie czyta fochy, komunikaty i bezsensowne docinki ze strony innych trenerów...

Cm 01/02 ma magię, wchodzisz i wychodzisz jak ci się klawiatura na czole odbije.

W CM po prostu się gra... Ważna taktyka, zakupy i odpowiednie kocie ruchy.

Jaco
29-11-2004, 18:44
Zdobyłem mistrza... I idzie mi całkiem nieźle ale zamulił mnie po sukcesie.
To już nie to samo co stary dobry CM.

Tam się gra, a nie czyta fochy, komunikaty i bezsensowne docinki ze strony innych trenerów...

Cm 01/02 ma magię, wchodzisz i wychodzisz jak ci się klawiatura na czole odbije.

W CM po prostu się gra... Ważna taktyka, zakupy i odpowiednie kocie ruchy.
Po prostu zbyt wrażliwy jesteś, waćpan..
:hmm:

MaxyM
29-11-2004, 18:49
:lol3:

I zbyt niecierpliwy... Nie wytrzymuje 2 minutowych przerw między poniedziałkiem, a wtorkiem.

Kempes
29-11-2004, 18:50
Co racja to racja ( wg mnie t.best ) 01/02 gra płynniejsza ... sprawnie wszystko idze ... przez neta łatwiej grać 8)

Nie trzeba sie ***** z treningiem czy innymi bzdurami , sama esencja - no ale jak kto woli.

Właśnie w 01/02 dogralem Milanem do 2054 roku i jeszcze jeden sezon a puściłbym pawia więc ... ta gra pozostanie tylko w moich wspomnieniach jak narazie :hyhy:. FM - to wyzwanie mnie wciąga ... 8)

MaxyM
29-11-2004, 18:56
Właśnie...
Do nowego roku rozbuduje sobie pamięć i może procesor... Wtedy się wezme na poważnie za fm.

W tej chwili nie chciało mi się pieprzyć od np. Conference co zawsze robiłem... Bo zanim bym doszedł do Premiership z tym wolnym enginem to mielibyśmy za oknem zimę ale ***** 2006.

Chelsea po kilku zakupach (błąd jak sukinkot, że można kupować od klubów ich gwiazdy z 0 oporem) wygrywam wszystko - nuda.

A tak w CM zaczynam tworzyć silne Montpellier.

Domino23
29-11-2004, 19:08
Co racja to racja ( wg mnie t.best ) 01/02 gra płynniejsza ... sprawnie wszystko idze ... przez neta łatwiej grać 8)

Nie trzeba sie ***** z treningiem czy innymi bzdurami , sama esencja - no ale jak kto woli.

Właśnie w 01/02 dogralem Milanem do 2054 roku i jeszcze jeden sezon a puściłbym pawia więc ... ta gra pozostanie tylko w moich wspomnieniach jak narazie :hyhy:. FM - to wyzwanie mnie wciąga ... 8)

Cm 01/02 uzaleznial na maxa, moj rekord długości to sezon 2065/66 :hyhy:
W CM 03/04 to 4, 5 sezonów i koniec gry, zobaczymy jak będzie w FM2005.

Maxym tutaj masz update do cm01/02 na ten sezon:

http://www.centrumcm.org/download.php?goto=plik&id=90

Kempes
29-11-2004, 19:14

:o :o :o

Teraz poważnie sie zastanawiam czy nie pieprznąć tej nowej papki w kąt i zająć sie klasykiem.

MaxyM
29-11-2004, 19:16
Dzięki... Ale chyba nie można grać w ligę Francuską po tym up.
Zainstalowałem sobie ostatnigo patcha i jest git.

Kempes
29-11-2004, 20:09
No i najnowsze bajery wgrane ...
Deco w Barce , Ibrahimovic w Juve ect.
Save do FM schowany w bezpiecznym miejscu
and ... CM 01/02 is comming back to my life 8)

Gutek
29-11-2004, 20:36
Cm01/02 wymiata...Tyle ze nigdy nie ugralem wiecej niz 3 sezonów - save sie jebal :kurde:
Ide na sesje 01/02 :cicho:

MaxyM
29-11-2004, 20:39
Date Opposition Ven Competition Res Attend Scorers
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17.7.01 St-Etienne H Friendly 0:2 1393
28.7.01 Lyon A First Division 1:1 36003 Cissé
3.8.01 Lens H First Division 1:2 17612 Rouvičre
10.8.01 Marseille A First Division 2:1 52707 Cissé, Zurawski
17.8.01 Auxerre H First Division 0:0 16922
25.8.01 Sochaux H First Division 1:0 13525 Cissé
7.9.01 Bastia A First Division 2:3 11454 Kus, Zurawski
...

Póki co... 10 miejsce.

P.S.

I takiej fajnej opcji zabrakło w fm.

dostojny kocur
29-11-2004, 20:52
P.S.

I takiej fajnej opcji zabrakło w fm.

Pamietam jak grałem, to zawsze drukowałem sobie statystyki pilkarzy srednia sezonu i ocenialem takie tam duperalki fajne to było :)

Gutek
29-11-2004, 21:09
Mam pytanie - majac pirata bez plyty da sie uaktualnic Cm 01/02 z costam .60 na costam .68 ? :hyhy: Z gory dzieki za pomoc

MaxyM
29-11-2004, 21:13
Tak

Ściągasz - http://cyberball.cenega.pl/cm/index.php?komentuj=855

Następnie wgrywasz...

A później szukasz odpowiedniego pliku do wersji: http://www.gamecopyworld.com/

Domino23
29-11-2004, 21:18
Maxym żeś narobił zamieszania z tym cm01/02 :hyhy:

Chyba też w niego zagram :ucieka: :hyhy:

MaxyM
29-11-2004, 21:22
No, bo...

Nie oszukujmy się - takiej miodności jaką ma CM nie da się zastapić bajerami.
Do tego wole mieć mniej opcji i skupić się na tym co jest ważne, a nie na pierdołach które tak naprawdę **** mnie interesują. :foch: Tym bardziej, że co druga opcja (nowość) ma buga, który wychodzi momentalnie lub po jakimś czasie.

Kempes
29-11-2004, 23:45
CM zapuszczony ... sprawne transfery , dzien za dniem szybko idzie , elastyczne poruszanie sie w druzynie ( skład , taktyka itp. ) oraz przejzystosc poparta uaktualnieniem skladów ... to jest to - no i znow pozostane na dluzej przy tej wersji 8)

Domino23
30-11-2004, 00:16
Pół pokoju przeszukałem ale znalazłem :hyhy:
Przy okazji znalazłem jeszcze cm99/00 :ucieka:

Odpalę wszystkie ligi,ciekawe jak na P4 bedzię chodził cm01/02...

Mazi
30-11-2004, 13:17
a ja mam orginalnego CM'a 97-98 :) . Staniek w Legii, Citko w Widzewie ... jednak polskimi klubami nie da się grać :( .

Kempek, a mojej facjaty w FM2005 nie widziałeś ? :lol2:

Kempes
30-11-2004, 14:45
A można znależć ? :chytry:

Mazi
30-11-2004, 15:06
A można znależć ? :chytry:

no mejla dostałem, że gęba została zaakceptowana

Did you ever dream of putting on the shirt of your favourite football
team? Have you ever thought about going into the world of virtual
coaching? (...) I am delighted to tell you that you've won!
You are going to
be in the game as a regenerated player or member of staff.

:chytry:

Cipciuś
30-11-2004, 17:30
Dobra duszo - tak wlasnie do Ciebie pisze.
Czy moglabys mi Nagrać na Niedzielny mecz z Pogonią Championship Managera 01/02 bo nie moge z nikad sciagnac ? Pomocy :/

Luqas
30-11-2004, 18:29
mam problem.

kiedyś ściągnąłem z iMesha CM 01/02 ale to nie jest wersja instalacyjna, tylko tak jakby kopia folderu z grą już zainstalowaną. no i mój problem polega na tym, że po ściągnięciu patchów nie chcą się instalować a wyświetla się komunikat, że nie można znaleść CM 01/02 itd. :/

co tu zrobić? jak wgrać patch do gry której się nie instaluje tylko po prostu odpala plik .exe i gra?

:ucieka:

MaxyM
30-11-2004, 18:34
Masz tam plik "SetupReg" - naciśnij go. 8)
A następnie wgraj osatni patch... On zawiera wszytkie pozostałe.

Pozdro.

Luqas
30-11-2004, 18:49
Masz tam plik "SetupReg" - naciśnij go. 8)
A następnie wgraj osatni patch... On zawiera wszytkie pozostałe.

Pozdro.

:dziekuje: :dziekuje:

wszystko działa 8)

jeszcze tylko update i idę grać... :ucieszony:

MaxyM, mam propozycję. Może stworzyłbyś jakiegoś forumowo-legijnego menubarka dla fanów CM 01/02? :hyhy:

MaxyM
30-11-2004, 18:54
Ja z nowym updatem zaczynam karierę w Man City. 8)

Kempes
30-11-2004, 18:57
Pierdole nie moge grac w 01/02 :/ :/ :/

Nie wiem czemu , po zainstalowaniu wszystkich tych nowości , gra zaczeła mi wolno chodzić w dwóch miejscach :-

Kiedy wgrywa mi sie ''evening'' jakiegoś dnia lub ''procesing please wait'' to musze czekać ze 3 , 4 minuty :kurde: . Standartowo trwało to od 10 do 20 sekund ... Kurwicy dostaje jak mam czekać 20 minut na mijanie 5 , 6 dni.

No co za złośliwość losu !

MaxyM
30-11-2004, 18:59
Mi śmiga.

Kempes
30-11-2004, 19:00
I to jeszcze mam oryginalną gre ... no normalnie w szoku jestem :O

Luqas
30-11-2004, 19:05
Kempes, przyznaj się lepiej jakiego masz kompa (procek, ile RAM itd.)

Kempes
30-11-2004, 19:09
Myśle ,że nie w tym tkwi problem.

01/02 zawsze mi dobrze chodził , tak jak i nowsze wersje do których wgrywałem patche itp. K... mać jak do 01/02 wgrałem dodatek to wszystko piknie tylko każdy evening mi sie wgrywa w **** czasu ,ale trudno sie mówi ... gram dalej w FM i nie będe rozmywał tematu o tej grze gadaniem o CM-ie tak jak wy !! :hyhy:

Domino23
30-11-2004, 19:21
Może jakaś sezon online? :ucieszony:
Oczywiście cm01/02
Zaczełem grać w serie C Perugią.Mój cel w ciągu 3 lat seria A :ucieka:

Luqas
01-12-2004, 17:57
W CM 01/02 wziąłem U.D. Las Palmas - drużynę Second Division B (czyli nasza 3 liga). Na początku gry na transfery miałem ok 500 tys euro, sprzedałem bramkarza za 1 mln euro (w kadrze miałem 4 dobrych bramkarzy). Nikogo jednak nie kupiłem, bo uznałem, że skład jest wystarczająco dobry.

Wysłałem tylko scouta w poszukiwaniu juniorów i znalazł dwie perełki - Portugalczyka i Włocha, którzy przyjdą w zimie.

Jak na razie po 8 meczach mam 24 ptk. i 30:6 w bramkach.

Gram taktyką 3-1-3-1-2 :ucieszony:

Luqas
01-12-2004, 19:09
Popatrzcie na to...

http://luqas89.w.interia.pl/cm/0102/baiano.JPG

kontrakt ma ważny jeszcze przez 6 lat, ale jego obecna wartość to... 18 mln euro (Real Madryt jest nim zainteresowany), więc chyba nie zdołam go zatrzymać ... :roll:

Kempes
01-12-2004, 22:26
No i nie zatrzymuj !

Za taką kase mogłbyć ciekawy zespół stworzyc lub choć ładnie uzupełnić.

ems
03-12-2004, 16:45
sciaGNAlem jakas francuska wersje, instalnalem ten plik z niby polska i nie widac zadnych napisow :|

Adrian
03-12-2004, 17:28
sciaGNAlem jakas francuska wersje, instalnalem ten plik z niby polska i nie widac zadnych napisow :|

:lol3:

Ja mam wersje w ktorej kazdy zepsol ligi hiszpanskeij jest bez pierwszego skladu...

Wasil
03-12-2004, 17:53
Ja mam wersje hiszpańską ,ale ściągnąłem plik i śmiga po angielsku.
Jak chcesz to daj znać na prv.

Luqas
03-12-2004, 18:08
właśnie ems, może wypróbuj wersję angielską?

ems
03-12-2004, 18:12
jaki plik ?

Luqas
03-12-2004, 18:15
w "...FM/data/languages" masz plik english.ltf ?

jesli nie to może jest dołączony do tego co ściągałeś (np. w osobnym folderze)

a jeśli nie ma wogóle, daj email na priv - to Ci wyśle

ems
04-12-2004, 01:38
dojebalem Groclinowi 3-1 a potem przegralem z Haka Val.. no mistrzem Finlandii 2-1 u siebie, chociaz na wyjezdzie bylo 4-4 (a wygrywalem 2-0 :[) jebnalem ta gre w pizdu

MaxyM
04-12-2004, 01:57
Beztalencie :lol:

ems
04-12-2004, 02:00
prostak :foch:

żyła
06-12-2004, 21:01
niech mi ktos powie, jakim programem mam otworzyć tą grę, ściągnietą przez emule?? ona jest w postaci pliku BIN :ucieka: :hmm:
HELP!! 8)

Domino23
06-12-2004, 21:04
niech mi ktos powie, jakim programem mam otworzyć tą grę, ściągnietą przez emule?? ona jest w postaci pliku BIN :ucieka: :hmm:
HELP!! 8)

alcoholem -- wtedy masz wirtualny napęd
WinIso --- może rozpakować ten plik bin na dysk i wtedy zainstalować

MaxyM
08-12-2004, 06:28
Powróciłem do FM 2005

Pierwszy sezon w Newcastle United...
-Mistrzostwo :brawo:
-Puchar Ligi :brawo:
-Puchar UEFA :brawo:
-Puchar Anglii przegrany z Aston V. w finale. :/

Żurawski 25 bramek w lidze. :O

Kluivert cały sezon w rezerwach albo sukinkot sam odejdzie albo zgnije tam. :foch:

Pozbyłem się 50% starego składu Newcastle - jakie tam stare dziady grają. :O

Wkręciłem się...

P.S.

Polecam skórkę Match of the day BBC.

P.S.2

Derby zdobyło mistrzostwo 1 Ligi, sprawdziłem drewnianego... 25 bramek... Mało z krzesła nie spadłem.

DeMon
08-12-2004, 06:57
a ja gram w TCM-a 2005. I też fajnie śmiga. :hyhy:

MaxyM
08-12-2004, 08:06
Manchester kupił Korzyma za 2,4... Od Legii.
Legia sprzedała wszystkich wartościowych piłkarzy w ciągu 2 lat.
Jak patrzę na ich skład to nie wiem czy się utrzymają w ekstraklasie.

P.S.

GKS wice-mistrzem / mają poczucie humoru w SIgames.

ems
08-12-2004, 12:13
ta gra, przynajmniej pod wzgledem polskiej ligi, jest zjebana po maksie
***** kto to widzial wyniki 5-4 ? z Leczna ?! w dupe !?a kolejke wczesniej dojebalem Wisle 2-1 na wyjezdzi!? **** w dupe SI, co gra to gorsza

MaxyM
08-12-2004, 12:42
Polska liga jest po maksymalnym c...
Ale na dnaich ma być 1. Patch 2. Upgrade polskiej ekipy, wtedy dopiero będzie można w nią grać...

A tak tylko Premiership.

Wasil
08-12-2004, 13:15
Gram na dwa fronty:
Legia ,wyszedłem z grupy P. UEFA ,zobaczymy na kogo trafie. W lidze Lideruje wspólnie z ....Cracovią :O .
Wisła zdaje się piąta. Kiełbowicz i Karwan najlepsi moi zawodnicy.

Chelsea (network game z kolegami) ,dopiero początek sezonu.
Chilavertowi nie chcą dać pozwolenia na pracę :kurde:

Kempes
08-12-2004, 13:19
A tak tylko Premiership.

...oraz Serie A 8)

1 sezon zakończony i od razy powrócił w me serducho sens tej gry :]

Na 4 kolejki przed końcem mój Milan miał 8 punktową strate do Juventusu ... katastrofalna forma Turynu w ostatnich spotkaniach i moje pogromy dały mi mistrzostwo na 5 minut przed końcem ostatniej kolejki ... ***** człowiek wie ,że żyje po takim sezonie :P

Średnia w lidze - 3,5 gola na mecz :O

LM i Puchar - ch*j strzelił ... ale mistrzostwa nie da sie porównać do niczego :modli:

Niech tylko wyjdzie ten patch z Polską ligą ... pozamiatam te Wisły i inne Groklajny :paker:

ps. Jóźwiaka Brighton kupiło :lol2:

DeMon
08-12-2004, 13:46
A pomijając temat FM 05.

Gram w TCM 05 i zdaje się być ciekawym produktem.
Realizm wyników, transferów itp. Jedynym wyjątkiem był wynik finału Pucharu Anglii gdzie Arsenal przegrał z Reading 4:8 :hyhy:

Ja gram QPR (polska liga praktycznie nie do grania). W pierwszym sezonie awans po barażach z Championship do Premiership. Obecnie w "premier" na pierwszym miejscu z punktem przewagi nad Liverpoolem.
Dużo ciekawych rozwiązań takich jak indywidualne rozmowy z piłkarzami z duzym wyborem dialogów.
No ale najlepsze w tej grze to ogladanie spotkań. Grafika oparta jest na fife 2004 a może nawet na 2005. Naprawdę widoczny wpływ Twoich decyzji na oglądane spotkanie. Możliwość "pokrzykiwania" na piłkarzy w czasie meczu w formie skrótów klawiszowych (natychmiastowa reakcja zawodników) uruchamiających mocniejszy pressing, nie czystą grę, wybijanie piłki na oślep, strzały z pierwszej piłki itp.:
No i takie pierdółki jak mozliwosć rozbudowy stadionu z wieloma opcjami wyglądu trybun. Nad samym stadionem można spędzić kilka godzin :hyhy:
Jest kilka błędów ale żadna gra chyba się przed tym nie ustrzeże.
Sorry, że w temacie FM2005 ale coraz bardziej mi się podoba TCM i goraco chciał bym ją polecić na nudne zimowe popołudnia. :oczko:

Luqas
08-12-2004, 19:11
(...) Polecam skórkę Match of the day BBC.

skąd można ściągnąć? :chytry:

Już jutro ok. południa wydany zostanie oficjalny patch do FMa. W dodatku wieczorem zostanie też wydany polski update bazy danych (o którym wspominał już MaxyM). Więc będzie ciekawie.

I nie rozpędzajcie się z savem zbytnio, bo warto będzie zacząć gre od nowa na patchu i updacie.

MaxyM
08-12-2004, 20:49
(...) Polecam skórkę Match of the day BBC.
skąd można ściągnąć? :chytry:

Nie mogę znaleźć... :/

Domino23
09-12-2004, 14:09
Jest już patch do FM2005:

http://www.cmrev.com/newsroom.php?act=news&id=803&PHPSESSID=3fc6fd25d4e8c0025c534aeb0b0b96a9

Teraz tylko trzeba czekać na cracka nowego

Iras
09-12-2004, 16:00
ściągnołem ten patch,chce go zainstalować i pokazuje mi sie ze aplikacja ta nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32 :zdziwiony:

Luqas
09-12-2004, 19:24
u mnie patch się pięknie zainstalował.

czekam tylko na cracka do wersji 5.0.2 - jeśli ktoś będzie miał to bardzo proszę o info 8)

update ma wyjść w godzinach 21-22 choć może to się trochę opóźnić.

no nic, trzeba czekać :modli:

Domino23
09-12-2004, 22:18
Jest już update: http://www.cmrev.com/newsroom.php?act=news&id=805&PHPSESSID=235effc23c6f9ca4915a1b220440a2fd

Wprowadzone zmiany:

Ligi światowe:

najnowsze transfery i wypożyczenia na całym świecie, aktualne na dzień 09.12.2004, np.Ishizaki, S.Johnson, Gallacher

najnowsze zmiany wśród trenerów i działaczy, aktualne na dzień 09.12.2004,np. Berger , Troussier , Diaz

poprawione nazwy klubów francuskich na zgodne ze stanem rzeczywistym

poprawione kolory klubowe w wielu ligach na całym świecie

poprawione nazwy rozgrywek ligowych i europejskich pucharów, m.in. Barclays Premiership, La Primera Division itp

dodane nowe postacie do bazy danych na świecie,

zakończone kariery dla wielu graczy,

poprawiona długość kontraktów dla wielu graczy

poprawione budżety wielu europejskich klubów

zmiany wśród trenerów reprezentacji, np Smith, Piturca

poprawione błędy wskazywane przez graczy, dotyczące błędnych pozycji na boisku, dat urodzenia, potencjału zawodników

usunięto z bazy wiele zdublowanych postaci
Liga polska:

najnowsze transfery na dzien 09.12 2004, np. Świerczewski, Ekwuemme

najnowsze zmiany trenerskie w polskich klubach, np. Smuda, Wieczorek

najnowsze zmiany w zarządach klubów, np. Basałaj, Mleczko

poprawione nazwy niektórych polskich klubów, np. Kujawiak

wiele nowych postaci w bazie danych, np. Tarasiewicz, Kosecki, Matysek

dodane zmiany w opcjach "lubi-nie lubi", np. Stawowy-Świerczewski, bracie Ekwueme, Głowaccy itd., itp.

do bazy danych dodane nowe polskie kluby, np. Gwarek Zabrze, SMS Łódź

poprawione budżety polskich klubów I i II ligi

poprawione kolory klubowe niektórych polskich klubów

poprawione statystyki ogromnej ilości polskich graczy, mające na celu urealnienie rozgrywki.: zmiany potencjałów, pozycji na boisku itp.

zaktualizowana na dzień 06.12.2004 liczba meczów i bramek dla reprezentacji Polski dla wszystkich reprezentantów Polski występujących w grze

uwzględnione zakończenie kariery reprezentacyjnej przez niektórych
piłkarzy (Zieliński, Sypniewski), odwrotnie w przypadku Hajty

usunięci zawodnicy,

Dajcie cracka do tego patcha :modli:

Lawy
10-12-2004, 13:43
Dajcie cracka do tego patcha

Jeszcze nie ma.
Mi się już znudziła Chelsea. Tyle kasy....praktycznie mógłbym wystawić dwie jedenastki które by spokojnie pozostałe angielskie drużyny rozpykały.
Przerzucam się, tylko nie wiem jeszcze na co. aaa i przede wszystkim tam gdzie jest 7 rezerwowych bo gdy mam tylko 5 to troszkie denerwujące jest. (a z poprzednich pamietam że w Anglii w niskich ligach było 3 rezerwowych :ucieka: i musiałem obyć się bez bramkarza na rezerwie).
Więc albo jakaś niższa włoska liga albo francuska....

MaxyM
10-12-2004, 16:01
Patch zamienia bugi na inne... Bardziej wkurzające i spowalnia grę – ale to są jełopy.
Uaktualnienie ligi polskiej działa tylko z nowym patchem i polską wersją gry.

W tym momencie mówię – fm fuck you.

Wgrałem CM ž najnowszy patch, uaktualnienie baz danych z 10 października i gram.

ems
10-12-2004, 17:45
Uaktualnienie ligi polskiej działa tylko z nowym patchem i polską wersją gry

:/ **** im w dupe, nie gram w to :foch:

Domino23
10-12-2004, 17:57
Patch zamienia bugi na inne... Bardziej wkurzające i spowalnia grę – ale to są jełopy.

Od czasu Cm4 to normalka u nich :\

Uaktualnienie ligi polskiej działa tylko z nowym patchem i polską wersją gry.

To już się nagrałem :cenzura:

Luqas
10-12-2004, 18:21
Eee MaxyM a skąd wiesz, że działa tylko z polską wersją?

Bo to, że działa z patchem 5.0.2 to wiem ale o PL wersji nic nie słyszałem. Wydaje mi się że na wersji angielskiej nie powinno być problemu z updatem (podobnie jak to było w przypadku update'ów CMa 03/04). :roll:

MaxyM
10-12-2004, 18:26
10.12.2004 10:41
Robi Robson

No, niestety dla niektórych- update został zrobiony na orginalnej, polskiej wersji. Tu jest na pewno problem dla posiadaczy wersji pirackich. Obym nie został zle zrozumiany- nie interesuje mnie jaką kto ma wersję, ale też jasno widzę, że update nie dziala posiadaczom pirata, w dodatku usiłującym grać na starym cracku, a spatchowanej grze

http://cyberball.cenega.pl/cm/index.php?komentuj=5301

Luqas
10-12-2004, 18:42
no...

ale to że update został zrobiony na oryg. pl wersji nie znaczy, że nie podziała na pirackiej angielskiej (choć ja jeszcze nie jestem pewien... się okaże)

a to, że ludzie najpierw wgrywają patcha a później kopiują starego cracka to cóż...za mądre nie jest takie posunięcie 8)

trzeba poczekac na cracka do wersji 5.0.2 i wtedy będzie wiadomo czy da się pograć... :hyhy:

ja jeszcze nie zacząłem grać a już mam listę piłkarzy, których będę chciał kupić gdy zacznę Legią nowy sezon na updacie :hyhy:

Domino23
10-12-2004, 18:44
10.12.2004 10:41
Robi Robson

No, niestety dla niektórych- update został zrobiony na orginalnej, polskiej wersji. Tu jest na pewno problem dla posiadaczy wersji pirackich. Obym nie został zle zrozumiany- nie interesuje mnie jaką kto ma wersję, ale też jasno widzę, że update nie dziala posiadaczom pirata, w dodatku usiłującym grać na starym cracku, a spatchowanej grze

http://cyberball.cenega.pl/cm/index.php?komentuj=5301

Hmm...Jeśli update działa tylko na nowym patchu to nie wiadomo jeszcze czy będzie chodził na piratach(niezależnie od wersji językowej) gdyż nie ma jeszcze cracka do tego patcha(chyba że o czymś nie wiem :P). Ci którzy skarżą się że im nie działa zapewne wrzucali starego cracka i odpalali grę, ale gdy wrzucali tego starego cracka to wtedy gra nie widziała patcha....Pozostaję czekać na nowego cracka i samemu się przekonać....

MaxyM
10-12-2004, 18:54
W Fm wkurwiała mnie polska liga, menu, brak backgroundów i bugi... Jak można w ogóle wypuścić grę z tyloma, czy oni nie grają w swój produkt przed wypuszczeniem?
Teraz jak się dowiedziałem, że bugi zmieniły się na inne i do tego patch spowolnił grę... To serdecznie ich wszystkich p... .

Odpaliłem CM 03/04 - Patche 4.1.5 / Upgrade RR z 10 października i śmigam.
Poczekam z 5 miesięcy jak do fm wyjdzie 120 łatka... Może wtedy w niego pogram.

Wasil
10-12-2004, 19:16
....Pozostaję czekać na nowego cracka i samemu się przekonać....
Jak się doczekasz ,to nie omieszkaj powiadomić resztę forumowej ferajny 8)

czy oni nie grają w swój produkt przed wypuszczeniem?
W Polską lige pewnie nie ,co nie zmienia faktu ,że robiąc gre powinni zadbać o dokładność swego produktu.

Sushe
10-12-2004, 21:10
W Fm wkurwiała mnie polska liga, menu, brak backgroundów i bugi... Jak można w ogóle wypuścić grę z tyloma, czy oni nie grają w swój produkt przed wypuszczeniem?
Teraz jak się dowiedziałem, że bugi zmieniły się na inne i do tego patch spowolnił grę... To serdecznie ich wszystkich p... .

Odpaliłem CM 03/04 - Patche 4.1.5 / Upgrade RR z 10 października i śmigam.
Poczekam z 5 miesięcy jak do fm wyjdzie 120 łatka... Może wtedy w niego pogram.

mam dokładnie tak samo upgrate RR ver 2.4

nawet nie chcę myśleć jakie bugi będzie miał CM5 :kurde:

Adrian
11-12-2004, 12:04
Ja podobnie jak MaxyM i Sushe. Patch 4.1.5 i ten upgrade RR. Jestem w trakcie sezonu 2007/08. Dali ciala z tym FM na calej linii. O patchu z litosci nie wspomne :foch:

Domino23
11-12-2004, 15:37
Do CM 03/04 polecam skórke Flashback, która zmienia na tyle ile to możliwe wygląd na ten z CM 01/02

http://cyberball.cenega.pl/cm/grafikacm4.php?szczegoly=127

Domino23
12-12-2004, 21:39
Crack do patcha FM2005 :ucieszony:

http://spacetarget.com/games/pc_football_manager_2005.shtml

Update działa na piracie(wersja angielska) bez żadnych problemów 8)

szczepan
12-12-2004, 23:04
a na werasji nie angielskiej?

bo ja mam pirata w ktorym wersje jezykowe byly nastepujace:

-francuski
-hiszpanski
-wloski
-i jeszcze jakis
(Bart Ty pewnie wiesz jaki)

??

MaxyM
13-12-2004, 02:19
:lol:

MaxyM
13-12-2004, 03:41
Ja zacząłem grać w CM 03-04 / Wywaliłem z Premiership W.B.A. , stworzyłem sobie nowy team ze wszystkimi danymi jakie miało W.B.A. i gram próbując utrzymać się na powierzchni.
Moje szanse na mistrzostwo: 5000-1
Kupiłem 16 zawodników... Średnio po 300 000 $
Zobaczymy...
Odpowiada mi klimat tego CMa...

FM nie przekonuje mnie do siebie.

MaxyM
13-12-2004, 06:15
Zwariować można...
Mam zainstalowanego CM 01/02 , CM 03/04 i FM 2005.
Dlatego nie mogłem się zdecydować...
Pierwszy chodzi szybko i wciąga ale jak już zacząłem grać to brakowało mi opcji z dwóch następnych i grafiki (jak wiecie, grafikę to ja lubię).
FM mnie denerwował beznadziejną polską ligą i błędami...
Odpaliłem CM 03/04 i się wkręciłem, co widać post wyżej... Ale...
Dziś w nocy (po pijaństwie wstaję bardzo rano) zainstalowałem wszystkie dwa dodatki do FM’a...
Odpaliłem polską ligę i angielską, przejąłem kontrolę nad Chelsea i mnie nie ma.
Dużo się poprawiło... Choćby w końcu napastnicy to nie Włodarczyki, wizualizacja meczu też uległa znacznej poprawie...
Gram od teraz w FM’a... Inne odinstaluje, by mi oczy nie chodziły jaki skrót nacisnąć na pulpicie.

I wiecie co... Pisaliśmy o tym wcześniej, że brakuje wydruków, otóż są moi drodzy i zaraz wam to udowodnię.

Rozegrałem właśnie pierwszy mecz w lidze z Newcastle, było wszystko, czerwona kartka dla Butta, kontuzja Gallasa i Duffa, karny dla mnie i dwa gole przy jednym Newcastle.

Na początku sezonu... Trzech bramkarzy doznało kontuzji od 2 miesięcy wzwyż.. Trzeba było szybko kogoś kupić..

5th in Barclaycard Premiership

| Pkd | Inf | Name | Position | Morale | Form | Con | Apps | Gls | Av Rat |
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
| - | Inj | Carlo Cudicini | GK | Okay | - | 20% | - | - | - |
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
| S1 | | Lukasz Fabianski | GK | Okay | - | 100% | - | - | - |
| GK | | Frank Rost | GK | Very Poor | 5 | 99% | 1 | - | 5.00 |
| - | | Paulo Ferreira | D R | Okay | 7-8-7-6-7 | 100% | - | - | - |
| DR | Inj | William Gallas | D RC | Poor | 7-7-7-7 | 85% | 1 | - | 7.00 |
| - | | Glen Johnson | D RC | Poor | 7-7-7-7-7 | 100% | - | - | - |
| - | | Robert Huth | D C | Okay | 6-7-7-7-7 | 100% | - | - | - |
| DC | | Ricardo Carvalho | D C | Superb | 7-7-7-7-8 | 83% | 1 | - | 8.00 |
| DC | | John Terry | D C | Superb | 8-8-7 | 79% | 1 | - | 7.00 |
| - | | Celestine Babayaro | D/DM L | Okay | 7-7-7-7-7 | 100% | - | - | - |
| DL | | Wayne Bridge | D/DM L | Poor | 7-7-7-7-6 | 74% | 1 | - | 6.00 |
| S2 | | Claude Makélélé | DM C | Poor | 7-8-8-7 | 89% | 0 (1) | - | 7.00 |
| - | | Scott Parker | M C | Okay | 7-7-7-7-7 | 100% | - | - | - |
| S3 | | Tiago | M C | Okay | 7-7-7-7-7 | 100% | - | - | - |
| MR | | Geremi | AM RC | Okay | 8-7-7-7-8 | 78% | 1 | - | 8.00 |
| S4 | | Bastian Schweinsteiger | AM RC | Good | 7 | 80% | 0 (1) | - | 7.00 |
| ML | | Damien Duff | AM L | Poor | 7-7-7-7-7 | 91% | 1 | - | 7.00 |
| MC | | Joe Cole | AM LC | Poor | 8-7-7-7-7 | 59% | 1 | - | 7.00 |
| - | Inj | Arjen Robben | AM LC | Okay | - | 37% | - | - | - |
| MC | | Frank Lampard | AM C | Very Good | 8-8 | 71% | 1 | 1 | 8.00 |
| - | | Maciej Zurawski | F RC | Superb | 7-7-7 | 100% | - | - | - |
| - | | Kevin McKinley | F LC | Okay | 7-8-7-7-7 | 98% | - | - | - |
| FC | | Didier Drogba | S C | Superb | 8-8-8-8-8 | 64% | 1 | 1 | 8.00 |
| FC | | Eidur Gudjohnsen | S C | Poor | 7-7-7-7-7 | 73% | 1 | - | 7.00 |
| S5 | | Mateja Kezman | S C | Good | 7-7-7-7-7 | 94% | 0 (1) | - | 7.00 |
| | | | | | | | | | |

P.S.

Szczepan, ja na początku miałem język Holenderski. :lol2:

szczepan
13-12-2004, 09:57
P.S.

Szczepan, ja na początku miałem język Holenderski. :lol2:

MaxyM ale jak instalowales to jakie miales mozliwe jezyki? bo ja wlasnie te co napisalem wczesniej... a teraz te dwa dodatki ktore zainstalowales to na wersje polska czy wlasnie nie polska?

Domino23
13-12-2004, 10:10
Zna ktoś jakieś fajne skórki do FM2005? Najlepiej gdyby jeszcze obsługiwały polskie znaki 8)

Luqas
13-12-2004, 13:10
szczepan: ja też przy instalacji miałem do wyboru język włoski, hiszpański, francuski i portugalski

ale wgrałem plik english.ltf i mam wersję anglojęzyczną

można też wgrać plik polish.ltf i wtedy ma się FMa po polsku.

Cezdor
13-12-2004, 13:47
po wgraniu patcha nareszcie engine meczowy mnie zadowala 8)

Pajac
13-12-2004, 13:53
moglby sie do mnie odezwac ktos kto ma ta gre na priv? bylbym bardzo wdzieczny

Luqas
13-12-2004, 13:55
***** mać :/

zainstalowałem gre, wgrałem patcha 5.0.2 - ściągnąłem cracka i po otworzeniu gry u góry pisze wciąż "Version 5.0.0"

w dodatku gdy tworze nową gre przy ładowaniu gra wychodzi do windowsa

co tu robić... :kurde:

Domino23
13-12-2004, 14:00

zainstalowałem gre, wgrałem patcha 5.0.2 - ściągnąłem cracka i po otworzeniu gry u góry pisze wciąż "Version 5.0.0"

Napewno dobrego cracka sciągneles? :oczko: u mnie jest wersja 5.0.2

Luqas
13-12-2004, 14:05

Napewno dobrego cracka sciągneles? :oczko: u mnie jest wersja 5.0.2

:wstyd: :wstyd: :wstyd:

Przepraszam, przez moją nieuwagę i głupotę ściągnąłem cracka do zwykłego FMa z linka którego podałeś Domino. :kurde:

Domino, wczesniej wspominałeś o skinach. Sporo ich jest na www.sortitoutsi.net
MaxyM przesłał mi ładny skin - Man of the Match BBC Sport. Skin utrzymany w czerwonej kolorystyce. Jeśli chcesz to daj znać, wyślę Ci mailem. :ucieszony:

szczepan
13-12-2004, 17:53

Luqas sprawdz priva :D

Luqas
13-12-2004, 18:32
8)

Dobra wszystko pięknie działa. Zaczynam karierę Middlesbrough. Skład mają bardzo ciekawy, tylko trochę stary (wielu piłkarzy ma już blisko 30 lat).
Ale są też perełki jak Downing czy Davies.
No i budżet na transfery spory - 9 mln funtów :roll:

Będzie ciekawie :hyhy:

MaxyM
13-12-2004, 18:58
:grr:

Sezon trwa...

Chelsea 2-1 Newcaste
Arsenal 1-2 Chelsea
Chelsea 2-1 Man Utd
Crystal Palace 1-3 Chelsea

No i się zacieło...

Chelsea 0-1 Everton :/
Birmingham 2-1 Chelsea (2 bramka dla chamów w 90' minucie) :wsciekly:
Deportivo 3-1 Chelsea (2 bramki dla pachołów w 83' i 86')

Zapomniałem jak ta gra potrafi w..ić. :wsciekly:

Kryzys...

Update

Chelsea 2:0 Norwich
Bolton 0:5 Chelsea 8)

Tabela:

Holders - Arsenal

| Pos | Inf | Team | | Pld | Won | Drn | Lst | For | Ag | G.D. | Pts |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------|
| 1st | | Liverpool | | 8 | 6 | 2 | 0 | 12 | 1 | +11 | 20 |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------------|
| 2nd | | Aston Villa | | 8 | 6 | 1 | 1 | 15 | 7 | +8 | 19 |
| 3rd | | Chelsea | | 8 | 6 | 0 | 2 | 17 | 7 | +10 | 18 |
| 4th | | Arsenal | | 8 | 5 | 1 | 2 | 19 | 9 | +10 | 16 |
| 5th | | Man Utd | | 8 | 5 | 1 | 2 | 13 | 5 | +8 | 16 |
| 6th | | Newcastle | | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 7 | +4 | 14 |
| 7th | | Man City | | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 9 | +2 | 13 |
| 8th | | Everton | | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 11 | -1 | 13 |
| 9th | | Middlesbrough | | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | 9 | +3 | 11 |
| 10th | | Tottenham | | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | 12 | 0 | 10 |
| 11th | | Charlton | | 8 | 2 | 3 | 3 | 5 | 6 | -1 | 9 |
| 12th | | Blackburn | | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 10 | -1 | 8 |
| 13th | | Fulham | | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 15 | -4 | 7 |
| 14th | | Birmingham | | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 15 | -7 | 7 |
| 15th | | Norwich | | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 17 | -9 | 7 |
| 16th | | Portsmouth | | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | 17 | -5 | 6 |
| 17th | | West Brom | | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 15 | -6 | 6 |
| 18th | | Bolton | | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 11 | -6 | 6 |
| 19th | | Crystal Palace | | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 13 | -8 | 5 |
| 20th | | Southampton | | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 4 |
| | | | | | | | | | | | |

A co do polskiej ligi po update...

Holders - Wisla

| 1st | | Pogon | | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 9 | +8 | 17 |
| 2nd | | Odra Wodzislaw | | 8 | 5 | 1 | 2 | 15 | 9 | +6 | 16 |
| 3rd | | Wisla | | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 10 | +7 | 15 |
| 4th | | GKS Katowice | | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | 9 | +3 | 14 |
| 5th | | Legia | | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 13 |
| 6th | | Cracovia | | 8 | 4 | 0 | 4 | 13 | 14 | -1 | 12 |
| 7th | | Zaglebie | | 8 | 3 | 3 | 2 | 11 | 10 | +1 | 12 |
| 8th | | Groclin | | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 | 9 | -2 | 10 |
| 9th | | Wisla Plock | | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 10th | | Lech | | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | 14 | -2 | 9 |
| 11th | | Amica | | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 14 | -3 | 8 |
| 12th | | Polonia | | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 8 |
| 13th | | Gornik Zabrze | | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 14 | -5 | 8 |
| 14th | | Leczna | | 8 | 1 | 2 | 5 | 10 | 15 | -5 | 5 |

:/

Domino23
13-12-2004, 20:08
8)

Dobra wszystko pięknie działa. Zaczynam karierę Middlesbrough. No i budżet na transfery spory - 9 mln funtów :roll:

W Man Utd jest tylko 5mln funtów , coś troche mało.... :roll:

ems
13-12-2004, 21:50
nie slyszales, ze caly przyszloroczny budzet wyjebali na rooneya ? serio!

MaxyM
13-12-2004, 22:22
Z Legii Zygo wywalił Zielińskiego i zatrudnił Kubickiego. :ucieka:
Zatrudniłem Zielka jako trenera... Niech się uczy od mistrza. :ucieszony:

9-0-2 w lidze... Nie jest źle.

W LM 1-1-1
Ale wszystko przez jakiegos gk lamusa z rezerw... Kupiony Rost nie może grać w LM.
Cech nadal kontuzjowany, tak jak Cudicini.

Drogba rozgrywa sezon życia... Tak jak Duff.

A u was jak?

MaxyM
13-12-2004, 22:50
http://www.sortitoutsi.net/pafiledb/uploads/collina_pitch_icons1_1.zip

Super dodatek.

Wasil
13-12-2004, 23:01
.

A u was jak?
Robben robi miazge :brawo:
Drogba nieźle ,Terry sporo strzela
W LM trafiłem na Real ,Inter i Ajax :O
Z Mediolanem 0:4 na wyjeździe.

Luqas
14-12-2004, 06:23

wiecie co wam powiem? ta gra zżera dużo zdrowia i jeszcze więcej nerwów.

p....ole te głupią gre :bukmacher:

oczywiście prędzej czy później znów w nią zagram i to własnie jest całe przekleństwo CMa (a teraz FMa) :zly:

MaxyM
14-12-2004, 10:13
:lol:

Flip
14-12-2004, 10:39
gram 3 sezon Legią moje osiągnięcia:
04/05 vice mistrz z 2pkt straty do Groclinu / runda grupowa PUEFA
05/06 MISTRZ 1/8PUEFA
06/07 po rundzie jesiennej mam 10 pkt przewagi nad Wisłą(w niej wciąż Żurawski do tego Mila)
Zaliczyłem kilka udanych transferów dzięki nim mój skład na dziś to

Boruc
Kuś-----------Kriżanac-----Choto---------Djoković
(Łukasiewicz)
Karwan------Gołoś---------Burkhardt-----Korzym
(Iwański) (Surma) (Kowalski) (Smoliński)
Jeleń------------Ruiz
(Olszar)

Może mam o kilku polonistów za wiele ale niektórzy wymiatają-Gołoś ma strzały z daleka na 20!!! Polecam Ruiza rosły napadzior z Kolumbii trochę kosztuje ale jest niezawodny.

Sagan gra w Dynamie Kijów,Włodar w Łęcznej :ucieka:
Jarza w Lecce,Poledica w Santosie,Rzeźniczak w Schalke(7mln zł!)
Najwyższe zwycięstwo z Cracovią 8:0
Drażni mnie to że na jesień gra sie czasem aż 15 kolejek,czemu??

Ale gra wkręca na maxa.

MaxyM
14-12-2004, 11:35
Nie wiem czy znacie sposób na bogatego sponsora?

W data macie plik init.cfg
A w nim...

"SUGAR_DADDY" "Chelsea"

Zastępujecie Chelsea inną pełną nazwą klubu i macie Abramowicza tam gdzie chcecie.

Nie ma za co. :hyhy:

Kempes
14-12-2004, 11:39
Nie wiem czy znacie sposób na bogatego sponsora?

W data macie plik init.cfg
A w nim...

"SUGAR_DADDY" "Chelsea"

Zastępujecie Chelsea inną pełną nazwą klubu i macie Abramowicza tam gdzie chcecie.

Nie ma za co. :hyhy:

:O Osz fak ... tak w Legiuni mieć ''pare'' baniek :D

Najpierw patch , teraz to ... no i mam dylemat czy zaczynać gre od nowa :efoch:

MaxyM
14-12-2004, 11:42
Właśnie trzeba zacząć grę od nowa...

I jeszcze jedno... Dwa ponoć bardzo dobre treningi:
http://www.fcmc.pl/download.php?akcja=pokaz&dzial=Treningi&menu=fm5

Co do treningów, w jakim okresie dajecie urlopy?

- -

Po boisku biegają zawodnicy nie kropki:
http://www.sortitoutsi.net/pafiledb/uploads/2D_upright.zip

MaxyM
14-12-2004, 11:59
Eeej!
Jak wgrać trening? :/

Kempes
14-12-2004, 12:06
U mnie jest tak że :

Te treningi albo wgrały mi sie same , albo samemu trzeba było wgrać ( nie pamiętam dokładnie :modli: ) do
folderu trening > w folderze Football Manager > który skoleji miałem w ... moich dokumentach. A potem w samej grze w treningu ''loadujesz'' te pliki.

Nie wiem czy tylko ja mam tak dziwnie czy nie ... ale działa ;)

Cezdor
14-12-2004, 12:07
Eeej!
Jak wgrać trening? :/

c:\documents and settings\(nazwa Twojego profilu)\Moje Dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2005\training\

MaxyM
14-12-2004, 12:09
Dzięki...

Wgrałem do folderu z grą, a nie tego w dokumentach i nie mogłem znaleźć.

MaxyM
14-12-2004, 12:16
Mecz na szczycie...

(1) Liverpool - Chelsea (2)

:modli:

2-0 :grr:

Drogba kontuzja
Geremi czerwona

Luqas
14-12-2004, 13:28
No i wracam do FM 8)

MaxyM, te dwa linki które podałeś u góry nie działają (chodzi o te z
sortoutsi.net). Powiedz lepiej w którym dziale są te pliki. No i co to jest ten super dodatek o nazwie collina_pitch.coś tam dalej :chytry:

MaxyM
14-12-2004, 13:30
http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=incat&catid=47

Tu jest wszystko

MaxyM
14-12-2004, 15:05
Niezła rozgrywka...

Holders - Arsenal

| 1st | | Liverpool | | 23 | 16 | 6 | 1 | 31 | 5 | +26 | 54 |
| 2nd | | Chelsea | | 23 | 17 | 2 | 4 | 50 | 18 | +32 | 53 |
| 3rd | | Arsenal | | 22 | 15 | 2 | 5 | 47 | 21 | +26 | 47 |
| 4th | | Man Utd | | 23 | 12 | 5 | 6 | 40 | 20 | +20 | 41 |
| 5th | | Newcastle | | 22 | 11 | 5 | 6 | 34 | 27 | +7 | 38 |
| 6th | | Tottenham | | 23 | 11 | 4 | 8 | 35 | 26 | +9 | 37 |
| 7th | | Aston Villa | | 21 | 10 | 5 | 6 | 27 | 20 | +7 | 35 |
| 8th | | Man City | | 23 | 10 | 3 | 10 | 34 | 37 | -3 | 33 |
| 9th | | Southampton | | 23 | 10 | 3 | 10 | 28 | 33 | -5 | 33 |
| 10th | | Blackburn | | 23 | 8 | 7 | 8 | 29 | 28 | +1 | 31 |
| 11th | | Fulham | | 23 | 8 | 5 | 10 | 33 | 34 | -1 | 29 |
| 12th | | Everton | | 23 | 8 | 5 | 10 | 25 | 33 | -8 | 29 |
| 13th | | Middlesbrough | | 23 | 7 | 4 | 12 | 29 | 34 | -5 | 25 |
| 14th | | Norwich | | 23 | 6 | 6 | 11 | 20 | 31 | -11 | 24 |
| 15th | | Bolton | | 23 | 7 | 3 | 13 | 24 | 41 | -17 | 24 |
| 16th | | Portsmouth | | 23 | 5 | 8 | 10 | 29 | 39 | -10 | 23 |
| 17th | | Crystal Palace | | 23 | 6 | 5 | 12 | 20 | 36 | -16 | 23 |
| 18th | | Charlton | | 23 | 5 | 7 | 11 | 22 | 31 | -9 | 22 |
| 19th | | Birmingham | | 23 | 5 | 7 | 11 | 22 | 35 | -13 | 22 |
| 20th | | West Brom | | 23 | 3 | 4 | 16 | 20 | 50 | -30 | 13 |

Luqas
14-12-2004, 15:08
Pościągałem różne bajerki (siatki, ikonki, loga, stroje itd.). Wgrałem patcha i update'a. Skorzystałem z opcji "sugar daddy" :zlosliwy:

Zaczynam grać Legią. W kasie jest 25 mln funtów, z czego 5 mln na transfery :ucieszony:. Rozmiar bazy danych: normalny

Taktyka 4-1-3-2 (zmodyfikowane 4-4-2).

Czas zbudować europejską potęgę 8)

MaxyM
14-12-2004, 15:16
A ja czekam na potknięcie Liverpoolu. :modli:

Odpuściłem FA i PL...
Skupiłem się na Mistrzostwie i ewentualnie LM.

Mój cel to mistrzostwo w tym sezonie, po 49 latach dla Chelsea.

Update

Tottenham 1:0 Liverpool :zlosliwy:

MaxyM
14-12-2004, 17:04
Wie ktoś z was gdzie znajdę poradnik jak zrobić samemu "skórkę"?

Luqas
14-12-2004, 18:06
Już przygotowałem kadrę Legii na sezon 2004/2005.

Przybyli: Guarin, Kus, Adegbite, Grzybek, Lizarazo, Valencia, Nowak, Zjawiński

Odeszli: Wroblewski, Szala, Stanford, Krzysztalowicz, Dudek, Rylka, Dorosz, Kielbowicz

Już wkrótce pierwsze mecze o stawke 8)

MaxyM: może popytaj na http://forumcm.net/forum/ albo poszukaj na forum SI.

dostojny kocur
14-12-2004, 21:01
Nowa Gra rozpoczęta

CCC 1 -> Hull City.

Później zdam relacje.

Jeśli chodzi o treningi, tą opcje zostawiam asystetowi, to nie dla mnie :kurde:

MaxyM
15-12-2004, 05:50
Polecam tą skórkę...

http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=file&fileid=1607

I nową grafę do taktyki

http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=file&fileid=1609

MaxyM
15-12-2004, 06:52
Cel osiągnięty...

Holders - Chelsea

| 1st | C | Chelsea | | 38 | 26 | 6 | 6 | 77 | 27 | +50 | 84 |
| 2nd | | Arsenal | | 38 | 24 | 7 | 7 | 79 | 40 | +39 | 79 |
| 3rd | | Man Utd | | 38 | 23 | 6 | 9 | 64 | 29 | +35 | 75 |
| 4th | | Liverpool | | 38 | 19 | 12 | 7 | 40 | 18 | +22 | 69 |
| 5th | | Tottenham | | 38 | 20 | 6 | 12 | 60 | 42 | +18 | 66 |
| 6th | | Southampton | | 38 | 19 | 6 | 13 | 54 | 47 | +7 | 63 |
| 7th | | Aston Villa | | 38 | 17 | 10 | 11 | 49 | 40 | +9 | 61 |
| 8th | | Newcastle | | 38 | 17 | 9 | 12 | 50 | 41 | +9 | 60 |
| 9th | | Everton | | 38 | 15 | 8 | 15 | 48 | 53 | -5 | 53 |
| 10th | | Man City | | 38 | 16 | 4 | 18 | 61 | 65 | -4 | 52 |
| 11th | | Fulham | | 38 | 14 | 8 | 16 | 54 | 57 | -3 | 50 |
| 12th | | Middlesbrough | | 38 | 12 | 9 | 17 | 54 | 62 | -8 | 45 |
| 13th | | Portsmouth | | 38 | 10 | 12 | 16 | 53 | 60 | -7 | 42 |
| 14th | | Blackburn | | 38 | 10 | 11 | 17 | 42 | 53 | -11 | 41 |
| 15th | | Birmingham | | 38 | 9 | 12 | 17 | 35 | 49 | -14 | 39 |
| 16th | | Crystal Palace | | 38 | 11 | 6 | 21 | 39 | 61 | -22 | 39 |
| 17th | | Bolton | | 38 | 11 | 6 | 21 | 37 | 64 | -27 | 39 |
| 18th | R | West Brom | | 38 | 9 | 8 | 21 | 37 | 70 | -33 | 35 |
| 19th | R | Charlton | | 38 | 8 | 9 | 21 | 35 | 59 | -24 | 33 |
| 20th | R | Norwich | | 38 | 8 | 9 | 21 | 31 | 62 | -31 | 33 |

LM - Pół-finał, odpadłem w karnych z Valencią... U nich 2:0 U mnie na 2:0 w 90 minucie Roben...

A później... 3 patałachów nie trafiło w bramkę, jeden po drugim... :grr:

Ale i tak nieźle... 8)

MaxyM
15-12-2004, 09:22
2 Sezon rozpoczęty...

Sprowadziłem za Free: Bommela, Dede i Ponte
Za kase: Ballacka (22$) i Owena (32$)

Ponte po 3 meczach Prem... ma 4 asyst
Owen po 3 meczach ma 5 bramek, wszystkie strzeliłw 3 meczu, w pierwszej połowie. :ucieka:
A Ballack po 3 meczach ma... 2 czerwone kartki. :lol: :grr:

Chelsea po 3 meczach ma 9 punktów / 10-0

P.S.

Wisła jak w realu ma szczęście do losowania LM / Byli rozstawieni w 3 rundzie, trafili na Inter :hyhy:

Po 2 meczu 0-10 :ucieka:

yasioch
15-12-2004, 15:50
2 Sezon rozpoczęty...

Sprowadziłem za Free: Bommela, Dede i Ponte

Ja tez za free do PSG ich sprwadziłem po pierwszym sezonie. 8)
Skonczylem sezona na 2 miejcu i odpadlem w cwiercfinale LM.
W Pucharze odpadlem z jakism badziewiem z 2 ligi.

Luqas
15-12-2004, 16:32
Ciekaw jestem jakiej używacie taktyki? Własnej czy ściąganej z internetu?

Ja w wersji bez patcha (5.0.0) grałem stworzoną przeze mnie 4-4-2, ale niestety po wgraniu patcha nie jest ona tak skuteczna :kurde:

Robie przerwe w graniu Legią i stworzę save'a Arsenalem :ucieszony:

MaxyM
15-12-2004, 17:24
A ja się w..iłem :/

Niezdarny jestem i sobie wyłączyłem paluchem u nogi compa - nie miałem save nowego sezonu... 12 kolejek, od początku. :-

Domino23
15-12-2004, 20:58
Ciekaw jestem jakiej używacie taktyki? Własnej czy ściąganej z internetu?

Ja eksperymentuje z własnymi.Obecna to:

http://www.domino23.neostrada.pl/ManUtd1.JPG http://www.domino23.neostrada.pl/ManUtd2.JPG

Swoja drogą to po zainstalowaniu patcha 5.0.2 gra się zdecydowanie trudniej.

Adrian
15-12-2004, 22:27
Moglby mi ktos polecic jakiegos skutecznego napastnika, obdarzonego dobrym dryblingiem, ktory bylby sklonny przyjsc do Legii i nie kosztuje wiecej niz 1,5 mln funciakow?Sprzedalem Surme-mam troche kasy na zbyciu i brakuje mi napastnika :/

Kempes
16-12-2004, 00:53
Kurcze narobiliście mi smaka tym Premiership .... jutro będzie Totenham grany 8)

Mazi
16-12-2004, 07:57
mowcie co chcecie, ale ... ile na stadionie kosztuje płytka z grą ? :P

Lukasz-001
16-12-2004, 11:52
[/quote]

Swoja drogą to po zainstalowaniu patcha 5.0.2 gra się zdecydowanie trudniej.[/quote]

Też po zainstalowani patcha zauwazyłem ten problem:-)
Gram Legiuniom:-) oczywiście i po wygranym sezonie bez łaty
w nowym z łatą wszyscy nagle zaczęli grać 2 razy lepiej???

Sushe
16-12-2004, 11:57
Też po zainstalowani patcha zauwazyłem ten problem:-)
Gram Legiuniom:-) oczywiście i po wygranym sezonie bez łaty
w nowym z łatą wszyscy nagle zaczęli grać 2 razy lepiej???

to znaczy, że poziom naszej ligi wzrósł 8)

ja zacząłem grać Nimes, ale jak na razie nie mogę się przyzwyczaić do wyglądu FM'a

:hmm:

Kempes
16-12-2004, 23:40
Co to za zjebany przepis w Hiszpanii z dopuszczeniem do rozgrywek max 3 obywateli z poza UE :O :/

Happy sobie objąłem katalonie i na miesiąc przed rozgrywkami połowa 1 jedenastki musi być ''wyłączona'' z rozgrywek.

P.... to : w Hiszpani FM jakieś przekręty robi , w Anglii pierdolca dostaje czekając aż łaskawie dadzą komuś prace ----> Seria A welkam tu , wolna amerykanka.

MaxyM
17-12-2004, 20:58
:zlosliwy:

Holders - Chelsea

| 1st | | Chelsea | | 22 | 20 | 2 | 0 | 60 | 12 | +48 | 62 |
| 2nd | | Arsenal | | 21 | 12 | 7 | 2 | 48 | 14 | +34 | 43 |
| 3rd | | Man Utd | | 21 | 13 | 2 | 6 | 34 | 19 | +15 | 41 |
| 4th | | Birmingham | | 22 | 11 | 6 | 5 | 37 | 23 | +14 | 39 |
| 5th | | Newcastle | | 21 | 11 | 5 | 5 | 30 | 22 | +8 | 38 |
| 6th | | Man City | | 21 | 10 | 6 | 5 | 37 | 21 | +16 | 36 |
| 7th | | Liverpool | | 20 | 10 | 5 | 5 | 26 | 15 | +11 | 35 |
| 8th | | Blackburn | | 22 | 9 | 7 | 6 | 35 | 21 | +14 | 34 |
| 9th | | Everton | | 22 | 8 | 7 | 7 | 41 | 39 | +2 | 31 |
| 10th | | Tottenham | | 21 | 7 | 9 | 5 | 33 | 24 | +9 | 30 |
| 11th | | Aston Villa | | 20 | 8 | 6 | 6 | 25 | 25 | 0 | 30 |
| 12th | | Middlesbrough | | 21 | 8 | 6 | 7 | 26 | 31 | -5 | 30 |
| 13th | | Fulham | | 22 | 7 | 8 | 7 | 29 | 33 | -4 | 29 |
| 14th | | Southampton | | 21 | 7 | 7 | 7 | 31 | 34 | -3 | 28 |
| 15th | | Bolton | | 22 | 6 | 6 | 10 | 19 | 26 | -7 | 24 |
| 16th | | Portsmouth | | 22 | 4 | 7 | 11 | 25 | 40 | -15 | 19 |
| 17th | | Crystal Palace | | 22 | 4 | 3 | 15 | 18 | 44 | -26 | 15 |
| 18th | | Leeds | | 21 | 3 | 2 | 16 | 11 | 37 | -26 | 11 |
| 19th | | Gillingham | | 22 | 2 | 1 | 19 | 12 | 54 | -42 | 7 |
| 20th | | Cardiff | | 22 | 1 | 4 | 17 | 10 | 53 | -43 | 7 |

Adrian
18-12-2004, 11:38
Jak mozna zrobic taka tabele jak zrobiles powyzej? Grajac Legia zdobylem mistrza(w ostatniej kolejce). Tez bym sie pochwalil a nie umiem :zly:
Wszedlem do LM(bylem rozstawiony w 3 rundzie)-trafilem na Glasgow Rangers.
Po dwoch meczach wynik byl 3:3(awansowalem bo strzelilem gola na wyjezdzie).
W grupie mam Lyon, Porto i Sparte Praga. Nic nie ugram ale sam awans sie liczy 8)

MaxyM
18-12-2004, 12:48
Wchodzisz na np. tabelę
Naciskasz: opcje / Print Screen... / txt file

Gregoreous
18-12-2004, 12:59
Dziwna sprawa. Gram Legią, na razie pierwszy sezon. Mecz u siebie z Amicą. W tabeli trzecia, a ja pierwszy- wydarzenie kolejki. Na boisku taki gwiazdy jak Kucharski, Kowalczyk, Sagan, itp. Mecz kończy się wynikiem 10:0 dla mnie, i co najdziwniejsze: 4 bramy Kucharza, do tego pod koniec II połowy wstawiłem Podbrożnego który władował przez ost. ~12 min hattricka, i reszta Włodar, Kiełbek i Stolcers. Coś tu nie gra. Amica grała naprwadę silnym składem. A moja taktyka wcale nie była jakaś wybujała. Czy jest to możliwe ojebać Amicę 10:0 w naszej lidze? Czy FM 2005 jest realistyczny? Ciężko mi coś po takim wydarzeniu powiedzieć, w zwykłym "czempionie" nie pamiętam takich wyników.

MaxyM
18-12-2004, 13:12
Ściągnij koniecznie patcha... To bug.

MaxyM
18-12-2004, 13:15
Odpadłem w LM z Romą i to w pierwszych meczach knock out. :/
Ale jak się u siebie remisuje 1-1... Ehh
No nic, za rok...

Zdobyłem Puchar Ligi, Mistrzostwo na 99% jest moje i będe chciał podnieść FA Cup...
Jeszcze dwa miechy do końca sezonu...

MaxyM
18-12-2004, 13:47
Szkoda, że nie można odpowiedzieć innemu trenerowi krótko lecz treściwie: Fuck You stupid mutherfucker! :lol3:

Mam 18 punktów przewagi nad drugim Arsenalem, a Ferguson mówi że może za rok Chelsea zdobędzie Mistrza...
Głupi Szkot.

Gregoreous
18-12-2004, 13:47
Dzięki Maxym! Może to pomoże :hmm:

żyła
18-12-2004, 17:26
ludzie pomóżcie!
zainstalowałem sobie FM2005,a el przy próbie uruchomiwnia wyskakuje mi błąd, żebym włożył odpowiednią płytę. wygląda jakby mi brakowało jakiegoś cracka-wiecie ocb? :hmm:

edit: może potrzebuję cracka(jakiego jeśli tak), do patcha, który zainstalowałem?

Luqas
18-12-2004, 17:36
Tak, jeśli zainstalowałeś patcha (5.0.2) to potrzebujesz cracka. Link do niego znajdziesz na wcześniejszych stronach tego tematu - podał go Domino.

Kurde, po zainstalowaniu patcha gra się zdecydowanie trudniej :roll:
Wciąż szukam najwłaściwszej taktyki, poza tym jakoś nie mogę zdecydowac się kim zagrac :/

MaxyM
19-12-2004, 09:25
Gra jest po patchu (podobno) najtrudniejsza w historii...
I dobrze.
Też odczułem, że stopień trudności zdecydowanie wzrósł ale to tylko upiększa rozgrywkę.

MaxyM
19-12-2004, 11:04
3 sezon... Pierwszy polski team awansował do LM... Polonia :O Mają w grupie Milan, R.Madrid i Celtic. :hyhy:
A ja mam w grupie Deportivo, Porto i Juve, chyba ponownie finału nie będzie. :/

Kempes
19-12-2004, 11:08
Z grupy wyjdziesz... 8)

Ja po różnych rozmyśleniach ponownie zakotwiczyłem w Milanie i to już na stałe.
Pierwszy miesiąc sezonu... Superpuchar zdobyty więc dobry początek.

Kupiłem Krzynówka :hyhy:
Był najlepszym lewym pomocnikiem dostępnym za 10 mln funtów , ze 25 minut siedziałem z FM Scoutem i każdego dokładnie sprawdzałem i padło na Jacusia 8)

Po 3 meczach ma brame i 2 asysty ... tak więc raczej sie sprawdził w 1 jedenastce :brawo:

Fro_Lech
19-12-2004, 11:25
A , Lech ma bagatela 17 dużych baniek w plecy + 300tys.zł. na transfery :zlosliwy: a , ja lubię wyzwania , więc myślę że gra będzie bardzo ciekawa :zlosliwy:

Zarząd chce awansu do europejskich pucharów :roll:

emde
19-12-2004, 13:54
ehh a ja jeszcze nie moge zagrac w nowego fma bez bledow, ze wszystkimi wersjami jakie zdobylem jest to samo, gram ale :
-nie moge odpowiadac na propozycje transferowe (nie ma tej opcji odpowiedz, zatwierdz, zaoferuj kontrakt itp.) po prostu nie pokazuje sie to okienko, a widzialem u kumpla w ktorym miejscu powinno byc
-nie moge odwolywac sparingow, znow nie ma tej opcji zeby anulowac sparing

niby to glupie problemy ale co ta za gra vbez mozliwosci robienia transferow, lub odwolywania sparingow, a podejrzewam ze bledow jest wiecej

zaznaczam ze tylko ja tak mam bo ta sama wersja dziala kumplom normalnie?

macie pomysl co zrobic?

z gory dzieki

Cezdor
19-12-2004, 14:40
Zapytaj o to lepiej na forum SI (http://community.sigames.com/eve/ubb.x) lub na forum CM (http://www.forumcm.net/forum/index.php)

Większa szansa na odpowiedź

żyła
19-12-2004, 15:58
Maxym tutaj masz update do cm01/02 na ten sezon:

do ktorego folderu trzeba to rozpakowac??? :hmm:

Luqas
19-12-2004, 16:02
Przecież pisze w instrukcji - pliku czytajmnie.txt :roll:

Mazi
20-12-2004, 09:45
czy tez mieliscie cos takiego ze po zainstalowaniu gry wyskakiwalo "please insert disk" ? :roll:

od soboty jestem napalony na tą grę a zawsze jakies glupie problemy wyskakuja.

aha, jeszcze pytanko: plik .bin sciagniety z muła ma wielkosc ok.410 MB , natomiast po zmienieniu go na .iso ma wielkosc 356 MB i taka wersje mam na plycie ...

is everything alright ? :hmm: :kurde:

żyła
20-12-2004, 13:27
ja tez mam problem-poraz kolejny :roll: kiedy odpalam grę, pojawia mi się czarny ekran, dźwięk tłuymu kibiców(charakterystyczny dla mangera) i.........nic dalej się nie dzieje :- cały czas jest ten czarny ekran, nawet po 15minutach. jak wciskam ctrl-alt-delete, to wyskakuje, ze program uruchomiony-nic nie wskazuje na jakieś zawieszenie czy coś. co to jest??!! :hmm: :kurde:

Lawy
20-12-2004, 20:54
Qrde po patchu i uaktualnieniu nligi polskie zabrałem się za Legię....i wychodzi mi gorzej niż ta jesień była w realu. dziwne, stosuje już sprawdzona taktykę, a tutaj grając Legią przeciwnik oddaje zdecydowanie więcej strzało na bramkę niz ja (i to nawet drugoligowe kluby :zly:). A wczesniej ta taktyka działała naprawde dobrze i zupełnie inaczej było chociazby z tymi strzałami na bramkę.ehhh......co ten patch zmienił??????????? fuck...jak tak dalej pójdzie to Zygo mnie zwolni :ucieka: :ucieka:

Lukasz-001
21-12-2004, 10:06
Qrde po patchu i uaktualnieniu nligi polskie zabrałem się za Legię....i wychodzi mi gorzej niż ta jesień była w realu. dziwne, stosuje już sprawdzona taktykę, a tutaj grając Legią przeciwnik oddaje zdecydowanie więcej strzało na bramkę niz ja (i to nawet drugoligowe kluby :zly:). A wczesniej ta taktyka działała naprawde dobrze i zupełnie inaczej było chociazby z tymi strzałami na bramkę.ehhh......co ten patch zmienił??????????? fuck...jak tak dalej pójdzie to Zygo mnie zwolni :ucieka: :ucieka:

Mam ten sam problem :/
Gram udoskonalonym przezmnie systemem 1-4-4-2 z bardzo ofensywnymi bocznymi pom. i wygrałem pierwszy sezon z róznicą 11 punktów a z nowym patchem-
zakupiłem nowych 3 piłkarzy którzy naprawde wzmocnili mój atak (Niedzielan:-) za darmo) obrone (Łągiewka) i pomoc (Zganiacza) no i co i nic. :zly:
Poprostu każdy jest skuteczniejszy odemnie potrafię oddac 15 strzałów a przeciwnik 2 i nie bede mówił kto przegrywa :efoch:

Lawy
21-12-2004, 10:12
To i tak jesteś szczęściarz. Masz nieskutecznych piłkarzy - tak też czesto poprzednio miałem. ale teraz mam inną sprawę. Gram z jakimś klubem z drugiej ligi u siebie i on ma oddanych 15 strzałów a ja 9 :zly: :zly:
Z kimkolwiek bym nie grał tak jest...a w grupach UEFA już dostałem baty od Besiktasu (na szczęście tylko 4-1 :ucieka: ) - a awansowałem dlatego że zmiasta na Wiedeń trafiłem na jakiś luksemburg 8)
Albo mam tragicznych obrońców albo taktyka się zje..ała po wgraniu patcha.

Cezdor
21-12-2004, 10:40
Trzeba przeorganizować taktykę. Zbyt ofensywne w tym momencie już nie sprawdzają się.

Lukasz-001
21-12-2004, 10:57
To i tak jesteś szczęściarz. Masz nieskutecznych piłkarzy - tak też czesto poprzednio miałem. ale teraz mam inną sprawę. Gram z jakimś klubem z drugiej ligi u siebie i on ma oddanych 15 strzałów a ja 9 :zly: :zly:
Z kimkolwiek bym nie grał tak jest...a w grupach UEFA już dostałem baty od Besiktasu (na szczęście tylko 4-1 :ucieka: ) - a awansowałem dlatego że zmiasta na Wiedeń trafiłem na jakiś luksemburg 8)
Albo mam tragicznych obrońców albo taktyka się zje..ała po wgraniu patcha.

Zauważyłem też ,że kluby tureckie są za silne taka jest moja.
bo rozumiem że u siebie mogą być grożne-ale na wyjazdach powinny być sredniakami
a tak nie jest.

Lukasz-001
21-12-2004, 11:03
a moge polecić wam dobrego pomocnika bocznego Davida Montoye bodajże kolumbijczyk -tani a naprawde dobry (został piłkarzem roku w legii i lidze-i ma najwięcej asyst w lidze-a w pucharach tez jest niczego sobie)

Ps.
Może też polecice mi kogoś
:oczko:

pusty
21-12-2004, 16:43
A ja sobie zacząłem grać Arsenalem. W lidze idzie mi całkim nieźle - 10 wygranych, remis i porażka. Gorzej w Lidze Mistrzów. Grając Arsenalem trzeba do 2038 roku co miesiąc spłacać 250 tys. długu :ucieka:

MaxyM
21-12-2004, 17:17
Pewno za stadion...

A ja dziś przez cholernego fm kupiłem kolejne 256 ramu. :hyhy:

Fro_Lech
21-12-2004, 18:00
Po 2 m-c gry Lechem do klubu wszedł nowy sponsor(czyżby kulczyk holding?! :cicho: ) i z 17 mln długu zrobiło się 28 baniek na transfery , w sumie szkoda , bo chciałem sam wyjść z długów....

Do Polskiej ligi polecam takich grajków jak Golański , Jeziorny , Janukiewicz(tradycyjnie) , Konrad Nowak...

Mazi
21-12-2004, 21:49
Zainstalowałem :zlosliwy: :zlosliwy:

DZIĘKI ZA POMOC DLA TYCH KTÓRZY MI POMOGLI !!! ;) ;)

zaczałem grać Lazio ... i bede grać dopiero od 6 stycznia :/ bo jutro wyjezdzam .

Pierwsze wrażenia ?

Bedzie duzo rzeczy do ogarniania, ale layout ( czy jak to sie zwie ) zmieniał sie juz pare razy wiec i tym razem damy rade 8) .

Pierwszy sparing :
Charleroi - Lazio 1:1

hehe, bedzie dobrze :)

Luqas
22-12-2004, 14:46
Podjąłęm decyzję, że jeszcze raz spróbuję Legią. Zainstalowałem patcha, update też. Wgrałem ligę polską i słowacką. Baza danych normalna.

Przed sezonem rozegrałem kilka sparingów. Testowałem w nich swoją nową taktykę. Właściwie to nie jest ona jakaś niezwykła, po prostu 4-4-2 ze zmodyfikowanymi poleceniami dla druzyny, piłkarzy itd.

Do drużyny przybyli: Kuś (free), Slanina (obrońca ze Słowacji, obecnie raczej bez szans na grę, ale ma wysokie PA, więc w przyszłości może się sprawdzic) i Guarin.

Odeszli: Kiełbowicz (do Slovana Liberec), Stanford (Leicester) i Jóźwiak (Blsany)

Treningów nie przygotowałem sam :wstyd:. Ściągnąłem ciekawy zestaw, w którym gracze trenują podzieleni na kilka grupek (w zależności od pozycji) po max. 5 zawodników.

W Pucharze Polski opdadłem dośc szybko bo już w 2 rundzie. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedziec tylko, że w przegranym meczu z Polkowicami wystawiłem skład rezerwowy. Trudno, została liga i puchar uefa.

Właśnie w p.uefa w rundzie wstępnej wylosowałem drużynę z Finlandii - FC Haka. Pierwszy mecz u siebie i... 7:0 dla mnie :hyhy: W rewanżu znów postawiłem na skład rezerwowy i przegrałem 0:1 :-

Moje wyniki w lidze:
Lech - Legia 0:1
Legia - Wisła K. 4:1
GKS - Legia 1:2
Legia - Łęczna 0:0
Pogoń - Legia 1:1
Legia - Górnik Z. 2:0
Amica - Legia 1:2
Legia - Cracovia 3:0
Groclin - Legia 3:3
Polonia - Legia 1:1
Legia - Zagłębie 2:0
Legia - Odra 2:0
Wisła Płock - Legia 0:5

Do końca rundy zostały mi jeszcze 2 mecze ligowe (które tak na prawdę powinny zostac rozegrane na wiosnę bo mecze z Wisłą K. i Lechem to runda rewanżowa, choc jak wam wiadomo w FMie liga polska gra runde jesienną dwie kolejki więcej a na wiosnę dwie mniej).

W Pucharze Uefa po pokonaniu FC Haka trafiłem na francuski Chateauroux. Pierwszy mecz - wygrana 2:0, w rewanżu 2:2 i awans do fazy grupowej 8)

Tam trafiłem na Stuttgart, Seville, Crvene Zvezde i Maritimo.

Na razie mam 1 mecz za sobą; z Crveną wygrałem 2:1 u siebie.

I jeszcze coś. U mnie Surma baardzo wymiata. W lidze średnia not to 8,25. Do tego 3 gole i 4 asysty. Już miałem sprzedawac go do Wisły (:zlosliwy:) ale bramka z Lechem i nota '10' przeciwko Krakusom sprawiły, że został u mnie.
Tym samym Guarin, który ma bardzo dobre noty jest póki co ledwie rezerwowym.

Bardzo cieszy mnie to, że w końcu moja taktyka jest skuteczna w grze z patchem 5.0.2. Wcześniej taksy, które były skuteczne w grze bez patcha, w nowej wersji nie przynosiły skutku. A ta jest dobra i to mnie cieszy. :ucieszony:

Dobra, to tyle póki co 8).

Luqas
22-12-2004, 18:44
Dokończenie rundy jesiennej...

Liga:
Wisła K. - Legia 0:1
Legia - Lech 8:0 :ucieka:

Puchar Uefa:
Sevilla - Legia 2:1
Legia - Maritimo 3:1
VfB Stuttgart - Legia 3:1

W Uefa awansowałem do kolejnej rundy z 3 miejsca i wylosowałem Bochum.

Tabela ligi polskiej po rundzie jesiennej:

Obrońcy tytułu - Wisła

| Poz | Inf | Zespół | | M | Z | R | P | ZdG | Ag | R.B. | Pkt |
| 1. | | Legia | | 15 | 11 | 4 | 0 | 37 | 8 | +29 | 37 |
| 2. | | Groclin | | 15 | 8 | 5 | 2 | 27 | 13 | +14 | 29 |
| 3. | | Amica | | 15 | 9 | 2 | 4 | 21 | 9 | +12 | 29 |
| 4. | | Pogoń | | 15 | 8 | 4 | 3 | 20 | 10 | +10 | 28 |
| 5. | | Wisła | | 15 | 6 | 6 | 3 | 16 | 11 | +5 | 24 |
| 6. | | Łęczna | | 15 | 7 | 3 | 5 | 32 | 20 | +12 | 24 |
| 7. | | Polonia | | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 | 18 | +4 | 22 |
| 8. | | Wisła Płock | | 15 | 5 | 5 | 5 | 16 | 22 | -6 | 20 |
| 9. | | Zagłębie | | 15 | 5 | 3 | 7 | 18 | 24 | -6 | 18 |
| 10. | | GKS Katowice | | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | 18 | -3 | 15 |
| 11. | | Cracovia | | 15 | 4 | 2 | 9 | 13 | 26 | -13 | 14 |
| 12. | | Lech | | 15 | 3 | 4 | 8 | 14 | 31 | -17 | 13 |
| 13. | | Odra Wodzisław | | 15 | 3 | 3 | 9 | 13 | 24 | -11 | 12 |
| 14. | | Górnik Zabrze | | 15 | 2 | 0 | 13 | 8 | 38 | -30 | 6 |

MaxyM
22-12-2004, 19:10
Zdobyłem Mistrza 3x...
Walczę o FA w finale
I w końcu dotarłem do finału LM, detronizująć Barce na Camp Nou 3-5...
Ronaldinho to skarb, tak jak Trezeguet.

Lawy
23-12-2004, 11:22
Qrcze, a ja wciąż nie mogę znaleźć odpowiedniej taktyki. I jeszcze chwilka a dostanę wiadomość od Zygo na temat mojej dymisji....ehhh...ciężka sprawa....a zawodników złych nie mam. Zmieniłem moją taktykę na bardziej defensywną, nie przyniosło efektu. Zrobiłem nową i też lipa:( szukam dalej..tylko czy zdążę...

Kempes
23-12-2004, 11:41
No i pierdolnąłem Milan ... znów wróciłem do Legii - jak zawsze zresztą.

Liga sie układa cudnie jak narazie :ucieszony:

L 3-1 Amica
L 6-2 Wisła :modli:
L 2-0 GKS

Tylko mnie Ferencvaros u siebie puknął 2-1 :/ i boje sie o awans do fazy grupowej UEFA.

Wkurwia mnie jedna sprawa : kondycja

Mam ustawione żeby odpoczywali w dniu meczu i po meczu ... w taktyce nawet im luzy dałem ,a oni jak sie męczyli tak męczą dalej skandalicznie szybko eh

Domino23
23-12-2004, 12:38
Mam ustawione żeby odpoczywali w dniu meczu i po meczu ... w taktyce nawet im luzy dałem ,a oni jak sie męczyli tak męczą dalej skandalicznie szybko eh

Może za dużo :pije: ?
:lol2:

MaxyM
23-12-2004, 12:43
Dobra... Pobawiłem się w edytorze.
Stworzyłem sobie nowy team... Władowałem do Premiership za WB.
Bez trenerów, piłkarzy, itd.
10,000,000 na zakupy.
Reputacja 6000
Stadion 48000 (możliwość rozbudowy 40000)

Będzie Armagedon...