PDA

Zobacz pełną wersję : GKS Katowice - Legia Warszawa, sobota 15:30 (kibicowsko)

Raffi
09-11-2004, 15:00
Bilety na mecz z GKS Katowice
Informujemy, że w środę 10.11 w godz. 10:00 - 20:00 i w piątek 12.11 w 10:00 - 16:00 w kasach Legii przy ul. łazienkowskiej 3 będzie można zakupić bilety na mecz z GKS-em, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o godz. 15:30 w Katowicach.
Klub zaprasza wyłącznie kibiców z kartami wyjazdowymi PZPN - doładowanie karty na ten mecz kosztuje 15 zł. Dla fanów Legii przeznaczono 300 biletów

Jaco(L)DŚ
09-11-2004, 20:21
Nie wiadomo czy jest mozliwosc kupna biletu w Katowicach z okazaniem karty

Raffi
09-11-2004, 20:30
Hmmm... teoretycznie w Katowicach powinna być dużo większa możliwość niż np. w Krakowie (notabene w Krk też wpuszczali tych co nie mieli naładowanych chipów, więc....)

Grzywa
09-11-2004, 20:32
Tylko 300? Tylko z Chipami? :roll: Craxa ostatnio miała inne warunki i zasady... było ich chyba 600 i bez chipów... Nie mogliście sie dogadać z Gksą? Czy też wam na tym nie zależy?

Sorry że sie wtrącam...Ale mnie to zaciekawiło.

Porter
09-11-2004, 20:46
W tamtym sezonie sprzedawali bilety w przyczepie po hot-dogach przy naszym sektorze takze w tym pewnikiekm bedzie tak samo

Włóczykij
10-11-2004, 07:50
W tamtym sezonie sprzedawali bilety w przyczepie po hot-dogach przy naszym sektorze takze w tym pewnikiekm bedzie tak samo

I dobrze by było gdyby sprzedawczyni sie pomylila jak w tamtym sezonie :hyhy: 8)

^m@rcin^
10-11-2004, 07:50

W tamtym sezonie nie bylo problemu sporo ludzi wbilo za darmo :)

Wariat ef'03
10-11-2004, 11:06
No ostatnio w Katowicach bylo nawet spoko (ah ten melanz w Sosnowcu) tez wbilem za free, a odbiegajac troszke od tematu pamietacie pieska z gazem co biegl w kierunku naszej trybuny i sie o reklamy wypieprzyl? :ucieszony: :ucieszony: :brawo: ubaw po pachy, tylko jak sie podniosl bylo gorzej :zly: -pozdro

Porter
10-11-2004, 14:20

W tamtym sezonie nie bylo problemu sporo ludzi wbilo za darmo :)

prosta sprawa 8) ale pytanie było o bilety (moze zbiera :oczko: ) wiec odpowiadam o biletach

Porter
10-11-2004, 14:22
pamietacie pieska z gazem co biegl w kierunku naszej trybuny i sie o reklamy wypieprzyl? :ucieszony: :ucieszony: :brawo: ubaw po pachy, tylko jak sie podniosl bylo gorzej :zly: -pozdro

:hyhy: :hyhy: :hyhy:
z tego co sobie przypominam to sie popłakałeś jak sie podniósł :chytry:

wojtek1981
11-11-2004, 01:14
No ostatnio w Katowicach bylo nawet spoko (ah ten melanz w Sosnowcu) tez wbilem za free, a odbiegajac troszke od tematu pamietacie pieska z gazem co biegl w kierunku naszej trybuny i sie o reklamy wypieprzyl? :ucieszony: :ucieszony: :brawo: ubaw po pachy, tylko jak sie podniosl bylo gorzej :zly: -pozdro

No kurna rzeczywiscie, tylko z tego co pamietam to ten koles co przyjał gaz na twarz , to mu tak wesoło to nie było :/

kud(L)aty68
11-11-2004, 10:12
Tylko 300? Tylko z Chipami? :roll: Craxa ostatnio miała inne warunki i zasady... było ich chyba 600 i bez chipów... Nie mogliście sie dogadać z Gksą? Czy też wam na tym nie zależy?

Sorry że sie wtrącam...Ale mnie to zaciekawiło.

Grzywa - zapominasz, ze nasz "lubudubu prezesunio" nazywa sie Zygo...

jebpol
11-11-2004, 10:32
siemano. ilu was sie wybiera do katowic? bo z s-ca tez nas troszke pojedzie! Pozdro dla Legii :ucieszony:

koski
11-11-2004, 13:15
siemano. ilu was sie wybiera do katowic? bo z s-ca tez nas troszke pojedzie! Pozdro dla Legii :ucieszony:
Jebpol my mamy meczyk w Ostrowcu wiec raczej powinismy jechac do Ostrowca co innego bylo w tamtym sezonie tez bylem na Legii i wbilem sie za fri

Uwielbiany...
11-11-2004, 14:55
Lepiej jechać do Ostrowca. Na stadion GKSy w Chorzowie pojedziecie sobie w przyszłym roku jak spadną do II.

Piotrek M.
11-11-2004, 15:04
Mam pytanko. Duzo osob wybiera sie koleją do Katowic?

Fester
11-11-2004, 16:07
147

koski
11-11-2004, 20:33
147
To strasznie duzo przypuszczalem ze pojedzie Was 128 :oczko:

Żuku
12-11-2004, 03:32
obiecuje, że w czasie przerwy zimowej wyrobie sobie kartą wyjazdową i będe jeździć!

tylko żeby ktoś z Was mnie przygarnoł.. :hmm: - niczym "Kropka :humorek:"

ps. napewno wszystkich to obchodzi :)

jebpol
12-11-2004, 05:01
kurna pojechałbym do ostrowca jak ch*j tylko nie mam tyle floty, a na Legie do katowic duzo znowu nie trza miec. Takze chopaczyny niejadący na KSZO udaja sie na mecz do katowic.! Pozdro :chytry:

Mini
12-11-2004, 09:44
dobrze ze ja do szkoły ide 8)

legionista2
12-11-2004, 17:45
Może mi ktos na meila wyslac dokladna godzine odjazdu głównej grupy legia69@wp.pl dzięki z góry

Creator
12-11-2004, 23:04
dobrze ze ja do szkoły ide 8)
Ja to bym się raczej podłamał jakbym miał wtedy szkołę :/ Trzeba byłoby się urwać;)
Na szczęście nie mam takich opcji i na spokojnie mogę sobie jechać do Katowic :P

Porter
13-11-2004, 09:24

No kurna rzeczywiscie, tylko z tego co pamietam to ten koles co przyjał gaz na twarz , to mu tak wesoło to nie było :/

oj było było :hyhy:

ciekawe posty .... :ucieka:

Thomas
13-11-2004, 13:12
Chamstwo i drobnomieszczaństwo :/ Przeciez już miałem wsiadać w autobus i jechac do pubu na mecz...a tu taki zonk :wsciekly:

Młody
13-11-2004, 16:54
3:0 sie skończyło. Co do naszej liczby to na www.gazeta.pl/sport napisane widzów 5 tys w tym około 400 z Warszawy. Może ma ktoś jakieś świeże newsy ?

michal_sc
13-11-2004, 18:11
Mysle, ze Legii & Zaglebia oczywiscie bylo nawet okolo 500. Czesc dotarla jeszcze po pierwszym gwizdku.
GKS w pierwszej polowie wywiesil jakies smieszne przescieradla z napisami: "Nie prowadzimy dopingu. NIEWAZNE", "Nie odpalamy piro. NIEWAZNE"... i nie prowadzili dopingu przez jakies 5 minut kiedy te płótna wisialy na plocie.
Legia po pierwszej bramce odpalila 3 race i jeden bodajze stroboskop.

W drugiej polowie sporo pirotechniki z obu stron. Najpierw Legia kilkanascie wulkanow + balony. Pozniej GKS wyciagnal plachty materialu w barwach z napisem "40", pod spodem swiecily stroboskopy. Okolo 60 minuty Katowiczanie zapalili na calym Bloszoku zimne ognie (z czego polowa wyladowala na murawie), a pozniej Legia odpalila na calym sektorze okolo 50 rac.

Przez ostatnie 15 minut meczu GKS machal flagami na kijach w barwach, w miedzyczasie odpalili jeszcze kilkanascie rac i utworzyl napis GKS KATOWICE z transparentow. Pod koniec meczu na Bloszoku kilkanasie stroboskopow.

Po meczu pilkarze Legii grzecznie podziekowali kibicom za doping, przybijajac piatki. Jeden koles nawet wskoczyl na murawe i niczym tatus usciskal wszystkich Legionistow :)

Niestety nie mam jak wrzucic zdjec na serwer :( bede dopiero jutro.

MeLa
13-11-2004, 18:48
obra no to ja tez cos napisze...
Czytam ze kibice Legii pokazali buractwo i cos tam jeszcze, ale popatrzcie na siebie Panowie.
To ze ta przyjezdna grupa ryczała na nas to pewnie zasługa Zagłebia , a nie samej Legii i oprócz tego (tych incydentów) trzeba jasno napisac ze kibice Legii pokazali klase.. Spiew , race etc. Trudno o tym pisać , ale tak ***** jest. Blaszok spiewał mocno do utraty bramki, potem doping był taki ze go przemilcze... Dopiero pod koniec połowa blaszoka (bo druga nie wiem czemu ma w krwi wychodzenie na łuk) zaczeła spiewać tak jak potrafi najlepiej...
Głowna dzisiaj to poracha...jedynie chopcy co przyszli na 5 i czesc 4 reszta ..przemilcze. Ale jak ma byc skoro duza czesc z ludzi na 4 i na innych sektorach ryczy nie wiadomo po ***** na poszczególnych zawodników Legii .. ?? Wymienili chyba całaą jedenastke Nawt Ci ***** co koło mnie stali tez tak reagowali. Panowie spiew pro GKS - albo wcale ...nauczcie sie. Jak chłopaki z 5 dali rytm to niewielu spiewało ,, a jak na szale czy innych to ***** co drugi bluzga... Nie wspomne o tych ciulach co na 4 siedzieli (KTO ICH TAM WPUSCIŁ !!!) ten synek i dziołcha...nic tylko kurwy i chuje i rytm jak do disco polo bo za ***** nawet nie znali melodii do piosenek ...ehh wstyd jak ****.
Wiem ze gdyby sportowo GKS doitrzymywał kroku Legii byłoby inaczej, ale ***** skonczcie juz pierdolic ze przyjezdni to buraki... Trza miec własne czyste sumienie i dopiero bluzgac...

No to sie pozaliłem...

coś takiego znalazłem na forum GKS

michal_sc
13-11-2004, 18:59
Fakt. Legia na poczatku jeszcze przed meczem pojechala kilka razy na GKS. I pewny jestem, ze to Zaglebie. Sam jestem z Sosnowca :), no ale tak to juz jest, ze na mecze Legii z Gieksa nie jezdzi z Sosnowca nigdy jakas reprezentatywna ekipa. Noi przed meczem niektorzy moze zbyt mocno melanzuja.

Ale ogolnie mecz byl bez bluzg, nie bylo tak zle :) Pod koniec tylko byla mala wymiana, Bloszok "nigdy nie spadnie, Gks nigdy..." no a Legia: " w tym roku spadnie, GKS w tym roku....". Ale czy to co cos niekulturalnego?

A najlepsze i tak bylo "Andrzej Golota!!!"

MeLa
13-11-2004, 19:05
michal_sc, Dzięki za info :)

sławek
13-11-2004, 19:31
0-3 :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

yusta
13-11-2004, 20:03
0-3 :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

serio? :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :ucieka: :ucieka: :ucieka: :ucieka: :ucieka: :ucieka: :ucieka: :ucieka: :ucieka: :ucieka:

Raffi
13-11-2004, 20:12
Trochę fotek z meczu:

http://www.gks.witaj.pl/forum/viewtopic.php?p=188624&highlight=#188624

Mrozik
13-11-2004, 20:20
GKS w pierwszej polowie wywiesil jakies smieszne przescieradla z napisami: "Nie prowadzimy dopingu. NIEWAZNE", "Nie odpalamy piro. NIEWAZNE"... i nie prowadzili dopingu przez jakies 5 minut kiedy te płótna wisialy na plocie.

Albo tego do końca nie widziałeś, albo nie zrozumiałeś do czego to było odniesienie...

MrÓwA_1906
13-11-2004, 20:45
http://www.members.lycos.co.uk/boromirek/GKS-legia/Pict5878.jpg

Nie zebym sie czepial ale gdzie wy tu widzicie te 500 osob(na kibice.pl 700) ????

Czekam na dokładna liczbe ile was a ile Zaglebia :).

Tuzin
13-11-2004, 20:46
Fotka z poczatku meczu (wejscie pilkarzy) kiedy jeszcze nie wszyscy weszli.

Gregoreous
13-11-2004, 20:48
Ja tu 0,5 tys widzę :hyhy: patrz na górze- tam ze 100 osób się pokryło :oczko:

Tuzin
13-11-2004, 20:50
Niektorym widze humor dopisuje :- Nie zmienia to jednak faktu ze 500 i tym bardziej 700 to przesadzone nasze liczby dzis w Katowicach.

Raffi
13-11-2004, 20:56
Zagłębie w tym samym czasie grało mecz w Ostrowcu i nie mogło nas wesprzeć w takiej liczbie co zwykle.

Fizi
13-11-2004, 20:58
http://www.nfg.prv.pl/

sporo fotek w topicu o tym meczu, m.in. fota z momentu odpalenia rac na sektorze gości

Endrju
13-11-2004, 21:00
Tuzin poczekajmy może na wiecej fotek, bo z tego co słyszałem to spora grupa dotarła po rozpoczeciu meczu, a ta fotka jest chyba z poczatku spotkania.

Raffi
13-11-2004, 21:08
Nieco wyraźniejsza fotka(choć nie cały sektor), i trochę więcej ludzi
http://www.legia.com.pl/img_galerie/04_jesien/11_13_gks/GKS0_3LEGIA_%20050.jpg

rolnik
13-11-2004, 21:20
Na forum GKSu kibice Gieksy piszą coś o bluzgach na naszych pikarzy (m.in. Szalę?) - czy ktoś ma jakieś info w tej sprawie?

rosol
13-11-2004, 21:20
A ja właśnie wróciłem, ostatni wyjazd ligowy zaliczony (czyli wszystkie) jak zwykle super. Co do liczby to zgodziłbym się na 500
pozdr

Porter
13-11-2004, 21:42
Sezar tam nas ostro wspiera na forum Gieksy 8)
ehhh...kiedy zaliczymy wyjazd ze zajmiemy cały ten piekny sektor :-

Lukass
13-11-2004, 21:54
Hmm ... Zaraz jak się nie myle to PZPN dał 300 biletów dla Legii ... Czyżby pan Dziurowicz zgodził się na wpuszczenie kibiców bez chipów :D

michal_sc
13-11-2004, 22:01
Albo tego do końca nie widziałeś, albo nie zrozumiałeś do czego to było odniesienie...

No wlasnie nie widzialem tego prawie w ogole. Jedynie to co napisalem widzialem, ale i tak niezbyt dobrze. A co tam bylo?

Tak w ogole przykra informacja - fotka na pewno nie jest z poczatku meczu, najpewniej z drugiej polowy...

Creator
13-11-2004, 22:02
Własnie wróciłem. Ale były jaja, hehe :)
Pozdro dla wszystkich którzy wracali darmowym pociagiem Eurocity z Katowic do Warszawy :hyhy: Zajebista była przejażdżka :D

OBI zawsze się nam w pociągach trafiali tacy kanarzy, jak w tym Eurocity, co za wyluzowani kolesie :brawo:

Fester
13-11-2004, 22:40
a weszli w koncu wszyscy? bo my po 1 polowie wrocilismy do SC :P

_Bart
13-11-2004, 22:43
wyjazd zaliczony i wsumie nic wiecej ciekawego

ogolnie smiechowo i bardzo szybko

wole bardziej hardcorowe wyjazdy aczkowliek tym razem ciesze sie ze szybko to minelo bo mialem juz dosc tej runde

teraz czas na inne rzeczy

a w Warszawie jak zwykle same szlaufy :kurde:

Creator
13-11-2004, 22:45
a weszli w koncu wszyscy? bo my po 1 polowie wrocilismy do SC :P

Ogłoszono zrzutkę na naszym sektorze na bilety dla stojących pod bramą..ale nie wiem co z niej wynikło, bo ludzie stali i stali pod bramą... :hmm:

ems
14-11-2004, 00:38
wole bardziej hardcorowe wyjazdy aczkowliek tym razem ciesze sie ze szybko to minelo bo mialem juz dosc tej runde

:>

kud(L)aty68
14-11-2004, 00:53

:hmm:

:kurde:

Sezar
14-11-2004, 06:26
Sezar tam nas ostro wspiera na forum Gieksy 8)

ze niby co robie? :ucieka:
Ja raczej staram sie byc obiektywny...uwierz mi, ze mi przez mysl by nie przeszlo was wspierac.

Ems napisz no na privie co zescie mieli za przygode :zdziwiony:

PS na Wojtusia Szale krzyczelismy my...czyli sektor 5 na glownej (ten z bebnem i grupka dosc glosno dopingujaca...a Szali sie nie oberwalo za to, ze przeszedl od nas do was, tylko za rozne glupie wypowiedzi...poza tym to on jest zwykly ciul)

:ucieka:

Cypis
14-11-2004, 06:54
No to sobie wrocilem.Bylo bardzi wesolo.i nawet pociag ktory uciekl do Wawy nie martwil jakos bardzo.Reszta wieczoru w bardzo milych miejscach spedzona:)

RWK PDK :hyhy:

" Zabiore Cie wlasnie tam...." hit wycieczki :oczko:

Rodzina "slowem silna" z familoku po drodze tez wesola byla.
Mrowa wez sobie lupke i licz skoro Ci nie wychodzi. To Twoj problem nie nasz.

Jaco(L)DŚ
14-11-2004, 09:32
A czy ktos wie co sie dzialo obok Blaszoka od strony kas Gks-u juz w trakcie meczu jakies zamieszanie sie nagle zrobilo

_Bart
14-11-2004, 09:36

nie pisze o Waszej skromnej grupie :nie:

Jaco(L)DŚ
14-11-2004, 10:25
nowy hit"Warszawa Warszawa w naszych sercach tylko Legia Warszawa"nie za bardzo wyszedl ale na nastepnych meczach bedzie lepiej :hyhy:

kud(L)aty68
14-11-2004, 10:32

nie pisze o Waszej skromnej grupie :nie:

;)

koski
14-11-2004, 10:55
Fotka z poczatku meczu (wejscie pilkarzy) kiedy jeszcze nie wszyscy weszli.
Ta fotka jest z przynajmniej 20 minuty bo siebie widze a weszlem troche pozniej

michal_sc
14-11-2004, 12:42
Udalo mi sie w koncu wrzucic zdjecia na serwer: http://ekstraklasa.net/foto.php?id=23
Zapraszam!

Raffi
14-11-2004, 16:39
sporo ich :O

Muranowiak
14-11-2004, 17:38

Wtedy, gdy kolega Piwo zacznie jezdzic! Byles chociaz na jednym w tym sezonie, chociaz na tym dla ciebie najblizszym? :nie: Czas odpuscic sobie melanz i śmignąć czasem na mecz!! A w Sosnowcu jeszcze lepiej bys sie naje.... :lz: :pije:

michal_sc
14-11-2004, 20:07
sporo ich :O

a to dorzuce jeszcze filmiki :) http://ekstraklasa.net/news.php?herb=legia&id=850

ems
15-11-2004, 00:58

Wtedy, gdy kolega Piwo zacznie jezdzic! Byles chociaz na jednym w tym sezonie, chociaz na tym dla ciebie najblizszym? :nie: Czas odpuscic sobie melanz i śmignąć czasem na mecz!! A w Sosnowcu jeszcze lepiej bys sie naje.... :lz: :pije:

o ile sie nie myle, Porter nie jest z Warszawy i kazdy mecz Legii jest dla niego wyjazdem.

Creator
15-11-2004, 01:12
A czy ktos wie co sie dzialo obok Blaszoka od strony kas Gks-u juz w trakcie meczu jakies zamieszanie sie nagle zrobilo

Od nas to wyglądąło, jakby zaczęli sie prać miedzy sobą...ale nie wiadomo o ce be :kurde:

DeMon
15-11-2004, 01:27

Od nas to wyglądąło, jakby zaczęli sie prać miedzy sobą...ale nie wiadomo o ce be :kurde:

Bo się lali między sobą... albo z ochroniarzem... kit tam ich wie. Mają własny świat :chytry:

Wyjazd przyjemny, tak zwany lajcik. Tylko czemu ludziska zaczeli uciekać w popłochu jak polewaczka trochę przyspieszyła? Przecież tym ćwokom o to własnie chodzi. Im dłużej ludzie uciekają tym bardziej oni się bujaja... nie czuję jak rymuję :hyhy:

kamyk
15-11-2004, 19:02
nio doping dobry wrescie w miare dobra liczba naszych kibiców ale zawsze mozna byc w wiekszej ilosci, nio ladnie wyglodało to jak zostalo odpalone 20 rac na naszym sektorze:)) i Gks tez ladnie sie zaprezentowal :)

Porter
15-11-2004, 19:10

[/quote]

ach ty niewdzięczniku p********* :chytry: :oczko:
na tym najblizszym mi byłem zagranica o czym dobrze wiesz
a na GKS zaspalismy na pociag :efoch: o czym ci juz tez chybapisałem :hmm:

turli
15-11-2004, 20:40
nio doping dobry wrescie w miare dobra liczba naszych kibiców ale zawsze mozna byc w wiekszej ilosci, nio ladnie wyglodało to jak zostalo odpalone 20 rac na naszym sektorze:)) i Gks tez ladnie sie zaprezentowal :)
dopiung jak na Legie to mozna powiedziec ze przecietny, ale biorac pod uwage ostatnie mecze tpo bylo bardzo dobrze..racowisko kozacko wyszlo:)

TML1986
16-11-2004, 15:05
Byłem na tym wyjezdzie i musze powiedziec tak . Jak zwykle był problem z wejsciem na stadion bo GKS sprawdzał ludzi na liscie zamiast miec urządzenie PZPN. I jeszcze osoby ktore kupowały bilety w Piątek nie były na liscie ( ale po wykłóceniach nas wpuscili). Trzeba to powiedziec: GKS ma Najlepszy sektor dla gości.
Doping dobry dosyc,ale mogło być lepiej wszystko spowodowane przez deszcz i zimno. i Wreszcie troche wiecej ludzi było na wyjezdzie prawie 400 osob od nas i Zagłebia. Trzeba powiedziec ze bardzo dobry wyjazd i melanz...

Creator
17-11-2004, 01:51
Wyjazd przyjemny, tak zwany lajcik. Tylko czemu ludziska zaczeli uciekać w popłochu jak polewaczka trochę przyspieszyła? Przecież tym ćwokom o to własnie chodzi. Im dłużej ludzie uciekają tym bardziej oni się bujaja... nie czuję jak rymuję :hyhy:

Zanim polewaczka przyspieszyła to milicja nabitkę se z nas robiła i poganiać zaczęła...a biegi się rozpoczęły po tym, jak pieski strzelać z shotgunów zaczeły pod nogi... :ucieka:

_Bart
17-11-2004, 11:26

Zanim polewaczka przyspieszyła to milicja nabitkę se z nas robiła i poganiać zaczęła...a biegi się rozpoczęły po tym, jak pieski strzelać z shotgunów zaczeły pod nogi... :ucieka:

byłem szedłem z tyłu i nie zauwazyłem :hmm:

koski
17-11-2004, 15:27

Byłem w srodku i nic nie slyszalem :chytry:

Creator
18-11-2004, 00:49
Ja szedłem w środq, sam tego nie widziałem, ale podczas ucieczki słyszałem jak chłopaki gadali, że milicja ostrzegawczo strzelała... :O Zresztą jestem pewien, że też słyszałem te strzały...znam przecież ten odgłos :hmm:

c_zary
18-11-2004, 01:25

byłem szedłem z tyłu i nie zauwazyłem :hmm:
Mi tez jakos to umknelo. Zreszta strzelac pod nogi tak po ciemaku, to nawet po nich bym sie tego nie spodziewal.