PDA

Zobacz pełną wersję : Murzyński świat...

MaxyM
07-10-2004, 14:58
Trener Hiszpanii nazwał Henry'ego "czarnuchem"

W dość dziwny sposób motywuje swoich piłkarzy Luis Aragones, selekcjoner reprezentacji Hiszpanii. Podczas środowego treningu kadry nazwał francuskiego napastnika Thierry'ego Henry "czarnuchem".

"Powiedz temu 'czarnuchowi', że jesteś lepszy od niego. Dodaj, że to ja powiedziałem" - miał powiedzieć Aragones do Jose Antonio Reyesa, który jest kolegą klubowym Henry'ego z Arsenalu.

"Było to w żartach i miało pozostać między nami" - broni selekcjonera Reyes.

"Wśród moich piłkarzy są i czarnoskórzy, niektórych znam od dziecka. Nie jestem rasistą" - tłumaczył się Aragones na łamach jednego z hiszpańskich dzienników.

No i co z tego?
*****!
Jak czarnuch powie, białasie to fajnie... Biały nawet zęby szczerzy, że go tak nazwał, zioooomal.
Ale jak biały powie czarnuchu – to rasista już.
Lubaszenko to też rasista... Nie mów do mnie czarnuchu przy kolegach!

Jak w każdym murzyńskim serialu, biały sąsiad, sprzedawca, itd. to *****, tak samo w filmach skierowanych do czarnej publiczności, biali to kretyni z ilorazem iq 1 – to wszystko jest ok.

***** ich mać.

Ale jakby biały reżyser w swoim filmie lub serialu umieściłby głupiego czarnucha z wyszczerzonymi pozłacanymi i krzywymi kłami, to już by miał przejebane.
Zaraz doszukaliby się podobieństwa do małpy i przepadł w galotach.
Spalili by go na stosie ludożercy...

Tak się porobiło...
Nie jestem rasistą...
Ale wkurwia mnie, że w Europie robi się to samo co w US.

Fizi
07-10-2004, 15:02
pastor King nie był czarnym ani murzynem, on był afroamerykaninem :lol2:

(potomkiem człowieka, który dał się złapać w siatkę na włsnym podwórku ) :lol:

:oczko:

MaxyM
07-10-2004, 15:06
Ta, Afro-american... Głupie to takie jak but.
Jak tak się podoba Afriku, to niech jedzie do ziomali od totemu... Ale nie pojedzie, bo by go ***** ukamieniowali jakby zobaczyli takiego Jacksona lub madafaka w spodniach z krokiem na adidasach i koszulce z napisem, i'm nigger.

Nie dziwi mnie, że inteligentni czarni odcinają się od tych ludożerców.

dostojny kocur
07-10-2004, 15:48
Racja to jest na fair... Jak murzyn to dla niektórych białych odrazu wielki pokrzywdzony ! Biały to Biały a Murzyn to nie szczęśnik taki biedny Afrykanczyk a ***** połowa z nich w stanach robi większe kokosy niż My !
***** ! Ci co ich zawiezli z Afryki do Stanów na kolonizacje zrobili im wielką przysługe (wiadomo początki zawsze są cieżkie ;) )połowa z nich by się nie urodziła albo by głodowała teraz gdzieś w Kambodzy, o tak !

Sharn
07-10-2004, 16:32
W młodości byłem rasistą, później mnie lekko zindoktrynowano, że nie tędy droga, ale jak ku..wa nie tędy jak największymi rasistami są Żydzi i amerykańskie czarnuchy? W dupie mam taką jednostronną tolerancję... :zly:

Gdzie moje kasety Honoru?... :zlosliwy:

Porter
07-10-2004, 16:38
ale jak ku..wa nie tędy jak największymi rasistami są Żydzi i amerykańskie czarnuchy? W dupie mam taką jednostronną tolerancję... :zly:

o to to ...
110% racji

aaadamm
07-10-2004, 17:17
W młodości byłem rasistą, później mnie lekko zindoktrynowano, że nie tędy droga, ale jak ku..wa nie tędy jak największymi rasistami są Żydzi i amerykańskie czarnuchy? W dupie mam taką jednostronną tolerancję... :zly:

o prosze

Kolega mysli tak samo jak ja :)

i takie same odczucia pozostaly :) i młodość też :P:P

MaxyM
07-10-2004, 17:19
Dobra ja też tak myślę... 8)

Jak tu być tolerancyjnym, jak czarnuchy to najwięksi rasiści zaraz po Żydach, a ci to do tego jeszcze wredni.

pusty
08-10-2004, 12:42
Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Luis Aragones, przeprosił za swój nieprzemyślany komentarz pod adresem Thierry`ego Henry ("Dígale al negro que usted es mejor. Dígaselo de mi parte").

"Chcę jasno stwierdzić, że moim zamierzeniem nie było obrażenie kogokolwiek. W mojej pracy często używam kolokwialnego języka, który poza piłkarskim światem może zostać opacznie zrozumiany".

"Pozostaje mi tylko przeprosić tych wszystkich, którzy poczuli się urażeni. To nie było moim zamierzeniem"

FIFA podała do wiadomości, że nie będzie zabiegać o ukaranie Aragonesa, gdyż nie może opierać się na doniesieniach mediów. Wniosek taki musiałby złożyć Thierry Henry lub Francuska Federacja.

Glaca
08-10-2004, 13:12
i dobrze mu powiedzial... nie dosc, ze czarnuch to jeszcze zyd i pedal... i zlodziej :lol2: :kowboi:

ems
08-10-2004, 15:29
i cyklista, ****** mason, komuch i narkoman!

Beny
08-10-2004, 15:31
Ciekawe dlaczego nikt nie wymienia, że pijak też? :lol2:

Jaco
08-10-2004, 16:12
Bo każdy pijak to złodziej !!! :efoch:

Sezar
09-10-2004, 09:22

o prosze

Kolega mysli tak samo jak ja :)

i takie same odczucia pozostaly :) i młodość też :P:P

tak samo mialem 8)
ale jakis czas temu znowu stalem sie zakałą społeczenstwa wyznajac ksenofobie, rasizm itp. Jak slysze i widze co robia czarni w stanach, czy zydzi na calym swiecie to moja ochota na tolerancje wynosi ----> 0 :zly:

mOFMC
09-10-2004, 09:28
i cyklista

:chytry:

Łysolek
09-10-2004, 09:34
Bo każdy pijak to złodziej !!! :efoch:
ja nie kradne :D , a co do tematu to murzyni wcale nie są zawsze cool w filmach , choćby w filmie "Fanatyk" , jest scena jak czarnuchy dostają od tytuowego bohatera , choć szukam dalej , dalej , i rzeczywiście ... z kolei film "Biali nie potrafią skakać " to istny lans czarnuchów ... szuka dlaej i **** w innym filmach są zawsze rzeczywiscie promowani a biały to nikt... :zly: dobrze , ze jeszcze jest coś takiego jak KKK 8)

cfc
12-10-2004, 19:35
u mnie w szkole pamietam bylo cos takiego , tacy afrykance zaczeli jechac na nauczyciela przy mnie . spoko nauczyciel byl tylko oni mysleli ze im sie wszystko nalezy itp wiec sie obijali non stop. wiec jak ich zjebal ze niemieli czegos tam przygotowaniego ( niepamietam co dokladnie) to nazwali go "fuckin white bastard" i to niebylo nic rasistowskiego. a jak ktos powiedzile u "black bastard" to odrazu bylo ty rasisto. napoczatku sie przejmowalem a pozniej jak do mnie mowili " ty rasisto" to ja " tak i co ?:) "oni odraazu :wsciekly: :O

Michu
12-10-2004, 19:40
A u mnie był czarnuch, który kibicował czarnym z konwiktorskiej :hyhy: Ale po 2 tygodniach zmienił szkołe. I on jeszcze uważał że jest " Polonia Hooligans" :lol:

Bastion
12-10-2004, 19:48
Zydzi to jedni z najwiekszych rasistow. Pamietam jak czytalem ze kazali bodajze arabom ktorzy pracuja na ich budowach, nosic chyba czerwone opaski na raminiu, tak jak hitlerowcy w czasie wojny gwiazdy dawida im zakladali. A ja, jestem rasista, jak patrze na toi ciagle lansowanie czarnych i zydow.

WarsL
12-10-2004, 20:04
Moja cioteczna siostrunia chodziła do ogólniaka na (chyba ) Kopernika z wykładowym angielskim i tak mniej więcej jak była w trzeciej klasie wyjechała do ciotki do stanów . Poszła tam do high school (chyba tak to się nazywało - liceum) w New York-u w dosyć spokojnej dzielnicy Forrest Hill (to chyba gdzieś na Manhattanie) a więc zero slumsów i żadnych brooklynów, bronxów i harlemów 8) .
Tam mają (mieli) system ,podobny jak na studiach , że wybierasz przedmioty na które się zapisujesz i chadzasz. Na kilku z nich była jedyną białą i pisała listy , że z takim rasizmem jak "czarny rasizm" to się jeszcze nie spotkała. W Polsce , wiecie licealna "odlotówka" , niszcz rasizm te sprawy :oczko: , a po powrocie w końcu trzeżwe spojrzenie na temat (oczywiście nie jest żadną skins girl :zlosliwy: ) ale "swoje zdanie ma".

Łysolek - z KKK to bym nie przesadzał. To banda wieśniaków ze stanów rolniczych, pastuchy w białych prześcieradłach. "Poważne" organizacje w stanach mają z nich niezłą bekę.

Swoją drogą to w Polsce (w Warszawie) tolerancja rasowa przedstawia się tak , że panienki chodzą do Harendy ,żeby bzyknąć się z czarnuchem. A u nas są z reguły afrykańce co jeszcze niedawno uciekali przed tygrysami , a teraz są biznesmenami na stadionie. :hmm: :kurde:

Ja dziękuję i wysiadam. Moja tolerancja polega na tym ,że nie morduję ich na ulicach :ucieka:

Raffi
12-10-2004, 20:13
:/

mOFMC
12-10-2004, 20:14
Ja dziękuję i wysiadam. Moja tolerancja polega na tym ,że nie morduję ich na ulicach

:rotfl:

Tuzin
12-10-2004, 20:17
Nie do Harendy tylko do Undergroundu :O :hyhy:

Kawa
12-10-2004, 20:35
Nie do Harendy tylko do Undergroundu :O :hyhy:
No nie wiem u mnie wszole taki jeden szlauf chodził do Harendy

WarsL
12-10-2004, 20:37
Tu bym polemizował. (no chyba ,że coś się pozmieniało).
W Harendzie (ale na dole) to przecież 60 % to byli czarnuchy , nawet dj mieli swojego , 30 % to laski (z regóły obleśne) , które przyszły tu dla negrów, a 10 to normalni

Jaco
12-10-2004, 20:43
Tu bym polemizował. (no chyba ,że coś się pozmieniało).
W Harendzie (ale na dole) to przecież 60 % to byli czarnuchy , nawet dj mieli swojego , 30 % to laski (z regóły obleśne) , które przyszły tu dla negrów, a 10 to normalni
po jakich knajpach Ty się włóczysz, Mistrzu???!!! :kurde:

:oczko:

WarsL
12-10-2004, 20:48
:wstyd: :wstyd:
Czasami się melanżowało na mieście i tak jakoś trafiłem tam kilka razy :kurde:
Kiedyś koleżka robił tam 30 (ale na górze) i po wypiciu kilku butelek tequili zapragneliśmy zaszaleć na dole. A tam......... :slucha: , skończyło się jazdą z bramkarzami :chytry:

Jaco
12-10-2004, 20:50
:wstyd: :wstyd:
Czasami się melanżowało na mieście i tak jakoś trafiłem tam kilka razy :kurde:
Kiedyś koleżka robił tam 30 (ale na górze) i po wypiciu kilku butelek tequili zapragneliśmy zaszaleć na dole. A tam......... :slucha: , skończyło się jazdą z bramkarzami :chytry:
To zrobię tam swoją 50-tkę. :ucieszony:
Wtedy już nie będzie w W-wie bazaru na Stadionie X-lecia a co za tym idzie, nigeryjskich biznesmenów. :efoch:

WarsL
12-10-2004, 20:57
........jak lubisz mieć imprezę z fajerwerkami :oczko:

Gruby, niski murzyn w butach nike i koszulce ecko ze stadionu :kurde: , starał sie przekonać mojego kumpla ,że Polskie dziewczyny wolą negrów bo oni lepiej się ruszają na parkiecie :hmm: .
Koleżka mu udowodnił, że może lepiej tańczą ale są zawodnikami jednostrzałowymi :zlosliwy: i zaczeła się jatka. No cóż rację miał mój znajomy :zlosliwy: Nie chwaląc się bramkarze poprosili nas o zmianę lokalu bo przyjadą psy i będą mieli przejebane :zlosliwy: .

Nazgul
12-10-2004, 21:44
Swoją drogą to w Polsce (w Warszawie) tolerancja rasowa przedstawia się tak , że panienki chodzą do Harendy ,żeby bzyknąć się z czarnuchem. A u nas są z reguły afrykańce co jeszcze niedawno uciekali przed tygrysami , a teraz są biznesmenami na stadionie. :hmm: :kurde:

LOL!
Przed jakimi? Bengalskimi, Radźputańskimi, Sumatrzańskimi, Syberyjskimi czy może śnieżnymi? <rotfl> A może przed Panzerkampfwagen VI Ausf. H1? ;)

BP NMSP.

A żeby nie rozmywać: Kto z Was oglądał film z Hanksem "Filadelfia"? Film co prawda traktuje o pedałach - szef pedał wywala z pracy pracownika pedała kiedy się dowiaduje że pracownik ma HIV-a. Czy w tym filmie zauważyliście jakiegoś czarnego? Bo ja jednego - adwokata, oczywiście 100% hetero :)
Trochę dziwna political property - W końcu być pedałem to źle czy dobrze? Wychodzi na to, że białym - dobrze a czarnym - źle...

Fizi
12-10-2004, 21:49
Czy w tym filmie zauważyliście jakiegoś czarnego? Bo ja jednego - adwokata, oczywiście 100% hetero
Trochę dziwna political property - W końcu być pedałem to źle czy dobrze? Wychodzi na to, że białym - dobrze a czarnym - źle...

pewnie chodziło o to,żeby zasugerować , że gdyby czarny miał adwokata czarnucha , to przegrałby przed kazdym sądem białasów , poza tym jak czarny może być adwokatem w świecie białasów, to byłoby sprzeczne z przesłaniem filmu :chytry:

Nazgul
12-10-2004, 22:00
Czy w tym filmie zauważyliście jakiegoś czarnego? Bo ja jednego - adwokata, oczywiście 100% hetero

pewnie chodziło o to,żeby zasugerować , że gdyby czarny miał adwokata czarnucha , to przegrałby przed kazdym sądem białasów , poza tym jak czarny może być adwokatem w świecie białasów, to byłoby sprzeczne z przesłaniem filmu :chytry:

A więc najlepiej być kochającym inaczej afroamerykaninem wyznania mojżeszowego :D

cfc
13-10-2004, 00:06
A więc najlepiej być kochającym inaczej afroamerykaninem wyznania mojżeszowego :D

no wiesz i do tego trzeba mieszkac posrod chinskich wyplataczy koszykow wiklinowych :D :hyhy:

legart
13-10-2004, 07:51
Ja tam nie przepadam za rasizmem czy to z pod znaku KKK czy inszego National Frontu tak samo jak i tego z pod znaku Czarnych panter. :/

Nazgul
13-10-2004, 08:04
Ja tam nie przepadam za rasizmem czy to z pod znaku KKK czy inszego National Frontu tak samo jak i tego z pod znaku Czarnych panter. :/

Legart, tu nie idzie de facto o rasizm tylko o to, że czarnego nie można nazwać czarnym bo Cię posądzi o rasizm.

Fuck political property.

Ja nie mam nic przeciw czarnym.

Wręcz uważam, że każdy powinien mieć jednego. :hyhy:

Fizi
13-10-2004, 10:07

Wręcz uważam, że każdy powinien mieć jednego.

:lol2:

Bastion
13-10-2004, 10:10

:bravo: :bravo: :lol2:

Ja tam rasista nie jestem, ale asfalt powinien lezec na swoim miejscu :hyhy:.

cfc
13-10-2004, 11:01

z wachlarzem itp ... ?:D

Fizi
13-10-2004, 11:11
albo jedną ( conajmniej ) :chytry:

cfc
13-10-2004, 11:16
albo jedną ( conajmniej ) :chytry:

z tym to niewiem , tzn ja juz wiem czemu murzyni sa dobrze wyposarzeni. wy wiecie jakie te muzynki maja ssanie :P ? :D
po jakis czasie z taka dziewczyna bedziem ozna sie "mierzyc" z nimi ;) :hyhy:

Fizi
13-10-2004, 11:48
A wiecie dlaczego murzynki mają takie wyciągniete piersi , kręcone włosy i płaskie nosy ? Oto rozwiązanie tej wielce frapującej zagadki :

Podchodzi murzyn do murzynki i ciągnie ją za piersi : no chodź , chodź...

murzynka na to, kręcąc zalotnie włoski : wstydzę sie , wstydzę ...

murzyn wypłacając jej gonga w kichawę : to sp...dalaj !!!

PS

cfc : damy radę 8)

cfc
13-10-2004, 14:55
no to wam chlopaki z londynu przywioze murzynke :D tylko grzecznie prosze :D

PS : Fizi ty z Okecia to bedziesz mial pierwszy :D

Fizi
13-10-2004, 17:00

:cicho: jestem inwigilowany

ande
13-10-2004, 22:06
Ogladalem dzisiaj Na Wspólnej. Wielka afera byla, bo Karolina (ta co pojechala do usa) nazwala jednego kolege za szkoly "black-boy", od razu wszyscy sie na nia wypieli i musiala sie tlumaczyc na apelu bodajze przed cala szkola, ze nie chciala urazic murzyna :kurde: .

Kawa
13-10-2004, 22:19

Kurde, a ja az z Bielan, troche przechodzona bedzie:( Chyba bede musiał podziekowac...

Smetny
14-10-2004, 15:15
ja mialem w podstawowce murzyna od anglika byl temat o sporcie i ktos cos powiedzial o Legii to ten ***** zaraz "fucking hooligans" i zaczal pierdolic ze jestesmy banda rasistow a w Polonii lubia murzynow (wtedy jeszcze olisadebe u nich gral) teraz facet jest biznesmenem- sprzedaje afrykanskie figurki na dworcu

cfc
14-10-2004, 15:31
ja mialem w podstawowce murzyna od anglika byl temat o sporcie i ktos cos powiedzial o Legii to ten ***** zaraz "fucking hooligans" i zaczal pierdolic ze jestesmy banda rasistow a w Polonii lubia murzynow (wtedy jeszcze olisadebe u nich gral) teraz facet jest biznesmenem- sprzedaje afrykanskie figurki na dworcu

no tak Polonia to czarni kultularni

kawa wyjedz po mnei na okecie to bedziesz jednym z pierwszych - tzn pierwszy to ja zawsze bede :D

Dżon Łejn
14-10-2004, 15:40
Kawa a Bielany to nie rasistowska dzielnica? ;)

rasistą nie jestem

u mnie w pokoju wisi jeden nigga

na plakacie--R. Miller

Guzik
14-10-2004, 21:04
Borixon - Sprawdz to dziala (fajne teksciki) :hyhy:

cfc
20-10-2004, 13:29
i co Fizi piszesz sie na ta murzynke? :D

legart
20-10-2004, 13:40
Kawa a Bielany to nie rasistowska dzielnica? ;)

rasistą nie jestem

u mnie w pokoju wisi jeden nigga

na plakacie--R. Miller

Lepszy R. niż L. Miller

Fizi
20-10-2004, 14:29
i co Fizi piszesz sie na ta murzynke? :D

w sumie nie ma komu sprzątać w domu :oczko: