PDA

Zobacz pełną wersję : Olędzki zwolniony

Raffi
06-10-2004, 13:27
Olędzki zwolniony z Legii
Dyrektor sportowy Legii Warszawa Janusz Olędzki został zwolniony z klubu.

W dniu dzisiejszym KP Legia Warszawa podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z panem Januszem Olędzkim na stanowisku Dyrektora Sportowego.

Rozstanie z panem Olędzkim spowodowane jest zmianami organizacyjnymi w Pionie Sportowym Klubu. Uznaliśmy, że dla przyszłości Klubu i dalszego jego rozwoju konieczne jest nowe podejście do polityki transferowej, systemu wyszukiwania i rozwoju młodych talentów, nawiązania i rozwoju współpracy z klubami satelitarnymi i partnerskimi.

Klub dziękuje panu Olędzkiemu za lata pracy dla Legii. W tym czasie w Klubie pojawiło się wielu utalentowanych zawodników, którzy niejednokrotnie decydowali o licznych sukcesach Klubu w rozgrywkach w Polsce i europejskich pucharach.

Dotychczasowe obowiązki pana Olędzkiego przejmie nowy trener Drużyny, który jednocześnie będzie pełnił w Klubie funkcję Dyrektora Sportowego.

źródło: legia.pl

arczi
06-10-2004, 13:30
Yeeaah!

:brawo:

VANAHAIM72
06-10-2004, 13:39
Płakał po nim nie będę - i tak "woził' się już wystarczająco długo. Coś mu się kiedyś w życiu udało i potem tylko "odcinał kupony". Tak więc miłego szukania nowego pracodawcy p. Oledzki.

MaxyM
06-10-2004, 13:41
<fanfary> Nareszcie... 8)

legart
06-10-2004, 13:45
No ile się można chwalić że Kowalczyka się odkryło. Dobra wiadomość 8)

Beny
06-10-2004, 13:48
Tak więc miłego szukania nowego pracodawcy p. Oledzki.

Może się dogada z Engelem.

VANAHAIM72
06-10-2004, 13:50

Aż tak źle, to nawet Polonii nie życzę...

Q_(L)
06-10-2004, 13:54
Albo Engel z ITI...

VANAHAIM72
06-10-2004, 13:59
Albo Engel z ITI...

Musiałeś zepsuć mi humor? Dobry news, a Ty od razu pesymizmu aurę roztaczasz :oczko:

Q_(L)
06-10-2004, 14:07
Albo Engel z ITI...
Musiałeś zepsuć mi humor? Dobry news, a Ty od razu pesymizmu aurę roztaczasz :oczko:
Co złego to nie ja :cool:

Beny
06-10-2004, 14:16
Albo Engel z ITI...
Co złego to nie ja :cool:

Te Qbuś, bo będzie na mnie. :chytry:

c_zary
06-10-2004, 14:22
:uciekaj: Yeeaa!!! :gol2: Dzis wypije za to :mpiwo:

jasin
06-10-2004, 14:34
stare kołki czas oddać stołki...

Fizi
06-10-2004, 15:59
dla przyszłości Klubu i dalszego jego rozwoju konieczne jest nowe podejście do polityki transferowej, systemu wyszukiwania i rozwoju młodych talentów, nawiązania i rozwoju współpracy z klubami satelitarnymi i partnerskimi.

Dotychczasowe obowiązki pana Olędzkiego przejmie nowy trener Drużyny, który jednocześnie będzie pełnił w Klubie funkcję Dyrektora Sportowego.

jaką w związku z tym będzie pełnił rolę zatrudniony nie w Legii, lecz w ITI , Socha ?

Aureliusz
06-10-2004, 16:45
No ile się można chwalić że Kowalczyka się odkryło. Dobra wiadomość 8)

Taka też była i moja pierwsza myśl, kiedy przeczytałem to info. 8)

pusty
06-10-2004, 18:26
BTW Mam nadzieję, ze Socha zostanie bo to dobry wyszukiwacz talentów...

kamyk
06-10-2004, 20:04
nio ja sie z tego powodu ciesze! za dlugo on juz bronil sie od tego zwolnienia! wrescie wylecial ktos tu napisal ze Kowala znalazl ile razy mozna sie tym szczycic, dobra decyzja dzialaczy!

detoxizer
07-10-2004, 00:00
nic dodac nic ujac. coraz bardziej podoba mi sie robota zarzadu :)

Joker
07-10-2004, 08:39
Bardzo się ciesze z tego powodu. takich cwaniaczków jak on jest w polskiej piłce jeszcze wielu i takimi decyzjami mozna oczyscic atmosfere wokól naszej piłki.

Dobry ruch Zarzadu.

Mini
07-10-2004, 09:11
W tym czasie w Klubie pojawiło się wielu utalentowanych zawodników, którzy niejednokrotnie decydowali o licznych sukcesach Klubu w rozgrywkach w Polsce i europejskich pucharach.

że jak ? w którym klubie te talenty były?

Beny
07-10-2004, 09:23
W tym czasie w Klubie pojawiło się wielu utalentowanych zawodników, którzy niejednokrotnie decydowali o licznych sukcesach Klubu w rozgrywkach w Polsce i europejskich pucharach.

Łe, pobudka. Cały czas chodzi o Wojtka K. :lol3: Talent był. Sukcesy też.

c_zary
08-10-2004, 03:08

Chodzi zapewne o Mudocha, Nwoji i Erasabe.

Kocur
08-10-2004, 11:15
Mnie się ten Wasz Olędzki uporczywie kojarzy z Ryśkiem Ochódzkim z "Misia" :oczko:

nie wiem czy to magia nazwiska czy umiejętności :hmm:

Q_(L)
08-10-2004, 11:19
Mnie się ten Wasz Olędzki uporczywie kojarzy z Ryśkiem Ochódzkim z "Misia" :oczko:

nie wiem czy to magia nazwiska czy umiejętności :hmm:
On Rysiowi to do pięt nie sięga... więc to pewnie nazwisko :hyhy:

jasin
08-10-2004, 11:54

Chodzi zapewne o Mudocha, Nwoji i Erasabe.

w tej plejadzie gwiazd zapomniałeś o moim ulubieńcu, Romanie O.

turi
08-10-2004, 19:14
Oledzki to najbardziej nieskromny działacz jaki kiedykolwiek pracował na Łazienkowskiej. Według niego to ON sprowadził najwieksze gwiazdy Legii (często włącza do swoich wyliczeń m.in. Radzia Wróblewskiego (megagwiazda heh :)))), i tylko dzięki NIEMU ten klub funkcjonuje/ a właściwie funkcjonował :P Płakać za nim nie będę także dlatego, że jest po prostu plotkarzem, i nie potrafi zachować dla siebie rzeczy, które powinny zostać w klubie ( pewnie dziennikarze już płaczą za swoją "osobą działającą w kręgach Legii" , będą musieli przeżyć ...). Edzio Socha - mam taką nadzieję - też potrafi dużo załatwić (jak wieść gminna niesie szczególnie umiejętnie wpływa na niektórych sędziów hehe, w co nie bardzo chce mi sie wierzyć bo dalej nas kręcą jak chcą) a jest gwarancja, że to co powie mu ktoś z klubu nie wyjdzie na zewnątrz i nie będzie przypałow ala Radzio Kałużny czy inny Zurawski podkupieni w ostatniej chwili. Trzeba mu jednak oddać, że Wojtek Kowalczyk to jego dzieło (również Smoła, który na razie MOŻE sie okazać strzałem w 10), czasem mowil nawet jakies interesujące rzeczy ... Z innej beczki podobno poleciał też Częścik - kilka osób pewnie go kojarzy (administrator).
pozdrawiam

Mini
08-10-2004, 19:20
jak napisałaś o tej nieskromności to mi sie przypomniał ze wspomnień Kowala działacz Marek Polakow-Stepanow, też ponoć był dobry numer z niego
:modli: jak najmniej takich ludzi w Naszym klubie :modli:

Snopi_
09-10-2004, 14:42
Słyszałem że Olędzki zostal zwolniony aby zrobic Chovancowi miejsce na stanowisku dyrektora sportowego którym podobno też ma zostac (posunięcie w angielskim stylu)

Nazgul
09-10-2004, 19:01

Łe, pobudka. Cały czas chodzi o Wojtka K. :lol3: Talent był. Sukcesy też.

O Wojtka, ale i o Radka Michalskiego i podobno Krzyśka Ratajczyka.

Mishka
10-10-2004, 18:04
no i dobrze. juz dawno nic nie robil...

NN
24-10-2004, 16:27
Heh , to ja też wrzuce swoje trzy grosze :)
Olędzki odszedł i bardzo dobrze , coś mi się wydaje że tu chodzi o transery które powinien załatwić z ramienia Legii , a nie przez synka Olendzkiego juniora - mendżera piłkarskiego :) ot co , ktoś się wreszcie oprzytomniał ...
Nie jestem pewien , ale chyba czara goryczy przelała się po sprowadzeniu Smolińskiego ... hymm na właśnie tych dziwnych zasadach ...
Ale to moja teoria ....

Pozdro @ll