PDA

Zobacz pełną wersję : PUEFA, LM 2003/04

Strony : [1] 2

Unico
20-06-2003, 16:08
W rundzie kwalifikacyjnej PUEFA:

Wisła Płock - FK Ventspils (Łotwa)
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Atlantasem Kłajpeda (Litwa)
GKS Katowice - Cementarnica 55 Skopje (Macedonia)

Ciekawe, która polska drużyna przejdzie swojego rywala.

Mazi
20-06-2003, 16:23
Tą rundę przejdą na pewno wszystkie polskie kluby ...ale i tak wiele nie zdziałają .

Pesto
20-06-2003, 16:43
ciekawe , ilu gieksiarzy pojedzie na wyjazd ...

Mrk
20-06-2003, 16:44
ciekawe , ilu gieksiarzy pojedzie na wyjazd ...
A mnie ciekawi ilu grokliniaków pojedzie na wyjazd :rotfl:

Pesto
20-06-2003, 16:48
skoro Amica pojechała do Szwajcarii , może i Dyskobolia jechać na Litwę

C@mo
20-06-2003, 17:30
skoro Amica pojechała do Szwajcarii , może i Dyskobolia jechać na Litwę

jak im dzrymala zafunduje to pojadą :rotfl:

krollek
21-06-2003, 12:43
Raczej przejdą wszystkie trzy ale Wisła Płock będzie miała najciężej ;)
Pewnie w I rundzie i tak odpadną no może Groclin tylko II zaliczy.

Afgan
21-06-2003, 12:45
Wozami Drzymały bedą zapierdalac... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Unico
21-06-2003, 13:05
Raczej przejdą wszystkie trzy ale Wisła Płock będzie miała najciężej ;)
Pewnie w I rundzie i tak odpadną no może Groclin tylko II zaliczy.

Myślę, że Wisła P. nie przejdzie tej rundy.
A Groclin i GKS (ci mogą mieć problemy) poradzą sobie z rywalami.

Grochów
21-06-2003, 13:33
Bez przesady-problemy jedynie może mieć Wisła Płoc,ale mysle,że i oni w tej rundzie dadzą sobie rade...
Groclin rozjedzie przeciwników na otro,mysle,że ich poprostu rozgromią,a GKS też przejdzie tą runde bez większych problemów! ! !
Zobaczymy,co wylosują w nastepnej rundzie...

Ostry
22-06-2003, 18:24
GKS i Groclin nie będą mieć żadnych problemów,schody mogą się zacząć w pierwszej rundzie,tam już można trafić na solidnych przeciwników.Wisła natomiast nie musi już mieć takiej łatwej przeprawy.Ventspils to nie są żadni kelnerzy.

Unico
22-06-2003, 19:52
Problemy z przeciwnikiem będzie miał GKS, to miałem na myśli. A Groclin chyba bez większych problemów poradzi sobie z litwinami.

crolick
22-06-2003, 20:03
obecny puchar uefa to bedzie masakra. wisla p, jak dobrze pojdzie dojdzie do 1 rundy. groclin przy szczesliwym losowaniu do 2. a gks, jesli przedtem nie zbankrutuje i zdola dojechac na mecz rundy kwalifikacyjnej, to moze zajsc najdalej do 1 rundy.

a co b bolesne. to fakt, ze gdyby zamiast wisly p. grala legia, to by maxa do 2 rundy doszla [z fartem w losowaniu] bo obecnie to slabiutenka jest. taka neistety smutna prawda...

Yankes
22-06-2003, 20:36
drzymala to im jeszce wszystkim zapplaci zeby pojechali tylko 3/4 nie bedzie wiedzialo kto z kim gra :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Unico
23-07-2003, 15:59
W rewanżowym meczu I rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów:
Irtysh Pavlodar 1 - 2 Omonia Nicosia
Na Cyprze było 0:0.

Wisła zagra z Omonią. Za tydzień pierwszy mecz w Krakowie.

Kawa
23-07-2003, 16:08

Ciekawe ilu waszych pojedzie. Moze połaczcie sobie to z wakacjami :>

legart
23-07-2003, 16:25

Ciekawe ilu waszych pojedzie. Moze połaczcie sobie to z wakacjami :>

Na pewno więcej niżby miało jechać do Kazachstanu 8-

Unico
25-07-2003, 18:04
Pary III rundy LM:

CSKA Moskwa/Vardar Skopje - Sparta Praga
MTK Budapeszt/HJK Helsinki - FBK Kowno/Celtic Glasgow
Glasgow Rangers - FC Kopenhaga/Sliema Wanderers
Austria Wiedeń - Olympique Marsylia
Club Brugge - Borussia Dortmund
Szaktar Donieck/Szeriff Tiraspol - Lokomotiw Moskwa
Lazio Rzym - Benfica Lizbona
Dynamo Kijów - Dinamo Zagrzeb/NK Maribor
Rosenborg Trondheim/Bohemians Dublin - Deportivo La Coruna
Grasshoppers Zurich - AEK Ateny
Maccabi Tel-Awiw/M&K Zilina - Chelsea Londyn
Celta Vigo - Slavia Praga/Leotar Trebinje
Partizan Belgrad/Djurgardens IF - Newcastle United
Galatasaray Stambuł - CSKA Sofia/Pjunik Erewan
Anderlecht Bruksela/Rapid Bukareszt - Wisła Kraków/Omonia Nikozja
Grazer AK/KF Tirana - Ajax Amsterdam

ems
25-07-2003, 19:12
Partizan - Djudgardens... o *****, co to bedzie za ultra mecz!

Unico
12-08-2003, 20:43
Europejskie puchary: Dwa debiuty

W środę i w czwartek cztery polskie drużyny - Wisła Kraków, Wisła Płock, Dospel Katowice i Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - wystąpią w rozgrywkach o europejskie puchary. Dla piłkarzy Wisły Płock i Groclinu będzie to debiut na międzynarodowej arenie.

reszta na onet.pl (http://sport.onet.pl/784009,wiadomosci.html)

No i jak teraz prognozujecie, gdy mamy już 1. kolejkę ligową i choć trochę wiemy co w chwili obecnej prezentują sobą nasze drużyny?

W PUEFA wg mnie to chyba tylko Groclin nie da plamy. A reszta szkoda gadać, chyba, że ostatnio oszczędzali się na puchary i zastosowali "zasłonę dymną" w lidze :buhaha:

O szanse Wisły Kraków w Brukseli nie pytam - domyślam się co powiecie :> :rotfl: :rotfl: :rotfl:

yusta
12-08-2003, 22:04
Taaa, Groclin przejdzie do nastepnej rundy bez najmniejszych problemów. Dospel z taką grą jaką prezentował w 1 kolejce szanse straci już po pierwszym meczu, Wisła płock 50 na 50.
Wisła Kraków w spotkaniu z Anderlechtem nie jest bez szans. Nie miałabym wątpliwosci gdyby udało jej się zatrzymac skład z poprzedniego sezonu. Jedyna nadzieja Wiślaków to teraz Żurawski, chociaż przy tej defensywie jaką posiada teraz krakowski zespół to chyba i życiówka Żurawia nie pomoże. Ja w każdym razie w pucharach kibicuję polskim teamom i kciuki jutro trzymac będę za Wisłę.

Unico
12-08-2003, 22:18
[...] Jedyna nadzieja Wiślaków to teraz Żurawski, chociaż przy tej defensywie jaką posiada teraz krakowski zespół to chyba i życiówka Żurawia nie pomoże.

Podobno Anderlecht też nie ma najmocniejszej obrony :D więc jutro może być ciekawie...http://08642.w.interia.pl/foto/Unico_podpis7a.gif

Ja w każdym razie w pucharach kibicuję polskim teamom i kciuki jutro trzymac będę za Wisłę.

Doceniam, choć ja chyba nie zdobyłbym się na taki gest w stosunku do Legii.

MaxyM
12-08-2003, 22:24
Ja jutro jestem całym sercem z Anderlechtem... Wisła może dla mnie jutro przegrać i 9-0, a argumenty w stylu - reprezentują polski futbol - mam gdzieś. Reprezentują 1/3 Krakowa, swoich pokemonów (oczywiście są też porządne chłopaki) i złodzieja, więc mnie to serdecznie ******** co się jutro stanie.

arczi
12-08-2003, 23:23
Krótko i na temat :>

szczepan
13-08-2003, 02:47
dokladnie... niech Groclin GKS i Wisla P. graja jak najdluzej... bedzie lepiej dla polskiej pilki ale Wisle nie przepusze... i jutro calym sercem bede za A.!

legart
13-08-2003, 09:35
chyba Wisła raczej nie wygra, remis bramkowy będzie dużym sukcesem, a porażka bramkowa jedną bramką też będzie dobrym wynikiem dla Wisły

Mini
13-08-2003, 09:47
świeta racja Maxym. Anderlecht do LM!

Beny
13-08-2003, 10:27
Bez przesady-problemy jedynie może mieć Wisła Płoc,ale mysle,że i oni w tej rundzie dadzą sobie rade...
Groclin rozjedzie przeciwników na otro,mysle,że ich poprostu rozgromią,a GKS też przejdzie tą runde bez większych problemów! ! !
Zobaczymy,co wylosują w nastepnej rundzie...

No, pewnie tak jak Pogoń z Islandczykami...

Adams_
13-08-2003, 17:34
Vencoś tam-Wisla Plock

Tego nie da sie ogladac!
Stadion to boisko treningowe, dopingu prawie zadnego, poziom gry traginczy, komentarz ze studia brzmi jak transmisja z pogrzebu a do tego ten zachwycajacy glos komentatora, jak on przezywa ten mecz az zasypiam.
spadam!

Raffi
13-08-2003, 17:35
Oglądam sobie mecz Wisły P. i powiem,ze jeżeli Nafciarze nie przejdą Ventspilsu, to będą ostatnimi frajerami.......

Parę słów o otoczce: Stadion (a właściwie bieżnia i skocznia) nawet ładnie wygląda, tyle że to stadion lekkoatletyczny, a nie piłkarski. Mnie najbardziej kojarzy się (z powodu układu trybun(y) ) z obiektem w Szczakowej (jedna! trybuna).

Publika jeszcze gorszy syf. W OGÓLE nie kibicują, czasami tylko klaszczą to akcjach Ventspils. Słychać za to dosyć dobrze (chociaż bez extazy) grupę nafciarzy, którzy wzięli ze sobą parę bębnów, które robią niesamowity łomot. Z kolei spiker zagłusza ich doping....przyśpiewkami z taśmy :rotfl: :rotfl: "Oleee,oleee.." i "We will rock you". Po otrzymaniu porcji gwizdów od płocczan chyba się przestraszył ;) i chwilowo przestał bawić się taśmami :buhaha:
O qrna, znowu puścił........ 8-

Ojciec nie wytrzymał i wyszedł z psem na spacer.... :>

MaxyM
13-08-2003, 17:37
Ja tam sobie włączyłem muzyczke i spoglądam co 7 minut na wynik... ej, a dlaczego tam sztafeta nie biega? :rotfll3:

:banan:

Raffi
13-08-2003, 17:44
Kobylański do Gęsiora, i 0:1 dla Wisły....
Złe czasy mi się przypomniały 8- Mój brat do tej pory reaguje nerwowo, gdy widzi Gęsiora w pobliżu bramki Legii ("Zabierzcie tego palanta, bo zaraz przypadkiem dostanie piłką i będzie gol")
Mikulenas w słupek

MaxyM
13-08-2003, 17:50
Przegapiłem gola i wynik, nie wiedziałem, że już 1:0... :tv:

Mini
13-08-2003, 17:53
co to za ****** komentuje tan mecz.
na mecz dotarła liczna grupa kibiców z płocka. to na początku a już w 40 tu widzimy skromną ekipę z polski.
a no i edzio Klejndinst nazwisko ni w pięć ni w dziewięć a mówić po naszemu to on tez nie za bardzo umie.
Anderlecht rulez

Unico
13-08-2003, 18:01
Ale nudy w meczu Ventspils - Wisła P...

PS Widzę nowe m.in znajome emoty :>
:pijaki:

:banan: <--- jest super :D

szczepan
13-08-2003, 18:12
47 minuta i ultras Wisly P. prezentuja baloooooooooooooooooony :D

Raffi
13-08-2003, 18:17
1-1 :oho:

Adams_
13-08-2003, 18:18
spotkaly sie dwie potegi pilkarskie.

MaxxxiM
14-08-2003, 00:11
spotkaly sie dwie potegi pilkarskie.

wedlug Andrzeja Strejlaua Wisla Plock jest silna pilkarsko druzyna - tak powiedzial w poniedzialkowym magazynie olimpijskim w kwiatkowskiej telewizji

Kawa
14-08-2003, 20:22
W Grodzisku komus cos sie pokreciło bo wisi transparent: "Groclin Mistrz Polski 2002-2003" 8-

Raffi
14-08-2003, 20:31
Acha...dla osób które nie oglądały meczu Gieksy - nic nie straciliście.
Relacja byłaby podobna jak ze spotkania Petry, było tylko minimalnie lepiej. Pod względem kibicowskim zawód - jednak Cementarnica nie umywa się do Vardaru, a i ten nie był przecież potegą, (ale przynajmniej dymić próbowali :P )

qwerty1234
14-08-2003, 20:34
Był ktoś może w Skopje? 8)

TAK

Kempes
14-08-2003, 20:42
Trzeba przyznac ze Ci z Grodziska nie szczędzą gardeł i mimo ze nie jest ich wiecej niz 5 tys w TV głosno ich słychac....

szczepan
14-08-2003, 20:49
widze taka male fane FAN i teraz nie wiem czy PLESZEW czy PIESZEW... bo jezeli to pierwsze to smiesznie bo wioska jest mala (slynie glownie z produkcji bardzo dobrej jakosci siodel) i do tego z tamtad sa fany Groclinu i Lecha... :P

qwerty1234
14-08-2003, 20:52
'8
A jednak jest ten v-ce :oho:

MaxyM
14-08-2003, 20:53
Co oni tam za flagę na środku mają (na budynku)? :jebło:

qwerty1234
14-08-2003, 20:55
No tego "Mistrza" :) '8
Wiesz...Chcą się dowartościować przed Atlantasem :>

MaxyM
14-08-2003, 20:58
Drzymała ma hajsu jak lodu, a ciągle go w jednej koszuli widzę... :oho:

Co to za palant z mc na murawie? Chyba dostał prace po znajomości... :paj:

Luqas
14-08-2003, 21:10
No i Rasiak po raz 2 8).
Chyba worek z bramkami się rozwiąże...chyba ;)
Jak na razie 2:0 dla "Drzymała Team" :oho:

MaxxxiM
14-08-2003, 21:53
Puchary bez Legii sa beznadziejnie nudne. potezna Wisla Plock grala gorzej niz zespol z Agrykola ( a przeciez ponoc roznica dwoch klas), GKS nuda jak relacja z zawodow szachowych, potega z Grodziskawygrywa z "goscmi z Klajpedy". o tym wczorajszym meczu Mistra Polski to juz w ogole nie ma co mowic. przez te potegi futbolowe spadnie Polska w rankingu UEFA.

Ostry
14-08-2003, 22:36
Mało ciekawe te mecze pucharowe w tym roku :/ :) Mecz Wisły z Płocka był nudny jak flaki z olejem,męczyli się strasznie.To samo GKS,nawet drugiej połowy mi się nie chciało oglądać ;) Nic nie straciłem,stworzyli tylko jedną sytuację.
Trochę lepiej wypadł Groclin,momentami coś się działo na tym boisku.No i w końcu był jakiś doping :) Czasami to rzeczywiście było głośno.
Mecz Wisły z Anderlechtem był całkiem ciekawy,ale głównie za sprawą gospodarzy.Z taką grą Wiślacy LM nie wywalczą.
Jeżeli w pierwszej rundzie Pucharu UEFA GKS i Wisła P. trafią na jakieś silniejsze drużyny,to będzie z nimi krucho.Teraz to będzie sukces jak przejdą Cementarnice i Ventspils.

Krzpac
14-08-2003, 23:42
Puchary bez Legii sa beznadziejnie nudne.

to trzeba było grac lepiej i sie do pucharów zakwalifikować...

Krzpac
14-08-2003, 23:44
Drzymała ma hajsu jak lodu, a ciągle go w jednej koszuli widzę... :oho:

widac ma taki sam styl ubierania jak grajewski...

-------------
http://www.wsinf.edu.pl/~krzpac/album_pic.jpg

szczepan
14-08-2003, 23:45

dzieki za rade jakos na to nie wpadlismy :P

ale swoja dorga do kogo mozna miec pretensje jak nie do naszych pilkarzy... :/ ciezkie jest zycie w takich chwilach :P

Q_(L)
14-08-2003, 23:46

Psia mac... 8- coz za trafne spostrzeżenie i bezcenna uwaga - zapamiętamy ją i wykorzystamy w bieżącym sezonie :buhaha:

Myśl trenerska w Tobie drzemie... '8

legart
18-08-2003, 12:13
To tak Wisła Płock beznadziejna kopanina, ale remis bramkowy wywieźli 8- , GKS to samo tylko gorzej 8- - mieli tylko jedną akcję na bramkę Cementarnicy.

A Groclin w normie i nie powinień mieć kłopotów z wyeliminowaniem rywali.

Beny
18-08-2003, 12:16
Pewnie przejdą wszyscy! Ale po kolejnej rundzie /rundach/ obawiam się przeniesienia tego postu do tematu o największych wtopach! :)

legart
18-08-2003, 12:21
Pewnie przejdą wszyscy! Ale po kolejnej rundzie /rundach/ obawiam się przeniesienia tego postu do tematu o największych wtopach! :)

No niestety Gieksa i Płock maja duże szanse na to.

MaxxxiM
18-08-2003, 12:34

jestes naprawde wielki. umiesz tak trafnie ujac sprawe ze slow brak. moze zglos sie do swojego ulubionego klubu i sprobuj uratowac go przed spadkiem i upadkiem.

Beny
27-08-2003, 16:16
15" rewanżu Atlantasu z Groclinem. 8o Nudy... 8- :paj:

MaxyM
27-08-2003, 16:20
Ale tam operator kamery nawalony - jejku :pijok: .

Raffi
27-08-2003, 16:23
Zaraz wizja całkiem zniknie, bo zaczęło padać :rotfl:
Wichura jeszcze do tego :buhaha:
Ale żeby jednego statywu do kamery nie było..????

"Te jupitery już od kilku lat nie działają" :rotfl:
"Miejmy nadzieję, że ten mecz obejrymy do końca, że deszcz nie zakłóci nam obrazu" 8)

Beny
27-08-2003, 16:24
Wieje, leje, nudnie grają - też byś się napił! :oho:

MaxxxiM
27-08-2003, 16:26
nedza, nedza, nedza. slabosc zalosc i slabosc. deszcze niespokojne, waitr dmucha. pilka lata sobie gdzie chche. kibice zupelnie nie zainteresowani, komentator pierdo :* bez sensu. wynik 0:0 i az sie chce wyjsc z kina. i wychodze.

Raffi
27-08-2003, 16:47
0:2 dla Grodziszczan

Ten Atlantas to jeszcze gorsza padlina niż myślałem po 1. meczu. Ale jeden za to zajebiście faul symulował: najpierw podskoczył do góry, potem złapał się za nogę, potem za dupę, potem za czoło, a potem znowu za tyłek. Nawet Sobolewski się zaczął śmiać

Cipciuś
27-08-2003, 16:47
po niesamowitej :oho: grze Groclinu mamy 0-2 do przerwy

Mini
27-08-2003, 16:49
***** wyszedłem na pięć minut do sklepu i przez kumpla zrobiło się 35 i wracam a tu dwa zero. Raffi a ładne chociaz te bramki?

Raffi
27-08-2003, 16:50
Bramki z gatunku: wjechał z piłką do bramki

yusta
27-08-2003, 16:54
A komentator stara się dorównać do poziomu spotkania, na Groclin gada gospodarze :fu: Heh, gdzie jest Szparek Darkowski, on się mylił czasami i tak specyficznie wymawiał niektóre nazwiska, ale nie można było powiedzieć o nim że jest nudny. I gdzie niby ta utalentowana młodzież :hmm:

yusta
27-08-2003, 17:05
Bardzo brzydkie maszty oszkapiają ten stadion :rotfl: Litości....
Jeszcze w Groclinie gra jakiś Młynarz :buhaha:

MaxxxiM
27-08-2003, 17:15
A komentator stara się dorównać do poziomu spotkania, na Groclin gada gospodarze :fu: Heh, gdzie jest Szparek Darkowski, on się mylił czasami i tak specyficznie wymawiał niektóre nazwiska, ale nie można było powiedzieć o nim że jest nudny. I gdzie niby ta utalentowana młodzież :hmm:

i tak najlepszy jest Ładzia made by Basałaj :D

yusta
27-08-2003, 17:18
...... a w kamerę nie dość, że świeci słońce to jeszcze pada mocny deszcz :rotfl:

crolick
kto strzelil 3 gola?!? :help:

i co oni z tymi kamerami robia?! co wszystko filmuja z reki czy jak!?? :hmm:

a kommentar wylaczylem po 5 minutach, i zapuscilem sobie moozyczke :D

Raffi
a kommentar wylaczylem po 5 minutach, i zapuscilem sobie moozyczke :DI żałuj : Komentatorowi już się nudzi, bo opowiada teraz, jak Rocki jeździł z Legią na wyjazdy jako młody chłopak '8 i jak marzył o grze w zespole wojskowych "ale nie dane mu to było" :)

MaxyM
27-08-2003, 19:51
Jak oglądałem tą relację, to miałem wrażenie, że oglądam film: Gniew oceanu. :buhaha:

Beny
27-08-2003, 20:06
A ja w tym miejscu chciałbym podziękować producentom gry na PC "Chaser"! :+: Dzięki ich grze mogłem przetrwać wczorajsze i dzisiejsze męczarnie! ;) Liczę na podobne "emocje" w dniu jutrzejszym! '8

MaxxxiM
27-08-2003, 22:19
A ja w tym miejscu chciałbym podziękować producentom gry na PC "Chaser"! :+: Dzięki ich grze mogłem przetrwać wczorajsze i dzisiejsze męczarnie! ;) Liczę na podobne "emocje" w dniu jutrzejszym! '8

jutro to moze byc tylko gorzej. Potega z Plocka i z3espol ktorego trenerem jest Edek z fabryki kredek. Pierwszy raz od dawna nie chce mi sie polskich druzyn ogladac w pucharach. przeciez te ekipy ktore awansuja, w nastepnej rundzie jesli trafia nawet na sredniakow polegna strasznie. i Polska znowu spadnie o kilka oczek i przyszloroczny Mistrz bedzie zaczynal eliminacje do Lm od pierwszej rundy.

yusta
27-08-2003, 22:45
A w Amsterdamie, Dortmundzie i Newcastle nerwówka:

Dortmund 2-1 Club Bruges Extra Time - 1st half

Ajax 1-1 Grazer AK Extra Time - 1st half

Newcastle 0-1 Partizan Belgrad Extra Time - 1st half

Tak na marginesie to Ajax i Newcastle zwaliły mi kupon :zly:

Beny
27-08-2003, 22:50

Ho, ho, no nieźle! Fajnie byłoby, jakby faworyci odpadli!
A na kuponie odrobisz sobie następnym razem! ;)

yusta
27-08-2003, 22:54
Lok. Moscow 3-1 Shakhtar Donetsk bramka Lewandowskiego

CSKA Sofia 0-3 Galatasaray

FC Kbh. 1-2 Rangers

AEK Athens 3-1 Grasshoppers

Ajax 2-1 Grazer AK po dogrywce :fu:

Celtic 1-0 MTK Budapest

Slavia Prague 2-0 Celta Vigo

Din. Zagreb 0-2 Dynamo Kiev

Marseille 0-0 Austria Wien

Mecze które już się skończyły, nadal trwają dogrywki w Dortmundzie i Newcastle, Lazio do przerwy prowadzi 1:0 z Benficą.

Endrju
27-08-2003, 22:58

Partizan do boju !!!!

PS. Yusta mogłaś zagrać coś pewniejszego :>

yusta
27-08-2003, 23:01
Partizan do boju !!!!

W Dortmundzie juz karne, w Newcastle chyba tez zaraz będą 8-

Endrju
27-08-2003, 23:07
Partizan do boju !!!!

Masz to gdzieś na żywca w TV ?? Jak tak to powiedz chętnie obejrze

Adams_
27-08-2003, 23:11
penalty shoot-out : [2 - 3]

Adams_
27-08-2003, 23:11
penalty shoot-out : [2 - 4] !

yusta
27-08-2003, 23:13
Partizan do boju !!!!

Nie, nie mam. W necie śledzę. Borussia własnie out i FC Brugge w LM!!!

Endrju
27-08-2003, 23:15
Partizan do boju !!!!

Nie, nie mam. W necie śledzę. Borussia własnie out i FC Brugge w LM!!!

Borussia z takim skłądem odpadła 8- Kurde teraz żadnym szwabom nie będe w LM kibicował bo Borussie jedynie znosiłem :]

PS. Mój 100 post

yusta
27-08-2003, 23:34
Patrizan w LM, Newcastle out !!!:+:

Endrju
27-08-2003, 23:35
Partizan ograł Newcastle i jest w lidze mistrzów !!! Huuuuuuuuurrrrrrraaaaaaaaaa :szampan:

Raffi
27-08-2003, 23:38
Hajde Partizane hajde!!! :+:

MaxyM
28-08-2003, 00:11
::o:: Ale jaja!

Co do Dortmundu - widzieliście jak grali z FC Koln w sobotę? Nie dziwi mnie, że odpadli.

Ale, że Newcastle odpadł - shit! ::roll::

Klusek
28-08-2003, 08:25
*****, Newcastle mnie wkurwił.

Keleborn
28-08-2003, 09:17
Partizan zarządził! :+:

Svi u napad!

Lubię jak faforyci biorą w plecy, szkoda że pepiki nie dały rady z Celtą...

crolick
28-08-2003, 11:12
czy to przypadkiem nie pierwszy jugoslowianski team w lidze mistrozw?!?

Ostry
28-08-2003, 14:15
Bardzo fajnie,że Partizan awansował.To się Vuko ucieszył :) Cieszę się też,że Ajax awansował.Decydującą bramkę strzelił dopiero w 104 minucie Galasek z karnego.

Beny
28-08-2003, 18:01
Za onet.pl:
Wyniki losowania Ligi Mistrzów:

Grupa A - Bayern Monachium, Olympique Lyon, Celtic Glasgow, Anderlecht Bruksela

Grupa B - Arsenal Londyn, Inter Mediolan, Dynamo Kijów, Lokomotiw Moskwa

Grupa C - Deportivo La Coruna, PSV Eindhoven, AEK Ateny, AS Monaco

Grupa D - Juventus Turyn, Galatasaray Stambuł, Olimpiakos Pireus, Real Sociedad

Grupa E - Manchester United, Panathinaikos Ateny, Glasgow Rangers, VfB Stuttgart

Grupa F - Real Madryt, FC Porto, Olympique Marsylia, Partizan Belgrad

Grupa G - Lazio Rzym, Chelsea Londyn, Sparta Praga, Besiktas Stambuł

Grupa H - AC Milan, Celta Vigo, Ajax Amsterdam, Club Brugge

PS. Właśnie Płock gra rewanż z Ventspils! No jak na debiutanta w europucharach to kibiców przyszło w :* !

Cube
28-08-2003, 18:04
w Plocku widze ,ze tlumy na trybunach :help:
a i mecz od poczatku widac ,ze juz mozna przelaczyc :help:

krollek
28-08-2003, 18:12
1:0 dla Wisły - Jeleń się wywrócił i strzelił :oho:

jarcyś
28-08-2003, 18:48
niezły orator z tego Jelenia ... :oho:

kud(L)aty68
28-08-2003, 18:50
strzelil i druga....
ale najlepszy byl w "wywiadzie" po I pol.

yyyy....no....trener....taktyke.....noooo....tak.. .my wypelniamy.....dobra dal trener..... taktyke....

Beny
28-08-2003, 18:52
2:0 dla Płocka, dwie bramki Jelenia. Nudy jeszcze gorsze niż wczoraj!
PS. Tym razem dziękuję wydawcom i dziennikarzom Tygodnika Polityka, którego zawartość pomogła przetrwać I połowę! Bieżący numer ma 106 stron, więc na drugą też starczy. Tylko co ja będę robił na Gieksie? ;))) :D

jarcyś
28-08-2003, 18:55
yyyy....no....trener....taktyke.....noooo....tak.. .my wypelniamy.....dobra dal trener..... taktyke....

:rotfl:

Beny
28-08-2003, 18:59
No Panowie! Nie nabijajmy się z Jelenia! ;) Chłopak pewnie ledwo podstawówkę skończył, alkohol przez granicę nosił, niedawno grał na prowincji, więc gdzie miał się nauczyć mowy polskiej, nie mówiąc o udzielaniu wywiadów! ;)

Raffi
28-08-2003, 19:15
Wybaczmy mu...był zmęczony :)

kud(L)aty68
28-08-2003, 19:18
Jest jeden "pozytyw" meczu w Plocku. Atmosfera na trybunach - wielkie pilkarskie swieto...tak wielkie, ze kazdy "przecinek" z boiska w telewizorku slychac.

no i zdroowko :)

Luqas
28-08-2003, 19:23
Heh wywiad Jelenia był prze komiczny :rotfl:
Na trybunach widać pełno ludzi :oho:
A swoją drogą to jest już 2:1 więc jeszcze jedna bramka Ventspilsu i Wisła odbada :oho: :hmm:
Łotysze w drugiej połowie przycisnęli Wisłę dość mocno :oho:

krollek
28-08-2003, 19:27
ale wstyd 2:2 :rotfl:

Raffi
28-08-2003, 19:27
Qva, co oni robią!!!??? 8- :fu:
2:2, ale wstyd. ten Matusiak nie trafia w najprostszych okazjach.

Takie ogórki........ 8o

MaxyM
28-08-2003, 19:28
Boże jaki wstyd! ::/::

kud(L)aty68
28-08-2003, 19:28
no i wlasnie jest to 2:2 czyli Wisla/Petrochemia/Petro/Orlen jest out....

zenada.....

Beny
28-08-2003, 19:30
... i tylko Jabłońskiego żal!

MaxyM
28-08-2003, 19:32

Dlaczego? :hmm:

Raffi
28-08-2003, 19:32
"...To jest zdolny trener tylko mu wyników brak", jakby powiedział trener Górski :]

Heh, Wasilewski czerwoną dostał :rotfl:

jarcyś
28-08-2003, 19:33
i dobrze .

niech spier... z taką grą

trafią na jakąś Borrusię i dwucyfrówka będzie

kud(L)aty68
28-08-2003, 19:35
a swoja droga to sedzia tez niezly ogor 8o

Beny
28-08-2003, 19:37

Dlaczego? :hmm:

Tak jakoś zawsze go lubiłem. :)

MaxyM
28-08-2003, 19:37
Żeby nawet sędzia był ślepy i głuchy, to powinni ograć ten zespół bez problemów. ::/::

Jarcyś ma rację, nie lepiej odpadną i wstydu zaoszczędzą. ::/::

Kiju
28-08-2003, 19:39
Ten dziwny klub z Płocka robi niesamowity przypał...tam chyba nigdy nie stworza ambitnej druzyny.

kud(L)aty68
28-08-2003, 19:40
Żeby nawet sędzia był ślepy i głuchy, to powinni ograć ten zespół bez problemów. ::/::

Jarcyś ma rację, nie lepiej odpadną i wstydu zaoszczędzą. ::/::

Alez ja siem z tym zgadzam ::/::

kud(L)aty68
28-08-2003, 19:48
naprawde zaczynam lubic Branfilowa :rotfl: :rotfl: :+: :+:

Beny
28-08-2003, 19:50
O *cenzura*! Ależ wstyd! To nie jest nawet I runda Pucharu UEFA! A przeciwnik to jakieś *cenzura* ogórki! 8-

Raffi
28-08-2003, 19:53
Do widzenia :+: :+:

:help: :help:

krollek
i odpadli szmaciarze :oho:

ktoś się wydarł - ''Jabłoński ty ku.rwo'' :rotfl:

Luqas
No i koniec...
wsytd i tyle ::/::
ale może to i dobrze, że już teraz odpadli bo później byłoby jeszcze gorzej :/
eh :hmm: ...

jarcyś
28-08-2003, 19:54
won patałachy

C@mo
28-08-2003, 19:56
a to nie koniec emocji bo cos czyje ze nasz drugi wielce eksportowy zespól z Katowic tez bedzie mial klopoty

Cube
28-08-2003, 19:58
ale wstyd............. :help:

alez taka gra to i dobrze ,ze juz teraz odpadli :/ co za wstyd ....

Kiju
28-08-2003, 20:46
klub bez tradycji,sukcesów z wiecznie zmieniana nazwą z kibicami ktorzy nawet nie wiedzą pod jaka nazwa kibicować...w Płocku nigdy nie powstanie ambitna druzyna i chocby sprowadzili Ronaldo to i tak pozostana bezpłcowym zespołem.
Chujnia i tyle.
Po co w Płocku piłka,na pierwszy występ w europejskich pucharach przyszło 2000 tys ludzi.
Dla mnie ten klub to pomyłka i tyle.

Adams_
28-08-2003, 20:46
PZPN powinien w trybie natychmiastowym zmienic przepisy dotyczace awansow zespolow do PUEFA.

Beny
28-08-2003, 20:56
No to zaraz grają następne cwaniaki! :oho:

Kiju
28-08-2003, 20:59

Boje sie :auu:

Luqas
28-08-2003, 21:00

Mam nadzieję, że mecz będzie ciekawszy niż pierwsze spotkanie tych drużyn :> :oho:
Doping jak na razie głośniejszy niż w Płocku.
Zobaczymy jak będzie.

Kiju
28-08-2003, 21:05

Mam nadzieję, że mecz będzie ciekawszy niż pierwsze spotkanie tych drużyn :> :oho:
Zobaczymy jak będzie.

Blaszok zamkniety bo GKS nie załozyl krzesełek... :/ ...czy to nie głupota ze strony klubu? :help:

Beny
28-08-2003, 21:09

Zobaczymy jak będzie.

Blaszok zamkniety bo GKS nie załozyl krzesełek... :/ ...czy to nie głupota ze strony klubu? :help:

Może i głupota, tylko ile wtedy by się zmieściło kibiców pod blaszakiem!? A tak to mają przynajmniej zasłonki w barwach! '8

jarcyś
28-08-2003, 21:13
jakoś lepiej się GieKsę ogląda ...

doping , składne akcje no i Yahaya w natarciu ...

Beny
28-08-2003, 21:16
jakoś lepiej się GieKsę ogląda ...

doping , składne akcje no i Yahaya w natarciu ...

No prawie tak jak w lidze! ;) Ciekawe, czy awansują? :hmm: PO Wiśle Płock nic mnie już nie zdziwi! 8-

jarcyś
28-08-2003, 21:24
oooooooooooooo w mordę

stadiony świata.

walczyć GieKSa , walczyć

Beny
28-08-2003, 21:26
Wow! No niezła brama! No jak się teraz zaCementują to Gieksa out!

Kiju
28-08-2003, 21:26

Boje sie :auu:

Bardzo sie boje :uhuhu:

MaxxxiM
28-08-2003, 21:27
piekna przewrotka i GKS przegrywa 0:1. dziekujemy - polskie kluby w pucharze UEFA robia furore.

MaxyM
28-08-2003, 21:37
Niech odpadną... Do diabła z nimi wszystkimi.

Beny
28-08-2003, 21:43
Odra z Irlandczykami,
Polonia z Kazachami,
Kraków z Anderlechtem,
Płock z Łotyszami,
Gieksa z (Mołdawianami) errata: MACEDOŃCZYKAMI!
Groclin też trafi w I rundzie na Dortmund, albo Newcastle itp.!
Repra też nic nie zwojuje ze Szwedami i Łotyszami!

Ktoś ma jeszcze wątpliwości w jakim miejscu znajduje się polska piłka!?

Pora umierać! :fu:

MaxyM
28-08-2003, 21:46
Pieprzyć polską piłkę... Wódkę przynajmniej mamy dobrą.

Beny
28-08-2003, 21:47
Pieprzyć polską piłkę... Wódkę przynajmniej mamy dobrą.

Strzelaj dalej, bo ja nie piję! 8-

MaxxxiM
28-08-2003, 21:48
ale tak nudnego serialu pt. "Polskie Kluby W Pucharach" nie bylo dawno. Strejlau kiedy mowil ze Wisla Plock jest silna to chyba byl na mega kacu. te 2:2 to byl kompromitacja. teraz edek z fabryki kredek, ktory poki co niszczy cala prace Zurka. Wisla... Nadmuchany balon pekl. Henio Kasperczak tez i w koncu przyznal cos o czym wszysc wiedzieli. Groclin - poczekamy na rywala, ktory potrafi grac w pilke. Krotki bedzie ten serial w tym roku.

MaxyM
28-08-2003, 21:48
Maniuki, maniurki mamy najlepsze... Pieprzyć polską piłkę.

MaxyM
28-08-2003, 21:50
Cichutko mi tutaj... Bojarski będzie bronił honoru polskiej piłki. :rotfl:

crolick
Odra z Irlandczykami,
Polonia z Kazachami,
Kraków z Anderlechtem,
Płock z Łotyszami,
Gieksa z Mołdawianami!

na lekcje geografii marsz!! :/ [pyt za 100 pkt, czyja stolica jest skopje?! a jaka moldawii??]

Beny
Maniuki, maniurki mamy najlepsze... Pieprzyć polską piłkę.

Fakt! Pieprzyć polską piłkę! ;) No to gdzie te maniurki? '8

MaxxxiM
28-08-2003, 21:52
Odra z Irlandczykami,
Polonia z Kazachami,
Kraków z Anderlechtem,
Płock z Łotyszami,
Gieksa z Mołdawianami!

jeszcze brak Legii w pucharach i jest komplet.
ale podobno Polska w rankingu awansowala

Beny
28-08-2003, 21:53
Odra z Irlandczykami,
Polonia z Kazachami,
Kraków z Anderlechtem,
Płock z Łotyszami,
Gieksa z Mołdawianami!

na lekcje geografii marsz!! :/ [pyt za 100 pkt, czyja stolica jest skopje?! a jaka moldawii??]

:+: :+: :+:
No tak mnie wkur..., że aż strach! Skopie - Macedonia, a Mołdawii, hmm? - Kiszyniów!

crolick
28-08-2003, 21:55
Odra z Irlandczykami,
Polonia z Kazachami,
Kraków z Anderlechtem,
Płock z Łotyszami,
Gieksa z Mołdawianami!

:+: :+: :+:
No tak mnie wkur..., że aż strach! Skopie - Macedonia, a Mołdawii, hmm? - Kiszyniów!

brawo :)

ale dobrze ze odpadna. nie bedzie 0-9 w pierwszej rundzie...

Radio
28-08-2003, 22:00
Ale współczynnik wtym roku będziemy mieli do UEFA aż strach myśleć. -1 czy coś w tym rodzaju.

MaxyM
28-08-2003, 22:10
Mi to szkoda Lorensa, bo chłop wygląda jakby myślał tylko o jednym: dadzą po ryju czy nie nie? :lo:

MaxxxiM
28-08-2003, 22:14
Mi to szkoda Lorensa, bo chłop wygląda jakby myślał tylko o jednym: dadzą po ryju czy nie nie? :lo:

i tu mozna polemizowac. albo to moze przez to ze za duzo mysli? a najbardziej aktywni sa kibice i skutecznie utrudniaja gre.

MaxxxiM
28-08-2003, 22:16
1:1
"widza panstwo co dzieje sie z Edwardem Lorensem"
"wyskoczyl jak diabel z pudelka"
komentarz jest wysmienity :D

MaxyM
28-08-2003, 22:17
1-1 ino nerwówka bedzie :pijok:

MaxxxiM
28-08-2003, 22:19
oooooo Yahaya zmieniony :buhaha: takie oslabienie :rotfl:

Adams_
28-08-2003, 22:37
Napierac ciule!
Jak nie bedzie 2:1 to sie zalamie... agonia polskiego futbolu.
Gorzej juz byc nie moze.

MaxxxiM
28-08-2003, 22:40
ciekawsze wyniki PUEFA:

Lyn - NSÍ Runavík 6 : 0
strzelcy bramek:
11' E. Hadzimehmedovic
31' E. Hadzimehmedovic
42' E. Hadzimehmedovic
49' E. Hadzimehmedovic
50' E. Hadzimehmedovic
58' E. Hadzimehmedovic
:+:
NK Kamen Ingrad - FC Etzella Ettelbrück 7 : 0

Mazi
28-08-2003, 22:43
"armagedon jest blisko przyjdź do nas na boisko" :oho: :oho:

Adams_
28-08-2003, 22:47
CO TO JEST CEMENTARNICA! Oni prawie kibicow nie maja! Co sie dzieje?! O co chodzi?! Aaaaaaa

MaxyM
28-08-2003, 22:52
Buhahaha ale się zbłaźniliśmy na arenie międzynarodowej.

krollek
28-08-2003, 22:55
''Lorens Lorens lamusie'' :rotfl:

ale błazenada :/

kosciesz
Armagedon stał się faktem! :p

GKS Katowice - CEMENTARNICA SKOPJE 1:1 (koniec meczu) :fu:

--
pozdrawiam serdecznie
Lukasz K.

MaxxxiM
no i to by bylo na tyle. dwie polskie ekipy moga juz skoncentrowac sie na rozgrywkach krajowych.

Mazi
28-08-2003, 22:59
lorens: "moja drużyna zapowiada koniec świata " 8-

MaxxxiM
28-08-2003, 23:01
Szczesny - "psychike druzyny Dospelu w drugiej polowie mozna okresli - kiedy rozum spi" (czy jakos tak) :buhaha: :buhaha:

Endrju
28-08-2003, 23:02
Ja piernicze może to i lepiej że nie przeszli bo by wylosowali zaraz jakieś Newcastle czy coś w tym stylu i przez cały mecz piłke tylko na środku boiska dotykali 8- :fu: :* :oho:

MaxxxiM
28-08-2003, 23:12
Ja piernicze może to i lepiej że nie przeszli bo by wylosowali zaraz jakieś Newcastle czy coś w tym stylu i przez cały mecz piłke tylko na środku boiska dotykali 8- :fu: :* :oho:

wyobrazacie sobie wynik meczu Newcastle - Wisla Plock? albo jeszcze lepiej wynik takiego dwumeczu?

Adams_
28-08-2003, 23:16
Newcastle? Partizan-Wisla Plock!

Beny
28-08-2003, 23:19
Nie oglądałem drugiej połowy, ale wynik znam... Dostał Lorens po ryju? '8

MaxxxiM
28-08-2003, 23:20
Newcastle? Partizan-Wisła Plock!

no ale zalozmy opcje hardcore. Newcastle - Wisla Plock. wynik dwumeczu 14:0 :rotfl:
a poza tym Partizan to nie, bo Partizan w LM bedzie walczyl

Raffi
28-08-2003, 23:25
Nie oglądałem drugiej połowy, ale wynik znam... Dostał Lorens po ryju? '8

Nie, było tylko "Lorens Lorens pakuj się". W ogóle niezłe oblężenie CZęstochowy było.Cementować umieją co nieco, rzeczywiście, ale i Gieksa nie postarała sie. Swoją drogą to karny powinien być za faul na Bojarskim.

PS Wątpię czy Edek przetrwa do przyszłego tygodnia....

PS 2 : Rzut okiem na tematy na forum Gieksy i nie ma wątpliwości kogo winą za porażkę:

Nova
Gks Katowice - Cementarnica 1-1!!!!!!!!?????????
[ Idź do strony: 1 ... 3, 4, 5 ] Mati 84 1245 Pią Sie 29, 2003 00:55 37
Martino79

Kompromitacja tvp !
siwy1982 7 237 Pią Sie 29, 2003 00:34 31
Papuśny

Loren co??? ty kórwo!!!!!
19maly64 0 43 Pią Sie 29, 2003 00:26 43
19maly64

[ Ankieta ] Lorens
-=pietro=- 5 140 Pią Sie 29, 2003 00:16 14
19maly64
Czy Lorezs ma zostac
tak
7% [ 2 ]
nie
92% [ 24 ]

Dziekujemy Piotrze!!!!!!!!
Mati 9 213 Pią Sie 29, 2003 00:07 24
przebi

CZY NIEUWAŻACIE ŻE LORENS JEST GŁUPKIEM ROKU!!!!!!
tysiok

Notabene akurat kibiców mi szkoda, pokazali się z niezłej strony, ponoć nawet jakaś kartoniada była - ale TVP to nie C+ i takimi głupotami się nie zajmuje.

legart
29-08-2003, 09:38
Oglądając wczorajsze "występy" polskich drużyn nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać.

Wisła Płock skompromitowała się grając z Veks... z Vels... tfu z Łotyszami wzmocnionymi Słowakami (jeden z nich był taki dobry, że nawet umiał zasymulować płacz 8- ).

Gieksa walczyła jak lwy z odmłodnionym zespołem jednej z macedońskich cementowni, ale też się nie popisała. W drugiej połowie Macedończycy dali taki popis antyfutbolu i symulowania kontuzji (prawie przy każdym starciu zawodnik macedoński padał na ziemie jedną ręką łapiąc się za nogę, drugą klepiąc murawę 8- ). A Edek chyba nie straci posady po tym cyrku, bo GKS by musiał wypłacić spore odszkodowanie (zawsze jest szansa że kibice Katowic wywiozą go na taczkach).

No ciekawi mnie ile punktów ugramy w tym roku w rankingu Uefa ale sądzę że niewiele i za pare lat zamiast 2 drużyn w LM będziemy mieli nadal jedną tyle że nie drugiej rundie eliminacji LM ale w pierwszej.

Wstyd i Sromota.

Kawa
29-08-2003, 09:41
wyobrazacie sobie wynik meczu Newcastle - Wisła Plock? albo jeszcze lepiej wynik takiego dwumeczu?
pewniepodobny do Valencja-Legia 8o

Q_(L)
29-08-2003, 10:48
Czyli dobrze, że nie oglądałem wczorajszych popisów naszych pucharowiczów...

Polska piłka jest na dnie i myślę, że że jeszcze przez kilka(naście) lat się od niego nie odbije. Raczej kryzys bedzie się pogłębiał.
Nie biadolę, stwierdzam fakt.

p.s. W tej Ameryce (Południowej) to chociaż dobrą piłkę nożną mają...

Beny
29-08-2003, 13:37
Wisła - NEC NIJMEGEN

Groclin - HERTHA BERLIN

legart
29-08-2003, 13:40
Ciekawi mnie jak Wisłą poradzi sobie z Holendrami, a Cementarnica gra z Lens 8-

Luqas
29-08-2003, 13:44
Wisła - NEC NIJMEGEN

Groclin - HERTHA BERLIN

Wisłą pewnikiem sobie poradzi z Holendrami i do tego raczej nie mam większych wątpliwości (chyba, bo jak przypomnę sobie 2 mecz z Omonią to jednak wątpliwości są).

Ale Groclin praktycznie nie ma szans, mimo iż Hertha w Bundeslidze spisuje się beznadziejnie to w końcu Hertha, potenga finansowo-kadrowa.
Oj żeby nie było blamażu :help: :help:
:hmm:

MaxxxiM
29-08-2003, 13:46
Wisła - NEC NIJMEGEN

Groclin - HERTHA BERLIN

wstydu ciag dalszy?
Wisle moze sie uda.
http://www1.gazeta.pl/im/1028/z1028458N.jpg :rotfl:

Kawa
29-08-2003, 13:54
Wisał przejdzie dalej, no chyba że sprzedadza Żurawskiego, natomiast Groklajn czekiaciezka przeprwa.

Q_(L)
29-08-2003, 13:57
Wisła - NEC NIJMEGEN
Groclin - HERTHA BERLIN

Ciekawi mnie jak Wisła poradzi sobie z Holendrami, a Cementarnica gra z Lens 8-

Może trafi się drugi zespół z Polski, który w pucharach wyeliminuje drużynę z Holandii :hmm:

A Grokjaln wcale łatwo nie ma :hmm:

MaxxxiM
29-08-2003, 13:58
Wisał przejdzie dalej, no chyba że sprzedadza Żurawskiego, natomiast Groklajn czekiaciezka przeprwa.

do Anderlechtu? :rotfl:

Beny
29-08-2003, 14:02
Za onet.pl:

Pary I rundy Pucharu UEFA:

gospodarz gość
AIK Sztokholm Valencia CF
Dinamo Bukareszt Szachtar Donieck
Maccabi Hajfa Publikum Celje
Torpedo Moskwa CSKA Sofia
Dundee FC AC Perugia
Newcastle United NAC Breda
Benfica Lizbona La Louviere
Cementarnica Skopje RC Lens

Panionios Ateny FC Nordsjaelland
Hearts FC Zeljeznicar Sarajewo
Udinese Calcio SV Salzburg
Genlerbirligi Blackburn
Matador Puchov FC Barcelona
Dinamo Zagrzeb MTK Budapeszt
Hapoel Ramat-Gan Lewski Sofia
FC Kaiserslautern FK Teplice

Sartid Smederewo Slavia Praga
Villareal FC Trabzonspor
Grasshoppers Hajduk Split
Hertha Berlin Groclin Grodzisk
FC Liverpool Olimpija Ljubljana
Valerenga Oslo Grazer AK
Zimbru Kiszyniów Aris Saloniki
FC Kopenhaga Ferencvaros

Varteks Varażdin DVSC Debreczyn
Hamburger SV Dnipro Dnipropietrowsk
Girondins Bordeaux FC Petrzalka
AS Roma Vardar Skopje
Manchester City KSC Lokeren
Spartak Moskwa Esbjerg fB
Wisła Kraków NEC Nijmegen
Uniao Leiria Molde FK

Austria Wiedeń Borussia Dortmund
AJ Auxerre Neuchatel Xamax
FK Venstpils Rosenborg Trondheim
Gaziantepspor Hapoel Tel Awiw
Odense BK Crvena Zvezda Belgrad
Sporting Lizbona Malmoe FF
FC Utrecht MSK Żilina
Metalurg Donieck AC Parma

MyPa-47 FC Sochaux
Schalke 04 Kamen Ingrad
Real Mallorca APOEL Nikozjja
FC Southampton Steaua Bukareszt
Feyenoord Rotterdam FC Kaernten
PAOK Saloniki Lyn Oslo
Malatyaspor FC Basel
Broendby Kopenhaga Viktoria Żiżkov

Luqas
29-08-2003, 14:08

Eee to raczej nie w tym temacie ale dam:

Schalke na gwałt szuka napastnika. Kandydatami do gry w niemieckim klubie byli: Hiszpan Fernando Morientes i Fin Mikael Forssell, ale ich przejście jest już nieaktualne. Kolejny na liście życzeń jest Maciej Żurawski z Wisły Kraków - pisze "ŻW".
Morientes zażyczył sobie zarobki w wysokości 3,5 miliona euro za rok, z kolei Forssella Chelsea wypożyczyło już do Birmingham.

Tak więc teraz działacze Schalke zarzucili sieci na napastnika Wisły Kraków Macieja Żurawskiego. Na oku mają jeszcze innego polskiego piłkarza.

"Jednym z nich jest Maciej Żurawski, drugiego nazwiska nie mogę ujawnić. Nie ukrywam, że bardzo polecam moim pracodawcom Żurawskiego. To najlepszy napastnik w polskiej ekstraklasie, mielibyśmy z niego sporo pożytku" - powiedział Tomasz Hajto, obrońca Schalke.

"Chyba coś się ruszyło w sprawie ewentualnego transferu. Działacze Schalke mają już taśmy wideo z ostatnimi występami Żurawskiego" - dodał.

No jak Wisła sprzeda Żurawskiego to na pewno wiele nie zwojują w tym roku w Pucharach.

MaxxxiM
29-08-2003, 14:20
Tak więc teraz działacze Schalke zarzucili sieci na napastnika Wisły Kraków Macieja Żurawskiego. Na oku mają jeszcze innego polskiego piłkarza.

"Jednym z nich jest Maciej Żurawski, drugiego nazwiska nie mogę ujawnić. Nie ukrywam, że bardzo polecam moim pracodawcom Żurawskiego. To najlepszy napastnik w polskiej ekstraklasie, mielibyśmy z niego sporo pożytku" - powiedział Tomasz Hajto, obrońca Schalke.

"Chyba coś się ruszyło w sprawie ewentualnego transferu. Działacze Schalke mają już taśmy wideo z ostatnimi występami Żurawskiego" - dodał.

No jak Wisła sprzeda Żurawskiego to na pewno wiele nie zwojują w tym roku w Pucharach.[/quote]

w pucharach i tak niewiele zwojuja bo co madrzejszy trener bedzie wiedzial co zrobic zeby wygrac z Wisla. ma doskonaly material szkoleniowo - rozpoznawczy po meczu z RSC (i do tego co zrobic u sibei i co zrobic na wyjedzie). a swoja droga ciekawe jak sie teraz Zuraw zachowa. czy bedzie stroil fochy jak jego koledzy czy bedzie przywiazany do barw klubowych. ciekawe tez jakie ma klauzule w kontrakcie. a Wisla chyba bedzie potrzebowala kasy, bo tak z LM odplynela.

Keleborn
29-08-2003, 14:50
Za onet.pl:
Broendby Kopenhaga Viktoria Żiżkov

Viktorki Żiżkov! Ten klub ciągle żywy! Niesamowite...

wafel
29-08-2003, 14:59
dyskobolia wbrew pozorom ma szanse.
herta w tym sezonie nie pokazala jeszcze niczego, i raczej sie nie zapowiada, byly transfery, a jak graja wiemy :>.
a groklin ma ciekawy sklad, jezeli tylko sie zbytnio nie przestrasza, moga sprawic niespodzianke, czego mimo wszystko im zycze 8- .

pzdr

Dżon Łejn
29-08-2003, 15:05

tam mają już jednego miszcza :P

no to Legart do boju :D

legart
29-08-2003, 15:29

no to Legart do boju :D

chłe chłe Viktoria puknie kopenhage :b pozor Danskie

Kraszka
29-08-2003, 17:00
NEC to jeden z tych Holenderskich klubów, które przenoiszą się z jednej ligi do drugiej: spadek w 1983, awans w 1985, spadek w 1986, awans w 1889. spadek w 1991, awans w 1994. Trudno więc takiemu zespołowi, wiecznie walczącemu o utrzymanie, myśleć o zdobywaniu jakichkolwiek europejskich czy krajowych trofeów.

NEC dotarło do 4 finałów Pucharu Holandii: 1974, 1983, 1994, 2000. Wszystkie przegrali......

czyli nie mamy tak źle.....

ale Groclin może mieć lekkie problemy z przejściem

MaxxxiM
29-08-2003, 19:35
NEC to jeden z tych Holenderskich klubów, które przenoiszą się z jednej ligi do drugiej: spadek w 1983, awans w 1985, spadek w 1986, awans w 1889. spadek w 1991, awans w 1994. Trudno więc takiemu zespołowi, wiecznie walczącemu o utrzymanie, myśleć o zdobywaniu jakichkolwiek europejskich czy krajowych trofeów.

NEC dotarło do 4 finałów Pucharu Holandii: 1974, 1983, 1994, 2000. Wszystkie przegrali......

przed meczami z RSC tez pamietam, byly hasla "najlepsze losowanie od dawna", etc. juz nawet liczono zyski Wisly w LM. i przyszedl pierwszy mecz. potem byl drugi. i teraz RSC liczy zyski. NEC? moze i szansa jest. chyba ze przed meczem z NEC znowu rozpocznie kampania promocyjna i NEC jednak postanowi pokazac na boisku kto jest lepszy. a to ze raz spadali, a potem awansowali o niczym nie swiadczy. w poprzednim sezonie NEC nie bronil sie przed spadkiem i zajal 5 miejsce w lidze.
nawet jesli Wisla przejdzie NEC to w nastepnej rundzie dojdzie do masakry na boisku. chyba ze nastapi cud.

Kraszka
29-08-2003, 19:40

przed meczami z RSC tez pamietam, byly hasla "najlepsze losowanie od dawna", etc. juz nawet liczono zyski Wisly w LM. i przyszedl pierwszy mecz. potem byl drugi. i teraz RSC liczy zyski. NEC? moze i szansa jest. chyba ze przed meczem z NEC znowu rozpocznie kampania promocyjna i NEC jednak postanowi pokazac na boisku kto jest lepszy. a to ze raz spadali, a potem awansowali o niczym nie swiadczy. w poprzednim sezonie NEC nie bronil sie przed spadkiem i zajal 5 miejsce w lidze.
nawet jesli Wisła przejdzie NEC to w nastepnej rundzie dojdzie do masakry na boisku. chyba ze nastapi cud.

to fakt, że byliśmy "pewni" awansu, ale ta porażka czegoś nas nauczyła... już nie rzucamy słów na wiatr... NEC można przejść i postaramy się to zrobić... choć nasza drużyna nie wygląda tak jak w zeszłym sezonie....
a drugą rundą będziemy się martwić jak przejdziemy pierwszą

pzdr

MaxxxiM
29-08-2003, 20:09
to fakt, że byliśmy "pewni" awansu, ale ta porażka czegoś nas nauczyła... już nie rzucamy słów na wiatr... NEC można przejść i postaramy się to zrobić... choć nasza drużyna nie wygląda tak jak w zeszłym sezonie....
a drugą rundą będziemy się martwić jak przejdziemy pierwszą

pzdr

czy nauczyla to sie niebawem okaze. ale juz sie zaczely porownania, ze NEC nie dorownuje klasie Anderlechtowi, NEC to nie to samo co RSC. no jasne ze nie to samo. o tym wie kazdy. przejsc/wygrac teoretycznie mozna z kazdym. ale teorie sie pieknie weryfikuje na boisku. z jednej strony jest mi zupelnie obojetne czy Wisla sie skompromituje czy wygra. z drugiej jesli polskie zespoly nadal beda tak graly jak dotychczas (poza Groclinem, no ale tez rywal byl jaki byl) to Polska spadnie w rankingu i w przyszlym sezonie bedzie jeszcze gorzej.

Kraszka
29-08-2003, 20:22
czy nauczyla to sie niebawem okaze. ale juz sie zaczely porownania, ze NEC nie dorownuje klasie Anderlechtowi, NEC to nie to samo co RSC. no jasne ze nie to samo. o tym wie kazdy. przejsc/wygrac teoretycznie mozna z kazdym. ale teorie sie pieknie weryfikuje na boisku. z jednej strony jest mi zupelnie obojetne czy Wisła sie skompromituje czy wygra. z drugiej jesli polskie zespoly nadal beda tak graly jak dotychczas (poza Groclinem, no ale tez rywal byl jaki byl) to Polska spadnie w rankingu i w przyszlym sezonie bedzie jeszcze gorzej.

wiesz...
istenią kibice i kibice....
ja kibicuję Wiśle, ale nie jestem w nią zapatrzona jak w lusterko i patrzę na to wszystko dość obiektywnie...
choć NEC nie jest zespołem typu Real, ale i tak trzeba na niego uważać... najgorsze jest lekceważenie.... ale wszystko rozstrzygnie się na boisku..
co do Polskich klubów to jest raczej tragicznie... ostatnie mecze w eliminacjach pokazały "siłę" Polskiej piłki... tylko ja nie widzę na razie żadnego rozwiązania jak to można naprawić...

Unico
01-09-2003, 08:21
W PUEFA wg mnie to chyba tylko Groclin nie da plamy. A reszta szkoda gadać[...]

No i niestety miałem rację.

Po wystepach pucharowych mamy obraz polskiej piłki... smutny obraz.

bemowiak
17-09-2003, 11:44
Szperałem sobie na stronie Wisły i znalazłem takiego newsa

Po niedzielnym meczu z FC Twende Enschede spora grupa kibiców NEC pozostała pod stadionem. Zaopatrzona w prowiant i śpiwory spędziła noc z niedzieli na poniedziałek przy siedzibie klubu. Rano bowiem miała ruszyć sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków.

Mimo, że do meczu pozostały jeszcze cztery tygodnie, biletów na ten mecz już nie ma. Ostatnie wejściówki sprzedano w poniedziałek około godziny 11:00. Tak więc na na meczu zjawi się komplet 12.250 widzów. Nie wiadomo jeszcze w jaki sposób i w jakiej cenie rozprowadzane będa bilety dla kibiców Wisły - poinformujemy gdy tylko pojawią się jakieś informacje.

Na stronach internetowych NEC wciąż trwają także przygotowania do wyjazdowego meczu z Wisłą. Organizatorzy wyjazdu przestrzegają przed polską prewencją, która ma wykazywać się brakiem pobłażania. Kibiców informuje się, że na stadion nie można wnosić narkotyków (także miękkich!), kibice pod wpływem alkoholu nie będą wpuszczani, a każdy fan zostanie dokładnie przeszukany

8- Ludzie nocują przed stadionem żeby zobaczyć polską drużyne... :>

pijak
17-09-2003, 19:17
a Wy tu wszyscy biadolicie na Polską piłke!!! ja nie rozumiem takiego postepowania!!! zobaczycie wszyscy sie przekonacie kto jest potega Europejskiego futbolu!!! ja Wam mowie ze cementarnica bedzie grac w finale UEFA, i wtedy wszyscy bedziecie dumi ze nasz Polski team odpadl z puźniejszym finalistą!!!

just kidding...

bemowiak
17-09-2003, 19:20
a Wy tu wszyscy biadolicie na Polską piłke!!! ja nie rozumiem takiego postepowania!!! zobaczycie wszyscy sie przekonacie kto jest potega Europejskiego futbolu!!! ja Wam mowie ze cementarnica bedzie grac w finale UEFA, i wtedy wszyscy bedziecie dumi ze nasz Polski team odpadl z puźniejszym finalistą!!!

just kinnidg...

Przecierz nikt w to nie wątpi...ale w finale zmierzy sie z Atlantasem Kłajpeda :rotfl:

"just kinnidg"

jarcyś
17-09-2003, 21:09
Inter jedzie z Arsenalem już 2:0

super mecz polecam kuknąć

Adams_
17-09-2003, 21:11
i dobrze, nie trawie angoli i najgorszego stadionu na Swiecie. Nic mnie tak nie wkurwia jak teatrzyk w Londynie. W Fifie2003 trybuny juz lepiej wygladaja.

bemowiak
17-09-2003, 21:13
Też sie ciesze wole włochów,znaczy nielubie Arsenalu zresztą jak angielkiej piłki

Adams_
17-09-2003, 21:19
Toldo rzadzi :)

32' Lyon (Fra) 1 - 0 Anderlecht (Bel)
32' AEK Athens (Gre) 0 - 1 Deportivo (Spa)
32' Juventus (Ita) 1 - 1 Galatasaray (Tur)

bemowiak
17-09-2003, 21:20
Jak mój ojciec to powiedział przed chwilą "Ciesze sie jak angole biorą w dupe" i ja sie zgadzam ;)

Adams_
17-09-2003, 21:23
Ten dziki w Internazionale dobry jest! 8-

yusta
17-09-2003, 21:25

hehe, to samo miałam skrobnąć. Jak sprzedali Crespo to pukałam się w głowę, a teraz widzę, że to była baaardzo przemyslana decyzja.

jarcyś
17-09-2003, 21:26
owszem , niezły 8-

bemowiak
17-09-2003, 21:28
8- jezzzzzu okiwał 2 czy 3 jak patyki podał do murzyna ten se strzelił bramke... krótko mówiąc:oni są niesamowici 8-

Adams_
17-09-2003, 21:29

hehe, to samo miałam skrobnąć. Jak sprzedali Crespo to pukałam się w głowę, a teraz widzę, że to była baaardzo przemyslana decyzja.

Dziki gool, dziki gool dziki gggoooolll!!! 0:3 :banan: :trata:

yusta
17-09-2003, 21:29
Niezły nokaucik. Ciekawe jak się skończy i jak można było się u buków obłowić obstawiając prawidłowo wynik 8-

yusta
17-09-2003, 21:31

Dziki gool, dziki gool dziki gggoooolll!!! 0:3 :banan: :trata:

Taki szybki jest, że aż mu się literki poodklejały bo nie nadążają :rotfl:

Adams_
17-09-2003, 21:32
45' PSV Eindhoven (Hol) 0 - 1 Monaco

U STS:

Arsenal - Inter 1.80 3.20 3.80

bemowiak
17-09-2003, 21:32
ciekawe ilu anglików uda sie w przerwie do domów... :>

Kempes
17-09-2003, 21:48
Ha - wchodzi ilość goli za 1.7 '8

Osobiscie jestem zawsze za Włochami , szczególnie przeciwko takim zespołom jak Arsenal.

Ten młody Martins coś czuje że gdyby do Polski go rzucili w wieku 16 lat do w tej chwili siedział by pewnie w jakis rezerwach jako ''wieczny talent'' a w 1 składzie grali by jakies dziadki.

Kawa
17-09-2003, 21:51
Arsenal to jest straszny zespól,a oglądanie meczu z poziomumurawy jakośmnie w tv niepasjonuje. Niech wygra Inter 5-0 :box:

Adams_
17-09-2003, 22:02
57' Bayern Munich (Ger) 0 - 1 Celtic (Sco)
update:
71' Roy Makaay 1:1

57' PSV Eindhoven (Hol) 0 - 2 Monaco
update:
65' Bouma

Pesto
18-09-2003, 01:05
EVVIVA INTER !

Jak ja nie lubię tych ciuli z Arsenalu ! Dobrze , że ich Inter upokorzył ! Toldo jest wielki !

A Bayern puknął Celtic 2:1 :) moje dwa ulubione kluby zza granicy

Adams_
18-09-2003, 01:17
Bayern lubisz? Mam koszulke Bayernu (orginal z sezonu '99-'00) do zamiany :)

Raffi
22-09-2003, 13:10
Około tysiąca kibiców grodziskiego klubu obejrzy w środę w Berlinie mecz 1 rundy Pucharu UEFA Hertha - Groclin Dyskobolia. Wyjazd, którego cały koszt wynosi 100 zł (przejazd autobusem, bilet, ubezpieczenie) zorganizował klub z Grodziska.
- Do poniedziałku na wyjazd kilkunastoma autokarami do Berlina zgłosiło się 600 osób - powiedział dyrektor klubu Groclin Dyskobolia Stanisław Bamber. Pozostali kibice chcą jechać na własną rękę. Do tej pory wykupiono około 800 biletów, ale cały czas prowadzimy sprzedaż. Z naszego rozeznania wynika, że na stadionie olimpijskim zasiądzie około tysiąca kibiców z Polski.

Korzystną cenę biletów w cenie 9 euro od osoby wynegocjował z organizatorami meczu w Berlinie prezes Groclinu Zbigniew Drzymała.

- Spotkanie z Herthą w 1. rundzie Pucharu UEFA jest debiutem w tych rozgrywkach grodziskiego klubu Dyskobolia, który powstał w 1922 roku. Z tej okazji można kupić pamiątkowy szalik z napisem Groclin - Hertha - dodał Stanisław Bamber.
No nieźle nieźle mociumpanie

Beny
23-09-2003, 08:46
Około tysiąca kibiców grodziskiego klubu obejrzy w środę w Berlinie mecz 1 rundy Pucharu UEFA Hertha - Groclin Dyskobolia. Wyjazd, którego cały koszt wynosi 100 zł (przejazd autobusem, bilet, ubezpieczenie) zorganizował klub z Grodziska.
- Do poniedziałku na wyjazd kilkunastoma autokarami do Berlina zgłosiło się 600 osób - powiedział dyrektor klubu Groclin Dyskobolia Stanisław Bamber. Pozostali kibice chcą jechać na własną rękę. Do tej pory wykupiono około 800 biletów, ale cały czas prowadzimy sprzedaż. Z naszego rozeznania wynika, że na stadionie olimpijskim zasiądzie około tysiąca kibiców z Polski.

Korzystną cenę biletów w cenie 9 euro od osoby wynegocjował z organizatorami meczu w Berlinie prezes Groclinu Zbigniew Drzymała.

- Spotkanie z Herthą w 1. rundzie Pucharu UEFA jest debiutem w tych rozgrywkach grodziskiego klubu Dyskobolia, który powstał w 1922 roku. Z tej okazji można kupić pamiątkowy szalik z napisem Groclin - Hertha - dodał Stanisław Bamber.
No nieźle nieźle mociumpanie

E tam tandeta! Po pierwsze blisko, po drugie klub organizuje, po trzecie nieduży koszt. Wynika z tego, że to bedzie wycieczka zakładowa! Mam nadzieję, że po drodze trafią na Dynamo albo Union Berlin! O Hercie nie zapominając!

MaxxxiM
23-09-2003, 09:53
Rozmowa z Rudim Wojtowiczem, który przez 5 lat pracował w Hercie Berlin

Groclin to klub nieznany w Europie, ale wyniki Wisły i Legii w europejskich pucharach zostały zauważone w Niemczech. Niemcy wiedzą, że polski futbol nie jest słaby - mówi Rudi Wojtowicz, który przez pięć lat pracował w Hercie Berlin.

Jest Ślązakiem, ale od 20 lat mieszka i pracuje w Niemczech. Jako piłkarz największe sukcesy osiągnął w drugiej połowie lat 70. Grał wówczas w Szombierkach Bytom, z którymi w 1980 r. zdobył mistrzostwo Polski. Wcześniej, bo w kwietniu 1978 r., zagrał w swoim jedynym meczu w reprezentacji (25 min podczas zwycięskiego 3:0 nad Irlandią). W Niemczech pracował w Fortunie Düsseldorf i Bayerze Leverkusen. Potem w Hercie był szefem grupy scoutów, czyli poszukiwaczy talentów do zespołu. Taką samą funkcję sprawuje dziś w VfL Wolfsburg, do którego przeniósł się w czerwcu 2003 r. Oprócz języka niemieckiego i polskiego Wojtowicz biegle włada m.in. angielskim, portugalskim, hiszpańskim i włoskim.

Piotr Leśniowski: Jeszcze trzy miesiące temu pracował Pan w Hercie Berlin, która jest rywalem Groclinu Grodzisk Wlkp. w Pucharze UEFA. Mógłby Pan ocenić ten zespół?

Rudi Wojtowicz: W tej chwili nie idzie im specjalnie w lidze, ale to bardzo mocna drużyna. Z pewnością mocniejsza od tej, która rywalizowała w 2000 r. z Amicą Wronki. Hertha ma tak silny skład, że nie musi obawiać się żadnego zespołu w Bundeslidze. Ma w kadrze kilkunastu reprezentantów różnych krajów. Jest ich tylu, że niektórzy muszą siedzieć na ławce rezerwowych. Jej największą gwiazdą jest Brazylijczyk Marcelinho, ale teraz leczy on kontuzję, której doznał w pierwszym meczu ligowym w tym sezonie.

Dlaczego zatem grają tak słabo? W sześciu meczach strzelili tylko cztery gole, nie wygrali ani razu.

- Jestem teraz zbyt daleko od spraw tej drużyny, by wypowiadać się o jej kłopotach. Spędziłem w Berlinie 5 lat i był to wspaniały okres, dziś śledzę losy Herthy i oglądam jej mecze na tyle, na ile pozwalają mi obowiązki. Naprawdę nie mogę ocenić przyczyn słabych wyników tego zespołu. W Niemczech mówi się, że brakuje im zgrania i trochę szczęścia.

Dlaczego odszedł Pan z Herthy?

- Hm..., no cóż... tak wyszło...

...czy powodem było to, że w Wolfsburgu pracuje Pana znajomy z Berlina trener Jürgen Röber?

- Nie chcę mówić o przyczynach. Pożegnałem się z Herthą i już. Nadal mam tam wielu przyjaciół.

Co czeka zespół Groclinu w dwumeczu z Herthą?

- Przede wszystkim Polacy nie mogą liczyć na to, że Hertha ich zlekceważy. Jestem przekonany, że potraktują ten mecz poważniej niż spotkanie ligowe i zmobilizują się na więcej niż 100 proc. W jej sytuacji w Bundelsidze Hertha nie może sobie pozwolić na odpadnięcie.

Groclin to klub nieznany w Europie, ale wyniki Wisły i Legii w dwóch ostatnich edycjach europejskich pucharów zostały zauważone w Niemczech. Niemcy wiedzą, że polski futbol nie jest słaby. Z Groclinu znani są Niedzielan, Mila i Sobolewski, a na pewno Hertha obserwowała ten zespół w przynajmniej dwóch meczach: u siebie i na wyjeździe...

...wysłannicy Herthy byli w sumie na czterech meczach Groclinu.

- To tylko świadczy o tym, że w Berlinie nie lekceważą tego dwumeczu. Wysłannik klubu notuje sposób gry przed własną publicznością i na obcym boisku, analizuje ustawienie, sposób rozegrania stałych fragmentów gry i obserwuje każdego zawodnika. Potem te uwagi trafiają do sztabu trenerskiego. To nie znaczy, że Groclin jest bez szans. Jego piłkarze są świadomi tego, że tylko przez dobry wynik zespołu oni sami mogą się wypromować. Mecz z niemiecką drużyną to doskonała okazja do tego.

Pana nowy klub VfL Wolfsburg sprowadził w tym roku kilku bardzo dobrych piłkarzy z Ameryki Południowej. Czy to Pana zasługa?

- Nie! Bo przecież umowy podpisują menedżer i dyrektor klubu. Ja swoją rolę określiłbym jako dopracowanie, przygotowanie takiego transferu. W Argentynie i Brazylii jest ogromna liczba dobrych piłkarzy. Nie wszyscy trafiają do silnych klubów. Jest wiele samorodnych talentów, które kopią piłkę na ulicach lub w małych klubikach.

Czy polskie kluby byłoby stać na sprowadzenie dobrego Argentyńczyka lub Brazylijczyka?

- Tak. Po kryzysie gospodarczym w Argentynie zarobki piłkarzy spadły. Ponadto zmieniły się przepisy transferowe i tamtejsi piłkarze po zakończeniu kontraktu stają się wolnymi zawodnikami i nie trzeba - jak kiedyś - płacić za nich odstępnego. Przy starych przepisach mojego klubu nigdy nie byłoby stać na sprowadzenie reprezentantów Argentyny Andresa D'Allessandro czy Brazylii Fernando Baiano. Są już efekty tych transferów: w tym sezonie Wolfsburg po raz pierwszy w historii pokonał Bayern Monachium.

Pesto
23-09-2003, 10:58
pieprzyć taki klub , co nie szanuje własnej nazwy

Yevaud
23-09-2003, 14:00
Kołtoń napisał dla kickera artykuł w którym stwierdza, że Rasiak i Niedzielan są najlepszymi zawodnikami Grodziszczan, a także warto zwrócić uwagę na szybkiego Zająca z prawej strony.
No to rozpracował naszych dla Herthy :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha:

MaxxxiM
23-09-2003, 14:49
Kołtoń napisał dla kickera artykuł w którym stwierdza, że Rasiak i Niedzielan są najlepszymi zawodnikami Grodziszczan, a także warto zwrócić uwagę na szybkiego Zająca z prawej strony.

co z reszta nie bylo jakim sstrasznie trudnym zadaniem :>
moze sie Gro uda cos tam zdzialac, ale mnie njbardziej interesuje wynik jaki zespol wlasciciela slynnego Wozu, uzyskalby z rywalem ktory znaczy cos wiecej niz Herta

Beny
23-09-2003, 14:59
Co do "chłopców ze wsi" to nie ma się co gorączkować! To że są w gazie, a Hertha jest w dołku nie daje jeszcze gwarancji wygranej, czy awansu! Jednym trafi się słabszy dzień, innym lepszy i każdy wynik jest możliwy! (w piątek ktokolwiek przypuszczał, że tak rozjedziemy Wisłę?) Poczekajmy do końca drugiego meczu! Mają szansę przejść i dobrze, by było gdyby ją wykorzystali! Co nie zmienia faktu, ze jeśli przejdą dalej i trafią na teoretycznie silniejszego przeciwnika to będzie wtopa! Muszą zapłacić frycowe!

Mini
23-09-2003, 15:02

całe miasto pojedzie??? a kto bedzie pilnwał im chałup??? jak to dojdzie do pensjonariuszy sąsiedniej pierwszoligowej wioski to mogą nie mieć gdzie wracać :>

Groclin to klub nieznany w Europie, ale wyniki Wisły i Legii w europejskich pucharach zostały zauważone w Niemczech. Niemcy wiedzą, że polski futbol nie jest słaby - mówi Rudi Wojtowicz, który przez pięć lat pracował w Hercie Berlin.

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

MaxxxiM
23-09-2003, 15:19
.

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

zdaje sie ten czlowiek mial na mysli ostatnie polsko niemieckie spotkanie czyli Wisla jezdzi po Schalke. ale Groclin to nie Wisla, bo i Wisla to juz nie ta Wisla :D
a ze polski futbol potezny jest to sie ostatnio Szwedzi dwukrotnie przekonali. rozgrywajacy Szymkowiak dogrywal takie pilki do napastnika Zurawskiego, ze polowa Szwecji miala stan przedzawalowy

MaxxxiM
23-09-2003, 15:28
Wisła po Legii, przed NEC Nijmegen

- Od meczu w Warszawie minęły już trzy dni, a my ciągle czujemy skutki tej porażki i jeszcze długo tak będzie. Jednak do czwartku trzeba zapomnieć o tym meczu. Przed nami Puchar UEFA - mówi Adam Piekutowski.

NEC Nijmegen poważnie podchodzi do rywalizacji z Wisłą. Już we wtorek w południe w Krakowie wyląduje drużyna Johana Neeskensa, a razem z nią 200 osób towarzyszących. Jeszcze nie zdarzyło się, żeby pucharowy rywal "Białej Gwiazdy" zawitał do Polski aż dwa dni przed meczem. Na g. 17 Nijmegen zarezerwowało sobie boisko treningowe. Kibice wiślaków już wtedy będą mogli zobaczyć, na co stać rywala. Fani Nijmegen również tłumnie wybierają się pod Wawel. Kupili 500 biletów - tyle, ile im zaproponowano.

Tymczasem w poniedziałek nastrój w klubie przy Reymonta był grobowy, jak to po pogromie. Piłkarze przemykali ze spuszczonymi głowami, a po treningu pospiesznie wsiadali do samochodów i odjeżdżali. Na zjedzenie obiadu w klubowej restauracji zdecydowali się tylko nieliczni (Mirosław Szymkowiak, Jacek Paszulewicz). Dobry humor nie opuszcza tylko "Paszula". - Kiedy wyjdzie "Żuraw"? - zapytała go fanka czekająca pod szatnią. - Za trzy lata, bo taki dostał wyrok. Albo może trochę wcześniej, bo napisał apelację - zupełnie poważnie odparł pan Jacek.

Paszulewicz będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na Nijmegen. Po wyleczeniu kontuzji stawu skokowego zaliczył występ w trzecioligowym meczu Hetman Zamość - Wisła II. W Zamościu grał również Tomasz Frankowski i on też zostanie włączony do kadry na czwartkowy mecz.

- Czeka nas równie ciężkie spotkanie jak w Warszawie - uważa Adam Piekutowski. - Nijmegen jest na fali, wygrywa nawet na wyjazdach. Jeżeli chcemy awansować do drugiej rundy, musimy wypracować sobie kilkubramkową przewagę przed rewanżem.

Leczący kontuzje Arkadiusz Głowacki i Mauro Cantoro powinni niedługo wrócić na murawę. Trener fizjolog Ryszard Szul zapewnia, że "Głowa" odbudował już tkankę mięśniową (zwłaszcza szybkie włókna mięśni, co pozwoli mu nawet być szybszym zawodnikiem niż przed kontuzją!), a jego wytrzymałość tlenowa jest na wysokim poziomie. Pan Arek coraz śmielej kopie piłkę, a od nowego tygodnia zacznie normalnie ćwiczyć z drużyną. Wtedy pod pieczę Szula przejdzie Cantoro. Jest szansa, że obydwaj zagrają w rewanżu z Nijmegen (14 października).

Żurawski: Nie jestem obrażony

Michał Białoński: Drużyna sprawia wrażenie rozbitej psychicznie, a mecz z Nijmegen zbliża się wielkimi krokami...

Maciej Żurawski: I dlatego musimy się odbudować psychicznie. Nie wiem, czy się to uda... Zobaczymy. Na boisku trzeba będzie zapieprzać, nie ma lekko. Tym bardziej że nie gramy ligowego meczu, tylko pucharowy z silnym rywalem.

Czy jesteście w stanie tak szybko się zmienić w walczący zespół? Musielibyście zaprezentować się o dwie klasy lepiej niż w Warszawie.

- Musimy być optymistami.

Zawsze Pan tak mówi. Przed meczem z Anderlechtem również słyszałem takie słowa.

- Naprawdę wierzę, że stać nas na pokonanie Holendrów.

Obraził się Pan na zespół, że tak rozkłada ręce w odpowiedzi na nieudane zagrania kolegów?

- Ja? To plotki, których nigdy nie brakuje. Nie obraziłem się na nikogo. Zawsze rozkładam ręce, gdy mi coś nie wychodzi na boisku.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ja tez rokladam rece jak widze rozgrywajacego Szymkowiaka.
ale cos jakby ton wypowiedzi sie zmienil, rurka chlopcom zmiekla? nabrali troche szacunku dla rywali?

Yevaud
24-09-2003, 10:28

co z reszta nie bylo jakim sstrasznie trudnym zadaniem :> moze sie Gro uda cos tam zdzialac, ale mnie njbardziej interesuje wynik jaki zespol wlasciciela slynnego Wozu, uzyskalby z rywalem ktory znaczy cos wiecej niz Herta

Tylko Kołtoń zapomniał, albo nawet nie wie o tym, że obaj napastnicy nie robią swoich akcji samodzielnie, tylko dostają dobre piłki od pomocników (np. Mili, Sobolewskiego, Piechniaka). Nie dostrzegł też, że częściej w pierwszym składzie wychodzi Piechniak niż Zając.

Cezdor
24-09-2003, 12:21
Jestem pewien, że Groclin może powalczyć z Herthą (w aktualnej dyspozycji) o awans, lecz obawiam się tego, że gdy w większości niedoświadczeni w pucharach piłkarze wyjdą na stadion Herthy, to będą czuli to co ja podczas zdawania egzaminu na prawo jazdy, czyli drżenie nóg. O ile nie poprzewracają się o nie w pierwszej połowie i nie stracą bramki to może być nieźle.

Co do Wisły, również obawiam się o wynik. W aktualnej dyspozycji Wisła prezentuje mniej więcej podobny poziom co Amica Wronki, a pamiętam jak ta w pucharach kilka lat temu łatwo odpadła z Heerenven.

Polecam stronę http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/crank04.html gdzie jest aktualna punktacja klubowa UEFA. Jak narazie mizerniutko...

MaxxxiM
24-09-2003, 12:59
Co do Wisły, również obawiam się o wynik. W aktualnej dyspozycji Wisła prezentuje mniej więcej podobny poziom co Amica Wronki, a pamiętam jak ta w pucharach kilka lat temu łatwo odpadła z Heerenven.

a ja sie w ogole nie obawiam. najlepiej by bylo gdyby NEC przerwalo ostatecznie "legende" Wisly, bo jak widac nie wszyscy po meczu z Legia wyciagneli wnioski.

a propos Groclinu, perzes Drzymala powiedzial, ze awans Gro do dalszej gry oznaczalby klopoty, bo pewnie z klubu odeszloby kilku najbardziej wartosciowych zawodnikow. jako kiic natomiast cieszylby sie bardzo.
a red. Stec nadal zyje w swiecie basni braci Grimm

MaxxxiM
24-09-2003, 17:33
Wichniarek sie wyleczyl i wyszedl w pierwszej 11.
okzalo sie ze Gro ma kibicow ;) ktorych przywiozlo 14 autokarow
a najladniejszy jest stadion

jarcyś
24-09-2003, 17:43
komentator jest niezły.

komentuje tak grobowym głosem jakby ogłaszał stan wojenny .

MaxxxiM
24-09-2003, 18:03
ale przyznac trzeba ze graja niezle. walcza w kazdej strefie, atakuja.
Mila do Legii !!!

jarcyś
24-09-2003, 18:04
Rasiak też. naprawdę ma talent .

MaxxxiM
24-09-2003, 18:09
bardzo atrakcyjnego managera ma Groclin '8

arczi
24-09-2003, 18:25
O tak. Menago jest bardzo... :>
Dyskobole grają całkiem całkiem. Brameczka wisi w powietrzu. Należy im się. Bić niemca! :>
Tysiak kiboli na 12 tysięcy mieszkańców 8-
Gdyby tylko umieli dopingować to Stadion Olimpijski był by ich.
Król Artur chyba będzie miał nowego trenera :/

Raffi
24-09-2003, 18:26
Wichniarek sie wyleczyl i wyszedl w pierwszej 11.
okzalo sie ze Gro ma kibicow ;) ktorych przywiozlo 14 autokarow
a najladniejszy jest stadion
Te 14 Autokarów to tylko połowa, pozastałe 600 przyjechało na własną rękę :>

Cezdor
24-09-2003, 18:31
Trzeba przyznać, że jak narazie Groclin pozytywnie zaskakuje. Gra bez kompleksów i co najważniejsze ofensywnie.
Jak ja bym chciał, aby podobny styl gry pokazywała nasza reprezentacja...

A ch..., zabawie się w proroka. Radolsky będzie w przyszłości trenerem kadry :)

Adams_
24-09-2003, 18:32
Pomyslec, ze to my moglismy grac z Hertha 8)

Pesto
24-09-2003, 18:32
co się dziwicie - do Berlina mają bliżej niż do Warszawy

córka prezesa menadżerem ... widzę , że azjatyckie obyczaje w modzie :oho:

brawo dla Dyskobolii za I połowę

MaxxxiM
24-09-2003, 18:41
tylko na to czekalem. juz sie zaczelo porownywanie do Wisly. Jeszcze bramki nie strzelili a komentator juz ma nogawki mokre.
przyznac trzeba, ze graj bez kompleksu i poki co przewazaja. Oby tak dalej.
Krol Artur gra dokladnie tak jak w meczach reprezentacji, nic nowego, nic dziwnego.

Mrozik
24-09-2003, 19:18
ALe na boisk sie mało nie :box:

MaxxxiM
24-09-2003, 19:29
komentator na zakonczenie cieszyl sie jakbysmy pierwszy raz w historii awansowali do ME. nisko upadla polska pilka

Kawa
24-09-2003, 19:30
No i remisik. jak oni niestrzelili tego w końcówce?
Mam nadzieje,ze w rewanżu pojada Herte i zdobeda wazne punkty do ramkingu UEFA.

Ostry
24-09-2003, 19:30
No i już koniec. 0:0 to całkiem niezły wynik :) Ale ta Hertha jest rzeczywiście bez formy,wydaję mi się,że Groclin upora się z nimi w Grodzisku.

szczepan
24-09-2003, 19:40
No i już koniec. 0:0 to całkiem niezły wynik :) Ale ta Hertha jest rzeczywiście bez formy,wydaję mi się,że Groclin upora się z nimi w Grodzisku.

no i w plecy jeden z kuponow do STSu...

C@mo
24-09-2003, 19:42
Dyskobole zagrali niezle choc byla szansa przy juz dzis zapewnić sobie II runde bo za 2 tygodnie jak Hertha zmieni trenera to moze byc róznie

Mila zagrał świetnie gościu nie dośc ze swietnie rozgrywał potrafił pare razy osmieszyć rywali wcześniej miałem wątpliwośc ale dzisiaj widze Mile w 1 reprze
szkoda ze Legia go niewzieła jak byla szansa ale u nas to do dziś pewnie by na lawce siedział

P.S.Na miejscu kibiców Wisły juz bym się bał bo moze się okazać ze piątkowa klęska na Legii moze nie być ich ostatnią w najbliższym czasie

Cezdor
24-09-2003, 19:44

Tylko że rewanż jest bodajże 15 X. Do tego czasu wiele może się zmienić w formie obu zespołów.