PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Mazowsze Grójec (kibicowsko) - środa 6.10, 18:00

Raffi
04-10-2004, 10:18
2004-10-04 09:19:55
Sprzedaż biletów na mecz z Mazowszem Grójec

W najbliższą środę 6.10 o godz. 18:00 Legia Warszawa rozegra kolejne spotkanie w ramach rozgrywek grupowych Pucharu Polski. Tym razem przeciwnikiem legionistów będzie Mazowsze Grójec.
Sprzedaż biletów na ten mecz prowadzona będzie w kasach Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 od poniedziałku do środy w godz. 10:00 - 18:00.
Przypominamy o konieczności posiadania Tymczasowej Karty Kibica (osoby nie posiadające karnetu) przy wejściu na stadion. Kartę można wyrobić na miejscu w kasach.
Przypominamy również, że karnety wykupione na sezon 2004/2005 są ważne na ten mecz.

Zatem mecz w Warszawie :chytry:

Mini
04-10-2004, 10:20
uffff
bo rewanż mi odpada przez szkołe

Raffi
04-10-2004, 12:26
Ceny:
Żyleta 15 zł
Łuk 10 zł
Kryta: A/F 22 B/E 27 C/D 35 zł
przed trybuną - zapomniałem się spytac, UPDATE: 20 8)
bilet studencki /+65 - 12 zł/

LOL3K
04-10-2004, 12:46
:brawo: za ceny. Chociaż raz :brawo:

Ja ide bo mam karnet. :ucieszony:

Benio
04-10-2004, 12:51
:brawo: Ceny jaknajbardziej mi odpowiedaja...szkoda,ze nie ma takich cen na mecze ligowe :/ ide na 100% :szalikowiec:

Radzyn
04-10-2004, 12:52
Ceny są w końcu normalne!! Ale nie wiem cholera jasna czy pójde bo mam zajęcia.

(L)ukas
04-10-2004, 13:11
No jak takie ceny to ja mysle ze będzie z 10000 kibicow. Musimy zrobic taki albo lepszy doping jak z Austrią lub Cracovia. Do zobaczyska na Żylecie. Ochota na Zawsze z (L)egią.

Herman
04-10-2004, 15:09
:hyhy:

Michu
04-10-2004, 16:25
Ciekaw czy ktoś z Grójca przybędzie :chytry:

Janek
04-10-2004, 18:49
nawet stronke mają MAZOWSZE GRÓJEC (http://www.mazowsze.grojec.pl)

_Bart
04-10-2004, 19:12
no no brawa dla zarzadu
dzieki obnizce napewno wielu ludzi zdecyduje sie spedzic milo wieczor na Łazienkowskiej (w tym ja) bo za 30 to balbym sie o frekwencje

a jeszcze jakby juz w srode byl nowy trener to mysle ze duzoooo ciekawskich by bylo i wplyneloby to na decyzje kolejnych niezdecydowanych

jeszcze raz brawa

Lukass
04-10-2004, 19:12
Co do cen biletów to normalnei zajebiste ! Na szczęście mam karnet to nie wydam 15 zł :hyhy:

Co do Mazowsza Grójec także jestem ciekawy czy mają jakiś fanatyków ... I czy pojawią się w Wawie ...

Co do stronki ... Mazowsza (http://www.mazowsze.grojecmiasto.pl/) to jak na taki klub (oczywiście go nei obrażając ) to jest całkiem ciekawa ... 8)
Pozdro

Długi123
04-10-2004, 19:14
Normalnie mobilizacja wszystkich,bilety tańsze nie mogą być,nie może nikogo zabraknąć!!

pijak
04-10-2004, 23:42
godzina meczu... :nie:
za wcześnie... qrwa środek tygodnia...
trace fajny wykład :wsciekly:

Fester
05-10-2004, 00:10
Jakis tam kibicow Mazowsze ma...

Jadac chyba 2 lata temu na Kszo spotkalismy autokar Mazowsza na jakiejs stacji. Jechali tam pilkarze i kilku kibicow... mieli nawet szaliki i czapeczki :hyhy:

marecki
05-10-2004, 00:28

Jadac chyba 2 lata temu na Kszo spotkalismy autokar Mazowsza na jakiejs stacji. Jechali tam pilkarze i kilku kibicow... mieli nawet szaliki i czapeczki :hyhy: jaki maly ten swiat :hyhy:

Beny
05-10-2004, 00:30
Ej, a Zygo to w garniaku mnie wpuści? :zdziwiony:

Raffi
05-10-2004, 00:46

Jadac chyba 2 lata temu na Kszo spotkalismy autokar Mazowsza na jakiejs stacji. Jechali tam pilkarze i kilku kibicow... mieli nawet szaliki i czapeczki :hyhy:

He, ze 2 sezony temu prezentowali się całkiem nieźle, zdarzało im się zaraz po awansie przyjechać np. do Wwy w 50-60 osób na mecz 3 ligi. Ostatnio trochę odpuścili i nie jeżdżą zbytnio w sposób zorganizowany....
Tak czy tak możemy osób przyjezdnych się spodziewać, a gdzie sobie usiądą, to już zupełnie inna sprawa.... :oczko:
W Mazowszu gra kumpel brata ciotecznego, Dzióba niejaki (fryz a la wczesny Jojko), ciekaw jestem jak wypadnie

Żuku
05-10-2004, 09:23
przyznam, że gdyby nie karnet to raczej bym sie nie wybrał :cicho: (ps. karnet jest wazny na wszystkie mecze grupowe? czy tylko ten?)

Długi123
05-10-2004, 09:47
Wracamy do starych dobrych reklamówek.Slijcie meile i odsylam a potem nic tylko rozwieszać. Fckiepski@o2.pl

MeLa
05-10-2004, 13:27
a gdzie sobie usiądą, to już zupełnie inna sprawa.... tam gdzie zawsze (prawa strona żylety bliżej Łazienkowskiej) kiedyś mówiono o ile pamiętam TORCIDA siedzieli tam "starsi" ale nie tylko jakieś 6-7 lat temu a tak na serio w klubie Mazowsze sprzedają po 15 pln pod zegar (ale jaja pod zegarem to siedziałem z 10 lat temu wtedy przyjezdni siedzieli od strony Łazienkowskiej :) łezka się w oku kręci ...
A Różyk jeszcze żyje :) ???

http://stomil.olsztyn.pl/galeria/wyjazd/0405/mazowsze/26a.jpg

Raffi
05-10-2004, 13:46
Żyje i ma się dobrze 8)

MeLa
05-10-2004, 13:53
Jak mieszkałem wcześniej w Łazach (jezdziłem z "Kepesem" ale teraz ma zakaz stadionowy i jakos się urwało dom dzieci itd.) Jeżeli chodzi o Krzyśka to as nad asami pamiętam jak czasami zabalował z noclegiem ...dobra starczy to nie Wybacz mi ani inny program ... :ucieszony:

Janek
05-10-2004, 14:44
Jak mieszkałem wcześniej w Łazach (jezdziłem z "Kepesem" ale teraz ma zakaz stadionowy i jakos się urwało dom dzieci itd.) Jeżeli chodzi o Krzyśka to as nad asami pamiętam jak czasami zabalował z noclegiem ...dobra starczy to nie Wybacz mi ani inny program ... :ucieszony:

To bylismy sąsiadami,bo ja w Magdalence mieszkam 8) ,z Kepesem tez pare razy na meczyku bylem,ale to dawno ,a o Krzysiu to słyszałem jak tu u nas balował :hyhy:
P.S.To my pewnie często się spotykamy po meczach w słynnym autobusie W-wa-Grójec .

MeLa
05-10-2004, 15:12
P.S.To my pewnie często się spotykamy po meczach w słynnym autobusie W-wa-Grójec .

wszystko się zgadza ale ostani raz na Legii chyba byłem na pamiętnym Legia-Widzew (dreszczowiec mojego życia) potem jeszcze kilka razy ...Skoro jesteś z Magdalenki to znasz pewnie "Męke" ale on dawno chyba tez trybun nie widział :oczko:
Mam nadzieje iż po jutrzejszym meczu odżyją sentymenty i zaczne regularnie śmigać na Łaziekowską 3 Ostatnio spotkałem ziomka co prcuje u sponsora i proponował karnecik za 50% moze łykne bo ceny teraz na mecze są wypasione :kurde:

Łysolek
05-10-2004, 16:21
Ej, a Zygo to w garniaku mnie wpuści? :zdziwiony:
Wpuści :D ja na Austrie wszedłem z kulami i nawet nie kiazali mi tego w depozycie zostawić :rotfl: Więc skoro ja na stadion ze sprzętem wszedłem to i Ciebie w garniaku wpuszczą ( tylko nie podawaj sie za jakiegoś obserwatora , bo wtedy Cie nie wpusci :D )

Niko
05-10-2004, 17:26

Jadac chyba 2 lata temu na Kszo spotkalismy autokar Mazowsza na jakiejs stacji. Jechali tam pilkarze i kilku kibicow... mieli nawet szaliki i czapeczki :hyhy: jaki maly ten swiat :hyhy:

Jaki ten świat mały :) Czapeczka zmieniła właściciela, ale chyba za porozumieniem stron 8)

Fizi
05-10-2004, 19:30
no no brawa dla zarzadu
dzieki obnizce napewno wielu ludzi zdecyduje sie spedzic milo wieczor na Łazienkowskiej (w tym ja) bo za 30 to balbym sie o frekwencje

a jeszcze jakby juz w srode byl nowy trener to mysle ze duzoooo ciekawskich by bylo i wplyneloby to na decyzje kolejnych niezdecydowanych

jeszcze raz brawa

no i wreszcie będzie można się nawpier... popcornu :hyhy: :

05.10. / 14:24 - Nowy catering: hod-dogi i popcorn

Od jutrzejszego meczu z Mazowszem Grójec na stadionie będzie nowy catering. Teraz nie będzie już kiełbasek i karkówek, tylko znane z Multikina hot-dogi, nachos z sosami, popcorn i Pepsi. Od tej pory dystrybucją produktów będzie zajmował się klub

MeLa
05-10-2004, 20:19
No i dupa autokaru z Grójca nie będzie trzeba palić auto mam pytanie jak to jest z tymi kartami, bo jak nie potrafią nic zorganizować to jadę na żyletę może kogoś znajomego się spotka czy można na miejscu przy kasie dać papier i tyle i czy ewentualnie można wyrobić stałą kartę na podstawie tej tymczasowej
Proszę o info.

Raffi
05-10-2004, 21:21
na miejscu można szybko wyrobić w kasie tą tymczasową i bodaj złożyć wniosek o stałą (?) Potem babka wklepuje nazwisko na bilet i już

Byłem dzisiaj po pracy po NL i pod kasą przy krytej była gdzieś tak 8-10 osobowa kolejka

MeLa
05-10-2004, 21:50
Raffi, thx :oczko:

MeLa
06-10-2004, 11:37
Jeszcze jedno pytanko jak jest teraz z zaparkowaniem auta czy jest jeszcze ten parking vis-a-vis stadionu przy Łazienkowskiej ??

Beny
06-10-2004, 11:39
Jeszcze jedno pytanko jak jest teraz z zaparkowaniem auta czy jest jeszcze ten parking vis-a-vis stadionu przy Łazienkowskiej ??

Są dwa. Bezpłatny bliżej Torwarów i płatny na poziomie Krytej mniej więcej.

mOFMC
06-10-2004, 12:14
*****! Chory jestem i nie ide :zly:
Lipa straszna :ucieka:
Ale przy 38,5 stopniach nie powinienem sie z lozka ruszac. Do piatku mam zwolnienie z roboty (to jest akurat plus :hyhy: ). Ch :klnie: jowo sie czuje i przez to ze nie bede dzisiaj na Ł3 humor mam podly :zly:

Raffi
06-10-2004, 12:15
jest piękna pogoda, słoneczko, + 22 st. C 8)
Why not? :oczko:

mOFMC
06-10-2004, 12:21
:cicho: Kurde, bo zaraz mnie przekonasz i sie rozłoże jeszce bardziej...

Raffi
06-10-2004, 14:01
przypominam również o studenckich biletach przed krytą za 12 zł.

za oficjalną:

Autobusy dla kibiców
06.10.2004, godz.: 11:15:01

Zarząd Klubu informuje, że na mecz Pucharu Polski z Mazowszem Grójec uruchomionych będzie 8 specjalnych linii autobusowych, w celu łatwiejszego dotarcia na stadion i powrotu do domu po meczu. Szczegółowe informacje znajdują się .TUTAJ: (http://www.legia.pl/dwnl/autobusy.doc)

Dla leniwych trasy:

Trasa I – jeden autobus
Godz. 16.00 – Centrum Handlowe Marki
Godz. 19.45 – ul. Myśliwiecka / przy kortach Legii /

Projektowana trasa :

Ul. Myśliwiecka / przy kortach Legii/ - Wybrzeże Kościuszkowskie – Al. Solidarności –ul. Radzymińska – ul. Generalska – Centrum Handlowe Marki.
Sugerowane przystanki : ul. Myśliwiecka, Al. Solidarności przy Targowej, ul. Radzymińska przy Trackiej, Centrum Handlowe Marki.

Trasa II – jeden autobus
Godz. 16.00 – Tarchomin Buków
Godz. 19.45 – Wisłostrada przy ul. Łazienkowskiej przy Straży Miejskiej

Projektowana trasa :

Wisłostrada przy Łazienkowskiej – most J. Poniatowskiego – ul. Zieleniecka – ul. Targowa – ul. Jagiellońska – ul. Modlińska – Tarchomin Bukow.
Sugerowane przystanki : Wisłostrada przy Łazienkowskiej, ul. Zieleniecka przy ul. Waszyngtona, ul. Targowa przy Dworcu W-wa Wileńska, ul. Jagiellońska przy ul. Starzyńskiego, ul. Modlińska przy Trasie Toruńskiej, ul. Modlińska przy ul. Płochocińskiej,
Tarchomin Buków.

Trasa III – jeden autobus
Godz. 16.00 – Pętla Szatkowników
Godz. 19.45 - ul. Łazienkowska przy stadionie

Projektowana trasa :

Ul. Łazienkowska przy stadionie - Trasa Łazienkowska– ul. Ostrobramska – ul. Marsa – Pętla Szatkowników / Rembertów/.
Sugerowane przystanki : Ul. Łazienkowska przy stadionie, Trasa Łazienkowska, ul. Ostrobramska przy ul. Saskiej, ul. Ostrobramska przy ul. Stanów Zjednoczonych, ul. Ostrobramska przy ul. Zamienieckiej, ul. Marsa przy ul. Płowieckiej, Rembertów – Pętla Szatkowników.

Trasa IV – jeden autobus
Godz. 16.00 – Pętla Ursynów Płd.
Godz. 19.45 – Wisłostrada przy Trasie Łazienkowskiej

Projektowana trasa :

Wisłostrada przy Trasie Łazienkowskiej, ul. Czerniakowska, ul. Sikorskiego – Dolina Służewiecka – ul. Rosoła – ul. Płaskowickiej – Pętla Usynów Płd.
Sugerowane przystanki : Wisłostrada przy Trasie Łazienkowskiej, ul. Witosa przy ul. Sobieskiego, Dolina Służewiecka przy Al. Wilanowskiej, ul. Rosoła przy Dolinie Służewieckiej, ul. Rosoła przy ul. Ciszewskiego, ul. Rosoła przy ul. Płaskowickiej, ul. Płaskowickiej przy KEN, Pętla Ursynów Płd.

Trasa V – jeden autobus
Godz. 16.00 – Pętla Okęcie
Godz. 19.45 – ul. Łazienkowska przy stadionie

Projektowana trasa :

Ul. Łazienkowska -Trasa Łazienkowska – ul. Wawelska – Al. Krakowska – Pętla Okęcie.
Sugerowane przystanki : Trasa Łazienkowska przy ul. Rozbrat, ul. Grójecka przy ul. Wawelskiej, Al. Krakowska przy ul. Łopuszańskiej, Pętla Okęcie.

Trasa VI – jeden autobus
Godz. 16.00 – Przystanek R 11 – Kleszczowa
Godz. 19.45 – Pętla Torwar

Projektowana trasa :

Pętla Torwar – ul. Piękna – ul. Koszykowa – ul. Raszyńska – ul. Żwirki i Wigury – ul. Banacha – ul. Bitwy Warszawskiej – Al. Jerozolimskie - Przystanek R11-Kleszczowa.
Sugerowane przystanki : Pętla Towar, przy Pl. Konstytucji, ul. Żwirki i Wigury przy ul. Wawelskiej, ul. Bitwy Warszawskiej przy Al. Jerozolimskich, Al. Jerozolimskie przy ul. Łopuszańskiej, Przystanek R 11 – Kleszczowa.

Trasa VII – jeden autobus
Godz. 16.00 – Pętla Nowe Bemowo

Projektowana trasa :

Pętla Torwar – Al. Jerozolimskie – ul. Marszałkowska – Al. Solidarności – ul. Leszno – ul. Górczewska – ul. Powstańców Śląskich – Pętla Nowe Bemowo.
Sugerowane przystanki : Pętla Torwar, Pl. Bankowy, ul. Górczewska przy ul. Młynarskiej, ul. Górczewska przy ul. Ciołka, ul. Powstańców Śląskich przy Górczewskiej, Pętla Nowe Bemowo.

Trasa VIII – jeden autobus
Godz. 16.00 – Pętla Huta Lucchini

Projektowana trasa :

Pętla Towar – Al. Jerozolimskie - ul. Marszałkowska – ul. Andersa – ul. Mickiewicza – ul. Słowackiego – Pętla Huta Lucchini.
Sugerowane przystanki : Pętla Torwar, Pl. Bankowy, Dworzec PKP W-wa Gdańska, Plac Wilsona, Hala Marymoncka, Pętla Huta Lucchini.

JACKO PLACKO
06-10-2004, 21:19
jp85.fotki.prv.pl za jakis czas bedzie fotoreportaz

Janek
06-10-2004, 22:08
i po meczu... szkoda ,że mało ludzi przyszło ,ale widziałem jak wiele osób stało pod kasami i próbowało kupić bilet,ja sam stałem ponad godzine ,bo pani w okienku co chwile komputer sie zawieszal :zly: co do meczu to wiadomo tragedia,ale było pare fajnych hitów: "Gdzie są kiełbaski ,hej Zygo gdzie są kiełbaski" -" zjadłeś kiełbaski hej Zygo zjadłeś kiełbaski" :hyhy:
no i oczywiście hit :"Gdzie ....." - nie ma ,nie ma nie ma jej ...

Kempes
06-10-2004, 22:24
Nie wiem może to tylko ja mam takie ''esktremalne'' zdanie ,ale luźne przyśpiewki śpiewane najczęściej po % wśród znajomych typu : ktoś jest w krzakach lub gdzie polonia , nie powinny trafiać na stadion bo to ... bardaszka lekka :zdziwiony:

Jaco
06-10-2004, 22:26
Nie wiem może to tylko ja mam takie ''esktremalne'' zdanie ,ale luźne przyśpiewki śpiewane najczęściej po % wśród znajomych typu : ktoś jest w krzakach lub gdzie polonia , nie powinny trafiać na stadion bo to ... bardaszka lekka :zdziwiony:
Nie tylko Ty masz takie ekstremalne zdanie...
:ucieka:

cin
06-10-2004, 22:30
kilka osób miało nadzieję, że na Łazienkowskiej nie usłyszymy "hitu" niemaniemajej... dziś usłyszeliśmy :/
rzeczywiście było nas mało, dobrze, że obniżyli ceny biletów, bo byłoby jeszcze mniej.
końcówka meczu to mały koncert, którego bohaterem był Wojciech Sz. 8) ciekawe, jak on odbiera te gesty? ale aż mi go trochę żal- ciągle się wszyscy z niego polewają...
doping mocno taaki sobie, zwłaszcza pod koniec.

Janek
06-10-2004, 22:33
rozumiem ,że na poważnym meczu przy poważnej grze piłkarzy ,było by to nie na miejscu,ale w tym przypadku gdy gra była tragiczna i nudna to moim zdaniem jest to normalne, zwróćcie uwage ,że te "piosenki " były śpiewane pod koniec meczu kiedu już większość ludzi szlak trafiał patrząc na gre..
jak dla mnie to przegieciem dużym było robienie sobie jaj z Wojtka Szali,bez przesady to wkońcu zawodnik Legii.

Guzik
06-10-2004, 22:36
Wojtek niestety w tym meczu byl kozlem ofiarnym, na nastepnym moze to byc Jozwiak lub jeszcze inny
Ale troche w tym bylo przesady, wkurwialo mnie to ze na Szale spiewala cala Zyleta ale jak przyszlo do spiewania legijnych piosenek to nie bylo takiego zapalu :nie:

MeLa
06-10-2004, 22:36
Czyli jak uważacie, że na krzesełkach powinny leżeć śpiewnik a na wielkim ekranie informacje, na której stronie otwieramy …? :cicho:
Na Legii zawsze było dużo zabawnych sytuacji i niekonwencjonalnych zachowań i według mnie to jest ok. monotonia jest straszna :hmm:

Guzik
06-10-2004, 22:38
Czyli jak uważacie, że na krzesełkach powinny leżeć śpiewnik a na wielkim ekranie informacje, na której stronie otwieramy …? :cicho:
Na Legii zawsze było dużo zabawnych sytuacji i niekonwencjonalnych zachowań i według mnie to jest ok. monotonia jest straszna :hmm:

Nie chodzi o spiewniki, ludzie przeciez znaja piosenki, tyle ze im sie nie chce, ja bardzo lubie takie polewki na tego typu meczach, ale z sercem mozna pospiewac takze o Legii

LOL3K
06-10-2004, 23:30
Ogólnie piknik. Najazdy na Szalę nie potrzebne w końcu to 'Nasz' zadownik. Gra jak gra. Hit nie nie ma jej, może być hitem derbów. Dlaczego tylko na Krytej był poprocn :klnie: ? Kiełbaski zdrożały o 3 zł. Były po 7 a teraz są po 10 i dostajemy ogórka. :brawo:

kibic(L)
06-10-2004, 23:32
Według mnie było całkiem OK jak na taka ilośc kibiców. Doping całkiem całkiem , Jezeli chodzi o mnie to z meczu wracałem w zupełnie innym nastroju niz po Austrii i nie chodzi tu tylko o wynik meczu. Powiem jedno - niech załują ci co nie byli !!!

Bastion
06-10-2004, 23:50
Ogólnie piknik. Najazdy na Szalę nie potrzebne w końcu to 'Nasz' zadownik. Gra jak gra. Hit nie nie ma jej, może być hitem derbów. Dlaczego tylko na Krytej był poprocn :klnie: ? Kiełbaski zdrożały o 3 zł. Były po 7 a teraz są po 10 i dostajemy ogórka. :brawo:

Lol3k. Chyba zartujesz. Ta piosenka nadaje sie jedynie na kibicowska impreze domowa, gdzie spiewa sie ot tak po wypitym alkoholu. Mam nadzieje ze na derbach nikt jej nie zarzuci.

Herman
06-10-2004, 23:53
śmiesznie nawet było.
"gdzie Polonia" :nie:

kiełby 10 zł :O

c_zary
06-10-2004, 23:53
Jedyny pozytyw z tego meczu, to ze nie bylo z niego transmisji w tv.

Herman
06-10-2004, 23:54

litości :slucha:

Raffi
06-10-2004, 23:55
Bastion - ja już nie mam nadziei, modlę się tylko, żeby na innych meczach się nie pojawiła
PS Wykpiwania swoich własnych piłkarzy nigdy nie praktykowałem i nie będę praktykował, nawet jeżeli słabo grają :zly:

Marcinos
07-10-2004, 00:00
A ja takiego klimatu po cichu się spodziewałem szczerze mówiąc...
Mam tylko nadzieję, że "Gdzie Polonia..." nie przyjmie się na stałe. Oj nie chciałbym tego. :/

Janek
07-10-2004, 00:02
a mi sie coś wydaje ,że niestety na derbach to piosenka to bedzie hicior

Bastion
07-10-2004, 00:11
Najwięcej w takim momencie zależy od prowadzącego. Jak siępostara nikt nie pomyśli nawet o tej piosence.

Dokladnie. Chcialbym zeby na derbach rozbrzmiewaly TYLKO piosenki o Legii.

Foxx
07-10-2004, 07:41
a mi sie coś wydaje ,że niestety na derbach to piosenka to bedzie hicior

CFaniaki, w imieniu starych forumowych dziadów, błagam Was - nie dopuście to takiego obciachu.

LOL3K
07-10-2004, 09:02

Lol3k. Chyba zartujesz. Ta piosenka nadaje sie jedynie na kibicowska impreze domowa, gdzie spiewa sie ot tak po wypitym alkoholu. Mam nadzieje ze na derbach nikt jej nie zarzuci.

No ja też bym nie chciał, ale duża ilość osób to śpiewała, widać, że im się podobało i to były najgłośniejsdze momenty dopingu zaraz po 'pomocy' Wojtkowi Szali :nie:

Oby NIE. :modli: :cicho:

Mini
07-10-2004, 09:21
Kiełbowicz WON!!!

Pawełek
07-10-2004, 09:26
Miłośnikom tej żenującej pioseneczki powiem tak: POLONIA JEST W WARSZAWIE czy Wam się to podoba czy nie... A paru naszych nieźle się o tym ostatnio przekonało. Podobnie Pogoń... :D

Więc zamiast śpiewać bzdury na granicy megadoliny – jak tak bardzo roznosi Was niechęć do „czarnulek” – weźcie się do roboty jak chociażby paru Dobrych znajomych Wariatów z sąsiadującej ze Strefą WN dzielnicy – którzy zamiast stukać w klawiaturki - od trzech tygodni regularnie udowadniają, że nieprawdą jest, iż nie można w Warszawie „skutecznie”trafić Polonisty ...

Np.: przyniesiony tuż po akcji złocisto-krwisty szalik Korony (jeszcze ciepły!) naprawdę robi jakieś tam wrażenie - natomiast skandowanie, czy śpiewanie żałosnych, bezsensownych tekstów – budzi tylko niesmak – jako że z reguły są one wyrazem bezsilności...

Chłopaki od „Elegant Boys” też śpiewają tą piosenkę???

Mam nadzieję, że nie trafia ona w ich poczucie humoru, bo nie powinna.

W moje, acz z innych względów, nie trafia na pewno...

Pozdrawiam.

Norbas
07-10-2004, 09:58
nareszcie moge zostac najprawdziwszym popcorn fanem :D

mi sie podobalo ;) zapach popcornu, atmosfera pikniku, jeszcze tylko spiew wyeliminowac i bedzie miodzi....

k...a zenada

Pawełek
07-10-2004, 10:25
Norbas...

Mnie rzygać się chce od zapachu popcornu i w życiu na stadionie nie kupiłem sobie kiełbaski. Nigdy też nie wyszedłem z trybun przed ostatnim gwizdkiem.

Nie wiem do czego pijesz z tym „eliminowaniem śpiewów”. Jeśli to szpileczka w naszą stronę - moim zdaniem strzelasz obok bramki, bo nie o to tu idzie i nie o tym mowa...

Tylko dlaczego zamiast śpiewać durne teksty o KSP, która zresztą w partyzantce daje sobie rade całkiem dobrze ostatnimi czasy – nie reaktywować chociażby legendarnych piosenek z dawnych lat...

Zobacz jak lepiej by to brzmiało:

Żyleta intonuje: „Hej Leeegiooo, o naaasz... o naaasz...” np. x 2

I na ten znak - cały stadion: „My wierzymyyyyy tyyylkoooo w CeWuKaeeeeSSS - Hej Leeegiooo, o naaasz... o naaasz...”

Ja to pamiętam (choć śpiewane w mniej zorganizowanej formie niż to dziś ma miejsce) na Żylecie - i efekt był zaświatowy...

A podsumowując: dla Legii przychodzimy, jej kibicujemy – i dla niej śpiewajmy...

...i wszystko.

arczi
07-10-2004, 11:13
Foxx spoko 8)

Szczegolnie smiesznie prezentowalaby sie na derbach ta piesn w tle naszych fan palonych na sektorze gosci.
Myslec Panowie.. Myslec.

mOFMC
07-10-2004, 11:16
Niestety niektórym ten kawałek się podoba... :ucieka:
Myślę, że wszystko zależy od prowadzącego doping, żeby tego pseudohitu nie było :modli:

offtopik: Arczi: super wyglądasz na focie w "ŻW" :rotfl:

arczi
07-10-2004, 11:21

he? :O

mOFMC
07-10-2004, 11:24

Niom! :hyhy:

Beny
07-10-2004, 11:27

No tak żeś wczoraj tego fotografa wypatrywał, że teraz masz za swoje. 8)

arczi
07-10-2004, 11:33
Znaczy sie, ze wygralem jakas nagrode? :hmm:

Beny
07-10-2004, 11:37
Taniec z dziewczynami z Hasao na środku boiska na meczu z Grodziskiem. Zwolnimy Cię wtedy z ultrasowania. 8)

mOFMC
07-10-2004, 11:38
Znaczy sie, ze wygralem jakas nagrode? :hmm:

Nie :zlosliwy:
Nie byłes zaznaczony kółeczkiem :rotfl: Prawie wszyscy dookoła byli, a Ty nie :D

arczi
07-10-2004, 11:44
Specjalnie na ten mecz sie uczesalem :efoch:

Beny
07-10-2004, 11:52
Jak widać na zdjęciu nieudolnie. :P

mOFMC
07-10-2004, 11:53
Jak widać na zdjęciu nieudolnie. :P

:cicho:
Tyle pracy poszło na marne :oczko:

Nemozjush
07-10-2004, 11:54
Czy jest gdzieś na stronie ŻW to zdjęcie??? Może i ja coś wygrałem :chytry:

mOFMC
07-10-2004, 11:54
w necie nie ma...

VANAHAIM72
07-10-2004, 12:12

I na ten znak - cały stadion: „My wierzymyyyyy tyyylkoooo w CeWuKaeeeeSSS - Hej Leeegiooo, o naaasz... o naaasz...”

Pawełek - za te słowa (przed meczem z Groclinem), po spotkaniu nie wyjdziesz o własnych siłach ze Źródełka. :oczko:

Beny
07-10-2004, 12:23

Tak btw, jak Ems wczoraj to zarzucił w Żródle, to też ładnie wyszło. :P

marecki
07-10-2004, 12:54
zgadzam sie ...nalezy to wprowadzic ponownie 8)

Pawełek
07-10-2004, 13:12
Nie dziwne, Beny - bo na Emsa to nie ma ch.w.w :D i jak się za coś zabierze to nie ma lipy :)

Van’72 – nie wyjdę, mówisz... No to biletów nie kupuje... :D
Gwoli ścisłości – z przyczyn ode mnie niezależnych, tak na 100% to będę dopiero na meczu z Górnikiem.

Pozdruffki!

VANAHAIM72
08-10-2004, 10:00
Van’72 – nie wyjdę, mówisz... No to biletów nie kupuje... :D
Gwoli ścisłości – z przyczyn ode mnie niezależnych, tak na 100% to będę dopiero na meczu z Górnikiem.

Pozdruffki!

No to przełożymy termin tych ekscesów alkoholowych - co się odwlecze, to nie uciecze, jak mówi staropolskie przysłowie...

Lukass
08-10-2004, 21:25

Pawełek - za te słowa (przed meczem z Groclinem), po spotkaniu nie wyjdziesz o własnych siłach ze Źródełka. :oczko:
eLo ... Jestem dosyc młodym kibicem 8) Mozecie mi napisac na jaka melodie jest ta piosenka ?

ems
08-10-2004, 22:44
na you'll never walk alone

WarsL
09-10-2004, 00:30
Foxx , Pawełek - :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Po meczu z Grójcem znów "pierdolnąłem w zawiasach".
Boże , degrengolada po całości.
Po kilkunastu latach opuszczam "L" i przenoszę się na "A".
Tam są jeszcze resztki normalnych.

Pawełek święte słowa. Zamiast śpiewać durne piosenki - ...brać się do roboty