PDA

Zobacz pełną wersję : Promowanie Legii

Michu
29-10-2004, 13:08
No właśnie. Było już spotkanie z piłkarzami na Starówce, nowe autobusy po meczowe. Wreszcie coś ruszyło poza stadionem. Jakie są wasze pomysły?

Włóczykij
29-10-2004, 13:13
Abyś dał sobie spokój z tym forum :|

Arni
29-10-2004, 13:20
Żeby więcej działać, a mniej pisać. Jest przecież wiele sposobów promocji Legii na własną rękę.

Beny
29-10-2004, 13:23
Żeby więcej działać, a mniej pisać. Jest przecież wiele sposobów promocji Legii na własną rękę.

Tak z czystej ciekawości, jakie? :chytry:

Amba, zluzuj... Pamiętasz siebie na początku? :P :oczko:

Włóczykij
29-10-2004, 13:25

nie :P

a szczerze mowiac to pamietam: ale nie zakladalem tematow ktore sa ogolnie mniej lub wiecej bezsensu :chytry:

to ze zakladalem tematy nikt nie mzoe mi zarzucic :nie: bo ich nie zakladalem 8)

dobra musze sie troche wyloozowac :hyhy:

Pan Artysta
29-10-2004, 13:33
Ja w przerwach meczu chcę tego gościa z kocem ,co kiedyś się wyginał-człowiek guma-jak miał na imię?-nie pamiętam. :ucieka:

Arni
29-10-2004, 13:49

Te najprostsze - namawianie znajomych, którzy interesują się tylko Legią z gazet, mecze oglądając w tv i jednocześnie deklarują się jako sympatycy naszego klubu (każda kolejna dusza na meczu przydatna), jeżeli będą plakaty w NL zapraszające na mecz można je porozwieszać po szkołach, czasem widywałem je także w komunikacji miejskiej :oczko: Ponadto jeżeli one nie wypalą pozostają vlepy, które można porozklejać w "strategicznych miejscach" - autobusy, tramwaje, metra, windy itd. Na własną ręke to raczej tylko te sposoby, ale mimo wszystko uważam, że dają efekt.

Beny
29-10-2004, 13:59
Hmm, no dobrze kombinujesz. 8)

Tylko mi to nie przeszkadza w "obfitym" pisaniu. :P

MK
29-10-2004, 14:23
Ja promuje Legie na murach :[ ,w autobusach i na budowach edbudu czyli firmy sponsorującej lokalnego rywala :hyhy:

Adam-oldboy
29-10-2004, 15:02
Ja w przerwach meczu chcę tego gościa z kocem ,co kiedyś się wyginał-człowiek guma-jak miał na imię?-nie pamiętam. :ucieka:

Pan Maślaniec zwany "wariatem z Legionowa" :brawo:

Pan Artysta
29-10-2004, 15:35

Pan Maślaniec zwany "wariatem z Legionowa" :brawo:

Maślaniec na Legię :brawo:

Basbob
29-10-2004, 17:35
Większość zainteresowanych w piłce Warszawiaków poszla by na Legie, ale sie najprawdziwiej boją!! Moim zdaniem tu leży problem. Tak naprawde nowy stadion będzie świetną promocją!! :ok:

rolnik
29-10-2004, 18:24
Większość zainteresowanych w piłce Warszawiaków poszla by na Legie, ale sie najprawdziwiej boją!! Moim zdaniem tu leży problem. Tak naprawde nowy stadion będzie świetną promocją!! :ok:

To napewno, ale ja boję się o doping przy pełnym, nowym stadionie :hmm:

żyła
29-10-2004, 18:47
o napewno, ale ja boję się o doping przy pełnym, nowym stadionie

póki co nowego stadionu nie ma.
obecnego wypełnić nie możemy.
trzeba najpierw tworzyć dobry doping na obecnym stadionie.

8)

vivacee
30-10-2004, 00:03
Jakis czas temu kibice Legii zrobili promocje w wiejskim sklepie, ale chyba nie o to Wam chodzi, prawda?

mOFMC
30-10-2004, 00:05
To na pewno byl poznanski sklep... :ucieka:

Pomysl na drugi raz zanim cos napiszesz OK?

ems
30-10-2004, 00:10
Jakis czas temu kibice Legii zrobili promocje w wiejskim sklepie, ale chyba nie o to Wam chodzi, prawda?

yeah, zajebisty jestes! coz za poznanski zarcik z broda!

Foxx
30-10-2004, 00:21
Ale się chłopaka czepiacie - przecież Lech nigdy w życiu nie zrobił promocji :nie: (a jeżeli coś tak karygodnego miało miejsce - chłopaki umieścili to w PIT-ach - więc mieli dochód opodatkowany, więc legalny :D ). Od... czepcie się od Kolejorza! :cool:

Mrozik
30-10-2004, 00:35
Te, weź idź do Bangladeszu z takimi żartami...

vivacee
30-10-2004, 01:37
Faktycznie chyba nie o to. :)

mOFMC
30-10-2004, 01:39

:klnie: rwa! Ja to chyba nie czaje poznanskiego poczucia humoru :/

kud(L)aty68
30-10-2004, 09:58

:klnie: rwa! Ja to chyba nie czaje poznanskiego poczucia humoru :/

co sie dziwisz...toz to zagranica jest...

Długi123
07-11-2004, 23:47
Przede wszystkim należy namawiać każdego kumpla by szedł na mecz. Ten co był pare razy pod twoim "bacznym okiem" nie może go opuścić :oczko: a ten kto nie był musi za twoją namową iść ten 1 raz. Ja proponuję reklamówki jeszcze. Staram się je przed każdym meczem przygotowywać, daję zawsze wtedy znać na forum,wystarczy napisać meila,wydrukować i porozwieszać. W zeszłej rundzie u mnie w szkole tydzien przed kazdym meczem było pełno plakatów zapraszających na najbliższe spotkanie Legiunii.
A ludzie się boją,to prawda, jest to główny problem. Dlatego należy namawiać ich by przyszli ten 1 raz a potem samo pójdzie z górki :hyhy:

Gnatek
28-11-2004, 08:07
Ja osobiście 2 razy zaproponowałem tacie i kumplowi, żeby ze mną pojechali. Staremu wogóle się nie podobało (ciekawe dlaczego :>), a kumplowi odwrotnie. Ale mimo to, że mu się spodobało, to ciężko jest go namówić, żeby pojechał na mecz. Jakiś dziwny jest....................

Armin
28-11-2004, 16:03
ze mna ostatnio matka chciala jechac :hyhy: ale powiedzialem zeby sobie to z glowy wybila i ze moze sobie jechac ale osobno

Michu
28-11-2004, 16:15
Ze mną chciała jechać... babcia :lol2:

Armin
28-11-2004, 16:37
moze nasi rodzice, babcie i dizadkowie powinni sie jakos zorganizowac i sobie poejchac na meczyk na łuk... kazdy by popytal w domu kto chcialby jechac z innymi rodzicami na mecz i moze cos byz tego wyszlo