PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie rozmiary

MaxyM
07-05-2003, 22:07
Jedni chca aby bylo szerokie jak teraz, a drudzy wezsze - jako, ze nie da sie dogodzic wszystkim - bedziecie glosowac, to od Ciebie forumowiczu zalezy na jakiej szerokosci bedziesz pisal swoje posty :lol: - nie nie bedzie smsów - tylko ankieta.

Szuwar
07-05-2003, 22:58
Szerokie forum i waskie szparki - tego nam trzeba :)..

Adams_
08-05-2003, 00:26
zawsze parametr zero czyli cala szerokosc ekranu :D To jest moja ideologia :D

zurek
08-05-2003, 07:22
jak dla mnie taki rozmiar forum jest bardzo dobry

Małolat
08-05-2003, 09:19
Jak teraz, naszczescie forum juz mi szybciej dziala. A da sie cos zrobic zeby dzialalo jeszcze szybciej?

biotronic
08-05-2003, 10:05
A ja wole wezsze jakos sie juz przyzwyczailem. I Prosilbym o przyjasnienie tych zieleni, zeby wszystko bylobardziej czytelne

Luqas
08-05-2003, 10:16
Panie, mi się podoba tak jak jest :) bo jest git.

P.S. MaxyM nie wiesz co będzie z avatarem-gifem ??

dyha
08-05-2003, 11:46
jest ok , i nic nie zmieniaj !!!

emde
08-05-2003, 12:15
Kolorystyka ze starego forum i rozmiary tez, czyli duzo wezsze!

moscvitch14
08-05-2003, 14:46
Dobrze jest, nie narzekajcie.

takiowaki
08-05-2003, 15:32
no tak, ale jesli drogi mode..., przepraszam, juz admin MaxyM zechcialby wlozyc minutke wiecej czasu, juz po zakonczeniu "robot" nad forum, to przecierz moze zrobic dwa rozmiary, jeden taki, drugi taki i by sie w profilu wybieralo
proste... :buhaha:

Łysolek
08-05-2003, 15:42
ja chce węższe , bo musze przesuwać jak coś piszecie długiego :P :rotfl: :rotfl:

Ewelina
08-05-2003, 16:35
takie rozmiary jak teraz sa OK, ale jakby sie dało troche węższe to byłoby jeszcze bardziej OK :)

Gruby
08-05-2003, 17:53
wedlug mnie gorzej wyglada, bo kolumna na samej gorze ma inna szerokosc, ale niech lud zadecyduje...

kamyk
08-05-2003, 17:55
dlamnie takie rozmiary sa ok nie tzreba poprawiac :)

Adis
08-05-2003, 19:36
Wszystko jest spoker!! ;)

elvi
08-05-2003, 19:59
W sumie to bez roznicy - moze zostac tak jak teraz

Kanapek
08-05-2003, 20:48
Ja jednak wole węższe, teraz dziwnie to tak wygląda :/

Chopin_Legionista
08-05-2003, 20:54
nie nażekaj . jest spox ;)

Ostry
08-05-2003, 21:23
Teraz nie jest źle,ale forum mogłoby być nieco węższe 8)

PRASKI
08-05-2003, 21:45
dajcie se ludzie spokój, po co se życie komplikować :hmm:

Kawa
08-05-2003, 22:45
Wódka bez coli, kobiety bez zachamowań, a forum bez zmian.

emde
08-05-2003, 22:50
dajcie se ludzie spokój, po co se życie komplikować :hmm:

Bo ***** forum jest dla wszystkich, poza tym na nasze stare forum sciagnal niektorych zajebisty wyglad ktory byl duzo lepszy od tego. Zreszta co ty mozesz wiedziec skoro nie bylo cie tam (przynajmniej ja nie kojarze tego nicka)

Szuwar
08-05-2003, 23:05
Bo ***** forum jest dla wszystkich, poza tym na nasze stare forum sciagnal niektorych zajebisty wyglad ktory byl duzo lepszy od tego. Zreszta co ty mozesz wiedziec skoro nie bylo cie tam (przynajmniej ja nie kojarze tego nicka)
Oj emde - daj se juz spokoj. Wyraznie widac, ze nalezysz do tych gorliwych zwolennikow "starego" forum i najlepiej dla Ciebie by bylo zeby w ogole to forum sie nie pojawilo... - to wynika z Twoich postow. Skoro ci sie tu nie podoba - nie pisz. Wszyscy juz maja dosc tej akcji, fochow i calego tego zamieszania z forami - uwiez mi.
A co do wygaldu to kwestaia gustu - a o tych jak wiadomo sie nie dyskutuje.

emde
08-05-2003, 23:13
Oj emde - daj se juz spokoj. Wyraznie widac, ze nalezysz do tych gorliwych zwolennikow "starego" forum i najlepiej dla Ciebie by bylo zeby w ogole to forum sie nie pojawilo... - to wynika z Twoich postow. Skoro ci sie tu nie podoba - nie pisz. Wszyscy juz maja dosc tej akcji, fochow i calego tego zamieszania z forami - uwiez mi.
A co do wygaldu to kwestaia gustu - a o tych jak wiadomo sie nie dyskutuje.

Ale cos Ci nie pasuje? Jest temat z pytaniem o rozmiary to odpowiadam z uzasadnieniem. Jestem zwolennikiem starego forum bo mialem tam ponad 1000 postow i spedzilem tam sporo czasu wiec mam inne podejscie niz ty. Ty za to jestes w kazdym poscie i opisujesz jakie to forum jest ladne i cudowne i ze tamto jest nie potrzebne. Ja tu widze sporo ludzi ktorzy nie maja zdania na ten temat. Ciesze sie ze to forum powstalo bo mialem juz dosc lazenia po innych forach, a tu sa znowu prawie wszyscy razem. Po prostu chce zeby tu bylo troche bardziej podobnie do starego forum ktore nas polaczylo.

Szuwar
08-05-2003, 23:28
Ale cos Ci nie pasuje? Jest temat z pytaniem o rozmiary to odpowiadam z uzasadnieniem. Jestem zwolennikiem starego forum bo mialem tam ponad 1000 postow i spedzilem tam sporo czasu wiec mam inne podejscie niz ty. Ty za to jestes w kazdym poscie i opisujesz jakie to forum jest ladne i cudowne i ze tamto jest nie potrzebne. Ja tu widze sporo ludzi ktorzy nie maja zdania na ten temat. Ciesze sie ze to forum powstalo bo mialem juz dosc lazenia po innych forach, a tu sa znowu prawie wszyscy razem. Po prostu chce zeby tu bylo troche bardziej podobnie do starego forum ktore nas polaczylo.

Mi tam wszystko pasuje - forum mi sie podoba - moze dlatego je zachwalam, bo za duzo tu ludzi, ktorym nie wiadomo o co chodzi - niby im sie forum nie podoba, a jednak tu pisza...
Podejscie mam inne, bo nie placze po starym forum, choc jak juz gdzies napisalem - sporo fajnych rzeczy zniknelo bezpowrotnie - ale mowi sie po prostu trudno i cieszy sie z tego co jest - a jest dobrze.
W kazdym poscie? Jakos nie zauwazylem... Choc przyznaje, ze troche nabijam ostatnio. Ale do upragnionego 1000 mi jeszcze troche brakuje.
Zgadzamy sie napewno w jednym - tez sie ciesze ze to forum powstalo. i to bardzo. A o kwestii wygladu, to napisalem w poprzednim poscie.
Pierdole - to moj ostatni post odnosnie wygladu/nowego/starego forum. Nie po to tu jestem.

emde
08-05-2003, 23:33
Spox Szuwar przeciez nie bedziemy sie o to klocic. Po prostu denerwuje mnie troche ze byla okazja zeby powrocic na stare forum ale nic z tego nie wyszlo. A druga strona to wyglad ktory moim zdaniem na satrym forum byl najladniejszy w sieci i mam nadzieje ze MaxyM troche zmieni jeszcze to forum zeby ciut wiecej przypominalo piekne stare.

pozdro

Tomi
09-05-2003, 00:21
Jak dla mnie to mogłoby być ciut węższe, teraz za bardzo mi jebie po oczach od tej szerokości '8

biotronic
09-05-2003, 01:27
no nie wiem nie wiem. JA tam wole wezsze forum. Mysle, ze ktos powinien zweryfikowac kto jak glosuje. Bo widze, ze wiekszosc starej ekipy jest za zwezeniem. A Ci co chca, zeby bylo tak jak teraz to w wiekszosci nowe twarze. Maxym wez to pod uwage. NIkomu nie chcialbym odbierac glosu, ale
MA BYC PANIE WEZSZE !!!

MaxyM
09-05-2003, 02:15
nie wazny rozmiar a technika :cz:

Harcerz
09-05-2003, 02:23

MaxyM!!!
A dalbys rade umiescic jakiegos avatorka przy nicku?
Bo ja niezbyt kumaty w tych sprawach :help:

C_D_R
10-05-2003, 09:45
Ja wsumie to też bym chciał zeby forum to wygladało jak tamto...ale skoro nie wyglada tak to moze to przeboleje...

Gruby
10-05-2003, 11:05
Ja mam rozdzielczosc 1152x864 i szczerze powiedziawszy troche mnie wkurwia ten rozmiar, ale zdecyduje wiekszosc...

MaxyM
10-05-2003, 13:20

MaxyM!!!
A dalbys rade umiescic jakiegos avatorka przy nicku?
Bo ja niezbyt kumaty w tych sprawach :help:

Ok, zrobie ci tylko bede mial chwile czasu, mam kilka jeszcze avatarow do zrobenia - prosze o cierpliwosc :lo: .

Cielo
14-12-2012, 11:23
Jeśli ktoś ma dystans i poza penisem nie wygląda źle to mnie by i mikropenis pasował.

won stąd pedale

belzebubZS
14-12-2012, 11:24
weższe lepiej sie przegląda z prostego powodu że są "krótsze linie"