PDA

Zobacz pełną wersję : Wisła Kraków - Legia ( kibicowsko)

Strony : [1] 2

TML1986
25-10-2004, 17:49
We wtorek 26 października w godz. 10:00 - 18:00 w kasach Legii prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa, który odbędzie się 29.10 o godz. 20:00. W imieniu Stowarzyszenia Sekcji Sympatyków Legii Warszawa infromujemy, że organizowany będzie pociąg specjalny do Krakowa - koszt przejazdu w obie strony to 40 zł za osobę - płatne przy zakupie biletu.
Wszystkich chętnych zapraszamy z kartą wyjazdową PZPN do kas naszego klubu. Cena biletu 15 zł.

Już wiadomo kiedy bilety - ciekawe ilu nas pojedzie - i czy bedzie jakas oprawa z naszej strony ...
Musimy wykorzystac całą pule biletów

Fizi
25-10-2004, 17:51
hehe

Mishka
25-10-2004, 18:04
ja mysle ze mimo wszystko wybierze sie sporo osob bo to przeciez jeden z najciekawszych meczow w tej rundzie. jesli nie najciekawszy (oczywiscie pod wzgledem pilkarskim)

Fester
25-10-2004, 18:07
hehe

nie rozumiem z czego ta radosc?

z tego ze gosc napisal ze musimy wykorzystac cala pule?
Po naszej porazce w Poznaniu juz nie ma nic smiesznego w takich wpisach...

Mishka
25-10-2004, 18:42
nie rozumiem z czego ta radosc?

z tego ze gosc napisal ze musimy wykorzystac cala pule?
Po naszej porazce w Poznaniu juz nie ma nic smiesznego w takich wpisach...

dokladnie. ale moim zdaniem powinnismy tym bardziej sie zmobilizowac, jechac w jak najwiekszej grupie i udowodnic, ze jestesmy najlepsi, zmazac ten blamaz z poznania... ;/ wszyscy sie z nas smieja przez tamten wyjazd. chocby nawet nasi pilkarze przegrali (co jest prawdopodobne) nie mozemy sie dostosowywac do ich poziomu

Długi123
25-10-2004, 18:51
o której pociąg ma ruszyć?

arczi
25-10-2004, 19:45
(...) jechac w jak najwiekszej grupie i udowodnic, ze jestesmy najlepsi, zmazac ten blamaz z poznania... ;/ wszyscy sie z nas smieja przez tamten wyjazd (...)

Oj przesadzasz...
Kto niby sie z nas smieje?
W cyberprzestrzeni raczej spokojnie bylo.
Z reszta nam takie wpadki zdazaja sie stosunkowo rzadko.

A z tym udawadnianiem najlepszosci to.. bez przesady Pani redaktor :oczko:

spoxgreq
25-10-2004, 20:37
Przyczepiliście mi wstążkę napinacza etc., ale nie zgodzę się z Mishką, bo jak przemierzam net to nawet Ci co lubią się napinać nie wspominali liczby Legii w Poznaniu, ten mecz ogólem przeszedł bez echa, zresztą o 13 to se można hity rozgrywać ale w krykiecie albo koszykówce.
Pozatym jednak Lech-Legia był tego samego dnia co derby Krakowa i jakoś przeszło bokiem.

Też mi się wydaje, że co i komu udowadniać nie macie.

MTP
25-10-2004, 21:02
Przyczepiliście mi wstążkę napinacza etc., ale nie zgodzę się z Mishką, bo jak przemierzam net to nawet Ci co lubią się napinać nie wspominali liczby Legii w Poznaniu, ten mecz ogólem przeszedł bez echa, zresztą o 13 to se można hity rozgrywać ale w krykiecie albo koszykówce.
Pozatym jednak Lech-Legia był tego samego dnia co derby Krakowa i jakoś przeszło bokiem.

Też mi się wydaje, że co i komu udowadniać nie macie.
Samym sobie.Że Lech był wypadkiem przy pracy.Bo dla mnie ci co nie pojechali(jezdza na wyjazdy,maja karty,kase tylko im się nie chciało) odzyskaja honor jak teraz pojadą.I żadnych tłumaczen że te lamusy grać nie potrafia bo trzeba pokazać że my zawsze bedziemy z nimi nawet po porażkach.Po za tym melanz będzie trwać...

TML1986
25-10-2004, 21:15
przeciez nie wazny jest wynik wazna zabawa - wiem ze to łatwo powiedziec ale Wisła dała nam 500 biletów a pzpn wyznaczył 300 a oni sie postarali i nawet Policja sie zgodziła więc wykorzytajmy te 500 biletów ... przeciez chcemy zwiekszenia ilosci biletów na meczach wyjazdowych .... nie ??

kud(L)aty68
25-10-2004, 21:18
zresztą o 13 to se można hity rozgrywać ale w krykiecie

Zapomniales dodac, ze przez dwa, a nawet trzy dni pod rzad :D
O nasza frekwencje w Kraku to sie akurat nie martwie.

_Bart
25-10-2004, 21:28
Samym sobie.Że Lech był wypadkiem przy pracy.Bo dla mnie ci co nie pojechali(jezdza na wyjazdy,maja karty,kase tylko im się nie chciało) odzyskaja honor jak teraz pojadą.I żadnych tłumaczen że te lamusy grać nie potrafia bo trzeba pokazać że my zawsze bedziemy z nimi nawet po porażkach.Po za tym melanz będzie trwać...

nie wiem o czym Ty zes napisal bo nie bardzo rozumiem to o tym honorze itd, ja nie pojechalem bo mi sie nie chcialo i sie do tego przyznaje a co ma honor z tym wspolnego to ja nie wiem :hmm:
a to ze zaluje to calkiem co innego

MTP
25-10-2004, 21:46

nie wiem o czym Ty zes napisal bo nie bardzo rozumiem to o tym honorze itd, ja nie pojechalem bo mi sie nie chcialo i sie do tego przyznaje a co ma honor z tym wspolnego to ja nie wiem :hmm:
To spytaj stowarzyszenia bo stracona kasa piechotą nie chodzi.Przynajmniej moi znajomi sie deklarowali że będą w Poznaniu a potem że nie jada bo im się nie chce.I tak zgubili honor w moich oczach żeby nie było że uogólniam.

Fester
25-10-2004, 22:05
chyba mylisz honor z szacunkiem :P albo cos w tym stylu :]

_Bart
25-10-2004, 22:07

To spytaj stowarzyszenia bo stracona kasa piechotą nie chodzi.Przynajmniej moi znajomi sie deklarowali że będą w Poznaniu a potem że nie jada bo im się nie chce.I tak zgubili honor w moich oczach żeby nie było że uogólniam.

Szczerze powiedziawszy ja tez bylem pewny mimowszystko kompletu wtedy, jednak był to bardzo zły termin na mecz (chodzi mi o nasze porazki) Ja sram na pilkarzykow ale wtedy opcja wydania 70 zł plus zabawa to dla mnie bylo zbyt duzo jak na nastroj ktory mialem.
A stowarzyszenie hmm... ryzyko jest wkalkulowane w dzialolonosc i sprawy takie jak spec pociag, ale na przyszlosc trzeba pomyslec o np autokarach na taki wyjazd (chodzi o ilosc) bo 55 zł za pociag w obie strony to dosc duzo dla ludzi nie zarabiajacych (wiadomo ze im wiecej osob tym taniej). Zreszta dla mnie to tez bylo duzo. Nie wiem czy autokar wyjdzie taniej ale taki specjal to w pewnym sensie monopol (mozna kupic tylko bilet razem z pociagiem) i wielu sie to nie podoba gdyz wola jechac na wlasna reke niz targaczem.

wojtek1981
25-10-2004, 22:20
no ja nie wiem czy Stowarzyszenie tak bardzo stracilo na tym wyjezdzie :roll: Mozliwe ale chociazby na poprzednim(marcowym) sporo zarobiło.Wezmy przykład, dlaczego oni dyktują takie ceny z kosmosu za te specjale? Dlaczego Wisła miała np specjala do Krakowa za 25 pln(o ile dobrze pamietam) a my ponad dwa razy drożej? :- Zaraz pojdą pewnie bluzgi na mnie, ale taka jest prawda, oplaty za specjale nie sa adekwatne do kosztów ich wynajęcia i o ile przy ostatnim wyjezdzie do Poznania mogły być jakies straty(ale napewno nie 10 tys :nie: ), to przy kazdym poprzednim wyjezdzie specjalem SS niezle zarabiało.To tyle w tym temacie.

MTP
25-10-2004, 22:26

Szczerze powiedziawszy ja tez bylem pewny mimowszystko kompletu wtedy, jednak był to bardzo zły termin na mecz (chodzi mi o nasze porazki) Ja sram na pilkarzykow ale wtedy opcja wydania 70 zł plus zabawa to dla mnie bylo zbyt duzo jak na nastroj ktory mialem.
A stowarzyszenie hmm... ryzyko jest wkalkulowane w dzialolonosc i sprawy takie jak spec pociag, ale na przyszlosc trzeba pomyslec o np autokarach na taki wyjazd (chodzi o ilosc) bo 55 zł za pociag w obie strony to dosc duzo dla ludzi nie zarabiajacych (wiadomo ze im wiecej osob tym taniej). Zreszta dla mnie to tez bylo duzo. Nie wiem czy autokar wyjdzie taniej ale taki specjal to w pewnym sensie monopol (mozna kupic tylko bilet razem z pociagiem) i wielu sie to nie podoba gdyz wola jechac na wlasna reke niz targaczem.
No wiadomo że nie którym sie nie podoba ale np mój kolega mimo braku kasy pojechał bo ktos kto jechał furą dał mu bilet na pociąg,w Poznaniu wszedł na swoje nazwisko powiedzial że imie żle napisali.Wyjazd miał za free.Czyli jak widac nie którzy kombinują.Nie bije tu do ciebie bo wcześniej napisałem " maja karty,kase tylko im się nie chciało"

ems
25-10-2004, 22:28
bo Wisla ma doplacane do specjali
a rozliczenie bedziesz mial jak zwykle na koniec roku
poza tym ciekaw jestem, jak ty sobie wyobrazasz - gdzie te pieniadze ida wszystkie ? do kieszeni ?
typowo polskie podejscie...

wojtek1981
25-10-2004, 22:35
bo Wisla ma doplacane do specjali
a rozliczenie bedziesz mial jak zwykle na koniec roku
poza tym ciekaw jestem, jak ty sobie wyobrazasz - gdzie te pieniadze ida wszystkie ? do kieszeni ?
typowo polskie podejscie...

Nic takiego nie powiedzialem.stwierdzilem tylko że oplaty za specjale są nie adkwatne do kosztów ich wynajecia.Stowarzyszenie np dopłaca do innych rzeczy z nadwyżek chociażby kilkanascie tysiecy dopłacili do Panoramy

MTP
25-10-2004, 22:37
no ja nie wiem czy Stowarzyszenie tak bardzo stracilo na tym wyjezdzie :roll: Mozliwe ale chociazby na poprzednim(marcowym) sporo zarobiło.Wezmy przykład, dlaczego oni dyktują takie ceny z kosmosu za te specjale? Dlaczego Wisła miała np specjala do Krakowa za 25 pln(o ile dobrze pamietam) a my ponad dwa razy drożej? :- Zaraz pojdą pewnie bluzgi na mnie, ale taka jest prawda, oplaty za specjale nie sa adekwatne do kosztów ich wynajęcia i o ile przy ostatnim wyjezdzie do Poznania mogły być jakies straty(ale napewno nie 10 tys :nie: ), to przy kazdym poprzednim wyjezdzie specjalem SS niezle zarabiało.To tyle w tym temacie.
To masz pecha bo akurat koszty są adekwatne.U innych sa dopłaty do pociagów a u nas były zaj... oprawy a to kosztuje.Myślisz że czemu były zbiórki na derby,bo stowarzyszenia juz nie ma bo straciło kase nie wiem czy 10 tys ale tyle wynika z tego że na 300 osób koszyuje 15 tyś a w pociągu jechało 100 kilka osób teraz policz te 100 kilka razy 55 zł i odejmij od 15 tyś

wojtek1981
25-10-2004, 22:44
To masz pecha bo akurat koszty są adekwatne.U innych sa dopłaty do pociagów a u nas były zaj... oprawy a to kosztuje.Myślisz że czemu były zbiórki na derby,bo stowarzyszenia juz nie ma bo straciło kase nie wiem czy 10 tys ale tyle wynika z tego że na 300 osób koszyuje 15 tyś a w pociągu jechało 100 kilka osób teraz policz te 100 kilka razy 55 zł i odejmij od 15 tyś

Ja mówię o pociągach a ty o oprawach :kurde: A tak jakbyś nie wiedział to ostatnia oprawa byla w zeszłym sezonie na finale PP z Lechem, dopiero teraz wrocily oprawy naAustrii i Groclinie.

Guzik
25-10-2004, 22:53

A skad masz takie info ze zarabialo?
A odnosnie cen to one nie sa z kosmosu, jezeli wolisz jechac w tloku itp. tak jak moglo byc wtedy do Poznania to Twoja sprawa, ale lepiej bylo zorganizowac 2 pociagi i miec troche wygody na dosyc dlugiej trasie.
Potrafisz taniej zorganizowac do zglos sie do stowarzyszenia i zaproponuj swoja kandydature.
Tyle odemnie, reszta po meczu :hyhy:

MTP
25-10-2004, 22:54

Ja mówię o pociągach a ty o oprawach :kurde: A tak jakbyś nie wiedział to ostatnia oprawa byla w zeszłym sezonie na finale PP z Lechem, dopiero teraz wrocily oprawy naAustrii i Groclinie.
No jakbys czytał ze zrozumieniem to by było fajnie,napisałem że Stowarzyszenie nie dopłaca do pociągów a do opraw.W zwiazku z tym że po Poznaniu były straty była zbiórka na derby bo Stowarzyszenie dopłaciło(czyli straciło ze swojego budżetu) do pociagu do Poznania.A czemu w tym sezonie było tak mało opraw to nie musze ci chyba mówic.

wojtek1981
26-10-2004, 00:07

jezeli sie nie orientujesz to nie pisz bzdur.w zeszłym sezonie zarzad przeznaczał z każdego biletu/karnetu na potrzeby stowarzyszenia, które szly na oprawe.Kartony dostajemy od drukarni Art za darmo, wiec praktycznie jedyne koszty stowarzyszenia na oprawe to race.

No jakbys czytał ze zrozumieniem to by było fajnie,napisałem że Stowarzyszenie nie dopłaca do pociągów a do opraw.W zwiazku z tym że po Poznaniu były straty była zbiórka na derby bo Stowarzyszenie dopłaciło(czyli straciło ze swojego budżetu) do pociagu do Poznania.A czemu w tym sezonie było tak mało opraw to nie musze ci chyba mówic.

c_zary
26-10-2004, 12:02
Bylem dzis o 10:00 i ludzi bylo tyle ze przez 15 minut zostali obsluzeni wszyscy z kolejki (2 kasy). Na razie sprawa wyglada dosyc zalosnie.

MrÓwA_1906
26-10-2004, 12:21
Hmm.. jakby ktos mial mozliwosc to niech relacjonuje ile tych biletow u was poszlo.

Po wypowiedzi c_zara widze ze jakegos wielkiego popytu na bilety nie ma, chyba na poprzedni wyjazdy do Krakowa rozchodzily sie jak swieze bułeczki.

ems
26-10-2004, 12:21
no jeszcze pare dni do meczu jest
;p

MrÓwA_1906
26-10-2004, 12:30
no jeszcze pare dni do meczu jest
;p

pewnie i tak was bedzie cos pod 500. Choc chipy i piatkowy terminy meczu.. zobaczymy.

Tak z ciekawosci dostajecie papierkowe bilety czy "nabijaja' wam chipy :)

ems
26-10-2004, 12:35
ja nie wiem jeszcze ;) ale niedlugo sie dowiem

c_zary
26-10-2004, 12:35
Nic nie dostajemy. Cala ta zaawansowana chipowa technika polega na tym, ze spisuja numery na liste.

MrÓwA_1906
26-10-2004, 13:01
Nic nie dostajemy. Cala ta zaawansowana chipowa technika polega na tym, ze spisuja numery na liste.

Nie macie takiego cudownego urzadzenia ktore rzekomo ma cos wgrywac na ten chip...wydajac charakterystczny "pik" :oczko:. My przechodzilismy taka procedure na Odrze.... skonczylo sie na ow liscie i omijaniu kolowrotkow do chipow :).

Raffi
26-10-2004, 13:49
po 3 godzinach poszło ok. 200 biletów

wojtek1981
26-10-2004, 14:08
czy wiadomo już cos o godzinach odjazdu pociągu i o której bedzie w Warszawie?

Thomas
26-10-2004, 14:48
czy wiadomo już cos o godzinach odjazdu pociągu i o której bedzie w Warszawie?

Bradzo dobre pytanie, bo od niego by zależał mój wyjazd

ems
26-10-2004, 14:51

Nie macie takiego cudownego urzadzenia ktore rzekomo ma cos wgrywac na ten chip...wydajac charakterystczny "pik" :oczko:. My przechodzilismy taka procedure na Odrze.... skonczylo sie na ow liscie i omijaniu kolowrotkow do chipow :).

robi pik, robi... :)

MTP
26-10-2004, 14:59
jezeli sie nie orientujesz to nie pisz bzdur.w zeszłym sezonie zarzad przeznaczał z każdego biletu/karnetu na potrzeby stowarzyszenia, które szly na oprawe.Kartony dostajemy od drukarni Art za darmo, wiec praktycznie jedyne koszty stowarzyszenia na oprawe to race.

Aha dodam jeszcze do tego bo wczoraj przeoczył ten tekst,no właśnie jak się nie orientujesz to nie pisz bzdur.Zarząd przeznaczał ale nie zawsze tyle ile było biletów a raczej kibiców.Ale to wina Stowarzyszenia.Stowarzyszenie zorganizowało turniej kibiców.A myslisz że Art zawsze wszystko za free dawał?
A materiał na flagi?Folie?Transparenty?I duża cześc kasy poszła na panorame a dopiero reszta to pirotechnika więc koszty nie jedyne.Po za tym to nie jest temat o problemach Stowarzyszenia czy też problemów twoich.Ja kończe bo szkoda mi klawiatury.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Znów mój kumpel jest :wkurzony: że go wysłałem po bilety z rańca a on kupił na luzie i zapowiedział że sam sobie mam kupować bo on nie lubi rano wstawać.
Co się dziej kiedys walki o bilety a teraz nawet 500 jest za duzo.Rozumiem że na Legię są bilety drogie ale te ceny są normalne.Myślałem że Poznan był przypadkiem ale się chyba(bo jeszcze troche czasu zostało) myliłem

Smagi
26-10-2004, 15:27
Bedzie 4-0 dla WISŁY :hyhy: , radzę wam się juz przygotować na smutny powrót do Warszawy :chytry:

Raffi
26-10-2004, 15:37
hmmm... stać Ciebie było na wróżkę, to zainwestuj również w klawiaturę , bo parę przycisków Ci nawala, np Caps lock. :chytry:

PS Ile to było ostatnio?

arczi
26-10-2004, 16:14
Co się dziej kiedys walki o bilety a teraz nawet 500 jest za duzo.Rozumiem że na Legię są bilety drogie ale te ceny są normalne.Myślałem że Poznan był przypadkiem ale się chyba(bo jeszcze troche czasu zostało) myliłem

Nie kracz.. stary.
Spokojowo bedzie komplecik.

Smagi. A Ja radze w temacie postu zamienic mala "l" na duza literke.

MTP
26-10-2004, 16:21

Nie kracz.. stary.
Spokojowo bedzie komplecik.

otóż dlatego napisałem chyba

DeMon
26-10-2004, 16:28
Byłem, zapłaciłem, miła Pani w kasie (przy pomocy diabelskiej machiny) zrobiła pik i... będzie nas napewno komplecik. Nie krak(ać)!

c_zary
26-10-2004, 16:33
Ja tam podtrzymuje, ze zadnego pik nie slyszalem :efoch:

wojtek1981
26-10-2004, 16:39

Może ta pani " pik" robi tylko wybranym.....kibicom??? :hyhy:

spoxgreq
26-10-2004, 16:40

No to możesz mieć wała na miejscu? :zdziwiony: Oby nie :hmm: Chipy to super sprawa...jeden komentarz - przygoda, przygoda..

Smagi :zdziwiony:

Janek
26-10-2004, 16:43
ja się specjalnie zerwałem rano i byłem 1,5h przed otwarciem kas bo myślałem ,że tylu chętnych będzie ,a tu pusto kilkanaście osób(fakt ,że wszyscy brali po kilka "biletów")Jak sobie przypomne jakie walki o bilety były toczone w zeszłym sezonie,1200 na Lecha było zamało a o 500sztuk na Wiśle to należało do wybrańców.Oj źle się dzieje...

Seba(L)
26-10-2004, 16:50

No mi też nic nie pikneło,a szczególnie sie przypatrywłem co ona z tym chipem robi.Kupowałem jako czwarta osoba.

Tomereek
26-10-2004, 16:57
Mozliwe ze wiele osob zniechecily ostatnie wyniki naszego "wspanalego" zespolu

Raffi
26-10-2004, 16:58
weźcie pod uwagę, że potrzebne są chipy, w tym kontekście nieuniknione są mniejsze liczby

Adiq
26-10-2004, 17:00
Mozliwe ze wiele osob zniechecily ostatnie wyniki naszego "wspanalego" zespolu
Zapewne... :kurde:

Koko
26-10-2004, 17:03
Moze to glupie pytanie ale jednak.. czy na 100% jest pewne ze bez chipu nie wejde? i czy w ogole moge kupic bilet bez tego? bo prawde mowiac pocztakowo bylem za granica a potem bylem pewny ze chipy i tak sie nie przyjma wiec to olalem a zaluje :/ bo mam hajs na bilet ale nie wiem czy tak ma to sens..

szczepan
26-10-2004, 17:23
co do biletow to pamietajcie ze dzisiaj dzien pracujacy oraz szkolny, sadze ze wiele osob moze wpasc doslownie po pracy albo po szkole wiec brak kolejek o 12 troche mnie nie dziwi...

c_zary
26-10-2004, 17:37
Moze to glupie pytanie ale jednak.. czy na 100% jest pewne ze bez chipu nie wejde?
Biorac pod uwage jak nas tam traktuja, to nie liczylbym na to ale sprobowac zawsze mozna :)

A wracajac do pikania to siem zem jeszcze skonsultowal i tak jak pisalem, w czasie kiedy ja kupowalem to chipow nie nabijali, tylko same spisywanie na liste bylo.

Seba(L)
26-10-2004, 17:41
A wracajac do pikania to siem zem jeszcze skonsultowal i tak jak pisalem, w czasie kiedy ja kupowalem to chipow nie nabijali, tylko same spisywanie na liste bylo.

No to ja juz nie wiem o co tu chodzi,bo ta lista to była chyba tylko na pociąg.
Mam nadzieje że kobicina nie zapomniała nam na początku nabić.

Janek
26-10-2004, 17:48
co do biletow to pamietajcie ze dzisiaj dzien pracujacy oraz szkolny, sadze ze wiele osob moze wpasc doslownie po pracy albo po szkole wiec brak kolejek o 12 troche mnie nie dziwi...

no nie wiem ,przypomnij sobie jak w zeszłej rundzie były sprzedawane bilety ,też w ciągu dnia i również w środku tygodnia a i tak zawsze tłum ludzi był.

Junior_Mokotow
26-10-2004, 19:15
Wiecie może ile zostało biletów? :hmm:

Tomereek
26-10-2004, 19:35
okolo 300

Guzik
26-10-2004, 19:37
Wstaje rano, biore samochod do ojca, pedze aby miec lepsze miejsce w kolejce, dojezdzam a tu :O ..., polezalem sobie troche w samochodzie wyszedlem o 9 a tu prawie tyle samo osob.
Szkoda tylko ze biletu nie dostalem, nie bedzie do kolekcji :efoch:
Mam nadzieje ze przez nastepne dni ludzie wykupia te bilety.

rosol
26-10-2004, 19:47
weźcie pod uwagę, że potrzebne są chipy, w tym kontekście nieuniknione są mniejsze liczby
Z tego co się orientują to kibice Legii mają najwjęcej tych kart i wg. mnie nie bilety na Wisłe powinny się dość szybko rozejść. Mam spore obawy czy wszystkie zejdą :kurde:

KASKA
26-10-2004, 20:01
Specjala nie bedzie. Moze autokary. W klubie podano ze sprzedano ( do 18) 164 (!!!!!!!!!!) bilety.....GRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Raffi
26-10-2004, 20:25
żadnego oficjalnego komunikatu nie ma

ems
26-10-2004, 20:32
jezeli nie bedzie zorganizowanego srodka transportu, to po prostu fantastycznie. zostane z naladowaną **** w Warszawie :zly:

Fester
26-10-2004, 20:36
ems ktos Ci cipe naladowal? :]

ems
26-10-2004, 20:39
ta dupa ;) z okienka na Legii

Fester
26-10-2004, 20:40
ja nie moglem sie jej przyjrzec... wiesz dlaczego :P

Herman
26-10-2004, 20:44
sprawa wazna i nie mam czasu na przegladanie topiku?

dam rade bez czipa jechać?

ems
26-10-2004, 20:49
jechac dasz pewnie rade (chociaz biorac pod uwage to ze nie ma specjala bedzie to utrudnione), natomiast na 90% Cie nie wpuszcza

Raffi
26-10-2004, 20:50
jechać każdy może.....

........a gwarancji że wejdziesz nikt ci nie da.
W teorii są potrzebne.

MrÓwA_1906
26-10-2004, 20:51
sprawa wazna i nie mam czasu na przegladanie topiku?

dam rade bez czipa jechać?

jechac da rade, tylko czy te chujki (impel) nie beda sie czepiac to nie wiem.
a zawsze sie czepiaja....

jezeli nie bedzie zorganizowanego srodka transportu, to po prostu fantastycznie. zostane z naladowaną **** w Warszawie

wsiadaj w byle co jedz :) zeby zera nie bylo...

a tak na powaznie to nie macie specjala ?

Guzik
26-10-2004, 21:00
Specjala nie bedzie. Moze autokary. W klubie podano ze sprzedano ( do 18) 164 (!!!!!!!!!!) bilety.....GRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie wierze :efoch:

Kurde i znowu musze siedziec przed komputerem non stop odswiezac glowna strone legialive czekajac na newsa

Jedyna zadowolona osoba z takiego przebiegu zdarzen bedzie moja matka

ems
26-10-2004, 21:00
nie wiem, musze sie opierac na info z netu

wsiadaj w byle co.. problem w tym ze wydalem juz 40 zl na tego specjala, a jestem pewien ze w razie czego nikt mi do piatku hajsu nei zwroci
a wiecej nie mam :[

Tuzin
26-10-2004, 21:02
Jestem kompletnie spokojny.

Woytek
26-10-2004, 21:07
newsa na razie nie napisze, bo trwa opracowywanie alternatywy...
ale specjala nie bedzie :(

kase maja zwracac.

Gregoreous
26-10-2004, 21:08
No to ciekawe chłopaki co z waszą kasą, bo połączeń jest do cholery więc dojedziecie. To pewna informacja?

Guzik
26-10-2004, 21:08
newsa na razie nie napisze, bo trwa opracowywanie alternatywy...
ale specjala nie bedzie :(

kase maja zwracac.

**** z kasa, ale zeby bylo cos zastepczego jakby sie dalo :modli:

Tuzin
26-10-2004, 21:10
A czy brak pociagu wynika z malego zainteresowania czy ze zbyt poznego terminu jego zamowienia?

Woytek
26-10-2004, 21:20
A czy brak pociagu wynika z malego zainteresowania czy ze zbyt poznego terminu jego zamowienia?

na pewno nie z tego drugiego powodu

Janek
26-10-2004, 22:01
no nie ,mam nadzieje ,ze wymyślicie coś zastępczego ,bo na własną rękę nie widzi mi się jechać :/ Kurde ja jestem ciekawy gdzie teraz są ci kibice Legii,500osób nie może się zebrać...

Guzik
26-10-2004, 22:03
Kurde ja jestem ciekawy gdzie teraz są ci kibice Legii,500osób nie może się zebrać...

Na poprzednim zdaniu powinienes przestac, znowu bedzie gadanie takie jak przy okazji meczu z Lechem

Janek
26-10-2004, 22:04
a swoją drogą to info i biletach było zdecydowanie zapuźno,nie każdy siedzi non stop na necie :/ Ja sam od kumpla się dowiedziałem chociaż często zaglądam na legialive.pl

DeMon
26-10-2004, 22:17
To ja dziś na głowie staje żeby te 40 zł było a tu lipa... Ekstra
Zastepczy transport... pozostaje tylko to... ostatni pociąg z Krk o 20:05 :hyhy:
będą jaja 8)

kud(L)aty68
26-10-2004, 22:59

zaraz, z tego co pamietam to urzadzenie, ktore robi "ping", a nawet "piiiiiing" to troche inna bajka....

ems
26-10-2004, 23:07
Zastepczy transport... pozostaje tylko to... ostatni pociąg z Krk o 20:05 :hyhy:
będą jaja 8)

? ostatni jest 1.08

Janek
26-10-2004, 23:15
ja mam nadzieje ,żę jutro bilety zostaną sprzedane ,a wyjazd będzie autokarowy:)
ale to chyba zbyt optymistyczne podejście :/

banan(L)(L)
26-10-2004, 23:17
jutro będę wiedział czy będę miał kasę na wyjazd czy nie. w poprzednim sezonie po pierwszym (dwóch) dniach sprzedaży biletów już nie miałbym czego szukać, a teraz najprawdopodobniej dzień przed meczem dostanę :wstyd:

arczi
26-10-2004, 23:22
Janek. Urodziles sie maruda i sceptykiem? Czy takich manier nabrales pozniej np w szkole?

ems
26-10-2004, 23:26
arczi ma jakis zly humor :)
you're a bad, bad rastafarian! :D

marecki
26-10-2004, 23:27
zaraz, z tego co pamietam to urzadzenie, ktore robi "ping", a nawet "piiiiiing" to troche inna bajka....

:rotfl: :zlosliwy:

drogie urzadzenie robiace piiiing! 8)

Janek
26-10-2004, 23:31
Janek. Urodziles sie maruda i sceptykiem? Czy takich manier nabrales pozniej np w szkole?

Nie ,poprostu wkurzyłem się tym wszystkim i tak sobie lubie ponarzekać czasem :hyhy:
P.S.Widze że jusz jest oficjalne info na temat specjala,jednak raczej będzie zastępczy transport tak myśle.

MrÓwA_1906
26-10-2004, 23:31
co sie boice...
poczekacie do rana, Krakow jest bardzo przyjemny miastem--szczegolnie noca :ucieka: 8).

Kraków by night...

Creator
26-10-2004, 23:37
Ja bilecika już mam i co z tego, jak nie będzie czym pojechać, bo znowu nie rozkupili nasi całej puli biletów, a wątpię, żeby przez te dwa dni namyśliło się na ten wyjazd jeszcze 300 naszych :placze:

Będzie to kolejna po wyjeździe do poznania nasza porażka wyjazdowa.
Ludzie co się z Wami?!
Kiedyś takie 500 bi(L)etów na mecz do Krakowa rozchodziło się w godzinkę i jeszcze brakowało...

Z niecierpliwościa czekam na powrót takich czasów... :roll:

jasin
27-10-2004, 01:32
będą jaja 8)

? ostatni jest 1.08

niedawno pkp odwołało ten pociąg... tw tej chwili tochyba nawet nocnego expressu nie ma do Warszawy z Kraka

Raffi
27-10-2004, 10:05
:roll: :roll: :roll:

Pociąg specjalny do Krakowa

Kibice Legii będą sami pilnować porządku w pociągu, którym pojadą na mecz z Wisłą. Do piłkarskiego meczu jesieni pozostały dwa dni. Wisła podejmie Legię w piątek o godz. 20 w Krakowie. Spotkanie zobaczy ponad pięciuset warszawskich kibiców, choć początkowo miało ich w ogóle nie być w Krakowie.

W stolicy Małopolski obawiano się ekscesów ze strony fanów Legii. Krakowscy działacze tłumaczyli się też rozpoczęciem budowy nowej trybuny przy ul. Reymonta. W końcu prezes SSA Wisła Tadeusz Czerwiński postanowił jednak, że zaprosi stołecznych kibiców do grodu Kraka. - Bez sympatyków Legii mecz jesieni wyglądałby blado - przyznał Tadeusz Czerwiński.

Co więcej, prezes przeznaczył o dwieście wejściówek więcej, niż nakazują przepisy PZPN. Dlatego do Krakowa może wybrać się pięciuset fanów ze stolicy. Z tej okazji Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa Sekcja Sympatyków wynajęło specjalny pociąg do Krakowa. Koszt przejazdu w obie strony wraz z biletem na mecz wynosi 55 zł.

W pociągu kibice sami pilnują porządku. Po podróży sprzątają składy. Wszyscy dbają, by nie było zniszczeń, bo za każde uszkodzenie składu Stowarzyszenie płaci z własnych środków. Do tej pory tylko raz została wybita szyba, i to od kamienia rzuconego przez chuligana przeciwnej drużyny. Warszawscy kibice mogą się za to pochwalić podziękowaniami od PKP za dobrą współpracę. W Krakowie do meczu z Legią przygotowują się w sposób tradycyjny.

- Nie pierwszy raz gościmy kibiców Legii, więc mamy już doświadczenie w przygotowywaniu się do tego typu spotkań - mówi rzecznik prasowy Wisły Kraków Jarosław Krzoska. - Jest to mecz podwyższonego ryzyka, więc będzie więcej ochroniarzy na stadionie i policji wokół obiektu. Nie robimy jakichś specjalnych zabezpieczeń. Policja będzie jak zwykle konwojować autobusy, którymi kibice dojadą na stadion z dworca. Jestem przekonany, że będzie spokój na trybunach. Kibice, którzy zasiądą przy Reymonta, przyjdą oglądać mecz jesieni, a nie awanturować się - kończy Krzoska.
:hmm:

Beny
27-10-2004, 10:17
Pieprzona dwulicowość.

Kawa
27-10-2004, 10:48
ZW zapewne oddaje gazete do druku o okreslonej godzinie i nie sa wstanie co chwila zmieniac treści.

Mishka
27-10-2004, 12:31
No to ciekawe chłopaki co z waszą kasą, bo połączeń jest do cholery więc dojedziecie. To pewna informacja?

no owszem, do krakowa tak, tyle ze powrot o 1 w nocy z przesiadka w katowicach albo dopiero o 5 rano bezposrednio, wiec jakiejs wielkiej alternatywy to nie ma

Fester
27-10-2004, 13:44
jest! Sosnowiec :]

Guzik
27-10-2004, 15:33
Potwierdzamy nasze wczorajsze informacje na temat pociągu specjalnego do Krakowa. W związku z małym zainteresowaniem biletami Stowarzyszenie Kibiców "Sekcja Sympatyków" zrezygnowało z jego organizacji, bo najzwyczajniej zabrakło środków pieniężnych. Natomiast teraz sprawą zajął się Klub i stara się zorganizować grupowy transport dla kibiców. Jeżeli uda się zorganizować wspólny wyjazd, KP Legia wyda komunikat na oficjalnej stronie. W przypadku niepowodzenia jutro w kasach będą zwracane pieniądze.
Przypominamy, że jeszcze dziś i jutro trwa sprzedaż biletów w godzinach 10-18 - cena 15 zł.

jestem normalnie w szoku :O

Koran
27-10-2004, 15:37
Potwierdzamy nasze wczorajsze informacje na temat pociągu specjalnego do Krakowa. W związku z małym zainteresowaniem biletami Stowarzyszenie Kibiców "Sekcja Sympatyków" zrezygnowało z jego organizacji, bo najzwyczajniej zabrakło środków pieniężnych. Natomiast teraz sprawą zajął się Klub i stara się zorganizować grupowy transport dla kibiców. Jeżeli uda się zorganizować wspólny wyjazd, KP Legia wyda komunikat na oficjalnej stronie. W przypadku niepowodzenia jutro w kasach będą zwracane pieniądze.
Przypominamy, że jeszcze dziś i jutro trwa sprzedaż biletów w godzinach 10-18 - cena 15 zł.

czyli jutro spokojnie mozemy sie udac po zwrot 4 dyszek :-

Guzik
27-10-2004, 15:39

czyli jutro spokojnie mozemy sie udac po zwrot 4 dyszek :-

Mam nadzieje ze sie bardzo zdziwisz :roll:

Raffi
27-10-2004, 15:39
czemu przyjmujesz takie założenie Koran?

Koran
27-10-2004, 15:48
Bardzo chciałbym sie zdziwic i pojechac autokarem zorganizowanym przez klub, ale mam swiezo w pamieci jak stałem, pod bramami w Łecznej, bo prezes naszego zarzadu, przycznil sie do tego, ze nie moglem wejsc na trybuny.... a takze powiedział po meczu z Austrią, ze klub rozwaza rezygnacje z rozprowadzania biletow w Warszawie na mecze wyjazdowe.... teraz ma nam organizowac jakis przejazd ?

Ale mam nadzieje ze sie myle.... mimo wszystko sceptycznie podchodze do takiego typu informacji...

Raffi
27-10-2004, 15:49
Wiesz mam na myśli to, że to dla W&W mecz prestiżowy, a jak oni się za uprą, to......

Koran
27-10-2004, 15:57
Wiesz mam na myśli to, że to dla W&W mecz prestiżowy, a jak oni się za uprą, to......

moga wszystko, ok, ale czy im zalezy jak dojada na mecz kibice ? mi sie wydaje ze interesuje ich to srednio,żeby nie powiedzieć wcale... ale obym sie mylił

Snopi_
27-10-2004, 16:16
Przypominamy, że jeszcze dziś i jutro trwa sprzedaż biletów w godzinach 10-18 - cena 15 zł

:hmm:

szczepan
27-10-2004, 16:59
transport robiony przez klub?

hmmm :hmm:

kazdy wsiadajacy ma robiona fotke, zakaz picia alkoholu w czasie drogi, zero postojow, asysta policji?

moze to fantazja ale znajac pomysly Zygo? hmmm :hmm:

rosol
27-10-2004, 18:38
Jak klub nie załatwi transportu zastępczego, trzeba będzie sobie jakoś poradzić. Do Wiednia też w ostatniej chwili dowiedziałem się, że mojego autokaru nie będzie i jakoś się tam znalazłem :hyhy: Tak samo będzi i tym razem, nawet taniej mi wyjdzie :hyhy:

Woytek
27-10-2004, 19:01
klub nic nie zalatwil, nie dalo rady. byly proby dolaczenia wagonow to rejsowych pociagow... ale po pierwsze zbliza sie 1 listopada wiec "szczyt podrozy" po drugie cala eskapada bylaby rozdzielona az na 3 pociagi (1 do krakowa i 2 na powrot przez katowice) a kazdy z tych skladow to inna firma PKP (intercity, przewozy regionalne regionalne) wiec nie udalo sie dogadac. nie dziwie sie.

kazdy musi wiec kombinowac dojazd na wlasna reke. na oficjalnej podadza godziny zwracania pieniedzy.

Fizi
27-10-2004, 19:30
od Miklasa do Miklasa ?

Porter
27-10-2004, 20:03
.noto emsie chyba jednak zostaniesz z naładowaną **** :-
przechuj , a ja miałem jeszcze nadzieje ze klub ten transport załatwi.
nic to jakos damy rade :hyhy:

Wariat ef'03
27-10-2004, 20:33
A co ziomus wybierasz sie do Krakowa?? To czemu ja nic niewiem....heh a ty cipy chyba niemasz (bez skojarzen)

Tuzin
27-10-2004, 20:36
Ktos wie ile dzis sprzedano biletow na mecz?

Janek
27-10-2004, 20:48
CZy ktoś organizuje busa lub autokar ? Potrzebuje 3 miejsca.

Seba(L)
27-10-2004, 20:55
CZy ktoś organizuje busa lub autokar ? Potrzebuje 3 miejsca.

No ja bym dwiema sztukami tez nie pogardził,bo opcja czekania na dworcu w Krakowie na pociąg mi sie jakos nie usmiecha.

Janek
27-10-2004, 20:59
no właśnie ,jeśli nie załatwie sobie transportu ,to raczej napewno rejsowym jechać nie będę :placze: Perspektywa transportu do Krakowa i poten z dworca na stadion jakoś mi sie nie widzi...i do tego jeszcze powrót

bemec
27-10-2004, 21:08
Podali, że w sumie 200 :/

Jak sie dowiadywalem przed zamknieciem kas, bylo jeszcze ok 310 sztuk, co oznacza, ze poszlo 240, a wiec dzis sprzedano 80.

Wszyscy znaja przyczyny takiego stanu rzeczy.
Wydaje mi sie, ze niewiele osob wierzy, ze Legia powalczy o Mistrza Jesieni. Ja nie wierze.

Tomereek
27-10-2004, 21:32
Ale to nie znaczy, zeby olac najwazniejszy wyjazd tej jesieni.

mOFMC
27-10-2004, 21:42
Wydaje mi sie, ze niewiele osob wierzy, ze Legia powalczy o Mistrza Jesieni. Ja nie wierze.

To gratuluje!

:ucieka:
Wlasnie tak nastawionych "kibicow" nam teraz potrzeba...
:jejku:

Arton
27-10-2004, 21:45
Jak ktoś ma bilet a nie ma chęci jechać do Krakowa bez specjala i jest w stanie pożyczyć mi kartę to chętnie odkupie bilecik.

a_melanz_trwa@op.pl

Janek
27-10-2004, 21:57
do tych co jadą.

O któej jest pociąg z Wawy i o której powrót .I czy może jest jakeiś inne połączenie (np.PolskiExpres)

Fester
27-10-2004, 22:00

To gratuluje!

Wlasnie tak nastawionych "kibicow" nam teraz potrzeba...
:jejku:

lepiej tacy niz przezuty...

***** musialem ;P

mOFMC
27-10-2004, 22:40
lepiej tacy niz przezuty...

***** musialem ;P

Lepiej zadni :-

Raffi
27-10-2004, 22:44
Janek - wszystko bez trudu możesz sobie sprawdzić w internecie. dodam, że wszelkie podane przez Ciebie opcje istnieją

bemec
27-10-2004, 23:11

Jesli Cie dobrze zrozumialem, to lepiej zaden kibic, niz taki jak ja.

Nie znasz mnie, a Twoja opinia jest oparta na jednym wyrazonym przeze mnie zdaniu i zapewne tym, ze nigdy nie miales okazji mnie spotkac.

Pod kasami Legii nie bylem dzis. aby moc odpowiedziec na pytanie ile biletow poszlo, wiec wiecej szacunku, kolego Mariano.

Nie chce tlumaczyc, jak dokladnie sie czuje patrzac na poziom sportowy Legii Warszawa. Porownujac gre obu zespolow w ostatnim miesiacu moja logika mowi mi, ze dostaniemy baty. O to chodzilo mi, gdy mowilem, ze nie mam wiary. A do Krakowa nie jade po to, zeby sprawic frajde wislackim kibicom.

Podsumowujac: rozumiem o co Ci chodzilo, bo sam nie znosze malkontentow. Jednak Twoja opinia nie odnosi sie do mnie i proponuje na przyszlosc zachowac wiecej wstrzemiezliwosci przy wyglaszaniu opinii majacych otwierac oczy niedowiarkom na chama.

Janek
27-10-2004, 23:31
Janek - wszystko bez trudu możesz sobie sprawdzić w internecie. dodam, że wszelkie podane przez Ciebie opcje istnieją

to wiem,ale chodzi mi to w jaki sposób większość ludzi jedzie.Bo wiadomo większą grópą raźniej i weselej.Więc chciałbym aby ci co jadą napisali jak jadą.Mi się wydaje ,ze najlepiej pociągiem tym o 15.15.

mOFMC
27-10-2004, 23:55

Jesli Cie dobrze zrozumialem, to lepiej zaden kibic, niz taki jak ja.

Nie znasz mnie, a Twoja opinia jest oparta na jednym wyrazonym przeze mnie zdaniu i zapewne tym, ze nigdy nie miales okazji mnie spotkac.

Zle mnie zrozumiales. to po pierwsze.
Po drugie: Skoro puentą Twojej wypowiedzi jest :

Ja nie wierze
To czego oczekujesz?

Nikomu nie usiłuję otwierać oczu. Tym bardziej na chama.
Nie miałem zamiaru pojechać bezpośrednio po Tobie, bo jak sam napisałeś : Nie znam Cię.
Chodzi mi o to że w sytuacji w jakiej znajduje się Klub (Nasz Klub!) Powinniśmy wykazać więcej wiary w Niego. Może nawet ślepej, nie popartej jakimiś optymistycznymi przesłankami, ale jednak Wiary. Przez duże "Wu".
Bo Kto ma wierzyć jak nie my, kibice?

Creator
27-10-2004, 23:55
do tych co jadą.

O któej jest pociąg z Wawy i o której powrót .I czy może jest jakeiś inne połączenie (np.PolskiExpres)

Jest zwykły pośpiech o 12:50 z wawki - 17:30 w krakowie :)
A expresy są prawie co godzinę i jada 2,5 godziny do krakowa....ale są zdecydowanie droższe od pośpiechów :/

Powrót oczywiście jest tragiczny, bo dopiero o 1 w nocy z krakowa wyjeżdża z przesiadką w katowicach, w wawce przed 6 się jest.

Nieciekawe połączenie powrotne :wsciekly:

bemec
28-10-2004, 00:19
Nie miałem zamiaru pojechać bezpośrednio po Tobie, bo jak sam napisałeś : Nie znam Cię.
(...)
Bo Kto ma wierzyć jak nie my, kibice?

Proste. Widzisz - niefortunnie sie wyrazilem. Rozumiesz, ze prezentuje postawe podobna do zapowiedzi na legialive: punkty w KRK beda niespodzianka. Moje zdanie: trzeba jechac po niespodzianke. Uwazam jednak ze sama "niespodziankowosc" wielu do wyjazdu zrazila.

Harcerz
28-10-2004, 00:21
Nie chcial bym tu prawic moralow i mowic " Za moich czasow", ale niektorzy kibice zrobili sie bardzo wygodni. Problem z dojazdem bo niema specjala?
Iles lat temu nie bylo pociagow specjalnych ani mozliwosci wynajecia autokaru dla kibicow a sie jezdzilo , kazdy wyjazd oprocz Lodzi to czesto dwie zarwane noce . Nie bylo sektorow dla kibicow przyjezdnych ani ochrony ze strony policji i sie jezdzilo , pomimo tego ze prawie w kazdym miescie czekal "komitet powitalny" .
Byly to tez raczej chude lata dla Legii , slabe wyniki i ciezko nawet o gre w pucharach ale sie jezdzilo bo prawdziwy kibic jest na dobre i zle a nie tylko wtedy jak wszystko jest ok.

Tuzin
28-10-2004, 00:56
Dzisiaj mlodziez juz nie ta...

Kosiasz
28-10-2004, 01:14
wydaje mi się, że wiele osób jeździ pod wynik, mamy szansę wygrać to jedziemy do Krakowa. jak nie to odpuszczamy. ale trzeba jechać czy jest szansa na wynik czy nie. jeździmy dla Legii a nie dla wyników.

Harcerz
28-10-2004, 01:17
wydaje mi się, że wiele osób jeździ pod wynik, mamy szansę wygrać to jedziemy do Krakowa. jak nie to odpuszczamy. ale trzeba jechać czy jest szansa na wynik czy nie. jeździmy dla Legii a nie dla wyników.

:brawo: :brawo:

Herman
28-10-2004, 03:20
co sie boice...
poczekacie do rana, Krakow jest bardzo przyjemny miastem--szczegolnie noca :ucieka: 8).

Kraków by night...

kto sie boi ?
ja byłem w 98 w Krk na meczu samochodem , pytalismy sie napotkanych ludzi o droge do stadionu :hyhy: itd i jakoś żyje.
Nie taki ten Kraków straszny :roll:

B 84
28-10-2004, 08:39
Co to kur.. za gadanie eeee niepojadę bo nie ma specjala bo póżno powrót bo to bo tamto. Ja wiem że najlepiej byście się porozsiadali w specjalu i sączyli browara za browarem ale nie ma tak dobrze. I co z tego że nie ma specjala i co z tego że powrót jest nad ranem przeraża Was to to zostańcie w domu i oglądajcie sobie C+ nikt Wam nie każe jechać. Niewiarygodne jak łatwo Was zniechęcić tylko pojawią się drobne komplikacje.Szkoda słów. Ten post nie jest kierowany do wszystkich tylko do tych którzy ... a zresztą sami wiecie.

rosol
28-10-2004, 08:46
mam jedno wolne miejsce w samochodzie. jeśli jest jakiś chętny to niech dzwoni 600805319

daimler
28-10-2004, 10:40
do tej pory myslalem ze wynik sportowy determinuje jedynie frekwencje na naszym obiekcie, i TO w jakims tam stopniu bylem w stanie zrozumiec, ale wyjazdy? Wydawalo mi sie ze nasza ekipa wyjazdowa jest w miare liczna i co najwazniejsze stala i "wierna" (cokolwiek mialoby to oznaczac...). Nie wiedzialem ze az tak sie pomylilem. pierwszy tego objaw byl w wodzislawiu - 120 osob, a 4 dni pozniej 3500 w wiedniu! Czyli juz wiadomo ze tych co sa "zawsze tam gdzie nasza Legia gra" jest jakies 150 osob...

jedno mnie ciekawi - mecz Wisla - Legia bedzie w Warszawie ogladany zapewne w wielu pubach na terenie calego miasta. Ciekawe w ilu z nich bedzie sie dalo uslyszec glosny spiew "JESTESMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZA LEGIA GRA..." Zakladam ze wcale nie w niewielu...

zalosne... :-

turli
28-10-2004, 13:39
Podali, że w sumie 200 :/

Jak sie dowiadywalem przed zamknieciem kas, bylo jeszcze ok 310 sztuk, co oznacza, ze poszlo 240, a wiec dzis sprzedano 80.

Wszyscy znaja przyczyny takiego stanu rzeczy.

ale czy tu qrwa chodzi o mistrza jesieni tu chodzi Legie! nawet jak gra tak tragicznie jak teraz to trzeba byc z druzyna na dobre i na zle. Nie moge caly czas skumac jak to mozliwe zw rok temu to ote 500 biletow wszyscy sie zabijali a teraz nie ma nawet 300!! Czy Ci co maja cipy i nie jada to sa kibice? po cholere wam ten czip! Ja gdybym mial to gowno to napewno bym jechal, wiele razy jezdzilem na wyjazdy Legii roznymi srodkami lokomocji raz jedyny specjalem i jakos dawalem sobie rade a przemierzalem wieksze dystanse niz Warszawa-Krakow a dla wiekszosci z Was problem jest dojechanie do Krakowa na najwazniejszy mecz rundy. Jak nastepnym razem bedziecie spiewac "jestesmy zawsze tam..." to pamietajcie ze nie byliscie w Krakowie i nie jestescie ZAWSZE gdzie Legia gra!.

Pozdro dla tych co jada i tych ktorzy nie moga tam pojechac z innym wzgledow!

Snopi_
28-10-2004, 15:52
Co to kur.. za gadanie eeee niepojadę bo nie ma specjala bo póżno powrót bo to bo tamto. Ja wiem że najlepiej byście się porozsiadali w specjalu i sączyli browara za browarem ale nie ma tak dobrze. I co z tego że nie ma specjala i co z tego że powrót jest nad ranem przeraża Was to to zostańcie w domu i oglądajcie sobie C+ nikt Wam nie każe jechać. Niewiarygodne jak łatwo Was zniechęcić tylko pojawią się drobne komplikacje.Szkoda słów. Ten post nie jest kierowany do wszystkich tylko do tych którzy ... a zresztą sami wiecie.

Specjal by byl gdyby sprzadno wiecej biletow wiec powod brak specjala raczej odpada :nie:

Jechac napewno by chcial kazdy i kazdy (według mnie) nie jedzie z tego samego powodu- brak karty.

Czy ogladanie C+ to cos zlego? :O

B 84
28-10-2004, 16:27
Jeśli dla Ciebie brak karty jest wystarczającym powodem to Twoja sprawa ja też nie mam karty i nie zamierzam mieć ale jeżdził i tak będe. Oczywiście że oglądanie meczy w C+ nie jest niczym złym ale oglądanie meczu na żywo jest nieporównywalnie lepsze.

Snopi_
28-10-2004, 16:31
To ze ogladanie meczu na żywo jest nieporównywalnie lepsze zaprzeczyc napewno nie moge. Brak karty nie jest jedynym powodem jest jeszcze jeden dosyc glupi przyznam ale pozwól że nie ujawnie go.

MTP
28-10-2004, 17:33
To powiedz to kur............... mojemu staremu.I nie gadaj głupot że każdy by rozsiadł się bo
1 Kiedys jezdziłem samochodem bo w pociągu nie odpowiadało mi towarzystwo panów w czernii
2 przyzwyczajiłem sie juz do tego ze są specjalne a z tego powodu moi starzy byli spokojni
3 chce ale nie moge
4 już nie raz się wracało nad ranem tylko że teraz pierwszy raz sie spotkałem z odmową tzn nie ma specjala to nie jedziesz
5 wieczorem lekko ściemnie że pod rejsowy bedzie podpiety specjalny wagon.

yusta
28-10-2004, 18:11
jedno mnie ciekawi - mecz Wisla - Legia bedzie w Warszawie ogladany zapewne w wielu pubach na terenie calego miasta. Ciekawe w ilu z nich bedzie sie dalo uslyszec glosny spiew "JESTESMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZA LEGIA GRA..." Zakladam ze wcale nie w niewielu...

O i tu trafiłeś w to co mnie doprowadza do szału. Kilka razy zdarzyło mi się oglądać meczyk w pubie na Legii i za każdym razem trafił się jakiś kołek który to zarzucił i kilkunastu kołków, którzy to pociągneli dalej :/

c_zary
28-10-2004, 18:16
Skonczcie pisac o tych powodach, bo sie juz tego nie da czytac. Kto ma byc ten bedzie i reszta akurat malo istotna jest.

Porter
28-10-2004, 18:19
Skonczcie pisac o tych powodach, bo sie juz tego nie da czytac. Kto ma byc ten bedzie i reszta akurat malo istotna jest.

własnie chyba jest bardzo istotna , ale masz racje nie w tym temacie ->>>> http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=6896&start=35

c_zary
28-10-2004, 18:37
własnie chyba jest bardzo istotna
Istotne zawsze jest tylko jedno: chce mi sie jechac albo nie.

Porter
28-10-2004, 18:40
własnie chyba jest bardzo istotna
Istotne zawsze jest tylko jedno: chce mi sie jechac albo nie.

jechać chce sie zawsze, ale z tego co gadałem z innymi to jak jeden z drugim pojadą kilka razy pod rząd i 'pocałują klamke' to im przechodzi ochota na wydawanie sary na wyjazdy.
osobiście potepiam takie zachowanie ale wiem ze tak niektórzy myslą

Tuzin
28-10-2004, 19:32
Nie macie karty? Ludzie mieliscie ponad rok do ku... nedzy! :kurde:

Fizi
28-10-2004, 19:38
Czy ogladanie C+ to cos zlego?

to zalezy od punktu widzenia :

Dyskoteką w rytmie techno, przy różowych światłach i obficie lejącym się szampanie zainaugurowała działalność Pink TV - pierwsza kablowa telewizja we Francji adresowana do gejów i lesbijek

Wśród akcjonariuszy założonej w 2002 r. grupy Pink TV są główne prywatne telewizje we Francji (TF1, M6, Canal+),

:chytry:

spoxgreq
28-10-2004, 20:27

O i tu trafiłeś w to co mnie doprowadza do szału. Kilka razy zdarzyło mi się oglądać meczyk w pubie na Legii i za każdym razem trafił się jakiś kołek który to zarzucił i kilkunastu kołków, którzy to pociągneli dalej :/

No niestety zjawisko dość powszechne, że słowa schodza na bardzo daleki plan i sie śpiewa by śpiewać. Ale wiesz, często na stadionie spiewa się też rzeczy, które nie sa prawdą i... :chytry: Dobra nie napinam się przecież! :hyhy: 8)

Fizi
28-10-2004, 20:29

ocb ? no przecież Legia gra w telewizorze :chytry:

Raffi
28-10-2004, 21:25
UWAGA!

Bilety będą w Krakowie
Jak wynika z naszych informacji uzyskanych w Klubie, bilety na jutrzejszy mecz Wisła - Legia fani ze stolicy będą mogli nabyć również przed meczem w kasach stadionu przy Reymonta! Przypominamy, że w Warszawie sprzedano niewiele ponad 200 sztuk z 500 otrzymanych od Wisły. Oczywiście aby kupić bilet należy posiadać kartę wyjazdową PZPN. Najpopularniejszym środkiem transportu będą pociągi expresowe o 14:15 i 15:15. Powrót o 1 w nocy z Krakowa, dojazd do Warszawy o 6:25.

Janek
28-10-2004, 22:04
kurde a ja nadal nie wiem ,którym pociągiem lepiej jechać :/ W którym może być wiecej ludu?

Raffi
28-10-2004, 22:14
przyjdź może wcześniej, to się przekonasz

Janek
28-10-2004, 22:17
przyjdź może wcześniej, to się przekonasz

no dokładnie tak robie.Jedynie co się obawiam to to ,że będą nam towarzyszyli mundurowi i będzie trza bilet kupić :placze:

Creator
29-10-2004, 01:13
Nie macie karty? Ludzie mieliscie ponad rok do ku... nedzy! :kurde:

Własnie! Cały rok na to był, a Wam się dopiero teraz to przypomniało ?! Wtedy jeszcze za darmo sobie je wyrobiliśmy, a teraz musicie za nią płacić... :-

yusta
29-10-2004, 20:55
O skończyło się 45 minut ciszy Wiślaków... Pierwszy hit? Legia to stara......
Żałośni jesteście aż do bólu :kurde:

Pan Artysta
29-10-2004, 20:59
O skończyło się 45 minut ciszy Wiślaków... Pierwszy hit? Legi to stara......

dla ś.p kibica ta pieśń chyba :nienormalny: - wiedziałem że "kultury" starczy tylko na 45 min,-oni nie są żałośni oni są chorzy

dyha
O skończyło się 45 minut ciszy Wiślaków... Pierwszy hit? Legi to stara......

szkoda słów.... szkoda słów...

mOFMC
Yusta...
Spodziewalas sie czegos innego?

yusta
29-10-2004, 21:02
Yusta...

Tak... wiem... głupia jestem :/

mOFMC
29-10-2004, 21:04
:O
Ej, zeby nie bylo. Nie powiedzialem tak. :-

dyha
29-10-2004, 21:05
ciekawe co na ten temat powiedzą Wiślacy ....

Pan Artysta
29-10-2004, 21:07
Ze pikniki śpiewały :hyhy:

yusta
29-10-2004, 21:07
ciekawe co na ten temat powiedzą Wiślacy ....

Masz jakieś wątpliwości? :chytry:

mOFMC
29-10-2004, 21:43
Każdy powie, co następuje, że :
a)To nie była pierwsza ich pieśń. Najwyżej nie słyszeliśmy wcześniejszych (jak zwykle to cholerne C+!)
b)On/Ona nie śpiewał i namawiał kolegów/koleżanki, żeby też nie śpiewali.
c)To nasi pierwsi zaczęli 'jechać' na Wisłę.

Taaa... Wieczor na forum zapowiada sie conajmniej ciekawie :ucieka:

pusty
29-10-2004, 22:12
To co zrobili Wiślacy an tym meczu to moim zdaniem "lekka" przesada... :/
Przez 45 minut tłumili swoje emocje zeby potem pojechać na Legię... :/

żyła
29-10-2004, 22:22
To co zrobili Wiślacy an tym meczu to moim zdaniem "lekka" przesada...
Przez 45 minut tłumili swoje emocje zeby potem pojechać na Legię...

*****, co oni robili. sami wystawili sobie świadectwo. niech ktoś napisze lepiej o naszej ekipie.

Beny
29-10-2004, 22:50
A nie sądzicie, że pojechali na nas np. za to, że nie przyłączyliśmy się do ciszy w pierwszej połowie?
O powodach oczywiście nie mogli wiedzieć, więc jechali w przerwie.

yusta
29-10-2004, 22:55
A nie sądzicie, że pojechali na nas np. za to, że nie przyłączyliśmy się do ciszy w pierwszej połowie?

Że o to chodzi to pewnik, tyle że oczekiwanie od nas 45 minutowego milczenia to lekka schizofrenia. Tym bardziej jak samemu się nie uszanowało nawet minuty....

Beny
29-10-2004, 22:59
Ale to jakby nie nasz problem, prawda? :roll: Więc ja ich zlewam.

Grzywa
29-10-2004, 23:11

Nie będe się bawił w wróżke i nie powiem jakie były powody ale myśle że to był jeden z powodów, drugi to to że wkurwiające i ciśnieniujące jest słyszeć przez całą pierwszą połowe tylko Legie na swoim stadionie i jak skończył się nasz "hołd" dla Fujina to to wybuchło... mi się to osobiście nie podobało i byłem za tym by mecz był bez bluzgów ale wyszło inaczej. Myśle że reakcja by była inna gdybyście nie dopingowali wtedy kiedy my byliśmy cicho, ale taki był wasz wybór i nic mi do tego. Dziękuje że uszanowaliście minute ciszy tyle odemnie. Aha co było na transparencie bo nie widziałem?

Ps. Info dla wyjazdowiczów, ja to ten z wikolem w łapie ;) PDK jeśli było to w ogóle widoczne :hyhy:

Yusta...

Tak... wiem... głupia jestem :/

Przykro mi że cie zawiedliśmy, ale widzisz ja też byłem naiwny i się spodziewałem że będzie to wszystko troche inaczej wyglądało i my, i wy. Myśle że to nie są czasy dla idealistów... :oczko: :roll:

ems
29-10-2004, 23:14
o ile to ten transparent co mysle to

"Ze sprzetem nie jestes dla nikogo wzorem - jezeli walczysz, rob to z honorem !!!"

co do tych 45 minut ciszy - naprawde nie wiem czemu tego od nas oczekiwaliscie.

Grzywa
29-10-2004, 23:18
o ile to ten transparent co mysle to

"Ze sprzetem nie jestes dla nikogo wzorem - jezeli walczysz, rob to z honorem !!!"

Wsumie dobry trans, tylko że nawet gdybyśmy chcieli, jest to nie możliwe i wy o tym dobrze wiecie.

Ale zakończmy na tym ten wątek.

Ems czemu nie pojechałeś?

Ps. Co do oczekiwania... ja mówie tylko za siebie że myślałem że to jednak będzie mimo wszystko inaczej wyglądać. A czy oczekiwaliśmy tego do was? To była wasza sprawa jak się zachowacie i myśle że nic nam do tego.

ems
29-10-2004, 23:20
nie moglem sobie pozwolic na luksus powrotu o 7 rano nastepnego dnia

co do transu - nie jest on skierowany jedynie do Wisly i Cracovii.

Beny
29-10-2004, 23:21
Wiem Grzywa, jak gwizdaliście na Kazia, to po minucie ciszy cały stadion ryczał na Was "**********!". Wtedy nam też się to nie podobało. Bardzo.

ems
29-10-2004, 23:23
darujcie juz sobie to wypominanie kto kiedy za co bluzgal. nudne w ****.

MNG
29-10-2004, 23:31
A co mi tam...

Nieźle dopingowali(ście), jak na poczynania Waszych piłkarzy. W drugiej połowie już was zbytnio nie slyszalem z przyczyn oczywistych, ale ruszaliście łapkami, wiec pewnie tez.

Czy ktos mi powie czemu Boruc nie zalozył Tshirtu?

BYłbym pominął dobry transparent- dyplomatyczny :hyhy:

Fester
29-10-2004, 23:31
darujcie sobie w ogole ten temat... jak zawsze najwiecej maja do powiedzenia osoby ktore na meczu nie byly... eh

Beny
29-10-2004, 23:38
No i co z tego? Nie można wypowiedzieć swojego zdania? Zajebiście wprost.

vivacee
29-10-2004, 23:57
wypowiem sie jako osoba postronna

wydaje mi sie, ze Legia powinna wstrzymac sie z dopingiem przynajmniej przez kilka minut. Wiedzieliscie, dlaczego wislacy milcza, ze nie byl to protest przeciwko zarzadowi, psiarni itd, tylko oddanie holdu zabitemu kibicowi. Krzywda by Wam sie nie stala. Szacunek za minute (w rzeczywistosci 12 sekund) ciszy, ale jaks niedosyt pozostaje. Wislacy sie na Was o to wkur... i Wam pojechali. Ja sie nie dziwie. Podziwiam, ze sie powstrzymali i nie bluzgali wczesniej, choc pewnie dostawali wscieklizny.

pzdr
vivacee
UL '01

mOFMC
30-10-2004, 00:01
Szacunek za minute (w rzeczywistosci 12 sekund) ciszy, ale jaks niedosyt pozostaje. Wislacy sie na Was o to wkur... i Wam pojechali.

Lechita ma niedosyt... no ladnie.

yusta
30-10-2004, 00:01

wydaje mi sie, ze Legia powinna wstrzymac sie z dopingiem przynajmniej przez kilka minut. Wiedzieliscie, dlaczego wislacy milcza, ze nie byl to protest przeciwko zarzadowi, psiarni itd, tylko oddanie holdu zabitemu kibicowi. Krzywda by Wam sie nie stala. Szacunek za minute (w rzeczywistosci 12 sekund) ciszy, ale jaks niedosyt pozostaje. Wislacy sie na Was o to wkur... i Wam pojechali. Ja sie nie dziwie. Podziwiam, ze sie powstrzymali i nie bluzgali wczesniej, choc pewnie dostawali wscieklizny.

pzdr
vivacee
UL '01

Jeżeli pamięć kibiców Legii czcimy minutą ciszy, to według Ciebie dlaczego tym razem mieliśmy zachować się inaczej?

ems
30-10-2004, 00:04

pzdr
vivacee
UL '01

no tak, kto teraz sie bedzie wymadrzal ? Lech. czekam na apcia :D

MNG
30-10-2004, 00:16
Jeżeli pamięć kibiców Legii czcimy minutą ciszy, to według Ciebie dlaczego tym razem mieliśmy zachować się inaczej?

Wiesz, nic Ci nie zamierzam narzucać, ale może czasem warto spojrzeć na niektóre sprawy odrobine szerzej.

Żeby nie było- ja do Was pretensji nie mam, bo niczego od Was nie oczekiwałem

vivacee
30-10-2004, 00:17
Nie wymadrzam sie. Po prostu odczulem niesmak.
Poza tym, jesli juz to zapraszam do merytorycznej dyskusji, a nie przerzucania sie wyzwiskami rodem z piaskownicy.

Nie bede sie Wam niewiadomo jak tlumaczyl. Ja czulem sie nieswojo. Po prostu. No ale jesli wszyscy Ci, ktorzy w czasie gdy Wisla milczala spiewali nie maja sobie nic do zarzucenia, to ok. Wasza sprawa. Oni nie szanuja pijaczka Deyny, Wy nie szanujecie zakosowanego chlopaka. No i jest remisik...

yusta
30-10-2004, 00:24
Poza tym, jesli juz to zapraszam do merytorycznej dyskusji, a nie przerzucania sie wyzwiskami rodem z piaskownicy.

Nie bede sie Wam niewiadomo jak tlumaczyl. Ja czulem sie nieswojo. Po prostu. No ale jesli wszyscy Ci, ktorzy w czasie gdy Wisla milczala spiewali nie maja sobie nic do zarzucenia, to ok. Wasza sprawa. Oni nie szanuja pijaczka Deyny, Wy nie szanujecie zakosowanego chlopaka. No i jest remisik...

Nie dam Ci jeszcze bana, bo chcę, żebyś to przeczytał.
Nie wiem czy jesteś w pełni rozwinięty umysłowo.... zaczynam mieć wątpliwości.
My uczciliśmy pamięć kibica Wisły minutą ciszy, Wiślacy u nas minutę ciszy obsrali. Nie widzisz różnicy, aż tak jesteś głupi?
Pamięć własnych kibiców czcimy minutą ciszy, więc niby czemu mamy inaczej zachować się w stosunku do kibica Wisły?
Wiślacy wybrali inną formę i była to tylko i wyłącznie ich sprawa. Nie nasza.
Za Deynę dostajesz tylko żółtą kartkę, tylko dlatego, że chcę ograniczony kolego, żebyś to przeczytał.

vivacee
30-10-2004, 00:27
Od kiedy to w protescie przeciwko zarzadowi itp stosuje sie minute ciszy?

Z tego co pamietam na ktorym z meczy opusciliscie zylete i nie dopingowaliscie. My pzedm I meczem PP na 5 minut wyszlismy z kotla i tez siedzielismy cicho na sektorze obok. W tym czasie Polonia dopingowala i o to nie mam pretensji.
Z mojej strony koniec tematu.
De gustibus non est disputandum.

mOFMC
30-10-2004, 00:29
Z tego co pamietam na ktorym z meczy opusciliscie zylete i nie dopingowaliscie. My pzedm I meczem PP na 5 minut wyszlismy z kotla i tez siedzielismy cicho na sektorze obok. W tym czasie Polonia dopingowala i o to nie mam pretensji.
Z mojej strony koniec tematu.
De gustibus non est disputandum.

Ale jaki to ma zwiazek z dzisiejszym meczem? :/

MrÓwA_1906
30-10-2004, 00:36
+ szacunek za minute ciszy :brawo:
Powiem szczerze ze spodziwalem sie ze bedziecie 45 minut cicho, ale juz podczas wejscia waszych kibicow sie zorientowalem co i jak.
Wasz wybor i jakos do was nie ma za to pretensji.
Co do 'Legia...." to mysle ze powodem bylo ow 45 minut ja sam tego hitu nie spiewam tak moge pojechac Cracovii.

Co do minuty Deyny mysle ze gdyby nie okrzyki z bocznych sektorow apropo naszego klubu bylo by tez ok...

Wasza liczba co by nie mowic "slaba" rozumiem problem itd ale jak na wasz potencjal marnie. Hmm.. wasz problem i sie do tego nie mieszam, kazdego dopada zadyszka vel kryzys.

Jestem ciekaw gdzie wasi sa bo pociag 2:14 chyba...

vivacee
30-10-2004, 00:37
yusta: priv

michal_sc
30-10-2004, 00:57
45 minuta meczu, koniec pierwszej polowy i ryk jakiego na Reymonta jeszcze nie slyszeli: "Legia to stara...". Potem jeszcze była "prostytutka" i tak Wislacy przeszli do kibicowania.

Marnie wyszedl bardzo trans Wisly "FUDZIN". Stojac na murawie bylem swiadkiem rozmowy jakichs gosci chyba ze stowarzyszenia Wislakow. Wyraznie nie umieli sie chyba dogadac i nie wyszlo to najlepiej - literki krzywe, herb tez jakis nijaki.
Wisla oprocz tego starala sie caly czas podtrzymywac "znicz". Plonela caly czas jedna raca, niestety okolo 30 minuty sie skonczyly...

Legia, oprawa skromna, tylko trans. Doping ekstra. Szczegolnie pod koniec:
"ole ole ole ola i tylko....". Narozrabiac chcialy tylko zoltki, zrzucajac "R" z plotu, ale po chwili znow na nim zasiadl :)
Pokazalbym chetnie zdjecia, ale aparat mi sie zepsul i dopiero jutro uda mi sie je wrzucic na serwer.

Wie ktos z Wislakow co sie stalo z tym gosciem w pierwszej polowie? Jakis wypadek?

Smagi
30-10-2004, 00:58
:chytry: Przegraliście dostaliście w dupę, jesteście słabi i to jest teraz w tej chwili najwazniejsze.Na kolana!!!!! Wisła = Wierność... :brawo:

Foxx
30-10-2004, 01:02
:slucha: To nasi piłkarze są słabi, a to duża różnica :zlosliwy: .

mOFMC
30-10-2004, 01:03
:chytry: Przegraliście dostaliście w dupę, jesteście słabi i to jest teraz w tej chwili najwazniejsze.Na kolana!!!!! Wisła = Wierność... :brawo:

Juz? Majty mokre?

Smagi
30-10-2004, 01:03
45 minuta meczu, koniec pierwszej polowy i ryk jakiego na Reymonta jeszcze nie slyszeli: "Legia to stara...". Potem jeszcze była "prostytutka" i tak Wislacy przeszli do kibicowania.

Marnie wyszedl bardzo trans Wisly "FUDZIN". Stojac na murawie bylem swiadkiem rozmowy jakichs gosci chyba ze stowarzyszenia Wislakow. Wyraznie nie umieli sie chyba dogadac i nie wyszlo to najlepiej - literki krzywe, herb tez jakis nijaki.
Wisla oprocz tego starala sie caly czas podtrzymywac "znicz". Plonela caly czas jedna raca, niestety okolo 30 minuty sie skonczyly...

Legia, oprawa skromna, tylko trans. Doping ekstra. Szczegolnie pod koniec:
"ole ole ole ola i tylko....". Narozrabiac chcialy tylko zoltki, zrzucajac "R" z plotu, ale po chwili znow na nim zasiadl :)
Pokazalbym chetnie zdjecia, ale aparat mi sie zepsul i dopiero jutro uda mi sie je wrzucic na serwer.

Wie ktos z Wislakow co sie stalo z tym gosciem w pierwszej polowie? Jakis wypadek?

Jakaś kobieta zemdlała i to tyle....

Slash
30-10-2004, 01:10
O skończyło się 45 minut ciszy Wiślaków... Pierwszy hit? Legia to stara......
Tak Yusta... Żałośni aż do bólu. Wy sobie dopingujecie całą pierwszą połowę a my siedzimy cicho, człowieka aż skręca w takiej sytuacji ale zaciska zęby i milczy. W pierwszej połowię słyszy tylko doping dla drużyny przeciwnej. To są dość duże emocje więc nie ma się co dziwić że zaśpiewaliśmy co zaśpiewaliśmy. Żałośni aż do bólu... Zastanów się co piszesz.

Slash
30-10-2004, 01:14

Nie sądzę żeby trans miał być jakoś specjalnie na pokaz, liczy się raczej symbol. Sadzę też, że race się nie skończyły tylko miało być ich właśnie tyle ile było, zatem 17...

Foxx
30-10-2004, 01:17
Dobranoc... Dobranoc Slashu, wsuń pod poduchę swoja gitarę...

A serio - wydaje mi się, że moja odpowiedż na post Smagiego była bardzo liberalna - nie wiem jak ziomkowie, ale ja nie czuję się jakbym "dostał w dupę" :pimp: (pominę już, jak zareagowałaby moja Żona na taki motyw :hmm: :oczko:)

ems
30-10-2004, 01:21
moze ja sie wypowiem
meczu nie ogladalem (tj ogladalem kawalek 2 polowy)

1. nieuzasadnione beda pretensje do nas ze nie nie spiewalismy z wami przez 1 polowe, uczczono (z tego co widze) pamiec kibica minuta ciszy, reszta protestu to wasza brocha. nasze wychodzenie z trybuny tak samo bylo nasza brocha, i nikt nie mial protestu do Lubinian ze spiewali kiedy my milczelismy (chociaz ich troche tez przytkalo, bo sie nie spodziewali ;) )
2. yusta, to ze na nas bluzgaja to norma. "zalosne az do bolu" byloby to tylko i wylacznie wtedy, kiedy doping Legii skladalby sie z samych kulturalnych i sportowych przyspiewek. odpusccie sobie takie glupie przepychanki
3. jak slusznie Slash zauwazyl, rozgraniczanie na pilkarzy i kibicow w tym momencie jest dziwne. to nas boli ta porazka, i nasza wewnetrzna sprawa jest sytuacja jaka ma w tej chwili miejsce na Legii. Wisla pokonala Legie 2-0 i tyle.

zeby nie bylo, ze mnie wzielo na jakis totalny lajt i obiektywizm - vivacee idz sobie, bo w innym temacie zarzuciles fantastyczna prowokacje, a tutaj zgrywasz klawiaka. na dodatek gadasz glupoty. idz sie zajmij czym innym niz wpisywaniem na tym forum.

Slash
30-10-2004, 01:24
Dobranoc... Dobranoc Slashu, wsuń pod poduchę swoja gitarę...

A serio - wydaje mi się, że moja odpowiedż na post Smagiego była bardzo liberalna - nie wiem jak ziomkowie, ale ja nie czuję się jakbym "dostał w dupę" :pimp: (pominę już, jak zareagowałaby moja Żona na taki motyw :hmm: :oczko:)
Eeeee, nie potrzebnie tamto napisalem, juz wyedytowałem. Nie potrzebnie poruszałem tamten temat, nie do końca zrozumiałem co napisałeś i może zdeka podpity jestem :D

Smagi
30-10-2004, 01:26
[quote="Foxx"]:slucha: To nasi piłkarze są słabi, a to duża różnica :zlosliwy: .[/quo

:/ Wasz doping w 1-ej połowie był żenujący. Mogliśie przyłączyć się do apelu, albo dopingować swój zespół.Wybraliście to drugie, co i tak wam kiepsko wychodziło patrząc na to że nikt Wam z Nas nie przeszkadzał. Fajnie że chociaż przyłączyliście się do minuty ciszy.Za transparent brawa "Ze sprzętem nie jesteś dla nikogo wzorem - jeżeli walczysz, rób to z honorem".
Szacunek dla Was że nie bluzgaliście na Nas,bo wtedy mogłyby być problemy z utrzymaniem ciszy.A-ha i gratuacje dla Warszawiaków za znajomośc naszego składu, to głównie wy skandowaliście nazwiska naszych piłkarzy przed meczem. :brawo:

salcio
30-10-2004, 01:46
bylo 17 rac ( nie liczac krzyza) - tyle ile mial lat Fudżin.

Smagi moze lepiej zamilcz :oczko:

DeMon
30-10-2004, 07:47
Standardzik. trochę Wisła sobie pobluzgała, ponapinało się paru gości itp.
Nic nowego. Szkoda tego meczu ale kto się spodziewał czegoś innego?

Dziękuję Wiślakom brawo Skręcało Was, że my dopingowaliśmy?

Jak się ucieszyłem jak zaczeli to śpiewać.
Ekipa pociągowa melduje się po powrocie :hyhy: Pworót z meczu:
Wywieźli nas na stację Kraków-Mydelniczki(?) tam gdzie ostatnio specki były podstawiane. Wsadzili nas do pociągu w kierunku Katowizz i sobie poszli :chytry:
Jako, że perspektywa oczekiwania w Katowicach na pociąg przez około 4 godz. nikomu się nie uśmiechała, tak więc cała(?) wycieczka wysiadła w Mysłowicach i z buta(!) ruszyła do Sosnowca. Ciekawie to wygllądało gdy o 1 w nocy 80 chłopa maszeruje sobie po ulicach Mysłowic i Sosnowca. Samozwańczy pilot który twierdził, że to tylko kawałek trochę się jednak pomylił w obliczeniach, szliśmy 1,5 h i to szybkim tęmpem (moje odciski :kurde: )
W Sosnowcu już standard i o 4:45 wsiedliśmy do pociągu w kierunku W-wy. Towarzyszyuł nam Pan konduktor posturą przypominający posła Witaszka :ucieka:
Ci którzy nie byli niech żałują. Bylo sympatycznie i jak zwykle trochę przygód...

gigi81
30-10-2004, 08:15
Wisła żałosna aż do bólu sami nie potrafią nawet swojej minuty ciszy uszanowac jakieś krzyki itp. śmieszni są ale te kompleklsy

a co do Fudżina

sami kosujecie a teraz płaczecie

lomu-banita
30-10-2004, 08:18
a co do Fudżina

Ok od teraz będziemy się cieszyć mój nowy idolu...

c_zary
30-10-2004, 08:30
No i jestem :) Calkiem przyjemny wyjazd utrzymany w dobrym oldschoolowym stylu ze wszystkim co jest z tym zwiazane, a takze bardzo ekonomiczny 8) W drodze powrotnej zahaczamy o Sosnowiec i tam zipujemy do pierwszego pociagu do W-wy. Ogolnie zajebisty klimacik i nawet nie bede pisal, ze kto nie byl niech zaluje bo to jest sprawa zawsze oczywista.

PS. Macie pozdro od Olafa, fajny ziom 8)

kud(L)aty68
30-10-2004, 08:33
a co do Fudżina

A masz jakies watpliwosci odnosnie kolezki co kiepsko majchrem robil?

Raffi
30-10-2004, 08:38
panowie, w takim momencie nie wypada tego rozdrapywać, nie nasza sprawa......

lomu-banita
30-10-2004, 08:38
a co do Fudżina

A masz jakies watpliwosci odnosnie kolezki co kiepsko majchrem robil?

Nie mam żadnych wątpliwości-nie jego wybór.

Guzik
30-10-2004, 08:42
Wrocilem :hyhy:
Wyjazd naprawde konkret. Szkoda tylko ze nie zdecydowalem sie na express, zaoszczedzilbym 15 zl :kurde: .
Do pospiesznego wsiadaja z nami biale kaski, jada jakis czas, nie pamietam gdzie wysiedli potem chyba juz jedziemy sami. W krakowie czekaja juz na nas nastepne oddzialy, laduja nas do autobusu, czekamy jeszcze na nastepne pociagi i ruszamu. Przed stadionem problemy z wejsciem bo ochrona nie zostala poinformowana ze nie posiadamy bileto tylko mamy karty (swoja droga fajny dzwiek z tego automacika :hyhy: ). Wchodzimy na stadion, od razu walka o miejsca :ucieka: :lol: . Wisla siedzi cicho, my tam czasami przed meczem cos zaspiewamy ale ogolnie spokoj. Podczas minuty ciszy my siedzimy cichutko, nikt sie nie odzywa, natomiast Wisla dala popis, nie potrafili uczcic swojej minuty i paru kolesi musialo sie wypowiedziec :kurde: .
1 polowa mija na naszym dopingu, po zakonczeniu 1 polowy uslyszalem taki ryk jaki rzadko sie zdarza :O .
Po meczu siedzimy 30 minut na sektorze i wysluchujemy napinki Wislakow. Autobus wiezie nas na stacje, tam z "czlowiekiem herbem" bawimy sie w rozpalanie ogniska, co prawda plomienia nie bylo za bardzo widac ale dobrze sie dymilo.
Po ok. 40 minutach paly laduja nas do pociagu, nie obeszlo sie bez uzycia palek :kurde: .
Sami jedziemy w kierunku Katowic, w miejscowosci na M......... postanawiamy wysiasc i isc do Sosnowca piechota. Czesc osob zostaje i jedzie do Katowic.
W Sosnowcu melanż pelna geba, spotykamy kilka osob z Zaglebia, w tym jeden, nie wiem czy planowal ale pojechal z nami do Warszawy :hyhy: .
Tyle odemnie, troche sie rozpisalem ale :roll:

P.S
Czlowiek herb rulez :lol:

No i oczywiscie patent "Marka Pwalaka i Andrzeja Murawskiego" tez rulez :brawo:

^m@rcin^
30-10-2004, 09:01
Sami jedziemy w kierunku Katowic, w miejscowosci na M......... postanawiamy wysiasc i isc do Sosnowca piechota. Czesc osob zostaje i jedzie do Katowic.
o:

W Myslowicach ?

Guzik
30-10-2004, 09:03
o:

W Myslowicach ?

:brawo: o to mi chodzilo, mialem napisac w Myslenicach ale wolalem nie ryzykowac :hyhy:

^m@rcin^
30-10-2004, 09:08
o:

W Myslowicach ?

:brawo: o to mi chodzilo, mialem napisac w Myslenicach ale wolalem nie ryzykowac :hyhy:

Z Myslenic to kawalek :) Do zobaczenia :ucieka: w Nowym Dworze ! :)

kud(L)aty68
30-10-2004, 09:14
panowie, w takim momencie nie wypada tego rozdrapywać, nie nasza sprawa......

jasne, ze nie nasza, ale kolesie sie woza u nas od jakiegos czasu, juz mnie to wkur....
Ich sprawa ale robia nam klimat ze niby nasza tez - miech sie woza u siebie, maja gdzie nieprawdaz????

c_zary
30-10-2004, 09:16

Ja na Twoim miejscu bym sie nawet nie probowal wypowiadac, bo nieobiektywizmem jedzie mi z tego pseudo-rozumowania na kilometr. Zapraszasz to merytorycznej dyskusji, a sam dodajesz obrazliwe epitety. Zreszta nawet nie mam zamiaru dyskutowac z kims kto okazal sie tak malym czlowiekiem obrazajac tutaj Kazika. Po prostu *********** stad i nigdy nie wracaj skoro nie potrafisz sie w gosciach zachowac. :ban:

A co do Wislakow, to skoro zdecydowaliscie sie uczcic pamiec zmarlego cisza w trakcie pierwszej polowy, to sami chociaz powinniscie tego przestrzegac. Mam tu na mysli okrzyki *****, po naszym C,C.... a takze bluzgi w nasza strone w krotkich przerwach naszego dopingu - mimo ze od nas nic nas Was nie lecialo. Wychodzi wiec na to, ze niestety czesc z Was sama nie potrafi pewnych rzeczy uszanowac. Jesli smiejace sie typki, bluzgajac na nas czcza w ten sposob pamiec Waszego kolegi to wychodzi na to, ze macie u siebie spore problemy z dyscyplina. Chociazby dlatego wlasnie uwazam nasza decyzje za sluszna, ze bylo to z Waszej strony technicznie niemozliwe.
O innych aspektach naszej decyzji nie bede sie wypowiadac ale chyba kazdy lepiej ogarniety rozumie ocb.

Guzik
30-10-2004, 09:18
o:

W Myslowicach ?

Z Myslenic to kawalek :) Do zobaczenia :ucieka: w Nowym Dworze ! :)

Nie jade :roll:
Jestem na nogach 24 godziny, wlasnie zamierzam sie przespac, nie bedzie mi sie chcialo wstac na mecz

DeMon
30-10-2004, 09:24
:ucieka: pilot zawiódł :grr: :bat: Nigdy więcej takiego marszobiegu. A i te co chwila napotykane sklepy nocne - nie którzy jak było widać to mimo wszystko mieli nie złą kondyche... w bieganiu do sklepu w celu zajęcia strategicznej pozycji kolejkowej :chytry:

Janek
30-10-2004, 10:00
oj było wesoło dopiero dotarłem i padam ale ruszam zaraz do Nowego Dworu bo z Sosnowca kilku ziomków zabraliśmy :hyhy: Marsz spod stacji był zajebisty kilkudziesięcioosobowa ekipa idzie przez 1,5h przez Sosnowiec śpiweając jedocześnie.Niestety gdy 3/4 ludzi wysiadło na Zachodnim w Wawie wpada psiarnia :zly: my tego nie widzieliśmy(melanż w prrzedziale :hyhy: ) i oczywiście wbijają sie nam do przedziału wraz z kanarem i chcą sprawdzać bilety ! ,nikt oczywiście nie posiadał więc mamy kredyciki na 160zł ,ale to jest w sumie mało ważne ,chodzi o to jak nas traktowali i jak się odzywali (i to młodzi ludzie ,i jak puźniej można mieć jakiś szacunek do "milicji".
Było ZAJEBIŚCIE ,ci co nie byli niech naprawde żałują bo działo się trochę (szczególnie miło było w Sosnowcu :hyhy: )
Ogólnie nie było nas bardzo dużo ,ale była konkretna ekipa i naprawde do dopingu nikogo nie trzeba było zachęcać.Niewiem czemu ludzie nie jechali:wejście na mecz -dało sie bez karty i nawet bez chajsu,pociag- ile łaska konarowi i reszta to zabawa.

A MELANŻ TRWA..... :hyhy:

bob
30-10-2004, 10:22
Bez przesady co do czepiania się o pojedyncze krzyki. Generalnie ze strony Wisły było cicho, a pojedyncze osoby zawsze sie znajdą - niektórzy pijani, inni poprostu nie wytrzymali ciśnienia, jeszcze inni żeby zaistnieć - niestety w nieodpowiedniej chwili. Ale były to dosłownie pojedyncze osoby co uwzględniając okres ciszy a także liczbę kibiców czepianie się z Waszej strony jest po prostu śmieszne. Pozatym od Was jeden koleś podczas minuty również darł przez chwilę ryja (na samym początku).

Woytek
30-10-2004, 10:31
Czy ktos mi powie czemu Boruc nie zalozył Tshirtu?

Boruc miał założony t-shirt:
http://www2.legialive.pl/photos05/05wisla1_f19.jpg (pierwszy z lewej)

ale fakt, zdjął go wcześniej niz pozostali

Marcinos
30-10-2004, 10:49
Spoko wyjazd.
Co prawda nieco się spóźniliśmy. Z powodu korków jechaliśmy 6 godzin. :kurde:
Do tego pod sektor musieliśmy wjeżdżać... chodnikiem. :hyhy:
Końcówka i "Ole Ole.." - Piękna sprawa. Szkoda tylko, że tak późno wkręciliśmy się w ten ciąg.

arczi
30-10-2004, 10:56
A ja troche poleje czyms chlodnym gorace glowki co poniektorym Legionistom.

Kompletnie nie rozumiem jak sie czepiacie Wisly o to, ze pojechala nas w drugiej polowie.
Sam pewnie na ich miejscu bym tak zrobil.
Przypomnijcie sobie mecz u nas i nasze bluzgi na nich po Kaziu (sic! mam dosyc mowienie o tym meczu)

To, ze dalo sie slyszec pojedyncze bluzgi... *****.. No bez jaj. O to akurat nie mamy prawa sie przypierdolic.

Wisla uczcila chlopaka w nie co inny sposob (fajny pomysl z palaca sie raca) i nic nam do tego.

My sie nie przylaczylismy i im tez nic do tego.

Zostawmy to.

ems
30-10-2004, 11:11
widze ze z Arczim mamy takie samo zdanie. przestancie sie w koncu przekrzykiwac jak przedszkolaki.

michal_sc
30-10-2004, 11:38
Nie sądzę żeby trans miał być jakoś specjalnie na pokaz, liczy się raczej symbol. Sadzę też, że race się nie skończyły tylko miało być ich właśnie tyle ile było, zatem 17...

Napisalem o tym transie bo slyszalem po prostu jak jeden z kolesi ubranych w granatowe kurtki "WISLA KRAKOW" dzwonil do kogos i opierdalal go ostro za to jak to wyglada. Wiec jednak mialo byc troche lepiej.

arczi
30-10-2004, 12:30
A czy to wazne?!

Marcinos
30-10-2004, 13:24
Całkiem sympatyczny filmik jest na Legia.net do ściagnięcia.
Strasznie marny transfer - przynajmniej u mnie - ale warto. :ucieszony:

orzeu
30-10-2004, 13:27
bluzgi na was poszly o spiewy podczas krzyza z rac....
nie rozumiem czemu zamiast pogratulowac nam tylko tego jednego bluzgu i jeszcze drugiego o prostytutce czepiacie sie wlasnie jego, moje odczucia sa takie ze nie byloby go gdyby nie sytuacja opisana na samym poczatku. u nas zmienia sie kultura dopingu bardzo szybko i wyraznie.
dziwni sa niektorzy ludzie, 90 minu meczu charytatywnego bez ani jednego wyzwiska i 90 minut ligowego podczas ktorego to wy zachowaliscie sie nieelegancko wiec nasi kibice mieli prawo byc wkurzeni i zareagowac ostro a niektorzy dalej sie woza po nas ze jestesmy chamy buraki i wiesniaki.
wchodzi ktos z was krzykaczy w zaklad ze na najblizszym meczu Legia-Wisła z waszej strony poleci przez 45 minut wiecej wyzwisk pod naszym adresem niz od nas przez 180 min? chyba nie znajdzie sie taki smialek, wiec pilnuj swojego ogrodka na przyszlosc wszechwiedzacy(-a) i wiecznie niezadowolony(-a). tak tak, to do ciebie yusta tez.
jeszcze jedno yusta i inni, podobaly wam sie rowniez prowokacje ze strony kibicow Legii majace na celu przerwanie ciszy przez nas? moze o tym porozmawiamy? alboe lepiej nie, to nie stawia was w takim zajebistym swietle jak niektorzy sobie nakreslili tutaj na forum...

ems
30-10-2004, 13:30
nie rozumiem czemu zamiast pogratulowac nam tylko tego jednego bluzgu i jeszcze drugiego o prostytutce czepiacie sie wlasnie jego

ze skrajnosci w skrajnosc

WISLE GRATULUJEMY 2 BLUZGOW!

ehhh :kurde:

dobra, juz nie dorabiaj, blagam Cie

orzeu
30-10-2004, 13:36
ems ja osobiscie nie mialem zalu o spiewy przez pierwsza polowe, przeciez wasza decyzja nikt was nie zmuszal, nie dorabiam ale po prostu gdy widze krzyz to sie zastanawiam... a nie spiewam "ojejej super jest Legia(Wisła) i kocham ja bardzo" i to mi sie nie spodobalo, i wielu osobom na stadionie.

ems zakladasz sie ? :hyhy: zobaczymy ilu bluzgow wam bedze mozna pogratulowac, na ostatnim meczu w Warszawie bym ich nie zmiescil na palcach u obu rak...

ems
30-10-2004, 13:38
to byla wasza zaloba od poczatku do konca, nikt podczas odpalania krzyza nie byl obrazany, minute ciszy uszanowalismy - naprawde, nie wiem czego wy oczekujecie. Ze bedziemy w tym momencie krzyczec "Wisla! Krakow!" ?

Ej orzeu, mi nie o to chodzi ze my bedziemy bardziej kulturalni czy cos - chodzi mi o to, ze zarowno z jednej, jak i z drugiej strony takie licytacje sa zalosne.

Basbob
30-10-2004, 14:03
ems zakladasz sie ? zobaczymy ilu bluzgow wam bedze mozna pogratulowac, na ostatnim meczu w Warszawie bym ich nie zmiescil na palcach u obu rak...

A w ogóle byłeś na tamtym meczu??!! Coś nie wydaje mi się, a nawet jeżeli byłeś to widocznie nie pamiętasz. Jeżeli za bluzgi uznajesz skandowanie "na kolana", to gratuluję:) Zresztą mieliśmy lepsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się wami (4:1 :bauns: ).
Ja osobiście nie słyszałem co się wczoraj działo, bo w pubie oglądałem i się zdarlem straszliwie:) Ale z tego co tu czytam to nie mam do was żadynch pretensji, bo o co? Dzieki za pamięć w przerwie meczu:))

orzeu
30-10-2004, 14:31
bylem
"GTS..."
"Wisła szmato..."
"Wisła ... wytrysła"
"wypierdalac"
"***** Wisłe"

ale jak juz napisal ems i zgadzam sie z tym takie wyliczanki sa glupie wiec wszystkich pozostalych prosze o "niedostrzeganie" tego posta ;) bo jest on jedynie odpowiedzia na pytanie Basboba

Koran
30-10-2004, 14:41
I kilka słów ode mnie.
Przed meczem na krzesłach znajdujemy kartki przyczepione do krzeseł z textem: "Kibicu Legii, jestesmy w żałobie i rezygnujemy z oprawy. Prosimy was abyscie uszanowali smierc jednego z nas minutą ciszy" - nikt nie napisał ze przez 45 minut nie bedziecie dopingowac, ani ze my nie mamy tego robic. Wiec nasz doping w 1 połowie jest w 100% zrozumiały.
Minuta ciszy - przyszła jakos tak niespodziewanie. U nas jest specjalnie odgwizdywana i ogłaszana przez Hadaja. Tam jakos to inaczej wygladało i z tego mogly wyniknac wasze pretensje do naszych ze probowalismy was sprowokowac. Jak tylko orientujemy sie, ze cisza sie rozpoczela, nie mamy problemow z jej utrzymaniem. W przeciwienstwie do Wisły. Jakies tam okrzyki + b.głosnie "Cracovia zajebiemy was" - przez kogos z dobrym głosem.

W 1 połowie nasz doping dobry, bez napinki i bluzgów. W zamian Wisła po koncu żałoby, kwituje czym kwituje swoj stosunek do nas. Ktos napisał, ze Wisła b.dobra bo tylko 2 razy nas zbluzgała. OK, my nie bluzgalismy wczesniej, przynajmniej w zorganizowanej grupie (niektorzy lubia pokrzyczec sobie z sasiednimi sektorami), a to wsumie nie czeste jak na ekipe wyjazdowa - oni zazwyczaj zaczynaja.

Co do reszty wyjadu, to troche sie nachodzilismy, ale było warto. Wsumie dobrze, ze specjal nie doszedł do skutku. Była okazja znow odwiedzic Sosnowiec. Melanz trwał, zajebiste spiewy na dworcu i mozna było wracac - pod opieka marka Nowaka :ucieszony: . Na zachodnim wpada psiarnia, dlatego zdecydowana wiekszosc sie wybija.
Pzdr. dla człowieka-Herb

c_zary
30-10-2004, 15:01
nie rozumiem czemu zamiast pogratulowac nam tylko tego jednego bluzgu i jeszcze drugiego o prostytutce czepiacie sie wlasnie jego, moje odczucia sa takie ze nie byloby go gdyby nie sytuacja opisana na samym poczatku. u nas zmienia sie kultura dopingu bardzo szybko i wyraznie.
dziwni sa niektorzy ludzie, 90 minu meczu charytatywnego bez ani jednego wyzwiska i 90 minut ligowego podczas ktorego to wy zachowaliscie sie nieelegancko wiec nasi kibice mieli prawo byc wkurzeni i zareagowac ostro a niektorzy dalej sie woza po nas ze jestesmy chamy buraki i wiesniaki.
wchodzi ktos z was krzykaczy w zaklad ze na najblizszym meczu Legia-Wisła z waszej strony poleci przez 45 minut wiecej wyzwisk pod naszym adresem niz od nas przez 180 min? chyba nie znajdzie sie taki smialek, wiec pilnuj swojego ogrodka na przyszlosc wszechwiedzacy(-a) i wiecznie niezadowolony(-a). tak tak, to do ciebie yusta tez.
jeszcze jedno yusta i inni, podobaly wam sie rowniez prowokacje ze strony kibicow Legii majace na celu przerwanie ciszy przez nas? moze o tym porozmawiamy? alboe lepiej nie, to nie stawia was w takim zajebistym swietle jak niektorzy sobie nakreslili tutaj na forum...
Nie pisz bajek. Jesli byla prowokacja to z Waszej strony. I jeszcze mam gratulowac komus jednego bluzgu? :kurde: Zreszta jak pisalem wczesniej jeden to on nie byl. Nie wiem tez co ma tu do tego jak jest u nas z wyzwiskami, skoro rozchodzi sie tu o cos zupelnie innego. Akurat my uszanowalismy smierc Waszego kolegi minuta ciszy tak jak prosiliscie i imo zachowywalismy sie dalej fair. Widze ze wg. Ciebie to zawsze Wy jestescie krysztalowo czysci, a inni juz be. Jesli jednak lubisz tak pouczac innych to radze spojrzec najpierw na siebie. Nie mam oczywiscie zamiaru sie z kims na sile licytowac o bluzgi czy prowokacje wiec z mojej strony eot.

Creator
30-10-2004, 15:08
A ja żem sobie dopiero dzisiaj o 13tej wrócił do wawki, bo wczoraj się zasiedziałem w krakowie ;)

Małą paczką żeśmy sobie pili po parkach i ulicach krakowskich oczywiście śpiewając o Legii...i typki sie tylko na nas sporadycznie patrzeli;)

Oj było ciekawie...momentami hardcorowo, ale najważniejsze, że żyję :modli:

Mówiąc krótko: Było extraaaaaaaaaaaaaaaaa :hyhy:

ems
30-10-2004, 15:10
:O

MTP
30-10-2004, 15:17
Co do krzyża to też mi głupio było że reszta śpiewała,ja wtedy nie śpiewałem.
Szanuje to że na meczu charytatywnym nie było wyzwisk ale nie mów mi że na tym meczu też żadnych bo wasze pikniki juz po raz kolejny pokazały że są zakompleksionymi ludzmi,gwoli przypomnienia w zeszłym sezonie nasz trans Oko,szyja,potylica... i śpiew Wróg nr 1 Policja wróg nr 1,na co ludzie z tej trybuny po lewej stronie sektora gości Policje zamienili na Legię,A teraz minuta ciszy drą sie do nas,nasz trans o sprzęcie znów jakies uwagi.Nie wiem kim byli ludziki w niebieskich kurtkach ale zarzucanie ksywami o nie których osóbach z Legii było strasznie głupie.Wasz młyn zachowal się spox.Nie wiem czy bym wytrzymał takie ciśnienie i też na waszym miejscu bym pewne tak ryknął.Nie porównywałbym tylko tego do tego co my rykneliśmy po minucie ciszy bo troszke inna sytuacja była my minute ciszy uszanowaliśmy wy u nas nie.Dlaczego mówisz że my się zachowaliśmy nie elegancko?Bo po za krzyżem to nie przypominam sobie nic innego.Swoją droga wg mogliscie odpalić podczas minuty ciszy wtedy by było bardziej zrozumiale.
ps fajny był powrót około 2 w nocy z Krakowa
pps czy ktos z forum jechał samochodem któremu się benzynka skonczyła?

Pan Artysta
30-10-2004, 15:58
orzeu idz na swoje forum i moderuj , bo dopuszczasz do tekstów pon.krytyki

spokrex czy jak ci tam-za nazwanie Legionistów sk..... będę ciebie tępił i nic ,że dostane bana ,

na forum Wisły głosy podzielone-normalni wypowiadają się z szacunkiem,o zachowaniu kibiców Legii

lomu-banita
30-10-2004, 16:04
Dajcie sobie wszyscy spokój z obustronnymi wyliczankami.

O bluzgi się czepiamy (my,wy) ...przecież zgodą to my raczej nie zostaniemy , więc o co chodzi??

Creator
30-10-2004, 16:08
O bluzgi się czepiamy (my,wy) ...przecież zgodą to my raczej nie zostaniemy , więc o co chodzi??

Wczoraj coć na ten temat zanuciliśmy przecież:

"Dzisiaj czeka nas przygoda...stara zgoda zrobi **** "

lomu-banita
30-10-2004, 16:21

8)

c_zary
30-10-2004, 16:37

Chyba sobie sam pod nosem nuciles. Piosenka byla zupelnie o kims innym.

spoxgreq
30-10-2004, 17:00
spokrex czy jak ci tam-za nazwanie Legionistów sk..... będę ciebie tępił i nic ,że dostane bana ,

Rozumiem, ze to do mnie? Nie pierwszy nie ostatni. Nie nazwałem Legionistów skur... (a wręcz przeciwnie jak umiesz czytać ze zrozumieniem!)wyrywaj sobie zdania z kontekstu do woli, prosze bardzo, posta możesz sobie wydrukować i przeanalizować. Okresliłem się tak tylko do radosnego śpiewania podczas odpalenia krzyża(i nie ja pierwszy się tak w tamtym temacie okresliłem, ale do mnie wyprułeś) . Widzę, że jednak niektórzy skumali o co chodzi i nie spiewali, everlast szacunek.

Czyli panie gumas_72 rozumiem, ze zarządziłeś tępienie normalnych, którzy wypowiedzieli się z szacunkiem o postawie Legii min. niejakiego spokrex'a. Moze zmienie xsyve , ciekawa propozycja.

A to, ze Wisła krzyczała podczas swojej minuty ciszy to zajebista generalizacja, paru idiotów wypruło z A bo Boruc zdjął koszulkę.

Koran
30-10-2004, 17:12

:nie: To chyba na spontanie wymysliłes. :kurde:
To bylo o pewnej pani, ktorej obyczaje sa lzejsze niz ogólnie pryjety standard ;).

Co do Krzyza to poprostu nie wiedziałem, ze cos takiego macie w planie. Nie zauwazyłem poprostu, a nikt mnie nie wyprostował, nawet w tym momencie nie moge sobie przypomniec, kiedy on był. Gdybym wiedział inaczej bym sie zachował - mogliscie np. tez o tym napisac na wczesniej wspomnianych kartkach.

Przejzałem tez forum Wisły -
1. Orzeu - nie pisz ze prowokowalismy podczas minuty ciszy - bzdura
2. Czesc osob tez pisze, ze Legia nie dotrzymała słowa - miała nie dopingować... skad takie "ciekawostki" wzieli ?

lomu-banita
30-10-2004, 17:47
2. Czesc osob tez pisze, ze Legia nie dotrzymała słowa - miała nie dopingować... skad takie "ciekawostki" wzieli ?

Część osób ma 10 lat i dostęp do neta...

Wg badań część ludzi w Polsce (przerażająco duża :O ) ma wtórny anaalfabetyzm...nie rozumie słowa pisanego :ucieka:

yusta
30-10-2004, 17:48
i 90 minut ligowego podczas ktorego to wy zachowaliscie sie nieelegancko wiec nasi kibice mieli prawo byc wkurzeni i zareagowac ostro a niektorzy dalej sie woza po nas ze jestesmy chamy buraki i wiesniaki.

Po pierwsze zachowaliśmy się tak jak należało się zachować.
Po drugie akurat o burakach i wieśniakach wyczytałam u Was na forum

Jak nie lubie Legii tak szacunek dla nich za zachowanie w czasie pierwszej połowy. Byli głośni, ale kulturalni. NIe poszedł z ich ust ani jeden bluzg na nas. Ani jeden! A mogli po nas jechać jak po burej suce. Do tego dorzucili transparent, który nas wspierał. A my w pierwszej sekundzie przerwy zachowujemy się jak ostatnie buraki, jak wieśniaki co umieją tylko bluzgać!

To cytat Twojego kolegi po szalu i w sumie nie mam nic więcej do dodania.

Fizi
30-10-2004, 17:55
orzeu napisał:
nie rozumiem czemu zamiast pogratulowac nam tylko tego jednego bluzgu i jeszcze drugiego o prostytutce czepiacie sie wlasnie jego

chcesz, mówisz, masz:

Wisle gratulujemy bluzgów :uklony:

gumas:
orzeu idz na swoje forum i moderuj , bo dopuszczasz do tekstów pon.krytyki

:brawo:

ems
30-10-2004, 17:59
PRZESTANCIE SIE ***** NAPINAC JUZ

***** to forum ponizej poziomu sie zaczyna robic. pierdole.

orzeu
30-10-2004, 18:18
yusta powiedz mi tylko po co byly piosenki o Deynie i pokazywanie palcem w nasza strone oraz czekanie na "*****" po waszych okrzykach? (prowokacja nie podczas minuty ciszy Koran tylko pozniej) wiekszosc rozsadnych ludzi nie oczekiwala od was 45 minut ciszy ale tym spiewaniem podczas krzyza i probami przerwania naszej ciszy po prostu sobie przechlapaliscie u tych kibicow ktorzy sa przeciwni bluzgom, bo tym ktorzy blzugaja pretekstu dawac nie trzeba...
dla mnie ktos kto probuje przeszkodzic w zalobie komus innemu...nie dokoncze...
a juz na pewno ten ktos nie ma prawa teraz mowic mi (panowie gumas i Fizi) co jest "ponizej krytyki" w moim wlasnym domu (czyt. forum)
Fizi ironie to sobie wsadz wiesz gdzie, slowo "gratuluje" zostalo tu niefortunnie uzyte ale chodzi o to ze zamiast dostrzec postep w naszym dopingu uczepiliscie sie jednego wyzwiska. idiotyzm i hipokryzja w postaci prawie tak czystej jak u kibicow Cracovii.

everlast pikniki to sa pikniki, niech sam fakt ze dla nich to wy jestescie wrogiem numer jeden a nie Cracovia przemowi do ciebie, debile sie znajda wszedzie, najwiekszego widzialem w Szczecinie, tanczyl dla nas, spiewal, onanizowal sie i nie wiadomo co jeszcze robil, piknik zwykly wiec go zlalismy. po prostu wynalazki sa niektore takie ktorym wielka sprawia radosc gdy krzykna w strone czyjas "**** wam w dupe wiesniaki" zamiast starac sie zachowac na poziomie i uszanowac to ze ktos przyjechal te kilkaset kilometrow za swoja druzyna a sam tej dupy na wyjazd nigdy nie ruszy.

c_zary prowokacja z naszej strony? :O

yusta
30-10-2004, 18:22
yusta powiedz mi tylko po co byly piosenki o Deynie i pokazywanie palcem w nasza strone oraz czekanie na "*****" po waszych okrzykach? (prowokacja nie podczas minuty ciszy Koran tylko pozniej) wiekszosc rozsadnych ludzi nie oczekiwala od was 45 minut ciszy ale tym spiewaniem podczas krzyza i probami przerwania naszej ciszy po prostu sobie przechlapaliscie u tych kibicow ktorzy sa przeciwni bluzgom....

Wiesz... tak sobie przejrzałam własnie topic o meczu na Waszym forum i z tego co widzę to chyba tylko Ty te prowokacje widziałeś.
Większość Twoich ziomków pisze o szacunku dla nas a Ty im zwracasz uwagę, że jaki szacunek... co oni w ogóle piszą... blablabla.... Ludzie Ci odpisują za co a do Ciebie nadal nie dociera, więc mi już nie chce się pisac tego samego.

Guzik
30-10-2004, 18:24
Była okazja znow odwiedzic Sosnowiec. Melanz trwał, zajebiste spiewy na dworcu i mozna było wracac - pod opieka marka Nowaka :ucieszony: . Na zachodnim wpada psiarnia, dlatego zdecydowana wiekszosc sie wybija.
Pzdr. dla człowieka-Herb

Chyba Marka Pawlaka :hyhy:
W Sosnowcu podobala mi sie sprzedawczyni w Hamburgerze, kto byl ten widzial.

P.S
Kolega ktory poczestowal mnie winem pod kebabem to Szuwar? :hmm: