PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja?

arczi
28-09-2004, 13:58
Taa... 6 lat jeden numer. Regularnie placone rachunki.
Czlowiek moglby sie spodziewac chociazby milego traktowania.
A tu dupa.
Umowa z Idea skonczyla mi sie miesiac temu.
Na swoich stronach i w swoim populistyznym pisemku oferuja program "propozycja" dla starych abonentow Idei.
Dla kazdego na dzien dobry daja sekundowe naliczanie, dodatkowo nowy aparat telefonu lub baterie. Myslisz ze to szystko? Nie! Oprocz tego mozesz liczyc na wiele innych propozycji tj Nieskonczony kapital minut.. Pakiety SMS, MMS itd.
Wystarczy zadzwonic i sie dogadac.
Wiec zadzwonilem.
Sekundowa naliczanie? Oczywiscie tylko wie Pan.. Najpierw musi Pan zmienic swoja taryfe na np Nowa Optime. Dopiero potem bedzie Pan mogl skorzystac z naszych propozycji. Fajnie kurffa...
Ale to nic. Pytam o nowy telefon.
Oczywiscie. Jak najbardziej. ALe dopiero po 8 miesiacach od podpisania umowy.
No zesz *****. Jak to? Gdzie tak jest napisane?
Ano nie wazne gdzie. Wazne co mowi Pan konsultant w Idei.
Pierdole ich.

Do Ideowcow. Ktos korzystal z tej "propozycji" i jak to z wami wygladalo?

Dżon Łejn
28-09-2004, 14:08
to samo miałe kolega teraz w erze
od ponad 4 lat tam jest
chciał przedłużyć umowe i nowy tel dostaćto co mu zaoferowali to mogą se w dupe wsadzić-nokia 3410 :rotfl:

przechodzi do idei

ja czekam do kwietnia i jak dostane podobną oferte będę zmuszony nakrzyczeć na nic mi niewinną panią w jakimś punkcie ery

Zajacc
28-09-2004, 14:11
Bierzcie Nowego Popa (karta) :P ja sie przerzucam jak tylko mi się umowa skończy (grudzień)...

***** umowy, abonamenty i cały kit jaki wciskają ;]

PS: Ewentualnie Heyah! :P

Kawa
28-09-2004, 14:16
Arczi ja brałem jakis rok temu. Tylko wtedy nie było sekundowego naliczania. Wziąłem S55 z aparatem i kabelkiem za 1 zl dzieki punktom profit.

Gruby
28-09-2004, 14:20
Ja wczoraj w plusie przedluzylem umowe i wzialem s/e 610 narazie jestem nim zajarany i taryfe mi zmienili na lepsza w sumie, mialem najnizszy abonament i musialem na ta impreze wywalic 180 zeta, ale nie zaluje.

MaxyM
28-09-2004, 14:21
Arczi idź na Pańską do głównej kwatery...

Mi kurwy nigdzie umowy nie chcieli przedłużyć... A to system padł, a to **** wie co...

Poszedłem tam na wkurwie (dzięki x za radę) i od razu mogłem podpisać ale do tego była fajna babka i powiedziała mi żebym się wstrzymał, bo za 2-3 miechy będą nowe aparaty.

Mini
28-09-2004, 14:25
ja jestem happy
miałem umowe dwuletnią z taryfą 30 minut (z minutami przechodzącymi ale tylko na jeden miesiąc - potem przepadały) za 40 zeta
skończyła mi sie umowa ale telefonu nie wymieniłem bo było takie barachło ze szkoda gadać.
po 3 miesiącach od skończonej umowy którą chyba sami przedłużyli automatycznie zadzwonił człowiek który chciał sie umówić że przyjedzie i podpisze nową umowe. przyjechał i teraz wygląda to tak ze dalej płace 40 zł a mam 40 minut, sekundowe naliczanie i minuty przechodzą z miesiaca na miesiac bez żadnych ograniczeń. umowa jest albo roczna (bo takie przedłuzenie proponowali jak sie skończyła stara) albo dwuletnia ale że nie narzekam na zmiany to niech sobie bedzie nawet 3

idea ofkors

Beny
28-09-2004, 14:30
Arczi, moją opcję już znasz, tylko z tego co kojarzę to właśnie warunkiem nowej umowy (z tymi wszystkimi "bajerami") było posiadanie którejś z taryf Optima. Sześć lat temu ich jeszcze chyba nie oferowali, więc w tym jest "haczyk". :zdziwiony:

Adiq
28-09-2004, 15:04
Heeeyaaah. :oczko:

Kawa
28-09-2004, 15:08
Samiiiii swoiiiii

shangrila
28-09-2004, 15:18
Zobaczymy pod koniec roku jak to bedzie wyglądać :/ Podobno mają być wkoncu zmiany dla ludzi płacących abonamet. Do ***** nie może być tak że człowiek który przez 2 lata co miesiąc wpłaca abonament firmie ma gorszą oferte jak ktoś kto kupuje usługe jak mu sie chce [Pre-Paid]. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, jak do Grudnia sie nic nie zmieni to nie przedłuzam umowy :efoch:

Adiq
28-09-2004, 15:18
Samiiiii swoiiiii
Takie forum. 8)

Kawa
28-09-2004, 15:22
Zobaczymy pod koniec roku jak to bedzie wyglądać :/ Podobno mają być wkoncu zmiany dla ludzi płacących abonamet. Do ***** nie może być tak że człowiek który przez 2 lata co miesiąc wpłaca abonament firmie ma gorszą oferte jak ktoś kto kupuje usługe jak mu sie chce [Pre-Paid]. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, jak do Grudnia sie nic nie zmieni to nie przedłuzam umowy :efoch:
Pre paidy zawsze beda tansze od abonamentu (no moze za wyjatekiem najwyzszych taryf) z prostego powodu- w abonamencie operator wywala kupe kasy na telefon, który Ty kupujesz za ok 50 zeta

arczi
28-09-2004, 15:44
Zadzwonilem tam drugi raz i tym razem trafilem na mila babeczke.
Zaproponowala mi od razu nowy aparat (motorola v220) sekundowe naliczanie i darmowe 15 min co miesiac. Jest wiec juz lepiej. Ale dalej jeszcze powalcze.

Swoja droga co to za uklad, skoro kazdy konsultant proponuje i mowi co innego.

Mrozik
28-09-2004, 15:55
Też muszę jakoś przedzwonić... Tel w Idei mam od 3 lat, i jakoś od końca sierpnia mogę przedłużyć umowę.

Ale nadal się zastanawiam :]

W sumie bym się na pre-paida przerzucił ale numeru mi szkoda.

Wasil
28-09-2004, 16:10
Ja dam taką rade: jak kupujecie nowy telefon ,to upatrzcie sobie jakiś i nie słuchajcie rad ,które są wam porponowane przez konsultantów (czy jaki ich tam zwą). Zawsze doradzają telefony gorzej się sprzedające. Narazie mam rok spokoju z wymianą telefonu 8) ,za optimę 30 płacę 20 pare zł.

jasin
28-09-2004, 16:23
ja jestem zadowolony z idei. jestem od 6 lat i narzekać nie mogę

dwa lata temu za darmoche dali mi złoty numer :)

w zeszłym roku pan konsultant sam zadzownił do mnie i się zapytał czy wiem, że kończy mi się umowa.
za przedłużenie umowy na rok dostałem sekundowkę + nieskończony kapitał + dodatkowe minuty do abonamentu. telefonu nie wymieniałem

imho - jeśli ktoś nie zmenia telefonu i przedłuża umowę to najlepsza jest w idei mega propozycja: zmieniasz na plan taryfowy mega i możesz wytargować 3 usługi bezpłatnie (umowa na rok), ja polecam konfigurację sekundówka, nieskończony kapitał minut + gprs (a jak - mi się przydaje ;)

Fester
28-09-2004, 16:24

heeeeeeeeeejaaaaaaaaaa :]

Dżon Łejn
28-09-2004, 16:27

heeeeeeeeeejaaaaaaaaaa :]

ugabuga :hyhy:

właśnie przyszedł mi sms
era łaskawie obniżyła mi abonament o 15%

na miesiąc żeby mi sie czasem nie pojebało :/

Bastion
28-09-2004, 17:26
Ja mam 3 lata w plusie, wczesniej na starych mialem 2 lata ale inny numer. Telefonu dogie jak cholera. Bardziej oplaca sie kupic fona na volumenie niz w promocji plusa dla uzytkownikow indywidualnych. Jedynie abonament mieli fajny, zaluje ze go zminilem czsami 150 za 75 zl netto, 150 min. gratis (w godz 18-8) i 20 smsow gratis.

_Bart
28-09-2004, 17:28
Też muszę jakoś przedzwonić... Tel w Idei mam od 3 lat, i jakoś od końca sierpnia mogę przedłużyć umowę.

nr Ci szkoda ???? ja bym tego 501997997 wstydzil sie jak cholera a Tobie go szkoda ??
ehh :kurde:

kud(L)aty68
28-09-2004, 17:33

nr Ci szkoda ???? ja bym tego 501997997 wstydzil sie jak cholera a Tobie go szkoda ??
ehh :kurde:

???? 997997 ??? Mrozik, nie mow tylko, ze sam sobie taki wybrales

Nazgul
28-09-2004, 17:41
Odbiło Wam? Podawać numer czyjejś komórki na publiku?

ems
28-09-2004, 17:42
a mie sie wydaje,
ze was podpuscil :)

Endrju
28-09-2004, 17:53
Nie wie ktoś czy Idea-mix traktowana jest jako abonament ?

A tak ogólnie co się dowiedziałem: Od nowego roku nasze polskie sieci mają byc podobno przejete przez jakieś Vodafone itd., tele mają byc tańsze.

Miałą byc wprowadzona ustawa która pozwalała za opłatą na zamianę operatora bez zmiany nr. ale nei wiem jak to sie skonczyło, wiem tylko ze operatorzy sie burzyli na to strasznie.

Mrozik
28-09-2004, 17:59
Łatwy do zapamietania chociaż 8)

Świrujemy przecież :P

Poczekam aż sami do mnie zadzwonią. A co!

Adrian
28-09-2004, 18:11
Z tego co wiem IdeaMix tarktowana jest jak abonament. Tyle ze mozesz go sobie doladowac po przekroczeniu kwoty zabonamentu...
W sierpniu skonczyla mi sie umowa z Idea. Telefonu nie wymienilem(wczesniej zalatwilem sobie SE T610 za 1zl i narazie jestem zadowolony). Mam Optime 30-wzialem sekundowe naliczanie, dostalem 10 lub 15 min dodatkowo, pakiet 50 darmowych smsow+nizsze ceny za esy. Jeszcze przez 8 miesiecy w ramach nie wiem czego place mniej za abonament(nie wiem czemu-propozycja od przemilej pani ktora dzwonila do mnie zeby negocjowac warunki przedluzenia umowy;ponadto dzwonili z punktu w ktorym podpisalem umowe-rozmawialem z nimi i chcieli ze mna przedluzyc...na gorszych warunkach).
Aha-system ze zmiana operatora i zostawieniem numeru mial obowiazywac od konca tego roku ale opy sie zbuntowaly ze oni "technologicznie","logistycznie" i "w ogole" nie sa gotowi. Operacja zostanie odlozona o rok(optymistycznie), dwa.

c_zary
28-09-2004, 18:40
Ja sobie pol roku temu zamienilem optime po 2ch latach na mega 150 i jestem zadowolony, bo przestaly mi przychodzic rachunki na jakies kosmiczne kwoty. Abonament mi naliczaja 60 zeta, do Idei nawet mi sie nie oplaca smsow wysylac i ogolnie nie jest zle. Reszte pierdole.

yusta
28-09-2004, 18:52
Do Ideowcow. Ktos korzystal z tej "propozycji" i jak to z wami wygladalo?

Robak jakieś dwa miechy temu dostał motke v500 za cos koło 150 zł i dodatkowy pakiet 15 minut.
Btw, żeby nie było tak słodko to na telefon czekalismy koło miesiąca bo w magazynach nie mieli, a to co mieli nadawało się tylko do rzucania w dal....

Mi z kolei teraz kończy się umowa w Plusie i nagrał mi sie na poczte jakis konsultant. Powiedział, że ma dla mnie kilka propozycji, tylko jakos nie mam czasu zadzwonić 8)

ems
28-09-2004, 18:58
zadzwon, moze jest przystojny i bogaty :)

jasin
28-09-2004, 18:58
do Idei nawet mi sie nie oplaca smsow wysylac i ogolnie nie jest zle. Reszte pierdole.

ja tak samo, z tymże do wszystkich sieci. Przez 15 sekund (równowartość jednego smsa przy naliczaniu sekundowym) jest w stanie więcej treści przekazać niż smsie. i nie muszę się bawić w wklepywanie treści

Mrozik
28-09-2004, 19:00
Nigdzie nie mogę cennika tych taryf Mega w Idei znaleźć. Macie gdzieś??

jasin
28-09-2004, 19:05
http://www.idea.pl/portal/map/map/promotionso?promo_id=88287&banner=map2_C0026

telefonami sie nie sugeruj. cennik jest na dole strony. prosty jak heyah

zonk: tam jest niepełny cennik. na tronach internetowych cennika Mega nie ma :(

Nazgul
28-09-2004, 20:13
Ja zrezygnowałem z Plusa (nie dość, że darli ze mnei kasę to jeszcze wkurwiali). Teraz mam POP-a :)

Doładowujecie prepaidy przez internet?

http://www.a-gadka.pl

Nova
28-09-2004, 20:51
Do ***** nie może być tak że człowiek który przez 2 lata co miesiąc wpłaca abonament firmie ma gorszą oferte jak ktoś kto kupuje usługe jak mu sie chce [Pre-Paid]. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, jak do Grudnia sie nic nie zmieni to nie przedłuzam umowy :efoch:
Ja co miesiac zasilam konto o 60 czasem nawet 90 zeta od 6 lat i co z tego mam??!!
Minute za 1,50 i podobno naliczanie sekundowe ale jeszcze mi nigdy w taki sposob nie naliczyło za połączenie :zly:
Wkurzam sie strasznie bo te wszystkie taryfy na Simplusa sa symboliczne chyba :zly:

Kombinuje z jakims tanim abonamentem zeby sie w tych 60zl wyrabiac, musze sie rozejżec :roll:

do Idei nawet mi sie nie oplaca smsow wysylac i ogolnie nie jest zle. Reszte pierdole.

ja tak samo, z tymże do wszystkich sieci. Przez 15 sekund (równowartość jednego smsa przy naliczaniu sekundowym) jest w stanie więcej treści przekazać niż smsie. i nie muszę się bawić w wklepywanie treści
Widac ze faceci maja inne podejscie :hyhy:

Ja wole napisac smsa bo zadko sie konczy na symbolicznej wymianie informacji :oczko:

Szawar
28-09-2004, 21:06
Arczi ja pracuje w Propozycji mogłeś sie zglosic do mnie
Prawda jest taka ze przy IO ( Idea Optima) nie ma sekunowego naliczania trzeba zminic na Nowaą co załątwia sie od ręki, Wasi(L) przestan gadac ze konsultanci sprzedaja telefony które żle schodzą. Arci wal na priwa jeśli w ogole to jest aktualna sprawdze z kim gadałeś ale musze miec twój numer.Pzdr.

Nazgul
28-09-2004, 21:08
Do ***** nie może być tak że człowiek który przez 2 lata co miesiąc wpłaca abonament firmie ma gorszą oferte jak ktoś kto kupuje usługe jak mu sie chce [Pre-Paid]. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, jak do Grudnia sie nic nie zmieni to nie przedłuzam umowy :efoch:
Ja co miesiac zasilam konto o 60 czasem nawet 90 zeta od 6 lat i co z tego mam??!!
Minute za 1,50 i podobno naliczanie sekundowe ale jeszcze mi nigdy w taki sposob nie naliczyło za połączenie :zly:
Wkurzam sie strasznie bo te wszystkie taryfy na Simplusa sa symboliczne chyba :zly:

Złoty pięćdziesiąt??? :hmm: :kurde:
Wywal tego simplusa w cholerę :) POP ma 80 groszy a sa i tańsze (Heyah chyba)... I styrzeż się abonamentu - jak podliczyłem to płacę stówę co około 3 miesiące a w Plusie na abonamencie (Często 50) 160 - 180 MIESIĘCZNIE rachunki przychodziły.

Szawar
28-09-2004, 21:16
Przy przedłuzaniu umowy z nowym telefonem brane sa pod uwage trzy osttanie rachunki im wyzsze tym ceny telefonu mniejsze skoro ktos generuje rachunki w okolicach 30 zł majac telefon zarejestrowany na babcie która ma I grupe inwalidzką nie dziwcie sie ze telefon np N6230 kosztuje 1218 zł brutto.
Bardziej oplaca sie jednak zwiazac na 12 miesiecy i wziąść Mega150 jesl;i ktos generuje wysokie rachunki +sekune Pro.

pusty
28-09-2004, 21:24
Ja tam mam tak- tak i nie narzekam. SMS-y za 22 gr. i naliczanie sekundowe od pierwszej sekundy.

jasin
28-09-2004, 21:30
Widac ze faceci maja inne podejscie :hyhy:

Ja wole napisac smsa bo zadko sie konczy na symbolicznej wymianie informacji :oczko:

Wiesz, wszystko zależy od tego do czego wykorzystujesz telefon.
Czasami nie ma czasu (albo możliwości) żeby pisać smsa

marecki
28-09-2004, 21:51
Idea Meritum wymiata 8)

srebrny numer tez :hyhy:

mam 100min za darmo ,sekundowe naliczanie ,100smsow za darmo .5mmsow

abonamecik przekraczam o 20 -50 zł ...ale nigdy nie zastanawiam sie przed dzwonieniem.

EMS! TY SIE POCHWAL! :zlosliwy:

jasin
28-09-2004, 21:55
Idea Meritum wymiata 8)

fakt, Meritum jest nawet lepsze od telefonu na babcie.

chyba że dana osoba prawna nie jest płatnikiem Vatu (ale są jeszcze takie?), wtedy jest do dupy

a i tak najlepszy system jaki znałem był w Petersburgu: 4 grosze do wszystkich sieci z sekundowym naliczaniem i do tego rok GPRS za darmoche...

PS że ja się zniżam do dyskusji z takim piknikiem jak marecki...

c_zary
28-09-2004, 21:55
No super sprawa, smsowac przez godzine o tym co mozna przez telefon powiedziec w minute :roll: Za to wlasnie lubie kobiety 8)

Szawar
28-09-2004, 22:00
Osobiscie uwazam ze lepsze od Idea Meritum jest Idea Firma.
Dlatego ze skoro masz 100 bezpłatnych minut abonament Twój kosztuje 115 zł brutto miesiecznie majac Idea Firma 100 kosztuje 97 zł miesiecznie oszczedzasz 20 zł. Przy przedłuzaniu umowy na rok dostajesz Najtansze Minuty dla Firm (które otrzymac mozesz tylko w planie Idea Firma) składa sie z arabaty 50 % na długosc trwania umowy i podówjnego pkaietu minut czyli +100 minut do sieci idea. Czyli masz abonamet miesieczny 50 zł i 200 minut a sekundowe kupujesz we własnym zakresie za 5 zł. Uff

Nova
28-09-2004, 22:02
Idea Meritum wymiata 8)

abonamecik przekraczam o 20 -50 zł ...ale nigdy nie zastanawiam sie przed dzwonieniem.
Tez tak chce :ucieka:

marecki
28-09-2004, 22:04
Idea Meritum wymiata 8)

Tez tak chce :ucieka: zakladaj firme 8)

jasin
28-09-2004, 22:12
ej marecki a jaka firme TY posiadasz? :hyhy:

arczi
28-09-2004, 22:14
Masz firme? Ta Idea jest dla Ciebie :hyhy:

marecki
28-09-2004, 22:20
ej marecki a jaka firme TY posiadasz? :hyhy: tatus posiada :]

arczi
28-09-2004, 22:26
Marek ma bogatego ojca.
Stad te operacje plastyczne, dzieki ktorym upodobnil sie do Brada Pitta 8)

marecki
28-09-2004, 22:26
Marek ma bogatego ojca.
Stad te operacje plastyczne, dzieki ktorym upodobnil sie do Brada Pitta 8)********** :zlosliwy:

shangrila
28-09-2004, 22:34
Marek ma bogatego ojca.
Stad te operacje plastyczne, dzieki ktorym upodobnil sie do Brada Pitta 8)

Haaaaaaa, leżem i kwiczem :hyhy:

Mnie rachunki rujnują strasznie, w szczególnosci jak zagranice gdzies jade. Za wyjazd do Leverkusen przyszedł ponad 300, ciekaw jestem ile teraz za Anglie przyjdzie.

Juz nie mówie o Czechach...ale problem rozwiązałem, kupiłem czeskiego [nie, nie...czeskiego należy rozumieć czeskiego, a nie chujowego :oczko:] Pre Paida i jak tylko tam jade to zmieniam karte :zlosliwy:

jasin
28-09-2004, 22:53
kupiłem czeskiego [nie, nie...czeskiego należy rozumieć czeskiego, a nie chujowego :oczko:] Pre Paida i jak tylko tam jade to zmieniam karte :zlosliwy:

a to prawda, Oskar rulez;) w sumie też praktykuje te zmienianie sim-kart, można sporo zaoszczędzić...

shangrila
28-09-2004, 22:59
kupiłem czeskiego [nie, nie...czeskiego należy rozumieć czeskiego, a nie chujowego :oczko:] Pre Paida i jak tylko tam jade to zmieniam karte :zlosliwy:

a to prawda, Oskar rulez;) w sumie też praktykuje te zmienianie sim-kart, można sporo zaoszczędzić...

Akurat Eurotel :zlosliwy:

Sushe
29-09-2004, 09:56
ja mam 2 abonamenty w Plusie - a co, stać mnie :zlosliwy:

1 umowa kończy mi się za miesiąc - raczej się rozstaniemy
2 w czerwcu przyszłego roku - może do tego czasu coś zmienią w ofercie i się nie rozstaniemy 8)

Zajacc
04-10-2004, 13:35
Heyah czy Nowy Pop? :P

Najlepiej niech Ci co mają wypowiedzą się co, prócz tanich i smsów i rozmów oferują...

Pomóżcie :modli:

Łysolek
04-10-2004, 13:53

Najlepiej niech Ci co mają wypowiedzą się co, prócz tanich i smsów i rozmów oferują...

Pomóżcie :modli:już Cie przez GG namówiłem... poleciał Zajacc kupic nowego popa :D

Kawa
04-10-2004, 14:03

Pomóżcie :modli:
A co chcesz jeszcze mieć? MMS, GPRS za darmo :chytry:

Nova
12-10-2004, 14:27
Jako ze mam pytanie do uzytkowników komórki to umieszczam je tu :D

Czy ma ktos moze Motorole V220?

Jeśli tak to czy dobrze sie sprawuje, jest niezbyt skomplikowana w obsłudze, czy fotki wychodza nienajgorsze ?

Przymierzam sie do zakupu i chętnie uzyskam informacje :)

Dżon Łejn
12-10-2004, 14:34
Pyrko odradzam kupna lolololololi
najbardzie pojebane menu
łatwiej skumać np nokie po fińsku :o
no ale to kwestia przyzwyczajenia

jasin
12-10-2004, 14:37
no właśnie: kwestia przyzwyczajenia. ja używam motki od zarania gsm w PL (począwszy od cd160 - pierwszy dwuzakresowy aparat u nas:) i nie zamierzam zmieniać firmy...

a co do propozycji: do mnie też zadzwonili, ale że z telefonu zadowolony jestem, to sobie zafundowałem pokaźny pakiet usług za darmochę. no i dzięki temu umowa tylko na 12 miechów.

Nova
12-10-2004, 14:38
Własnie mi gosc w salonie powiedzial ze juz są znacznie prostrze itepe...Starych modeli motoroli tez nie moglam skumac za zadne pieniadze :kurde:

Chcialam jakies foldery o tym telefoniku bo specjalnie z plusa do idei sie dla niego przenosze ale nie mieli :/

jasin
12-10-2004, 14:46
spróbuj na stronach operatorów poczytać. powinny być opisy. a jak nie to gsmonline.pl

i zapomniałem dodać (kurde odrywa mnie to forum od roboty i nie mogę myśli zebrać), że motki to pancerne telefony - ciągle wystawiam je na jakieś ekstremalne próby a one nic. no prawie - właśnie cd160 niedawno odmówiła współpracy po 6 latach wiernej służby :oczko:

Q_(L)
12-10-2004, 14:52
Własnie mi gosc w salonie powiedzial ze juz są znacznie prostrze itepe...Starych modeli motoroli tez nie moglam skumac za zadne pieniadze :kurde:
:hmm: Chyba nie bardzo... schemat "menu" jest baardzo podobny w kolejnych modelach Motki, ale jak napisał Bas... "kwestia przyzwyczajenia" :D

Chcialam jakies foldery o tym telefoniku bo specjalnie z plusa do idei sie dla niego przenosze ale nie mieli :/
Nie wiem, czy to cos dale, ale zawsze jakieś info... dodatkowo możesz porównać sobie jakieś wybrane modele telefonów 8)
http://www.idea.pl/portal/map/map/private_phones?view=phd&phone_id=68787&ftarget=PRIVATE

Nova
12-10-2004, 17:04
Coraz bardziej przekonuje sie do tego telefoniku :ucieszony:

Przeczytałam test na gsmonline(dzieki jasin za adres :) ) i mam kilka pytań jako zem niekumata.

Czy maksymalna pojemnośc na wszystkie pliki- 1.8 MB to duzo czy mało? :hmm:

Aparat wbudowany w telefon wykonuje zdjęcia w rozdzielczości VGA Co to znaczy? :O

No i troche mnie zmartwil fakt ze brak kabelka do komputera w zestawie...:\

Wie ktos moze za ile nabęde taki kabelek?

Kawa
12-10-2004, 17:33
Kabelek jest tani cos koło 15 zeta, a 1,8 mb powinno Ci wystarczyc-pokazsujesz jakies bezuzyteczne gify i gry w których nie wiadomo ocb i bedzie dobrze.

jasin
12-10-2004, 19:53
Przeczytałam test na gsmonline(dzieki jasin za adres :) ) i mam kilka pytań jako zem niekumata.

a proszę proszę, polecam się na przyszłość

Aparat wbudowany w telefon wykonuje zdjęcia w rozdzielczości VGA Co to znaczy? :O

VGA = 640*480 generalnie to standart który się pojawił wraz z komputerammi 386 ;)

Nova
14-10-2004, 13:51

VGA = 640*480 generalnie to standart który się pojawił wraz z komputerammi 386 ;)
Yyyyy.... :O

Tzn ze nie jest zle? :hyhy:

Beny
14-10-2004, 13:58
Yyyyy.... :O

Tzn ze nie jest zle? :hyhy:

Tja, odrobinę tylko gorzej od Twojego kompa. :P

Szawar
15-10-2004, 20:14
Arczi doszła przesyłka?

Jaco
15-10-2004, 22:56
Arczi doszła przesyłka?
Arczi jest " w terenie".. Doszła.. :hyhy:

arczi
16-10-2004, 10:40
Doszla i wszystko jest ok.

Dzieki za wszystko i polecam uslugi Pana Szawara :oczko:

Oswiadczam, ze na dwa lata mam juz swiety spokoj.

MTP
16-10-2004, 12:08
Przy przedłuzaniu umowy z nowym telefonem brane sa pod uwage trzy osttanie rachunki im wyzsze tym ceny telefonu mniejsze skoro ktos generuje rachunki w okolicach 30 zł majac telefon zarejestrowany na babcie która ma I grupe inwalidzką nie dziwcie sie ze telefon np N6230 kosztuje 1218 zł brutto.
Bardziej oplaca sie jednak zwiazac na 12 miesiecy i wziąść Mega150 jesl;i ktos generuje wysokie rachunki +sekune Pro.
To za ile mój brat by miał jakis dobry telefon gdy średnio ma rachunki 200-250 a podczas pobytu w Anglii przez 10 miesiecy wydzwonił na około 6 tyś?.Bo po powrocie dostał za 1 zł Samsunga jakiegos tam z apartem i ogólnie jakies tam bajery.Wiec chyba taniej nie mozna.

jasin napisał:
ej marecki a jaka firme TY posiadasz?

tatus posiada
No mój tez posiada i jeżeli chodzi o firmy to Idea jest najlepsza.
Telefon mi dzwoni rachunki mam małe co 2 lata zmieniam se telefon za zł a reszta mnie nie obchodzi.

Szawar
17-10-2004, 19:30
Taniej nie mozna i zapewne wział Sam E700, bardzo dobry wybór

Nova
25-10-2004, 21:15
Od kilku godzin jestem szczęsliwa(jak dotąd :hyhy: ) abonentkw Idei i posiadaczką motoroli v220 :ucieszony:

Wlasnie odkrylam 1 niedogodnosc- jak sie telefon ładuje to nie działają zadne funkcje :/

Przede mna przepisanie jeszcze 90% ksiązki telefonicznej i powiadomienie ludzi o zmianie numeru :ucieka: :O

jasin
25-10-2004, 21:18
Od kilku godzin jestem szczęsliwa(jak dotąd :hyhy: ) abonentkw Idei i posiadaczką motoroli v220 :ucieszony:

Wlasnie odkrylam 1 niedogodnosc- jak sie telefon ładuje to nie działają zadne funkcje :/

ja w swojej motoroli tej niedogodności nie stwierdziłem... inna rzecz, że zazwyczaj ładuję telefon jak jest wyłączony (czyli najczęściej w nocy)

Szawar
27-10-2004, 19:11
Wlasnie wróciłem ze spotkania jakie zorganizowała Motorola. Firma ta przedstawiła najnowsze modele telefonów, które wejdą pod koniec 2004 lub na poczatku 2005r.
Oto modele:
E 398
E 1000
Mpx220
Mot V3 ( razor) - tzw zyletka jest to najcienszy telefon jaki zostal wyprodukowany
Spotkanie poprzedzała historia Motoroli.
Telefonu sa 4 zakresowe, zaopatrzone w dwie kamery Video, rzecz jasna w aparaty cyfrowe, z mozliwosciami sciagania MP3.
Mot V3 ma Bluetooha, który moze byc oddalony od aparatu cyfrowego o 100m a i tak bezproblemu sie mozna skontaktowac.
Wiec widac ze aparaty 3 generacji juz zaczynaja trafiac na polski rynek.

jasin
27-10-2004, 21:54
4 zakresowe? tzn. co? GSM 900, 1800, 1900 i UMTS jak mniemam? tak? czy może obsługują ten południowoamerykański standart 800 (no właśnie nie pamiętam czy to 800, ale chyba iDen się nazywa)...

Bastion
29-10-2004, 19:07
Nie czytalem calegotematu, i nie wiem czy byla ta oferta. Prosze forumowiczow ktorzy maja ta taryfe o wypowiedz.
teraz jestem w Plusie, ponad dwa lata, i moge spokojnie zrezygnowac. Mysle nad Idea Mega 150 (oferta bez telefonu). Umowa na rok, abonament 61 zl, 150 minut gratis do sieci idea, lub 75 do innych sieci, lub 300 sms. Naliczanie sekundowe. poniewaz duzo nie dzwonie, a smsow z telefonu prawie wogle nie pisze (internet jest super), to chyba bedzie odpowiednia. Prosze majacych o opinie.

jasin
29-10-2004, 23:28
Nie czytalem calegotematu, i nie wiem czy byla ta oferta. Prosze forumowiczow ktorzy maja ta taryfe o wypowiedz.
teraz jestem w Plusie, ponad dwa lata, i moge spokojnie zrezygnowac. Mysle nad Idea Mega 150 (oferta bez telefonu). Umowa na rok, abonament 61 zl, 150 minut gratis do sieci idea, lub 75 do innych sieci, lub 300 sms. Naliczanie sekundowe. poniewaz duzo nie dzwonie, a smsow z telefonu prawie wogle nie pisze (internet jest super), to chyba bedzie odpowiednia. Prosze majacych o opinie.

osobiście nie posiadam. mój kumpel ma. nie prowadzi zbyt inetesywnego życia koleżeńsko-zawodowego więc nie wydzwania. Po drugim miesiącu uruchomił sobie nieskończony kapitał minut (2zł + vat) żeby u po 50 minut comiesiąc nie przepadało :)
imho to dobra oferta...

Bastion
29-11-2004, 10:08
Zmień sieć, zachowaj numer

PTC, Polkomtel i Centertel rozpoczęli wspólne prace nad wdrożeniem usług przenośności numerów. To świetna wiadomość. Ale są tez złe - pisze "Puls Biznesu".

Usługa przenośności umożliwi abonentom możliwość migracji do konkurencyjnej sieci bez konieczności zmiany numeru telefonu. Polscy operatorzy komórkowi właśnie zaczęli prace nad takim rozwiązaniem - podaje dziennik.

Podczas spotkania, jakie odbyło się w połowie listopada, operatorzy wyrazili wstępną zgodę na stworzenie wspólnej bazy danych. Pojawiła się też koncepcja powołania do życia podmiotu, który ma administrować tymi danym. Jego właścicielem mają zostać trzej operatorzy komórkowi, a procedury związane ze świadczeniem usługi przenośności miałaby podlegać Urzędowi Regulacji Telekomunikacji i Poczty (URTiP) - informuje gazeta.

Uruchomienie usługi da abonentom możliwość zmiany operatora z zachowaniem numeru. To niewątpliwie spora korzyść. Ale za tę swobodę mogą zapłacić wyższymi kosztami usług, bo operatorzy nieoficjalnie zapowiadają, ze znikną prawdopodobnie tanie połączenia wewnątrz sieci - pisze "Puls Biznesu". (PAP)

Calkiem ladnie to brzmi. Ciekawe tylko jakie beda ceny polaczen, bo przeciez jakos musza sobie to odbic.

lomu-banita
29-11-2004, 11:00
Sie orientuje ktoś czy Plus wprowadzi jakieś nowe taryfy? Bo mam jeszcze ponad rok do zakończenia umowy i ceny mi trochę nie pasuja :foch:

Pajac
29-11-2004, 11:02
hmmm plus teraz chyba najdrozszy jest, sam mam ere ale widzialem chyba wczoraj reklame jakas ze na swieta jakies promocje maja

Bastion
02-12-2004, 22:13
Sie orientuje ktoś czy Plus wprowadzi jakieś nowe taryfy? Bo mam jeszcze ponad rok do zakończenia umowy i ceny mi trochę nie pasuja :foch:

Chyba nie. Wyslalem im dzis pismo o rezygnacji, i zapewne zasypia mnie teraz super ofertami. Napisze Ci co proponuja.

Nova
02-12-2004, 22:30
Zapisałam sie do programu Profit i dzis dostałąm smsa zwrotnego ze nie spelniam warunków programu.O co chodzi? :O

Beny
02-12-2004, 22:30
Zapisałam sie do programu Profit i dzis dostałąm smsa zwrotnego ze nie spelniam warunków programu.O co chodzi? :O

Pewno za krótko masz umowę w Idei.

Kawa
02-12-2004, 22:33
ile czasu masz tel w idei? nie jest przypadkiem na firmę? placisz regularnie?

Nova
02-12-2004, 22:37
Mam tel 2 miechy. Jest jakis limit czasowy? :O

Pewnie w tym tkwi problem :/

Kawa
02-12-2004, 22:37

3 miechy.

Beny
02-12-2004, 22:40

3 miechy.

To cierpliwości Ewcia, po Nowym Roku dasz radę. :P

c_zary
02-12-2004, 22:56
Wzialem to sobie pol roku temu. Nie wiem jakie sa teraz oferty ale wtedy byla to najlepsza z dostepnych na rynku w tym przedziale cenowym. Ogolnie nie narzekam, przesiadlem sie wtedy z Optimy i rachunki zmalaly mi o ponad polowe. Dla kogos kto dzwoni pare razy dziennie (smsy juz praktycznie przestalem wysylac, na Idee to sie nie oplaca w ogole) oferta jest calkiem spoko. Nie wiem tylko jak wyglada to teraz na tle innych taryf, bo nie mam obecnie rozeznania.

Szawar
03-12-2004, 14:45
Plany taryfowe Mega 150 i Mega 350 zostały wycofane z dniem 8.11 z oferty.

MaxyM
03-12-2004, 15:10
Szawar czy chcąc przedłużyć umowę mogę przyjechać do salonu Idea w którym ty pracujesz?

P.S.

Dostałem w rachunku kilka stron A4 o ogólnych warunkach świadczeń telekomunikacyjnych / Po cholere to?

Szawar
03-12-2004, 15:43
MaxyM ja nie pracuje w salonie, jesli chcesz sie ze mna skontaktowac dam Ci namiary na priv, a jesli chodzi o te strony nie mam pojecia o co w tym chodzi, ale moge sie domyslac ze zwiazane to jest ze zmianą Prawa Telekomunikacyjnego, które ma nastapic w niedługim czasie.

MaxyM
03-12-2004, 15:49
Coś mi się pomieszało - przepraszam. 8)

Wysłałem priv.

Mrozik
04-12-2004, 02:41
Jak się zapisuje do tego programu :] Bo nie kumaty jestem :P

Beny
04-12-2004, 09:26
Jak się zapisuje do tego programu :] Bo nie kumaty jestem :P

www.idea.pl

I gdzieś tam masz skrót do "Programu Profit" (po prawej stronie, na górze) i dalej "Zarejestruj się w PP" (po lewej stronie z boku).

:)

Nova
04-12-2004, 09:32
Beny dobry sposob Mrozikowi podajesz ale mi zadnym cudem nie udalo sie przez neta zapisac,cały czas pokazywało komunikat ze serwer nie dostepny i mam sprobowac pozniej :|
Poszłam do salonu, wypełniłam formularz ktory kobieta nadała gdzies faksem,miałam dostac od razu odp smsem, przyszła po tygodniu.
Moze coś maja z systemem bo wczoraj dostalam rachunek a dopiero dzis smsa ze mam wystawioną fakture.Zawsze byly jakos wczesniej :hmm:

Beny
04-12-2004, 09:36
Ewa, ja też miałem z tym problemy, ale w końcu się udało. Dostałem smsa od Idei, coś tam odesłałem i przyszła zwrotka, żebym czekał na kartę PP. Coś z 6 tygodni zdaje się. To czekam. 8)

A sms o fakturze to ja tak dostaję już od dawna. I dobrze, szok przychodzi później. :P

Mrozik
04-12-2004, 10:20
Dzięki :]

Wogóle Jedna Idea jest niesamowita :P Pół nocy wczoraj gdzieś wydzwaniałem a prawie nic nie zeszło z konta 8)

Łysolek
04-12-2004, 11:45
a w POPie teraz zajebista taryfa - dzwonie sobie do ludzi na Ideę od godz. 24 w piątek do niedzieli do godz. 24 i nic za to nie płacę :D jedynym ograniczeniem jest wytrzymałośc baterii :rotfl:

Sharn
04-12-2004, 12:05
a w POPie teraz zajebista taryfa - dzwonie sobie do ludzi na Ideę od godz. 24 w piątek do niedzieli do godz. 24 i nic za to nie płacę :D jedynym ograniczeniem jest wytrzymałośc baterii :rotfl:

Fakt. Ale jako że mam z nimi starą kosę to walę focha...
Wg. mnie w tej chwili konkurencja tak się zaostrzyła że wszyscy operatorzy są dobrzy o ile bardzo dokładnie wybierze się ofertę. I tu jest rola serwisu czyli obsługi COKach czy jak im tam. Pracownik powienien określić nasze potrzeby, portfel i zaproponować najlepsze, ale znając życie proponuje każdemu to co mu karzą ew. z czego ma największe premie - życie... Najlepiej zebrać wszystkie oferty i cenniki, przestudiować w domu i dopiero udać się do salonu. Oferta taniego aparatu jest złudna bo najczęściej są one kiepskiej jakości, no i kwestia normalna mogą się "zapodziać" w każdej chwili (włam, kradzież, pijackie przygody itepe). Zresztą aparaty to wogóle całkiem inna sprawa niż operator.

yusta
04-12-2004, 17:29
no i kwestia normalna mogą się "zapodziać" w każdej chwili (włam, kradzież, pijackie przygody itepe).

:lol3:

Szawar
04-12-2004, 17:50
Myslisz Sharn ze salon zaproponuje Ci ciekawą oferte, nawet po przestudiowaniu cenników i innych rzeczy??? Nie jest tak ze firma karze mi proponowac to co lezy w jej gestii. To indywidualne podejscie pracownika do klienta. Nie ukrywam tez ze po znajomosci jestem w stanie " dodac cos od siebie". O czym nie którzy sie przekonali, nawet z tego forum.

jasin
05-12-2004, 11:54
Dobra Szawar mam do Ciebie pytanie.

niedawno skończyła mi się umowa na NIO30. ponieważ nic ciekawego mi się nie udawało wytargować a weszły nowe taryfy to przerejstrowałem fona na firmę (w końcu :) i mam NIdF50, ale umowę mam na czas nieokreślony. miła Pani powiedziała mi że po trzech miesiącach mogę podpisać umowę na czas określony i wtedy:
1)bądź jakieś usługi i cyrograf na rok
2)bądź słuchawka i umowa na 2 lata.

moje pytanie: czy nie ma opcji wziąć słuchawę z cyrografem na rok (ale płacąc więcej niż w wypadku umowy na dwa lata?) jeśli nie to:

ad 1) zastanawiam się czy branie jakiś usług dodatkowych ma sens. GPRS mam 1pln/MB z taktem 10 kB (trudno już lepiej), sekundowe mam, przehcodzenie niewykorzystanych minut mam, Mbox premium mam, powiodomianie sms o przychodzących mejlach mam ... więc właściwie nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.. no chyba że są jakieś zniżki na abo lub jakieś dodatkowe minuty na połączenia do WSZYSTKICH sieci (a nie tylko do idei). pytanie czy taka opca w taryfach firmowych jest...

ad 2) patrząc na pkt 1 to dochodzę do wniosku że więcej usług do szczęścia mi nie trzeba a drugi telefon może się przydać (chociażby po to by potem go opchnąć :oczko: ). no i mam pytanie: jaki telefon spełnia następujące warunki:

a) GPRS - najlepiej 8+1
b) wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne
c) brak aparatu
d) nie jest to Nokia :oczko:
e) długo działająca bateria
f) mocna antena (o sygnale kolistym - łapanie zasięgu w miejscach dalekich od nadajnika)

jakieś pomysły? z góry dzięki za pomoc

Szawar
05-12-2004, 16:14
W Twoim przypadku rzeczywiscie podpisywanie umowy na 12m z usługami mija sie z celem. Jest mozliwe podisanie umowy na krótszy okres biorac telefon. ceny tych telefonów jak samnapisałes bedą droższe a ustalone są na podstawie faktur, który placisz liczone z trzech ostatnich miesięcy. Pani w salonie dobrze Cie ponformowała jako nowy abonent( cesja na firme) moze skorzystac z przedłuzenia umowy dopiero po 3 opłaconych fakturach.
Co do telefonu, to nie mam pojęcia, który by spełniał wszystkie te wymogi, moze byc MoT V500, ale ona ma aparat.

yusta
05-12-2004, 19:39
Myslisz Sharn ze salon zaproponuje Ci ciekawą oferte, nawet po przestudiowaniu cenników i innych rzeczy??? Nie jest tak ze firma karze mi proponowac to co lezy w jej gestii. To indywidualne podejscie pracownika do klienta. Nie ukrywam tez ze po znajomosci jestem w stanie " dodac cos od siebie". O czym nie którzy sie przekonali, nawet z tego forum.

A nie znasz kogoś z konkurencji?
Umowa mi się z Plusem skończyła 8)

MaxyM
05-12-2004, 20:03
A ja się już nie mogę doczekać... :ucieszony:

Dzięki Szawar 8)

jasin
06-12-2004, 00:02
Co do telefonu, to nie mam pojęcia, który by spełniał wszystkie te wymogi, moze byc MoT V500, ale ona ma aparat.

na szczęście mam trochę czasu żeby się rozejrzeć. od biedy też łyknę Nokię... ale jakiś sentyment mam do motorolki (zaczynałem od cd160 - pierwszy dual band na rynku ;)

Beny
06-12-2004, 19:00
Dostałem dziś od Idei kartę Profitu... na dzień dobry 1300 punktów, właśnie patrzę co mogę za te punkty wycyganić. :D

Jaco
06-12-2004, 19:09
Dostałem dziś od Idei kartę Profitu... na dzień dobry 1300 punktów, właśnie patrzę co mogę za te punkty wycyganić. :D
W Proficie jestem już 2,5 roku. Poza doładowywaniem konta za punkty nic się nie opłaca kupować. Czasem można skorzystać ze zniżki na niektóre usługi typu: knajpa, taxi lub usługi turystyczne.. 8)

Beny
06-12-2004, 19:13
W Proficie jestem już 2,5 roku. Poza doładowywaniem konta za punkty nic się nie opłaca kupować. Czasem można skorzystać ze zniżki na niektóre usługi typu: knajpa, taxi lub usługi turystyczne.. 8)

To co mówisz, że nic się nie opłaca. :hyhy: :oczko:

arczi
06-12-2004, 19:15
Tak. Niestety. Teraz Profit to lipa.
Kilka lat temu bylo fajnie. Mogles zamieniac punkty na artykuly z katalogu Błekitnych.
Dostalem w ten sposob fajny plecak semiline i sluchawki Thomsona.
Eh.. szkoda ze Idea z tego zrezygnowala. Ale w sumie sie nie dziwie. Malo im sie to chyba oplacalo. Klient dostawal wtedy wiecej. Nie to co dzisiaj 8)

Beny
06-12-2004, 19:18
Jeszcze jeden taki post i wygarnę im to w POK'u! :efoch:

:rotfl:

jasin
06-12-2004, 20:05
poczekaj jeszcze chwilę i za 1500 pkt zmień numer na złoty :)

Łysolek
06-12-2004, 20:09
Nie wiecie czy w POPie nadal jest tak , zę jak wyśle im karte rejestracyjna to za doładowania konta jakies punkty sa czy cosik takiego ??

Jaco
06-12-2004, 20:17
Nie wiecie czy w POPie nadal jest tak , zę jak wyśle im karte rejestracyjna to za doładowania konta jakies punkty sa czy cosik takiego ??
Szukaj Pan:
http://www.idea.pl/portal/map/map/pop;SID=B02Igb18B6Lzg9LppYp4!1520655323!168575006! 7001!7002
8)
to znajdziesz:
Istnieje oczywiście możliwość rejestracji w POPie - czyli wypełnienia specjalnego formularza rejestracyjnego, który Użytkownik znajdzie na naszej stronie internetowej (tutaj).
W nagrodę za rejestrację Użytkownik POP dostaje 10 zł premiowego doładowania (w przypadku pierwszej rejestracji telefonu), lub 5 zł (jeżeli telefon POP był już zarejestrowany wcześniej a rejestracja była dokonana poprzez papierową Kartę Rejestracyjną).

:ucieszony:

Łysolek
06-12-2004, 20:34
Szukaj Pan:
http://www.idea.pl/portal/map/map/pop;SID=B02Igb18B6Lzg9LppYp4!1520655323!168575006! 7001!7002
8)
to znajdziesz:
Istnieje oczywiście możliwość rejestracji w POPie - czyli wypełnienia specjalnego formularza rejestracyjnego, który Użytkownik znajdzie na naszej stronie internetowej (tutaj).
W nagrodę za rejestrację Użytkownik POP dostaje 10 zł premiowego doładowania (w przypadku pierwszej rejestracji telefonu), lub 5 zł (jeżeli telefon POP był już zarejestrowany wcześniej a rejestracja była dokonana poprzez papierową Kartę Rejestracyjną).

:ucieszony:
to już zrobiłem dawno , natomiast własnie doczytałem coś io jakimś programie profit , wiec sie zarejestrowałem :D a co , zobaczymy co z tego wyjdzie :ucieszony:

MeLa
06-12-2004, 21:05
Dla mnie zawsze najciekawsze były oferty bez telefonu i karta tym bardziej, że w tej chwili w tzw. drugim obiegu jest tyle aparatów, że jeżeli ktoś nie jest „stolikowcem” i nie potrzebuje mieć telefonu w „skórze” … to sprawa jest jasna telefon na kartę tym bardziej, że w tej chwili nie ma problemu zgubisz wymiana sim za darmo i oczywiście żadnych zobowiązań
1/1 itd.
Oczywiście pojawił się cennik Idei,Plus ma ciekawa promocje i oczywiście Era 48,80 i 70 minut w cenie to pokazuje jak może wyglądać cennik w Erze na początku stycznia poczekamy zobaczymy…

Nova
06-12-2004, 22:38
A co to takiego ten złoty numer?

Mi własnie w Proficie chodzi o jakies korzysci dla mojego abonamentu itp a nie o gadzety. W plusie calkiem fajne sa, brachol wymienił punkty na super mysz optyczna ktora nastepnie podarowal swojej dziewczynie a ona i tak przychodzi na komputer do nas :/

jasin
06-12-2004, 22:56

taki, który teoretycznie łatwo zapamiętać... np. 501.445.446 albo 501.02.03.04

Kawa
06-12-2004, 23:00

taki, który teoretycznie łatwo zapamiętać... np. 501.445.446 albo 501.02.03.04
Ta super, tyle, ze najpierw musze powiadomic mase ludzi o tej zmianie, a jak juz kots ma moj numer to jest mu wszystko jedno czy on jest złoty czy nie, mi zreszta tez :D

MeLa
15-12-2004, 20:23
Pytanko do użytkowników Plus Gsm jak to jest z tym nowym regulaminem będzie można rozwiązać umowę czy nie?
Bo może jakiś ładny telefon na świętą bym kupił a potem rozwiązał umowę ……
:hmm:

MeLa
16-12-2004, 20:45
http://republika.pl/liwiusz/polkomtel/

http://e-prawnik.pl/show/forum.php/dj0yMTQmY2lkPTExMzgmdGlkPTI5ODcmcGlkPTAmZnVsbD0xJn NwPTA

co do zerwania umowy w Plus Gsm

Kawa
16-12-2004, 20:53
Podobna sytuacja była rok temu w idei i chociaz niektórzy twierdzili, ze zerwanie umowy nie jest wclae proste kliku moich znajomych zrobiło to bez przeszkód.