PDA

Zobacz pełną wersję : PP - Legia Warszawa - Mazowsze Grójec

MaxyM
06-10-2004, 07:22
Dzisiejsze spotkanie Pucharu Polski poprowadzi trójka tymczasowych szkoleniowców Legii: Krzysztof Gawara, Lucjan Brychczy i Jacek Zieliński. "Nie będę ukrywał, że zbyt mało czasu mieliśmy na zmianę taktyki czy ustawienia. Przeciwko Mazowszu zagramy trzema obrońcami. W ataku u boku Marka Saganowskiego zagra Maciej Korzym. Dopiero podczas przerwy na gry reprezentacji wspólnie z trenerami Gawarą i Brychczym bądź z nowym szkoleniowcem spróbujemy zmienić taktykę. Skład na pucharowe spotkanie nie został jeszcze ustalony. Bardzo dobrze zaprezentował się w Poznaniu Marcin Smoliński, ale nie wiem, czy zagra od pierwszych minut. Skład ustalamy kolektywnie. Z trenerem Gawarą zgłaszamy propozycje, które akceptuje bądź nie koordynator Lucjan Brychczy. Bez względu na to, kto zagra, liczę na zwycięstwo" - mówi przed meczem Zieliński.

I bardzo dobrze, niech się ogrywa nasz diamencik. 8)

Raffi
06-10-2004, 07:54
Właśnie TEN mecz jest najodpowiedniejszy na testowanie młodych zawodników.
Oczywiście w pewnych granicach, bo Mazowsze łatwo nie odpuści a rezerwom stawiło duży odpór w lidze. Z jednej strony łatwo przegrali z Pogonią, ale może ten mecz się tak ułożył, z drugiej - może nie grali w najsilniejszym mośżliwym składzie. GRa tam paru wyjadaczy warszawskich boisk, jak Dolewski(of. pom.), Starczewski (l. pomocnik) czy Tataj(napadzior, strzelił gola Pogoni), jak również kilku byłych "rezerwistów" Legii.
Myślę, że jednak nasi sobie spokojnie poradzą.

Q_(L)
06-10-2004, 08:07
Bez względu na to, kto zagra, liczę na zwycięstwo" - mówi przed meczem Zieliński.
A mi się takie podejście podoba, aczkolwiek brzmi to troszke "dziwnie" jak spojrzymy na przeciwnika (z całym szacunkiem dla niego) 8)

MeLa
06-10-2004, 09:36
Właśnie TEN mecz jest najodpowiedniejszy na testowanie młodych zawodników.
Oczywiście w pewnych granicach, bo Mazowsze łatwo nie odpuści a rezerwom stawiło duży odpór w lidze. Z jednej strony łatwo przegrali z Pogonią, ale może ten mecz się tak ułożył, z drugiej - może nie grali w najsilniejszym mośżliwym składzie. GRa tam paru wyjadaczy warszawskich boisk, jak Dolewski(of. pom.), Starczewski (l. pomocnik) czy Tataj(napadzior, strzelił gola Pogoni), jak również kilku byłych "rezerwistów" Legii.
Myślę, że jednak nasi sobie spokojnie poradzą.

Mam nadzieje ze nie będzie takiego wyniku jak w Szczecinie torszkę ich można usprawiedliwić Panowie piłkarze wysiedli w Szczecine z pociągu i po godzinie biegali po murawie ......
Może jajeczniczka w Warsie zaszkodziła :hyhy:

Kawa
06-10-2004, 09:38
A Saganowski to przypadkim nie jest powołany do kadry B?

Tomereek
06-10-2004, 17:28
1:0 Saganowski :brawo:

Gutek
06-10-2004, 17:29
Kuźwa Korzym mial zagrac a nie gra....ocb ?

Tomereek
06-10-2004, 18:09
Wszedl po przerwie :ucieszony:

kamyk
06-10-2004, 19:00
no nie wiem nie widzialem meczu czytalem relacie Live i nie wyglodalo to za ciekawie wynik 1-0 mowi wszytko z takim przeciwnikiem!moze sie myle nie widzialem meczu!

Bastion
06-10-2004, 19:50
Mam podobvnie jak Kamyk. Meczu nie widzialem wiec nie powinienem sie wypowiadac, jednak 1;0 z Mazowszem Grojec??? Optymistycznie nie nastraja przed Groclinem.

LegiOnistka
06-10-2004, 20:01
tragedia mecz smieszny .... walka rowny z rownym...smiech zadnej roznicy I a III liga

Gdzie sa kielbaski ? Zygo gdzie sa kielbaski ..:)

Lukass
06-10-2004, 20:09
Mecz moim zdaniem śmieszny ... Legia stworzyła sobie sporo sytuacji lecz nie mogła ich wykorzystać ... czasem łatwo pozwalała przedostać sie piłkarzom Mazowsza pod pole karne ... Ehh Ta obrona ... :- Mecz specjalnie dedykowany dla Wojciecha Szali ...

LegiOnistka
06-10-2004, 20:38
TAK TAK ACH TEN SZALA...

WOJTEK TRENEREM A LEGIA BEDZIE LIDEREM ;)

MeLa
06-10-2004, 20:57
Ale szkoda była szansa ech … Wielkie podziękowania za miłe śpiewy na Żylecie
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: Ja ze swoimi znajomymi siedzieliśmy w piętnastu na krytej, ale druga połowę tylko widzieliśmy wszystko przez te wieszające się komputery Zygo nie stać was na komputery kupcie sobie na allegro
Mam nadziej, że będzie mecz w Grójcu, choć termin nie nastraja optymistycznie i coś mi się zdaje, że mecz będzie znów w Warszawie

PS. tak się złożyło ze rząd wyżej siedział piłkarz Świtu strasznie się przechwalał, że by pojechali dziś Z Legią jak z Pogonią …. Poczekamy zobaczymy

A najważniejsze jest to, że:

Mistrzem Polski jest Legia ………………..

c_zary
06-10-2004, 22:56
Bez dwoch zdan, na dublet idziemy :zdziwiony: :/

Mini
07-10-2004, 08:16
nazywanie ich piłkarzami to spore nadużycie

Beny
07-10-2004, 08:41
Heh... Nie lubię takich meczy. Choć przynajmniej znów można było obejrzeć co się działo na murawie. :P

I co się dziwicie grze?
Kiedy ostatnio graliśmy czwórką w obronie w dodatku w takim ustawieniu. Przeca w tym sezonie graliśmy trójką, głównie z Jóźwiakiem w środku, a Szalą i Poledicą po bokach. Dobrze, że ogrywa się dalej Rzeźniczak :brawo:. Dixi wracaj! A i Djokovica należy sprawdzić.
Pomoc niby bez zmian, ale Kiełbowski :hyhy: cofnięty do obrony, a Kowalski to... dobrze, że gra coraz więcej. Sokół II, szacunek za te wszystkie lata, ale imo prochu nie da rady już wymysleć. Smoliński :brawo: .
Atak - Saganowski powinien w tym meczu nie grać wogóle, a w ataku para Korzym :brawo: i Dorosz. Wróbel - cześciej przebywaj na solarce i więcej żelu na piórka, bo "polskim Overmarsem" to już nie będziesz.
Jestem zdania, że to ostatni sezon, w którym "grają" w Legii zawodnicy typu Jóźwiak, Szala, Kiełbowicz, Sokołowski Starszy, Magiera, czy właśnie Wróblewski. I to nie dlatego, że grają źle, czy coś takiego. Poprostu grają za długo w naszym klubie, a tu potrzeba świeżej, młodej krwi. Przy czym nowy trener nie wykrzesze z nich za dużo nowego. Liczę na zmiany, nawet kosztem braku sukcesów w tym sezonie.

Mini
07-10-2004, 09:23
Szala, Jóźwiak, Kiełbowicz, Wróblewski, Dudek, Magiera, Sokołowski I, Sokołowski II, Leo - ci sie nie nadają i mam nadzieje że ktoś to dostrzeże na koniec rundy i podziekuje im za współprace

Nazgul
07-10-2004, 09:41
nazywanie ich piłkarzami to spore nadużycie

Hehe... Już wiadomo, czemu Mięciel nie chcał dłużej grać w Legii...

Fizi
07-10-2004, 14:12
07.10. / 13:19 - Apel Stowarzyszenia
Stowarzyszenie "Sekcja Sympatyków" pragnie zaapelować do kibiców Legii o powstrzymanie się od szyderczych i ironicznych okrzyków pod adresem naszych piłkarzy podczas meczów. Takie działania nie są w stanie w niczym pomóc, wręcz przeciwnie - deprymują jedynie zawodników i przeszkadzają im w grze. Prawem kibica jest wyrażenie swojego niezawodolenia z gry, ale w trakcie spotkania wszyscy powinniśmy dopingować i wspierać naszą drużynę z całych sił, niezależnie od sytuacji na boisku. Liczymy, że gorący i bezustanny doping pomoże Legii przezwyciężyć chwilowy kryzys formy i powrócić do świetnej dyspozycji już podczas meczu z Dyskobolią.

.............................

podpisuję sie wszystkimi kończynami

Creator
12-10-2004, 18:07
Nie zapomne tego spojrzenia Szali, jak podchodził do wrzucenia piłki z autu i spojrzał na Żyletę...a my tam śpiewy własnie prowadziliśmy pod jego adresem...szkoda mi się go zrobiło, chłopak się stara a tu sie z niego naśmiewają... tak być nie może :slucha:

szczepan
12-10-2004, 19:53
jezeli oni sie starali w meczu z Mazowsze to ja nie chce widziec kiedy oni sie nie staraja... :/