PDA

Zobacz pełną wersję : Derby - Goście ? ? ?

Lukass
15-10-2004, 19:42
Z tego co patrzylem na forum Polonii to wiekszosc z kibicow tego klubu nie ma chipow i idzie bez nich ... Jezeli chipy beda potrzebne to pewnie wszyscy nie wejda na mecz i beda derby bez gosci ...

Co o tym sądzicie ?

DeMon
15-10-2004, 19:46
Strasznie mnie to zaboli jak nie wejda. Jezu :modli: co ja zrobie!
Nic tylko harakiri

marian__
15-10-2004, 19:52
a jak wejdą to pewno znowu jakiś debilny transparent wywiesza ... niech jednak wejdą i zobaczą kto ma najlepszych kibiców w Polsce :) :) :)
Jak nie wejdą to za nimi nie będe płakał :zlosliwy:

wicio
15-10-2004, 19:53
Ej ale moglibyscie zrobic cos zebysmy mogli bez chipow wejsc!! Tacy najglosniejsi byliscie przeciw chipom a teraz co?!

DeMon
15-10-2004, 20:18
Dla Ciebie wszystko :hyhy:

Raffi
15-10-2004, 20:21
Lukass - " Polonia " z dużej litery :nie:

A w wiadomej sprawie jeszcze nic nie wiadomo, jak to w praktyce będzie wyglądało. NA forum to sobie możemy gadać. Mieliście ostatnio szansę, żeby sobie pomóc.

wicio
15-10-2004, 20:33
nie no masz racje... ale od nas wchodza wszyscy albo nikt... a chcielibysmy zobaczyc derby a poza tym derby bez gosci to kiepska sprawa... ja Legii bardzo nie lubie ale na derbach musza byc goscie...

Michu
15-10-2004, 22:12
Zgadzam się z wypowiedzią Wiocio. Jednak derby bez gości to nie derby... :roll:

ems
15-10-2004, 22:16
nie no masz racje... ale od nas wchodza wszyscy albo nikt... a chcielibysmy zobaczyc derby a poza tym derby bez gosci to kiepska sprawa... ja Legii bardzo nie lubie ale na derbach musza byc goscie...

ja proponuje tych:

http://www.komedia.civ.pl/film/goscie/goscie1.jpg

oraz przypomne, jak traktowani sa kibice Legii podczas meczy Pogoni na Konwiktorskiej (dla niekumatych: slysza "***********")

reszcie (tj moje zdanie nt. pomagania Polonii) dopiszcie sobie sami

e(L)egion
15-10-2004, 22:51
Mi tam ich nie będzie szkoda, bo Pogoń pięknie potraktowali. Pewnie jednak wejdą i wywieszą coś związanego z PRL bo to w ich stylu 8)

kud(L)aty68
15-10-2004, 22:54
Pogoni nie wpuscili bo byla Legia a oni o Legii maja jak najgorsze zdanie. To moze niech zgadna jakie my mamy zdanie o nich?
Z jednej strony mecz bez gosci to jak sparing, a z drugiej to "jak Kuba Bogu tak Bog Kubie" nieprawdaz?

Sharn
15-10-2004, 22:56
Przez gamoni z klubu Polonia nie obejrzałem kilka razy derbów (to to, to sramto), więc nie będę żałował nawet ksztyne jak nie wejdą. Atmosferę sami sobie zrobimy... 8)

wicio
15-10-2004, 23:02
PO PIERWSZE: NIE NASZA WINA JEST TO ZE POGONI NIE WPUSCILISMY A CHCIELISMY ZEBY WESZLI. ILE K.... MAMY SPIEWAC WPUSCIE POGON HEJ K.... WPUSCIE POGON ZEBY SZANOWNA LEGIA USLYSZALA????!!!! POZA TYM JEZELI SLYSZELISCIE PIESN O LEGII TO BYL TO MOMENT W KTORYM WYWIESILISMY WASZA FLAGE A MOZECIE SIE KOLEGOW Z POGONI SPYTAC BO JAK SPIEWALISMY ZEBY ICH WPUSCILI TO NAM BRAWA BILI :zly: A POZA TYM PISZECIE O ODPLACENIU SIE: A CO DO K..... NEDZY BYLO NA LEGIA CRAXA?? TAKSAMO MOZNA POWIEDZIEC ZE POGON TO BYLO ODEGRANIE SIE :zly: CHODZI MI PO PROSTU O TO ZE GDYBYSMY MOGLI WEJSC BEZ CHIPOW TO WY DO NAS PEWNIE TEZ. A NA TO MAJA WPLYW OSOBY ROZMAWIAJACE Z KLUBEM

Sharn
15-10-2004, 23:11
Kolego wicio. Jak nie wiesz to nasz wspaniały prezes nawet nas zachipował w Łęcznej, więc chyba nie wierzysz, że mamy wpływ na niego, żeby nie chipował WAS? Zwłaszcza, że w perspektywie mecz w Kurnikowie, gdzie na bank wasi gamonie dadzą nam góra 300 biletów na chipach, zgodnie z przepisami. Bo gamonie to było o działaczach Polonii nie o kibicach. (Zwłaszcza, że zabrania regulamin LFF :hyhy: ).

Kapiszi?

wicio
15-10-2004, 23:17
No kapiszi...ale probojcie chociaz... bo jak beda chipy to my na 99% nie wejdziemy

Creator
16-10-2004, 03:07
Też byłem na ich forum, i fucktycznie bez chipów chcą do nas wejść... Tylko że zapomnieli, że w tym sezonie już taka sztuczka się nie uda, bo nasz prezesik twarde rządy wprowadził :wsciekly: ...więc poloniści będa mieli lipę, a szkoda, bo na własne oczy zobaczyli by jak się bawią najlepsi :raca: :raca2:

mOFMC
16-10-2004, 08:07
Wku :klnie: wiamnie juz to. Teraz placza ze nie wejda, ze chipy, ze to, ze tamto, zaraz bedzie ze niehonorowo itd itp.
Ja tam po wczorajszym meczu KSC-KSP coraz bardzie jestem za tym zeby sami sie o siebie zatroszczyli. Co trzecia piosenka to o Legii (i Wisle), na KSP-Pogon - to samo. W dupie to mam. Najpierw nieustanne ubliżki, a tera "Prosimy pomozcie" - Pokory troche panowie poloniści :wkurzony:
Chcecie wejsc na mecz? Kombinujcie...
Argument, ze bez kibicow gosci derby to nie to samo?
Smieszne.
Co sezon pojawiaja sie u nas w ok 300 osob. 0 prezentacji, nieustanne prowokacje (Deyna, Jaruzelski). Rozumiem jakby mialo Was byc 800 - 1000 (tak jak to co roku zapowiadacie :rotfl:) - wtedy bylyby to derby, a tak... maqla strata. Wasza obecnosc na Lazienkowskiej ogranicza sie do wywieszenia jakiejs szmaty, ktora ma zadanie prowokowac i ... zazwyczaj to wszystko.
Nie bede po was plakal.

kud(L)aty68
16-10-2004, 09:14
Wicio - a z jakiej racji MY mamy cos zalatwiac? Czyzby w rewanzu za Wasze piski i placze do zarzadu, zeby ograniczac nasza ilosc na derbach u Was?

Ujme to tak - najpierw Wy zachowajcie sie ok na derbach na Konwiktorskiej - czyt. wprowadzcie normalne warunki wejscia. A pozniej pogadamy.

Juz to przerabialismy w czasach kiedy MY wpuszczalismy wszystkich, zawsze w konkretnej ilosci, a dostawalismy albo 0 albo jakas smieszna ilosc wejsciowek.
Co to ku...jest? Legia dobry wujek?

A z innej beczki - jesli chodzi o cipy to wniosek do PZPN. Proste? Proste. To oni wprowadzili i oni i tylko oni moga cos zmienic w tych zarzadzeniach.

Update: juz widze Kaminero jak rozmawia z zarzadem Polonii, zeby Legia mogla wejsc na Konwiktorska bez cipow
:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:

Raffi
16-10-2004, 10:23
młody kolego z Pruszkowa - zastanów się naprawdę czasem, zanim powiesz o jedno słowo za duzo. 1 point

Bastion
16-10-2004, 10:41
Wcale nie bede plakal jak nie wejda. Na traktuja wiadomo jak, wiec niech nie spodziewaja sie ze bedziemy wywierac naciski na dzialaczy zeby weszli.

I cos na deser

Na warszawskich stadionach robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Wielka zadyma może wybuchnąć lada chwila – pisze Życie Warszawy.

W najbliższym czasie znów może dojść do eskalacji wojny między pseudokibicami Legii i Polonii. Powód? Pobicie przez szalikowców z Konwiktorskiej kibiców na stadionie Drukarza.

Feralne wydarzenia miały miejsce pod koniec meczu trampkarzy (rocznik 1991) Polonii i Dolcanu, który rozgrywany był w ostatnią niedzielę w parku Skaryszewskim. Na trybunach stadionu Drukarza (Polonia wypożycza od tego klubu boisko na potrzeby swoich drużyn młodzieżowych) zaczęli się gromadzić kibice następnego spotkania zaplanowanego na ten dzień.

Miejscowy zespół podejmował rezerwy Hutnika. Nie od dziś zaś wiadomo, że kibice Drukarza są także sympatykami Legii. Na trybunach doszło do słownych przepychanek między legionistami i polonistami. Wydawało się, że na tym sprzeczka skończy się. Obrażeni sympatycy Polonii wezwali jednak na pomoc grupę szalikowców. No i stało się. Pod koniec spotkania Drukarz - Hutnik II na stadion wbiegła grupa osiłków...
(...) Niestety, docierają do nas głosy, że pewne grupy pseudokibiców Legii zamierzają zrewanżować się rywalom z Konwiktorskiej. Ma to nastąpić na jednym z najbliższych spotkań którejś z drużyn Polonii. Gdy zatelefonowaliśmy do znanych redakcji szalikowców Legii, usłyszeliśmy w odpowiedzi, że w ogóle nie będą z nami rozmawiać, ale coś się kroi

............................

mOFMC
16-10-2004, 10:44
ale coś się kroi

ZW jak zwykle "wie". :ucieka:

Pruszków 100% L
16-10-2004, 11:44
młody kolego z Pruszkowa - zastanów się naprawdę czasem, zanim powiesz o jedno słowo za duzo. 1 point
mozna konkretniej??

Snopi_
16-10-2004, 11:45
Ej ale moglibyscie zrobic cos zebysmy mogli bez chipow wejsc!! Tacy najglosniejsi byliscie przeciw chipom a teraz co?!

A moze usiądziecie razem z nami na Żylecie? co wy na to? :oczko:

Marzy mi się powtórka z ostatnich derb, czyli kompromitujący (dla KSP) pogrom. Tylko po ostanim spadku formy klubu bedzie to nieco trudniejsze.

buba(L)a
16-10-2004, 12:05
przed chwila przeczytalem ten artykul z ZW i sie strasznie wkurzylem.

jestem Legionista i kibicuje Legii od kiedy o niej uslyszalem. wedlug mnie niektore wasze wpisy sa dziwne,(bez urazy). wiadomo ze jaki kolwiek mecz bez gosci jest duzo mniej atrakcyjny i czy przyjdzie ich 300 czy 1000 albo 0 to dla mnie jest roznica. i bede zalowal ze ich nie bylo, chociaz Polonii delikatnie mowiac nie daze sympatia.

argument typu "spiewaliscie: Legia to stara k..." jest przynajmniej nie przemyslany. spodziewaliscie sie zeby siewali : "ja kocham Legie..." my na nich jedzeimy to chyba nic dziwnego ze oni na nas tez. nawet na meczu z Mazowszem hitem bylo, wszyscy wiedza co. i najlepsze ze to szlo najglosniej.

inna sprawa ze my kolego Wicio chocbysmy sie pos....li to nasz najukochanszy wujek Zygo z czestej zlosci by was nie wpuscil. swoja droga to jest drozej a jest gorzej w calej rozciaglasci.

konczac ten dlugi wywod (czy jak to nazwac) uwazam ze dobrze by bylo jakbyscie weszli. to tyle
pzdr

mOFMC
16-10-2004, 12:13
argument typu "spiewaliscie: Legia to stara k..." jest przynajmniej nie przemyslany. spodziewaliscie sie zeby siewali : "ja kocham Legie..." my na nich jedzeimy to chyba nic dziwnego ze oni na nas tez. nawet na meczu z Mazowszem hitem bylo, wszyscy wiedza co. i najlepsze ze to szlo najglosniej.

Ale my nie prosimy kibicow Polonii o umozliwienie nam wejscia na derby.
A u nich jest tak, ze wczoraj bylo "Legia to stara...", a dzisiaj jest: "Wpusccie na, bo to, bo tamto..." Nie tak sie sprawy zalatwia. Taki jest moje zdanie. Poza tym, tak jak mowilem wczesniej, ich obecnosc na derbach ogranicza sie do ublizek i prowokacji, wiec...
Poza tym to nie MY (kibice) zadecydujemy o ich wpuszczeniu, ale Klub, ew. PZPN.
Sami sa sobie winni, ze nie wyrobili tych chipow. Do tej pory sie udawalo, ale w swietle ostatnich wydarzen Zarzad, policja i inne nieprzychylne kibicom ekipy zrobia wszystko zeby ich nie wpuscic... A my? Robmy swoje.

Koko
16-10-2004, 12:21
Szczerze mowiac to bardzo mnie to wk.... :zly: nie wiem z jakiej paki mamy im pomagac?! owszem sam jestem zdania ze mecz bez kibicow gosci to nie jest prawziwe wydarzenie pilkarskie, ale akurat w przypadku KSP totalnie mi to wali!!! Jeszcze nigdy chyba nie otrzymalismy od nich pomocy na mecz derbowy, jakies smieszne ograniczenia do 700 osob (reszta stadionu pusta bo niby kto mialby ja zapelnic?! :wsciekly: ) jakies chamskie i debilne transparenty o czlowieku, ktory juz nie zyje i jest symbolem nie tylko Legii ale i calej polskiej pilki :zly: zreszta jest mala roznica Wicio jak piszesz gdybysie wy weszli bez chipow to my na wiosne tez i co nam z tego?! u nas chipy ma ok 2000 ludzi wiec jak 300 biletow nam dacie nawet bez obowiiazku posiadania chipow to raczej nam to nie pomoze :kurde: co innego u was damy wam 300 biletow bez chipow to dla was bedzie w sam raz... to taka mala roznica ktorej pewnie nie zauwazyles.. moze moje zdanie jest ostre i nie na miejscu ale coz Polonia raczej nam nigdy nie pomaga w kwestii biletow a jedyne co potrafia robic to tylko narzekac i biadolic na swoj los tak wiec niech sie sami marwia o siebie :zly:

Snopi_
16-10-2004, 12:23
Jezeli chodzi o moj wpis to chodzilo mi o to jak sam napisales "najukochanszy wujek Zygo z czestej zlosci by was nie wpuscil" Ja rowniez nie jestem za tym by derby odbyly sie bez kibicow gosci, chyba zasluguja na to by zobaczyc najlepszych kibicow w Polsce. Jezeli chodzi o to co spiewano na meczu z Mazowszem jak widzisz to ze kibice klubow lokalnych rywali beda na siebie "jeździć" jest raczej nie uniknione (poza Słupskiem) Mi to zwisa i powiewa co beda spiewac i tak przy naszym dopingu ciężko sie bedzie im przebic.

mOFMC
16-10-2004, 13:04
polonia i tak zrobi wszystko zeby nie wejśc na stadion bo to tchurze, potem zwalą winę na nas ze nie chcieliśmy ich wpóścić..jeszcze obrzuca kamieniami policje a kare zapłaci nasz klub.

:rotfl:

Q_(L)
16-10-2004, 13:13
Dywagacje na ten temat są aktualnie chyba zbędne... poczekajcie na jakieś decyzje i wrócicie do tematu :chytry:

p.s. Posty w stylu "Maciek84L" będą wycinane :ucieka:

Mini
16-10-2004, 16:54
radio Wawa tez już trąbi a wielkiej wojnie, ale nic własnego tylko cytują dokładnie ŻW :ucieka:

Radzyn
16-10-2004, 18:09
Wiem że jeden koleś z mojej grupy na studiach co jest kibicem Polonii to idzie na derby.Ale właśnie się zastanawiałem jak Poloniści rozwiążą problem z chipami :hmm:

wicio
16-10-2004, 18:54

Nie zrozumieliśmy się.
Oni to śpiewali jak Pogoń wraz z nami stała pod kasami Polonii. Dla porównania - Legia - Cracovia : 'Wpuście Cracovię' i jazdy na psów. A oni w tym momencie na nas. Coś nie tak? Skądże. To tylko Polonia - duma stolicy. :zdziwiony:

albo cie na tym meczu nie bylo ALBO JESTES ********!!!!!!! juz pisalem: spiewalismy na was to prawda ae jak wasza flage wywiesilismy i bylo to dokladnie 2 razy!!!!!!! I POZA TYM SPIEWALISMY ZEBY WPUSCILI POGON!!!!!!!!

Raffi
16-10-2004, 22:00
Widocznie zaśpiewali, kiedy was już pod stadionem nie było :chytry: :ucieszony:

Pruszków 100% L
16-10-2004, 22:40

Nie zrozumieliśmy się.
Oni to śpiewali jak Pogoń wraz z nami stała pod kasami Polonii. Dla porównania - Legia - Cracovia : 'Wpuście Cracovię' i jazdy na psów. A oni w tym momencie na nas. Coś nie tak? Skądże. To tylko Polonia - duma stolicy. :zdziwiony:

albo cie na tym meczu nie bylo ALBO JESTES ********!!!!!!! juz pisalem: spiewalismy na was to prawda ae jak wasza flage wywiesilismy i bylo to dokladnie 2 razy!!!!!!! I POZA TYM SPIEWALISMY ZEBY WPUSCILI POGON!!!!!!!!
Ja byłem na tym meczu. Siedziałem wśród was. Koleś od nas ma rację. A poza tym wy to jesteście honorowi.........................no comment

MK
16-10-2004, 23:27
Mimo ,że nienawidze Polonii to jestem za tym aby byli na meczu. Mecz bez kibiców gości to nie to samo ,a w dodatku jeszcze na derbach.

kud(L)aty68
17-10-2004, 10:08
Mimo ,że nienawidze Polonii to jestem za tym aby byli na meczu. Mecz bez kibiców gości to nie to samo ,a w dodatku jeszcze na derbach.

Koch - ale ja tez jestem za tym zeby weszli. Tylko po kiego ch....typ sie na forum pakuje bije piane i placze, ze ma pod gorke?

KSPSyriusz
17-10-2004, 12:50
Powiem prosto - kto od nas będzie chciał wejść ten wejdzie, choć napewno nie podniesie to frekwencji na derbach. No chyba, że będzie egzekwowana zasada "Wszyscy albo nikt".

A wbrew pozorom, mimo że jestem sympatykiem KaeSu to nie wiem po co wicio tu przyszedł. Nic nam nie pomożecie i jakiekolwiek tego typu sprawy powinny załatwiać kluby a nie bezsensownymi dyskusjami kibice na forach dyskusyjnych prowadząc jeszcze głupią napinkę.

Co do artykułu w ŻW - jeżeli już będziecie chcieli robić ten "odwet" to mam nadzieję, że nie ma meczu pierwszej drużyny. Liczę, że ktoś od Was pomyśli o tym, że jednak to byłby zły wybór - spora część głównej i część Kamiennej to zwykli sympatycy i kibice a nie ultrasi, hoolsi.

mOFMC
17-10-2004, 12:53
spora część głównej i część Kamiennej to zwykli sympatycy i kibice a nie ultrasi, hoolsi.

:/ A Wy zawsze zwracacie uwage na to kogo napieprzacie, co? Zawsze najpierw pytacie czy jest ultrasem, hulsem czy piknikiem...

KSPSyriusz
17-10-2004, 12:54
spora część głównej i część Kamiennej to zwykli sympatycy i kibice a nie ultrasi, hoolsi.

:/ A Wy zawsze zwracacie uwage na to kogo napieprzacie, co? Zawsze najpierw pytacie czy jest ultrasem, hulsem czy piknikiem...

Ja nie zwracam uwagi, bo poprostu nie "napieprzam" nikogo. Nie mój poziom.

Chcę być kibicem, nie chuliganem.

mOFMC
17-10-2004, 12:59
Jak tam sobie chcesz.
Natomiast o "odwecie" Życia Warszawy :ucieka: raczej nie pogadasz na tym forum.

Sharn
17-10-2004, 13:00
No to niestety stracisz co nieco przez kolegów...
:zly:

To do Syriusza...

KSPSyriusz
17-10-2004, 13:02
Sharn -

sugerujesz, że będą dostawać wszyscy po mordzie jak leci, łącznie z 12-14 latkami z Akcji Kibic i dziadkami z Kamiennej?

Sharn
17-10-2004, 13:03
Sharn -

sugerujesz, że będą dostawać wszyscy po mordzie jak leci, łącznie z 12-14 latkami z Akcji Kibic?

Zwariowałeś? Nie. Pozatym czy ja piszę o jakimś dostawaniu?

jasin
17-10-2004, 13:07
bo pewnie wy wybieracie kogo napieprzacie (już chyba ktoś to napisał)

KSPSyriusz
17-10-2004, 13:08
Jasin - przeczytaj moją odpowiedź kilka postów wyżej. Ja piszę z pozycji kibica a nie hoolsa.

Sharn - nie mówisz wprost, ale tak zrozumiałem Twój post.

Snopi_
17-10-2004, 13:08
Sharn -

sugerujesz, że będą dostawać wszyscy po mordzie jak leci, łącznie z 12-14 latkami z Akcji Kibic i dziadkami z Kamiennej?

:nienormalny: :lol:

KSPSyriusz
17-10-2004, 13:11
Snopi - wbrew pozorom nie jest to głupie - nie mówię, że WSZYSCY z Kamiennej to dziadki - poprostu jest tam taka grupa.

Michu
17-10-2004, 13:13
Snopi - rozumiem, że zabrakło słów do podjęcia rozmowy?

Ty wogle coś rozumiesz :rotfl:

jasin
17-10-2004, 13:16
Jasin - przeczytaj moją odpowiedź kilka postów wyżej. Ja piszę z pozycji kibica a nie hoolsa.

owszem przeczytałem. napisałeś "chcę być kibicem a nie chuliganem. nie mój poziom".

jeśli więc jesteś kibicem, zajmij się kibicowaniem, a nie podejmujesz temat akcji odwetowych bazując na artykule z ŻW. z mojej strony eot

KSPSyriusz
17-10-2004, 13:17
Michu - pozwolisz, że Cię zignoruję.

jasin - okej, wedle życzenia.

Snopi_
17-10-2004, 13:23
Snopi - wbrew pozorom nie jest to głupie - nie mówię, że WSZYSCY z Kamiennej to dziadki - poprostu jest tam taka grupa.

Nie wiem nie chodze na K6 i nie wiele wiem jakie klimaty tam panują, ale wydaje mi się że Kamienna powinna byc tylko i wyłącznie dla Fanatyków, dziadkom pozostaje głowna.

Sorry za Off Topic

jasin
17-10-2004, 13:28
Snopi - w ogóle nie ten temat i nie to forum...

KSPSyriusz
17-10-2004, 13:31

Nie wiem nie chodze na K6 i nie wiele wiem jakie klimaty tam panują, ale wydaje mi się że Kamienna powinna byc tylko i wyłącznie dla Fanatyków, dziadkom pozostaje głowna.

Sorry za Off Topic

Teoretycznie masz rację, ale w sumie to ci dziadkowie, którzy kibicowali Polonii 20-30 lat temu fanatycznie, dzisiaj właśnie z racji swojego fanatyzmu sprzed lat dalej mają zdecydowanie prawo siadać na Kamiennej.

Ale tak jak napisał Twój kolega po szalu - nie na temat.

Sharn
17-10-2004, 13:38
Syriusz - poruszasz tematy nie dotyczace Ciebie aczkolwiek Ci bliskie. Czym mniej bliskie tym fajniej. Dla małych Syriuszków lub Syriuszątek....

Ps. Mam kaca wszystko mi wolno... :hyhy:

Raffi
18-10-2004, 09:09
Michu (L) - czy kolejne Twoje wpisy w tym temacie będą równie "inteligentne"? Jeśli tak, to lepiej sobie daruj.

szczepan
18-10-2004, 10:27
jezeli Ksp da nam obietnice na pismie potwierdzona przez pzpn ze na wiosne dostaniemy conajmniej conajmniej cala klatke! i to bez problemow z chipami itd! to niech sobie wchodza w ile chca i to bez chipow... jest tylko jedna sprawa pamietam jak ostatnim razem sie napianali ilu to ich nie pojdzie i co sie okazalo? ze przecietnosc... pewnie teraz bedzie tak samo... tylko ze beda zaslaniac sie chipami...

aha do Syriusza czy tego drugie kolesia z Ksp: nie piszcie mi ze to jest w gescie klubow zeby sie dogadaly i kibice nic nie zrobia bo dobrze wiadomo jakie macie uklady ze swoim zarzadem i jaki macie na nich wplyw! (sorry za liczbe mnoga ale nie pamietam ktory z was to pisal)

Masoh
18-10-2004, 20:00
Syriusz taka mała uwaga przyszedłeś tu lamentowac ??I opowiadać jaka to Legia straszna i pytać sie czy Legia bedzie nas biła :hmm: daruj sobie to bo robisz mały obciach.Co do tematu My kibice Legii i Polonii nie mamy nic do powiedzenia Legia moze spiewać np:Wpuscie Polonie i to i tak nic nie da.Pokazaly do przykałdy jak Zygo nie wpuscił Cracovii i jak nasi działacze nie wpuscili Pogoni do nas.Muszą sie dzialacze dogadać i tyle,lepiej by było zeby czipy nie były wymagane bo to na bank obnizy ilość Polonii na derbach jak bedą wymagane.

VANAHAIM72
19-10-2004, 02:52
Syriusz taka mała uwaga przyszedłeś tu lamentowac ??I opowiadać jaka to Legia straszna i pytać sie czy Legia bedzie nas biła :hmm: daruj sobie to bo robisz mały obciach.Co do tematu My kibice Legii i Polonii nie mamy nic do powiedzenia Legia moze spiewać np:Wpuscie Polonie i to i tak nic nie da.Pokazaly do przykałdy jak Zygo nie wpuscił Cracovii i jak nasi działacze nie wpuscili Pogoni do nas.Muszą sie dzialacze dogadać i tyle,lepiej by było zeby czipy nie były wymagane bo to na bank obnizy ilość Polonii na derbach jak bedą wymagane.
Rozsądny post. W zasadzie mógłbym napisać to samo...

Foxx
19-10-2004, 07:21
A ja nie jestem pewien... Wiadomo, że - jak już ktoś napisał - na K6 kontakty między kibicami i działaczami są bardzo dobre i w żaden sposób nie porównywalne do naszych... Wiadomo też, że polityka działaczy Polonii wobec wpuszczania nas (czy to przy okazji derbów, czy Polonia - Pogoń) jest od lat dość awangardowa.

Reasumując - zgadzam się ze Szczepanem.

kud(L)aty68
19-10-2004, 11:08
A ja nie jestem pewien... Wiadomo, że - jak już ktoś napisał - na K6 kontakty między kibicami i działaczami są bardzo dobre i w żaden sposób nie porównywalne do naszych... Wiadomo też, że polityka działaczy Polonii wobec wpuszczania nas (czy to przy okazji derbów, czy Polonia - Pogoń) jest od lat dość awangardowa.

Reasumując - zgadzam się ze Szczepanem.

Awangardowa, ortodoksyjna, a nawet powiedzialbym nieszablonowa i niestandartowa aczkolwiek calkowicie przewidywalna :D

A swoja droga Szczepan ladnie to podsumowal, tylko jakos nie bardzo wierze w takie rozwiazanie.

Adiq
19-10-2004, 12:27
Wg. mnie nie ma się za bardzo nad czym rozwodzić. Kibice nie mają wpływu na wpuszczanie z chipami, czy też bez, a PZPNowskie minimum (300) i tak dostaniecie. Patrząc na liczby z poprzednich lat i aktualną ilość chipów to taka liczba biletów w zupełności wam wystarczy. Natmomiast wykazać, to się będziecie mogli wy, na wiosnę, w co osobiście nie wierzę.

Mishka
19-10-2004, 12:36
nie wiem czy tutaj, ale,... taki artykul sie dzis pojawil w ZW...

Kibice, opanujcie się!

Do derbowego meczu Legii z Polonią zostały niespełna trzy tygodnie, tymczasem spirala nienawiści między kibicami obu klubów nakręca się z każdym dniem.
Wczoraj do naszej redakcji zadzwonił przerażony kibic Polonii. Opowiedział o trzech karygodnych zdarzeniach, do jakich doszło w ostatnich dniach. Jeśli choć w połowie były prawdziwe, ręce opadają. Bandyckie napady, bijatyki, katowanie. Horror! Nie wnikamy, kto jest bardziej winny. Szalikowcy Polonii przedstawią swoje racje, Legii swoje. To niczego nie zmieni. W Krakowie porachunki kibiców zakończyły się niedawno śmiercią jednego z nich. Warszawscy fani! Czy tutaj też musi dojść do tragedii, żebyście zrozumieli bezsens swojego zachowania?
Dzień przed meczem Legii z Polonią zaplanowano derby Łodzi. Działacze Widzewa i ŁKS już od kilku tygodni spotykają się, rozmawiają, planują. Warszawscy prezesi mają jeszcze trochę czasu, żeby wspólnie wymyślić sposób na spokojny przebieg meczu na Łazienkowskiej. Kibice też powinni pomyśleć. Derby to idealna okazja do rozpoczęcia nowego etapu w historii obu klubów. Jeśli nie wykorzystacie tej szansy, kolejnej już nie będzie. Niczego nie będzie. Niczego oprócz strachu i zbrodni.

powiem tylko ze coraz bardziej "podobaja mi sie" debilne pomysly i teksty redaktorzyn z ZW

Jaco
19-10-2004, 12:42
powiem tylko ze coraz bardziej "podobaja mi sie" debilne pomysly i teksty redaktorzyn z ZW
Jaki pan, taki kram... Skoro zatrudniają jednego z zabójców księdza Popiełuszki, to nie mają prawa do wystawiania umoralniających cenzurek. :chytry:
Poza tym każdy mógłby zadzwonić do nich i nagadać różnych głupot, np. że Łysolkowi kibole Polonii złamali nogę.. :klnie:

Beny
19-10-2004, 12:43
Poza tym każdy mógłby zadzwonić do nich i nagadać różnych głupot, np. że Łysolkowi kibole Polonii złamali nogę.. :klnie:

:nie: , bo "bekną" za to organizatorzy. :ucieka:

Kawa
19-10-2004, 12:43
ZW chyba juz nie wspołpracuje z klubem, stad takie teksty :hmm:

legart
19-10-2004, 13:08
Jaki pan, taki kram... Skoro zatrudniają jednego z zabójców księdza Popiełuszki, to nie mają prawa do wystawiania umoralniających cenzurek. :chytry:

Odnoszę wrażenie że ŻW juz osiągnęło poziom Faktu czy SE, tylko na poziomie bardziej lokalnym, czyli warszawskim, niestety dla nas. Podawanie informacji na podstawie anonimowego telefonu to już czysta żenada. Nie wspominając już o zatrudnieniu jednego z zabójców księdza Jerzego, bo to przerosło moją percepcję :/ .

Się zastanawiam czy paru redaktorzynom nie marzy się kibicowski "Kraków" dla podniesienia nakładu i wylaniu paru krokodylich łez. :/

Mishka
19-10-2004, 13:08
obilo mi sie o uszy ze naczelny ZW jest kibicem Polonii i zmienia wiekszosc prolegijnych tekstow, albo chce zeby pisac podobne bzdury. ale juz nie wiem co myslec :?

wojtek1981
19-10-2004, 17:02
obilo mi sie o uszy ze naczelny ZW jest kibicem Polonii i zmienia wiekszosc prolegijnych tekstow, albo chce zeby pisac podobne bzdury. ale juz nie wiem co myslec :?

Pomyliło ci się z " FAKTEM". To naczelny Faktu Janowski czy Jankowski jest naczelnym w swoim szmatłacu

Raffi
20-10-2004, 07:26
http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=13&news_id=50211
Życie Warszawy szaleje dalej. A poniższy fragment artykułu pana Białka zbił mnie z nóg :ucieka: :

- Miesiąc temu kibice Polonii "skroili" flagę jednemu z najgroźniejszych ugrupowań szalikowców Legii. Tamci nie spoczną, dopóki nie odzyskają swojej własności - uważa fan "Czarnych koszul".

:ucieszony:

Foxx
20-10-2004, 07:33
:zdziwiony: Wiecie co... Próbuję... próbuję... :klnie: - jednak się nie powstrzymam :leze: :rotfl: :help: :rotfl3: :bauns: :fy:

PS :bukmacher: :chuligan:

ems
20-10-2004, 08:03
ta gazeta ma ostatnio gowno wspolnego z rzetelnym dziennikarstwem

Tarchomin.
20-10-2004, 08:08
ems zgadza się, niestety wg. mnie sytuacja taka trwa już od dawna, trwa zbyt długo i jakoś nie widzę szansy na poprawę sytuacji...

Kawa
20-10-2004, 11:14
A moze to jest jakis cykl pisany na zamówienie, bo w kazdym wydaniu zamieszczaja artykuł :zdziwiony:

Creator
20-10-2004, 12:07
walka na mieście trwa...hihi :bejsbol:

i po co to wszystko :nie:

marecki
20-10-2004, 15:12
bosz :roll:

legart
20-10-2004, 15:15
Creator, przestań wklejać ten wątpliwej jakości filmik w prawie każdym temacie :/ , jeszcze z raz go zamieścisz a dostaniesz bana i to bynajmniej nie od polonistów :chytry:

jasin
20-10-2004, 15:48
http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=13&news_id=50211
Życie Warszawy szaleje dalej. A poniższy fragment artykułu pana Białka zbił mnie z nóg :ucieka: :

- Miesiąc temu kibice Polonii "skroili" flagę jednemu z najgroźniejszych ugrupowań szalikowców Legii. Tamci nie spoczną, dopóki nie odzyskają swojej własności - uważa fan "Czarnych koszul".

:ucieszony:

w tym kraju to każdą brednie można napisać...

szczepan
20-10-2004, 16:24
umarlem! na stojaco :D :brawo: :hyhy: :klnie:

Harcerz
20-10-2004, 17:06
Się zastanawiam czy paru redaktorzynom nie marzy się kibicowski "Kraków" dla podniesienia nakładu i wylaniu paru krokodylich łez. :/

To sa hieny . Tylko czekaja na to a ze nic specjalnie sie nie dzieje to sami podnosza temperature .

Porter
20-10-2004, 18:21

To sa hieny . Tylko czekaja na to a ze nic specjalnie sie nie dzieje to sami podnosza temperature .

nie wszyscy dziennikarze robią to celowo, chodzi mi o pisanie nierzetelnych artykułów, są zastraszani przez swoich szefów , tórym to z kolei zapłacono aby napisac to to to i to. Zeby daleko nie szukać w moim mieście cały czas kogoś usuwają ze stołków po artykule w tejze "gazecie"
nie bluzgajcie tak na dziennikarzy bo niektórzy nie robią tego z premedytacją.
amen

Lolek
21-10-2004, 08:31
Kiedy dwa lata temu zabiegalismy o podniesienie puli zaledwie o 200 biletów, dzisiejsi liderzy stowarzyszenia "Wielka Polonia" w te pędy pobiegli do Ruszkiewicza (wowczas przydupasa Romanowskiego), żeby "ani o krok nie ustępował cwelom". Ten przykład chyba jasno obrazuje, jak wygląda "dobra wola" na Konwiktorskiej. I jak należy się z nimi układać. Moim zdaniem, jeżeli teraz nie dostaniemy na piśmie, z podpisami Ranieckiego i Engela, jasnego oświadczenia jak będziemy potraktowani na wiosnę i w jakiej liczbie zamierzają nas wpuścić, to nie należy w ogóle zawracac sobie nimi głowy. IMO mogą stać 115 minut pod kanałkiem.

VANAHAIM72
21-10-2004, 09:13

Odnoszę wrażenie że ŻW juz osiągnęło poziom Faktu czy SE, tylko na poziomie bardziej lokalnym, czyli warszawskim, niestety dla nas. Podawanie informacji na podstawie anonimowego telefonu to już czysta żenada. Nie wspominając już o zatrudnieniu jednego z zabójców księdza Jerzego, bo to przerosło moją percepcję :/ .

Ceną na pewno... Przez co jest bardzo ekonomiczne. Kupujesz i już masz sporo papieru do wykładania nim skrzynek z jabłkami (tako czyni się w okolicach Grójca). Ale i tak - na tym polu - nie do pobicia jest "Gazeta"...

legart
21-10-2004, 09:29

Ceną na pewno... Przez co jest bardzo ekonomiczne. Kupujesz i już masz sporo papieru do wykładania nim skrzynek z jabłkami (tako czyni się w okolicach Grójca). Ale i tak - na tym polu - nie do pobicia jest "Gazeta"...

"Gazeta" bardzo pomogła mi przypewnym remoncie :) ....

MeLa
21-10-2004, 11:15

"Gazeta" bardzo pomogła mi przypewnym remoncie :) ....

ale w tym tygodniu swoim formatem zaskoczył mnie Saturn :kurde:

bayo
21-10-2004, 11:33
Kiedy dwa lata temu zabiegalismy o podniesienie puli zaledwie o 200 biletów, dzisiejsi liderzy stowarzyszenia "Wielka Polonia" w te pędy pobiegli do Ruszkiewicza (wowczas przydupasa Romanowskiego), żeby "ani o krok nie ustępował cwelom". Ten przykład chyba jasno obrazuje, jak wygląda "dobra wola" na Konwiktorskiej. I jak należy się z nimi układać. Moim zdaniem, jeżeli teraz nie dostaniemy na piśmie, z podpisami Ranieckiego i Engela, jasnego oświadczenia jak będziemy potraktowani na wiosnę i w jakiej liczbie zamierzają nas wpuścić, to nie należy w ogóle zawracac sobie nimi głowy. IMO mogą stać 115 minut pod kanałkiem.
imho, żeby potem nie mówili jaka ta Legia zła, to przygotowałbym 50 krzeseł, co by wszyscy wygodnie usiedli :hyhy: z tym staniem to już przesada :oczko:

Kawa
21-10-2004, 11:54
imho, żeby potem nie mówili jaka ta Legia zła, to przygotowałbym 50 krzeseł, co by wszyscy wygodnie usiedli :hyhy: z tym staniem to już przesada :oczko:
Alez sa- przy cateringu

MK
22-10-2004, 21:55
Załamałem się tym artykułem w "Życiu" najbardziej mnie rozbroił ten cytat

- Miesiąc temu kibice Polonii "skroili" flagę jednemu z najgroźniejszych ugrupowań szalikowców Legii. Tamci nie spoczną, dopóki nie odzyskają swojej własności - uważa fan "Czarnych koszul". :lol3:

Yeti
24-10-2004, 00:01
znow pismaki gówno wiedzą a piszą...
Hwdpismakom...
Banda przygłupów...

Do zobaczenia za 2 tyg :zlosliwy:

PS. Jak możecie to zmiencie podpis i wykasujcie ta L

ems
30-10-2004, 14:20
http://www.lechsport.pl/index.php?act=news&more=34823

Kempes
30-10-2004, 15:52
ja pierdole z 1,5 na 10 euro :O

iti double power

jordan
30-10-2004, 17:05
ja powiem krutko:MISTRZ LEGIA WARSZAWA!!!!!!

ems
30-10-2004, 17:07
chcialoby sie powiedziec: krotko i na temat. ale nie da rady, bo nie na temat.

Lukass
31-10-2004, 16:49
Eeee tam ... nie ma co o tym pisać ... Ludzie mają różne wytłumaczenia ... To już ich sprawa ... Kto będzie chciał to przyjdzie na ten mecz aby kibicowac swojej drużynie ... A na forum Legii juz nie ma co o tym wałkować ...

Kempes
01-11-2004, 22:28
dobrze widze na legialive ?

mecz z Ksp o 15:30 ? :O

Wasil
01-11-2004, 22:32
Ale my gramy w piątek 5.10 8)

MK
01-11-2004, 22:36
O 20:00 :chytry:

Raffi
01-11-2004, 22:37

Eeee? :hmm:

Sprzedaż biletów na derby
29.10.2004, godz.: 14:00:00

Od przyszłego tygodnia rozpoczynamy sprzxedaż biletów na derby Warszawy Legia - Polonia, które rozegrane zostaną na naszym stadionie w piątek 5 listopada o godz. 20:00.
Zapraszamy do kas od wtorku do czwartku, 02.11 - 04.11, w godz. 10:00 - 18:00 oraz w dniu meczu 5.11 od godz. 10-tej.
Wszystkim kibicom, którzy nie posiadają jeszcze Tymczasowej Karty Kibica, przypominamy o konieczności jej wyrobienia. Karta jest niezbędna przy zakupie biletu jednorazowego i wejściu na stadion.
Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Koran
01-11-2004, 22:37

widzisz dobrze, ale to widocznie jest data (sobota - 15.30) przed przelozeniem 2/3 meczow przez c+ na piątek i niedziele.

Takwięc o 20 w piątek..... swoją drogą skoda, że pokrywa się z derbami ŁDZ. Jak juz transmituja 2 lige, to obejrzec nawet nie mozna :efoch: i to taki mecz :/

Kempes
01-11-2004, 22:38
Sorry Sorry w dział terminarz wlazłem .... :hyhy:

Smetny
01-11-2004, 22:39
troche nie na temat ale tez o tym meczu
czy z łuku od łazienkowskiej cos widac?

Koran
01-11-2004, 22:42

To zalezy kto co chce oglądac -
Żylete widać dobrze 8) , natomiast mecz juz kiepsko ..

Wasil
01-11-2004, 22:43
Tak ,siatke i niebo.. lepiej dołożyć 10 zł niż tracić mecz.

Pan Artysta
01-11-2004, 23:52

raz tylko byłem na Górniku 94 bo luda nawaliło(czemu, do dziś nie wiem)i był to ostatni raz w tym miejscu-widać mało i płasko ale w tamtych czasach tam była klatka gości 8)

Tuzin
01-11-2004, 23:57
Siatki juz nie ma ale dalej sa slupy po niej :kurde: Jednak widocznosc jest i tak o niebo lepsza niz z luku po drugiej stronie (no i boisko kilka metrow blizej :hyhy: ) Wszystko to jednak nie zmienia faktu ze 20 pln to jak na ta trybune cena zdecydowanie wygorowana...

Fizi
02-11-2004, 00:25
przesadzacie - nie jest tak tragicznie - raz mi się zdarzyło tam obejrzeć mecz z łuku - (Andzi Machaczkała - Glasgow Rangers :lol2: )- i wcale nie było tak tragicznie z tą widocznością ,

zresztą z Żylety widać moim zdaniem zdecydowanie mniej niż z łuku , jesli idziesz tam po to , po co sie powinno tam iśc , a nie OGLĄDAĆ mecz :chytry:

ems
02-11-2004, 01:12
hee pamietam mecz Anzhi - Rangers
flaga hunow zmienila wtedy wlasciciela :)

Kiju
02-11-2004, 10:45
No prosze,derby Warszawy odbywaja sie tylko 45 minut pozniej niz derby Łodzi.

Mozna porownywac,oceniac,dyskutować :ucieka:

ems
02-11-2004, 11:16
:zdziwiony:

legart
02-11-2004, 11:29

a co tu porównywać :O 8)

mOFMC
02-11-2004, 12:57

To moze wyrobisie na druga polowe :chytry:
Porownasz, ocenisz, podyskutujesz :-

rolnik
02-11-2004, 13:05
Co jak co ale wydaje mi się, że derby Łodzi będą cieszyć sie większym zainteresowaniem niż Warszawy... (nie mówię o kibicach na stadionie).

Kiju
02-11-2004, 13:54
Porownasz, ocenisz, podyskutujesz :-

Chyba sie nie wyrobie :zdziwiony:

ems
02-11-2004, 14:16
no co Ty, z Łodzi do Warszawy jest rzut kamieniem ;)

wojtek1981
02-11-2004, 16:34
no co Ty, z Łodzi do Warszawy jest rzut kamieniem ;) :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Kiju
02-11-2004, 17:17
Bilety na derby sprzedane

Stowarzyszenie Widzew Łódź informuje, że sprzedano wszystkie bilety dostępne dla Kibiców Widzewa na piątkowe derby Łodzi ŁKS - Widzew.

--------------------------------------------------------

Dzisiaj pod kasami ludzie brawie bili sie o resztke biletów(dostalismy 2500),mysle ze 5000 poszłoby spokojnie :-

Hmm,derby Warszawy będzie musial mi nagrac jakis kumpel,to sobie tez oblukam.

Gregoreous
02-11-2004, 18:11
U was się biją, a u Nas jeszcze w kasach biletów nie ma!! i co My mamy zrobić?:placze:

MK
02-11-2004, 18:15
U was się biją, a u Nas jeszcze w kasach biletów nie ma!! i co My mamy zrobić?:placze:

Jakto nie ma?? :zdziwiony: przecież mieli od wtorku sprzedawać.

Q_(L)
02-11-2004, 18:16
Przede wszystkim nie pisać głupot :zly:

Q_(L)
02-11-2004, 18:17
Jakto nie ma?? :zdziwiony: przecież mieli od wtorku sprzedawać.
I sprzedają... :chytry:

Gregoreous
02-11-2004, 18:17
Ciekawe skąd ta informacja?

Q_(L)
02-11-2004, 18:19
Z kosmosu qrwa... :zlosliwy:

TML1986
02-11-2004, 18:21
eeejjjjjjjjjjjjjjjj wszyscy po bilety taki mecz sie zdarza rzadko, musimy pokazac kto rzadzi w stolicy ...
i oprawa ma byc fajna bo przeciez zbierali hajs bedzie kozacko na pewno
kazdy ma byc ... :- :-

Jaco
02-11-2004, 18:22
eeejjjjjjjjjjjjjjjj wszyscy po bilety taki mecz sie zdarza rzadko, musimy pokazac kto rzadzi w stolicy ...
Tak jest, Szefie!!! Rozkaz to rozkaz!!! :zly:

Q_(L)
02-11-2004, 18:24
:ucieka:

Raffi
02-11-2004, 18:26

http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?p=234770&highlight=#234770

Człowieku, pół strony wyżej masz napisane jak byk :zly: :kurde:
na legia.net też info dawno jest :roll:

Gregoreous
02-11-2004, 18:31
Dzięki za sprostowanie

Smetny
02-11-2004, 18:40
chrzanic ten luk ostatni hajs wydaje na normalny bilet , 10 zetow wiecej al chce zobaczyc mecz i to co czrni pokaza a przez cale boisko c*** widac

Fizi
02-11-2004, 18:54

Z kosmosu qrwa...

a jednak się odezwali :O

eeejjjjjjjjjjjjjjjj wszyscy po bilety taki mecz sie zdarza rzadko, musimy pokazac kto rzadzi w stolicy ..

Kaczyński

Q_(L)
02-11-2004, 19:06

Z kosmosu qrwa...
a jednak się odezwali :O
Zabrzmi to dwuznacznie, ale jednak... "We are not alone" :zlosliwy:

Herman
03-11-2004, 01:11

taaaak stary! taki mecz zdarza sie cholernie rzadko!GRamy o prymat w stolicy polskiego futbolu!Musimy pokazać kto rządzi!Tylko pamietajcie,żeby głośno śpiewać!koniecznie bo będzie gupio!
Oprawy nie bedzie bo arczi z mareckim wszystko wydali na dziwki i koks!
Ale i tak będzie super!
Głośny doping! Super oprawa! Głupie pikniki! Ole ole ole ola! Nie ma Polonii!Zygo won!

błagam...

ems
03-11-2004, 01:17
Oprawy nie bedzie bo arczi z mareckim wszystko wydali na dziwki i koks!

nie obrazaj ich! ja tez wydawalem! :)