PDA

Zobacz pełną wersję : Pogoń nie zagra w II lidze :(

bemowiak
18-06-2003, 12:20
"Drugoligowa Pogoń należąca do Lesa Gondora nie będzie mogła rozgrywać swoich spotkań na stadionie przy ul. Twardowskiego. Sportowa Spółka Akcyjna otrzyma nakaz opuszczenia obiektu przy ul. Twardowskiego" – oświadczyła wiceprezydent Szczecina Anna Nowak podczas spotkania z kibicami. Decyzję uzasadniono długami, jakie na skutek korzystania ze stadionu ma wobec MOSiR-u SSA Pogoń. Zaległości sięgają 800 tysięcy złotych. Decyzja zarządu miasta oznacza wyrok dla klubu. Zespół ze Szczecina bez stadionu nie otrzyma od PZPN licencji i nie będzie mógł przystąpić do rozgrywek II ligi.

Źródło: Sport

Szoda gadać ,co sie dzieje z takim lubem :fu:

MaxyM
18-06-2003, 12:25
To już nie chodzi o Gordona, a o miasto, co to za miasto, co to za kutafony w krawatach tam siedzą. Jak ma być w polskiej piłce dobrze, skoro tak się zachowują urzędnicy. Potem widzisz takiego cymbała w TV, który po przegranym meczu mówi, że polska piłka jest do dupy - nic tylko mu sprzedać plombe i poprawić z buta.

Raffi
18-06-2003, 12:45
Ej, a ja się wcale nie martwię (no, może troche, bo zawsze żal drugiej ligi) - ale widzę, że Jurczyk zaczął po spotkaniu z kibicami nagle działać. To jest moim zdaniem dobra wiadomość
Nie ma co reanimować trupa, bo można skończyć w "A" klasie. Popatrzcie, co się dzisiaj dzieje w Lechu Poznań...

yusta
18-06-2003, 23:04
Ej, a ja się wcale nie martwię (no, może troche, bo zawsze żal drugiej ligi) - ale widzę, że Jurczyk zaczął po spotkaniu z kibicami nagle działać. To jest moim zdaniem dobra wiadomość
Nie ma co reanimować trupa, bo można skończyć w "A" klasie. Popatrzcie, co się dzisiaj dzieje w Lechu Poznań...

Zaległości nie są tak duże. 800 tys złotych to dla jakiejś dużej firmy pestka, tylko trzeba ją znaleźć. Co do reanimacji to mam troszkę inne zdanie, ale jak nie znajdą kasy to faktycznie lepiej zacząć od nowa.

Raffi
18-06-2003, 23:33
Stan na godz. 23:00 jest już taki, że być może faktycznie nie trzeba będzie od razu spadać do 4. ligi :) Ale te 800tys to tylko wierzchołek góry lodowej, dochodzi ZUS i inne "duperele"...

aaadamm
19-06-2003, 00:27
Stan na godz. 23:00 jest już taki, że być może faktycznie nie trzeba będzie od razu spadać do 4. ligi :) Ale te 800tys to tylko wierzchołek góry lodowej, dochodzi ZUS i inne "duperele"...

i dochodzi dlug Sarbiego

ja tam wole Pogon w 4 lidze, tylko zeby grala wrescie na normalnych , zdrowych zasadach. Bez afer, klotni itp !!!

C@mo
19-06-2003, 12:59

i dochodzi dlug Sarbiego

ja tam wole Pogon w 4 lidze, tylko zeby grala wrescie na normalnych , zdrowych zasadach. Bez afer, klotni itp !!!

pytanie czy to w tym kraju jest mozliwe...