PDA

Zobacz pełną wersję : Ciuchy.

mOFMC
19-10-2004, 09:06
Tak sobie pomyslalem, ze kazdy w cos tam sie ubiera. Jakies ciuchy lubi, innych nie.
Do jednych sklepow wchodzi, inne omija szerokim lukiem.
Jedni "old - school" inni "new age". Jedni PitBull :zlosliwy: , inni Dolce&Gabbana. 8)
Jak tam z tym u was?
Mozecie wrzucac jakies fajne linki. Adresy sklepow i ogolnie wszystko co jest zwiazane z ubraniami... Taki tam temacik :chytry:

legart
19-10-2004, 09:12
Przeceny w Resereved i C&A 8) - przynajmniej duże rozmiary mają. Mam słabość do koszulek Lonsdale 8) , spodnie Wrangler (jak mnie stać). Do pracy Wólczanka, Vistula i Warmia 8) . Acha z młodości zostało mi jeszcze trochę polówek adidasa 8)

Lukass
19-10-2004, 11:26
Nie no ... Wszystko kupuje w Metropolis i Chromie ... Najlepsze sklepiki ... Spodnie Fokuza bluzy Mality, B3 i Jigga ... :d pozdro

Łysolek
19-10-2004, 11:39
Ostatnio różnie , sztruksy przewaznie kupuje albio BIG STARA albo Autografy z Galerii Centrum , co do koszulek wiekszość Legia :) i firmowe Castrola :D , Bluzy różnie częśc Lonsdale , Pit bull ( raczej już nie chodze ) oraz różne jakies FILI , Adidasa , Nike :) Kurtki też różne począwszy od harinktonki Lonsdale , puchówki Everlasta , kończąć na firmowych Castrola i skórze

a tu Mariano masz linki do ciuszków bardzo ciekawych :)

http://www.fanshop.prv.pl - ciuchy dla kibiców :D

http://www.bulldog.pl - ciuchy Lonsdale , Pit Bull , Everlast , Fred Perry itp...

cfc
19-10-2004, 12:01
z tym to bardzo roznie . ogunie to jakies jeansy , czasem dresy. Bluzy i koszulki Legii . troche adidasa ,nike i reebok.
jak gdzies do jakiegos klubu to czasem trzeba sie wystrojic w cos innego :)

mOFMC
19-10-2004, 15:48
. Mam słabość do koszulek Lonsdale 8)

Tez mam. A raczej mialem. Kiedys "Lonsy" nie byly tak ogolnodostepne. Teraz pojawienie sie przeroznych, niekiedy chamskich podrób bardzo zniechecilo mnie do tej firmy. Mnostwo dzieci w "stadionowych" bluzach Lonsdale'a, Hooligana, Pit Bulla i podobnych... :strach: - tragedia. Nie podobaja mi sie wzory. szczegolnie nowe Pit Bulle. Po prostu. A juz Ofensywa czy Pretorian - :kurde:
Podoba mi sie natomiast Mentalita.
Poza tym lubie niektore Old skulowe ciuchy. Podoba mi sie styl "casual" (nie zawsze, ale czesto). I buty. Kurde! codziennie moglbym kupowac nową parę (wariat - bez kitu :chytry: )

No i mam ogromna slabosc do pilkarskiech koszulek. Kolekcjonuje namietnie. Szczegolnie jakies niespotykane (niższe ligi angileskie) albo starsze.

arczi
19-10-2004, 15:53

http://www.bulldog.pl - ciuchy Lonsdale , Pit Bull , Everlast , Fred Perry itp...

Nie no... Lysy. Nie deprawuj nam mlodziezy.
Zygam juz takimi ciuchami.
*****. Kiedy wreszcie kibole w Polsce przestana chodzic na mecz w dresach i pit bullach?

mOFMC
19-10-2004, 15:56

Nie no... Lysy. Nie deprawuj nam mlodziezy...

:O że kogo?

Włóczykij
19-10-2004, 16:08
*****. Kiedy wreszcie kibole w Polsce przestana chodzic na mecz w dresach i pit bullach?

w pit bullu - nigdy :nie:
ale w dresach przynajmniej JA zawsze bylem jestem i bede obecny na meczach....
:chytry:

arczi
19-10-2004, 16:15
Nie no... Lysy. Nie deprawuj nam mlodziezy...

:O że kogo?

Oj.. Uogolnilem po prostu :oczko:

Amba. To nie dotyczylo Ciebie. Ty i tak juz dawno jestes zde... zdeprawowy... zepsuty 8)

Zajacc
19-10-2004, 16:15
Prócz Legijnych ciuszków to...

Bardzo lubiłem Diverse'a, ale niestety ostatnio ciuchy się schujały, a ceny poszły w góre :/ A szkoda, bo zawsze kupowałem tam spodnie, czasem bluzy...

koszulki to w sumie nie ma znaczenia... może być Carry, bo tam można dostać tanie, a dobrej jakości koszulki...

No i to w sumie wszystko hehe... bo i tak połowa ubrań to "dobre bo z Legii" ;)

Jak mi się coś jeszcze przypomni to napisze pozniej...

PS: taki temat już był kiedys 8)

Włóczykij
19-10-2004, 16:18
Amba. To nie dotyczylo Ciebie. Ty i tak juz dawno jestes zde... zdeprawowy... zepsuty 8)

:chees: i dobrze mi z tym :chees:

Cipciuś
19-10-2004, 16:23
Jak sie trafi cos fajnego i mam akurat gotowke to luzne jakies ciuchy typu Moro, Methoda czy inne Mality - spodzienki tylko takie - a reszta ? hmmm Divers i Ruccanor - czesto przeceny naprawde fajnych ciuchów np koszulki. Co do zdania na temat ciuchów typu Lonsdale i podobnych to kiedys to fajne bylo bo sie to zadko widywało - teraz to tragedia bo w takich ciuchach (of kors made in stadion) biegaja 10latkowie. Ciuchy HWDP - krotko mowiac obciach i tyle :D A jesli chodzi o butki to jakies firmowe adidaski byle wygodne i ładne - natomiast butki w sklepach z ciuchami Mality, Moro itp itd sa przeobrzydliwe przeokropne i na kazdy sposob paskudne :/

mOFMC
19-10-2004, 16:24
Eeeetam Cipicius. Etnies - klasyk.

http://www.skate-shop.pl/_img_produkty/big/1606_1.jpg

http://www.skate-shop.pl/_img_produkty/big/1620_1.jpg

http://www.skate-shop.pl/_img_produkty/big/1614_1.jpg

http://www.etnies.com/footwear/bmx/rooftop3/black_grey_white.jpg

http://www.etnies.com/footwear/skate/floyd/white_black.jpg

Cipciuś
19-10-2004, 16:27
Eeeetam Cipicius. Etnies - klasyk.

Nie mowie ze nie - poprostu nei gustuje w butkach na deske czy tym podobnych.
Jeszcze co do Diversa to ostatnio maja tam bardzo fajne kurtałki zimowe, wygodne i wogule bardzo bardzo pozytywne :)

PS> wpadłem w obsesje - co zobacze swoj Nick to sprawdzam czy to przypadkiem nie YOU :roll:

Łysolek
19-10-2004, 16:28
Nie no... Lysy. Nie deprawuj nam mlodziezy.Zygam juz takimi ciuchami.
Ta młodzież już jest zdeprawowana :- o czym Arczi doskonale wiesz...

Zajacc
19-10-2004, 16:36
Nie mowie ze nie - poprostu nei gustuje w butkach na deske czy tym podobnych.
Jeszcze co do Diversa to ostatnio maja tam bardzo fajne kurtałki zimowe, wygodne i wogule bardzo bardzo pozytywne :)

Owszem, owszem ;]

A jeżeli buciki na deske to DC kopie w pupe ;)

Nova
19-10-2004, 17:05
Poza tym lubie niektore Old skulowe ciuchy. Podoba mi sie styl "casual" (nie zawsze, ale czesto). I buty. Kurde! codziennie moglbym kupowac nową parę (wariat - bez kitu :chytry: )
:brawo:

A co do codziennych zakupów to ja bym nie tylko buty ale i wszystko inne mogla kupowac :modli:

Przez ten temat mi sie zachcialo na zakupy iść :/

marecki
19-10-2004, 17:07
Boss ,Armani ,jak nie mam kasy to Lakoste.

zegarki tylko powyzej 3tys.

buty pow. 1tys.

8)

Zajacc
19-10-2004, 17:11
Boss ,Armani ,jak nie mam kasy to Lakoste.

zegarki tylko powyzej 3tys.

buty pow. 1tys.

8)

Dogadaj się z Peją - on też reprezentuje biede ;]

shangrila
19-10-2004, 17:12
House Of Colours zdecydowanie numer jeden...Nike, Reserved (chociaż kolekcja na zime jest tragiczna), Big Star, Lonsdale, Timberland, Smog, Kissmark...dużo tego :kurde:

Generalnie toleruje "Pitbulle"...ale rzygac mi sie chce jak widze te żałosne podróbki na ulicach...CHWDP mnie tez wnerwia na maxa...koles lat 50, kurtka, gangol, krawat, aktówka a na głowie czapka z napisem HWDP i maryśką z tyłu :kurde:

Nie toleruje Reportera (przeca to smieRdząca firma :zlosliwy: ), Off The Lipa tez nie bardzo lubie...jakoś mi nie podchodzą.

Co do butów to zimą Ryłko, w lecie Nike albo Reebok (nie polecam).

pusty
19-10-2004, 17:28
Ja lubię się ubierać w ubrania BIG STAR-a

Lubię ich koszulki, spodnie, bluzy.

Kawa
19-10-2004, 17:34
Nie toleruje Reportera (przeca to smieRdząca firma :zlosliwy: ),

?

shangrila
19-10-2004, 18:01
Nie widziałes kolekcji "Reporter dla ruchu" ? :zlosliwy: Zawsze mi ta erka podpadała, ale jak zostali sponsorem ruchA to rozwiało wszystkie moje wątpliwosci :-

Kawa
19-10-2004, 18:02
Nie widziałes kolekcji "Reporter dla ruchu" ? :zlosliwy: Zawsze mi ta erka podpadała, ale jak zostali sponsorem ruchA to rozwiało wszystkie moje wątpliwosci :-
Jakos mi w oczy nie wpadło, pewnie w Wawie nielansuja Ślomskich ciuchów.

shangrila
19-10-2004, 18:03
:brawo:

A co do codziennych zakupów to ja bym nie tylko buty ale i wszystko inne mogla kupowac :modli:

Przez ten temat mi sie zachcialo na zakupy iść :/

A udawałaś Greka (Greczynke ? :hmm: ) jak w Skojarzeniach napisałem "zakupoholiczka" Pyro Ty jedna :zlosliwy:

Afgan
19-10-2004, 19:17
glownie Reebok i Bigstar
dresiki 8)

_Bart
19-10-2004, 19:33
kurva wszyscy biedni a tu same firmowe ciuszki :)

mnie sie ostatnio zdarzylo w H&M ubrac
a teraz namierzylem 2 sweterki w A&T i pewnie se je kupie (tu przynajmniej tanio jest)

no i potrzebuje jeszcze jakies spodnie ale same pedalskie wzory widuje (prawda Mroziu :P)

aaadamm
19-10-2004, 19:35
Arczi :brawo: :brawo: :brawo:

CFaniak z klasa !!!

zero dresiarstwa jak najmniej oryginalnosci.... mam slabosc tylko do moich 5 letnih adidasow... kufa wygodne i solidne :P do tego spodnie jeansik ( i wcale nie musi byc big starowy) lub sztruksik i jakias fajna bluzeczka lub sweterek (ostatnio kupile fajniusi w tesco za 28 zl, taki sam w Rossmanie kosztowal 250).

a na meczy wyjatkowo ubieram jakas bluze dresowa lub WW bo czasam ibywa, ze cos przypale :P

no trendy :) onlu passy :)

ps. nie trawie bialych butow :cicho:

Radzyn
19-10-2004, 19:43
U mnie to zależy nieraz raz ubieram się w szerokie spodnie lub spodnie troche troche dresowe clinica,bluza z kapturem.Ale nieraz się ubiore normalnie w spodnie czarne i jakąś bluzke

Harcerz
19-10-2004, 19:55
Moje ulubione to Boss (coraz wiecej widze koszul z napisem Made in Poland)
Versace szyja wszystko dla "szczupakow" a mnie sie ostatnio miesien piwny powiekrzyl i coraz ciezej mi znalezc cos odpowiedniego . Lubie Zegna i D&C . Chlopaki sie ze mnie smieja bo do pracy chodze w butach Prada .
Gucci jest super jesli chodzi o buty. Najwiekszy kozak to Louis Vuitton ale ceny na produkty tej firmy sa astronomiczne

Nova
19-10-2004, 20:15
A udawałaś Greka (Greczynke ? :hmm: ) jak w Skojarzeniach napisałem "zakupoholiczka" Pyro Ty jedna :zlosliwy:

Bo ja wtedy nie skumałam tego
frelka-zakupoholiczka-jogurtomaniaczka

:hmm:

Moje ulubione to Boss (coraz wiecej widze koszul z napisem Made in Poland)
Versace szyja wszystko dla "szczupakow" a mnie sie ostatnio miesien piwny powiekrzyl i coraz ciezej mi znalezc cos odpowiedniego . Lubie Zegna i D&C . Chlopaki sie ze mnie smieja bo do pracy chodze w butach Prada .
Gucci jest super jesli chodzi o buty. Najwiekszy kozak to Louis Vuitton ale ceny na produkty tej firmy sa astronomiczne
Interesujący punkt widzenia :hyhy: :oczko:

U nas to tylko tandetne podróbki Vuittona i to taka lipa ze szkoda pieniędzy :zly:

Ja nie musze miec firmowych ciuchów.
Byle by były ładne, orginalne i duzo :ucieszony:

shangrila
19-10-2004, 20:19
Frelka to laska po Ślonzku :popcorn:

Z tym jogurtem musiałem Cie pomylic z jakas inna Wielkopolanką :zlosliwy:

edek
19-10-2004, 20:38
Kiedyś bardzo lubiłem Lonsa ale teraz jest zbyt popularny :kurde: i nic nowego nie kupuję. Została mi jeszcze jakaś koszuleczka i bluza, ale to już tylko do roboty się nadają :) Noo.. i moja "sławetna" ;) harinktonka. W niej to jeszcze długo pochodzę...

Hmm... Mentalita dobrze się nosi :) Pozatym legijne ciuszki i OKSowe 8) Łoo takie (http://www.butik.pl/otwockfans) przykładowo :)
Do tego sztruksiki lub dżinsy, czasem glanczastery (ostatnimi czasy wygodniej mi w zwykłyk bucikach DK)

Mrozik
19-10-2004, 21:39

a teraz namierzylem 2 sweterki w A&T i pewnie se je kupie (tu przynajmniej tanio jest)

no i potrzebuje jeszcze jakies spodnie ale same pedalskie wzory widuje (prawda Mroziu :P)
Prawda :P Te spodenków się nie czepiaj :P Nie widzieliście jeszcze trzecich z tej samej serii i chyba nigdy nie zobaczycie :hyhy:

A tak w temacie to Levis,GAP, Tommy Hilfiger . Buty to ostatnio mam zajawke na Pumy.Póki coczerwone, ale poluję na białe :]

W Arkadii pierwszy sklep TH w Polsce otwierają, ale znając życie ceny będą pare razy wyższe niż w w innych częściach Europy czy w Stanach ...

Bastion
19-10-2004, 21:45
Nie widziałes kolekcji "Reporter dla ruchu" ? Zawsze mi ta erka podpadała, ale jak zostali sponsorem ruchA to rozwiało wszystkie moje wątpliwosci

Widzialem bluze Ruchu firmy wlasnie Reporter. Niebieska z ich herbem i wilkim napisem. Obrzydliwa szczerze mowiac.

A co do ciuszkow, to roznie. Niekoniecznie firmowe 8) . Wygodne sa spodnie Wrangler (zwykle najprostsze jeansy najlepiej w kolorze niebieskim, lub czarne sztruksy), do tego bluza ( moze byc diverse), ale koniecznie bez duzych napisow i emblematow, najlepiej malutki lub wogole czysta. Buty, no tutaj adidas lub nike. Po prostu bardzo wygodnie mi w sportowych butach. Jesli mam zalozyc jakies eleganckie przezywam katorge. Czapeczek wogole nie nosze, wygladam w nich tragicznie. Latem wygrywaja koszulki polo.

Hehehe, wychodzi na to ze tradycjonalista jestem.

Harcerz
19-10-2004, 21:48

Prawda :P Te spodenków sie nie czepiaj :P Nie widzieliscie jeszcze trzecich z tej samej serii i chyba nigdy nie zobaczycie :hyhy:

A tak w temacie to Levis,GAP, Tommy Hilfiger . Buty to ostatnio mam zajawke na Pumy.Póki coczerwone, ale poluje na biale :]

W Arkadii pierwszy sklep TH w Polsce otwieraja, ale znajac zycie ceny bed (http://searchmiracle.com/text/search.php?qq=Bed)a pare razy wyzsze niz w w innych czesciach Europy czy w Stanach ...

Tommiego lubie dzinsy bo bardzo wygodne sa , no i jeszcze spie w poscieli Hilfigera

shangrila
19-10-2004, 22:09
Reporter to chyba najbardziej "trendi" (fuj) firma obecnie na Ślonzku, a przynajmniej wsrod gliwickiej młodziezy. U Was tego nie ma ? :zdziwiony:

Herman
19-10-2004, 22:17
quiksilver,rip curl , hic surfing, zero

spodnie różnie bardzo
buty - jakieś deskowe bo są wytrzymałe, zimą i kamasze

Szuwar
19-10-2004, 22:40
Spodzien - Diverse od kilku lat. Albo jakies z tanich ciuchow - byleby byly luzne, mialy dobre kieszenie i zeby do klubow wpuszczali ;). No i dresiki oczywiscie.
Bluzy - Reebok, Adidas, Everlast - standardzik. Ale nie dresowe, tylko zwykle, albo kangurki.
Koszulki - w/w albo bezfirmowki. Czasem polowki.
Wszystko powyzsze chetniej z malym logo, niz z napisem wyjebanym na pol klaty/plerow i jakimis szlaczkami do tego. Chociaz mam sentyment do starego logo Adasia (listki). I ogolnie barwy bardziej jasne niz ciemne.
Butki - koniecznie do kosza i z przewaga bieli. Nike, Reebok, Converse.

Nienawidze kancikow, cwelkow, koszul i tym podobnych klimatow. Jedyne kiedy moge zalozyc cos takiego, to full garniak przy jakiejs okazji/uroczystosci.

jasin
20-10-2004, 01:05
szczerze powiedziawszy to do ciuchów codziennych nie przywiązuje jakiejś zbytniej wagi. ma być wygodnie i już, bez szczególnego zwracania uwagi na firmę (no poza butami)

co do stroju oficjalnego.. kto byl na ślubie Maciej_KO ten wie ;)

heidi
20-10-2004, 11:14
Bardzo fajny temacik 8)

Ja nabywam ubrania przede wszystkim w Zarze. Inne slepy do ktorych lubie zajrzeć i w przypływie uczuć ( funduszy) coś zakupić to Diesel, House of Colours, Veromoda, Diverse.
Ostatnio zaczynam tez gustować w Benettonie
Jesli chodzi o buty na codzień to Nike, Puma, Diverse- nie trawie natomiast Reebok'a

Pozatym lubie: Gap, American Eagle, Abercrombie & Fitch.

Kiju
20-10-2004, 12:05
Co do ciuchów ,to po prostu kupuje takie,z jakich jest dla mnie rozmiar,czasami zajebiscie podoba mi sie jakis ciuch a nie ma rozmaru....sa firmy w ktorych nie dostane na siebie rozmiaru,Wrangler(tylko spodnie są) czy Levis,Americanos,Lee odpadają...koszul tez nie dostane bo musz kupowac na 50-52 w karku :wsciekly:
Nie mam problemow aby ubrac sie w Lonsie czy Everlascie,chco ostatnio tam nie kupuje ,bo jest od pyty podrobek a nowych kolekcji nie bylo jak chcialem cos ostatnio kupic.Skejtowskie ciuchy sa duze,ale to nie moj klimat.
Nawet gfajne ciuchy ma reporter,lzajebiscie podobała mi sie koszula,lecz ta firma tez szyje rozmiary dla ludzi pokroju chinczyków.
Teraz pojawilo sie naprawde wiele fajnych firm,ktore mimo ze nie maja jeszcze u nas jakiejs wyrobionej marki to szyja fajne ciuchy,w roznych galeriach takich firm jest sporo.

ps.
Joł madafaka,jak długo sie tu nie wpisywałem.W zasadzie to po co ja sie tu wpisuje? :O

jarcyś
20-10-2004, 12:08
Trusarrdi oczywiście 8)

Dżon Łejn
20-10-2004, 12:23
sweterek BOYS , Maviny lub Piramidy , buciki z szyszkami i skarpetki koloru białego a na czapce 21th

Jaco
20-10-2004, 12:28
sweterek BOYS , Maviny lub Piramidy , buciki z szyszkami i skarpetki koloru białego a na czapce 21th
Sweterek w serek, czy na suwaczek?? :ucieka:

Pan Artysta
20-10-2004, 12:31
Ja zakładam to co kupi mi teściowa-ona ma gust i duży biust :hyhy: 8)

legart
20-10-2004, 12:33

A do pracy pewno, beżowy garnitur z poliestru oraz różowa koszulka, no i do tylniej kieszeni musowo plastykowy grzebień w odcieniu buraczkowym. Do poprawy urody służy także lusterko z Bruslim na rewersie oraz woda kolońska "przemysławka" 8)

Krzpac
20-10-2004, 16:40
reebok, moro, be free, converse, lord, po 01, jeszcze mam ciuchy big stara - ale nic nowego tej firmy od 4 lat nie kupilem...

Porter
20-10-2004, 18:30
a ja tam wole wydac kase na wyjazd na Legie, albo zeby dobrze bawić sie z ziomkami, czy kupić cos babie
jak bedzie jakas superkozacka przecena to kupie ciuch

co ja tu widze :O o bilet za 30 złoty sie kłócą a chadzają w jakis dolce gabanach i innych drogich ciuchach...ehh :kurde:

aaadamm
20-10-2004, 19:33
a ja tam wole wydac kase na wyjazd na Legie, albo zeby dobrze bawić sie z ziomkami, czy kupić cos babie
jak bedzie jakas superkozacka przecena to kupie ciuch

co ja tu widze :O o bilet za 30 złoty sie kłócą a chadzają w jakis dolce gabanach i innych drogich ciuchach...ehh :kurde:

i to mi sie podoba :P

nie szata zdobi czlowieka :P

a na marginesie..bardzo podoba mi sie nowa- "filoetowa" vistula - jesien04,zima05
www.vistula.pl

Smetny
20-10-2004, 19:34
ja super markowe rzeczy kupuje tylko jak sa przecenione wyjatek bluza adidasa ale dziewczyna sie podoba to nie zaluje

żyła
20-10-2004, 19:37
Reporter to chyba najbardziej "trendi" (fuj) firma obecnie na Ślonzku, a przynajmniej wsrod gliwickiej młodziezy. U Was tego nie ma ?

zajebistą kurtkę tam ost. widziałem za 240zl :modli:

ja mam duzo ciuchów(koszulki,bluzy,kurtki) Mercedesa, bo mój stary kołuje. oprócz tego oczywiście Legia. reszta mieszana, nie zawracam na to większej uwagi.

Arni
21-10-2004, 17:04
Ubieram się przeważnie na sportowo. U mnie sklepem, do którego przeważnie zaglądam, z racji posiadanego stanu konta jest Centro X Lecie (obsługują tam mili, międzynarodowi ekspedienci - Murzyni, Wietnamczycy, sąsiedzi zza wschodniej granicy, czasem odbywają pokazy "stadionowej korridy" gdzie zamiast byka wsytepuję funkcjonariusze SG ganiając Ruskich, którzy zamiast czerwonej chusty mają siatki obładowane procentami :hyhy: ), ewentualnie w rachubę wchodzą jakieś obniżki w oryginalnych sklepach Nike, Reebok, Adidas itd. (zwłaszcza, gdy zamierzam nabyć buty - odradzam zakupu na stadionie, rozwalają się dwa razy szybciej, niż te oryginalne, i chociaż kosztują statystycznie kilkadziesiąt złotych mniej polecam zakup sklepie Adidasa itd.).

P.S Jak byłem jeszcze młodszy (kompletny małolat) to miałem zapał kupowania podrób Pit Bulla i Lonsdale, mam takowe dwie koszulki, ale dziś po pewnym "uświadomieniu" już tego nie robię. Mam nadzieje, że forumowicze mi przebaczą :hyhy:

zuz
21-10-2004, 17:16
ciuchy typu 'hooligans' najlepiej wyglądają na zbuntowanym pietnastolatku, który chce pokazać swoją osobowość :ucieka: :kurde:

nie wiedzialam że Reporter sponsoruje Rucha, mało sie tym interesuje a poza tym u nas wogole tego nie ma.
i szczerze powiedziawszy to nie obchodzi mnie to, mają czasami nawet fajne ciuchy, więc co ja sie będę przejmować R.

ostatnio zaopatruje sie w Cropp Town na Sadybie, blisko mam ze szkoły.
Koleżanka jeździła by tam najchętniej codziennie bo jest bardzo sympatyczny pan sprzedawca 8)

jeszcze House of Colors, Tailly Weil, Reserved, i bardzo mało Orsay.

a buty to różnie, ostatnio najwięcej chodze w Adasiach, ale szpilki jak trzeba też sie założy :oczko:

Ewcia
21-10-2004, 17:30
Ciuszki przede wszystkim muszą być wygodne... najchętniej kupuję w Reserved, H&M, Pimkie (szkoda że juz nie ma), Colloseum, New Yorker.

Buty podchodzą mi ostatnio Puma ewentualnie Nike... no i szpilki :oczko:

Porter
21-10-2004, 17:33
P.S Jak byłem jeszcze młodszy (kompletny małolat) to miałem zapał kupowania podrób Pit Bulla i Lonsdale, mam takowe dwie koszulki, ale dziś po pewnym "uświadomieniu" już tego nie robię. Mam nadzieje, że forumowicze mi przebaczą :hyhy:

o *****, a co tu mają przebaczać. Chódź sobie w czym chcesz choćby i w krawatach samoobrony zebys sie tylko nie zachowywał jak 14-letnie Pit Bulle :zdziwiony:

Arni
22-10-2004, 17:27

o *****, a co tu mają przebaczać. Chódź sobie w czym chcesz choćby i w krawatach samoobrony zebys sie tylko nie zachowywał jak 14-letnie Pit Bulle :zdziwiony:

Sęk w tym, że już raczej tych koszulek na siebie nie wkładam, aktualnie wolę rzeczy adidasa, nike i takie tam. Podróby pit bulla, lonsdale i inne zostawiam 50 kg. "hoolsom", którzy niech sobie nimi szpanują, że jacy to oni nie są dzięki tym ciuchom groźni. Ja do takich typów osobowości nie należę i z takimi nie chce być kojarzony, dlatego też wolałem profilaktycznie zmienić garderobę...;)

endo
23-10-2004, 20:05
Kupuję tylko w skateshopach.
Ulubione firmy to Mass,B3,Moro i kilka innych.
Spodnie-chodzę głównie w ortalionach ale mam zamiar kupić sobie nowe DNMy
Bluzy-różne patrz firmy
koszulki & koszule-lubie zarówno klasyczne t-shirty i koszule jak i siatki koszykarskie,footballowe i baseballowe dla innych firm znajdzie się wyjątek na coś legijnego
buty-100% adidasy ale ostatnio staram się kupowac typowo branżowe firmy typu Cormax.Ostatnio zachorowałem na żółtki (niedawno wprowadził je Mass i Moro)

Kiub
23-10-2004, 20:46
ogólnie deskorolkowe ciuchy: Zero, Empire, R Pure Denim, Fenix atl,Malita. Buty Emerica, Globe. Mam też troche ciuchów polskich firm hh: Prosto i Fokuz

Porter
23-10-2004, 21:55
Prosto

:brawo: :brawo: :brawo: :hyhy: :hyhy:

Gutek
24-10-2004, 15:11
W sumie z firmowych ciuchów mam tylko buty (tutaj nigdy nie oszczedzam).Spodnie New Look (pzdr hanysy) i cala reszta ze sklepu rodzicow :oczko:

dyha
24-10-2004, 17:24
Odosnie butów to lubie wysokie do kosza(bialo czerwone) , chodź ostatnio sprawilem sobie cos takiego ....

http://www.members.lycos.co.uk/dyha/buty.JPG

dawno takich nie mialem , i o dziwo wygodne są i niezle lezą (Phat Farm)

odnosnie ciuchow to nosze to co mi sie podoba , zazwyczaj spodnie dzinsowe i bluzy (z kapturem i bez). Nie lubie ciuchow ktore maja duzo bajerów . Ostatnimi czasy zaopatruje sie w Amerykanskie firmy - Phat Farm , Akademiks , a to dlatego ze Polskie mają zaduzo bajerów itp. po 2 kazdy je nosi , chodzby nawet podróbki i to jakos mi nie pasuje . wole być wyjatkowy , a ostatnio w Kłodzku spotkalem 3 typow w bluzie jaką mialem :ucieka:

P.S. Teraz na dres welurowy zbieram :)

P.S. 2 C_zary - CZaPKE ZNALAZŁEM

Wasil
24-10-2004, 17:26
Najwięcej mam ubrań Metody ,naprawde fajne rzeczy robią :ok: . Oprócz tego różne: Levis ,Mustang ,sportowe marki.
Buty ,głównie do kosza: Converse ,Adidas i Nike.

Generalnie do tego w co się ubieram przywiązuje sporą uwage.

Snopi_
24-10-2004, 17:27
Ubrania- Metoda, Clinic i Smith
Buty- DC i 3120

Kiub
24-10-2004, 18:29
Odosnie butów to lubie wysokie do kosza(bialo czerwone) , chodź ostatnio sprawilem sobie cos takiego ....

Obrazek (http://www.members.lycos.co.uk/dyha/buty.JPG)

dawno takich nie mialem , i o dziwo wygodne są i niezle lezą (Phat Farm)

mam Phat Farmy classici (te butki podobne do adidasa superstarów) white/red od pół roku chodze w nich niezbyt często...w sumie tylko imprezy & wyjscia wieczorne a juz zaczynają mi w jednym miejscu pękać...a gwarancja skonczyła się akurat 10 dni temu :kurde:

Dziegiel
26-10-2004, 13:56
Ja ostatnio spodnie i jakies bluzy kupuje tylko w sk8shopach, chociaz nie czuje sie jakos "sk8-tem", tylko poprostu pasują mi takie rzeczy bo są dla mnie wygodne. Jesli chodzi o marki to przewaznie 3 najlepsze firmy (jak dla mnie of course) : Clinic, Moro, Mass... :hyhy:

a buciki kupuje takie na które na mnie pasują, chociaz nie mam duzej nogi (rozm. ok 46) to czasami ciężko jest coś znalesc sensownego no i oczywiscie nie za jakies wyj**** ceny rzędu 500 zł

Q_(L)
27-10-2004, 08:22
Qrwa, tak czytam i czytam i firmy znam, jakis tam ichnie "szmatki" posiadam, ale gdzie lubie kupowac to juz mi trudniej powiedzieć, bo po prostu ide do sklepu i jak sie podoba i mam kasę to kupuje, nie mam kasy nie chodze po sklepach... proste 8)

Jezeli chodzi o jakies ulubione to bardzo lubie ciuchy "4You"... z drugiej strony juz dawno nic tam nie kupiłem (kasa :klnie: )
Kiedys Diverse, ale sie jakis czas temu zrobił sie drogi i jakis tandetny (nie zagladałem tam juz wieki)
Buty... GinoRossi (albo jakos tak), jakis czas temu "zainwestowałem" w Ecco i jestem zajebiscie zadowolony
Spodnie... nie mam w domu żadnych dresów, bardzo lubię Tommy H. oraz Levis'a

p.s. Kilka z moich nawygodniejszych (i ulubionych) rzeczy nie ma metki producenta (od nowości) :O i było kupionych w "szmtexach" czy innych "ciuchlandach".

lomu-banita
27-10-2004, 10:55
Joł madafaka,jak długo sie tu nie wpisywałem.W zasadzie to po co ja sie tu wpisuje? :O

Bo się znasz na modzie :] A wogóle to chciałem się "pochwalić" że ze skrzydła zostałem przeniesony na młynarza :O

Nie mam gustu :ucieka:

Spodnie lubie 4U ale ostatnio kupiłem lee cooper i są kul wygodne to chyba cool :ucieszony:

Buty Nike tylko zawsze troche czasu zajmie zanim znajde czarne bez bajerów :kurde:

Bluzy...staram się nie kupowac więcej granatowych bo dawniej miałem tylko takie...tzn zawsze chciałem kupic inne...ale wracałem z granatowymi :P

A najbardziej lubie :zly: jak brat se cos kupuje, durak jest taki chudy że przy moim wzroście szukanie głupich spodni mu miesiąc zajmuje :cicho:

mOFMC
27-10-2004, 11:25
www.mentalitaultras.com

Mi tam sie podoba.

beebuu
19-03-2015, 02:59
Bardzo fajny temacik 8)

Ja nabywam ubrania przede wszystkim w Zarze. Inne slepy do ktorych lubie zajrzeć i w przypływie uczuć ( funduszy) coś zakupić to Diesel, House of Colours, Veromoda, Diverse.
Ostatnio zaczynam tez gustować w Benettonie
Jesli chodzi o buty na codzień to Nike, Puma, Diverse- nie trawie natomiast Reebok'a

Pozatym lubie: Gap, American Eagle, Abercrombie & Fitch.

teraz przy tym kursie dolara ubrania abercrombie (http://www.abercrombieandfitch.pl/sklep.html) beda strasznie drogie

Siwex
19-03-2015, 15:21
Podobno od dawna już trwa bojkot A&F rozpoczęty przez yupies i celebrytów z USA.
U nas tylko jest jakaś dziwna moda na to.

operion
19-03-2015, 15:56
.....się kończy moda bo firma jak na mój gust obniżyła loty tak jak i dostępny u nas hollister. Fanny w w/w h... mają na stanie zapach wody kolońskiej "socal"Resztę omijam szerokim łukiem:)

Siwex
22-03-2018, 17:58
ULTRASTREET ;)
Old School And Modern Casuals

http://ultrastreet.com.pl/kategoria-produktu/mezczyzni/t-shirty?orderby=date

pioben
23-03-2018, 07:28
Chodzi CI tutaj o zwykłe T shirty tak? Jeśli tak to polecam poszperać sobie w sklepach takich jak:

koszulkowo
answear
zalando
spore promocje na również reserved ( chociaż tutaj nie nastawiaj się na jakaś super jakość, da się kupic tam koszulkę za 10 czy za 15 zł , ale często są to koszulki na kilka razy i do wyrzucenia).
Pozdro.

Siwex
09-05-2018, 11:54
Polecam klasyczne koszulki Nicholas Deakins :

http://ultrastreet.com.pl/produkt/nicholas-deakins-basic-skyway-t-shirt/

http://ultrastreet.com.pl/produkt/nicholas-deakins-basic-peyote-t-shirt/

marioo18
09-05-2018, 14:42
Z ciuchów to najczęściej inwestuję w dobrą koszulę, wolę mieć 2-3 porządne niż szmaty z sieciówek. Chociaż tutaj też da się dorwać coś lepszego (h&m ma bodajże taką kolekcje dobrej jakości ubrań, koszulek, koszul. Conscious czy jakoś tak) Ale oprócz Ralpha Lauren to odnośnie sieciówek ufam swojej kobiecie, która najczęściej tam bywa to jak wpadnie jej coś w oko to mi podsuwa.
A z butów to tylko nb, nike & adidas nmd. Pumy mi się rozwalały jak po...bane, nie warte swojej ceny w ogóle.

madel78
14-05-2018, 15:08
Bardzo dobre jakościowo rzeczy ma Zalando, tk-max oraz wiadomo droższe marki, ponieważ za marką nie tylko kryje się logo ale i jakość. Jednak czasem warto jest zainwestować.

beka
14-05-2018, 15:53
Bardzo dobre jakościowo rzeczy ma Zalando, tk-max oraz wiadomo droższe marki, ponieważ za marką nie tylko kryje się logo ale i jakość. Jednak czasem warto jest zainwestować.

polecam pomacac czesc wydac Air Jordan retro ;)

Mat
14-05-2018, 21:05
Pytanie takie: jakiś turbośrodek do czyszczenia bawełny z tłustych plam godny polecenia? I kolor i białe. Może bym odratował parę koszulek.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

mleko11
15-05-2018, 15:05
Vanish odplamiacz i po klopocie :D

Meazza
16-05-2018, 14:12
Skuteczny jest ludwik grejpfrutowy i nie wybiela koszulek jak vanish.

Darex13
16-05-2018, 15:39
Pytanie takie: jakiś turbośrodek do czyszczenia bawełny z tłustych plam godny polecenia? I kolor i białe. Może bym odratował parę koszulek.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

https://www.ceneo.pl/31322090

Nic innego. Psikasz odrobinę, czekasz aż nastąpi reakcja i będzie całe białe (2-3 min.), wycierasz, albo najlepiej przedmuchujesz. Zero śladów i uszkodzeń materiału.

betsi509
17-05-2018, 11:49
Jeżeli chodzi o skuteczne czyszczenie ubrań, polecam wszelkie środki firmy Amway, już nie raz odratowały moje koszulki od np. farby do włosów :)

Siwex
17-05-2018, 12:14
Dzięki Betsi na info. Właśnie szukam czegoś dobrego do czyszczenia białej garderoby.
Nie wiesz gdzie można je dostać stacjonarnie ?
Rosmann, Cerfur ?

SZYMO98I
17-05-2018, 14:58
Czy szalunki (https://www.serwisbudowy.com/pl/c/Szalunki/7) są drogie? I gdzie coś takiego mogę kupić? Nie znam się na tym totalnie ale spora ilość osób mówi, że będę tego potrzebował soro chce stawiać rusztowanie. Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na ten temat?

Zimny
17-05-2018, 20:26
Mam w sumie takie nie typowe pytanie a może przewijało sie juz wcześniej na forum, mianowicie czy zna ktoś jakiś dobry sklep albo sieciówke (moze byc internetowy) która może sie pochwalić odzieżą bez nadruków ewentualnie z malymi wzorami czy jakieś logo? wszędzie gdzie bym nie chciał zrobić zakupów to musze powijać rzeczy np z logiem na pół klaty albo skarpetki z napisami i juz mnie to czasem denerwuje :D

RRRIE
22-05-2018, 19:54
Jak ktos jest zainteresowany to mam troche ciuchow i perfum na sprzedaz, ceny do lekkiej negocjacji.
https://allegro.pl/uzytkownik/jarema0704?order=m
Pozdrawiam

Siwex
23-05-2018, 10:31
Mam w sumie takie nie typowe pytanie a może przewijało sie juz wcześniej na forum, mianowicie czy zna ktoś jakiś dobry sklep albo sieciówke (moze byc internetowy) która może sie pochwalić odzieżą bez nadruków ewentualnie z malymi wzorami czy jakieś logo? wszędzie gdzie bym nie chciał zrobić zakupów to musze powijać rzeczy np z logiem na pół klaty albo skarpetki z napisami i juz mnie to czasem denerwuje :D

Polecam klasyczne koszulki Weekend Offender :
http://ultrastreet.com.pl/produkt/weekend-offender-ishiguro-t-shirt-granat/
http://ultrastreet.com.pl/produkt/weekend-offender-ishiguro-t-shirt-buttermilk/
http://ultrastreet.com.pl/produkt/weekend-offender-ishiguro-t-shirt-bialy/

romz
28-05-2018, 06:05
Panowie a doradzicie jakis sklep, w którym kupujecie sobie dobrej jakości koszulki?

Zerknij sobie do hurtowni koszulek openwear. Jest to hurtownia ale jak najbardziej można zamawiać sobie koszulki indywidualnie.Cenowo jest niedrogo.
Drugi sklep jaki polecam to megakoszulki Koszulki bardzo dobrej jakości, jeśli potrzeba Ci prezentu na 18te urodziny to mozesz coś na takiej koszulce nadrukować. https://www.openwear.pl/

Adrianos
14-06-2018, 13:23
Zastanawiam sie nad nowymi butami. Buty eleganckie, do garnituru ale również i na co dzień jak potrzebuję ubrać się bardziej formalnie. Na początku chciałem kupić sobie oxfordy, potem jednak wpadły mi w oko takie buty:
https://patine.pl/media/products/06efee58bf71b64057b974a2cc2c751f/images/thumbnail/small_yanko-14696-boxcalf-marron-york-001.jpg?lm=1498033507
Klasyczne brogsy, co o nich sadzicie? Buty w cenie 1200 zł.

beka
14-06-2018, 14:21
imo jesli jedyne pantofle (albo te najbardziej eleganckie) to czarne oxfordy wydaja sie byc rozsadniejsze.
Yanko raczej chwalone, polski dystrybutor jest spoko (ten sam wlasciciel co multirenowacja). Wez tylko pod uwage (patrzac na zdjecie), ze lustro sam sobie bedziesz musial zrobic ;)
W tym budzecie w Warszawie mozesz przymierzyc Loake, shoepassion niestety zamknelo salon na Kruczej i wchodza w gre tylko zakupy przez net. W troche nizszym budzecie masz jeszcze Berwicki (sprzedawane w Warszawie na Rozbrat).

Jest jeszcze masa marek dostepnych jedynie przez internet (m.in. Crownhill, herring shoes, wspomniane shoepassion czy wiekszy wybor na klasycznebuty.pl).

pioben
19-06-2018, 07:15
Moim zdaniem prezentują się naprawdę bardzo fajnie. Rzeczywiście swoje kosztują, ale umówmy się, tego typu buty po prostu tak się cenią. Są takie fora jak but w butonierce - tam jest sporo dyskusji poświęconych modzie męskiej. Jest też taki blog jak Dandy Core, tam jest kilka interesujących artykułów z tego zakresu, też proponuję rzucić okiem, co i jak.
Na tombigo .pl/ mają jak coś całkiem fajny wybór.

Olindaa87
19-06-2018, 12:04
Każdy ma swój gust i swoje sklepy. Jedna dziewczyna lubi luźny casualowy styl a ja kocham zakładać sukienki (http://www.oteo.pl/odziez-damska/sukienki-damskie/) - każdy jest inny :)

Mach
02-07-2018, 08:46
Jak dlugo nosicie dany ciuch? Np. jak kupicie bluzke lub spodnie, to ile lat je nosicie? 2, 3 lata a moze dluzej?

U mnie jest to zwykle około 2 lat. Po tym czasie kupuję sobie nowe bo zwykle ciuchy przestaja mi się podobać ;)

Damians
29-08-2018, 06:53
Polecam zdecydowanie Answear. Głównie z uwagi na ich podejście do klienta. Nie ma problemu z wymianą i zwrotem. Poza tym sklep oferuje darmowego kuriera nie tylko przy wysyłce ale i zwrocie. Tak więc jeśli rozmiar albo wygląd nie będzie Wam pasował, możecie bez problemu wezwać kuriera oraz zwrócić to co zamówiliście.

Poza tym mają sporą rozmiarówke i dobre ceny ( aktualnie sa tam na przykład całkiem niezłe promocje na ciuchy). Z uwagi na to,ze mają wyprzedaże.

Zakopiauek
18-09-2018, 22:18
https://cozaceny.pl/okazja/77-rabatu-w-answear-czyli-wyprzedaz-letniej-kolekcji/
Korzystał ktoś i kupuje w answear?
Jutro niby ostatni dzień, chyba znowu będzie lekki portfel ;__;
O ile nie przedłużają tego codziennie jako "last day"

latina
22-09-2018, 18:52
Markowe, oryginalne i tanie. Outlety są dobrym wyjściem

olek93
29-09-2018, 16:01
Ja raczej stawiam na lumpeksy - nie ma co przepłacać.

ogien
06-03-2019, 11:26
Ja takie rzeczy jak spodnie kurtki itp kupuję w dobrych sklepach, a koszulki w tanich sieciówkach. za niektóre rzeczy faktycznie nie warto przepłacać.

Adrianos
24-06-2019, 09:51
Jak dbacie o obuwie?Mam problem z klasycznymi butami bo mi sie ciągle wyginają

pioben
26-06-2019, 10:05

Polecam kupienie sobie prawideł. Najlepiej tych cedrowych. Prawidła, choć obecnie mało popularne, są zdecydowanie przydatnym gadżetem pomocnym w pielęgnacji obuwia. Szkoda, że są zapomniane bo dają możliwość
wydłużenia życia butów
jak również zachowania ich kształtu
Przy zakupie butów dobrze jest od razu kupić sobie prawidła.

gizo
29-06-2019, 16:38
Jeśli sklep nie uznał reklamacji obuwia, warto kopać się dalej?
Może ktoś ma doświadczenie i może odpowiedzieć do kogo najlepiej uderzyć? Jakiś rzecznik konsumenta, ma to sens?

telt
09-07-2019, 11:12
Jeśli sklep nie uznał reklamacji obuwia, warto kopać się dalej?
Może ktoś ma doświadczenie i może odpowiedzieć do kogo najlepiej uderzyć? Jakiś rzecznik konsumenta, ma to sens?

W jakim sklepie kupowałeś obuwie? Z doświadczenia wiem, ze niektóre sklepy akceptują reklamacje, niektóre natomiast chcą się z reklamacji wykręcić. I nie ma tutaj znaczenia czy jest to duża sieć czy może mała. Jeśli uważasz, ze prawo jest po Twojej stronie i na pewno nie jest to uszkodzenie mechaniczne , proponuję złożyć odwołanie i zagrozić rzecznikiem praw konsumenta. Moze to powinno na nich podziałać.

Mam równiez pytanie od siebie. Panowie chcę sobie kupić jakies nowe eleganckie buty na wieczór, szczególnie że za 2 miesiące wybieram się na wesele w rodzinie. Upatrzyłem takie, co o nich sądzicie? https://mayoutway.com/pl/p/Buty-meskie-pol-buty-Hugo-Boss-wizytowe-czarne-skorzane/4961
https://mayoutway.com/environment/cache/images/0_0_productGfx_275a62d59a28027efcb0705d95242df5.jp g

adw
11-07-2019, 09:17

A jak zakładasz obuwie? Czy masz łyżkę do butów? Polecam bo
Po pierwsze łatwiej zakłada się dzięki niej buty, nie musisz się schylać.
A po drugie sama łyżka jest dobra dla stanu obuwia oraz zachowania ich w dobrej kondycji. . Zapobiega jego rozciąganiu, sprawia, że obuwie dłużej zachowuje swoją pierwotną formę, nie rozchodzą się i nie pękają. Jest to trochę ogólnie zapomniany gadżet ale dla obuwia klasycznego moim zdaniem jest to must have.
https://multirenowacja.pl/category/akcesoria-lyzki-do-butow